PDA

Zobacz pełną wersję : Kolekcje! gdzie są??


ebo
02.03.2005, 16:48
Hmmm wszystko było pięknie ładnie do dzisiaj. Zniknęły mi wszystkie kolekcje oprócz nagród aspiracji i tych z pracy (ściągnięte z mod the sims2), a miałam wszystko ładnie posegregowane(i pościągane)! Co się mogło stać? Aha jak próbowałam sprawdzic za pomocą Clean Installera, to mi się komp zawieszał
:(.Dodam, ze staram się ściągać pliki tych ze stron które znam. Ktoś ma jakiś pomysł co się stało i jak mam to naprawić? Plis ;(
PS Te podstawowe kolekcje, które są w grze po zainstalowaniu, też mi zniknęły...

*RaiNboW*
02.03.2005, 18:41
Całkiem możliwe że w którymś z zciąganych rzeczy byl jakis hack, moglbyc rowniez uszkodzony, ale niewiem czy to moglo by usuwac kolekcje.. ale skoro komp sie resetowal czycos takiego to moze byc vir.
pozdro

ebo
02.03.2005, 20:40
to moze byc vir
To chyba nie to :(, zawsze skanuje ściągnięte pliki zanim je rozpakuje (brat na mnie wrzeszczy jak tego nie zrobie xP ), ale dzięki WioOoOola. A może ktoś spotkał się jeszcze z takim problemem? Dajcie znać, ja nadal czekam

Fraise
03.03.2005, 15:26
Nie wiem o co chodzi z tymi kolekcajmi,ale mam problem bo gdy ściągnęłam pliki do folderu downloads i mi się wcale pliki nie pojawiają w grze! co jest nie tak??

Madziuch
03.03.2005, 16:07
KOLEKCJE wgraj do "Colletions" czy coś takiego... Nie do DOWOLAND!!!!

Karo
04.03.2005, 11:10
Nie wiem o co chodzi z tymi kolekcajmi,ale mam problem bo gdy ściągnęłam pliki do folderu downloads i mi się wcale pliki nie pojawiają w grze! co jest nie tak??

Bo może masz wyłączoną tę opcję w grze?Musisz w opcjach gry ustawić "zawartość zmodyfikowana widoczna w katalogach" na włączoną.

Still
04.03.2005, 11:40
ja też tak mialem gdy probowałem posuwać dodatki poprostu kombinowałem w foledrach the sims2 , zainstaluj gre ponownie ...

kasiaw4
04.03.2005, 12:09
To chyba nie to :(, zawsze skanuje ściągnięte pliki zanim je rozpakuje (brat na mnie wrzeszczy jak tego nie zrobie xP ), ale dzięki WioOoOola. A może ktoś spotkał się jeszcze z takim problemem? Dajcie znać, ja nadal czekam
a jakiego uzywasz antywirusa? bo niektóre nie wykrywają wszystkich wirusów...

gwiazdunia
04.03.2005, 20:57
Co do antywirusa to tylko płatne sa dobre sama sie dowiedziałan o tym na własnym kompie wiec to pewnie wirus...
Wczesnij miala 10 wirusów na raz bo głupi program ich nie wychwycił ;(

ebo
04.03.2005, 23:21
a jakiego uzywasz antywirusa? bo niektóre nie wykrywają wszystkich wirusów...
Mamy Pandę jakąś tam :), aż tak sie nie znam. A komp jest mojego brata i on dba o takie rzeczy :| , wiem ze czasami na necie jakoś go skanuje, więc nie sądze ze to wir :(. Szkoda mi tych kolekcji, no ale cóż najwyżej jeszcze raz je zrobie, weekend jest :D . Ale jeszcze wrócę do pierwszego posta w tym temacie, co się mogło stać, że przy używaniu CleanInstallera komputer mi się zwiesza??? Wirusa raczej wykluczam (gdyby tak było ;( to już nie żyje :))

35C4R00N
04.03.2005, 23:40
Ale jeszcze wrócę do pierwszego posta w tym temacie, co się mogło stać, że przy używaniu CleanInstallera komputer mi się zwiesza??? Wirusa raczej wykluczam (gdyby tak było ;( to już nie żyje :)) http://forum.thesims.pl/showpost.php?p=338749&postcount=11
Z tym że raczej program się zawiesza a nie "komputer" (system?). U mnie zawsze spokojnie daje się zamknąć przez ALT+CTRL+DEL -> zakończ działanie programu.