PDA

Zobacz pełną wersję : wystroj domu :|


_limonka_
19.02.2005, 19:23
Mam maly problem... mam takie jedne pomieszczenie w domku, w ktorym przebywające simy maja w potrzebach czerwony pasek wystroju... niby nic dziwnego ale ja chcialam pare dziel sztuki B) wcisnac tam, to sie nie dalo... tzn w trybie kupowania jak dawalam np obraz na sciane to byl ale jak bralam spowrotem tryb zycia to ten obraz tak po prostu znikał :O o co chodzi?

P.S. nie chce nowego tematu tworzyc wiec jeszcze dopisze tutaj, ze mam tylko jedno ubranie :O i biore na szafe ale tam sie nie da zmienic i w lustrze probowalam i nic :O (ja mam dopiero jeden dzien ta gre wiec nie dziwcie sie ze pytania mam takie teges :D)

Moonia
19.02.2005, 19:28
Grasz na niskich ścianach, ewentualnie na tych "znikających"? :) W takim razie nic dziwnego, bo gdy nie widać ściany, obraz też znika, ale tak naprawdę wciąż tam jest. Sprawdź na wysokich ścianach :)

_limonka_
19.02.2005, 19:43
nawet jesli to dlaczego mimo paru obrazow (wysokiej jakosci :D) wciaz maja czerwony pasek wystroju?

kuba_10
19.02.2005, 19:46
Śmieci, śmieci i jeszcze raz śmieci. Sprzątnij tam.

-tamatha-
19.02.2005, 22:29
Zostało jeszcze drugie pytanie... Ja na twoim miejscu pojechałabym do miasta Telefon/transport i tam kupiła ubranie ;)

moniczka12
20.02.2005, 08:10
Niekoniecznie smieci. Moze miec tez mała ilosc okien a wszyscy wiedza ze simowie lubia bardzo duzą ilosc okien.

Bastila
20.02.2005, 10:00
A ja mam podobną sprawę tylko, że w ogrodzie. Mimo, że mam dużo roślin, ławeczki, fontanny itp. to sim jak wychodzi od razu spada mu ten ostatni wskaźnik na czerwono. Wierzcie mi, że próbowałam już różnych sposobów. Pozdr :* (A i sorki,że się bezczelnie dołączam do tego tematu, ale po co zakładać nowy) :)

KubuS
20.02.2005, 10:44
Niekoniecznie smieci. Moze miec tez mała ilosc okien a wszyscy wiedza ze simowie lubia bardzo duzą ilosc okien.
Nie koniecznie. Znaczy prawda- lubią jak są okna. Ale w Simsach 2 nie trzeba robić tak dużo okien jak w 1. Ja miałem kiedyś jedno okno, a simek miał wystrój na fulla.

Do tematu. Często za meblami, na podłodze, simy zostawiają brudne talerz itd. Obruć kamerę i sprzątnij :)

_limonka_
20.02.2005, 11:26
a ja mam na kazdej scianie pelno okien i tam ciagle jest ciemno :|

*RaiNboW*
20.02.2005, 12:01
W Simsach 2 raczej jest ciemno w pomieszczeniach, bo okna nie dają za wiele światła... żeby zobaczyć obrazy hmm a może włącz całe ściany ? może tylko dlatego nie widać? a żeby kupić ubrania musisz pojechać na parcele publiczną na której są takie wieszaki z ubraniami wtedy klikasz.. i kupujesz co chcesz;)

kasiaw4
20.02.2005, 12:50
w opcjach grafiki musisz jakąś opcję zaznaczyć na 'wysokie' nie pamietam jak sie nazywa ale to jest 3 licząc od góry i od lewej...

Aithieel
20.02.2005, 14:27
w opcjach grafiki musisz jakąś opcję zaznaczyć na 'wysokie' nie pamietam jak sie nazywa ale to jest 3 licząc od góry i od lewej...

opcje > oświetlenie (lub światło) > wysokie
teraz powinno być lepiej z oświetleniem.
Co do ogrodu moze masz tam chwasty.
I do tematu moze masz zepsute przedmioty w pokoju?
Albo nie pomalowane ściany do konca?
Lub podłoge nie do konca postawioną.