PDA

Zobacz pełną wersję : Dziwna Lampa


lay
04.02.2005, 12:14
Gdy chcę kupić tą lampę "Luksusowa Lampa Tulipan"
http://www.lidka73.republika.pl/lampa.jpg ( - tu jest pokazane jej zdjęcie na tle mojego domku :D ) czasami mogę wybrać kolor kloszu, a czasami kolor "nogi". Raz było też tak, że mogłam wybierać obiee te rzeczy, lecz najczęściej mogę wybrać tylko jedną z powyższych możliwości. Od czego to zależy i o co w ogóle chodzi?? Dodam, że jest to jedyny mebel, który zachowuje się tak dziwnie...

Daisy1992
04.02.2005, 12:47
Nie mam poęcia o co może chodzić... Jakiś bład występuje i tyle.
Np. moja koleżanka nie ma filmików, a ma oryginalne TS 2. tobie chodzi o TS czy TS 2?

Myszka-99
04.02.2005, 12:49
jeśli ściągałaś "inne wersje kolorystyczne" tej lampy z internetu, to chyba od tego zależy.
U mnie dopuki nie opróżniłam 'downloads' nie mogłam wybrać koloru ramy łózka tego najdroższego, tlyko samą pościel.

lay
04.02.2005, 12:52
Nie mam poęcia o co może chodzić... Jakiś bład występuje i tyle.
Np. moja koleżanka nie ma filmików, a ma oryginalne TS 2. tobie chodzi o TS czy TS 2?

Oczywiście, że chodzi mi o TS 2 (jesteśmy w tym dziale, i ta lampa jest tylko tak, i tylko w TS 2 mozna wybierać kolory mebli). A tak poza tym, to przepraszam, że zdjęcie nie wyświetla się. Coś nie tak z serwerem. Postaram się to naprawić...
Od czegos to musi zależeć... Przecież gra sobie nie wybiera, co mogę wybrać...

jeśli ściągałaś "inne wersje kolorystyczne" tej lampy z internetu, to chyba od tego zależy.
U mnie dopuki nie opróżniłam 'downloads' nie mogłam wybrać koloru ramy łózka tego najdroższego, tlyko samą pościel.

Nie ściągałam żadnych wersji kolorystycznych do tej lampy... A gdybym ściągnęła to byłaby gwiazdka przy nich. Ale chodzi mi o to, że czsaem mogę wybrać kolor,a czasem nie... (czasem mogę zrobić lampę czerwoną, a czasami mogę zmienić tylko kolor "nogi", ja chce móc zrobić to i to :( )...

Acha, zapomniałam dodać. Kod boolProp testingCheatsEnabled true/false nie ma na to żadnego wpływu... Sprawdzałam...

HoUse_BabY
04.02.2005, 13:59
ja też tak mam właśnie;( i też nie wiem od czego to zależy... wydja mii się że to błąd w grze ale nie jestem pewna

Guralka
05.02.2005, 02:27
U mnie jest to samo. Mam wszystkie detale na maxa. Czasem sa wszystkie kolory, czesem tylko klosze a czasem stojaki. Oczywiście wkurza mnie to, ale jak dotąd nie odnalazłam żadnej zależności. I oczywiście problem dotyczy tylko i wyłącznie tej lampy.