PDA

Zobacz pełną wersję : Poprawienie nastroju


sora
03.03.2005, 12:45
Wie ktoś może jak zrobić żeby sim miał lepszy nastrój? jakiś kod czy trik...

simoleonka
03.03.2005, 12:49
alt +shift + c potem w okienku co się pokarze wpisz move_objects on daj na tryb budowania sprzedaj sima tak jak np. szafe.. potem tryb zycia kliknij na okienko ze zdjęciem sima i gotowe ma dobry humor taki jak po wprowadzeniu sie

sora
03.03.2005, 12:50
alt +shift + c potem w okienku co się pokarze wpisz move_objects on daj na tryb budowania sprzedaj sima tak jak np. szafe.. potem tryb zycia kliknij na okienko ze zdjęciem sima i gotowe ma dobry humor taki jak po wprowadzeniu sie
już tak probowalam i mi nie wychodzi

tinka
03.03.2005, 13:15
Wie ktoś może jak zrobić żeby sim miał lepszy nastrój? jakiś kod czy trik...
jeszcze oprocz kodu można sobie ściągnąć lustro z www.milleniumsims.com, ono jest takie fioletowe. Jak je kupisz za 1000$ to tam u góry powinna być opcja "Summon xxx" (xxx - imię sima) o ile wiem, tam klikasz i sim ma dobry humor.

simoleonka
03.03.2005, 15:54
już tak probowalam i mi nie wychodzi


moze wciśnij zamiast c to b ..... a jak to nie pomoze to moze ctrl +shift+ b lub c sory ja juz dawno nie grałam w ts i nie pamiętam

LindSay
03.03.2005, 16:53
Musisz wcisnąć ctrl+shift+b (otworzy sie okno na kod) i piszesz move_objects on , a jeśli chcesz wyłączyć ten kod, to piszesz w oknie na kody move_objects off. Po prostu jak masz włączony kod, to w trybie kupowanie kasujesz sima, a później w trybie życia klikasz na ikonkę sima i to wszystko :) !

ebo
03.03.2005, 22:43
Wie ktoś może jak zrobić żeby sim miał lepszy nastrój? jakiś kod czy trik...
Mozesz też ściągniąc ze stron np. http://www.aroundthesims.com/objects/food_17.html takie mood boosters (czyli takie polepszacze nastroju), tylko że używanie ich jest dość drogie :(

simoleonka
04.03.2005, 14:55
Mozesz też ściągniąc ze stron np. http://www.aroundthesims.com/objects/food_17.html takie mood boosters (czyli takie polepszacze nastroju), tylko że używanie ich jest dość drogie :(


nom ale od czego jest kod na kase :D

Mysiula92
04.03.2005, 15:03
Kup simowi zestaw alchemika i stwórz na nim zieloną miksturę. Wypróbuj też sztuczkę z move_object on. ;)

SiM-Maniaczka-Kasiunia
04.03.2005, 15:41
Kup simowi zestaw alchemika i stwórz na nim zieloną miksturę. Wypróbuj też sztuczkę z move_object on. ;)
Lepsze jest lustro jak sim w nie spojrzy topoprawia mu się nastruj może sę zakochać mieć wszystko to co trzeba mieć by zostać np. burmistrzem !! :D

simoleonka
04.03.2005, 16:04
to znaczy ze nawet przyjaciól rodziny punkty np. techniki

Edyśka
04.03.2005, 16:30
Słuchajcie, a jakby nie było kodów, to co byście zrobili?? Spróbujcie grać simem bez kodu move_objects on... Troszkę to trudne, ale ciekawe zajęcie :D

Khaterine
05.03.2005, 09:53
Ja jak jeszcze nie znałam move objectsa i gralam w simsy to myslalam ze mnie trafi. Caly czas mialam na czerwonym i nic mi nie chcieli simowie rrobic :wacko:

Edyśka
05.03.2005, 11:04
Ja jak jeszcze nie znałam move objectsa i gralam w simsy to myslalam ze mnie trafi. Caly czas mialam na czerwonym i nic mi nie chcieli simowie rrobic :wacko:
Mnie też trafiało, ale z biegiem czasu nauczyłam się grać bez kodów :D

KubuS
11.03.2005, 18:59
Chodzi ci o poprawienie ogólnie dóbr np., żeby nie chciało mu się jeść lub spać, czy o to , żeby miał np. złotą lub srebrną aspirację ??
Ale my tutaj rozmawiamy o The Sims 1.

PS. Musi działać sposób z kodem move_objets on!! Jeśli Ci nie działa, to znaczy, że coś źle robisz. Przeczytaj uważnie co napisali Ci poprzednicy.

Escada
12.03.2005, 09:35
Z kolei na stronie http://www.cheapfrills.org/ /str. 6/ jest tzw. Happy Baby Painting. W grze wystarczy obejrzec obrazek, żeby poprawić sobie nastrój. Działa na 100%, sama z niego wczesniej korzystałam.

pozdrawiam.

sora
12.03.2005, 18:40
juz wiem jak zrobić. a po pierwsze to nie mam swiatowego zycia, a po drugie to ja wczesniej nie kasowalam sima tylko go w inne miejsce przestawiałam. thx wszystkim.