PDA

Zobacz pełną wersję : jak zrobić żeby sim wylądował w więzieniu ?


ktosia93
15.02.2005, 17:31
hejka. Mam do was pytanie w tym temacie ---> http://forum.thesims.pl/showthread.php?t=9622 Adziczka napisała:
tutaj cytuje fragment

Pierwsza córka (ta badziewiasta co to była wrogiem wszystkich członków rodziny i źle się uczyła) wyląlądowała w więzieniu.

jak zrobić żeby sim wylądował w więzieniu :/

Maga
15.02.2005, 17:41
Dzieci z bardzo złymi ocenami moga wylądować w szkole specjalnej ale o więzieniu jeszcze nigdy niesłyszałam. :O

*RaiNboW*
15.02.2005, 18:00
Jak już to zabrała ją opieka społeczna, za to żę nie miała opieki rodziny, była ciągle w złym nastroju i miała złe stopnie w szkole i zabrali ją do szkoly specjalnej:)

ktosia93
16.02.2005, 14:17
ale andżelika przyjemniak jest nastolatkiem, a ich nie zabiera opieka:/ a pozatym pisało coś że jak dorosła to ją wsadzili:/ no i niewiem może jak sim ma złe oceny to jak rośnie mogą go wsadzić :D

Maartynaa
16.02.2005, 15:01
Nigdy o czymś taki nie słyszałam, ale fajnie byłoby gdyby tak można było... :P

Fanka
16.02.2005, 15:44
A ja na jakimś screenie widziałam jak złodziej siedzi na krześle i ma na głowie taką szklanę kopułę posłączoną do jakiejś maszynay i too wyglądało jak krzesło elektryczne... :O
Może mi się coś przywidziało? :O
Jeszcze widziałam jak w nocy do domu simów podjeżdża policja wychodzi z niego policjantka i wszyscy domownicy stoją przed domem i matka z tą policjantką wrzeszczą na nastoletnią dziewczyne... :O

O CO W TYM CHODZI!?

Erin91
16.02.2005, 15:55
A ja na jakimś screenie widziałam jak złodziej siedzi na krześle i ma na głowie taką szklanę kopułę posłączoną do jakiejś maszynay i too wyglądało jak krzesło elektryczne... :O
Może mi się coś przywidziało? :O
Jeszcze widziałam jak w nocy do domu simów podjeżdża policja wychodzi z niego policjantka i wszyscy domownicy stoją przed domem i matka z tą policjantką wrzeszczą na nastoletnią dziewczyne... :O

O CO W TYM CHODZI!?
Ta maszyna to nagroda za pracę przestępcy. To wykrywacz kłamstw i służy do zdobywania punktów charyzmy.
Jeśli nastolatek wymknie się z domu może go przyłapać policja. Wtedy przyjeżdża radiowóz.
EDIT: Stróża prawa czy przestępca, co za różnica:P

Andromeda
16.02.2005, 16:11
eee...więzienie? Pierwszo słyszę :O wątpie aby była to prawda :hmm:

Frogusia
16.02.2005, 17:18
tez o tym nie słyszałam ale było by fajnie

lay
16.02.2005, 19:07
Ta maszyna to nagroda za pracę stróża prawa. To wykrywacz kłamstw i służy do zdobywania punktów charyzmy.
Jeśli nastolatek wymknie się z domu może go przyłapać policja. Wtedy przyjeżdża radiowóz.

Nie jest to nagroda za karierę stróż prawa, tylko prestępca :P (jest to wykrywacz kłamstw). Nagroda za karierę stróż prawa to takie małe coś do poszukiwania odcisków palców (uczy sprzątania) :D .A co do tematu: nie słyszałam nigdy o żadnym więzieniu.
Pierwsza córka (ta badziewiasta co to była wrogiem wszystkich członków rodziny i źle się uczyła) wyląlądowała w więzieniu.
Może chdzi o to, że uciekła z domu?? Chociaż wątpię... Chyba nie ma możliwości, aby sim znalazł sie w więzieniu...

Wampirencja
16.02.2005, 19:25
Więzienie istnieje na pewno... Ale dla dorosłych simów. Co do nastolatków to wiem tylko, że mogą mieć "drobny konflikt z prawem" (zdemolowanie lokalu??) Dowód? czasami w obawach nastolatka pojawiają się kajdanki i "dać się złapać". Podobno jest jakaś grzywna do spłacenia dla rodziców... nie wiem, nigdy mnie nie złapano.

OlaSims2
16.02.2005, 20:21
Więzienie? Mnie się wydaje, że czegoś takiego nie ma. Moją nastolatkę raz złapali i przywiozła ją policja i nakrzyczała na rodziców no i już :D

WITAMINKA
16.02.2005, 20:34
Na pewno jest więzienie i to wiem. Gdy nastolatek ucieknie z domu, to jak go złapia to odwozi go policja, cos tam na niego nakrzycza, czy dadzą jakąś grzywne, ale nie wiem, czy do wiezienia może iść, jednak na pewno istnieje. B)

lay
17.02.2005, 17:01
Więzienie istnieje na pewno... Ale dla dorosłych simów. Co do nastolatków to wiem tylko, że mogą mieć "drobny konflikt z prawem" (zdemolowanie lokalu??) Dowód? czasami w obawach nastolatka pojawiają się kajdanki i "dać się złapać". Podobno jest jakaś grzywna do spłacenia dla rodziców... nie wiem, nigdy mnie nie złapano.

Gdzie ty to wszystko słyszałaś?? Bo z tego co ja wiem :D , to nastolatek może jedynie wymknąć się z domu (opcja na telefonie, ok. 22) i uciec z domu (tego nie próbowałam). Gdy młody sim wymyka się z domu to dostaje dwie obawy: zostać złapanym (??) i zostać przyłapanym na ucieczce (czy coś w tym stylu), jedna z tych obaw ma właśnie symbol kajdanek... Zostaje ona spełniona, gdy sima złapie policja i przywiezie do domu... Żadnej grzywny nie ma... Przynajmniej nic nie zauważyłam... ;) A na jakiej podstawie sądzisz, że jest więzienie dla dorosłych simów??

Marta 13
18.02.2005, 14:12
Więzienie? Hmmm... :sly: Jeszcze nigdy wcześniej o nim nie słyszałam, ale strasznie mnie nim zainteresowaliście! Więc może do niego trafić tylko dorosły sim, gdy jako nastolatek będzie miał złe oceny w szkole, tak? Napiszcie, jak to dokładnie jest! :D

Wampirencja
18.02.2005, 20:11
Manamana... Może z grzywną nie jest prawda (nie wiem, moje simy upijają się w kulturalny sposób!) ale prawdą jest, że istnieje więzienie. Nie jestem pewna, ale do więzienia można trafić kiedy wybrało się karierę "przestępca"... Ale czy sim zostaje złapany jak ma za mało punktów czy jak ma zły humor (czy też po prostu pecha) to wypowiadać się nie będę.

swoją drogą fajny byłby dodatek "the sims2: więzienie" gdzie można się simem pomęczyć lub odwiedzić tatusia po nieudanym skoku.
Ale to tak na boku.

ZooltaR
19.02.2005, 09:26
co więzienie ???? :| chyba raczej szkoła specjalna B)

pszczółka
20.02.2005, 09:20
Ja słyszałam że więzienie jest dla simów którzy wybrali kariere przestępca ale czy to prawda??? Wiem też że nastoletnie simy mogą zostać przyłapane przez polcje na uciekaniu z domu.

Majka :)
21.02.2005, 17:41
O więzieniu nigdy nie słyszałam :O Ale wiem, że nastolatek może na kilka (nie wiem ile dokładnie) dni ucieć z domu. No ale wtedy, gdy ma złe stosunki z rodzicami (czy domownikami) No i w tym problem, ze nie wiem jak mieć złe stosunki :( Gdy klikam nastolatką na rodzica to nie mam żadnej opcji, gdzie mogłabym zrobić coś aby ich kontakty się pogorszyły. Czy może ktos wie jak to zrobić? (wiem, że troche nie na temat, ale wybaczcie... :))

Cocaine
22.02.2005, 18:45
Hmm...u mnie Lilianka Przyjemniaczek uciekła - uwaga, pilnujcie się. Jeżeli sim ma złe kontakty z domownikami i nagle ogłasza, że się wynosi czym prędzej łapcie za telefon. Bo ja z trudem odzyskałam Lilianę Przyjemniaczek.

rychu
31.08.2005, 08:31
hejka. Mam do was pytanie w tym temacie ---> http://forum.thesims.pl/showthread.php?t=9622 Adziczka napisała:
tutaj cytuje fragment



jak zrobić żeby sim wylądował w więzieniu :/


Niestety tylko Nastolatka Może złapać policja... :(

maniak simsów 2
31.08.2005, 09:21
O więzieniu nigdy nie słyszałam :O Ale wiem, że nastolatek może na kilka (nie wiem ile dokładnie) dni ucieć z domu. No ale wtedy, gdy ma złe stosunki z rodzicami (czy domownikami) No i w tym problem, ze nie wiem jak mieć złe stosunki :( Gdy klikam nastolatką na rodzica to nie mam żadnej opcji, gdzie mogłabym zrobić coś aby ich kontakty się pogorszyły. Czy może ktos wie jak to zrobić? (wiem, że troche nie na temat, ale wybaczcie... :))
wpisz kod boolprop testingcheatsenabled true, przytrzymaj ctrl i kliknij na lewą stronę paska kontaktów i gotowe.

Królik
31.08.2005, 10:02
wpisz kod boolprop testingcheatsenabled true, przytrzymaj ctrl i kliknij na lewą stronę paska kontaktów i gotowe.

Nie trzeba przytrzymywać ctrl (przynajmniej u mnie) A rzeby to zadziałało, kod trzeba wpisać w otoczeniu.
A o więzieniu nic nie wiem :|