PDA

Zobacz pełną wersję : Grafika zmienia kolory


UnknowN
25.02.2005, 20:56
Czemu mam tak:

http://www.adamo.fr.pl/inne/aa.jpg

Obie ściany mają ten sam kolor, jednolity, biały! Helpnijcie mi ciś, bo ten domek mial być na forum i do FS, a przy takiej jakości nie mogę nic zrobić!!
Wyłączenie cieni pomaga, ale mam wtedy za ciemno w domku na robienie zdjęć! Jestem gotowy na wymiane karty graficznej (GeForce2 MX/MX 400).

Mesmerize
25.02.2005, 21:01
probowales zwiekszyc detale tekstur, i generalnie opcje grafiki.. u mnie tez momentami sie tak wyswietla ale to zalezy od ustawienia kamery.. raz jest tak a raz dobrze.. jezeli simsy Ci dzialaja to mysle ze karta powinna to dobrze wyswietlac.. zawsze mozna probowac ze sterami ;)

35C4R00N
25.02.2005, 21:10
Wyłączenie cieni pomaga, ale mam wtedy za ciemno w domku na robienie zdjęć! Jestem gotowy na wymiane karty graficznej (GeForce2 MX/MX 400).Ten typ tak ma - dopiero na GF FX oświetlenie jest stabilne (też nie do końca, ale zawsze dużo lepiej to wygląda).

UnknowN
26.02.2005, 13:44
Ten typ tak ma - dopiero na GF FX oświetlenie jest stabilne (też nie do końca, ale zawsze dużo lepiej to wygląda).Oki, to lece se wymienić kartę. i tak jest stara. Inne gry też mi nie dokońca działały. :thx: