PDA

Zobacz pełną wersję : Nastolatkowe małżeństwo?


ReGiNa
29.01.2005, 20:27
Moi nastolatkowie stali się parą. Po jakimś czasie zaręczyli się. Ściągnełam pack aby robli bara-bara robią. Chciałam zzrobić żeby chłopak wyprowadził sie z domu -Nie da rady. Co się stanie jak dam żeby się ożenili?! A tym bardziej że on za 3 dni stanie się dorosły a ona za 14:/ Nie ma sposobu żeby szybciej rośli?

rainne
30.01.2005, 14:35
Moi nastolatkowie stali się parą. Po jakimś czasie zaręczyli się. Ściągnełam pack aby robli bara-bara robią. Chciałam zzrobić żeby chłopak wyprowadził sie z domu -Nie da rady. Co się stanie jak dam żeby się ożenili?! A tym bardziej że on za 3 dni stanie się dorosły a ona za 14:/ Nie ma sposobu żeby szybciej rośli?
żeby szybciej dorośli ściągnij obraz z www.simchaotics.com (multi painting) i kliknij po jego lewej stronie. substract odejmuje dni, add dodaje.
a jeśli chcesz żeby nastolatkowie zamieszkali razem, musisz poszukać na forum betatesterów na www.modthesims2.com hacka o nazwie moveinall. ja nie mam czasu ;)

sliczna mozesz powiedziec skad sciaglas tego hacka na wprowadzanie sie nastolatków? Bede wdzieczna!
http://www.modthesims2.com/showthread.php?t=12924&page=1&highlight=move to jest ten hack - wkładasz do downloads w moich dokumentach.
działa zarówno do dzieci, jak i nastolatków :)

A ten hack na starzenie się simów jaki link bo też nie mogę znaleźć.
a dokładniej znajdziesz go tutaj www.simchaotics.com nazywa się multipainting i instrukcję obsługi znajdziesz w pierwszym lub w drugim temacie na tym forum.

m_myszka_a
02.02.2005, 12:09
sliczna a moglabys podac stronke gdzie znalazlas tego packa dzieki ktoremu nastolatkowie moga sie zareczyc itd.....plis

ciocolata
04.02.2005, 20:11
ja tez bym byla zainteresowana pakiem na małeżnstwo i zaręczyny nastolatków :D z gory dzieki!!!!!!!