PDA

Zobacz pełną wersję : Nastolatkowie--Bara-Bara...a gdzie ..?!


renata14
03.02.2005, 18:39
Hejka
..
ściągnełam dodatek ,który pozwalał simą --(nastolatką) bara -bara i POSTARAJ SIĘ O DZIECKO ITD....
Od drazu po tym sprawdziałam Czy działa..i spox....
w następnym dniu...znikneło Postaraj się o dziecko..i niestety dalej tej funkcji nie mam...:( Bu....czemu!?
Myślałam też..,że przczyną tego jest ich choroba---a w mianowcie katarek..ale wyzdrowieli..i dalej nie ma tej funkcji!
Pomocy! :1smutny:

Shèène
03.02.2005, 18:45
Twoja simka prawdopodobnie zaszła w ciąż

e. Chyba. A opcja Bara-Bara jest?

renata14
03.02.2005, 19:11
Twoja simka prawdopodobnie zaszła w ciąż

e. Chyba. A opcja Bara-Bara jest?


Niestety..nie mogła...
ponieważ w innej rodzine była ta opcja...a w mojej u chłopaka i dziewczyny już jej nie było..kur~~ co się stało!?Plis Pomocy!!! :no:

Adi
03.02.2005, 19:22
Ni mam pojęcia, a mozesz m izapodac ten dodatek, to obczaje :/

renata14
03.02.2005, 19:34
Kurcze...nikt mi nie chce pomóc...to podajcie mi chociaż ten dodatek..może ściągne go jeszcze raz! (Patch-czy jak to się nazywa) pliiiiiiiiiiiiiiissssssssssssssssssssssssssss :(

rainne
03.02.2005, 19:38
Kurcze...nikt mi nie chce pomóc...to podajcie mi chociaż ten dodatek..może ściągne go jeszcze raz! (Patch-czy jak to się nazywa) pliiiiiiiiiiiiiiissssssssssssssssssssssssssss :(
http://www.modthesims2.com/showthread.php?t=15286&page=1 może ściągnij sobie to... ciąża i seks nastolatków, oraz ciąża w przypadku starania się o dziecko simów tej samej płci.
wkładasz do downloads w moich dokumantach.

##NEGRA##
03.02.2005, 19:42
ja tez tak mialam. simce juz urusl brzuch, ale gdy ponownie wlaczylam gre juz wygladala normalnie ;( opcji tez juz nie bylo tak ze myslalam ze jest bezplodna. dorosla, wyszla za maz i sie wyprowadzila. gdy tylko weszlam na nowa parcele simka zaczela rodzic......no i urodzila..... jaki z tego moral? :| -nie wiem....

Zwitter
04.02.2005, 15:18
Po prostu za dużo kombinujecie. Nastolatkowie mają czas na bara-bara i dzieci po ślubie. A tak na poważnie, nie omieszkam tego dodatku nie ściągnąć :P

Kash
04.02.2005, 15:36
Wiesz co? Jesli np. wpiszemy kod na cenzurę i nagle coś tam się stanie to będzie nasza wina, bo za dużo kombinowaliśmy? BEZSENS!
A jak nie chcesz ściągać, to nie ściągaj. Pozwalam ci.

Diddlina23
04.02.2005, 19:05
Ggdzie mozna sciagnac cos, aby simy robily bara-bara? :( ;( :O

rainne
04.02.2005, 19:06
Ggdzie mozna sciagnac cos, aby simy robily bara-bara? :( ;( :O
nie łaska przeczytać całego tematu??? podpowiem Ci - post nr 6.

Z.G
04.02.2005, 20:10
Było podawane kilka postów wyżej.... Przeczytaj cały topic :P
EDIT: rainne mnie ubegła ;)

Zwitter
04.02.2005, 21:53
Wiesz co? Jesli np. wpiszemy kod na cenzurę i nagle coś tam się stanie to będzie nasza wina, bo za dużo kombinowaliśmy? BEZSENS!
A jak nie chcesz ściągać, to nie ściągaj. Pozwalam ci.

Tey, Flinta?
Z Twojej wypowiedzi wynika, że:
a)nie umiesz czytać ze zrozumieniem
b)nie umiesz czytać w ogóle

Przecież dałam wyraźnie do zrozumienia, że nie mam nic przeciwko takim "ulepszeniom".

Jeśli masz jakieś problemy, albo zły dzień i masz potrzebę wyżywania się na bliźnich no to przykro mi. Zdarza się.

:O

Madi_girl
05.02.2005, 14:49
No to ja mam teraz pytanie do wszystkich którzy ściągneli tą eee... "łatke". Wszystko działa wam normalnie? Nic się nie przestawiło? Gra się nie zawiesza? I takie inne:P Chce być pewna zanim coś ściągne :)

rainne
05.02.2005, 15:14
No to ja mam teraz pytanie do wszystkich którzy ściągneli tą eee... "łatke". Wszystko działa wam normalnie? Nic się nie przestawiło? Gra się nie zawiesza? I takie inne:P Chce być pewna zanim coś ściągne :)
u mnie nic... zupełnie nic. ale to hack, a kżdy hack jest tworzony po to aby trochę grę rozwalić.

Zwitter
05.02.2005, 15:35
No to ja mam teraz pytanie do wszystkich którzy ściągneli tą eee... "łatke". Wszystko działa wam normalnie? Nic się nie przestawiło? Gra się nie zawiesza? I takie inne:P Chce być pewna zanim coś ściągne :)

u mnie wszystko działa jak należy :D opcja już wypróbowana, hehe. a dzięki tej łatce, nastolatek ma także wszystkie funkcje względem dorosłego sima! za to dorosły sim, nie może tego robić względem nastolatka :/ ale zawsze coś. fajne romanse mi powychodziły. na przykład facet znalazł sobie kobietę, wszystko pięknie, no ale pani uległa jego synowi :P

ciocolata
05.02.2005, 15:44
u mnie wszystko działa jak należy :D opcja już wypróbowana, hehe. a dzięki tej łatce, nastolatek ma także wszystkie funkcje względem dorosłego sima! za to dorosły sim, nie może tego robić względem nastolatka :/ ale zawsze coś. fajne romanse mi powychodziły. na przykład facet znalazł sobie kobietę, wszystko pięknie, no ale pani uległa jego synowi :P


u mnie działa również wszystko jak naleze i tez mam wszystkie opcje wobec dorosłego, oraz moj sim dorosly wobec nastolatka, przypadkiem zakochali sie w sobie. :P ale oni byli "najlepszymi przyjacielami". ma ktos moze patcha na malzenstwo i zareczyny, bo niestety nie moge go znalezc. :\

Scyzoryk_14
05.02.2005, 20:01
Ja mam durzo patchów skinów i innych. I wszystko działa. :D

magdish
12.02.2005, 17:20
Hmm :( Już od dwóch dni próbuję wejść na stronkę którą podała rainne ( http://www.modthesims2.com/showthre...?t=15286&page=1 ) ale stronka nie chce mi się wyświetlić...A bardzo mi zależy żeby sobie pograć z rozszerzonymi opcjami dla nastolatków jeszcze w ten weekend bo w ciągu tygodnia nie mam czasu na granie..Czy istnieje jeszcze jakaś stronka (działająca) na której mogłabym sobie ściągnąć tego patcha? Byłabym baaardzo wdzięczna gdyby ktoś mi coś napisał :)

magdish
12.02.2005, 20:00
No hej proszę napiszcie mi czy istnieje taki patch też na innych stronkach :P
Pliska:)

ebo
12.02.2005, 20:57
No to ja mam teraz pytanie do wszystkich którzy ściągneli tą eee... "łatke". Wszystko działa wam normalnie? Nic się nie przestawiło? Gra się nie zawiesza? I takie inne:P Chce być pewna zanim coś ściągne :)
Jak każdy hack coś może zepuść. U mnie niestety tak się stało :(. Czasami zdaża się taka sytuacja, że simka zachodzi w ciążę i rośnie brzuch i w tym momencie zaczyna machać jakby cos jej sie złego działo- nic innego nie można zrobić. Wkurzające, ale można przeżyć. wtedy po prostu wychodzę z gry nie zapisując jej, a następnym razem jest oki :)

rainne
13.02.2005, 11:48
Jak każdy hack coś może zepuść. U mnie niestety tak się stało :(. Czasami zdaża się taka sytuacja, że simka zachodzi w ciążę i rośnie brzuch i w tym momencie zaczyna machać jakby cos jej sie złego działo- nic innego nie można zrobić. Wkurzające, ale można przeżyć. wtedy po prostu wychodzę z gry nie zapisując jej, a następnym razem jest oki :)
a nie.... bo czasami to wcale nie pomaga. mi też zdarzał się ten błąd przy tym hacku i po nie zapisaniu gry i wejściu do domku ponownie, działo się to samo. nawet gdy przeprowadziłam rodzinę do innego domu działo się w ten sam sposób. także lepiej pamiętać, żeby zrobić sobie kopię zapasową plików.

*RaiNboW*
16.02.2005, 17:11
buu ściągnełam tą łatkę dla barabara nastolatków i homo. chciałam sprawdzić czy działa położyłam na łóżku nastolatke i jej chłopaka(stałą sympatię) chciałam dać tak jak jest na dorosłych a tam były tylko funkcje przepędź i pożegnaj się :( co zrobić ? pomóżcie:*