PDA

Zobacz pełną wersję : Gdzie jest miejscowość??


Amphibian
09.02.2005, 20:13
Podczas gry w simsy mój głupi brat nacisnął RESET ( :\ pomińmy to), a po ponownym włączeniu simsów miejscowości nie było w menu głównym....Jest (a w zasadzie było) to Miłowo jeśli ktoś chce wiedzieć... :)
Co mam zrobić żeby wróciło??
Proszę o pomoc! :1smutny:

Sylka93
10.02.2005, 08:56
Podczas gry w simsy mój głupi brat nacisnął RESET ( :\ pomińmy to), a po ponownym włączeniu simsów miejscowości nie było w menu głównym....Jest (a w zasadzie było) to Miłowo jeśli ktoś chce wiedzieć... :)
Co mam zrobić żeby wróciło??
Proszę o pomoc! :1smutny:
yy.. jak kto nie było miejscowości?? Normalnie jak wcohdziłeś nie było Miłowa, Dziwnowa i Werony? :O

Karo
10.02.2005, 11:28
Podczas gry w simsy mój głupi brat nacisnął RESET ( :\ pomińmy to), a po ponownym włączeniu simsów miejscowości nie było w menu głównym....Jest (a w zasadzie było) to Miłowo jeśli ktoś chce wiedzieć... :)
Co mam zrobić żeby wróciło??
Proszę o pomoc! :1smutny:


:O No proszę, ta gra w dalszym ciągu mnie zadziwia.Podczas zwieszek nie raz resetowałam kompa i nic takiego się nie stało.
A wracając do problemu to kopie oryginalnych okolic są w :
Program Files->EAGames->TS2->TSData ->Res ->User Data ->Neighborhoods->
->N001 (N001 to jest właśnie Miłowo). Wystarczy ten plik skopiować do :
Moje Dokumenty\ \TS2\Neighborhoods.

Trish
10.02.2005, 11:41
tak sie czasami dzieje...
kiedys gralam w simy i nagle wylaczyli prad po ponownym wlaczeniu nie bylo domku z moja rodzinka i na nia nie dalo sie juz wprowadzic innej rodziny...

Cocaine
10.02.2005, 12:13
Hmm? Mi wielokrotnie wyłączli prąd, resotowałam komputer, pierniczyły mi się sterowniki od obrazu i nic takiego się nie zdarzyło....Może miałeś uszkodzone plioki?

czolka
10.02.2005, 15:51
Nie wiem czy wiecie ale w ts2 jest dość dużo błędów. i wszystko sie może stac a normalny człowiek nie jest tego w stanie raczej przewidzieć.