PDA

Zobacz pełną wersję : Pływanie w stawie i odbicie w lustrze??!!


Like you
28.01.2005, 20:13
Help me!
u mnie w ts2 nie ma odbicia w lustrze (tylko gdy się robi sima to tam jest odbicie)
ale w domu nie ma

i jeszcze jedna sprawa jak zrobić żeby simowie pływali w stawie????

rainne
28.01.2005, 20:15
Help me!
u mnie w ts2 nie ma odbicia w lustrze (tylko gdy się robi sima to tam jest odbicie)
ale w domu nie ma

i jeszcze jedna sprawa jak zrobić żeby simowie pływali w stawie????
wejdź w opcje gry > ustawienia grafiki i zahacz miejsce przy "odbicia światła".

nie mogą pływać. no chyba że użyje się kodu moveObejcts on. wtedy możn a wyjąć pływającego sima z basenu a następnie włożyć go do stawy, co sprawi, iż będzie się wydawać, że sim pływa (siedzi, stoi, whatever).

Like you
28.01.2005, 20:32
wejdź w opcje gry > ustawienia grafiki i zahacz miejsce przy "odbicia światła".

nie mogą pływać. no chyba że użyje się kodu moveObejcts on. wtedy możn a wyjąć pływającego sima z basenu a następnie włożyć go do stawy, co sprawi, iż będzie się wydawać, że sim pływa (siedzi, stoi, whatever).
ahaaa dzięki
jesteś suuuuuuuuupers!!!!!!!!

35C4R00N
28.01.2005, 20:43
nie mogą pływać. no chyba że użyje się kodu moveObejcts on. wtedy możn a wyjąć pływającego sima z basenu a następnie włożyć go do stawy, co sprawi, iż będzie się wydawać, że sim pływa (siedzi, stoi, whatever).
Widziałaś tą sztuczkę z wodospadem? na podobnej zasadzie można zrobic basen będący jednocześnie jezirem, widziałem tak budynek na MTS2. Są drabinki, ale nie ma drugiego brzegu "basenowego" ... a Simy sobie pływają :)
Nie pytajcie jak to jest zrobione, jeszcze nie miałem czasu sprawdzić. W każdym razie z opisu wynikało że sztuczka jest podobnie zrobiona jak wodospad. Na pewno nie dokładnie tak samo, widać że dno jest nierówne.
Sims Island Resort by sunni9676
http://www.modthesims2.com/showthread.php?t=36241
http://img174.exs.cx/img174/3652/islandresort49th.jpg
.. a tu ciekawy efekt używania "sztuczek"
http://img174.exs.cx/img174/7277/dive5iy.jpg

HoUse_BabY
28.01.2005, 21:50
Widziałaś tą sztuczkę z wodospadem? na podobnej zasadzie można zrobic basen będący jednocześnie jezirem, widziałem tak budynek na MTS2. Są drabinki, ale nie ma drugiego brzegu "basenowego" ... a Simy sobie pływają :)
Nie pytajcie jak to jest zrobione, jeszcze nie miałem czasu sprawdzić. W każdym razie z opisu wynikało że sztuczka jest podobnie zrobiona jak wodospad. Na pewno nie dokładnie tak samo, widać że dno jest nierówne.
Sims Island Resort by sunni9676



Ale muszę przyznać że wspaniały efekt wyszedł ;o hmm... musze sie dowiedziec jak to można zrobić :D JAK KTOŚ WIE TO PISAĆ!!!

Kawka
29.01.2005, 11:36
Jaki jest kod zeby mozna było ten wodospat zrobić???
Pozdrawiam!!!

Kash
29.01.2005, 11:42
Popierwsze nie wodospaT ale wodospaD./
Po drugie, jest. Wystarczy wpisać kod boolProp constrainFloorElevation false
zrobić zwykłe jezioro, a potem podnieść teren miejscu wodospaDu. Dzięki temu kodowi mozna też robić zjeżdżalnie do basenów- git.

talvi
29.01.2005, 12:06
Sims0maniak, fantastyczne zdjątka. Poprostu cudeńko.
Efekt jest :wub: :kiss: :wub:
Jak dojdziesz do tego, jak to zostało zrobione to koniecznie napisz.

Like you
29.01.2005, 15:06
ooooooooooooooooooooooooooooooooooo nie możliwe
ciekawe jak to zrobili??!!
a poza tym dzięki raine za rade która się sprawdziła

Cocaine
29.01.2005, 19:52
[...] na podobnej zasadzie można zrobic basen będący jednocześnie jezirem, widziałem tak budynek na MTS2. Są drabinki, ale nie ma drugiego brzegu "basenowego" ... a Simy sobie pływają :)


Bardzo ciekawy efekt, przy czym jak dodam na drugiej focie wygląda to niesamowicie.
I drugie co zauważyłam to tło. Spójrzcie tylko na ten busz i gąszcz...fajnie to wygląda...

edit
nie cytujcie z fotkami, bo Imageshack też może nie wytrzymać obciążenia.
------------
Sims0maniak

Kawka
29.01.2005, 21:28
http://niebieskobialo.fm.interia.pl/ninini.JPG Niewiem mogę się mylić ale... a tak poza tym to te zdjątka to fajne!! :D =D

Oazis
30.01.2005, 11:11
A ja mam jedno pytanko. Ściśągnełam ten super kompleks ale chciałąbym zapytać czy nie da się zrobic na SimPE czy cos takiego żeby mozna było tam mieszkać a nie żeby to było w centrum :1smutny:

lay
30.01.2005, 16:33
A czy ktoś może mi to centrum przesłać?? BO ściągnęłam i nie da się rozpakować... :1smutny: Jakiś błąd jest... Mój adres : [email protected]

Kargul
31.01.2005, 09:39
ciekawe jak to zrobili też bym chciał mieć tak u siebie na ogrodzie