PDA

Zobacz pełną wersję : jak sprawic aby sima porwalo ufo?


kes
03.03.2005, 20:49
jak sprawic aby sima porwalo ufo? to prawda ze zostanie on pozniej zwrocony i bedzie w ciazy? no i jak dziala helm rozweselajacy?

Sahem
03.03.2005, 20:58
Wpisujesz kod boolprop testingcheatsenabled true, i z wciśniętym klawiszem SHIFT klikasz na teleskop simem, którego chcesz, aby ufo porwało i wybierasz jedną z tych dwóch opcji (nie pamiętam jak:P) Wtedy napewno sima porwie ufo:)

rainne
03.03.2005, 21:17
jak sprawic aby sima porwalo ufo? to prawda ze zostanie on pozniej zwrocony i bedzie w ciazy? no i jak dziala helm rozweselajacy?
będzie w ciąży, o ile porwany zostanie mężczyzna.
jeśli chcesz aby sim był porwany, bez oszustw, rozwiń mu logikę, na najwyższym punkcie działki postaw teleskop i każ simowi przez niego patrzeć od 22.

GreenGirl
04.03.2005, 09:42
Ja mam rodzinke w Dziwnowie i koles ma maksymalnie rozwinieta logike i nic ;( Wpatruje sie przez ten teleskop pare nocy pod rzad i nic to nie daje... :\

alita
04.03.2005, 10:23
Moj sim bardzo duzo razy przegladal w teleskopie gwiazdy i pewnego dnia go porwalo!Wrocil juz z brzuszkiem he he ...

Karo
04.03.2005, 10:52
Ja mam rodzinke w Dziwnowie i koles ma maksymalnie rozwinieta logike i nic ;( Wpatruje sie przez ten teleskop pare nocy pod rzad i nic to nie daje... :\


Do tego powinien mieć na maxa zainteresowania fantastyką naukową.

GreenGirl
04.03.2005, 14:11
Do tego powinien mieć na maxa zainteresowania fantastyką naukową.
Aaaa... z tym moze byc pewien problem... :|

Karo
04.03.2005, 18:51
Aaaa... z tym moze byc pewien problem... :|

No niby tak.W TS1 można było rozwijać zainteresowania za pomoca gazetek.W TS2 nie wiem, bo nie kupowałam jeszcze żadnej gazetki. Natomiast wiem, że można to robić rozmawiając z osobą, ktora ma dużo punktów zainteresowań fantastyką naukową.Wtedy w dymku nad simem pojawiają się takie plusiki.Przynajmniej ja to tak rozumiem.

lay
05.03.2005, 19:26
No niby tak.W TS1 można było rozwijać zainteresowania za pomoca gazetek.W TS2 nie wiem, bo nie kupowałam jeszcze żadnej gazetki. Natomiast wiem, że można to robić rozmawiając z osobą, ktora ma dużo punktów zainteresowań fantastyką naukową.Wtedy w dymku nad simem pojawiają się takie plusiki.Przynajmniej ja to tak rozumiem.
W TS2 także można rozwijać zainteresowania poprzez gazetki (po to one chyba są). Można jeszcze spróbować zbudować takie coś, które jest np. u dziwaków. I wtedy raczej na pewno ufo powinno porwać sima....

kes
06.03.2005, 10:00
Można jeszcze spróbować zbudować takie coś, które jest np. u dziwaków. I wtedy raczej na pewno ufo powinno porwać sima....
"takie coś" tzn. co? wieżę? widzialam dom Dziwaków, ale nie do końca wiem o co chodzi...

Karo
06.03.2005, 11:52
"takie coś" tzn. co? wieżę? widzialam dom Dziwaków, ale nie do końca wiem o co chodzi...


Chodzi o to ,że im wyżej postawisz teleskop (oczywiście ten droższy) , to zwiększasz prawdopodobieństwo tego ,że sima porwie ufo. :P