PDA

Zobacz pełną wersję : Simy umierają, ale widać ich na okolicy


Kubeczek
03.02.2005, 12:30
Dzieje się to już przez dłuższy czas u mnie, a mianowicie: jeżeli ktoś umrze ze starości, co prawda znika z wyboru sima po lewej, ale na widoku okolicy, gdy klikam na dom, w liście ten sim jest pokazany jakby żył! Też często w momencie śmierci nie pojawia się nagrobek i tak jakby zapycha miejsce(np. czterech simów tak zmarło, to może być w tym domu tylko 4). Dzieje się tak tylko u staruszków(sprawdzone) i tylko w Weronie(w innych okolicach jest OK). Dodam jeszcze, że mam zainstalowanego patcha(przed jego instalką deaktywowało się zapisz, otoczenie, wyjdź) i po takiej śmierci sim nie może się wyprowadzić (wybieram opcję 'Poszukaj domu dla siebie' ale nic się nie dzieje). Co mam zrobić? Nie piszcie tylko "przeprowadź ich gdzie indziej", bo tych rodzin jest z 10! Mam oryginał!
:1smutny: ;( :1smutny: ;(
P.S. Nie znalazłem tego tematu.
=====PO EDYCJI=====
Czy da się to naprawić?
Piękna Dziewczyna mi się wydaje, że to oczywiste, że to błąd w grze.

maniaczka1
03.02.2005, 13:49
ja nie za bardzo kapuje.. sim umarl NATURALNIE (ze starosci, przez pozar itp)czy TY go po prostu brutalnie wykasowales tak jak sie kasuje meble itd? Bo jesli to drugie to juz raczej go nie przywrocisz- w kazdym razie sim usuniety w ten sposob oficjalnie ZYJE =)

Lea
03.02.2005, 15:35
O, też tak mam. Nie mam pojęcia dlaczego ale dochodzę do wniosku że juz mi komputer nie wyrabia żeby wszystkich zmarłych usunąć z listy. W jednej rodzince mam tak potraktowanych pradziadków i dziadków. W sumie 4 osoby które nie żyją a są pokazywane.
A może chodzi o to że w innych rodzinkach z tymi zmarłymi jeszcze się ktoś przyjaźni? Bo miewam rodzinki gdzie na pasku pracy pokazane jest że mają 5 przyjaciół a ja jak licze ich kontakty to jakbym nie liczyła wychodzi 4????

szymekus
03.02.2005, 15:54
Ja TeŻ Tak Mam . Niewiem Co ZrobiĆ