PDA

Zobacz pełną wersję : Mroczny Kosiarz-ojcem?


Lexus
23.03.2005, 20:15
Stworzylem rodzine zombiee(sciagnalem skiny z internetu) i kliknalem na InSIMenator (tez sciagnalem) i wybralem opcje zaplodnienia.Po kilku dniach urodzilo mi sie dziecko.Ponownie kliknalem na InSIMenator i wybralem opcje "zmiana grupy wiekowej".Wlaczylem drzewo genealogiczne a ojcem jest moj sim i mroczny kosiarz.Czy ktos mial taki przypadek.

Wicko
23.03.2005, 22:04
ja miałem/mam ;)

a tak to wygląda:
http://img72.exs.cx/img72/141/snap020220320051559024bu.png
Tyle że ja nie ściągałem InSIM*** ani zadnej rodzinki ;)

Ametyzd
24.03.2005, 11:12
A skąd ściągnąć InSIMenator?? I co w nim można zrobic?

milirodeo
24.03.2005, 11:18
Własnie najpierw wyjaśnij co się z tym robi, a nie zawracasz nam głowy.

Lord Voldemort
24.03.2005, 12:07
A skąd ściągnąć InSIMenator?? I co w nim można zrobic?
no właśnie gdzi??

a do tematu ja miałam taki problem w jednej rodzinie wszystko było dobrze tak
drewo genaalogiczne powinno być taki
Ewa indrzyńska------------------------Bartek indrzyński
|
|
Kicia indrztńska
a wyglądało tak(znaczy podobnie nie mam zdjęćia) :

Mroczny kosiarz
|
|
Kicia indrztńska

a gdzie mama??
a tak wogule to nie miałam programu może miałeś jakieś kontakty lub bara-bara




z mrocznym kosiarzem to mogłlo się tak zdarzyć dawno temu był taki sam temat :\ :wacko: :( :|

kaś
24.03.2005, 12:20
A ja kiedyś w wspomnieniach zauważyłam "Bara-bara z Mrocznym Kosiarzem" -_-*

papkin
24.03.2005, 12:23
A ja kiedyś w wspomnieniach zauważyłam "Bara-bara z Mrocznym Kosiarzem" -_-*

Ja też właśnie bara bara z Mrocznym Kosiarzem zauważyłam u Oliwki Widmo.Jednak jak zrobić żeby do tego doszło??

Lord Voldemort
24.03.2005, 12:42
Ja też właśnie bara bara z Mrocznym Kosiarzem zauważyłam u Oliwki Widmo.Jednak jak zrobić żeby do tego doszło??
po pierwsze każdy takie ma jest to w dziwnowie w jednej rodziie Widmo w /Olwce
po drugie odpowiedz na twoje pytanie wydaje mi się że trzeba jak ktoś umiera
pojawi się mroczny to trzeba kodem boolpro testingheatsenabled true wybrać opcje do nagropka i dołącz mrocznego do rodziny potem z nim gadać itakie różne albo jest jeszcze inny sposób :\

Lexus
24.03.2005, 17:05
http://forums.modthesims2.com/showthread.php?t=41152 tu jest InSIMenator (uwaga!! wybierac ten z srodka bo tylko tam jest ta opcja, a i to bedzie w elektryczne-wszystko tylko za 1$.Jest tam opcja zmiany dnia tygodnia,ale sa tam jeszcze inne fajne rzeczy,np.mozna zaplodnic sima lub usunac mu ciaze mozna tez zmieniac wiek itp.

Loczek
25.03.2005, 10:46
Ja miałam inaczej. U mnie MK nie był ojcem tylko dzieckiem. A na dodatek rodziny Próchno. Zaczełam sobie nią grac i zmarł mi ten facio. Jak zmarł to później weszła w DG i był MK jako ich syn a i jeszcze brat bo oni mieli też inne dzieci.

papkin
28.03.2005, 14:58
Opcja zrobienia Mrocznego Kosiarza ojcem jest bardzo prosta.Najlepiej zrobimy,jeśli jakiś sim umrze.Gdy pojawi się mroczny kosiarz naciskamy pauze,wpisujemy kod "boolProp testingCheatsEnabled true".Trzymając shift klikamy na naszego sima,szukamy w menu opcji SPAWN.Klikamy,wyszukujemy obiekt "Tombstone of L and D".Klikamy.Pojawia się nagrobek.Bez trzymania shifta klikamy na nagrobek,szukamy opcji "Get pregant with...".Klikamy i znajdujemy imię :Mroczny Kosiarz.Klikamy.Wtedy wybrany sim będzie miał niedługo śliczne dziecko.

taga91
28.03.2005, 18:13
Mam takie jedno pytanko ... Czy ten InSIMenator jest kompatybilny z The Sims 2 Na Studiach ?? Bo się boję że jak go ściągne to mi sie coś z simami stanie ... pliska odpowiedzcie ...

milirodeo
28.03.2005, 20:33
A co zrobic żeby MK był mężem.

*apple*
28.03.2005, 20:54
nie da się zrobić mk mężem, a o oliwce widmo i bara bara był temat więc poszukajcie!!

Binek
29.03.2005, 08:13
po pierwsze każdy takie ma jest to w dziwnowie w jednej rodziie Widmo w /Olwce
po drugie odpowiedz na twoje pytanie wydaje mi się że trzeba jak ktoś umiera
pojawi się mroczny to trzeba kodem boolpro testingheatsenabled true wybrać opcje do nagropka i dołącz mrocznego do rodziny potem z nim gadać itakie różne albo jest jeszcze inny sposób :\
Ja tak zroiłem ale on przychodzi i znika... Jak wychodze i wchodze do rodziny o on jest w panelu wczytyywania się rodziny a tak normalnie to go nie ma...

Cocco
02.04.2005, 16:21
Użyłaś/łeś kodu Boolprop... ?? Tam opcja "Make me family child" sprawia że do drzewka dochodzi mroczny kosiarz.

mruffcia
02.04.2005, 18:59
moja nie chce zajsc z nim w ciaze, mimo, ze robie wszystko wg instrukcji :( eh...

Wicko
04.04.2005, 06:59
Mam takie jedno pytanko ... Czy ten InSIMenator jest kompatybilny z The Sims 2 Na Studiach ?? Bo się boję że jak go ściągne to mi sie coś z simami stanie ... pliska odpowiedzcie ...
simy zdychają ( duszą się ) jak mają iść do akademiku :]
krócej: nie jest, a to jest BARDZO WIDOCZNE W TEMACIE NA FORUM MODTHESIMS2 czytac nie umiesz?

syrena5mb
18.02.2008, 18:39
Ja próbowałam dodac Kosiarza do moich simów boolProp-em ale gdy przyjdzie jak się na niego klika z Shiftem to nie ma tej opcji MAKE (...) a jak się bierze nagrobikem to zaraz znika :((

Hefalump
09.06.2008, 08:25
Chyba uzyli tego koda nie wiem co to jest i po prostu zrobioli zima nazwali go MrocznyKosiarz i przebrali w ciuchy codzienne kosiarza

Rocket
09.06.2008, 11:58
data, data