PDA

Zobacz pełną wersję : Dostarczanie jedzenia do domu...


Sim_maniaczka
05.02.2005, 14:31
Cześć!
Mam problem z moja rodzinką. A raczej z zaspokajaniem potrzeby głodu ;) Kiedy mój Sim klikniej na lodówce "sprawdź zapasy zywności", pokazuje mu się, jaki jest stan lodówki. To chyba oczywiste. Ale kiedy zamawiam jedzenie przez Internet, czy dzwonię, to koszt jedzenia wynosi: -98$, a koszt dostawy-50$. Co razem daje -48$. Nie mogę tego zmienić, bo ta szalka, czy co to jest, po lewej stronie jest zapełniona na maksa. Nie wiem co ja zrobię, jak skończy mi się jedzenie, bo nie mogę dostarczyć nowego! Czy ktoś wie, jak mi pomóc? Dodam, że to mi się stało z dnia na dzień... Nie grzebie w ustawieniach gry ;)

kubasm
05.02.2005, 14:44
ja mialem cos podobnego...
u mnie podzialalo jak kupilem nowa lodowke..:) mam na dzieje ze u ciebie tez pomoze

Madi_girl
05.02.2005, 14:44
Nie wiem czy dobrze rozumiem... Ale nie możesz zamawiać jedzenia jak masz zapełnioną lodówke. Dopiero jak się skończy możesz zadzwonić lub zamówić produkty. Dlatego nie martw się, poczekaj aż żarcie się skończy.

moniczka12
06.02.2005, 09:11
No ale jej sie skonczylo zarcie i nie moze zamowic, ja tak to zrozumialam. A moze bys pojechala do centrum i tam bys sprobowlaa kupic

Cocaine
06.02.2005, 09:38
Spróbuj je kupić na paraceli publicznej, bądź kup nową lodówkę. Albo zaspokajaj głód pizzą xD

moniczka12
06.02.2005, 09:42
Spróbuj je kupić na paraceli publicznej, bądź kup nową lodówkę. Albo zaspokajaj głód pizzą xD
Wlasnie napisalam to samo, Pojedz to centrum a to jest to samo :):):P:P

Sim_maniaczka
06.02.2005, 15:27
Niestety, kupiłam nową lodówkę i teraz jak dzwonie, to zamiast -90$ w kosztach jedzenia jest....-300 ileś :/ A w centrum dzieje się to samo.
tak się zastanawiam, bo gdzieś przeczytałam, że dodatki z Internetu mogą zepsuć grę... Ściagnęłam ostattnio bałwanka z oficjalnej strony the Sims 2 - może to przez niego? :(

Profesor Parker
06.02.2005, 15:44
bałwanek z oficjalnej strony nie mógł Ci popsuć gry.

Coż... jeśli masz zapasy w lodówce to kupując jedzenie możesz to tylko "dopełnić". Jak lodówka będzie pusta to będziesz mogła kupić więcej jedzenia niż jak jest do połowy pełna :)
Nie wiem czy dobrze zrozumiałam problem....

Sim_maniaczka
06.02.2005, 17:17
bałwanek z oficjalnej strony nie mógł Ci popsuć gry.

Coż... jeśli masz zapasy w lodówce to kupując jedzenie możesz to tylko "dopełnić". Jak lodówka będzie pusta to będziesz mogła kupić więcej jedzenia niż jak jest do połowy pełna :)
Nie wiem czy dobrze zrozumiałam problem....


Właśnie o to chodzi, że nie mogę sobie "dopełnić". nie mogę W OGÓLE kupić jedzenia :( Bo w zamawianiu pokazuje mi, że mam pełną lodówkę, co jest nie prawdą, bo kiedy otwieram lodówke, to mam komunikat "Burczy w brzuchu?..." :(

Marta 13
06.02.2005, 17:31
No to pozostaje Ci kupienie nowej lodówki... ;)

Karo
06.02.2005, 18:15
Właśnie o to chodzi, że nie mogę sobie "dopełnić". nie mogę W OGÓLE kupić jedzenia :( Bo w zamawianiu pokazuje mi, że mam pełną lodówkę, co jest nie prawdą, bo kiedy otwieram lodówke, to mam komunikat "Burczy w brzuchu?..." :(


Bo może z jakiejś stronki ściągnęłaś samozapełniającą się lodówkę, to jest taki hack . Ja go mam ,ale opocz tego moge normalnie zamawiać jedzenie,tylkoże wtedy płacę mało.No i nie mam komunikatu typu burczy....
Może łatka cos by pomogła?

Lea
06.02.2005, 22:41
Niestety, kupiłam nową lodówkę i teraz jak dzwonie, to zamiast -90$ w kosztach jedzenia jest....-300 ileś :/ A w centrum dzieje się to samo.
Hmmm... Może wypróbuj ten kod boolProp testingcheatsenabled true i z przyciśniętym shiftem kliknij na lodówkę. Potem wybierasz tą górną opcję. Powinna Ci się lodówka sama zapełnić. Może już być po prostu uszkodzona i wówczas jak sądzę może pomóc przeprowadzka w nowe miejsce...