PDA

Zobacz pełną wersję : Bractwo


Kokolino123
16.03.2005, 19:41
nie wiem czy był taki temat ale jak coś to sorrrki bo wiem jak to denerwóje ale mam takie jedno pytanie czy można założyć swoje bractwo

berata
16.03.2005, 19:46
Było już gdzieś o tym mówione. Żeby założyć swoje bractwo musisz mieszkać w domu, nie akademiku i na telefonie wybierasz opcje załóź bractwo czy jakoś tak.

Wicko
16.03.2005, 19:51
sorx, ale czym jest bractwo ;)

pozatym jest taka głupia zasada: uje się nie kreskuje :]

rainne
16.03.2005, 19:55
sorx, ale czym jest bractwo ;)

pozatym jest taka głupia zasada: uje się nie kreskuje :]
to jest takie... hm... wspólne mieszkanie.
obojętne... w każdym razie w grze wygląda to tak, że prosisz simy, żeby z nimi zamieszkać, po czym kierujesz wszystkimi w sporym domku.

ReGiNa
16.03.2005, 20:32
no dobra to ja coś powiem. Nie na temat problemu , ale związane z bractwem.

Moja simka chciała wstąpić do Bractwa studentek. Było spoko, przyszły i biegły po mieszkaniu. Kiedy chciało się z nimi porozmawiać to robiły inną czynność [odrabianie lekcji i tp] Kiedy dogoniłam jedną i kliknęło mi się- Poproś o przystąpienie do bractwa- jedenej z niej ona odmówiła i pojawiło się -7 przyjaźni z Moniką.
Świetnie i nie udało mi się na czas :\
Nigdy mi się to nie udaaaaaa:(

rainne
16.03.2005, 20:38
no dobra to ja coś powiem. Nie na temat problemu , ale związane z bractwem.

Moja simka chciała wstąpić do Bractwa studentek. Było spoko, przyszły i biegły po mieszkaniu. Kiedy chciało się z nimi porozmawiać to robiły inną czynność [odrabianie lekcji i tp] Kiedy dogoniłam jedną i kliknęło mi się- Poproś o przystąpienie do bractwa- jedenej z niej ona odmówiła i pojawiło się -7 przyjaźni z Moniką.
Świetnie i nie udało mi się na czas :\
Nigdy mi się to nie udaaaaaa:(
bo nieumiejętnie się do tego zabierasz. jak już przyjdą, to ich pilnuj i patrz, gdzie łażą. zacznij rozmowę z dziewczyną, z którą potrzeba Ci najwięcej punktów kontaktów. rozmawiaj, rozmawiaj, rozmawiaj, opowiadaj żarty, aż wypełni się liczba. to samo z kolejnymi dwoma pannami. zbyt szybkie inne zachowania tylko pogorszą stosunki, tak samo, kiedy staramy się zdobyć nowych przyjaciół.

Toxic
17.03.2005, 13:13
a jak się dostać do tajnego stowarzyszenia? U mnie się nie da albo ja coś źle robie

Tatareczka
17.03.2005, 15:24
Zeby dostac się do tajnego stowarzyszenia musisz miec trzech przyjaciol z tajnego stowarzyszenia. Gdy ich masz to oni przyjeżdzają i zakuwają cię (Twojego simsa) w kajdany i jedziesz z nimi po czym jestes juz w tajnym bractwie!

Toxic
17.03.2005, 16:04
Ja zdobyłem 4 przyjaciół z tajnego stowarzyszenia , byłem w zwykłym bractwie i nic nie pdzyjechali

Baki
17.03.2005, 16:49
Ja juy gralem w te gre i musze powiedziec ze jak ja ich zaprosilem to oni przysyli i sie robiegli po calzm domu i ich zlapac nie moglem. ale udalo sie mi..

simow nie mam jeszcze bo moi rodzice zabronili mi kupic ich narazie bo mam test kompentencji do gimnazjum i musze powtarzac.. ale po tescie bede mial. dziownie sie czuje bo zawsze simz mialem w dzien premiery albo jeszcze przed....

Cocco
17.03.2005, 17:56
Ja zdobyłem 4 przyjaciół z tajnego stowarzyszenia , byłem w zwykłym bractwie i nic nie pdzyjechali
tO NAPEWNO BYLI SIMOWIE Z TAJNEGO STOWARZYSZENIA?

Ka
17.03.2005, 19:23
A czy bractwo i tajne stowarzyszenie to jest to samo..? Bo jeśli nie, to jak mam trafić na tych 'tajniackich' simów?

rainne
17.03.2005, 19:26
A czy bractwo i tajne stowarzyszenie to jest to samo..? Bo jeśli nie, to jak mam trafić na tych 'tajniackich' simów?
to nie jest to samo i gdybyś przeczytała wcześniejsze tematy/posty byś się dowiedziała, że do tanjego stowarzyszenia dostaje się po zaprzyjaźnieniu się z 3 jego członkami. tychże członków poznaje się po tych, ze chodzą w marynarkach ze znaczkiem lamy na klapie. po zaprzyjaźnieniu się koło 23-24 przyjeżdża czarna limuzyna, wychodzi z niej sim, zakuwa naszego sima w kajdanki i wiezie do siedziby tajnego stowarzyszenia, z którego się wraca w taki sposób jak z parceli publicznej.

Tatareczka
18.03.2005, 05:57
Ja zdobyłem 4 przyjaciół z tajnego stowarzyszenia , byłem w zwykłym bractwie i nic nie pdzyjechali
To nie wiem moze to jest tak ze musisz byc w akademiku a nie w bractwie?

Ka
18.03.2005, 06:55
to nie jest to samo i gdybyś przeczytała wcześniejsze tematy/posty byś się dowiedziała, że do tanjego stowarzyszenia dostaje się po zaprzyjaźnieniu się z 3 jego członkami. tychże członków poznaje się po tych, ze chodzą w marynarkach ze znaczkiem lamy na klapie. po zaprzyjaźnieniu się koło 23-24 przyjeżdża czarna limuzyna, wychodzi z niej sim, zakuwa naszego sima w kajdanki i wiezie do siedziby tajnego stowarzyszenia, z którego się wraca w taki sposób jak z parceli publicznej.
Przeczytałam, ale nie zauważyłam, żeby było napisane, jak oni wyglądają. Dzięki, rainne ;)
A jakie są w ogóle korzyści z bycia w tajnym stowarzyszeniu?

HoUse_BabY
18.03.2005, 07:02
A jak można stać się jedną z cheerliderek?Zaprzyjaźniłam się już z dwoma cheerliderkami i nic...warto wspomnieć że mam grę po angielsku ale jako tako rozumiem...przynamnjiej nie przyczaiłam żadynch opcji na ty cheerliderkach...może trzeba nalleżeć do jakiegoś bratcwa?Nie mam pojęcia...(nie wiem czy cheerliderki to bractwo więc wybaczcie że tutaj umieszczam to pytanie ale bardzo zależy mi na odpowiedzi a w "masz pytanie?zadaj je tu" raczej nie uzyskałam odpowiedzi bo co chwile każdy ma własnny rpbolemik ;):P sorri;))...

Toxic
18.03.2005, 09:24
tO NAPEWNO BYLI SIMOWIE Z TAJNEGO STOWARZYSZENIA?
Tak napewno byli z tajnego stowarzyszenia mieli te znaczki na ubraniu

Nesy
18.03.2005, 09:26
A tedo bractwa nie ma w Akademii Klasycznej...??
Jeśli jest to gdzie... bo ja znaleść nie moge....


P.S.czy ktos z was nie zna kodu na kasowanie cenzurki?

Dorzata
18.03.2005, 10:06
Oto kod na skasowanie cenzury: intprop censorgridsize 0
Minus polega na tym (jak to z kazdym kodem w The Sims), ze po kazdorazowym odpaleniu gry trzeba go wpisywac, by nie bylo cenzury.

Pozdrawiam :)

vana
18.03.2005, 15:50
Te stowarzyszenia to świetny pomysł. Na początku nie zabardzo mi się podobało występowanie w Simach bractw- wydaje mi się, że to takie amerykańskie (gdzieś jeszcze na świecie to wystęuje w takiej skali jak w USA?).

Simy z bractwa czasem idą "zwiedzać kampus"-przy włączonej wolnej woli same wychodzą poza parcelę, znikają na trochę a potem wracają. Do tej pory z tego wypadu przynosili pizzę a dzisiaj jednen przytachał jakiś worek i okazało się, że miał w nim fotel a inny przyniósł telewizor (ten mały) chodziaż mają w domu ten do zawieszenia na ścianie :D

rainne
18.03.2005, 18:16
A tedo bractwa nie ma w Akademii Klasycznej...??
Jeśli jest to gdzie... bo ja znaleść nie moge....


bractwa na akademii klasycznej nie ma. co nie znaczy, ze nie ma też tajnego stwoarzyszenia.

A jakie są w ogóle korzyści z bycia w tajnym stowarzyszeniu?
w zasadzie żadne. sim zyskuje mozliwość witania się w nowy sposób (ale jest on zrozumiały tylko przez inne simy ze stowarzyszenia) oraz może sobie jeździć do siedziby tajnego stowarzyszenia, gdzie może korzystać z nagród zawodowych lub aspiracji. oczywiście nie wszystkich.

Nesy
18.03.2005, 19:34
A można być chilliderką... (nie wiem czy dobrze napisalam :P) ??
Jeśli tak to jak to zrobić?




P.S.czy u was też chilliderki sie zacinają...? :|
Bo u mnie stają np. w drzwiach i stoją tam w nieskończoność... :|

mam jeszcze jedno pytanie...

Jek dostać się do tego tajnego stowarzyszenia?
Wime tylko ze trzeba sobie znalesc 3,4 kumpli (ze stowarzyszenia) ale nie wiem jak ich rozpoznać... jak oni wyglądają? (jesli ktos ma ich zdjęcie bardzo prosze o nie...)
??


P.S.wczoraj udalo mi sie wstąpić do tego stowarzyszenia studentek... :clap2:
dla tych którym to sie jeszcze nie udało mam radę:
1.Zanim zadzwonicie po tych ze stowarzyszenia (aby was przyjeli) zamknijcie WSZYSTKIE DRZWI prowadzące do domu. (po to rzeby 'goscie' nie rozbiegali sie wszędzie i nie chowali w pokojach)
2.Zacznijcie zdobywac punkty najpierw u tego co potrzeba ich NAJWIĘCEJ.
3.Jeśli czas sie skonczy przytrzymajcie jedną/jednego z przedstawicieli stowarzyszenia a reszta niech zniknie z planszy. Gdy juz ich nie będzie zapytajcie przetrzymaną osobę o to czy mizecie wstąpić do stowarzyszenia a ona odpowie wam ze zaraz przyslą innych do powitania Cię.
Wtedy nie zaczyna się zdobywać pkt. od povczątku tylko od tego ile sie uzbierało.

rainne
19.03.2005, 18:45
sorki za posta pod postem ale bardzo mi sie spieszy...
mam jeszcze jedno pytanie...

Jek dostać się do tego tajnego stowarzyszenia?
Wime tylko ze trzeba sobie znalesc 3,4 kumpli (ze stowarzyszenia) ale nie wiem jak ich rozpoznać... jak oni wyglądają? (jesli ktos ma ich zdjęcie bardzo prosze o nie...)
??
oni noszą takie marynarki ze znaczkiem lamy. trudno przeczytać cały temat, czy aż tak się spieszyło?

ReGiNa
19.03.2005, 18:53
No nie.... Teraz zrobiłam rodzinkę studencką [oczywiście nie rodzinę, tylko współlokatorów-studentów] i wzięłam simkę kiedy była na 1 roku- połowa 1 semestru. I nie ma opcji w telefonie aby przystąpić do bractwa!

rainne
19.03.2005, 18:55
No nie.... Teraz zrobiłam rodzinkę studencką [oczywiście nie rodzinę, tylko współlokatorów-studentów] i wzięłam simkę kiedy była na 1 roku- połowa 1 semestru. I nie ma opcji w telefonie aby przystąpić do bractwa!
czyżby simka studiowała na akademii klasycznej? tam nie ma bractw. a jeśli chodzi Ci o tajne stwoarzyszenie, to takiej opcji nigdzie nie ma.

ReGiNa
19.03.2005, 19:03
czyżby simka studiowała na akademii klasycznej? tam nie ma bractw. a jeśli chodzi Ci o tajne stwoarzyszenie, to takiej opcji nigdzie nie ma.

Acha dzięki.... Już wiem... Szkoda...A w Nowej Politechnice jest?

rainne
19.03.2005, 19:05
Acha dzięki.... Już wiem... Szkoda...A w Nowej Politechnice jest?
są dwa - damskie i męskie, tak samo jak na uniwersytecie simowym.
poza tym bractwo możesz założyć sama.

ReGiNa
19.03.2005, 19:07
są dwa - damskie i męskie, tak samo jak na uniwersytecie simowym.
poza tym bractwo możesz założyć sama.
dzięki juz Wiem wszystko thx rainne :*

Idę grać=]

Ametyzd
19.03.2005, 19:08
W Akademii klasycznej JEST Tajne bractwo... :closedeye :closedeye Nie myl ludzi. A w pozostałych są zwykłe bractwa i tajne też. Na nowym, własnym otoczeniu studenckim możesz postawić siedzię Tajnego Stowarzyszenie, ale jak jest w jego opisie, jest "tak tajne, że zaraz zniknie" i tak się dzieje. Moja psia ściółka (czytaj: "psiapsiółka", czyli przyjaciółka) mówiła, że można założyć własne bractwo, ale trzeba wtedy mieszkać we własnym mieszkaniu.

Członkowie Tajnego Bractwa są ubrani w ciemne spodnie i marynarkę, prawdopodobnie jasną (nie przyglądałam się) bluzkę i mają na marynarce naszywkę ze zwierzakiem.

PS: Wszystko opisane w Komputer Świat - GRY.

rainne edit: powiedz dokładnie, gdzie napisałam, że nie ma tajnego stowarzyszenia. napisałam, że nie ma bractw.

Windrider
19.03.2005, 19:36
To ja mam takie pytanie. Nie spotkałem nikogo z marynarką z lamą ale spotkałem... lamę :) No dobra, gościa w kostiumie lamy ;) Co to za jeden? Żadnych opcji przy nim nie ma. Może trzeba się z nim zaprzyjaźnić?

rainne
19.03.2005, 19:48
To ja mam takie pytanie. Nie spotkałem nikogo z marynarką z lamą ale spotkałem... lamę :) No dobra, gościa w kostiumie lamy ;) Co to za jeden? Żadnych opcji przy nim nie ma. Może trzeba się z nim zaprzyjaźnić?
to taka sama postać jak krówka... większych funkcji nie spełniają, poza urozmaicaniem rozgrywki i ładnym się prezentowaniu :)
można się zaprzyjaźnić, wiązać i takie tam. przecież to zwykły sim, tylko wygląda odrobinę inaczej.

Errare
20.03.2005, 13:07
Patrząc na Wasze problemy z tajnym stowarzyszeniem wydaje mi się, że powody mogą być takie jak zostały wcześniej wymienione (w akademii klasycznej nie ma Bractw) lub jeszcze jeden na jaki wpadłam. Całkiem możliwe, że mylicie członków Tajnych Stowarzyszeń z profesorami ;). Ponieważ są bardzo podobnie do siebie ubrani... tylko że nauczyciele nie mają lamy na piersi. Możliwe, że nie jest to powodem ale ja czasem się na tym łapię.

Vanilla
20.03.2005, 13:12
A niechce zakladac nowego tematu ale czy jak zaloze bractwo bede tymi simami kierowac?? :O

berata
20.03.2005, 13:15
A niechce zakladac nowego tematu ale czy jak zaloze bractwo bede tymi simami kierowac?? :O
Tak, będziesz kierować wszystkimi jego członkami.

Nesy
20.03.2005, 18:20
mam takie pytanie...
Bractwo zakłada się podobno wtedy jak simowie mieszkają w domu.
Daje sie na telefon i wybiera coś w rodzaju "Wystąp o założenie bractwa" (czy coś takiego).
I w związku z tym mam jedno pytanie...
Gdy już sie chce założyc takie bractwo to jak mu się nazwe itp. wybiera?
Czy to trzeba na początku jak sie dom/działke wstawia czy potem?
I wogóle chciałam wiedzieć jak sie to bractwo zakłada... czy sie jakoś ustala liczbe pokoi czy coś ...
Bardzo proszę o odpowiedź...

Errare
24.03.2005, 00:14
mam takie pytanie...
Bractwo zakłada się podobno wtedy jak simowie mieszkają w domu.
Daje sie na telefon i wybiera coś w rodzaju "Wystąp o założenie bractwa" (czy coś takiego).
I w związku z tym mam jedno pytanie...
Gdy już sie chce założyc takie bractwo to jak mu się nazwe itp. wybiera?
Czy to trzeba na początku jak sie dom/działke wstawia czy potem?
I wogóle chciałam wiedzieć jak sie to bractwo zakłada... czy sie jakoś ustala liczbe pokoi czy coś ...
Bardzo proszę o odpowiedź...

Wystarczy, że zadzwonisz i wystąpisz o założenie bractwa. Kiedy Twoje zgłoszenie zostanie przyjęte (UWAGA: musisz mieszkać w domu aby móc założyć bractwo), nazwa będzie taka, jak nazwa parceli (zazwyczaj nazwa ulicy)... choć nie jestem pewna. Jednak nie można jej ustalić.
Bractwo możesz założyć kiedy chcesz.
Nieustalasz żadnych pokoi. Po prostu masz swoje domostwo i możesz zapraszać kogoś do bractwa. Aby jakiś sim wprowadził się do siedziby Twojego bractwa, należy (gdy już będzie w bractwie) zadzwonić nim i przeprowadzić się.
Mam nadzieję, że wszystko jasne ;)

Adi
24.03.2005, 08:48
A niewystarczy aby sim byl członkiem? chyba nie muszi mieszkac razem z tymi simami z bratwa wszytskimi :o

rainne
24.03.2005, 09:45
A niewystarczy aby sim byl członkiem? chyba nie muszi mieszkac razem z tymi simami z bratwa wszytskimi :o
jak nie mieszka z bractwem, to nie jest ich członkiem (jak to brzmi, bosz...)

simonek
25.03.2005, 16:17
czy można zkładać własne tajne stowarzyszenia,universitety, i czy można stać się czyrliderką tak samą od siebie,a czy w tajnym stowarzyszeniu simowie będą mieszkać,czy czyrliderki również będą ze sobą mieszkać

rainne
25.03.2005, 18:43
czy można zkładać własne tajne stowarzyszenia,universitety, i czy można stać się czyrliderką tak samą od siebie,a czy w tajnym stowarzyszeniu simowie będą mieszkać,czy czyrliderki również będą ze sobą mieszkać
tajne stowarzyszenie w pewnym sensie można zakładać, bo zakłada się ich siedzibę, jak budujesz nowy uniwersytet, od podstaw.
samemu z siebie stać się nie można cheerleaderką.
w tajnym stowarzyszeniu simowie nie mieszkają razem.
nie będą.

Yvez
26.03.2005, 10:50
Po przeczytaniu całego tematu.. jesteś lekko podłamany. Zadajecie mnóstwo tych samych pytań.. Nie można przeszukać tematu? Czasem jest to nieco męczące, lecz w ten sposób nie zaśmiecacie tematu.
Rainne: Cóż za cierpliwość, cóż za determinacja! Budzisz we mnie respekt, naprawdę..

Ja zadam pytanie, a co! Od tego jest ten temat :P
Założyłem bractwo. Poziom 4, najwyższy na kampusie, ale nie mogę zapraszać nowych członków i nikt się nie zgłasza, mimo że stowarzyszenie jest bardzo poważane etc...
I pytanie: Czy jest coś takiego jak zgłoszenia do bractwa? Co mam na myśli: Czy prowadząc stowarzyszenie może się ktoś do niego zgłosić, czy zgłaszać się można tylko 'z zewnątrz', tzn. grając innym simem, na innej parceli?

Przepraszam, przepraszam, przepraszam za powtórzenia.

I proszę, drogi czytelniku, jeżeli nie znasz odpowiedzi na to pytanie, lepiej nic nie odpisuj. Nie nabijaj postów. Dziękuję.

Pozdrawiam,
Loupiot.

Lea
27.03.2005, 23:26
Ja zadam pytanie, a co! Od tego jest ten temat :P
Założyłem bractwo. Poziom 4, najwyższy na kampusie, ale nie mogę zapraszać nowych członków i nikt się nie zgłasza, mimo że stowarzyszenie jest bardzo poważane etc...
I pytanie: Czy jest coś takiego jak zgłoszenia do bractwa? Co mam na myśli: Czy prowadząc stowarzyszenie może się ktoś do niego zgłosić, czy zgłaszać się można tylko 'z zewnątrz', tzn. grając innym simem, na innej parceli?


Loupiot.

Najprościej jest innym simem z innej parceli ale można też simowi który "nas" odwiedza zaproponować przyłączenie się do bractwa. Mi się to jak dotąd nigdy nie udało a miałam pozim bractwa "5" ale.... ponoć można :D

dzekus1234
28.03.2005, 07:08
Ja miam poziom 6 . Ale gdy kogoś zapraszam do bractwa to mówią ,że mam za mało przyjaciół . Ale bractwo ma 35 przyjaciół

Nesy
28.03.2005, 10:46
wow 35 :O ja najwięcej mialam chyba 5 :P xP
a w simach1 12... :D
ale mam niezawodną metodę na zdobywanie przyjaciół... (wymysliłam ją niedawno)
Na początku poznaje na parceli publicznej trzech, czterech członków bractwa/ tajnego stowarzyszenia.
Odowiadam im tylko kawał zeby miec ich w KONTAKTACH.
Potem jade do domu i po kolei dzwonie do kazdego...
po kilku godzinach rozmowy sim staje sie moim przyjacielem...
to NAJSZYBSZA metoda...
u mnie poskutkowala wtwdy gdy chcialam dostac sie do stowarzyszenia. :D

kes
29.03.2005, 00:44
ktos sie wczesniej pytal o zalety bycia w tajnym bractwie. otoz tak:
*wczesniej wspomniane nagrody aspiracji ( podobno dostepne w siedzibie bractwa- nie wiem, nie bylam) tj, krowo-roslina, aparat fotograficzny, maszyna do falszowania pieniedzy
*mozliwosc dzwonienia do mrocznego kosiarza, co za tym idzie wskrzeszania zmarlych przyjaciol, lub zamienienia ich w zombie
*i najlepsze... "poprawianie stopni" za pomoca wlamania sie do systemu uczelni :)

dzekus1234
29.03.2005, 07:21
wow 35 :O ja najwięcej mialam chyba 5 :P xP
a w simach1 12... :D
ale mam niezawodną metodę na zdobywanie przyjaciół... (wymysliłam ją niedawno)
Na początku poznaje na parceli publicznej trzech, czterech członków bractwa/ tajnego stowarzyszenia.
Odowiadam im tylko kawał zeby miec ich w KONTAKTACH.
Potem jade do domu i po kolei dzwonie do kazdego...
po kilku godzinach rozmowy sim staje sie moim przyjacielem...
to NAJSZYBSZA metoda...
u mnie poskutkowala wtwdy gdy chcialam dostac sie do stowarzyszenia. :D

Tylko , że ja używam kodu . Jest łatwiej :P . Twoja metoda nie jest najszybsza , chyba , że bez kodów :) . Gram jednym simem w bractwie czy to przez to ???

Yvez
29.03.2005, 10:02
Hmm.. Troszeczkę zbaczamy z tematu, ale powiedzmy, że mamy kilka promili po świętach, w końcu, więc.. :P

Świetną interakcją z innymi simami w 'Na Studiach' jest spędzanie czasu. Dzięki tej interakcji mój simma takie silne więzy :D Ciekawa jest też gra w zośkę... B)

dzekus1234
04.04.2005, 15:53
Ja mam poziom 6 . Ale gdy kogoś zapraszam do bractwa to mówią ,że mam za mało przyjaciół . Ale bractwo ma 35 przyjaciół . Pomóżcie

Martab3
05.04.2005, 09:58
Aaa... Tego pytania nie było. JAK się zakłada bractwo? Bo nie do końca zajażyłam... :O :\

Takanuva
05.04.2005, 10:31
Aaa... Tego pytania nie było. JAK się zakłada bractwo? Bo nie do końca zajażyłam... :O :\

odpowiedź jest na samym początku tematu. Mieszkasz w domku i naciskasz na telefon i wybierasz "załóż bractwo" (lub coś podobnego)

Bartek070
06.04.2005, 13:48
cześć mam pytanie co do bractwa :D czy można korzystać z dodatkowych opcji np. poprawiania ocen jak sie nalezy do bractwa ale się tam nie mieszka ?

rainne
06.04.2005, 13:51
cześć mam pytanie co do bractwa :D czy można korzystać z dodatkowych opcji np. poprawiania ocen jak sie nalezy do bractwa ale się tam nie mieszka ?
mylisz bractwo z tajnym stowarzyszeniem...
tylko po przystąpieniu do tego drugiego można "poprawiać" sobie stopnie. a w siedzibie tajnego stwoarzyszenia się nie mieszka. tylko jeździ się do niego jak ma się na to ochotę.

poza tym, jak należysz do bractwa, to równocześnie w siedzibie bractwa mieszkasz. nie ma inaczej.

Vanilla
06.04.2005, 14:33
Ale jak jest sie w bractwie to nie kieruje sie tymi simsmi...?
Bo ja tak zupelnie jeszcze tych simow nie mam kupilam i dopiero przyjda poczta :)

rainne
06.04.2005, 14:35
Ale jak jest sie w bractwie to nie kieruje sie tymi simsmi...?
Bo ja tak zupelnie jeszcze tych simow nie mam kupilam i dopiero przyjda poczta :)
jak jesteś w bractwie to kierujesz wszystkimi jego członkami. znaczy, Twój sim przenosi się do innego domku, do innych ludzi, gdzie musisz grać wszystkimi mieszkańcami tego domku. dlatego nie polecam jeśli grasz pierwszy raz.

poza tym. ten temat jest po to aby ludzie go czytali, potem pytali.

simomanka
06.04.2005, 17:16
Zeby dostac się do tajnego stowarzyszenia musisz miec trzech przyjaciol z tajnego stowarzyszenia. Gdy ich masz to oni przyjeżdzają i zakuwają cię (Twojego simsa) w kajdany i jedziesz z nimi po czym jestes juz w tajnym bractwie!

Jak pożnać że dany sim należy lub nie do tajnego stowarzyszenia??? Chcialabym wstapić ale jakos nie wiem jak znaleźdź te simsy

Bartek070
06.04.2005, 18:30
Jak pożnać że dany sim należy lub nie do tajnego stowarzyszenia??? Chcialabym wstapić ale jakos nie wiem jak znaleźdź te simsy

Simy które do tego należą mają znaczek lamy na ubraniu i są ubrane na czarny kolor :)

P.S. Mogłabyś przeczytać cały temat tam już ta odpowiedz była podana kilka razy :D