PDA

Zobacz pełną wersję : The Sims 2- Na Studiach


Kash
01.03.2005, 17:32
Co prawdopodobnie zobaczymy w The Sims 2- Na Studiach?

-Nowy wiek- Młody dorosły będzie dzielił nastolatków i dorosłych.
-Młodzi dorośli będą mogli się zabawić z innym Simem, ale nie będą mogli mieć dzieci.
-W dodatku pojawią się urządzenia elektroniczne typu telefon komórkowy, discman i GameBoy.
-Sim będzie tęsknił za rodziną lub nie, podobnie będzie z jego zadowoleniem ze studiowania. Będzie to zależało od jego charakteru.
-Nie trzeba będzie jechać na studia, ale wtedy przepada szansa pogrania młodym dorosłym. Od razu stajemy się dorosłym.
-Będą interakcje z nauczycielami, a więc krótkie pogawędki będą jak najbardziej wskazane.
-Zaistnieją biblioteki- skarbnice z potrzebnymi książkami.
-Każdy Sim będzie miał swoją klasę.
-Będą egzaminy.
-Oczywiście będziemy mogli wybudować własne parcele uniwersyteckie.
-Jak widać na screenach, w grze znajdzie się cała masa nowych przedmiotów i skinów.
-Jak każda rodzina, student dostanie na start 20 000$, co ponoć nie wystarczy na przyzwoite życie.
-Zaręczyny będą możliwe, ale już na ślub trzeba będzie poczekać do zakończenia studiów.
-Każda rodzina będzie miała własne miasteczko studenckie. Nie będzie nowych okolic.
-Jeśli wyniki studenta będą zadowalające, odblokuje nowe ścieżki karier.
-Będą nowe parcele publiczne, jak kawiarnie i miejsca do słuchania muzyki.
-Niezadowoleni Simowie będą mogli rzucić studia.
-Młody dorosły będzie mógł zostać stworzony podczas tworzenia rodziny.
-Po zakończeniu studiów będzie można się pobrać z nauczycielem.
-Praca na parcelach publicznych będzie dostępna.
-Zaistnieje zespół cheerleaderek.
-Niestety, nie będziemy mogli zobaczyć Simów na lekcjach.
-Okres studiów ma trwać cztery lata. Po drugim roku będzie można zmienić swoje aspiracje.
-Będzie można otrzymać stypendium, o czym dowiemy się telefonicznie. Trzeba będzie jednak pokazać ciężką praca i dobrymi wynikami, że było nam ono niezmiernie potrzebne.
-W telewizji będzie można oglądać mecze piłkarskie i zawody w boksie.
-Studenci będą mogli bić się poduszkami lub balonami z wodą.
-Simowie będą wywierać wpływ na innych. Jeśli będą mieli do tego talent, będą mogli zmusić kolegę do odrobienia jego pracy domowej, a w przyszłości darmowego sprzątania domu przez znajomych.
-Będzie istniała wspólnota mieszkaniowa, w której będzie można sterować kilkoma, Simami, jeśli będą funkcjonować na zasadzie rodziny.
-W jednym domu będzie mogło mieszkać kilka rodzin, nawet, jeśli nie będzie tam żadnych małżeństw ani miłości.
-We wspólnocie mieszkaniowej nie będzie można używać trybu budowania, wyjątek stanowią ściany i podłogi.
-Pojawi się kod umożliwiający budowanie większej ilości pięter.
-Będą nowe pragnienia.
-Obok energii, głodu i higieny pojawi się belka wpływów. Aby je poprawić, trzeba będzie spełniać określone pragnienia, pokazane na niebieskim tle.
-Cztery nowe kariery: paranormalna, nauki przyrodnicze, moda i sztuka.
-Będzie można podjąć nowe prace i zobaczyć harującego tam podopiecznego.
-Kiedy studenci udadzą się na wspólne parcele, czas będzie biegł dalej.
-Znajdziemy więcej interakcji z komputerem.
-Simowie będą mogli się przekomarzać.
-Nowy sprzęt fitness, jak bieżnia.
-Nowe przedmioty: wspólne prysznice, urządzenie do puszczania baniek, beczka soku, mała lodówka, bilard.
-Sala, na której będą odbywać się koncerty.
-Będzie można umieścić ten sam budynek w kilku miejscach za pomocą kosza parceli i domów.
-Po wybraniu miasteczka studenckiego będzie można wybrać ośmiu Simów, którzy będą studentami.
-Simy same wybiorą sobie pokoje. Umieszczą na drzwiach swoje zdjęcie.
-Warunkiem dobrych stopni będzie praca semestralna, rozmowy z nauczycielami, praca domowa i rozwijanie umiejętności.
-Nowe nagrody kariery: aparat fotograficzny, krowo kwiat i zestaw do robienia operacji plastycznych.

Wkrótce: screeny i więcej nowości! Ew. uwagi i nowości na PM.

UWAGA: Wszystkie dodatki robione w SimPe w wersji niższej nić w. 0.15 nie będa widoczne w grze. Nie dotyczy to skinów, podłóg, tapet i podłoży. Tu jest lista tych stron, które zaktualizowały pliki i ich dodatki znajdą się w grze.
http://forum.thesims.pl/showthread.php?t=14068

Screeny i inne wiadomości na oficjalnej stronie:
http://thesims2.ea.com/about/ep1_index.php
http://thesims2.ea.com/about/ep1_screenshots.php

Równie przydatna strona
http://simstuff.simy.pl/simstuff/index.php?strona=university
Dużo screenów i innych wiadomości.

koralinka
03.03.2005, 08:07
chciałam zauważyc że teraz The Sims 2 Na Studia będzie (naszczęście) tańsze od zwykłych (już trzeba je tak nazywać:D) zwykłe kosztowały (wahały sie) od 159-, do 100-, teraz Na Studiach będzie sie wahało miedzy 89-, a 50-, więc postaram sie je natychmiast kupić i będzie więcej mebelków a telefon komórkowy będą mogli posiadać dzieci oczywiście za zgodą rodziców i można je dostać jak rodzina będzie miała przynajmije 100-, trzeba je czymś spłacać w kązdym bądź razie tajk czytałam na różnych stronkach:D

Kash
04.03.2005, 13:59
Serdecznie polecam tę sronę:
http://forums.modthesims2.com/showthread.php?t=48421&page=1&pp=25

Znajdziecie tutaj zdjęcia przedmiotów, skinów, budowli z gry, które udostępnili gracze z Ameryki, czyli ci, którzy Na Studiach mają już w łapkach, a może raczej w komputerach :P
Prosto Z Gry, Czyli Co Nowego W Uniwersity?
-Będziemy mogli wybrać kilka uniwersytetów, wszystkie są b. ładne
-Prawdopodobnie będziemy mogli rozegrać nowy samouczek
-Każde miasteczko studenckie będzie miało historię, wyświetlaną jak historia otoczenia.
-pojawi się pięć nowych fryzur dla kobiet, w tym kolce i jedna z czapką.
-Podczas tworzenia Sima będziemy mogli wpisac mu nazwisko i imię, czyli np. Zuzia Nowak Studenci 1.
-Będzie inny wygląd tworzenia sima, bardziej staroświecki.
-6 nowych fryzur dla facetów, w tym dwie bardzo długie i jedna z chustką na głowie.
-Pojawi się cała masa skinów, aż nie sposób ich wymienić.
-Pokoje będziemy mogli wybrać sobie sami.
-Pojawi się nowa nagroda aspiracji, coś ze sławą.
-Z tego, co zrozumiałam, dostaniemy sześć nowych karier.
-Podczas wybierania kierunku studiów będziemy mieli do czynienia z okienkiem podobnym do wybierania aspiracji świeżo upieczonego nastolatka.
-Na komputerze będziemy mogli napisac pracę semestralną.
-Pojawi się jakiś nowy wskaźnik podobny do jakości pracy.
-Będziemy nogli wysłać Simów do Klasy.
-Będzie coś na kształt kuchni.
-Większość niwych mebli będzie w stylu nowoczesnym.
-Dwie fontanny!
-Jest publiczny/wspólny prysznic
-Gitara, pekrusja, coś do grania, bieźnia i coś podobnego do masyny do ćwiczeń, ale bez tego podparcia.
-Dwie nowe szafy, jedna podobna do przebierlani.
-Jakaś misa z owocami, może do jedzenia?
-Stare skrzynki na oginsko (?)
-Urządzenie do dmuchania bąbelków i coś dynamitopodobnego
-Dość duzo drzwi, okien, płotów.
-Będzie można zamówić chińszczyznę, pojawi się np. rzucenie studiów.
-Dużo nowych przedmiotów na parcxele publiczne.
-Podczas dzwonienia do Sima, możemy korzystać z książki telefonicznej współlokatora.
-Nowe interakcje, jest też opca, która chyba nie jest czasem dostępna i jest szara.
-Nowa opcja flirtu, coś wilczego.
-Nowa opcja w iblioteczkach.
-Na parcelach publicznych będzie mozna zamówić kawe lub pracowac jak jej obsługiwacz.
-Będzie discman i opcja nucenia do rytmu, kiwania się.

Przybędzie więcej.

Toxic
06.03.2005, 12:07
Na stronie www.simstuff.prv.pl jest nowa notka która mówi o tym ,że wszyscy którży mają ściągniętą pirrwszą łatkę do the sims 2 mogą miec problemy z instalacją The sims 2 na studiach :( Ja na szczęscie nie mam żadnej łatki więc się nie musze tym martwić :)

Still
06.03.2005, 12:41
Co !!!?? Pierw DajĄ Patcha A Teraz ... Boze Ten Ea I Maxis To Wielkie G***o

35C4R00N
06.03.2005, 12:53
Co !!!?? Pierw DajĄ Patcha A Teraz ... Boze Ten Ea I Maxis To Wielkie G***o
Spokojnie! Chodzi o to że instalator dodatku "Unversity" został napisany na długo przed wydaniem patcha do gry.
Ponieważ patch zmienia kilka plików, a instalator sprawdza wielkość pliku "sims2.exe" (zmieniony) to pojawia się błąd. Najnowszy patch (czwarty? chyba, nie podają numeru i usuwają z serwera starsze wersje) nie powoduje żadnych problemów przy instalacji dodatku "University".

Still
06.03.2005, 14:45
Spokojnie! Chodzi o to że instalator dodatku "Unversity" został napisany na długo przed wydaniem patcha do gry.
Ponieważ patch zmienia kilka plików, a instalator sprawdza wielkość pliku "sims2.exe" (zmieniony) to pojawia się błąd. Najnowszy patch (czwarty? chyba, nie podają numeru i usuwają z serwera starsze wersje) nie powoduje żadnych problemów przy instalacji dodatku "University".
Czyli wydadzą trzeci patch ? który ma to potrawic ??

EDIT: Niemiecki serwis Sims Zone.de zamieścił wczoraj na swoich łamach ważną informację dotyczącą problemów z instalacją dodatku The Sims 2: Na studiach. Otóż okazuje się, o czym donoszą gracze z Ameryki Północnej, którzy już od tygodnia są szczęśliwymi posiadaczami dodatku The Sims 2: Na studiach, że takie problemy mogą pojawić się w przypadku osób, które zainstalowały pierwszego patcha do gry The Sims 2 aktualizującego grę do wersji 1.0.0.971 (zobaczcie news z dnia 30.11.2004). Problemów z instalacją nie będą miały natomiast osoby, które nie zainstalowały patcha w ogóle albo też zainstalowały drugiego patcha aktualizującego grę do wersji 1.0.0.994 (zobaczcie news z dnia 12.01.2005). Jeżeli nie jesteście pewni jaką wersję gry posiadacie musicie w trakcie jej trwania przy pomocy kombinacji klawiszy CTRL + SHIFT + C wywołać okienko do wpisywania kodów i wpisać kolejno po sobie dwa kody - expand i gameVersion, każdy potwierdzając klawiszem "Enter". Nie wiem czy z podobnymi problemami spotkamy się w polskiej wersji językowej gry. Przypomnę więc tylko, że aktualną wersję patcha możecie pobrać tutaj.

CZYLI MI BĘDZIE DZIALAL !!! BO JA MAM DRUGĄ WERSJE PATCHA ! :JUPI: sorx , poprostu bozia mnie nie dala nauczyc czytac ze zrozumieniem :D

---ariss---
06.03.2005, 15:02
informacja która wszystkich ucieszy
w ts2:na studiach będzie KOD NA STAWIANIE WSZYSTKICH OBJEKTÓW POD SKOSEM

koralinka
06.03.2005, 15:04
informacja która wszystkich ucieszy
w ts2:na studiach będzie KOD NA STAWIANIE WSZYSTKICH OBJEKTÓW POD SKOSEM

no to skoro bedzie to może podasz wtedy bedzie lepiej bo cały czas nie można było stawiać rzeczy pod skosem ;(

Toxic
06.03.2005, 15:07
Jest też kod na nieskońconą ilość pięter :setHighestAllowedLevel [level] tak brzmi ten kod w miejsce "level" wpisuje się ilośc pięter :D

Still
06.03.2005, 15:30
Wszystkie dotychczasowe kody :

changeLotZoning [residential | community | greek | dorm | secretsociety] - zmienia typ niezamieszkałych gruntów,

boolProp dormSpecificToolsDisabled true/false - częściowo włącza/wyłącza deaktywację trybu budowania w domach mieszkalnych,

boolProp allow45DegreeAngleOfRotation true/false - włącza/wyłącza możliwość ustawiania obiektów pod kątem względem siatki.

boolprop dormspecifictoolsdisabled false - pozwala modyfikować istniejący pokój akademicki (dormitorium) w trakcie gry w tym pokoju,

changelotzoning dorm - pozwala stworzyć od samego poczatku dormitorium na terenie mieszkalnym pustego otoczenia.

setHighestAllowedLevel [level] - Pozwla pódowac nieskończoną ilość pięter ( UWAGA! wpisanie zbyt duzej liczby spowoduje spowolnienie gry )

Cocaine
06.03.2005, 15:51
Wszystkie dotychczasowe kody :

changeLotZoning [residential | community | greek | dorm | secretsociety] - zmienia typ niezamieszkałych gruntów,

boolProp dormSpecificToolsDisabled true/false - częściowo włącza/wyłącza deaktywację trybu budowania w domach mieszkalnych,

boolProp allow45DegreeAngleOfRotation true/false - włącza/wyłącza możliwość ustawiania obiektów pod kątem względem siatki.

boolprop dormspecifictoolsdisabled false - pozwala modyfikować istniejący pokój akademicki (dormitorium) w trakcie gry w tym pokoju,

changelotzoning dorm - pozwala stworzyć od samego poczatku dormitorium na terenie mieszkalnym pustego otoczenia.

setHighestAllowedLevel [level] - Pozwla pódowac nieskończoną ilość pięter ( UWAGA! wpisanie zbyt duzej liczby spowoduje spowolnienie gry )

To nie będzie można w trakcie gry wciskać trybu budowania? A jak się okarze, że zapomniałam kupić lodówki?

mruffcia
06.03.2005, 16:41
wtedy to bedzie lypa :/ serio nie mozna edytowac? bo to troszke glupio. chyba, ze np lodowka i inne wmagane rzeczy sa w standarcie :)

Still
06.03.2005, 17:00
To nie będzie można w trakcie gry wciskać trybu budowania? A jak się okarze, że zapomniałam kupić lodówki?
wszystkiego dowiemy się w 11 marca :)

koralinka
06.03.2005, 17:50
nie będzie można urochomić typy budowania ale można włączyć tryb kupowania żeby sobie samemu użądzić pokoik to było njapisane na jakieś tam stronie, nie można włączyć trybu budowania ponieważ jak bedzie można to wtedy by wszyscy sobie powiększali pokoje a tryb kupowania dali aby można było kupić łóżko, biórko i rzeczy do rozwijania umiejętności itp....
PS.przecież to oczywiiste

Nulka
06.03.2005, 18:04
Ale jeśli np ktoś ściagnął tego pierwszego patcha to da się jakoś go usunać, żeby mogły działać The sims 2 Na studiach?

Kash
06.03.2005, 19:09
Da :P

Zainstalować drugiego. Przypominam, że dodatek już za 5 dni!

dalva
06.03.2005, 19:11
To nie będzie można w trakcie gry wciskać trybu budowania? A jak się okarze, że zapomniałam kupić lodówki?
Aleś Ty błyskotliwa! Od kiedy to lodówka jest w trybie budowania...?

koralinka
06.03.2005, 19:26
Aleś Ty błyskotliwa! Od kiedy to lodówka jest w trybie budowania...?

boże dalva może Kara_kara tylko źle napisała gdybyś wcześniej czytała to ja juz jej wytłumaczyłam a ty sie nad nią nie musisz łaskawić ;P

dalva
07.03.2005, 01:49
boże dalva może Kara_kara tylko źle napisała gdybyś wcześniej czytał to ja juz jej wytłumaczyłam a ty sie nad nią nie musisz łaskawić ;P

Mogę pisać co zechcę. Po to właśnie jest forum by wyrażać swoje zdanie. Nikogo nie obraziłam i nie ubliżyłam nikomu. A tamta dziewczyna doskonale wiedziała co pisze. Wyraźnie pisała o trybie budowania, więc zwróciłam na to uwagę. Po drugie jestem dziewczyną,więc miło by było gdybyś zwracała się do mnie jak do dziewczyny ;)

Pozdro dla Was

Mam jeszcze jedną prośbę... Jak dotąd nikomu się nie chce mi odpowiedzieć... : W jaki sposób mam znaleźć na forum coś, co mnie interesuje?? Jeśli chcę znaleźć jakieś słowo to muszę przeszukać całe forum - strona po stronie? Nie chcę obrywać za zakładanie nowych tematów.

nossace
07.03.2005, 08:52
A jak sprawdzic która mam wersje? I gdzie sciagnac tego drugiego PAtcha? Prosze o pomoc!!

Still
07.03.2005, 12:47
Wcisnij CTRL + SHIFT + C i wpisujesz expand dajez enter potem wpisujesz gameVersion i dajesz enter i w okienku kodu pokazuje sie wersja gry :)

Kubeczek
07.03.2005, 13:47
... I gdzie sciagnac tego drugiego PAtcha? ...
Patch: http://thesims2.com/update/ ściągasz gdzie chcesz, uruchamiasz plik i się patchuje.
O budowaniu: KashW napisała:"We wspólnocie mieszkaniowej nie będzie można używać trybu budowania, wyjątek stanowią ściany i podłogi."
No to chyba będzie aktywny, ale częściowo, okaże się 11.03.05 :)

Nesy
07.03.2005, 14:24
Jeee... ja już sie doczekać nie moge... ;(

Thorin
08.03.2005, 18:45
Praca

http://www.snootysims.com/unicareers.php

Kierunki Studiów

http://www.snootysims.com/classes.php

Wskaźnik Platyny

http://www.snootysims.com/lifetime.php

Wpływ Na Inne Simy

http://www.snootysims.com/influence.php


źródło snootysims.com

Mateon
08.03.2005, 20:47
Mam 2 pytania : Kim sie bedzie kierowało kiedy sim pójdzie na studia nim czy rodziną, która została? Czy potem sim wróci do rodziny?

Thorin
08.03.2005, 20:59
Mam 2 pytania : Kim sie bedzie kierowało kiedy sim pójdzie na studia nim czy rodziną, która została? Czy potem sim wróci do rodziny?

Proponuje zapytac Pushka /jeśli oczywiście Ci odpowie/.

rainne
08.03.2005, 21:40
Mam 2 pytania : Kim sie bedzie kierowało kiedy sim pójdzie na studia nim czy rodziną, która została? Czy potem sim wróci do rodziny?
nim i/lub rodziną. w zależności na co się "przełączysz". mniej więcej na zasadzie the sims 1 "wakacje" to będzie działać.
po ukończeniu studiów sim wraca do rodziny.

Dream
08.03.2005, 21:51
Widzę, że wszyscy nie możecie się doczekać premiery?! Ja się doczekałem. U mnie już na półkach są gry o nazwie : TS2 Na Studiach, oryginały za 69,60 ale niestety ja nie kupię ... bo nie mam kasy :/ Super?! Cieszcie się, że wy będziecie mogli 11 marca ;(

Fool
08.03.2005, 22:09
hehe, ja mam amerykanska wersje thesims 2 na studiach, jesli chcecie o cos zapytac to pytajcie :P, moge wam powiedziec ze gra jest swietna i super nowa muzyczka w radiu ;), ale z tego co narazie pogralem to zawiodlem sie na tym ze nie chodzimy z simem na wyklady.. a mialem nadzieje na te "lisciki do powabnej blondynki" :P

Mateon
09.03.2005, 06:02
Studia trwają cztery lata a ile dni jeden rok??

Nulka
09.03.2005, 10:19
Widzę, że wszyscy nie możecie się doczekać premiery?! Ja się doczekałem. U mnie już na półkach są gry o nazwie : TS2 Na Studiach, oryginały za 69,60 ale niestety ja nie kupię ... bo nie mam kasy :/ Super?! Cieszcie się, że wy będziecie mogli 11 marca ;(Nie martw się nie jesteś jedyny.... Mi barkowało tylko 30 zł, ale dzisiaj mama ode mnie pozyczyła i teraz mogę tylko czekać aż mój tata przyjedzie i da mi jakieś pieniądze... Niestety wszyscy wy będziecie się cieszyć, a ja będę żyła tylko na zwykłych simsach...

Moriquendë
09.03.2005, 11:24
Jak to sk8boy?? Przecież university wychodzi dopiero pojutrze! Ja sobie zamówiłem w wirtusie. Już nie moge sie doczekać jak sobie zagram :P Myślicie że będzie można mieć mieszkanie w bloku? Ale myślę też jak się dorośnie, w normalnej okolicy...

koralinka
09.03.2005, 11:24
Nie martw się nie jesteś jedyny.... Mi barkowało tylko 30 zł, ale dzisiaj mama ode mnie pozyczyła i teraz mogę tylko czekać aż mój tata przyjedzie i da mi jakieś pieniądze... Niestety wszyscy wy będziecie się cieszyć, a ja będę żyła tylko na zwykłych simsach...

łatwo ci mówic od ciebie tylko pożyczyła a u mnie zależy czy dostane właśne od mamy jak sie nie zgodzi to klops a jak sie zgodzi to <jupi> no ale tata też ma coś dogadania ale on raczej postępuje tak jak chce mama czyli jak mama sie nie zgodzi to on też a jak sie zgodzi to on tak ty to chociaż je dostaniesz jak tata porzyjedzie

Fool
09.03.2005, 11:51
Studia trwają cztery lata a ile dni jeden rok??
hmm nie dni a godzin. jeden rok studiow trwa 72 godziny (o ile sie nie myle) po zakonczeniu 4 lat zostaje jakby dodatkowy rok na opuszczenie campusu. wtedy nie trzeba sie uczyc ani chodzic na wyklady :)

Thorin
09.03.2005, 12:10
Sie nie mratwcie. thesims.pl zrobi jakiś konkurs, a nóż wygra ktoś z was :D

Calintz
09.03.2005, 12:32
Ja naszczęście nie instalowałem tego patcha więc dodatek będzie mi działał :D . Mam do was pytanie kiedy właściwie wychodzi ten dodatek?? 11 marca czyli za 2 dni czy za 5 dni???

Żuber
09.03.2005, 12:46
11 MARCA! Licząc jeszcze dziś za 3 dni...

Still
09.03.2005, 13:08
A JA MAM KASE MAM AUTO MAM NOGI ( ABY ISC DO SKLEPU ) ALE NIE MA W MOICH DEBILSKICH SKLEPACH THE SIMS 2:NA STUDIACH , Kulce gdzie wy mieszkacie to morze pojade 200 km po simsy :P :D

Xero
09.03.2005, 13:15
Na pewno premiera 11 marca?? Macie jakieś wiarygodne dowody? bo ja dostane gre na urodziny i musze wiedziec dokładnie kiedy wyjdzie

Żuber
09.03.2005, 13:17
Ech... W Ameryce Na Studiach już się wydało, ale u nas dopiro 11 marca... ;P

Xero
09.03.2005, 13:21
No wiem, ale skąd wiecie, że 11 marca?

Żuber
09.03.2005, 13:25
Między innymi stąd...
http://www.eagames.pl/products.view.asp?id=6343

Still
09.03.2005, 13:27
Na pewno premiera 11 marca?? Macie jakieś wiarygodne dowody? bo ja dostane gre na urodziny i musze wiedziec dokładnie kiedy wyjdzie
W niektorych sklepach oprócz tych w krakowie (http://img81.exs.cx/img81/8461/wkurzony0lo.gif) są już w sprzedaży ale oficjlana premiara zapowiedziana jest na 11 MARZEC

Still
09.03.2005, 13:29
Studia trwają cztery lata a ile dni jeden rok??
Jeden rok dzieli się 2 semestry a jeden semestr trwa 3 doby
(wiem ze post pod postem , no ale co z tego :lol: )

Xero
09.03.2005, 13:31
A wiecie ile to około będzie kosztowało??

Still
09.03.2005, 13:31
A wiecie ile to około będzie kosztowało??
ok 70 zł., zalezy od sklepu

koralinka
09.03.2005, 13:34
A wiecie ile to około będzie kosztowało??

będzie to kosztowała mniej więcej od 65.00 do 89.00 zł tak zapowiedziano ale zależy w jakich sklepach to kupisz

Xero
09.03.2005, 13:36
Dziękuje wam BARZO za odpowiedzi. Ale ze mnie był natrent hehhe

Maga
09.03.2005, 13:47
Ta data jest wiarygodna bo ją (tak przeczytałam na forum)potwierdzona na stronie EA Games.

Aithieel
09.03.2005, 14:18
A nie nurtuje pytanie i nie daje mi spać - Czy simy z dwóch różnych domów będą mogły [zamieszkać] studiować w jednym akademiku? Wiecie o co chodzi? Bo chyba nie będzie "doprowadzania do akademika" chyba ,ze simy mieszkały by w jednym domu przed rozpoczęciem studiów ;/ Chyba zapytam pushka

Xero
09.03.2005, 14:58
Mi się zdaje, że tak będzie można. Jak się dowiesz, daj znać

Moriquendë
09.03.2005, 15:15
Mnie ciekawi jedna rzecz. Na kampusie jest dużo simów, jak komp ich wszystkich naraz pokaże?? Przecież to będzie tragedia!

Xero
09.03.2005, 15:21
A czy ja wiem... W mieście jak byłam, to chodziło dobrze

Thorin
09.03.2005, 15:47
A nie nurtuje pytanie i nie daje mi spać - Czy simy z dwóch różnych domów będą mogły [zamieszkać] studiować w jednym akademiku? Wiecie o co chodzi? Bo chyba nie będzie "doprowadzania do akademika" chyba ,ze simy mieszkały by w jednym domu przed rozpoczęciem studiów ;/ Chyba zapytam pushka

Jak będziesz pytał Pusha to zaproponuj mu żeby zrobił Czat, tak jak to miało miejsce gdy wychodziło The Sims 2.

Fizzly
09.03.2005, 16:43
No proszę, jak już mam TS2: University, ale po angielsku... :\
Tym gorzej, że nie działą. :P Ale zrobiłem dla Was screena, jest dużo nowych ciuchów, chyba z 7 nowych fryzurek a nowy wiek - "Dorośli-nastolatkowie" wyglądająjak dorośli. Identycznie. :) Tylko BODY SHOP mi działa. :1smutny: Ale może w piątek już będzie działąć gra. Będzie nowa. :D
Oto screen:

http://fizzly.everywebhost.com/sims2.PNG

A PL S2 możecie kupić Tutaj (http://www.timsoft.pl/).

Fool
09.03.2005, 16:54
co do tego rodzenstwa Wilk - jasne ze moga. mozesz zrobic nawet tak, ze jeden sim z jedenj rodzinki bedzie w campusie, zaczniesz bawic sie inna rodzinka i jakis sim w tej rodzince drugiej bedzie mial isc na studia to mozesz tego sima dodac do campusu z simem z 1 rodzinki (ale zagmatwane:P)
fajna jest tez nowa opcja "laczenia rodzin". jest jedna rodzinka robisz nowa osobe i mozesz zamieszkac razem z nimi bez "zaproponuj-wprowadz" :), fajnie sprawdza sie to na studiach, kiedy wynajmujesz mieszkanie mozesz grac z ludzikami z kompa ktorzy sie juz wprowadzili od poczatku gry. Poza tym zrobilem dla was troche screenow ale do cholery nie wiem gdzie sie one zapisuja :huh: i mam tylko ten "screenshot" "snapshot" a reszta screenow z pierwszej czesci.. no wiec oto on:
http://img219.exs.cx/img219/3103/d8yj.th.jpg (http://img219.exs.cx/my.php?loc=img219&image=d8yj.jpg)
(przedstawia moja simke biegajaca nago - akurat tanczy dla innej simki :P, pokazany jest kawalek nowych wlosow i troche budynku, ale.. pokazalbym wiecej ale nie umiem znalesc gdzie sie zapisuja fotki)

Vanilla
09.03.2005, 17:27
Czy ja dobrze zrozumialam :O ?? Simy beda mieszkac w akademiku?? :|

Fool
09.03.2005, 17:33
no raczej :P
moga tez wynajmowac mieszkanie, ale to raczej nie ta sama frajda - dobre rozwiazanie dla graczy ze slabymi komputerami.

*apple*
09.03.2005, 17:34
Tak będą tam mieszkały itp.

A dla ludzi z warszawy : 11 marzec simy będą w galeri mokotów w Empiku!! Na 100% bo dostałam od empika gazetke promocyjną z nowościami i premierami!:)

Thorin
09.03.2005, 17:41
Fool - Mam pytanie /nie wiem czy już było/ przedstawie je na przkładzie.

Jest rodzina. Syn dorast i jedzie na studia a w domu pozostaje reszta rodziny. Teraz pytanie. Czy mona grać Rodziną pozostawionom w domu, czy tylko osobą, która jest na studiach a reszta rodziny czeka, aż uczeń wróci do domu. Czy jest tak jak to miało miejsce w TS1 Wakacje, że klikając na dom rodzinny zostaniemy przeniesieni do Campusu, czy jeśli klikamy na dom to pojawia nam się okienko i wybieramy kim chcemy grać /rodziną, czy studentem/ i czy też osobno wchodzimy do domu, klikając na dom rodzinny, osobno wchodziny, kiedy chcemy grac sudentem, wybierając go na wiasteczku studenckim. I jeszcze ostatnie, czy podczas gry rodzina może się starzeć, kiedy młody dorosły jest na studiach ?? I istnieje taka ewentualność, że gdy wróci do domu wszyscy będą już martwi ?? /oczywiście jeśli jest możliwość gry, gdy jeden z domowników jest na studiach/ ??

hmm, wiesz powiem ci ze gre mam od 2 dni i od razu robilem studentow. ale sprawdze to teraz jak najszybciej i sprobuje ci na to pytanie odpowiedziec.

Ok, dziękuje za fatyge. :)


edit: no dobra, wiec chcialem sprawdzic jakie to jest (...). wyjazd na studia to tak jakby wyprowadzka, 2 rozne rodziny, ktorymi trzeba sie osobno zajmowac. chyba, ze po studiach znow "polaczy sie" rodziny

Dziękuje, takie rozwiązanie /przez Maxis/ mi się podoba :)

P.S. Rzeczywiście z tego tematu zrobiła się nabijarnia, może tak darowac sobie podziękowania.

Fool
09.03.2005, 17:43
hmm, wiesz powiem ci ze gre mam od 2 dni i od razu robilem studentow. ale sprawdze to teraz jak najszybciej i sprobuje ci na to pytanie odpowiedziec.

edit: no dobra, wiec chcialem sprawdzic jakie to jest. wlaczylem sobie pierwszy lepszy domek z nastolatkiem i jego rodzinka i pomyslalem, ze bedzie trzeba czekac az nastolatek przejdzie do swojego kolejnego wieku. a tu sie okazuje ze wystarczy kliknac na telefon chocby najmlodszym nastolatkiem wybrac opcje --> uczelnia i zapisac sie na studia. przy okazji sprawdzilem tez opcje "zapytaj o stypednium" czy cos w tym rodzaju. no i juz od poczatku za dobre oceny moj nastolatek zdobyl 1000$ dodatkowych na start w zycie studenta. wyjazd na studia rownal sie wyprowadzeniu z domu. nastolatek od razu przemienil sie w doroslego mlodzienca i zakwaterowalem go do akademika. chwile tam posiedzialem, nie znalazlem zadnych paneli zmiany rodziny. kiedy wyszedlem z jego otoczenai zapisujac gre zauwazylem ze w jego rodzinie nic sie nie zmienilo. dokladnie stoja w tym sammym miejscu, te same humorki wszystko to samo. wiec wydaje mi sie ze jednak nic sie z simami nie dzieje w okresie studiow i pozniej. - wyjazd na studia to tak jakby wyprowadzka, 2 rozne rodziny, ktorymi trzeba sie osobno zajmowac. chyba, ze po studiach znow "polaczy sie" rodziny

Xero
09.03.2005, 18:05
Też tego jestem ciekawa. A skąd ją masz??

ReGiNa
09.03.2005, 18:07
Hej, ja bym chciała się dowiedziec trzech rzeczy...
-czy można budować samemu studia? [czyli wybudować uczelnie]
-Czy będzie cosik takiego jak szafa z lustrem?
-Jak będą wyglądałay lekcje?

Sorx ale ja siem doczekać nie mogę:D:D

Fool
09.03.2005, 18:10
Hej, ja bym chciała się dowiedziec trzech rzeczy...
-czy można budować samemu studia? [czyli wybudować uczelnie]
-Czy będzie cosik takiego jak szafa z lustrem?
-Jak będą wyglądałay lekcje?

Sorx ale ja siem doczekać nie mogę:D:D

-jasne, ze tak

-nie sprawdzalem szaf, wiem ze sa 2 nowe. jedna to szafa z chyba 15 mini poleczkami a druga jakas wymyslna.. ale nie zauwazylem w nich lustra

-no wlasnie tu cie musze zmartwic. nie widzimy kiedy nasz sim jest na wykladach - wyklady trwaja 2 godziny i przez ten czas nie widac naszego sima - tak jakbyblby w pracy, nie jezdzi jednak na wyklady autobusem czy innym samochodem - idzie pieszo
(moze nie znalazlem takiej opcji przeniesienia, ale to raczej niemozliwe)

edit: koma, moje urodziny sa rowniez 12 marca:)

koma
09.03.2005, 18:11
A ja mam farta. Bo dostanę grę na urodzinki, a urodzinki mam 12 marca... A gra wychodzi 11! I czego więcej pragnąć!niczego!!!

ReGiNa
09.03.2005, 18:11
-jasne, ze tak

-nie sprawdzalem szaf, wiem ze sa 2 nowe. jedna to szafa z chyba 15 mini poleczkami a druga jakas wymyslna.. ale nie zauwazylem w nich lustra

-no wlasnie tu cie musze zmartwic. nie widzimy kiedy nasz sim jest na wykladach - wyklady trwaja 2 godziny i przez ten czas nie widac naszego sima - tak jakbyblby w pracy, nie jezdzi jednak na wyklady autobusem czy innym samochodem - idzie pieszo
(moze nie znalazlem takiej opcji przeniesienia, ale to raczej niemozliwe)

Dzięki szkoda z tymi lekcjami nie? ;(
Aaaa czy sim staję się dorosłym gdy wchodzi na uczelnie czy jest nastolatkiem?

Trish
09.03.2005, 18:12
Hej, ja bym chciała się dowiedziec trzech rzeczy...
-czy można budować samemu studia? [czyli wybudować uczelnie]
-Czy będzie cosik takiego jak szafa z lustrem?
-Jak będą wyglądałay lekcje?

Sorx ale ja siem doczekać nie mogę:D:D


1nie uczelnie lecz akademik
2chyba nie...
3nie bedziesz tego widziala. sim po prostu wyjdzie na wyklady.

Fool
09.03.2005, 18:14
glupio sie czuje odpowiadajac tak na wasze pytania co chwile.. troche jakbym nabijal posty.. bo niektore pytania sa oczywiste.

-kiedy sim idzie na studia staje sie doroslym nastolatkiem wyglada jak dorosly, ale jego glos jest chyba jednak od nastolatka.

Maga
09.03.2005, 18:17
Aaaa czy sim staję się dorosłym gdy wchodzi na uczelnie czy jest nastolatkiem?
Doszedł nowy wiek Młody Dorosły.W tym wieku jest się na studiach.

Still
09.03.2005, 18:33
Doszedł nowy wiek Młody Dorosły.W tym wieku jest się na studiach.
Eureka :lol: ,Ja też mam pytanie .... co wam sie w grze nie podoba i najj bardziej podoba UWAGA ! pytanie do osób które już grały w the sims 2 na studiach

*apple*
09.03.2005, 18:40
A ja mam pytanie: Czy mieszkasz z ninnymi simami?? to znaczy wysyłam załóżmy Pana Roberta na studia i zapisuje potem wysyłam pana mikołaja to oni razem mieszkają??? i czy są takie osoby które są tam zawsze?? Takie sprzątaczki albo coś???

Fool
09.03.2005, 18:44
Eureka :lol: ,Ja też mam pytanie .... co wam sie w grze nie podoba i najj bardziej podoba UWAGA ! pytanie do osób które już grały w the sims 2 na studiach
hmm no to może zaczne od tego ci mi sie podoba: swietna nowa muzyka, nowy gatunek muzyki - "College Rock" jest the best :)
hmm, na pewno nowe fryzurki do studentow, nowe kariery.. gitary, "laczenie rodzinek" psikusy no i swietna jest opcja "namawiania" np. do napisania za naszego sima pracy semestralnej

za to co mi sie nie podoba: tępota komputerowych simów - grać na jakims instrumencie umie jeden na dwudziestu, nigdy nie dojdzie do zadnego romansu - komputer + komputer.. to by musialo trwac chyba 2miesiace. komputer czesto stoi w miejscu i nie wie co robic, nie sprzata kompletnie nic, ciagle sie uczy i nie robi niczego ciekawego. na pewno tez brak widoku na wykladach byl dla mnie wielkim zawiedzeniem. wymagania sprzetowe (co jak co w akademiku na 16osob czasem niezle zatnie) no i bardzo przeszkadza w swobodnym poruszaniu sie po okolicy studenckiej - jak dla mnie nigdzie mi sie nie chce jezdzic nawet kupic komorke czy odtwarzacz mp3 bo to trwalo by z 5minut.

narazie tyle sobie przypominam, trudno mi tak naraz wszystko sobie przypomniec. jeszcze wszystkiego nie sprawdzilem

A ja mam pytanie: Czy mieszkasz z ninnymi simami?? to znaczy wysyłam załóżmy Pana Roberta na studia i zapisuje potem wysyłam pana mikołaja to oni razem mieszkają??? i czy są takie osoby które są tam zawsze?? Takie sprzątaczki albo coś???
co do "pana roberta" to może mieszkac z tym kolejnym simem ale nie musi, jest wiele akademikow i mieszkanek. a co do osob, ktore sa tam zawsze - komputer dobiera tyle komputerowych simow aby zapelnic cala reszte pokoi, ale zeby twoi simowie na pewno zdazyli zajac swoj pokoj. no i jest jedna stala postac - kucharz., ktory co chwile gotuje nowe dania, kiedy zabraknie ich w stolowce. wychodzi tylko na chwile o godzinie 0:00 i przychodzi o 4:00 nad ranem. mozna u niego pracowac.

dalva
09.03.2005, 18:50
Ja niedługo zagram w Sims na Studiach dlatego nie będę pytać o rzeczy w grze. Chcę jednak wiedzieć, które pliki muszę sobie zachować z Sims 2 aby ich nie stracic. Przed instalką dodatku chcę od nowa zainstalować Simsy, ale nie chcę stracić swoich simów i ich domów - bo mam nadzieję, że wielu z nich będę mogła posłać na studia ?! Proszę o odpowiedź.

milirodeo
09.03.2005, 18:53
Ja chcę się zapytać czy będa jakieś ztowarzyszenia studenckie?

Fool
09.03.2005, 18:56
Ja chcę się zapytać czy będa jakieś ztowarzyszenia studenckie?
no wlasnie nie znalazlem tego drukowania pieniedzy. widzialem jedna dziewczyne z taka kamizelka, ale nie bylo jakiejs opcji wstapienia. pewnie trzeba wyjechac na miasto, a to troche trwa wiec za duzo tam nie jezdzilem.
bylem jednak w "Greek House" i moglem robic przyjecia w togach i mialem inne "przywileje" jakie? :P

Still
09.03.2005, 19:02
A gra zaainstalowała się bez problemów ? i czy miałeś jakies patcha przed instalacją ? i czy jest kariera "moda" czy cos w tym stylu

Nindë
09.03.2005, 19:11
Niektórzy z was zadaja takie pytania na które są odpowiedzi..Na pierwszej stronie tego tematu...Jakby niektórzy z was nie mogli się trochę pomęczyć ze znalezieniem tego... :\ ..

Nie mogę się doczekać premiery...Ale gre dostane w niedziele... :P Choć troszke zasmucił mnie fakt że może przycinać w akademiku...I się nie dziwie.. :| ..Jak robię impreze i mam 10 osób to już mi sie muli komp... :\

Ja się o nic nie pytam, bo nie chce sobie zepsuć niespodzianki o tym co bedzie w TS2...(I tak sporo rzeczy wiem.. :D )

Fool
09.03.2005, 19:11
A gra zaainstalowała się bez problemów ? i czy miałeś jakies patcha przed instalacją ? i czy jest kariera "moda" czy cos w tym stylu
nie, nie instalowalem zadnego patcha. a nowe kariery to: artysta, biolog, showbiznes i okultyzm

Justa
09.03.2005, 19:13
Ja chcę się zapytać czy będa jakieś ztowarzyszenia studenckie?

Zalezy na jakiej bedziesz uczelni ;)
Uniwersytet simowski - Stowarzyszenie studentek.
Bractwo studenckie.
Nowa politechnika - Bractwo Oresa-Ho-War.
Stowarzyszenie studenckie Tri-Frum.
Akademia klasyczna - nie zauwazylam zadnych stowarzyszen.

Ps
Fool przeszkodzilam CI ;)

Edit - A tutaj wszystkie kierunki -
Kierunek studiow/Wydzial - Wymarzone kariery.
Psychologia - Biznes. Stroz prawa. Kariera paranormalna.
Historia - Artysta. Armia. Polityka.
Fizyka - Medycyna. Kariera paranormalna. Nauka.
Literatura - Przestepca. Show-biznes. Obibok.
Nauki polityczne - Armia. Polityka. Show-biznes.
Matematyka - Przestepca. Badacz natury. Nauka.
Ekonomia - Biznes. Polityka. Show-biznes.
Biologia - Stroz prawa. Medycyna. Badacz natury.
Filozofia - Gastronomia. Kariera paranormalna. Obibok.
Sztuka - Artysta. Gastronmia. Obibok.
Aktorstwo - Sportowiec. Polityka. Show-biznes.

Fool
09.03.2005, 19:17
Zalezy na jakiej bedziesz uczelni ;)
Uniwersytet simowski - Stowarzyszenie studentek.
Bractwo studenckie.
Nowa politechnika - Bractwo Oresa-Ho-War.
Stowarzyszenie studenckie Tri-Frum.
Akademia klasyczna - nie zauwazylam zadnych stowarzyszen.

Ps
Fool przeszkodzilam CI ;)

Edit - A tutaj wszystkie kierunki -
Kierunek studiow/Wydzial - Wymarzone kariery.
Psychologia - Biznes. Stroz prawa. Kariera paranormalna.
Historia - Artysta. Armia. Polityka.
Fizyka - Medycyna. Kariera paranormalna. Nauka.
Literatura - Przestepca. Show-biznes. Obibok.
Nauki polityczne - Armia. Polityka. Show-biznes.
Matematyka - Przestepca. Badacz natury. Nauka.
Ekonomia - Biznes. Polityka. Show-biznes.
Biologia - Stroz prawa. Medycyna. Badacz natury.
Filozofia - Gastronomia. Kariera paranormalna. Obibok.
Sztuka - Artysta. Gastronmia. Obibok.
Aktorstwo - Sportowiec. Polityka. Show-biznes.
no, raczej nie przeszkodzilas :P, ja jeszcze nie jestem w tym tak obeznany jak ty :)

Aithieel
09.03.2005, 19:39
Jeszce jest Tajne Stowarzyszenie. Moza sie do niego dostać zaprzyjaźniając się z 3 jego członkami. Są zawsze ubrani na czarno i mają jakiś mały znaczek ;d czy coś wiele odpowiedzi na wasze pytania znajduje się w Gry Extra: The Sims 2 na studiach :) Fool dzięki ;)

Thorin
09.03.2005, 19:48
Z tego co widziałęm na screenach /dodanych przez Pusha, przed paroma minitami/ to można założyć własne stowarzyszenie /przynajmnie tak to zrozumiałem/.

Panieka zakłada stoważyszenie prze telefon :

"Dzięki, Janina, kandydatura została przyjęta. Twój dom staje się siedzibą bractwa studenckiego, wraz ze wszystkimi tego konsekwencjami. Gratuluje! Życzymy, żeby udało Ci się stowarzyszyć wspaniałe bractwo studenckie!"

ReGiNa
09.03.2005, 20:38
chwileczkę....To oznacza że jak mam simke nastolatkę i dam ją na uczelnie to stanię się dorosłą... Ale czemu? :( :1smutny: ;(
Na tym zdjęciu widzę nastolatkę na uczelni...:
http://www.thesims.pl/modules.php?op=modload&name=My_eGallery&file=index&do=showpic&pid=401&orderby=hitsD
Jak to zrobiono?
Edit: Aha i jeszcze jedno... Na uczelnie można dać tylko jedną rodzinkę...a tam będą inni simowie?
A czy można wyjechać z uczelni na inną porcelę [zakupy]...?

Fool
09.03.2005, 22:00
chwileczkę....To oznacza że jak mam simke nastolatkę i dam ją na uczelnie to stanię się dorosłą... Ale czemu? :( :1smutny: ;(
Na tym zdjęciu widzę nastolatkę na uczelni...:
http://www.thesims.pl/modules.php?op=modload&name=My_eGallery&file=index&do=showpic&pid=401&orderby=hitsD
Jak to zrobiono?
Edit: Aha i jeszcze jedno... Na uczelnie można dać tylko jedną rodzinkę...a tam będą inni simowie?
A czy można wyjechać z uczelni na inną porcelę [zakupy]...?
troche cie nie rozumiem, ale po kolei. co do pierwszego. mozesz bawic sie nastolatkiem spokojnie, az do jego urodzin. przed urodzinami powinnas zglosic sie na studia i wtedy twoj sim zmieni sie w mlodego doroslego - specjlanie na potrzeby studiow. nie musisz isc wcale na studia, ale co to za sens?
co do zdjecia - ja to tam widze dziewczyne grajaca na fortepianie w jakims osrodku albo w mieszkaniu tych dziewczyn. jak juz mowilem nie ma widoku na uczelni.
a co do trzeciego to tez moglem cie zle zrozumiec, ale pod slowem rodzinka mysle ze kryje sie jeden z jej czlonkow, no wiec jesli wprowadzisz sima do campusu to reszte wolnych miejsc zajmą simy sterowwane przez komputer. mozna pozniej jeszcze "dodac" kolejnego sima do tego akademika. no i to chyba tyle..

T-m
10.03.2005, 00:11
A czy można wyjechać z uczelni na inną porcelę [zakupy]...?

w campach studenckich sa wszystkie parcele publiczne [sklepy]

dalva
10.03.2005, 05:07
Wcześniej czytałam posty cwaniaczków, którzy twierdzili,że można kupić dodatek kilka dni przed premierą w MM. A teraz jakoś nie widzę aby mieli legalną, polską wersję - same piraty i to w większości po angielsku.
Po co Wy zadajecie tyle pytań? Jutro wychodzi dodatek to wszystkiego się dowiemy! :)

Co do zamieszkania w akademioku to wiem napewno,że naszych simów może zamieszkać w jednym akademiku 8 - i mogą to być simy z różnych naszych rodzinek. Reszta to będą komputerowi.

W kiosku kupiłam Gry Ehstra w całości poświęcone Sims Na Studiach, tam jest wyjaśnione wszystko, a do tego jest płyta z 1600 dodatkami do gry. Polecam :-)

Xero
10.03.2005, 07:53
Mi mama to dzisiaj kupi! Szkoda, że na studniach będzie się zawieszać :(

Trish
10.03.2005, 09:33
co prawda gazeta gry exstra jest bardzo fajna. duzo rzeczy jest wytlumaczone ale dodatki brzydkie... jeszcze mozna kupic cyber myche.

Karo
10.03.2005, 09:40
A gra zaainstalowała się bez problemów ? i czy miałeś jakies patcha przed instalacją ? i czy jest kariera "moda" czy cos w tym stylu


:P Ja instalowałam dawno pierwszego patcha do gry ,a niedawno zainstalowałam drugiego.Gra TS2_Na Studiach zainstalowała się bez żadnych problemów, ale natychmiast po instalacji gra sprawdza czy jest zaktualizowana.
No i tu wystąpił problem z katalogiem "Objects" (Program Files\EA Games\TS2\TSData\Res\Objects), po czym nastąpiło automatyczne odinstalowanie gry.
Skopiowałam ten plik z płyty nr 4 (TS2) i ponownie zainstalowałam grę. Po instalacji znów nastąpiło sprawdzenie aktualizacji i tym razem wszystko poszło gładko.

Ktoś wyżej nadmienił, że gra się tnie. U mnie nie. Co prawda grałam dopiero jakieś 2 godziny, ale nic takiego nie było :P

Xero
10.03.2005, 10:24
Może zależy kto ma jaki komputer, bo u mnie się tnie zawsze jak przyjeżdża sprzątacz... Może coś źle zainstalowałam... Bo wcześniej jak miałam starszy komputer i mi niektóre zeczy nie działały (np. widok w lustrze) nie zacinało się. Może coś źle zrobiłam... Spróbuje zainstalowa to jeszcze raz. Nie moge się doczeka dodatku (jak każdy heheh)

Joniss
10.03.2005, 12:55
W jednym temacie ktoś pisał, że TH=he Sims 2 Na Studiach już jest. Przed premierą. Czy to prawda? Jeżeli tak, to powiedzcie, czy jest w MediaMarkt w Łodzi w Galerii Łódzkiej...

35C4R00N
10.03.2005, 12:58
W jednym temacie ktoś pisał, że TH=he Sims 2 Na Studiach już jest. Przed premierą. Czy to prawda? Jeżeli tak, to powiedzcie, czy jest w MediaMarkt w Łodzi w Galerii Łódzkiej...
http://www.mediamarkt.pl/markety_6.html

Media Markt Łodź
ul. Brzezińska 27/29
92-103 Łodź

Telefon: (042) 67 73 100
Telefax: (042) 67 73 109
;P

Thorin
10.03.2005, 13:39
Dzisiaj premiara. Fajnie no nie ?? Cieszycie sie ??


Edit zapomniłem dodać że :

Dzisiaj, w większości krajów europejskich, takich jak Niemcy czy Francja, do sklepów trafiło The Sims 2: Na Studiach (Die Sims: Wilde Campus-Jahre, Les Sims 2: Académie).

My /Polacy/ musimy poczekac do jutra, /przynajmniej większość/.

Wertowałem sobie strony rosyjskie i zauważyłem, że biedni rosyjscy fani nie mają swojej wersji językowej The Sims 2. Biedactwa.

Artil
10.03.2005, 13:41
Dzisiaj premiara. Fajnie no nie ?? Cieszycie sie ??

Premiera jest JUTRO!!!!

ReGiNa
10.03.2005, 14:53
troche cie nie rozumiem, ale po kolei. co do pierwszego. mozesz bawic sie nastolatkiem spokojnie, az do jego urodzin. przed urodzinami powinnas zglosic sie na studia i wtedy twoj sim zmieni sie w mlodego doroslego - specjlanie na potrzeby studiow. nie musisz isc wcale na studia, ale co to za sens?
co do zdjecia - ja to tam widze dziewczyne grajaca na fortepianie w jakims osrodku albo w mieszkaniu tych dziewczyn. jak juz mowilem nie ma widoku na uczelni.
a co do trzeciego to tez moglem cie zle zrozumiec, ale pod slowem rodzinka mysle ze kryje sie jeden z jej czlonkow, no wiec jesli wprowadzisz sima do campusu to reszte wolnych miejsc zajmą simy sterowwane przez komputer. mozna pozniej jeszcze "dodac" kolejnego sima do tego akademika. no i to chyba tyle..

Chwileczkę....tzn że sim będzie u siebie w domu się uczył?

Ps: Wiem że jestem idiotką no ale....

Mateon
10.03.2005, 15:07
Jeśli nie pójdzie na studia to odrazu stanie sie dorosłym nie młodym dorosłym. B) Prawda???????

ruda
10.03.2005, 15:12
W jednym temacie ktoś pisał, że TH=he Sims 2 Na Studiach już jest. Przed premierą. Czy to prawda? Jeżeli tak, to powiedzcie, czy jest w MediaMarkt w Łodzi w Galerii Łódzkiej...


Tak simsy 2 na studiach są juz w sklepach nie wiem czy w łodzi ale wiem że w madia markt są po 80 zł - coś koło tego .

Xero
10.03.2005, 15:52
A ja w internecie kupiłam za 100 zł ten dodatek...

Kash
10.03.2005, 16:08
Chciałabym tylko przypomnieć, że ten temat nie służy do dyskusji, że już chcemy itp, ale do publikowania NOWOŚCI. Mam przeliterowąć?

Świetna galeria prosto z gru jest na naszym rodzimym www.thesims.pl :P

vivien
10.03.2005, 17:03
a jeśli mam dwie nastolatki (siostry bliźniaczki) i chce obydwie wysłać na studia to musze każdym osobno? a chciałabym żeby mieszkały razem.. ;)
aha ;d i co to znaczy że niektóre pragnienia i obawy są w takiej niebieskiej rameczce?

P.S Na płytce która jest razem z GRAMI EXTRA są fajne zwiastuny ;P właśnie oglądam ;]

Nindë
10.03.2005, 17:05
Dzisiaj premiara. Fajnie no nie ?? Cieszycie sie ??


Edit zapomniłem dodać że :

Dzisiaj, w większości krajów europejskich, takich jak Niemcy czy Francja, do sklepów trafiło The Sims 2: Na Studiach (Die Sims: Wilde Campus-Jahre, Les Sims 2: Académie).

My /Polacy/ musimy poczekac do jutra, /przynajmniej większość/.

Wertowałem sobie strony rosyjskie i zauważyłem, że biedni rosyjscy fani nie mają swojej wersji językowej The Sims 2. Biedactwa.

Biedni rusi... :( :( ...Ja bym tego nie przezyla gdyby ktos powiedzial ze nie bedzie polskiej wersji jezykowej simsow...

Dodatek juz jutro... :D ...Nie moge sie doczekac....
Fajna jest galeria jest na naszej stronie...A mnie ciekawia niektore pragnienia..:
-jakaś kartka papieru..
-a w obawach jakby przekreślona...Czy to zaliczenie egzaminów..??

Vanilla
10.03.2005, 17:14
Wiecie powinniescie przestac z tymi pytaniami!!Przeciez jutro ukaze sie gra w sklepach (jak kogos nie stac to trudno) wiem ze jestesmy wszyscy ciekawi no,ale nikt (co prawda)nie zabronil pytac.Jezeli juz tak bardzo chcecie zobaczyc zdjeca z tej o to najlepszej gry jaka znam :D ro polecam kupic kwartalnik (chyba) o nazwie:
GRY ,kosztuje ona 6.90zl jest tam plyta z dodatkami do gry The sims2 na studiach (nie jestem pewna czy do na studiach ale napewno do the sims2) Jezeli chcecie kupic to prosze pytac o czasopismo: GRY wszystko o simsach na studiach :P

Toxic
10.03.2005, 17:35
ta gazeta nazywa się "Komputer ,świat , gry" też mam tą gazete już cały poradnik przeczytałem :)

Rilla
10.03.2005, 17:36
Wiecie powinniescie przestac z tymi pytaniami!!Przeciez jutro ukaze sie gra w sklepach (jak kogos nie stac to trudno) wiem ze jestesmy wszyscy ciekawi no,ale nikt (co prawda)nie zabronil pytac.Jezeli juz tak bardzo chcecie zobaczyc zdjeca z tej o to najlepszej gry jaka znam :D ro polecam kupic kwartalnik (chyba) o nazwie:
GRY ,kosztuje ona 6.90zl jest tam plyta z dodatkami do gry The sims2 na studiach (nie jestem pewna czy do na studiach ale napewno do the sims2) Jezeli chcecie kupic to prosze pytac o czasopismo: GRY wszystko o simsach na studiach :P
Nazywa sie Komputer Świat Gry Extra.
Opisane jest tam wszystko oraz jest pełno poradników. Naprawdę polecam :]

vivien
10.03.2005, 17:40
Rilluś ;* mam tą gazetkę i też polecam, ale ts 2 : NS nie wiem czy będę mieć jutro ;(

Rilla
10.03.2005, 17:42
Rilluś ;* mam tą gazetkę i też polecam, ale ts 2 : NS nie wiem czy będę mieć jutro ;(
Ja tez nie będe mieć jutro. Troche poczekam aż mój kolega sobie kupi xp
;*

ReGiNa
10.03.2005, 18:14
Rilluś ;* mam tą gazetkę i też polecam, ale ts 2 : NS nie wiem czy będę mieć jutro ;(

Ja też mam gazetkę:P
Polecam ją naprawdę super a dodadki... :*
Ps:Ja tez jutro bede mieć TS2NS :D

ruda
10.03.2005, 18:46
Ja jutro nie kupuje the sims 2 na studiach wole troche poczekać , tak samo jak było o the sims abrakadabra chciałam ją kupić , ale jak sie troche dowiedziałam co tam bedzie to zrezygnowałam i nie załuje . Ale mam nadzieje że the sims 2 na studiach bedzie super !

Jamaica
10.03.2005, 19:10
...to ja też dołącze się do pytających :P Czy będzie można używać kodu Motherlode ??

ReGiNa
10.03.2005, 19:45
...to ja też dołącze się do pytających :P Czy będzie można używać kodu Motherlode ??
no pewnie!

T-m
10.03.2005, 20:03
wszystkie kody dostepne w TS2 powinny byc zgodne w TS2U

poza tym prawdopodobnie w Tesco i innych tego typu sklepach mozna bylo wczoraj i dzisiaj juz nabywac, bo to jest stala strategia - wszystkie sklepy, ktore zamawiaja hurtowe ilosci otrzymuja produkt kilka dni wczesniej, zeby przygotowac wszystko i powinny (czego nie robia) wystawic go dopiero w dniu premiery - ale poniewaz wola przyciagnac klienta, wystawiaja towar wczesniej.

co do ilosci osob w akademiku to nie 8, a chyba maksymalnie 12 osob moze mieszkac w akademiku ...

ReGiNa
11.03.2005, 06:06
co do ilosci osob w akademiku to nie 8, a chyba maksymalnie 12 osob moze mieszkac w akademiku ...

niiieeee osiem którymi ty kierujesz!
A reszxtas to są z kompa z innej porceli!

she
11.03.2005, 11:09
Dobnra. Przyjżyjmy się temau z bliska.
Ma ktoś tutaj Ten Universytet?
Jak tak, to niech powie, czy to co tutaj piszecie jest prawdą, bo jeśli tak, to.. pokuszę się i sobie je kupię... xd

Aweria
11.03.2005, 13:27
Czy ktoś z Was kupował TS2:NS w "merlinie"? Przyszedł już? Bo do mnie jeszcze nie...A wczoraj przysłali maila, że już wysłali... :\

EDIT: NAdal ich nie ma. ;(

Xero
11.03.2005, 13:43
ja mam nadzieje, że dojdzie gra dzisiaj. Jak dojdzie i troche w nią pogram to powiem :)

asero
11.03.2005, 14:38
mi brakuje o simsów na studiach 20 zł ale mama mi porzyczy :D
edit w moim zadupiu będzie dopiero w środe ;(

Elún
11.03.2005, 18:48
a ja już mam :) Świetne są :D Moja April jest na końcu 1 roku studiów :P

berata
11.03.2005, 18:59
Ja też już mam. :D Trochę zaskoczyło mnie, że nie ma żadnych nowych aspiracji. :\ Stare już mi sie znudziły i myślałam, że się jakieś pojawią, a tu nic. ;( Gra jest super, ale jeszcze wielu rzeczy nie odkryłam.

Xero
12.03.2005, 08:48
Ja będę miec w poniedziałek :D
Dawajcie wrażenia z gry!

karolina
12.03.2005, 09:15
dopiero wczoraj widziałam je w Media Markt, ale juz niedługo tez bede miec :)

Yvez
12.03.2005, 09:16
Moja boska osoba chce zadać pytanie... Przepraszam, że będzie ono już z pewnością powtórzone.. Liczę, że mi darujecie..

Czy w akademiku będziemy musieli kierować wszystkimi mieszkańcami? Czy będzie możliwość kierowania tylko jednym?

Z góry dziękuję za odpowiedź,
Pozdrawiam,
Loupiot.

nossace
12.03.2005, 09:19
JA mialam wczoraj wieczorem! Odechcialo mi sie grac poniewaz moje simy nie chcialy isc na wyklad, ale juz to zalatwilam! Teraz mam Monic-pocztek drugiego roku (aktorstwo, Zareczona) i Angele poczatek drugiego roku (Sztuka)
Edit: Laupiot zapraszam tu: http://forum.thesims.pl/showthread.php?t=15457&page=1

koralinka
12.03.2005, 11:21
Moja boska osoba chce zadać pytanie... Przepraszam, że będzie ono już z pewnością powtórzone.. Liczę, że mi darujecie..

Czy w akademiku będziemy musieli kierować wszystkimi mieszkańcami? Czy będzie możliwość kierowania tylko jednym?

Z góry dziękuję za odpowiedź,
Pozdrawiam,
Loupiot.

Kierujesz tylko swoimi simami. czyli naprzykład jeśli masz dwóch mołdych dorosłych i oni obaj poszli na stdia to kierjesz nimi oboje i mogą miec różne kierunki. Reszta to kieruje sama sobą a ty tylko swoimi simami.
PS. TAKIE CUŚ JUZ BYŁO

vivien
13.03.2005, 13:22
a jeśli mam dwie nastolatki (siostry bliźniaczki) i chce obydwie wysłać na studia to musze każdym osobno? a chciałabym żeby mieszkały razem.. ;)

odpowie ktoś? ;]

R@fcio
13.03.2005, 18:50
Możesz to zrobić wysyłając osobno za pomocą telefonu, lub wysłać razem za pomocą narzędzia dost. z widoku okolicy.

Anna_Sofia
14.03.2005, 11:36
Witam wszystkich forumowiczów!
Muszę przyznać,że po sprzecznych (dosyć starych, to fakt) informacjach byłam pewna,że Sism 2 Na studiach ukażą się dopiero 25,a tu taka niespodzianka zupełnie przez przypadek w Madia Markt!

Już gam, jak pewnie większość z Was :)

Pam takie pytanka : jak mogę kupić telefon komórkowi lub grę przenośną?Mój Sim bardzo tego pragnie,ale niestety nie ma tego w trybie kupowania, powiem jeszcze,że takie zachcianki ma mój Sim nie będąc jeszcze studentem! Nie wiem skąd mogłabym mu wziąść takie "zabaweczki"...??? Może ktoś z was będzie miał już doświadczenie?

Pozdrawiam wszystkiech fanów The Sims , serdecznie !

rainne
14.03.2005, 11:37
Pam takie pytanka : jak mogę kupić telefon komórkowi lub grę przenośną?Mój Sim bardzo tego pragnie,ale niestety nie ma tego w trybie kupowania, powiem jeszcze,że takie zachcianki ma mój Sim nie będąc jeszcze studentem! Nie wiem skąd mogłabym mu wziąść takie "zabaweczki"...??? Może ktoś z was będzie miał już doświadczenie?

jedziesz do miasta, do sklepu i kupujesz w takiej gablotce :) tam gdzie konsolkę i odtwarzacz mp3 :)

Lisa
14.03.2005, 13:11
Mam nadzieję, że jeszcze tego nie było: uczeń może poprawić oceny wchodząc z nauczycielem w najciaśniejszy ze związków (chyba wszyscy zrozumieli o co chodzi ;P )

dalva
15.03.2005, 07:09
Mam nadzieję, że jeszcze tego nie było: uczeń może poprawić oceny wchodząc z nauczycielem w najciaśniejszy ze związków (chyba wszyscy zrozumieli o co chodzi ;P )

To prawda. Przyjaźń z profesorem bardzo ułatwia edukację ;) A bara bara jeszcze bardziej ją ułatwia... hehehe

asero
15.03.2005, 16:58
Mam nadzieję, że jeszcze tego nie było: uczeń może poprawić oceny wchodząc z nauczycielem w najciaśniejszy ze związków (chyba wszyscy zrozumieli o co chodzi ;P )

to fajnie dzięki temu gra jest bardziej realistyczna :D

Loczek
15.03.2005, 17:46
Ja mam takie pytanko. Jeszcze nie mam The Sims 2 Na Studiach, ale chciałabym sie dowiedzieć. Czy jeśli tworzymy simów jest więcej ciuchów i fryzur dla małego dziecka, dziecka i dorosłego. Bo ja słyszałam że nowe rzeczy doszły tylko do młodego dorołego. Czy to prawda.?.?.

PS. Zapomniałam... Co sie stanie jeśli sims dorzuci jakiegoś proszka do fontanny. Widziałem właśnie że coś takiego robią te simy na zdjecach. Co sie potem stanie....???

berata
15.03.2005, 21:00
Ja mam takie pytanko. Jeszcze nie mam The Sims 2 Na Studiach, ale chciałabym sie dowiedzieć. Czy jeśli tworzymy simów jest więcej ciuchów i fryzur dla małego dziecka, dziecka i dorosłego. Bo ja słyszałam że nowe rzeczy doszły tylko do młodego dorołego. Czy to prawda.?.?.

PS. Zapomniałam... Co sie stanie jeśli sims dorzuci jakiegoś proszka do fontanny. Widziałem właśnie że coś takiego robią te simy na zdjecach. Co sie potem stanie....???
Tak, to prawda. Ubrania doszły tylko dla młodego dorosłego, ale jeśli masz neta, to co za problem jakieś fajne ciuszki ściągnąć? :)
Ten proszek to mydło. Wtedy robią się bąbelki w fontannie, bo woda zaczyna się pienić.

Anna_Sofia
16.03.2005, 08:07
jedziesz do miasta, do sklepu i kupujesz w takiej gablotce :) tam gdzie konsolkę i odtwarzacz mp3 :)


Dzięki, byłam trochę zdezorientowana brakiem tych zabawek w trybie kupowania!

Vanilla
18.03.2005, 18:04
Fajnie ze wogóle jest dodatek bo mi sie juz zwykle znudziley :1smutny:

Loczek
25.03.2005, 16:11
Tak, to prawda. Ubrania doszły tylko dla młodego dorosłego, ale jeśli masz neta, to co za problem jakieś fajne ciuszki ściągnąć? :)
Ten proszek to mydło. Wtedy robią się bąbelki w fontannie, bo woda zaczyna się pienić.
Dziękuje dostałam simsy na wcześniejszą wielkanoc ale jak sie wrzuci to mydło to nikt nie reaguje a chyba powinni nie