PDA

Zobacz pełną wersję : baseny ?


dymek
05.03.2005, 21:48
na stronie mod the sims 2 sa super wzory basenów tzn kolory ale nie wchodza zrobilam wszystko tak jak w pisze w txs i nic moze tez trzeba do nich mesh ale niewiem skad je wziasc prosze pomórzcie to samo tyczy sie jakuzi szczegulnie zalerzy mi na tej w podlodze dzieki

35C4R00N
05.03.2005, 22:03
zobacz to:
http://forum.thesims.pl/showthread.php?t=14888

dymek
05.03.2005, 22:42
dzieki ale to troche duzo bawienia na stronie o której wczesniej pisalam sa gotowe wzory czy nic nieda sie z tym zrobic?

madziaaaaaaa
05.03.2005, 23:38
35C4R00N to nie chodzi o to... myślę, że dymkowi chodzi o te baseny, które są już gotowe... istotnie... znajdują się one na MTS2 są one pod tym adresem:

http://forums.modthesims2.com/showthread.php?t=44917

Dymek powinieneś czytać uważniej txt znajdujące się w pliku jest tam napisane:

It is easy to install but follow this carefully! Oh yeah AND MAKE A BACK UP IN A SEPERATE FOLDER OF THE ORIGINAL FILES!
Just incase you don't like them when you get into the game :P Oh and to point out, they show up all weird and funny in the
catalog, but they look WAY better in the game when they are on the floor :P

Go to My Computer and go to the following folder:

C: \ Program Files \EA GAMES\The Sims 2\TSData\Res\Catalog\Scripts

If your game is installed in another directory, just simply change it!

Make a back up of the original files in a new folder!

Place the files: deckfoundations.txt and walls.txt into that same folder, overwriting the original files! So click YES!

When you go into your game you will find your new pools in the same place as the others! Oh and don't worry! It wont
affect the original pool colour in ANYWAY! ^_^
Z tego wynika, że:

powinieneś zrobić back up plików w oddzielnym, nowym folderze. Czyli po prostu kopiujesz pliki z danego folderu i zapisujesz w innym folderze. W razie problemów będzisz mógł to cofnąć.

masz wejść do mojego komputera do folderu:

C: \ Program Files \EA GAMES\The Sims 2\TSData\Res\Catalog\Scripts

jeżeli zainstalowałeś grę gdzie indziej to zmień, ale musisz dotrzeć do tych folderówEA GAMES\The Sims 2\TSData\Res\Catalog\Scripts

teraz zrób back up plików znajdujących się w tym folderze

potem weż pliki deckfoundations.txt i walls.txt które są ściągnięte i nadpisz je w folderze scripts. kliknij tak/yes

gdy włączysz grę powinieneś znaleźć te baseny w tym samym miejszcu co stary basen.


A tak ode mnie będą tam wszystkie baseny... te ściągnięte i ten stary...


mam nadzieję, że wszystko zrozumiałeś???

pozdrawiam


madziaaaaaaa

35C4R00N
05.03.2005, 23:54
35C4R00N to nie chodzi o to... myślę, że dymkowi chodzi o te baseny, które są już gotowe... Jakimś cudem przegapiłem ten topic na MTS2 :wacko:

Dobrze mówisz, metoda działa :)

... trzeba bedzie dodac do poradnika ;)

dymek
06.03.2005, 13:49
:D dzieki super to wytlumaczylas -ja nieznam angielskiego -wszystko dziala a czy wiesz jak scignac nowe jakuzi

madziaaaaaaa
06.03.2005, 16:49
jakie jaccuzi??? Podaj adres na PM'a, bo już nie mam siy szukać na MTS2... pozdrawiam

madziaaaaaaa

po dostaniu PM'a sama przetestuję sposób instalacji i dopiero wtedy wszystkim opublikuję...


pozdrawiam raz jeszcze

dymek
06.03.2005, 17:26
mts2 obiekt recolorus- plumbing-3 pozycja love tub itd. i 9 pozycja hot tub mam nadzieje ze znajdziejsz jeszcze raz bardzo dziekuje ze mi pomagasz pa