PDA

Zobacz pełną wersję : instalacja zatrzymuje sie na 23%


kes
28.01.2005, 11:50
najpierw zainstalowalam gre, wszystko niby ok, ale pozniejrestartowal mi sie komp. postanowilam zainstalowac ja od nowa. i tu pojawil sie problem. nie moge tego zrobic, bo zatrzymuje sie na 23%. z czego to moze wynikac? no i co z tym moge zrobic? bede bardzo wdzieczna za pomoc :)

donika
28.01.2005, 11:55
A właczyla ci sie ta gra ktora sie wlacza przy intalacji ?? U mnie jak nie wlaczala sie ta gra to podobnie instalacja konczyla sie na bodajrze 23% i mozna bylo wczytac juz gre tylko ze ...nie chodzila. Potem musialam odinstalowac i wlozyc plytke jeszcze raz i zaintalować! wtedy juz bylo dobrze! Pozdrawiam :)

kes
28.01.2005, 12:08
Też to miałem ale, kiedy kupiłem oryginał problem zniknął.Więc kup se oryginała !

najlepsze jest to, ze mam oryginal!!
:wacko:

kes
28.01.2005, 22:32
kurcze to bedzie problem, bo paragonu nie mam, a gre i tak kupowalam we wroclawiu, czyli daleko od mojego miejsca zamieszkania. jest jakis sposob abym mogla to zrobic sama? czy konieczna jest pomoc fachowca?

35C4R00N
28.01.2005, 22:44
kurcze to bedzie problem, bo paragonu nie mam, a gre i tak kupowalam we wroclawiu, czyli daleko od mojego miejsca zamieszkania. jest jakis sposob abym mogla to zrobic sama? czy konieczna jest pomoc fachowca?Nie wiem czy dasz radę sama, ale to nie jest problem z płytkami tylko z systemem (widowsem).
Masz kogoś kto potrafi zrobić porządek ze sterownikami i usunąć to co się poprzednio zainstalowało? Ale dokładnie usunąć, włącznie z wpisami w rejestrze.
Najprościej przeinstalować system, tylko że potem i tak trzeba będzie zainstalować właściwe sterowniki i parę innych rzeczy :(

kes
28.01.2005, 23:18
ojej... czyli fachowiec jednak potrzebny :( dziekuje wszystkim na forum, ktorzy zechcieli mi pomoc :)

czolka
10.02.2005, 19:07
a wiesz ze masz złe płytki???/ masz zle nagrane plytki i w momenice kiedy powinienes wsadzic drugą ci sie zawiesza

35C4R00N
10.02.2005, 19:19
a wiesz ze masz złe płytki???/ masz zle nagrane plytki i w momenice kiedy powinienes wsadzic drugą ci sie zawiesza najlepsze jest to, ze mam oryginal!!
:wacko:

Te płytki NIE były nagrywane, wyobraź sobie że NIEKTÓRZY kupują gry w sklepie. Wiem że trudno w to uwierzyć, ale naprawdę zdarzają się takie osoby. Nawet na tym forum jest kilka :wacko:

kasiaw4
18.02.2005, 10:32
Kurcze no!!! Jeszcze wczoraj rano grałam sobie w simsy...niestety wczoraj tata zformatowal dysk no i... mam teraz taki sam problem... Chce zainstalowac The Sims 2 ale ostaje mi na 23 %. Poprosze brata albo tate aby to naprawil.... jeeezu tragedia... tate to zabije (bo dzis sie dowiedzialam ze sformatowal dysk). Ehh:( i wszystkie meble, skiny itd. poooszłyyyyyyy :( musze wszystko od poczatku ściagać... dobrze ze przynajmniej tego az tak duzo to nie bylo jak np. kiedys mialam w Te Sims 1....

edit. Hej czy ktokolwiek moze mi powiedziec co z tym fantem?? Co zrobic? Jak trzeba cos w systemie to niech powie co ... to bede chociarz wiedziala mniej wiecej co robic a jak nie to bede mogla przyblizyc problem i jego usuniecie mojemu braciszkowi.... Plz... Pomocy..kto sie na tym zna??

A czy masz dysk podzielony na partycje? jeżeli tak i była formatowana ta tylko z systemem to musisz usunąć 'recznie' takalog gdzie masz zainstalowane simy i zainstalować jeszcze raz - ja coś takiego miałam... i mi teraz działają - tobie też powinny

qlX
12.09.2005, 21:38
Żeby zainstalowac The Sims 2 lub The Sims 2 : Na Studiach jesli instalacja zatrzymuje sie w którymś momencie trzeba:

1. Na dysku c utworzyć folder Disk Images

np. "c:\Disk Images"

2. W folderze Disk Images utworzyc foldery od Disk1 do Disk4 dla każdej płyty z osobna

np. "c:\Disk Images\Disk1

3. Do folderów trzeba przekopiować wszystkie pliki z odpowiadajacych im płyt

np. CD1 -> Disk1

4. Po przekopiowaniu wszystkich plików z wszystkich płyt uruchomić setup.exe w folderze Disk1

Teraz instalacja powinna przebiec pomyślnie :D

T-m
12.09.2005, 22:55
Jak was czytam o mnie oslabia - WYLACZ PROGRAMY EMULUJACE CD, wszystkie deamony, CD Image i inne takie i nie bedzie problemu

Zerat
13.09.2005, 13:22
wy jestescie dziwni :\

podczas instalki na 23% gra prosi o wymiane cd z 1 na 2, i czasem "zapomni" poprosic i niby instka sie zwiesza, ja wtedy ja poprostu anuluje i instaluje jeszcze raz :)

madziunika
16.09.2005, 20:49
To bardzo proste.Też miałam ten problem i chodziło w tym tylko o daemona(dejmona) jeśli masz ten program wystarczy kliknąć lewym przyciskiem myszki(w prawym rogu paska narzędzi tam się znajduje ta ikonka) i klinąć na opcje Unmount all drives.A jeśli nie masz tego programu przykro mi ale nie umiem ci pomóc :)i popieram kolege piszącego 11post