PDA

Zobacz pełną wersję : gra sie zawiesza podczas bara-bara, przyjaźni, całowania sie, adoptowania dzieci...


dagsia
30.01.2005, 15:02
Hejka... słuchajcie mam ogromny problem. Mój komputer spełnia wszystkie wymagania gry, a i tak gra mi się wiesza (nie zacina tylko wiesza, że trzeba zrestartować komputerek ;() podczas bara-bara, gorących pocałunków, zaprzyjaźniania się, adopcji dziecka itp. ważnych dla sima wydarzeń. To jest bardzo denerwujące, że normalnie nie da sie wytrzymać! Pomocy! :wacko: :O ;(

rainne
30.01.2005, 15:09
Hejka... słuchajcie mam ogromny problem. Mój komputer spełnia wszystkie wymagania gry, a i tak gra mi się wiesza (nie zacina tylko wiesza, że trzeba zrestartować komputerek ;() podczas bara-bara, gorących pocałunków, zaprzyjaźniania się, adopcji dziecka itp. ważnych dla sima wydarzeń. To jest bardzo denerwujące, że normalnie nie da sie wytrzymać! Pomocy! :wacko: :O ;(
przyczyną jest to, że te wydarzenia są dopisywane do wspomnień. jeśli rodzina jest wielopokoleniowa, albo duża, albo natworzonych simów jest baaardzo dużo, to wtedy w takich miejscach, może się zawieszać.
masz ściągniętą oficjalną łatkę? z www.thesims2.com/update/ ?

dagsia
30.01.2005, 15:14
przyczyną jest to, że te wydarzenia są dopisywane do wspomnień. jeśli rodzina jest wielopokoleniowa, albo duża, albo natworzonych simów jest baaardzo dużo, to wtedy w takich miejscach, może się zawieszać.
masz ściągniętą oficjalną łatkę? z www.thesims2.com/update/ ?

Nie nie ściągałam, ale nawet jakby, to ja siem na tym KOMPLETNIE NIE ZNAM! Jeśli możecie to poprowadźcie mnie za rękę do końca... z góry bardzo dziękuję ;D :wacko:

Trish
30.01.2005, 17:37
wchodzisz na ta strone co podala rainne klikasz 'download CD patch' jak ci sie juz sciagnie klikasz na nim 2 razy i patch ci sie zainstaluje sam.