PDA

Zobacz pełną wersję : Bella - "Zmarła na innej parceli"


Wampirencja
31.01.2005, 12:55
1. Wkurzające że nie ma opcji szukaj.
2. Mam problem. Otóż znalazła mi się Bella Cwir. Normalne, prawda? Ale gdy tylko wróciłam nią z zakupów pomachała swojemu (na nowo!) mężowi po czym zniknęła. No i wyskakuje komunikat "Bella zmarła na innej praceli". NIe zapisałam gry ale tak jest za każdym razem. Znajdowałam jej zajęcie, byleby nie zniknęła. I co ja mam zrobić...?

Incognito
31.01.2005, 13:19
Niestety też tak mam...................Podejrzewam,że trzeba jej poprzez SimPe usunąć wspomnienie "umarłam". (Bella ma takie,ale widać to wspomnienie tylko w Simpe)

Kasia-Barbie
31.01.2005, 13:40
Miałam bardzo podobny problem, ale na simach przeze mnie stworzonych. Poślubiony derektor lub sprzątaczka uciekali z domu. Derektora wrzuciłam do basenu, skasowałam drabinki i problem siam się rozwiązał. Sprzątaczka po urodzeniu drugiego dziecka została na stałe i już nie zwiewała. Nie wiem czy to coś pomoże, ale spróbuj, mnie się udało.

Wampirencja
31.01.2005, 17:43
Niestety też tak mam...................Podejrzewam,że trzeba jej poprzez SimPe usunąć wspomnienie "umarłam". (Bella ma takie,ale widać to wspomnienie tylko w Simpe)


aaa w jaki sposób? (jestem ciemna jezeli chodzi o tego rodzaju programy...)

Kenji
31.01.2005, 18:11
hmmmmmm a po jakim czasie ci wróciła (zapewne Motimer zmarł,kasandra jest wdową i ma 5 dzieci i jeste emerytką,Aleksander ma 10 dzieci i żyje ale dużo mu nie pozostała :P )

rainne
31.01.2005, 18:12
hmmmmmm a po jakim czasie ci wróciła (zapewne Motimer zmarł,kasandra jest wdową i ma 5 dzieci i jeste emerytką,Aleksander ma 10 dzieci i żyje ale dużo mu nie pozostała :P )
Bella wraca w Dziwnowie, o ile wgra się oficjalną łatkę ze strony www.thesims2.com
można ją ściągnąć również w sposób nie do końca uczciwy, poprzez kostkę mishuno, którą można pobrać z www.modthesims2.com, dzięki czemu Bellę można mieć od razu w Miłowie.

Kenji
31.01.2005, 18:20
Bella wraca w Dziwnowie, o ile wgra się oficjalną łatkę ze strony www.thesims2.com
można ją ściągnąć również w sposób nie do końca uczciwy, poprzez kostkę mishuno, którą można pobrać z www.modthesims2.com, dzięki czemu Bellę można mieć od razu w Miłowie.
a czy na www.thesims2.com trzeba sie zalogować żeby COKOLWIEK sciągnąć?
:| :1smutny: :1smutny:

Kenji
31.01.2005, 18:32
Tak, musisz mieć oryginalną grę, wtedy rejestracja pójdzie bez problemu.
super bo mam orginalke
B)

UnknowN
31.01.2005, 18:32
Bella wraca w Dziwnowie, o ile wgra się oficjalną łatkę ze strony www.thesims2.com (http://www.thesims2.com/)
można ją ściągnąć również w sposób nie do końca uczciwy, poprzez kostkę mishuno, którą można pobrać z www.modthesims2.com (http://www.modthesims2.com/), dzięki czemu Bellę można mieć od razu w Miłowie.Już od dawna intryguje mnie ta kostka. Podajesz adres, ale ja nie kapuje jeszcze tak dużo po angielsku. proszę, podaj jakiś dokładniejszy odnośmik. Wielkie DZIĘX i sorry za kłopot.

Kenji
31.01.2005, 18:36
super bo mam orginalke
B)
nie umiem pisze register now naciskam wybieram coś tam(play station(2)Pc i.t.p) i nie idzie dalej
:1smutny:

Kenji
31.01.2005, 18:41
nie umiem pisze register now naciskam wybieram coś tam(play station(2)Pc i.t.p) i nie idzie dalej
:1smutny:
ok pokonałam to i pisze jogi i moje hasło i nie idzie dalej! :1smutny: :1smutny: :1smutny: :*

Wampirencja
31.01.2005, 19:02
Oh... U mnie mortimer został cudownie odmłodzony przez mistyczną siłę (to ja!) a Kasandra stała się na powrót nastolatką. A co do Belli... Bellę przywiózł sobie Mortimer z pracy. Była absolutnie pozbawiona jakichkolwiek wspomnień. I, jak mówłam, postanowiłam pojechać "na nowo" szczęśliwą rodzinką na zakupy, a gry wróciłam zaraz po opuszczeniu auta wyświetla mi się komunikat o zgonie Belli...

KOstka Miszuno! czyli innymi słowy Michuno Cube: http://www.modthesims2.com/showthread.php?t=30774&highlight=cube

HoUse_BabY
31.01.2005, 20:33
(...)KOstka Miszuno! czyli innymi słowy Michuno Cube: http://www.modthesims2.com/showthread.php?t=30774&highlight=cube

A co do tej kostki to ja ją sobie ściągnęłam i jak daje zaproś to pojawia mi się co chwilę tylko damazy,jego żona i jego dziedziak:| Po Belli ani śladu.. :( Co jest..? ;(

Wampirencja
31.01.2005, 20:42
Gdy sa opcje Join (lub: "przyłącz") jest to sprawa czystko losowa... Musisz "wcelować" w Bellę... Polecam osobiście teleporter "Miska owocowa", czyli obraz o nadzwyczajnych zdolnościach. Niestety, nie pamiętam adresu...

One's
08.02.2005, 19:22
A jak wogule wziąć Bellę? Ja jej nigdy nie widziałam na żadnej parceli...

rainne
08.02.2005, 19:24
A jak wogule wziąć Bellę? Ja jej nigdy nie widziałam na żadnej parceli...
najprościej, ściągnij łatkę z oficjalnej strony (o ile masz oryginał), zainstaluj ją i pograj z 15 minut na Dziwnowie. będzie się przechadzać albo po centrum albo przechadzać się po Twojej działce, jako npc.

One's
08.02.2005, 19:29
a jeśli nie mam orginału? :P Bo ja mam orginał pożyczony od kumpeli i wogule :P

rainne
08.02.2005, 19:34
a jeśli nie mam orginału? :P Bo ja mam orginał pożyczony od kumpeli i wogule :P
a jak nie masz oryginału, to pobaw się SimPe, jeśli potrafisz. jak nie, to ściągnij sobie Bellę z jakiejś strony, lub poproś kogoś o przysłaniu pliku z nią.