PDA

Zobacz pełną wersję : Sims2-nie wczytuje domów ani tworzenia simów.


Destinka
18.02.2005, 22:16
Nie wczytuje simów ani tworzenia rodziny!
Miałam problem z systemem XP.Zainstalowałam win. 98. Miałam problem z czytaniem pliku ... (nie pamiętam nazwy,ale był w Zipie) .To skopiowałam płytę i zainstalowałam z niej (Cd. 1 ,reszta normalnie) Simsy. Wszystko ok. ale kiedy wchodzę np. do Verony i wybieram np. hmmmmmmmmm........... Kapuletów "wychodzi" do Win. i kiedy tworzę rodzinę, też wychodzi.
Proszę o pomoc, Destinka.

ps. jestem nowa i nie jestem pewna, czy nie było takiego tematu.Szukałam ,lecz nie znalazłam. :

help: Destinka

35C4R00N
18.02.2005, 23:02
Jeśli były błędy przy instalacji gry, to takie objawy są normalne.
Zainstaluj jeszcze raz - może się uda.

A tak w ogóle, to nie wiadomo czy nie masz np. uszkodzonej pamięci w kompie (windowsXP zawsze "psuje się" jeśli jest uszkodzona pamięć, win98 jest mniej wrażliwy - tylko programy nie chcę działać)

Detch
19.02.2005, 09:09
Moja kolezanka miala cos podobnego, ale sobie system od nowa wgrala i zainstalowala bez problemu (Miala xp)

Destinka
19.02.2005, 17:56
Zainstalowałam sims'y jeszcze raz i jest ten sam błąd.Ktoś jescze ma jakieś propozycje?

35C4R00N
19.02.2005, 18:27
Ktoś jescze ma jakieś propozycje?
Wymienić uszkodzoną płytę na działającą?

Destinka
23.02.2005, 11:26
Ale co ? Wymienić w sklepie czy włożyć skopiowaną?Bo ta skopiowana nie odbiera....
ps. czyściłam CD jeśli to ma coś wspólnego :\

35C4R00N
23.02.2005, 15:05
Ale co ? Wymienić w sklepie czy włożyć skopiowaną?Bo ta skopiowana nie odbiera....Może masz po prostu uszkodzony CD-ROM (czy jakie tam masz urządzenie do odtwarzania płyt)???
Albo coś w komputerze nie dizała jak powinno : pamięć, karta dźwiękowa ... sterowniki od któregoś z urządzeń. Nie zgadnę.
Uszkodzoną płytę wymienią w sklepie (nie od razu, i tylko wtedy jeśli nie jest porysowana - chociaż czasem i takie wymieniają ;) ).
ps. czyściłam CD jeśli to ma coś wspólnego :\
A była zbrudzona albo porysowana?