PDA

Zobacz pełną wersję : Jak przebrać małe dziecko??


Pulinka
21.02.2005, 07:39
Mam problem i bardzo prosze o wasza pomoc. Nie wiem jak mam przebrać małe dziecko. Kupuje mu ubranka i nic nawet szafe inna kupiłam, ale nie mam pojęcia jak mogę je przebrać w inny ciuszek. Pomóżcie!!!

Fayy
21.02.2005, 07:43
Musisz ściagnąc patcha i wtedy będziesz mogła przebierać

Pulinka
21.02.2005, 07:48
A jak mam go ściągnąć?? Możemy jakoś porozmawiać to mi to wyjaśnisz ?

Fayy
21.02.2005, 07:58
Ściagnąc go możesz ( normalnie ) chyba z www.thesims2.com ale dokładnego adresu nie znam :(

Pulinka
21.02.2005, 08:03
Dzięki coś pokąbinuje. Papatki

rainne
21.02.2005, 09:33
Dzięki coś pokąbinuje. Papatki
jak pokombinujesz, to będziesz miała lepsze rezultaty.

http://thesims2.com/update/ klikasz na link "download cd patch" (bo przypuszczam, ze masz grę na cd). no i oczywiście musisz mieć oryginalną grę.

aha... patch nie naprawi Ci tego przebierania, na jakiejś starej rodzinie. działa wtedy, gdy dziecko jest nowe, z nowostworzonej rodziny.

gallez1
22.02.2005, 20:24
Niekoniecznie musisz ściągać patcha, ja kupiłem stolik do przewijania i tam przebierałem dziecko :) chyba, że nie o takie przebieranie Ci chodzi :)

Moonia
22.02.2005, 22:38
Niekoniecznie musisz ściągać patcha, ja kupiłem stolik do przewijania i tam przebierałem dziecko :) chyba, że nie o takie przebieranie Ci chodzi :)
Tutaj właśnie chodzi o ten stolik, a dokładniej o to, że jeżeli kupisz małemu dziecku kilka ubrań, to nie ma możliwości przebrania go.

▫Molly▫
23.02.2005, 10:07
A ja po prostu przebieram je na tym stojaczku do przebierania pieluszek. Można dać "Przebież .... w piżamę" czy coś takiego i normalnie jak mam z 3 piżamki to wybieram którą ma dziecko założyć B)

Marta MeM
23.02.2005, 18:19
A ja po prostu przebieram je na tym stojaczku do przebierania pieluszek. Można dać "Przebież .... w piżamę" czy coś takiego i normalnie jak mam z 3 piżamki to wybieram którą ma dziecko założyć B)


NO DOKLADNIE :wacko: .Musisz male dziecko przebierac na stoliku do przebierania.Tu nie chodzi o zaden Patch.Ok,jak nie uda sie na tym stoliku to wtedy sciagaj patcha.

..:Pati-Pokemon:..
02.03.2005, 15:54
A ja po prostu przebieram je na tym stojaczku do przebierania pieluszek. Można dać "Przebież .... w piżamę" czy coś takiego i normalnie jak mam z 3 piżamki to wybieram którą ma dziecko założyć B)

no ja tez nie mogę zmieniać dziecku ubrań. jak klikam na ten stolik to sie wyświetla "przebierz w piżama...itd" a nie ma zaprojektuj więc jak kupilam kilka ciuchów to nie mogę ich zmienić mojemu dziecku! a jeśli chcesz wybrac dziecku ubrania jakie ma miec to przed urodzeniem dziecka pójdź do sklepu, kup ubrania jakie ma mieś chlopiec/dziewczynka a potem ono dorośnie własnie w takim, jakie kupilaś (ubranie|) ;)

Maartynaa
02.03.2005, 16:37
Ale chcesz przebrać noworodka czy takiego trochę większego dziecka? Bo tego trochę większego przebiera się w piżamę na tym gdzie mu się pieluch zmienia. :D Jeśli o to chodzi :)