PDA

Zobacz pełną wersję : Ucieczka z domu...


pszczółka
07.02.2005, 18:21
Czy wasze nastoletnie simy zostały przyłapane na ucieczce z domu??? Moje jeszcze nigdy ale zawsze gdy sim uciekał z domu pare razy pod żąd w obawach pojawiało mu się "zostać przyłapany na ucieczce z domu"(czy jakoś tak)

Daga
07.02.2005, 18:32
Troszke dziwny temacik ale coż :| Moj sim jak sie wymykał tata go przyłapał i było ze to jest zachowanie Nie dopuszczalne w rodzinie :P

Shèène
07.02.2005, 18:33
Mi tylko pare razy przyjechał w radiowozie. Ale nie zostal jeszcze nigdy przylapany przez rodzine! :O

Like you
07.02.2005, 18:33
u mnie wychodzą bez pozwolenia
ale i tak złapie ich policja

gwiazdunia
07.02.2005, 18:39
A ja mam pytanko z tym zwiazane, jesli moj sim dostał pozwolenie na wyjscie to jak on moze wyjsc i czy wogole moze wyjsc w taki sposób ze gdzies jedzie i ja nie jestem przy tym tak podobnie do ucieczki??

.::Vanillia::.
07.02.2005, 19:01
Temat naprawdę dziwny
A ja mam pytanko z tym zwiazane, jesli moj sim dostał pozwolenie na wyjscie to jak on moze wyjsc i czy wogole moze wyjsc w taki sposób ze gdzies jedzie i ja nie jestem przy tym tak podobnie do ucieczki??
Nastolatek wychodzi z domu na parcele publiczne tak samo jak dorosły i wtedy go widzisz, a jak dasz mu żeby się wymknął z domu to nie będziesz go widzieć.

berata
07.02.2005, 19:54
Temat naprawdę dziwny

Nastolatek wychodzi z domu na parcele publiczne tak samo jak dorosły i wtedy go widzisz, a jak dasz mu żeby się wymknął z domu to nie będziesz go widzieć.
Jeśli poprosisz rodziców o wyjście z domu (jest to coś innego niż wymknięcie się) także nie będziesz widzieć swego sima.
Moi simowie zostali kilka razy przyłapani przez policję, ale przez rodzinę nigdy.

ania500
07.02.2005, 19:58
u mnie nie łapią

Joniss
07.02.2005, 19:59
A umnie właśnie rodzice przyłapują, ale nastolatek ani razu nie był przywieziony przez policję. Jak to zrobić żeby był przez nich przywieziony?

berata
07.02.2005, 20:12
A umnie właśnie rodzice przyłapują, ale nastolatek ani razu nie był przywieziony przez policję. Jak to zrobić żeby był przez nich przywieziony?
Kwestia przypadku. Raz przywozi, raz nie. Ja np. nie lubię gdy go przywozi policja, bo spełnia mu się obawa. (oczywiście obawa przyłapania przez policję :) )

Ayla
07.02.2005, 20:59
U mnie często nastolatków przywozi policja :1smutny: i wtedy dostają burę od rodziców. To jest nawet zabawne kiedy wysiadają z radiowozu i idą smutni ze spuszczoną główką ;)

Toxic
08.02.2005, 07:24
A u mnie rodzice nigdy nie przyłapali sima wymykał się jak oni jeszcze nie spali wracał jak oni nie spali i nigdy go nie złapali a policja tylko raz :)

OlaSims2
08.02.2005, 07:30
A moja simka została raz przyłapana i mama ją wyzywała ale na następny dzień pojechałam znowu i mnie radiowozem przywieźli :D

Hunter666
08.02.2005, 09:11
Moja Balbina Biedak raz przycięła Damiana (czy jak mu tam) na próbie wymknięcia się z domu. Pojawił się komunikat że takie zachowania w tej rodzinie nie będą tolerowane :P .
Raz Liliana i Andżelika Przyjemniak wmknęły się z domu o 1.00 z dwoma różnymi osobami i jedną przywiózł radiowóz a druga cichaczem wróciła do domu:\ .

kasica_kasia
08.02.2005, 12:29
A jak sie ucieka z domu?U mnie nic takiego nie bylo.

Natka92
08.02.2005, 12:58
u mnie tez czasem policja przywozi moich simow

Majka :)
08.02.2005, 13:10
U mnie nastolatka gdy pierwszy raz wymykała się z domu została przyłapana przez mamę :P Ale gdy później wymykała się już z domu po raz którys tam to już w ogóle nie była przyłapana przez rodziców. A przez policję dość często jest łapana :P

Migan
08.02.2005, 13:13
Ja jak miałam sims2 i jak nastolatka wymykała sie z chłopakiem to zawsze dawałam zeby mama siedziała na krzesle przed dzrwiami i ją przyłapała ale i tak to tez sie nie udało.

Kubeczek
08.02.2005, 13:16
u mnie często policja przywozi simów do domu. a tylko raz rodzic przyłapał sima przy ucieczce(był bardzo duży pokój). ogólnie często uciekają, rzadziej wychodzą ze zgodą.

Majka :)
08.02.2005, 13:20
Z tego co słyszałam to rodzic musi widzieć jak jego dziecko wymyka się z domu. Wtedy nastoletni Sim będzie złapany przez rodziców :P

Marta 13
08.02.2005, 14:26
Słyszałam też, że sim może zwiać z domu tak na stałe, ale musi mieć bardzo złe kontakty z rodziną. Właśnie... Minus ile musi być, żeby uciekł? Bo ja próbuję, prubóję i mi nie wychodzi :(

A czy u was był taki przypadek?

asiolin
08.02.2005, 15:58
Ech.. Moi malcy(a nawet nie tacy mali,ale nie ważne) często uciekają,ale jeszcze ani razu nie zostali złapani. Po ucieczce mają w obawach ,,zostać złapanym przez policje,'' ,,zostać złapanym przez rodziców.'' A w pragnieniach,,wymknąć się z domu z chłopakiem/dziewczyną.''

Kokolino123
08.02.2005, 17:07
Marto_13 to nie tak jeśli twój nastolatek będzie miał niskie kontakty z domowiczami to ucieknie i albo wruci po kilku dnach do domu albo go policja przywiezie

Kapa
08.02.2005, 17:45
U mnie zaden nastolatek nie zostal przylapany ani przez policje ani przez rodziców :D. A w obawach ma tylko ,,zostac przylapanym przez policje".

Hunter666
08.02.2005, 22:23
Marto, Tobie chodzi o ucieczkę z domu czy o wymknięcie się? Aby nastolatek uciekł z domu musi mieć na masę kontakty z domownikami zaniżone (poniżej minusa) i chyba kiepski chumor. Zwykle wraca dopiero przed swoimi urodzinami.

Marta 13
09.02.2005, 12:08
Chodziło mi o to, żeby uciekł z domu i już nie wrócił. Ale z tego co mówicie, to chyba wraca. No nic. Dzięki za odpowiedzi!!! :D

Doris
09.02.2005, 17:01
dodany przez kasica kasia
A jak sie ucieka z domu?U mnie nic takiego nie bylo.

Klikasz na telefon simem(nastolatkirm) i jeśli pojawi sie opcja "Wymknij sie z domu" to wtedy na nia klikasz..
Ja nigdy nie mogę przyłapać tej opcji, raz ją tylko przyłapałam ,ale moja simka miała zły nastrój i nie odrobione lekcje....

Edit:Nigdy nie tworzę takich upartych i źle wychowanych nastolatków ,zawsze zdarzaja mi sie kujony(takie jak ja :P ),dobre i posłuszne dzieci,no ale mam zamiar stworzyć taką zwydrzałą simkę...... :D :D :laugh:

Alexa
09.02.2005, 22:09
Beee :( A u mnie nigdy ani policja ani rodzina go nie przyłapuje :( A szkoda :P

BabyKaczo
10.02.2005, 08:52
Moje jeszcze nigdy nie uciekały... Pewnie dlatego, że są regularnie karmione=] :)

b-l-o-n-d-i-1990
10.02.2005, 15:37
U mnie ani razu nastolatek nie został przyłapany ani przez rodzine ani przywieziony przez policje ;] Ehhh szkoda bo chciałabym zobaczyć jak to wygląda :P

HoUse_BabY
10.02.2005, 17:32
U mnie moją młodą simke mama przyłapała na wymykaniu się z domu i dostala niezły ochrantus:D Poza tym matka chodziła ja nią krok w krok każąc jej iść do łóżka i dała sobie spokój dopiero jak córcia już słodko spała :wacko: cwaniaki te simsy :shifty:

karolina
24.02.2005, 08:36
raz została przyłapana jak chciała wyjść, a drugi raz złapana przez policję :P

dalva
25.02.2005, 06:01
Marto, Tobie chodzi o ucieczkę z domu czy o wymknięcie się? Aby nastolatek uciekł z domu musi mieć na masę kontakty z domownikami zaniżone (poniżej minusa) i chyba kiepski chumor. Zwykle wraca dopiero przed swoimi urodzinami.

No własnie też chciałabym wiedzieć więcej na ten temat. Nocne wypady z kumplami i łapanie przez rodziców lub policję są oczywiste, jednak chciałabym wiedzieć jak to jest z tą prawdziwą ucieczką z domu. Gdy tylko nastolatek ma doła (niski poziom aspiracji) to pojawia mu się ikonka z tobołkiem w obawach. Jeszcze mi się nie zdarzyło żeby nawiał.Czy komuś się zdarzyło? Mój się nawet bił z ojcem ale nic z tego. Jak wygląda taka ucieczka? jest przy tym jakiś komunikat? Sim zakłada tobołek na plecy czy jak?

Binek
11.04.2005, 16:47
Moja simka też zostaa przyłapana :/ Przez dona Lotario (jej ojca) krzyczał na nią strasznie a ona go ignorowała. Kazał jej iść do pokoju :/

Andromeda
11.04.2005, 17:37
U mnie zostali przyłapani tylko przez policje, ale przez rodziców? Nigdy. Stawiam całą rodzinę przed domem kiedy nastolatka wraca z nocnej przechadzki, a ona sobie najzwyczajniej w świecie wchodzi do domu.

Aga:-)
11.04.2005, 19:44
Mnie raz rodzic przyłapał i raz ;przywieźli andźelikę (przyjemniaczek) w radiowozie. Po za tym chyba nic... xP

LindSay
14.04.2005, 12:45
U mnie Balbina Biedak dwa razy przyłapała syna na wymknięcie się z domu, chyba z trzy razy był złapany przez policję....

..::PIRATKA::..
14.04.2005, 18:32
Oj u mnie niedawno Simka została przyłapana przez policję jak zwiała ze swoim chłopakiem ;) Jaka smutna była hiehie, ale tatusiek jej nic nie zrobił pomimo, że policjant mu heh co nieco wytłumaczył, że tak powiem xP

savana
27.04.2005, 10:47
U mnie kiedyś simka o szóstej rano leżała przy chodniku (po wymknięciu się z domu) i trochę poobijana była...

Sushi007
27.04.2005, 14:38
NOOO czasami się dają przyłapać ale wtedy przyjeżdza policja i odaie tego sima nie wiem co trzeba zrobic zeby zostac przyłapanym ale napewno sieda

pysiacek
28.04.2005, 10:48
A ja specjalnie kładę staruszków do łóżeczka po co sie ma młody stresować, :D a jak go policja przyłapie to znaczy że fajtłapa i sam sobie winien :laugha: ja mu pomogłam jak mogłam :laugha:

simonek
28.04.2005, 19:37
Słyszałam też, że sim może zwiać z domu tak na stałe, ale musi mieć bardzo złe kontakty z rodziną. Właśnie... Minus ile musi być, żeby uciekł? Bo ja próbuję, prubóję i mi nie wychodzi :(

A czy u was był taki przypadek?

u mnie raz uciekła Liliana Przyjemniak
Odrazu sięgnełem po słuchawke i ją znaleźli
ale raz czekałem to wróciła przed swymi urodzinami

saya
01.05.2005, 17:36
a jak w ogole doprowadzic do tego zeby uciekl z domu?? :|

sandra1701
17.06.2006, 14:26
No własnie też chciałabym wiedzieć więcej na ten temat. Nocne wypady z kumplami i łapanie przez rodziców lub policję są oczywiste, jednak chciałabym wiedzieć jak to jest z tą prawdziwą ucieczką z domu. Gdy tylko nastolatek ma doła (niski poziom aspiracji) to pojawia mu się ikonka z tobołkiem w obawach. Jeszcze mi się nie zdarzyło żeby nawiał.Czy komuś się zdarzyło? Mój się nawet bił z ojcem ale nic z tego. Jak wygląda taka ucieczka? jest przy tym jakiś komunikat? Sim zakłada tobołek na plecy czy jak?

to jest tak:
jeżeli np. jest sobie ojciec sim nazwijmy go Kazio i mama sim Kasia i córka/syn Marysia i Kazio zdradza Kasie, a Marysia wie o zdradzaniu ojca i widzi jak całuje sie z inną simka/kocha/przytula/gorąco całuje etc, to się wkurza i ma minusiki nad glowa. Jeżeli często zdarza się, ze widzi takie sytuacje, to wtedy ucieka. Jak to wygląda? Stoi sobie i nagle, w takim ubraniu jakim jest (u mnie simka była w kostiumie kąpielowym!) wybiega z domu, a nad glową ma kręcący sie obrazek tego patyka z tobołkiem (rodem z koziołka matołka ^^) i pojawia sie komunikat w prawym gornym rogu "Mam was dość! uciekam!" czy coś w tym stylu. Potem trzeba zawiadomic przez telefon o zaginieciu sima (telefon--> zawiadom o zagninieciu /imie sima/). Jeżeli minely 24 godziny od zaginiecia sim sam do domu raczej nie wroci. Tak bylo w moim przypadku, a zdarzyło mi sie tylko raz, ze uciekl z domu nastolatek. Tak jak ktos wczesniej wspomnial, simy wracaja czesto na swoje urodziny.
Aha, i jeszcze jedno, aby ułatwić Wam popsucie stosunków nastolatka z rodzicem gorąco polecam takie coś co się zwie insimenator. Podejrzewam, ze na forum jest o tym gdzie napisane. poszukajcie. jak bny nie bylo to tutaj jest strona http://www.insimenator.net/ mozna sciagnac (http://www.insimenator.net/showpost.php?p=5941&postcount=1 albo odrazu tutaj :) i jest objasnione wszyztko jak dziala, tyle ze po angielsku. )
no to tyle, pozdrawiam i zycze powodzenia w uciekaniu z domu :P

Monitkowa
17.06.2006, 16:38
moja simka na 3 ucieczki miała 2 złapane przez policję :P

Kaori
25.08.2009, 12:41
Elo :>

Piszę tu bo temat o ucieczce Lilianny został już zablokowany, a tam nie uzyskałam odpowiedzi na dręczące mnie pytanie. Brzmi ono: " Kiedy Lilianna wróci z domu? " Czytałam, że przed urodzinami, ale ja mam wyłączane starzenie się simów, a włączać nie chce bo rodzice dziadkami wtedy będą zanim przyjdzie. Czy bez wyłączania starzenia się Lilianna wróci do domu? Zakładam, że moze powrócić jak będzie miała relacje z rodzicami na 0, bo ma teraz na minusie. Czekam na odpowiedż.

Anique
11.09.2009, 07:26
Relacje z rodzicami na 0? Bo teraz ma na minusie?
Przecież jej nie ma w domu! Relacje mogą się poprawić mimo tego?

Łezka
11.09.2009, 08:32
Anique to jest tak, że kiedy masz relacje z jakimś simem -15 bo się z nim pokłóciłaś to po jakichś kilku dniach może 6 złość mija io kontakty są na zero -1. tak to zwykle bywa. Albo jeśli są zajadłymi wrogami to ta wrogość powoli opada z czasem tak samo jest z przyjaciółmi nie spotykasz czy nie dzwonisz i też spada do zera ten pasek powoli opada i kiedy w ogóle się nie odzywasz spadnie do zera. :)

Nattalciaa
19.09.2009, 18:38
Nie Mi nigdy ... Ale Mojej koleżance, kiedy przyłapano jej nastoletnią Simkę, to potem musiała trzymać ją z daleka od drzwi. :D Pojawił jej się taki paragram ''Emilia (czyli ta jej Simka) została przyłapana na ucieczce z domu, trzeba dopilnować aby nie wychodziła z domu,, ale nie napisano czemu :O no i jest to cool :D [...]

Gosiaz135
20.09.2009, 14:49
U mnie kiedyś nastolatek był policjantem. I kiedykolwiek wymknął się wymknął z domu to został przywieziony przez policję! I jeszcze gdy grałam tą rodzina to chciałam żeby ich rodzice przyłapali więc ustawiłam koło drzwi a nastolatek normalnie wkradł się do domu a rodzic tylko się na niego gapił(?!). A raz mi przyłapano Lilianę Przyjemniak. Gdy się wymykała ustawiłam przy tylnich drzwiach Maryśkę a przy przednich Daniela. Daniel ją przyłapał i zaczęły się te komunikaty od Daniela co ona robi. Tak ostro się pokłócili że Lilka uciekła z domu i trzeba było zgłosić jej zaginięcie. No i wróciła radiowozem.

Anique
21.09.2009, 15:24
Anique to jest tak, że kiedy masz relacje z jakimś simem -15 bo się z nim pokłóciłaś to po jakichś kilku dniach może 6 złość mija io kontakty są na zero -1. tak to zwykle bywa. Albo jeśli są zajadłymi wrogami to ta wrogość powoli opada z czasem tak samo jest z przyjaciółmi nie spotykasz czy nie dzwonisz i też spada do zera ten pasek powoli opada i kiedy w ogóle się nie odzywasz spadnie do zera. :)

ok dzięx ;)

a miałam jeszcze coś takiego (jednak uważam, że to nie za bardzo na temat chociaż...) : grałam sobie rodzinką Biedak, a ten Daniel [?] właśnie wrócił ze szkoły i matka przerwała jedzenie (chyba no... lub coś innego co jej kazałam robić) i podbiegła do syna i nawrzeszczała na niego a on miał taką spuszczoną głowę (albo jej nie słuchał albo był smutny), ale wcześniej nie pojawił się żaden komunikat, że dostał złą ocenę czy coś takiego. A jak sprawdziłam co Balbina teraz robi, to było napisane coś takiego w stylu "daje naganę" [?] No chyba nie uciekł z domu prawda? To po prostu było coś takiego, że matce coś nie pasowało? XD
heh A SIE ROZPISAŁAM :D

Mostilia
21.09.2009, 16:08
Też Tak Miałam Chyba to Naturalne Jak Synowie Balbiny
0000000

[mod] Co?!

Łezka
21.09.2009, 18:16
Anique zauważyłem, że zawsze w pierwszy dzień grania Biedakami kiedy Damian wraca ze szkoły i dostaje tróję to patrzy w "dzienniczek" i spuszcza głowę wtedy Balbina przerywa daną czynność, aby wykonać "okienko" w lewym górnym rogu skarć, czyli Balbinie nie podoba się trójka Damiana i karci go za to, że się nie uczy i nie odrabia lekcji. :)

Anique
24.09.2009, 13:16
Anique zauważyłem, że zawsze w pierwszy dzień grania Biedakami kiedy Damian wraca ze szkoły i dostaje tróję to patrzy w "dzienniczek" i spuszcza głowę wtedy Balbina przerywa daną czynność, aby wykonać "okienko" w lewym górnym rogu skarć, czyli Balbinie nie podoba się trójka Damiana i karci go za to, że się nie uczy i nie odrabia lekcji. :)
aaa to o to chodziło... tak podejrzewałam, że dostał złą ocenę w szkole, ale nie pojawił się żaden komunikat, że dostał złą ocenę :D no cóż może zbyt długo nie grałam simsy ;) dzięęki Dziurawcu_Skąpolistny ;)

Łezka
24.09.2009, 13:43
Nie ma za co. A jeśli chcesz się dowiedzieć jaka jest ocena pracy na lekcjach i za odrabianie prac domowych to masz ją napisaną w okienku z informacjami o szkole.

Milencia606
24.09.2009, 16:34
Nie. Mój to cały czas karmi i opiekuję się małą Nicole (siostrzyczką)
Czasem do niej koledzy lub koleżanki przychodzą ale zawsze się pyta o pozwolenie wyjścia.

Moja* sorka.

Anique
25.09.2009, 14:48
Nie ma za co. A jeśli chcesz się dowiedzieć jaka jest ocena pracy na lekcjach i za odrabianie prac domowych to masz ją napisaną w okienku z informacjami o szkole.
dzięki dzięki dzięki (po raz trzeci) Hm.. a tak swoja drogą to nawet nie wiedziałam, że w okienku o szkole są oceny napisane ok mówiłam już że długo w simsy nie grałam ;)

Milencia606 a wiesz, że się nie pisze posta pod postem?

:D

Milencia606
28.09.2009, 16:00
dzięki dzięki dzięki (po raz trzeci) Hm.. a tak swoja drogą to nawet nie wiedziałam, że w okienku o szkole są oceny napisane ok mówiłam już że długo w simsy nie grałam ;)

Milencia606 a wiesz, że się nie pisze posta pod postem?

:D

sorka niewiedziałam bo zadługo tu nie jestem.

[mod] To nie ma znaczenia. Jest napisane w regulaminie, którego przeczytanie zaakceptowałaś przy rejestracji, że nie pisze się posta pod postem. Sorry bardzo.

balloon
28.09.2009, 16:09
Możesz tu być nawet 2 dni, ale regulamin trzeba przeczytać.
Poza tym jesteś od 08 więc powinnaś już trochę wiedzieć...

@topic :
Moim simom zawsze się udaję (zazwyczaj), ale raz dla jaj chciałam specjalnie ich przyłapać na powrocie. Te teksty dorosłych są świetne ^^

Edit: Niech to ! Liv mnie wyprzedziła :P

Pepsiik
26.10.2009, 13:21
U mnie był pokłócony(sim) z rodzinką i uciekł...
Jeszcze nie wrócił!:(

Vanitas
26.10.2009, 14:21
@up: Co prawda jeszcze mi się tak ie zdarzyło, ale z tego co wiem to możesz zgłosić to na policję ;)

Starlight
27.10.2009, 13:56
Tak ,ale policja nie zawsze reaguje, tzn. Zadzwonisz ale czasem trzeba czekać długo.
Np. w jakiejś rodzinie w Miłowie tak było ,że dopiero mi po 2 tyg. przyprowadzili córkę.
W jakiej nie pamietam bo gram w swoim otoczeniu

Sherlock
27.10.2009, 14:47
Moi simowie rzadko uciekają z domu.
Jeśli chodzi o wymknięcie się - czasami...
Jeśli o 'ucieczkę' z powodu kiepskich relacji - nigdy;

Łezka
29.10.2009, 12:03
Mnie jeszcze nigdy od 4 lat nie uciekły. :P Mam pytanie... Jak to jest z wymykaniem się, czy zależy to od sima? przypadku? czy może cech?

Vanitas
29.10.2009, 14:28
Każdy nastolatek może się w nocy wymknąć. Na telefonie wybierasz opcję Wymknij się z domu i wybierasz jakiegoś nastolatka z którym się wymykasz. Najlepiej jeżeli są przyjaciółmi. Koło północy przyjedzie limuzyna.

Liv
29.10.2009, 15:39
Dopowiem tylko, że opcja ta pojawia się na telefonie po godzinie 22. Auto (niekoniecznie limuzyna) przyjeżdża o 1 w nocy.
Simy niekoniecznie muszą być przyjaciółmi, byleby tylko nie mieli niskich kontaktów.

Thea
04.11.2009, 19:25
Tak, pojawiało mi się. A poza tym to :
1. Ucieczka niezbyt się udała, iż Mamusia mnie przyłapała. ;>
2. A jak już się udała to mnie policja do domu wiozła. <lol2>

Elajza
17.12.2009, 15:47
Mi się dużo razy udawało i tylko raz mnie policja wiozła:)

schogetten
26.12.2009, 00:04
to tak się da:D ale czad. jutro ućknę!

sweet101
27.12.2009, 14:30
heh.. tak, próbowałam ucieczki z domu..
przyznam się bez bicia, że już .. chyba z 3 razy moi nastolatkowie
zostali złapani.. policja z nimi przyjeżdżała, cóż..
po prostu tak musi być, i tyle..
a raz jak uciekła nastolatka to ja odznaczyłam gdzieś tak o godz. 1:00
a ona wróciła do domu z policją o 5:coś .. dziwne ;/

Candle
29.12.2009, 21:00
u mnie Lilianna Przyjemniaczek przyjechała w radiowozie... ;)

Dastina
29.12.2009, 21:05
Ile razy moi simowie uciekali,tyle razy nie zostali złapani.
No i dobrze . hehe

Elajza
30.12.2009, 08:32
Ja niedawno zrobiłam taką rodzinę małżeństwo i urodził im się chłopak.
Kiedy on był nastolatkiem uciekł z domu 5 razy, a przyjechał w radiowozie 4 razy.

Anuśka
08.01.2010, 18:26
Raz przez pomyłkę moja simka została przyłapana przez rodzinę.. :D Przyjechał już po nią znajomy, więc poszła sama, nie zauważyłam tego, bo eksperymentowałam z jednym kodem. Akurat zobaczył ją jej tata stojący na zewnątrz, skarcił ją i kazał wracać. Oprócz tego kilka razy moje simy zostały przywiezione do domu radiowozem. xD

Kociak
03.06.2010, 20:00
Mi idą , ale pierw sie pytają rodziców ;P

rudzielec
03.06.2010, 22:06
Kilka razy radiowóz, kilka razy przyłapanie na gorącym uczynku :D
ciągle sie coś dzieje :D

November Rain
06.06.2010, 12:13
Moi simowie byli zabrani przez policję parę razy, ale przez rodziców nie byli przyłapani. Nawet jak rodzice stali na podwórku, a sim wychodził. xD

Kotecek:)
07.06.2010, 19:44
Chyba to, czy mogą być złapani przez rodziców zależy od dodatków. Moja simka chciała się wymknąć z domu (po zainstalowaniu wszystkich dodatków) to ją mamusia przyłapała:) I się rozwrzeszczała (Do łóżka!!!). A gdy moja simka ciągle tylko stała, to mamuśka zamiast zajmować się ogrodem stała i wrzeszczała;). Przed instalacją dodatków to cała rodzina mogła się patrzeć i nikt jej nie łapał. Mógł ją złapać tylko radiowóz:)

Simka18
21.06.2010, 06:55
Ja jak miałam sama podstawe the sims 2 to moich simów często rodzice przyłapali na wymykaniu się z domu ;).

Mycia
25.08.2010, 16:56
Ja raz nie zauważyłam, że tata jest w pobliżu no, i przyłapał moją simkę i powiedział: "Takie zachowanie jest niedopuszczalne w tej rodzinie!".

tallje
26.08.2010, 15:00
Mi raz, już daawno zostali przyłapani przez rodziców, ale tak to już chyba 2 razy ( i 2 całkiem nie dawno :D) przyjechali w radiowozie ;)