PDA

Zobacz pełną wersję : Studia-Który wydział najlepszy?


Kufel2
10.03.2005, 20:04
Siemka waszym zdaniem jaki wydzial jest najlepszy? ja zaczełem studiowac aktorstwo i jestem na 4 roku:D
P.S Gra jest fajna duzo fajnych dziedzin matematyka huistoria ...dodatek jest niezly co o tym sądzicie?

Agateczka
10.03.2005, 20:57
Siemka waszym zdaniem jaki wydzial jest najlepszy? ja zaczełem studiowac aktorstwo i jestem na 4 roku:D
P.S Gra jest fajna duzo fajnych dziedzin matematyka huistoria ...dodatek jest niezly co o tym sądzicie?

Zaraz, zaraz....a skąd ty masz już ten dodatek?
PROSZE O ODPOWIEDŹ!!!!!!!!!!!

Thorin
10.03.2005, 21:09
Prawdopodobnie ze sklepu.

A na pytanie jest jeszcze chyba troche za wcześnie, gdyż dodatkek ma dopiero nieliczna liczba użytkowników, pozatym nikt chyba nie jest wstanie w ciągu jednego dnia sprawdzić wszystkie kierunki studiów i ocenić, który jest najlepszy.

Eveline
11.03.2005, 00:45
W czasie samego studiowania kierunki się przecież niczym szczególnym nie różnią. Po czym niby je oceniać? Że do jednego jest ważniejsze sprzątanie, a dla innego kondycja? Czy może chodzi o to, po którym kierunku są ciekawsze kariery? Jeśli to ostatnie, to chyba bardziej odpowiedni byłby temat o karierach.
Zaraz, zaraz....a skąd ty masz już ten dodatek?
PROSZE O ODPOWIEDŹ!!!!!!!!!!! Kto zamawiał grę w Merlinie pocztą kurierską, dostał ją 10 marca :)

Kokolino123
11.03.2005, 05:35
a tak wogóle to na kierunke to masz czas do kąca 3 roku tak czytałem w

Nindë
11.03.2005, 06:41
Jeszcze nie mam TS2NS....I zresztą dużo użytkowników nie ma.. :\

Kokolino123 nie rozumiem o co Ci chodzi..? :wacko:

Toxic
11.03.2005, 08:15
nie wiem jakie jest najlepszy bo nie mam tej gry ale jakoś tak wydaje mi się że bilogia fajna będzie :) zobacze dopiero dziś wieczorem :)

MoNiSiA71
11.03.2005, 10:29
niekture kierunki aby zwiekszyc nauke potrzebuja jakies 2 punkty np sprzatanie i gotowanie ( np. kierunek fizyka tam tylko potrzebujesz 2 punkty aby sims mogr powiekrzyc limit swej nauki) a np. wydzial aktorstwa potrzebuje juz 3 punkcikow :D 4 chyba niema wiec takie studia jak aktorstwo sa najleprze (ja narazie studiowalam fizyke literature i aktorstwo wiec narazie tylko o nich wiem wiec nie podam innych przykladow :P

R@fcio
11.03.2005, 14:23
Ja gram dwójką simów, jeden studiuje aktorstwo, a drugi biologie. Są na trzecim roku i nie ma dużych wmagań co do umiejętności ;)

Keisy
11.03.2005, 17:35
Ej, a ile wogóle jest kierunków? NBo i jak się je wybiera, czy przy tworzeniu simów, czy przy wybieraniu parceli akademickiej?

Mateon
11.03.2005, 18:01
Wybiera sie je z tego co czytałem na forum kiedy twój sim zmienia sie w młodego dorosłego.Prawda???

fanka_dory_liisy
11.03.2005, 20:42
Wybiera sie je z tego co czytałem na forum kiedy twój sim zmienia sie w młodego dorosłego.Prawda???
Hmm... Ja tam nie wiem, jeszcze nie mam tej gry, ale co, jeśli od razu robi się młodego dorosłego? Olewają temat?

Eveline
11.03.2005, 21:27
Ej, a ile wogóle jest kierunków? NBo i jak się je wybiera, czy przy tworzeniu simów, czy przy wybieraniu parceli akademickiej?
Jest jedenaście kierunków (matematyka, nauki polityczne, literatura, fizyka, historia, psychologia, aktorstwo, sztuka, filozofia, biologia i ekonomia) Wybiera się je telefonicznie lub przez komputer. Kierunek można wybrać kiedy się chce (najlepiej na początku gry). Najpóźniej trzeba okreslić kierunek na trzecim roku. Do tego czasu istnieje tez możliwość zmiany kierunku. Jesli sim jest w dobrym nastroju - sam wychodzi na wykłady, jesli nie - trzeba go tam wysłać (klikając na sima -> Uczelnia -> idź na wykład). Jesli nie ma takiej opcji może to być wina jakiegoś hacka, którego zainstalowaliście. U mnie hack umożliwiający współzycie nastolatków blokował odrabianie zadanej pracy. A jeśli młody dorosły może mieć dzieci, to opcji "postaraj się o dziecko" też nie mam (jeszcze nie wiem dlaczego).

rainne
11.03.2005, 21:32
młody dorosły nie może mieć dzieci. tak samo jak nie może wychodzić za mąż/żenić się.

btw: wie ktoś, co powoduje w Na Studiach hack o nazwie "movein_all"? (umożliwiający wprowadzanie się nastolatków lub dzieci do domu...) bo bardzo mi się przydaje i nie mam serca go wyrzucać ;)

Mesmerize
11.03.2005, 21:35
młody dorosły nie może mieć dzieci. tak samo jak nie może wychodzić za mąż/żenić się.

btw: wie ktoś, co powoduje w Na Studiach hack o nazwie "movein_all"? (umożliwiający wprowadzanie się nastolatków lub dzieci do domu...) bo bardzo mi się przydaje i nie mam serca go wyrzucać ;)

rainne.. a nie lepiej wprowadzic cala rodzine z nastolatkiem lub dzieckiem do domu jakiego chcesz (traz mozna wprowadzic nawet obcego sima do dowolnego domu :P) a pozniej niechcianych wyprowadzic? bez hackow. ;)

szczerze to nie wiem co powoduje.. na razie wiem, ze przedmiory niekompatybilne z dodatkiem baaaaaardzo zaklucaja gre. simy sie np nie poruszaja.

Eveline
11.03.2005, 21:35
młody dorosły nie może mieć dzieci. tak samo jak nie może wychodzić za mąż/żenić się.

btw: wie ktoś, co powoduje w Na Studiach hack o nazwie "movein_all"? (umożliwiający wprowadzanie się nastolatków lub dzieci do domu...) bo bardzo mi się przydaje i nie mam serca go wyrzucać ;)
Cholera, to dziwne :O Bo trzy razy pokazała mi się opcja "postaraj się o dziecko" (po kliknięciu było bara - bara, ale nie zakończone ciążą) :O Pewnie jakiś błąd ...

rainne
11.03.2005, 21:37
rainne.. a nie lepiej wprowadzic cala rodzine z nastolatkiem lub dzieckiem do domu jakiego chcesz (traz mozna wprowadzic nawet obcego sima do dowolnego domu :P) a pozniej niechcianych wyprowadzic? bez hackow. ;)

szczerze to nie wiem co powoduje.. na razie wiem, ze przedmiory niekompatybilne z dodatkiem baaaaaardzo zaklucaja gre. simy sie np nie poruszaja.
tak, to jest dobre rozwiązanie, ale w Dziwnowie, mieszkają "miastowe" ładne nastolatki, które mi się przydają wśród moich genetycznie idealnych rodzinek ;)
całe szczęście, ze nie mam ściagniętych żadnych przedmiotów :)

Eveline - bardzo mozliwe. na czacie z twórcami, zaznaczali oni wiele razy, ze zajść w ciążę nie mogą młodzi dorośli. a na pewno nie na uniwersytecie :)

Kamirurosu
12.03.2005, 10:10
Ej ja nie moge znalesc tego, ktos moze mi napisac jaka jest srednia cena tego dodatku? prosze o konktetna odpowiedz bo wwiem ze koło 80 zł

berata
12.03.2005, 11:01
Ej ja nie moge znalesc tego, ktos moze mi napisac jaka jest srednia cena tego dodatku? prosze o konktetna odpowiedz bo wwiem ze koło 80 zł
http://forum.thesims.pl/showthread.php?t=15428
Ja kupiłam w empiku za 89,90

Still
12.03.2005, 11:15
Ja uwielbiam aktorstwo!

Kamirurosu
12.03.2005, 13:00
http://forum.thesims.pl/showthread.php?t=15428
Ja kupiłam w empiku za 89,90


dzikuje ci bardzo:) ja nie wiem czykupie, moze na allegro jakas uzywana jak bedzie.... szkoda troche wydawac pieniedzy, bo jak np kupiłem w empiku za 160 TS2 to teraz na allegro uzywana za 80 złoty wiec tak szkoda przepłacac...

ania500
12.03.2005, 13:40
Ja tez nie mam The Sims 2 NS.... :( ale za niedługo (chyba) bede miała :D :P !

Biała dama
12.03.2005, 14:04
Nie martwcie sie ja też nie mam ale niedługo chyba ktoś się do mnie uśmiechnie i da mi simsy:D:D:D

ania500
12.03.2005, 14:06
ej mam pytanie : czy młody-dorosły wygląda jak dorosły, nastolatek, czy cos pomiedzy nimi ?? czy jest to zupełnie nowy wiek, z nowymi fryzurami itp.??

Biała dama
12.03.2005, 14:12
ej mam pytanie : czy młody-dorosły wygląda jak dorosły, nastolatek, czy cos pomiedzy nimi ?? czy jest to zupełnie nowy wiek, z nowymi fryzurami itp.??
bardzo dobra pytanie!! Niech ktoś da focie!!! Please!!!!

Moriquendë
12.03.2005, 14:34
Co prawda nie mam jeszcze university, ale mam gazetkę o nich tak więc wiem dużo :D Młody dorosły bardziej przypomina nastolatka, ale wygląda hmm... doroślej :P Moim zdaniem najlepsza jest sztuka, no bo maluje się obrazy, a obrazy się sprzedaje, tak więc dostaje się kasę :P

Eveline
12.03.2005, 15:36
Co prawda nie mam jeszcze university, ale mam gazetkę o nich tak więc wiem dużo :D Młody dorosły bardziej przypomina nastolatka, ale wygląda hmm... doroślej :P Moim zdaniem najlepsza jest sztuka, no bo maluje się obrazy, a obrazy się sprzedaje, tak więc dostaje się kasę :P
Przecież na każdym kierunku i w każdym zawodzie można malować obrazy za kasę :D Wystarczy kupić sztalugi B)

Zielono_oka
12.03.2005, 16:31
Ej, a ile wogóle jest kierunków? NBo i jak się je wybiera, czy przy tworzeniu simów, czy przy wybieraniu parceli akademickiej? kierunków jest 12!! Ja lubie aktorstwo! Potem mozna pracować w show-biznesie

Eveline
12.03.2005, 16:41
kierunków jest 12!! Ja lubie aktorstwo! Potem mozna pracować w show-biznesie
Możesz mi powiedzieć, jaki jest ten dwunasty kierunek, bo ja naliczyłam jedenaście.
Jest jedenaście kierunków (matematyka, nauki polityczne, literatura, fizyka, historia, psychologia, aktorstwo, sztuka, filozofia, biologia i ekonomia) Zaznaczam, że show biznes to nie kierunek studiów :D Poza tym to nie jedyna nowa kariera :D Doszły też: artysta, badacz zjawisk paranormalnych i nauk przyrodniczych.

Kapa
12.03.2005, 21:16
Mlody dorosly przypomina wzrostem doroslego lecz jest to nowa grupa wiekowa.
Nowe kariery to:
Show - biznes
Badacz zjawisk paranormalnych
Artysta
Badacz nauk przyrodniczych.
TS2 NS jest super.
Mam babke na 1 roku :P studiuje aktorstwo.

Toxic
13.03.2005, 10:27
te kierunki są troche bez sensu . Mój sim wczoraj skończył bilogie i mógł pracować jako artysta , w karierze paranolmalnej , w bilogi . Ale jak on może pracować w karierze artysty skoro skończył inny kierunek studiów ?? Tak samo z karierą paranormalną

Eveline
13.03.2005, 15:25
te kierunki są troche bez sensu . Mój sim wczoraj skończył bilogie i mógł pracować jako artysta , w karierze paranolmalnej , w bilogi . Ale jak on może pracować w karierze artysty skoro skończył inny kierunek studiów ?? Tak samo z karierą paranormalną
Bez względu na kierunek studiów sim może pracować gdzie mu się żywnie podoba. Po prostu po studiach (w zależności od kierunku) w niektórych karierach będzie sobie radził lepiej.

Moriquendë
13.03.2005, 16:17
Wiem Eveline że malować możesz zawsze, tylko wiesz, na sztuce w ten sposób uzupełniasz kreatywność, czyli w pewnym sensie uczysz się. A np. po co ci kreatywność na ekonomii? O to mi chodzi :) po prostu wypełniasz obowiązki skzolne i jesczze zarabuasz :)

R@fcio
13.03.2005, 18:45
Po to są studia. Simy mają 24 dni, aby rozwinąć te umiejętności, które im się przydadzą w przyszłej pracy. Przy okazji mogą zdobyć przyjaciół, potrzebnych do awansu ;)

aquamarine
13.03.2005, 19:22
Ja najbardziej lubię filozofię i historię!

Cocaine
13.03.2005, 19:31
A czy jest jakiś kierunek związany z medycyną?

Toxic
13.03.2005, 20:06
biologia chyba pomaga w medycynie poza tym to fajny kiedrunek bo biologia to fajna praca z fajną nagrodą zawodową

Kufel2
13.03.2005, 21:59
Studia dają to ze jak sie idzie w aktorstwie np do show biznesu to mozesz miec kilka rtazy awansowac bez uczenia sie np kondycji ja np doszedlem w show biznesie bez nauki i po studiach do aktor reklamowy;d

Kash
30.05.2005, 20:21
Ja zawsze studiuję na sztuce albo na aktorstwie, bo potem sa fajne zawody. Czasem jeszcze literatura.

Lapis_Lasuli
08.06.2005, 15:17
Ja zawsze biorę: fizyka, psychologia, biologia lub sztuka. Niczego więcej jeszcze nie próbowałam, chyba czas zacząć...

~Perlié~
12.06.2005, 20:34
Ja biorę : Aktorstwo, Sztuka, Bilogia, Historia, Psychologia, Ekonomia, Nauka

mar(tunia)
13.06.2005, 14:36
MATMA GÓRĄ!!! Prawie zawsze ją wybieram :)

pysiacek
13.06.2005, 19:13
jakiś czas temu z necika ściągnełam nowy zawód dla simów.....zainstaolwałam go i dalej nic nie widziałam go. Póżniej przy wyborze kierunku studiów pokazało siem..........mianowicie po wydziale matematyki okazuje się że możliwy dla mnie nowy zawód to...............WAMPIR!!! no niesamowite nie wiem czy to się okarze prawdą ale jak tak to WOW!! No oczywistym wyborem była dla mnie MATEMATYKA choc jej osobiście nie znoszę. Tak wogóle co ma wspólnego wampir z matmą?? ;P > No mam nadzieje że ten zawód rzeczywiście będzie dostępny :evil: :evil:


No więc skończyłam studia wydział Matma i sie okazało że taki zawód istnieje. No szkoda jedynie że po angielsku jest wszystko. Więc kariera nazywa się Wampiric a pierwszy stopień to Minor Ritualist co jak się nie mylę oznacza Pomniejszy Rytualista :evil: niom jestem ciekawa jak dalej potoczy się ta kariera a najbardziej "mundurków roboczych"

fanka_dory_liisy
15.06.2005, 18:26
jakiś czas temu z necika ściągnełam nowy zawód dla simów.....zainstaolwałam go i dalej nic nie widziałam go. Póżniej przy wyborze kierunku studiów pokazało siem..........mianowicie po wydziale matematyki okazuje się że możliwy dla mnie nowy zawód to...............WAMPIR!!! no niesamowite nie wiem czy to się okarze prawdą ale jak tak to WOW!! No oczywistym wyborem była dla mnie MATEMATYKA choc jej osobiście nie znoszę. Tak wogóle co ma wspólnego wampir z matmą?? ;P > No mam nadzieje że ten zawód rzeczywiście będzie dostępny :evil: :evil:


No więc skończyłam studia wydział Matma i sie okazało że taki zawód istnieje. No szkoda jedynie że po angielsku jest wszystko. Więc kariera nazywa się Wampiric a pierwszy stopień to Minor Ritualist co jak się nie mylę oznacza Pomniejszy Rytualista :evil: niom jestem ciekawa jak dalej potoczy się ta kariera a najbardziej "mundurków roboczych"

Extra! :P Skąd ściągnęłaś ten zawód? :D

rainne
15.06.2005, 18:39
Extra! :P Skąd ściągnęłaś ten zawód? :D
stąd http://www.modthesims2.com/showthread.php?t=32192&page=1&highlight=vampire
zresztą zawodów do ściągania (nowych) jest tam masa.

klakla999
16.06.2005, 13:33
Dla mnie najlepsze wydziały to:
matma,aktorstwo,literatura,biologia i fizyka
pozdro i całuski :*

Bad Boy2
17.06.2005, 17:25
Aktorstwo,ekonomia,fizyka,matematyka,ja jestem na 2 roku Aktorstwa

efciaq
10.08.2005, 08:36
ja najbardziej lubię bezradność:D Sam początek bez kierunku:D Nie no żartuję. Aktorstwo i Ekonomia są moje ulubione.

Cocco
10.08.2005, 09:25
Nie wiem czemu, ale najczęściej wybieram malarstwo, a czasem (chociaz żadziej) aktorstwo.

moniak1993
10.08.2005, 09:28
http://forum.thesims.pl/showthread.php?t=15428
Ja kupiłam w empiku za 89,90

Przepłaciłas... o 10 zł , ja płaciłam 79.99 w Media Markcie za The Sims 2NS
A The Sims 2 płaciłam równiez w Media markcie po 130zł.

berata
10.08.2005, 19:08
Przepłaciłas... o 10 zł , ja płaciłam 79.99 w Media Markcie za The Sims 2NS
A The Sims 2 płaciłam równiez w Media markcie po 130zł.
Wiem, że przepłaciłam, ale w Białymstoku nie ma Media marktu niestety. :\ Za zwykłe o ile dobrze pamiętam zapłaciłam aż 159,90 czy jakoś tak. :|

A co do tematu... Ja studiuje zawsze to, po czym będę miała nagrodę zawodową, którą w danej chwili jestem zainteresowana. ;)

Akselandra
12.08.2005, 11:44
Moje Simy studiują rózne kierunki... zalezy jaki mają cel życiowy o ile jest on osiągnąć sukces w jakieś karierze... Ale głównie to biore Matme...

Ja płaciłam za TS2 w Media MArkt 149 zł, ale były qpowane w dniu premiery, a za TS2:NS dałam 79,90 zł i też były qpowane w dniu premiery...

Pasztet
13.08.2005, 09:06
ja teraz wybrałem mojemu biologię bo ma jako cel życiowy szczyt kariery medycznej (czy jakoś tak) a w bioli i fizyce było "najczęstsze zawody" czy jakoś podobnie... a pozatym w dzieciństwie miałem już te parametry które potrzeba zrobione (oczywiscie nie wszystkie) i bedzie mi latwiej potem :D mam nadzieję

marandile
13.08.2005, 09:36
Ech... ja daje moim simom na studiach aktorstowo, ekonomie, sztuke, a czasem literature. Moim zdaniem aktorstwo i ekonomia są najlepsze. :D

Pączek
16.08.2005, 17:37
wszystkie wydzialy sa fajne

♪Suzka♪
16.08.2005, 20:07
ja najczesciej wybieram : psychologia, filozofia i sztuka. no, chyba ze czegto innego wymaga odemnie cel zyciowy :P ...

Bazuka Rozi
19.08.2005, 18:08
Ja wybieram historię - przedmiot , jak dobrze pójdzie , sama kiedyś pójdę ^^.

Cludii
24.08.2005, 18:46
najfajniejsze są kierunki po których jest kariera aktorska bo mozna sobie twarz zmienic podczas gry :D ale pamietajcie o zapisie gry przedtem !!! fajna jest tez kariera biologiczna po której jest ta roślinka B)

Sweet_Kasia_1993
01.09.2005, 12:44
Ja nie mam jeszcze tego dodatku ale zapewno niedlugo go dostane. Aha mam pytanie. Czy można ten dodatek ściągnąć z netu ?? Jeśli tak to proszę o odpowiedź na e-mail [email protected] z adresem strony.

Nesy
01.09.2005, 15:22
Ja prawie zawsze biore aktorstwo. raz czy dwa razy wziełam sztukę czy coś takiego... :P

Nulka
01.09.2005, 15:32
Ze mna to różnie bywa. Zalezy. Biologia, Sztuka, Akorstwo, Psychologia (najczęściej)

Agita
01.09.2005, 19:43
Ja przeważnie wybieram sztukę, psychologię lub aktorstwo.

smart_blonde
03.09.2005, 07:31
W rodzinie simow, ktora stworzylam bylo wiele pokolen, wiec moglam eksperymentowac i za kazdym razem wybieralam inny kierunek a pozniej prace odpowiednia do tego kierunku. Robilam wszystkie awanse. i okazalo sie ze najbardziej oplacalny zawod to ikona kultury masowej czyli show biznes. dlatego pozniejsze pokolenia wlasnie studiowaly aktorstwo.

Czajniczek
04.09.2005, 17:27
Aktorstwo i Literatura :D Nie można uczyć się na 2 kierunkach naraz??

IgorS
05.09.2005, 19:55
Po co takie tematy zakładać? :/ Który wydział jest lepszy, a który gorszy to kwestia zainteresowań, gustu i przekonań, a na temat dwóch ostatnich się nie dyskutuje.

:)Nessati(:
17.09.2005, 10:49
Ja najbardziej lubię historię i fizykę:D

nucca
17.09.2005, 11:19
Ja zawsze studiowałam psychologię lub aktorstwo :).

IZuL
21.09.2005, 05:38
Ja prawie zawsze biorę ekonomię albo aktorstwo, ponieważ prawie zawsze mój Sim po studiach (albo na studiach) staje się sławnym perkusistą albo gitarzystą basowym ;P Bardzo lubię też sztukę i wybieram ją dla swoich Simsów tylko dlatego, że ja ją lubię. Maluje się obrazy i gra się na gitarce :wacko: NIGDY nie wybiorę matmy i historii bo odstraszają mnie te wydziały. Chociaż każdy polega tylko na jednym: odrabiaj prace domowe, idz na wykłady, rozwiń umiejętność...

japoni
27.09.2005, 15:39
Ja zawsze biore inny wydział. Chce spróbować jak mi na każdym idzie. Nie mam jakiegoś ulubionego.

Sushi007
02.10.2005, 16:50
Ja zawsze biore inny wydział. Chce spróbować jak mi na każdym idzie. Nie mam jakiegoś ulubionego.

Ja tesz tak robie od niedawna mam simy ns ale prubuje wypr€bować każdy kierunek :D

Sher
02.10.2005, 17:55
Ja najbardziej lubię wydziały, które pozwalają pracować w nowych zawodach i zdobywać nowe nagrody zawodowe np. badacz nauk przyrodniczych, show-biznes ( mam już przyrząd do zmieniania twarzy, bardzo fajny ), kariera paranormalna ( jeszcze nie używany wskrzeszeniomat bo simowie nie chcą umierać :D). Tak więc matematyka, psychologia, aktorstwo i biologia. Nigdy nie wybieram za to fizyki - i to nie dlatego że sama jej nie znoszę, ale dlatego, że w przyszłości trzeba zostać naukowcem, a ta kariera jest bardzo popularna.

Lizzie8
02.10.2005, 18:48
3 pazdziernika 2005
ja najbardziej lubie drama
mialam 3 simow z tym kierukiem
bio tez nie jest najgrosza
najgorsze to psychologia nile ubie jej
lol


//////////////////kar//??
<<<<<<ASYSTANT> iN eUROPE>>>

Sweetie
06.10.2005, 18:47
Siemka waszym zdaniem jaki wydzial jest najlepszy? ja zaczełem studiowac aktorstwo i jestem na 4 roku:D
P.S Gra jest fajna duzo fajnych dziedzin matematyka huistoria ...dodatek jest niezly co o tym sądzicie?


Dawno w Simy co prawda nie grałam ale lubię wydział : Sztuka i nie wiem, wszystkie są fajne moim zdaniem :)

Sahem
06.10.2005, 19:26
Nie pamiętam czy tutaj pisałem ;P Ale co tam ;P Ja wybieram wydział w zależności od tego w jakim stopniu sim się czymś interesuje. Jeżeli np.: jego życiowe pragnienie to zostać kucharzem to wybieram Psychologię, jeżeli che być naukowcem to Biologie itp. Ogólnie zależy to od sima i ja mam najmniej do powiedzenia ;P

kisia
13.10.2005, 18:14
Ja dzisja dopiero zaczełam grac,Stworzylam swoja osobe Kasie L.Poszla na studia kierunek studiow Biologia i jestem obecnie na 2 roku 1 skonczylam z ocena 5+Jetsem z siebie dumna. :DWlasnie moja kochana simka Kasia skonczyla studia na wydziale biologi z ocena 5+ zakochala sie w Jozefie Kopytko (co za nazwa ale on byl juz w grze)teraz czekam az sie wyprowadzi i oni zamieszkaja razem i bede mili duzo dzieci na razie to tyle :D ;)

sims_rules
14.10.2005, 13:33
Te całe wydziały to jakiś pic na wodę :P. Tak naprawdę nie mają żadnego wpływu na dalszą karierę sima. Mój sim po biologii i simka po literaturze (obydwoje maksymalne wyróżnienie po studiach ;)) koszą kupę kasy, co jeden dzien zmieniaja prace :p aktualnie simka zajmuje sie okultyzmem, a sim jest artystą (obydwoje maksymalny szczebel kariery). Wiec w sumie te cale wydzialy to tak naprawde nic nie znacza :p. No, ale fajnie maja simy po studiach, bo wystarczy ze sie zatrudnia w jakiejs pracy i juz maja nagrode zawodowa ;P, oczywiscie, ajk maja odpowiednio rozwiniete umiejetnosci ;).

spicë
16.10.2005, 13:23
Ja często studiuję psychologię ;). Jestem na 3 roku xP

Duedi
17.10.2005, 18:51
Jam mam wszystkie dodatki dwójki bo je ściągam. A tak propo wykładów to ja zawsze zapodaję Biologię no i wybieram Akademik ZAPIECEK lub ten który zbudowała Buziaki 4 you :*

Domanika
22.10.2005, 21:17
Ja lubie sktorstwo i chyba Fizyke... bo po tym sa fajnbe zawody. Ale lubie tez.... :con: nooo nie pamietam, ale co po tym mozna miec KrowoKwiat. ZAWALISTE MIałam !! B) Może połykac sasiadów. Juz mi zjadł paru :P

stotkaa
23.10.2005, 08:30
Od wczoraj mam NS. :) I wachalam sie na jaki wydzial wyslac Simke... wybieralam pomiedzy matma, fizyka (oba te przedmioty kocham :> scislowiec ze mnie :D), aktorstwem a psychologia. Wybralam psychologie... teraz jest po polowie 3 roku :> Z najlepszymi ocenami, of kors :D

Nikki
23.10.2005, 08:51
Ja zwykle wybieram aktorstwo, ale czasem też literature bo simiy chcą :) . Zawsze zdają z njlepszymi ocenami i w dość krótkim czasie (gółwnie dzięki rączce do podwyszszania ocen i ustawiania czasu do egzaminów końcowych :P ). Ale ze mnie oszustka :D

Sebastian
26.12.2005, 07:30
Ja bardziej preferuje historie. Jak sam ją uwielbiam, to czemu Sim nie ma mieć takiego kierunku? :D

goomaki
26.12.2005, 10:50
Ja najczęsciej posylam simów na aktorstwo i biologie. I zaczelam teraz na literature ;)

Linka
28.12.2005, 16:53
Młody dorosły wygląda jak wyrośnięty nastolatek, albo skurczony dorosły. Trudno to określić. To tak jakbyś wzięła dwudziestoletnią dziewczynę i porównywała ją do 30 letniej i 15 letniej. Poprostu są sobie tacy młodzi i pełni wigoru. Mają nowe ciuchy i nowe fryzury. Tu się maxis postarał. Swoją drogą cool są. Mnie się wydaje, że nauki polityczne bo później można iść do sztabu wyborczego.

kitka
30.12.2005, 10:49
Dla mnie najlepsza jest literatura. Tak jak w życiu.

Xantypa
30.12.2005, 10:51
a ja preferuję fizykę :D . mnie tam medycyna pasuje...

M!k@
17.01.2006, 16:03
Moja simka jest na trzecim roku biologii, miała takie fajny cel : "Dłubanie różnych rzeczy [pensetą" :P

riannon
20.01.2006, 20:40
Mi osobiście najbardziej odpowiada aktorstwo i sztuka..bo są to po zakończeniu studii najlepsze kariery (artysta i show biznes )

Chocolatté
20.01.2006, 22:39
Ja preferuję matematykę i biologię. Choć osobiście za tymi przedmiotami nie przepadam, to lubię moim Simom dawać te kierunki. Później podobają mi się też kariery. Teraz moja Simka studiuje ekonomię ^^.

efciaq
23.01.2006, 08:44
ekonomia:P no i sztuka, bo uwielbiam zarabiać na rapowaniu lub graniu na instrumentach (kreatywność)

Darkviolet
31.01.2006, 17:03
Ja daję sztukę,aktorstwo i literaturę :) Chyba ze jakieś konkretne pragnienie ma sim :)

beliel
31.01.2006, 17:54
U mnie to zazwyczaj różnie, raz to raz to. Najczęściej jednak wybieram matematykę, biologię i aktorstwo.

Cocaine
31.01.2006, 18:34
Ja właśnie dziś przeprowadziłam dwójkę moich simów przez Aktorstwo i Historię. Poza tym przeszłam przez: Literaturę, Matematykę oraz Psychologię, Biologię.

Midoe
03.02.2006, 09:53
Ja zawsze wybieram psychologię lub filozofię,bo tym się interesuję.Po prostu chciałam żeby moje simy były takie,jak ja :].Moja simka na wydziale psychologii jest narazie na 3 roku.Niestety moje lenistwo doprowadziło do tego,że to będzie pierwsza simka którą doprowadzę do końca studii.

CoRnEliA :)
03.02.2006, 11:46
Ja wybieram przewaznie Biologie :) Jak jest sie Badaczem nauk przyrodniczych to za doba prace dostaje sie Krowo-kwiata swietny jest :)

Iselin
05.02.2006, 11:15
Ja chciałabym wybierać jakieś artystyczne dziedziny,ale moi głupi simowie zawsze mają aspiracje typu "fizyka" :/ albo (o zgrozo) "matematyka" O_o

airam
07.02.2006, 13:20
Najczęściej wybieram matematykę, albo aktorstwo. Ale prowadziłam moje simy już chyba przez wszystkie dziedziny. Tylko trzeba wybrać przed drugim rokiem, bo na drugim roku sim ma pragnienie kerunku a na pierwszym jeszcze nie :)

Lea
07.02.2006, 21:26
Tylko trzeba wybrać przed drugim rokiem, bo na drugim roku sim ma pragnienie kerunku a na pierwszym jeszcze nie :)
Dziwne... U mnie decyduja sie na kierunek przewaznie po pierwszej przespanej nocy...

kluseczka
09.02.2006, 19:28
Ja najbardziej lubię fizykę. Przeprowadzam przez ten kierunek moją ulubioną simkę. Na drugim miejscu psychologia. Mój brat uwielbia ekonomię.

KissForYou
03.09.2008, 15:59
Hmm... aż wstyd się przyznać ale NS mam dopiero od dwóch dni (tylko bez zbędnych komentarzy xD). Jedna z moich Simek studiowała aktorstwo, a druga sztukę. Moim zdaniem sztuka był mniej wymagająca :D

Milou
03.09.2008, 16:42
Uwielbiam biologię i większość simów na nią wysyłam. Ale też są rodzinki, w których kieruję się wrodzonymi zainteresowaniami więc zależy to od właśnie tego.

tiki taki i kasztanki
03.09.2008, 17:02
Przewaznie wybieram fizyke

Karniak97
03.09.2008, 18:19
Wszystkie takie same? Różnią się chyba tylko nazwą i kierowaniem do zawody. zalezy kto chce byc w jakim zawodzie. Ja raz byłem na matmie, raz na literaturze a raz na aktorstwie.

Isiulek
04.09.2008, 08:44
Ja najbardziej lubię literaturę ;)

blakistoni
04.09.2008, 13:02
Ja zawsze wybieram biologię.. i czasem aktorstwo ;)

ultraviolence
05.09.2008, 16:48
Z reguły wybieram sztukę i aktorstwo, czasem biologię i literaturę. Moje ulubione kierunki :D

Miyoki
06.09.2008, 08:35
Ja najczęściej wybieram biologię i matematykę

Souris
06.09.2008, 09:47
zdecydowanie aktorstwo

Fiorella
06.09.2008, 15:47
Zazwyczaj wybieram aktorstwo, ale czasami sztukę. Innych przedmiotów nie biore pod uwagę.

tiki taki i kasztanki
06.09.2008, 16:11
Kierunki nie zależą od zawódw jak cos nie robiąc nic nie dają szybszych awansów itp.

Liv
06.09.2008, 18:56
U mnie jak w życiu: wybieram Simom kierunek studiów, dzięki któremu będą mogły zdobyć wybrany zawód.
Właśnie dzisiaj miałam okazję zadecydować o kierunku kształcenia dwóch moich Simów- studentów. Kobitka z racji tego, że będzie lekarzem, poszła na biologię. Jej chłopak zaś na ekonomię- chce być muzykiem.
Wczoraj zrobiłam sobie listę karier, w których będą pracować, jeszcze teraz młodzi, Simowie.
Jak któryś z nich pójdzie na studia, ja tylko tam looknę i odpowiednio wybiorę wydział.
I nie mam ulubionego.

legolas
11.09.2008, 15:39
Jak sie pójdzie na Aktorstwo to możesz pracować w ShowBizensie chyba z tego co mi wiadomo.:)
Przewarznie wybieram ekonomię,fizyke i biologie.

Coccinelle
22.09.2008, 20:01
Według mnie aktorstwo. Mało roboty,można się zabawić, A WIECIE JAKA PENSJA. Na początek 1200 zeta a potem coraz więcej, nawet 2500zeta!!!!!!!!

natalioza100
23.09.2008, 15:41
hmm. zalezy kto co lubi xdd

zelkam
26.09.2008, 15:28
Ja zawsze dopasowuję do celu życiowego i do pracy, którą ma mieć sim, albooo.... do charakteru!

mateusz812
26.09.2008, 15:37
ja czekam na to co oni chcą ;p jak widze ze sim chce na psychologie a mi to pasuje to idzie ;p a jak nie to na cos innego albo na taki na jaki by nie chcial :P SADYZM! XD

Alisha
26.09.2008, 18:23
Czmu nie zrobicie ankiety??? :| Bédzie prosciej, tylko trzeba spisac wszystkie dostépne dzialy przy wybieraniu dzialu simem.

Analisse
17.10.2008, 13:34
Ja najczęściej wybieram matematyke, aktorstwo, psychologie, z czego psychologie lubie najbardziej.

justinea4
17.10.2008, 13:44
Uważam, że każdy dział jest dobry. Zależy od tego kim chcemy, aby sims stał się w przyszłości. Ja staram się wybierać dla każdego studenta inny kierunek, aby sobie urozmaicić grę :)

arbuzuje
17.10.2008, 21:42
Ja wybieram TYLKO kierunki związane z pracą jaką chce wykonywać mój Sim. A jeśli nie ma takiego pragnienia to dobieram mu kierunek do jego osobowości. Np. wszystkie moje "klimatyczne" Simy idą na literaturę, żeby potem zostać muzykiem ;)

Patri
12.11.2008, 17:50
Moim zdaniem fajna jest sztuka, bo lubię artystycznych i kreatywnych Simsów... xD
Niezła jest też psychologia, matematyka i historia. Ale właściwie poza tym, że dzięki kierunkom szybciej jest potem osiągnąć szczyt w karierze zawodowej to niczym się nie różnią.

Monitkowa
19.11.2008, 21:03
biologia najlepsza...
najszybciej mi szło... : D

dżin.
05.01.2009, 20:00
Mi najlepiej idzie ze sztuką:)
W końcu to moje hobby...
Jedną simką już skończyłem studia:)

Łezka
05.01.2009, 21:08
Ja skończyłem dotychczas biologię i jestem bliski osiągnięcia szczytu kariery (krowo-kwiat świetny w użytku :D:D;) ), studiuję jeszcze nauki polityczne, aktorstwo, matematykę, fizykę, sztukę, i chyba psychologię.

Searle
07.01.2009, 09:51
Ja zawsze wybieram dla swoich simów kierunek, który ułatwi im dalszą karierę, czyli np. jeśli mój sim ma pracować w karierze Wywiad, to kieruje go na Nauki polityczne lub Ekonomię, bo rozwija się na nich umiejętności potrzebne później do awansu w karierze :)

Panna Lawenda
07.01.2009, 18:12
Ja miałam tą co się zdobywa wskrzesiomat.
A dlatego, że chciałam wskrzesić sima, a nie znałam kodu na odblokowanie nagród xd.

Lawend
13.01.2009, 16:28
Mnie coś naszło na studiowanie biologii :D. Ale aktorstwo też fajne ^^.

Luthiee
13.01.2009, 16:34
Ja wybieram wydział w zależności od celu życiowego sima. Jeśli ma np. dożyć złotego jubileuszu, to wybieram mu zgodnie z moimi upodobaniami. Jednak najfajniejsza moim zdaniem jest psychologia i aktorstwo.

Tuptuś
14.01.2009, 13:20
Osobiście każdemu Simowi nadaję wcześniej jakiś cel i wybieram wtedy kierunek. Inna sprawa że jeszcze żadnym Simem nie skończyłem studiów, bo to się nudne robi...

Nadzieja.
14.01.2009, 20:32
Ja też najczęściej ustalam kierunek studiów wcześniej wybierając co dany sim będzie robił w przyszłości. Ale najbardziej przypadły mi do gustu sztuka i aktorstwo ;D

Łezka
14.01.2009, 21:56
Ja osobiście tylko czterema simami skończyłem studia. Kierunki: biologia, biologia, psychologia, matematyka. Dzisiaj wysłałem nastolatka na studia i aktualnie jest w pierwszym semestrze IV roku matematyki, a drugim simem jego kuzynem w tym samym miejscu tylko, że on studiuje psychologię. Mam jeszcze simkę co studiuje literaturę nią jestem na drugim roku 2 semestr.

martusia_re2
18.01.2009, 11:37
Hmm teraz mam 4 simów na studiach. są na 3 roku. Aktorstwo , Biologia , Psychologia i Literatura :))

Ritty
01.02.2009, 15:20
Jeszcze wszystkich kierunków nie 'wypróbowałam', ale mi się spodobała Sztula i Ekonomia.

Invidia Semper
01.02.2009, 17:19
Najbardziej lubę Literatuę i nauki polityczne, często też wysyłam simów na sztukę, albo biologię

justinea4
01.02.2009, 17:21
Mi to bez różnicy na jakim kierunku są moi simowie. Najczęściej wybieram Biologię, Psychologię, Aktorstwo i Sztukę, bo są potem całkiem niezłe miejsca pracy ;)

KannaNeko
01.02.2009, 18:09
Literatura i historia.
I czasami biologia.

Milka84
02.02.2009, 09:29
Najczęściej wysyłałam na psychologię, sztukę i (fizykę?). Mam dobrą pamięć. ;)

Pani_Snejp
02.02.2009, 13:45
Zawsze wybieram Sztukę i Literaturę, czasami (chyba) Aktorstwo (nie pamiętam dokładnej nazwy :))

yuppie
03.02.2009, 16:50
Zawszcze coś związanego z Aktorstwem.
To mój przyszły zawód.( takie plany)

alicja271998
12.06.2009, 13:58
ja wiem czym sie różnią te wydziały chodzi o wystudiowanie przyszłości jeżeli wybierze sie aktorstwo to podczas poszukiwania pracy znajdujemy więcej karier pod hasłem aktorstwo no i trzeba wybierać mądrze bo w tym dodatku jest dużo pułapek przy wyboże kierunku studiów. polecam THE SIMS 2 NA STUDIACH

Psychosis
11.06.2010, 15:16
Osobiście kieruję moje simy na; literaturę i biologię.
Literaturę kocham, a biologię ze wzgl. na krowo kwiatka ^^

Kiri. x
12.06.2010, 13:32
Mam zamiar sobie kupic ten dodatek ale nie jestem pewna czy się opłaca. ;d
Napiszcie jakie są jeszcze inne kierunki .;)
Ile jest się na studiach , i czy potem sim normalnie wraca do domu i tam sobie mieszka..;d

Ok ? :PP I czy można grać kilkoma simami (np. brat i siostra ) w jednym akademiku .;)

Sherlock
12.06.2010, 15:38
Historia. Wybieram ją najczęściej :P

aluminium.
12.06.2010, 18:41
Uważam , ze najlepsze jest aktorstwo :D

Linette
12.06.2010, 18:59
Zazwyczaj przy wyborze wydziału kieruję się tym, co wg mnie pasuje do stworzonego Sima, co w jakiś sposób może wiązac się z moimi zamierzeniami wobec niego. Nieraz też zwracacam uwagę na życiowy cel. Jeżeli ma związek z określoną karierą, wybieram odpowiedni do tego kierunek.

Owl Finch
27.07.2010, 22:28
A ja najczęściej wybieram psychologię albo biologię :P

Oramo
28.07.2010, 10:44
Aktorstwo, biologia, psychologia. :)

Nieznajoma
28.07.2010, 13:59
Sztuka.
Kocham ten wydział i wszyscy moi ' grzeczni ' studenci tam uczęsczają ;>
A dlaczego ten . ? Bo potem sim może mieć najciekawsze [ bez orbazy dla innych ] kariery . ! xdd

Mixliarder
04.08.2010, 14:44
Psychologia..zawsze jestem detektywem :)

vernille
05.08.2010, 00:29
Ekonomia, psychologia oraz historia.
Często kieruję simy na biznes, więc głownie kierunki z tą karierą powiązane wybieram.

bubel-96
05.08.2010, 01:42
medycyna i edukacja
no, chyba że Simy chcą inną karierę.

caalam
30.08.2010, 22:57
aktorstwo i historia - te dwa wybieram najczęściej, a moim simom to nie przeszkadza.

Starlight
31.08.2010, 18:49
Fizyke,Biologie i Ekonomie - Te wybieram Simom które BARDZO lubie
A Nauki Polityczne lub Aktorstwo pozostałym.

Vanitas
31.08.2010, 21:29
Zazwyczaj wybieram losowo, nie mam ulubionych :).

eS_guy
01.09.2010, 12:20
Także nie mam ulubionych. Wybierając wydziały kieruję się przyszłością Sima. Czyli w jakim zawodzie go widzę, lub jaki wyznacza mu cel życiowy.

Elajza
24.10.2010, 21:01
Ja też nie wybieram. Po prostu losowo, co do danego sima pasuje. Ale lubię Ekonomię .

Simka 2
25.10.2010, 15:52
Najczęściej wybieram aktorstwo. Oczywiście tylko dla kobiet.

Avantys Impremia
29.10.2010, 19:10
WG. mnie to Ekonomia

Orzechowo
30.10.2010, 09:47
ekonomia i biologia.
czyli w sumie to, co sama bym mogla studiowac. reszta kojarzy mi sie zle - moi nauczyciele...

Lorette
30.10.2010, 10:12
Zależy od tego - jaki zawód sim ma jako cel życiowy, a jeżeli jego cel życiowy jest inny to aktorstwo, filozofia, etc. nic związanego z przedmiotami ścisłymi w każdym razie.

Karolka1231
02.11.2010, 08:14
Różnie wybieram.
Ale mój ulubiony to Psychologia i Aktorstwo.

Tadeusova
03.01.2011, 19:21
Najczesciej wybieram psychologie, historie i aktorstwo :D

kalafjor
03.01.2011, 19:43
Według mnie nie ma "najlepszego wydziału".
Przy wyborze kieruję się simem. Zależy jaki scenariusz dla niego wymyśliłem, albo jakie ma przysposobienie do życia. Np. mózgowcowi raczej nie dam aktorstwa.:)

patryk916
14.01.2011, 14:59
Aktorstwo :D
Psychologia :O

Snerta
15.01.2011, 09:53
Najczęściej wybieram biologię, bo kręcą mnie zwierzaki. =D Później jest Psychologia, która nadaje się na zawód obiboka, który również uwielbiam!

nightmare
15.01.2011, 19:07
Ja robię tak samo jak Seth. :) Zależy od sima i co dla niego 'przygotowałam' ;)

xena
15.01.2011, 22:30
Zwykle biologia, matematyka, historia.

caalam
21.01.2011, 15:06
psychologia, historia i aktorstwo głównie. :>

Gargamel
21.01.2011, 19:44
To zależy jak lubisz grać. Ja najczęściej wybieram psychologię (nie wiem dlaczego, taki mam nawyk :D).

amber
23.01.2011, 12:27
Psychologia i aktorstwo najczęściej.

kessaris
27.01.2011, 19:01
Ja prawie jak wszyscy - aktorstwo. Nawet nie wiem dlaczego xd

Cynthia
16.04.2011, 13:27
ja lubię psychologię, bo tym jest paranormalność, a to fajna dziedzina:)

kalafjor
16.04.2011, 19:04
To zależy od sima.:|

muffindance
16.04.2011, 20:00
A ja lubie wszystkie 8D
Dopasowuje moje simy wtedy wygladem do danego kierunku i kariery, jaka bedzie wykonywal po studiach : D

miłośniczka zwierząt
17.04.2011, 08:38
ja wybieram w zależności od kariery w której mój sim będzie pracował. Najczęściej biorę aktorstwo i matematykę.

ondine
30.05.2011, 20:23
Ja wybieram kierunek na który chce pójść mój sim, zawsze dodatkowa aspiracja zostaje spełniona :) Najczęściej aktorstwo i to mi się podoba :D

Fisia
08.08.2011, 18:37
Mi najczęściejwybiera się fizjologia, ale zmieniam im na fizykę lub aktorstwo. Albo literaturę, i ewentualnie biologia.

Liv
08.08.2011, 18:52
Mi najczęściejwybiera się fizjologia
Jest taki kierunek?! :O

Biologia (:(), ekonomia, matma, fiza, literatura, psychologia i historia.
Zależy od Sima w sumie...

Savigge
08.08.2011, 20:10
chyba filozofia lub fizyka ;) Ja wybieram Ekonomię, historię lub matmę(:(()

Fisia
09.08.2011, 17:26
O matko, pomyliło mi się z filozofią :O Sorry... Te dwa słowa ciągle mi się mylą, bo można uczyć się fizjologii z książki...

revive
10.08.2011, 10:46
Biologia tylko i wyłącznie biologia...

neville
11.08.2011, 12:32
Ja przeważnie dawałem Aktorstwo i Historię :P

Pralinka
30.08.2011, 20:28
Z wszystkich kierunków najbardziej lubię historię, sztukę i aktorstwo.

Angie60
17.09.2011, 17:10
Biologia i aktorstwo grałam tylko tymi a najgorsze to historia i ekonomia(Wg. Mnie)

Angekuja
19.09.2011, 15:29
Ja w sobotę będę dopiero miała TS2NS.
Jest tam dekorator wnętrz jak tak to będe to wybierała ;)

Liv
19.09.2011, 16:09
@up: dekorator wnętrz?
Tam nie ma czegoś takiego :D
Bodajże w tym dodatku dochodzi kariera artysty (no i odpowiedni wydział oczywiście) i to tyle :)

Arisane
21.09.2011, 16:49
Ja dla urozmaicenia daję różne, choć siostra kocha aktorstwo.

Psychosis
27.06.2012, 16:00
Moim zdaniem najlepsza jest medycyna, aktorstwo i literatura.
W każdym z wydziałów mogę znaleźć część mojej pasji ^^

mucha
27.06.2012, 17:46
Ja za każdym razem daję simy na różne wydziały. Szczególnie jeśli mam w głowie plan co do ich przyszłego życia, wtedy wybieram ten, który mi najbardziej pasuje.

Pamiętam, że dla wampirzycy wzięłam Historię, bo gdzieś przeczytałam, że studiuje się ją w godzinach wieczornych. Owszem, studiuje - ale tylko na pierwszym semestrze, o ile mnie pamięć nie myli. Ale czego nie mogą zrobić kody...

Pan_Laptop
29.06.2012, 11:51
Ekonomię i biologię. Lubię lekarzy i biznesmenów :-)

Lubie
29.06.2012, 12:00
Ja kocham biologię. Moi simowie zawsze są lekarzami. : )

Master of Disaster
29.06.2012, 12:05
Ja staram się wrzucać moich studentów na różne kierunki, tak, by na każdym był chociaż jeden Sim. W sumie chyba nie wiem, czy jakiś dział lubię jakoś szczególnie... może te ścisłe. Podobnie, jak pisało tu już parę osób, staram się dopasować wybierany kierunek do tego, co ma dany Sim robić w przyszłości. Jakby co, to przypominam, że po ukończeniu studiów na jakimkolwiek kierunku (nawet nieokreślonym) Sim może podjąć wszystkie kariery, które dochodzą w dodatku. A co jeszcze lepsze, przy szukaniu pracy absolwent dostaje propozycję od razu na nieco wyższe stanowisko (i to dotyczy każdej kariery).

Lubie
29.06.2012, 12:08
Jakby co, to przypominam, że po ukończeniu studiów na jakimkolwiek kierunku (nawet nieokreślonym) Sim może podjąć wszystkie kariery, które dochodzą w dodatku. A co jeszcze lepsze, przy szukaniu pracy absolwent dostaje propozycję od razu na nieco wyższe stanowisko (i to dotyczy każdej kariery).

I dodam, że te nagrody za biznes są już odblokowane, więc bez przeszkód można je poustawiać w domku. *v*

Simka Zabawy
23.01.2013, 21:05
Przede wszystkim aktorstwo. Uwielbiam moich simów jako aktorów. Na koniec pracują mało, dość dużo zarabiają, a co najważniejsze są fajnym zawodzie

Tenebris
03.11.2013, 16:44
Mi najbardziej podoba się aktorstwo. Szkoda, że do tego tematu ktoś nie dał ankiety.

KarinaArnoldina
17.11.2013, 21:33
Ja zawsze wybieram simom kierunki, które pomogą w spełnieniu pragnienia życiowego (np.być Prawem wcielonym), no chyba że ktoś ma pragnienie typu "Mieć 20 kochanków jednocześnie" to wtedy wybieram losowo, lub w ogóle nie posyłam na studia ;)

Oaza
22.08.2014, 12:23
Ciężko mi mówić o jakimś ulubionym kierunku studiów. Nie odczuwam większej różnicy między jednym a drugim, bo godziny wykładów zmieniają się co semestr, umiejętności czasem też... Jeśli już coś może podobać mi się bardziej od czegoś innego, to tematy zajęć ― i tu moim faworytem jest zdecydowanie filozofia. „Światło w lodówce: Dowody i przekonania”, „Optymiści i inni idioci”, „Kto i dlaczego kontroluje menu interakcji”, itp. :lol2:

W każdym razie kiedy wysyłam simów na studia, patrzę przede wszystkim na cel życiowy. Jeśli jest związany z danym zawodem, wybieram kierunek, który go do tego przygotuje; jeśli nie, to jakiś dowolny. Chyba że cel życiowy kompletnie nie pasuje mi do koncepcji sima, ale, tak czy inaczej, żaden kierunek u mnie nie dominuje.