PDA

Zobacz pełną wersję : śmierć z niczego...


UnknowN
09.02.2005, 16:24
dobra, może taki temat już była ale i tak jestem załamany. Otóż umarł mi sim. Z niczego "...umarł na innej parceli.." Jest mi bardzo potrzebny. Czy dało by się jakoś przywrucić do życia w simPE? Jak?

Pomuszcie, bo zaraz się załamie!

simoleonka
09.02.2005, 16:53
kto wie może umarł z głodu....... ale chyba go raczej nie przywrócisz chyba ze masz wcześniejszy zapis gry :wacko:

Shèène
09.02.2005, 17:01
A używałeś kodu boolProp testingCheatsEnabled true ? Jeśli tak, to tu (http://forum.thesims.pl/showthread.php?t=13657) jest wzmianka o tym, że takie błędy mogą występować.

..::PIRATKA::..
09.02.2005, 17:13
a może kiedyś grałeś inną rodzinką i do niej przyszedł Twój Sim i nagle stało się coś (np. pożar) w którym zginął Twój sim czy cuś ... no nie wiem, ale możliwe też z tym boolProp testingCheatsEnabled true, tak jak powiedziała Dark Magican Girl

Ashmina
09.02.2005, 17:31
Mi też się raz zdarzyło, bo kombinowałam w SimPe z zamianą NPC i coś nie wyszło pewnie coś pomyliłam... I gdy weszłam do tej rodzinki, wk tórej wcześniej pracowała podmieniona Npc'tka to jeden z domowników nagle stał się duchem... i pisał ten komunikat, że zmarł na innej parceli i powróci jako duch na miejsce swojej śmierci... Później próbował przywrócić tego sima bo zależało mi na tej rodzince i pozmieniałam pewne rzeczy w SimPe, ale nie dało się tego naprawić... Za każdym razem jak wracałam do tej rodzinki sim umierał jakby na nowo i tak w kółko... Na szczęście zrobiłam sobie zapasowy plik okolicy i może uda mi się odzyskać mojego ukochanego sima :) .
A jeśli chodzi o instrukcje jak przywrócić sima (co nigdy mi się nie udało) to Emka (moja koffana siostrzyczka- nie piszę tego w sygnaturce, bo nie można wiem dlatego bo przeglądam to forum od dłuższego czasu :) ) no to właśnie Emka może zrobić te instrukcję tylko napisz w tym temacie Adamo- tak??? to ja postaram powiadomić się Emkę ona to zrobi z przyjemnością lubi pomagać (och jak ja ją wychwalam, a ona tego nie lubi hihihi)
No dobra kończę bo się rozpisałam...... A no i w sumie to jestem nowa, więc witam

Incognito
09.02.2005, 17:58
Wejdźcie w mój temat. UWAGI NT. GRY ---> JAK PRZYWRÓCIĆ BELLĘ ĆWIR?
Właściwie ten temat jest o Belli,ale można tym sposobem przywrócić każdego. :)

kob
10.02.2005, 11:29
Dobrze jeśli ma ochotę przenieść się do innego świata. Ale jeśli po śmierci lub wyprowadzce blokuje mi ikony zapisu i wyjścia z gry to jestem zły.
Pomocy!!!

UnknowN
10.02.2005, 14:36
Wejdźcie w mój temat. UWAGI NT. GRY ---> JAK PRZYWRÓCIĆ BELLĘ ĆWIR?
Właściwie ten temat jest o Belli,ale można tym sposobem przywrócić każdego. :)podziałało dzięx