PDA

Zobacz pełną wersję : wiszący kursor


blondie89
13.02.2005, 21:08
Mam The Sims 2 oryginalne podczas gry na systemach operacyjnych win 98 i win me , kursor który pojawia się podczas gry gdy nie ruszam myszką znika a gdy poruszam myszką jak by klatkował, migał. Na win xp nie ma takiego problemu, pomózcie co robić ?

Mam 64 mb kartę graficzną geforce 2 mx 400 i 1 gh procesor and 512 mb ram...

POMOCY !

Kasia-Barbie
14.02.2005, 14:17
u mnie też tak było... masz rodzeństwo? Mój brat włączył coś takiego, żeby myszka migała (tylko nie wiem jak i chyba nie ma tego w opcjach gry...). Pewnego pięknego dnia podsłuchałam jak chwali się koledze... Lepiej nie będę pisać co działo się później!

kasiaw4
15.02.2005, 07:34
Ja gram na windowsie 98se i jakoś mi się tak nie robi więc moze kasia ma rację...

u mnie też tak było... masz rodzeństwo? Mój brat włączył coś takiego, żeby myszka migała (tylko nie wiem jak i chyba nie ma tego w opcjach gry...). Pewnego pięknego dnia podsłuchałam jak chwali się koledze... Lepiej nie będę pisać co działo się później!

Jeżeli naprawdę rodzeństwo wam włączyło ten migający kursor to wam teraz w puntkach napiszę jak to wyłączć:

1. Włączacie Mój komputer > Panel sterowania > Mysz
2. Pokazuje wam się taka "karta" > wybieracie na niej zakładkę "Ruch"
3. Jeśli zaznaczona jest opcja "Pokazuj ślad wskaźnika" to ją odznaczcie
4. KONIEC! :)

Karro
15.02.2005, 13:32
To, co powyżej, albo coś, co ja zaproponuję. Miałam podobny problem, z miganiem właśnie u taty na komputerze.
Włącz grę i wejdź w ustawienia (te trzy kropeczki). I tam będą ustawienia odnośnie grafiki (bodajże ten monitorek). I trzeba zmienić częstotliwość odświeżania w grze. Tutaj trzeba popróbować, które będzie odpowiednie.

Może to albo to powyższe zalecenie wyjaśni sprawę.

EDIT:
Przepraszam. Pomyłka. To nie zębate kółka, tylko ten monitorek.
Przepraszam jeszcze raz.

*RaiNboW*
15.02.2005, 15:09
Heh;) ja miałam podobny problem z myszką tylko że tak działo się nie tylko na simsach, ale na wszystkim co robiłam... heh okazało się że myszka jest do wymiany:D bo sie tam coś w niej zrobiło:P teraaz chodzi wszystko jak trzeba:)
pozdro paa

Hunter666
15.02.2005, 15:28
Ja tak miałem i gdy nastawiłem sobie wszystkie opcje na full to przestał migotać.