PDA

Zobacz pełną wersję : Harry Potter i żródło życia


Strony : [1] 2

Tidus2004
01.04.2005, 17:55
Witam witam...... Poniższe fotostory jest moim naprawdę pierwszym, i mam nadzieję że wam się spodoba. Historia może jest trochę banalna, ale wy sami to ocenicie.


Harry Potter i żródło życia odc.1

http://www.members.lycos.co.uk/simsfotostory/1.jpg

Był to upalny dzień ostatnich dni roku szkolnego. Puste ulice zatopione w palących promieniach słońca po chwili wypełniły się ludźmi spieszącymi się do prac i dzieci biegnących do szkół. Nie wszyscy jednak żyją w pośpiechu. W jednym z domów na niewielkim osiedlu mieszkał 16-letni chłopiec o czarnych włosach, oczach jak dwa węgle i jasnej cerze. Był szczupły ale wysportowany. Miał na imię David. Spędzał długie chwile na czytaniu książek. Szczególnie interesowały go opowieści fantastyczne.

http://www.members.lycos.co.uk/simsfotostory/2.jpg

Jego uwielbienie do tego typu książek narodziło się w dniu kiedy przez przypadek w jego ręce trafiła książka Tolkiena "Władca pierścieni". Po jej przeczytaniu tak zafascynowały go przygody pełne magii i wszelkiej fantastyki, że postanowił przeczytać wszystkie dostępne książki z tego gatunku. Nie za bardzo do gustu przypał mu tytuł serii wydanych książek opowiadających o przygodach "Harry'ego Pottera". Mimo że jej nigdy nie przeczytał czuł że jej nie polubi. Był jednak w ogromnym błędzie.

Dokładnie parę dni przed świętami Wielkiej Nocy, David dowiedział się że jego koleżanka z klasy jest wielką fanką Harrego. Przyniosła książkę do szkoły żeby pożyczyć ją swojej koleżance. Chłopiec z czystej ciekawości pożyczył ją na chwilę żeby bliżej się jej przyjrzeć. Zaledwie zdążył przeczytać pierwsze strony kiedy poczuł że musi ją przeczytać do końca.

http://www.members.lycos.co.uk/simsfotostory/4.jpg

Tuż po lekcjach David poszedł do księgarni żeby kupić wszystkie dostępne tomy tajemniczej książki która go przez tyle czasu nie interesowała.

http://www.members.lycos.co.uk/simsfotostory/5.jpg

Nowa lektura tak wciągnęła Davida że godzinami leżąc pod ulubionym drzewem czytał nie dając żadnych znaków swego istnienia.

http://www.members.lycos.co.uk/simsfotostory/6.jpg

David tak pokochał świat niezwykłego chłopca, szkołę magii i czarodziejstwa, że wiele razy marzył, by żyć tak jak on. Wiedział jednak że to niemożliwe, że to tylko wyobraźnia pani J.K. Rowling. Mimo wszystko często wyobrażał siebie w czarnej szacie podczas jednej z lekcji w Hogwarcie.
Prawie każdej nocy śnił o przygodach Pottera. Jednak nie wiedział że ta noc będzie naprawdę niezwykła. Około godziny 2 w nocy Davida obudził głośny łomot.

http://www.members.lycos.co.uk/simsfotostory/7.jpg

Zerwał się z łóżka na równe nogi.
- C...c....co to było???
Przez chwilę wydawało mu się, że to był tylko sen. Ale łomot powtórzył się. Tym razem o wiele ciszej. David postanowił sprawdzić co spowodowało ten hałas.


http://www.members.lycos.co.uk/simsfotostory/8.jpg

Wyszedł z pokoju wolnym zaspanym krokiem. Schodząc powoli schodami rozglądał się wokoło. Schody prowadziły do salonu. Wszędzie było ciemno. Młodzieniec nie chciał zapalić światła, aby nie wystraszyć tego kogoś kto narobił tyle hałasu.


http://www.members.lycos.co.uk/simsfotostory/9.jpg

W salonie nie było nikogo.
- Pewnie mi się coś tylko przesłyszało....taki hałas wszystkich by obudził.
David miał już zamiar wrócić do pokoju, gdy nagle w kominku rozbłysnął płomień z towarzyszącym mu charakterystycznym huknięciem, który słyszał kilka chwil wcześniej. Chłopiec poczuł jak serce podchodzi mu do gardła. Wystraszony odruchowo złapał się za głowę. Czuł dziwny niepokój.
-czemu nikt jeszcze nie wstał, czy nikt tego nie słyszy?
Z przerażenia zamknął oczy.

http://www.members.lycos.co.uk/simsfotostory/10.jpg

Gdy już je otworzył ujrzał przed sobą grupkę zupełnie obcych mu ludzi. Był tak przerażony że nie mógł się poruszyć. Próbował wydusić z siebie jakiś głos, krzyk, cokolwiek, jednak bez skutku. Minęło sporo czsu zanim doszedł do siebie. W końcu powiedział jedno krótkie zdanie.
-K..kkk..kim wy jesteście!!!??
-Spokojnie, nie masz się czego bać - odpowiedział jedne z chłopców o czarnych, potarganych włosach w czarnej bluzie. - Nie zrobimy ci krzywdy.
-Aaa...ale ja was przecież znam.- odezwał się David już spokojniejszy. - Przecież widziałem was w telewizji. Ale....jak to możliwe, przecież jesteście z innego kraju. Skąd znacie mój język???
- Wszystko zaraz ci wytłumaczymy, choć to nie będzie łatwe. - powiedziała dziewczyna o brązowych, kręconych włosach.
- Zanim wyjaśnimy ci całą sytuację może byśmy usiedli? - zapytała niepewnym głosem starsza kobieta w dziwnej, jakby średniowiecznej sukni.
-Dobrze.... - odpowiedział z lękiem David.


http://www.members.lycos.co.uk/simsfotostory/11.jpg

- Może ci się wydać to dziwne i możesz nie uwierzyć w to co za chwil ci powiemy, ale chcielibyśmy abyś wysłuchał nas do końca. - zaczęła kobieta w zieleni.
- Więc może najpierw się przedstawimy - kontynuowała dziewczyna w różowej bluzeczce. - Ja jestem Emma Watson, to jest Daniel Radcliffe- wskazała na siedzącego obok młodzieńca - i Rupert Grint - tym razem lekko skinęła głową na chłopca o ognisto rudych włosach stojącego na środku pokoju. - Ale to są nasze drugie imiona i nazwiska, które ukrywają naszą prawdziwą tożsamość.
- Tak na prawdę to ja mam na imię Harry Potter, - ciągnął dalej Daniel - To jest Hermiona Granger i Ron Wesley.
- Ja jestem prof. McGonagall. - przedstawiła się pani siedząca obok zszokowanego i strasznie zmieszanego Davida.


http://www.members.lycos.co.uk/simsfotostory/12.jpg

- Ale przecież ja was znam. Oglądałem wszystkie wasze filmy. I wiem że gracie bohaterów książki pani Rowling. Dziwi mnie tylko to co wy robicie w moim domu?

http://www.members.lycos.co.uk/simsfotostory/13.jpg

- Widzę że ty dalej nie kapujesz. Otóż my nie gramy postaci wymyślonych przez Rowling. My jesteśmy nimi na prawdę. Możesz wierzyć lub nie, ale jesteśmy prawdziwymi czarodziejami David.


http://www.members.lycos.co.uk/simsfotostory/14.jpg

- David.....ty także jesteś czarodziejem.
- Kim jestem? ....czy tu jest jakaś ukryta kamera? Mam Dejavu. Przecież ta sama sytuacja była w pierwszej części książki. - Na twarzy David'a pojawił się dziwaczny grymas, który prawdopodobnie miał oznaczać zdziwienie i zaskoczenie.
-Nie jesteś takim zwykłym czarodziejem. Czekaliśmy na ciebie wiele lat. Próbowaliśmy ci także przybliżyć nasz świat przez cały ten czas. - kontynuowała pani prfesor.

http://www.members.lycos.co.uk/simsfotostory/15.jpg


-Słuchaj... - odezwał się Ron, który do tej pory nie wypowiedział ani jednego słowa. - ...tak na prawdę książkę napisała jedna z czarownic, która przedstawiła dotychczasowe wydarzenia w Hogwarcie. Chcieliśmy ci w ten sposób przybliżyć historię nas, czarodziejów. Filmy zostały również nakręcone przez nas, żeby pokazać ci nasz świat wizualnie. Chcieliśmy ci ułatwić przybycie. Żeby wszystko było ci znajome.

http://www.members.lycos.co.uk/simsfotostory/16.jpg

- Chciałbym wam wierzyć. Wiele razy o tym marzyłem, ale nigdy nie sądziłem że to mogło by się spełnić.
- To jedynym sposobem aby cię przekonać jest zabranie cię do Hogwartu. Tam dowiesz się wszystkiego po kolei. Teraz jest jeszcze za wcześnie aby mówić ci dlaczego jesteś aż tak potrzebny. - stwierdziłą McGonagall
- Ale kiedy macie zamiar mnie zabrać?? - zapytał całkowicie już zmieszany David.
-Teraz! - Wykrzyknęła Hermiona.
-Jak to? A rodzice? Przecież oni o niczym nie wiedzą. Muszę się jeszcze spakować i...
- Z rodzicami już rozmawiałam. - powiedziała McGonagall. - Masz pozwolenie. A twoje rzeczy same się spakują. Ty teraz idź się ubierz i wyruszamy.


Odcinek II (http://forum.thesims.pl/showthread.php?t=16500&page=4&pp=10)

Viggo
01.04.2005, 17:59
widze że strasznie zaryzykowąłęś stworzenie Fs opowiadającego o losacha Harrego pottera , lub chcoiaż cos podobnego jest naprawdę dużą odpowiedzialnością. Nazrazie nie jest za dobrze , źle napisane niekóre nazwiska katorów i w ogóle chaotyczne.
Poczekam do kolejnego odcinka

Mareśka
01.04.2005, 18:01
nie za bardzo mi sie podoba...ocenie potem..

Tidus2004
01.04.2005, 18:01
widze że strasznie zaryzykowąłęś stworzenie Fs opowiadającego o losacha Harrego pottera , lub chcoiaż cos podobnego jest naprawdę dużą odpowiedzialnością. Nazrazie nie jest za dobrze , źle napisane niekóre nazwiska katorów i w ogóle chaotyczne.
Poczekam do kolejnego odcinka


Wybacz nazwiska. Napisałem je tak byle jak i miałem to poprawić. Zaraz to zmienię.

Tidus2004
01.04.2005, 18:04
Jeśli nikomu się nie spodoba proszę abyście dali mi znać kiedy mam przestać robić te fotostory, żebym nie narobił się na darmo....

Nesy
01.04.2005, 18:10
Spox.:P
Zanim wymyśliłam FS ,,Przyjaźń czy Miłość’ tez zastanawiałam się nad ‘Harrym Potterem’. Ale doszłam do wniosku, że to bardzo trudny temat na FotoStory. Może pierwszy odcinek nie był za dobry, ale to twoje pierwsze opowiadanie.
Jestem pod wrażeniem tego, że w ogóle podjąłeś się tak trudnego tematu.
Postacie są ciekawe, zdjęcia ładne, pomysł ciekawy... Może coś z tego wyjdzie.
Zastanawiam się jak zrobisz Hogwart?

Pozdrawiam
Agata

simoleonka
01.04.2005, 18:11
od myślników zaczynaj wielką literą, czasami brakuje jakiejś literki albo zamiast o jest 0 no ale zobaczymy co stanie się dalej :D narazie nie bede oceniac

Binek
01.04.2005, 18:12
nawet fajne 6,5/10

Dream
01.04.2005, 18:13
Nie udało ci się do końca poprawić nazwisk. Pozatym nie pisz posta pod postem :P Regulamin się kłania. No, a tak w ogóle to na razie mnie nie zaciekawiło. Poczekam do następnego odcinka. Zobaczymy. Na razie się nie poddawaj. Pisz. Pozdrawiam!

UnknowN
01.04.2005, 18:24
Pomysł zabujczy!!! I Fajnie napisane! Podoba mi się, ale Nie widzę zdjęć!
Jak to ktoś kiedyś powiedział "Co knor to knar, a co interia to interia"(tFUrca cytatu poszukiwany... ;) )
Pod względem błędów nie patrzyłem... Teź lubię Harry' ego, więc mi to przypadło do gustu... Poczekamy, zobaczymy jak się akcja potoczy...
AdamO
ps. kiedy next odcinek??

|AdamO_Edit|
...kiedy mam przestać robić te fotostory, żebym nie narobił się na darmo....
Co do błędów, to pozwoliłem sobie zaznaczyć najczęstrzy błąd (Nie w FS, ale też się liczy!)

Tidus2004
01.04.2005, 18:28
Pomysł zabujczy!!! I Fajnie napisane! Podoba mi się, ale Nie widzę zdjęć!
Jak to ktoś kiedyś powiedział "Co knor to knar, a co interia to interia"(tFUrca cytatu poszukiwany... ;) )
Pod względem błędów nie patrzyłem... Teź lubię Harry' ego, więc mi to przypadło do gustu... Poczekamy, zobaczymy jak się akcja potoczy...
AdamO
ps. kiedy next odcinek??

Wybacz ale zawiesili serwer na jakiś czas. Za godzinę albo 2 powinni odblokować. Mam nadzieję. Wielkie dzięki a uznanie z twojej strony.

vivien
01.04.2005, 18:38
hmm ;) troche błędów ale ogólnie jest spox ;] też nie widze zdjęć.. ;]
kocham harry'ego więc czekam na next odc ;d

Maga
01.04.2005, 19:00
Nie widzę zdjęć!Co do FS to mi sie nie podoba.Bardzo lubię harry'ego i to mi sie nie podoba calkowicie tak jak w książce.Jak juz wybrałeś taki pospolity temat to przynajmniej wymyśl coś nowego :\ Narazie nie oceniam.

Loczek
01.04.2005, 19:04
Nie widze zdjęć ale tekst jest okej.
Poczekam na drugi odcinek i zrób coś zeby bylo zdjęcia widzieć.

Mysiula92
01.04.2005, 19:18
Słuchaj, stary! Jestem pod wielkim wrażeniem! Ty to masz pomysł! Ja również uwielbiam hp (nie chodzi tu o komputery i drukarki ;) ) i bardzo mi się podoba. Gdyby Dan, Emma i Rupert to przeczytali to by zlecieli z krzeseł ze śmiechu, ale nie dziwiłabym się bo ja też prawie spadłam. Z oceną poczekam do drugiego odcinka. I SPRÓBUJ COŚ ZROBIĆ ZE ZDJĘCIAMI, BO ICH NIE WIDZĘ!

zuzia22
01.04.2005, 19:20
Niezłe. Czekam na następny odcinek.

*Neina*
01.04.2005, 19:32
Właściwie każdy wymyśla własne postacie i ich historie, wiec czemu ty nie robisz tego samego?? Kradniesz pochaterow rowling! (w angli rowling , za to oskarza!)

Incognito
01.04.2005, 19:34
Fajne !! Pisz dalej :):)

rosex
01.04.2005, 19:59
No... całkiem, całkiem... ale zdjęcia się nie pokazują... zrób coś z tym ;)

Tidus2004
01.04.2005, 20:15
No... całkiem, całkiem... ale zdjęcia się nie pokazują... zrób coś z tym ;)


Niestety nie wiem co zrobić. Raz się pokazują, a raz nie. Sądzę że niedługo powinny się pojawić.

Bohaterów wybrałem tych samych, żeby historia trafiała bardziej do czytelników. Jak wymyśliłbym swoje postacie, nie wiem jak wy ale uznałbym to za zwykłą podróbkę....... Osobiście nie widzę nic ciekawego w świecie Harrego Pottera bez Harrego Pottera.

*Neina*
01.04.2005, 20:20
Niestety nie wiem co zrobić. Raz się pokazują, a raz nie. Sądzę że niedługo powinny się pojawić.

Bohaterów wybrałem tych samych, żeby historia trafiała bardziej do czytelników. Jak wymyśliłbym swoje postacie, nie wiem jak wy ale uznałbym to za zwykłą podróbkę....... Osobiście nie widzę nic ciekawego w świecie Harrego Pottera bez Harrego Pottera.
Ale tu głownego bohatera zmyłeś szmata do podłogi...jesli wiesz o co mi chdzi

*apple*
01.04.2005, 20:47
ocenie po 2 odcinku! A kiedy 2??

Ka
01.04.2005, 20:51
Fajnie, że ktoś zdecydował się zrobić taki trudny temat :) A poza tym uwielbiam imie David :D Aha, tylko na jednym ze zdjęć (gdy David czyta książkę w szkole) widać kawałek Rona w ławce z tyłu :D

Tidus2004
01.04.2005, 21:01
Fajnie, że ktoś zdecydował się zrobić taki trudny temat :) A poza tym uwielbiam imie David :D Aha, tylko na jednym ze zdjęć (gdy David czyta książkę w szkole) widać kawałek Rona w ławce z tyłu :D

Tak, to jest Ron, ale to po części nie było zamierzone. Chciałem żeby było widać z tyłu jakąś osobę, zeby można było skojarzyć to miejsce ze szkołą, bo wiać jakieś osoby z tyłu. A tak się złożyło że wziąłem Rona, ale myślałem że niekt tego nie zauważy.

Mam jeszcze prośbę do osób kytykujących moje FS. Możecie pisać o co konkretnie wam chodzi?? cyt. "...głównego bohatera zmyłeś szmatą do podłogi..." - nie, nie rozumiem. Możesz wyjaśnić ??? Dzięki temu będę wiedział co robię źle i jak to poprawić.

GosieQ
01.04.2005, 21:17
chetnie bym przeczytala ale czy jest ses jezeli widze tylko 3 pierwsze zdjecia? jezeli ta postac na poczatku to harry to fajnie jest zrobiony xd tylko nie ma okularkow ale to dobrze xd

ps. ladny jest xd fajnie go zrobilas xd nie wiem jakk z bliska wygloda ale olac xd

Tidus2004
02.04.2005, 07:37
chetnie bym przeczytala ale czy jest ses jezeli widze tylko 3 pierwsze zdjecia? jezeli ta postac na poczatku to harry to fajnie jest zrobiony xd tylko nie ma okularkow ale to dobrze xd

ps. ladny jest xd fajnie go zrobilas xd nie wiem jakk z bliska wygloda ale olac xd

Zdjęcia powinny już być widoczne. Postać którą widziałaś na początku to nie Harry. Proponuję żebyś najpierw przeczytała FS, wtedy dowiesz się kto to.

Binek
02.04.2005, 08:02
kiedy kolejny odcinek?

Tidus2004
02.04.2005, 08:11
kiedy kolejny odcinek?
możliwe że jutro. Praca zajmuję mi trochę czasu, bo jak już niektórzy wcześniej zauważyli temat Harrego Pottera jet trudny do realizacji. Ale postaram si go zrobić jak najszybciej.

.::Vanillia::.
02.04.2005, 09:05
No to może teraz ja ;)
( piszę to co mi się nie podoba, ale to nie zawsze są błędy )

- W jednym z domów stojących blisko siebie na niewielkim osiedlu mieszkał... – po co „blisko siebie”? To zdanie jest długie już bez tego. Też lubiłam pisać rozwlekłe zdania, ale wreszcie ktoś mi powiedział, że krótsze czyta się łatwiej i przyjemniej.
- Zaledwie zdążył przeczytać pierwsze trony kiedy poczuł że musi ją przeczytać do końca. - literówka
- jest kilka powtórzeń ( pożyczyć, przeczytać )
- Nowa lektura tak wciągnęła Davida że godzinami leżąc pod ulubionym drzewem czytał nie dając żadnych znaków swego istnienia. – to jest trochę dziwne. Mogłoby być „żadnych oznak życia” ale to też dla mnie jest takie średnie
- David tak pokochał świat niezwykłego chłopca, szkołę magii i czarodziejstwa, że wiele razy wolałby żyć tak jak on. – „wiele razy marzył, by żyć tak jak on” byłoby lepsze i bardziej poprawne
- na prawdę – to się pisze razem: naprawdę
- Wyszedł z pokoju wolnym zaspanym krokiem. Schodząc powoli schodami rozglądał się wokoło. – już jest raz "wolnym" "Powoli" jest tu niepotrzebne
- David miał już zamiar wrócić do pokoju, gdy nagle w kominku rozbłysnął płomień ! towarzyszącym mu charakterystycznym huknięciem – zjadłeś „z”
- Był tak przerażony że nie mógł się poruszyć, był cały sparaliżowany. – to jest to samo
- odpowiedział jedne z chłopców o czarnych, potarganych włosach w czarnej bluzie z białymi paskami na rękawach – nie jest konieczne i chyba lepiej wyglądałoby bez tego
- powiedziała dziewczyna o brązowych i kręconych włosach – wiem, że się czepiam :) ale ja bym skreśliła „i”
- Kim jestem? ........... – po co tyle kropek?
- ...tak na prawdę książkę napisała jedna z czarownic, która opisała dotychczasowe wydarzenia w Hogwarcie. – jak dla mnie za dużo czasowników. Może „opisując dotychczasowe wydarzenia w Hogwarcie” ? Albo lepiej: Tak naprawdę jedna z czarownic pisząc tą książkę opisała...
- czasem zapominasz przecinków
- dialogi zaczynaj od dużej litery

To chyba tyle z moich uwag :)

To co mi się podobało... Tu nie będę się tak rozpisywać, ale nie dlatego, że było tego mało. Powiem tylko, że dość dobrze piszesz, tekst jest zrozumiały, nie trzeba czytać po kilka razy tego samego zdania. Powtórzeń jest bardzo mało, błędów ortograficznych nie zauważyłam ( nie jestem dobra z ortografii ;)) Zdjęcia są ładne.
A pomysł? Mi osobiście nie przypadł do gustu tak jak pozostałym czytelnikom. Wolałabym coś całkiem nowego. Bo nie jest to ani prawdziwy Harry Potter, ani twoje własne dzieło. To trochę tak jakbyś korzystał z tego co stworzyła Rowling... Albo nawet nie trochę.
Ale jednak jestem ciekawa co zdarzy się dalej i na pewno jeszcze tu wrócę ;)
Pozdrawiam

Tidus2004
02.04.2005, 10:34
No to może teraz ja ;)
( piszę to co mi się nie podoba, ale to nie zawsze są błędy )

- W jednym z domów stojących blisko siebie na niewielkim osiedlu mieszkał... – po co „blisko siebie”? To zdanie jest długie już bez tego. Też lubiłam pisać rozwlekłe zdania, ale wreszcie ktoś mi powiedział, że krótsze czyta się łatwiej i przyjemniej.
- Zaledwie zdążył przeczytać pierwsze trony kiedy poczuł że musi ją przeczytać do końca. - literówka
- jest kilka powtórzeń ( pożyczyć, przeczytać )
- Nowa lektura tak wciągnęła Davida że godzinami leżąc pod ulubionym drzewem czytał nie dając żadnych znaków swego istnienia. – to jest trochę dziwne. Mogłoby być „żadnych oznak życia” ale to też dla mnie jest takie średnie
- David tak pokochał świat niezwykłego chłopca, szkołę magii i czarodziejstwa, że wiele razy wolałby żyć tak jak on. – „wiele razy marzył, by żyć tak jak on” byłoby lepsze i bardziej poprawne
- na prawdę – to się pisze razem: naprawdę
- Wyszedł z pokoju wolnym zaspanym krokiem. Schodząc powoli schodami rozglądał się wokoło. – już jest raz "wolnym" "Powoli" jest tu niepotrzebne
- David miał już zamiar wrócić do pokoju, gdy nagle w kominku rozbłysnął płomień ! towarzyszącym mu charakterystycznym huknięciem – zjadłeś „z”
- Był tak przerażony że nie mógł się poruszyć, był cały sparaliżowany. – to jest to samo
- odpowiedział jedne z chłopców o czarnych, potarganych włosach w czarnej bluzie z białymi paskami na rękawach – nie jest konieczne i chyba lepiej wyglądałoby bez tego
- powiedziała dziewczyna o brązowych i kręconych włosach – wiem, że się czepiam :) ale ja bym skreśliła „i”
- Kim jestem? ........... – po co tyle kropek?
- ...tak na prawdę książkę napisała jedna z czarownic, która opisała dotychczasowe wydarzenia w Hogwarcie. – jak dla mnie za dużo czasowników. Może „opisując dotychczasowe wydarzenia w Hogwarcie” ? Albo lepiej: Tak naprawdę jedna z czarownic pisząc tą książkę opisała...
- czasem zapominasz przecinków
- dialogi zaczynaj od dużej litery

To chyba tyle z moich uwag :)

To co mi się podobało... Tu nie będę się tak rozpisywać, ale nie dlatego, że było tego mało. Powiem tylko, że dość dobrze piszesz, tekst jest zrozumiały, nie trzeba czytać po kilka razy tego samego zdania. Powtórzeń jest bardzo mało, błędów ortograficznych nie zauważyłam ( nie jestem dobra z ortografii ;)) Zdjęcia są ładne.
A pomysł? Mi osobiście nie przypadł do gustu tak jak pozostałym czytelnikom. Wolałabym coś całkiem nowego. Bo nie jest to ani prawdziwy Harry Potter, ani twoje własne dzieło. To trochę tak jakbyś korzystał z tego co stworzyła Rowling... Albo nawet nie trochę.
Ale jednak jestem ciekawa co zdarzy się dalej i na pewno jeszcze tu wrócę ;)
Pozdrawiam

Jesteś po prostu rewelacyjna!!!! :D Wielkie dzięki że tak szczegółowo wypisałaś moje błędy. Obiecuję że postaram się to zmienić jak naszybciej. Co do literówek to mam usprawiedliwienie, klawiatura mi się psuje i nawet jak kliknę na jakąś literę ona czasem się nie pojawia.

DZIĘKI, DZIĘKI.....

PS: Co do tego, że to nie jest moja twórczość to trochę się mylisz. To jest w 100% moje. Jedyną rzeczą którą chciałem wykorzystać od Rowling to sposób pisania. Wiem że mi to nie wyszło bo nie dorównuje jej do pięt. I na pewno chodziło ci tutaj o moment kiedy ktoś przychodzi i mówi że David jest czarodziejem. Uwierz mi, z pierwszym odcinkiem miałem ogromne problemy. Teraz mam już inne pomysły na pierwszy odcinek ale chyba już za późno na jakiekolwiek zmiany.

Delicate
02.04.2005, 11:10
Nooo, zobaczyłam zdjęcia i o wiele bardziej mi się spodobało. Troszkę pogmatwane, ale ok. Z oceną wstrzymuje się do next part :) 3maj tak dalej !

_Elisha_
03.04.2005, 16:53
no nawet niezle :] ocenie po drugim odcinku :)

Tidus2004
03.04.2005, 17:05
Odc. 2

W kilka chwil David był gotowy do wyjazdu. Mimo, że uwierzył tym niezwykłym ludziom, dalej odczuwał nieprzyjemny niepokój. Od dawna już marzył właśnie o tej chwili, jednak gdy to już się stało, było tak piękne, że trudno uwierzyć iż jest prawdziwe.

http://www.members.lycos.co.uk/simsfotostory/1a.jpg

Wszyscy razem udali się do stojącego przed domem małego fiata 126. Było im bardzo ciasno, jednak nikt się do tego nie przyznawał. Wśród nich nie było osoby potrafiącej prowadzić samochód. McGonagall wyjęła z wewnętrznej kieszeni swojej sukni długą i bardzo elegancką różdżkę. Wymachując nią to w dół, to w górę i wyszeptała jakieś zaklęcie, którego nikt nie był w stanie usłyszeć. Auto ruszyło jak błyskawica. David domyślił się, że to zaczarowany samochód. Po tym jak zobaczył w jaki sposób Fiat się porusza, przypomniał sobie wycieczkę Harrego Błędnym Rycerzem. W kilka minut znaleźli się na stacji.
- Pewnie teraz będziemy musieli przejść przez peron 9 i ¾ ? – zapytał z lekką ironią.
- Oczywiście.- odpowiedziała chłodnym głosem pani profesor.
Cała grupka szła wzdłuż torów mijając po kolei inne perony. Na stacji nie było nikogo. Tory także były puste. Było ciemno. Lampy były ustawione co jakieś 10 metrów. W końcu dotarli do peronu 9.
- Proszę, idźcie.- powiedziała McGonagall wskazując palcem na ścianę gdzie po jej obu zewnętrznych stronach znajdowały się dwie tabliczki z numerami peronu 9 i 10.
- Pewnie wiesz jak się ta dostać, prawda? – zapytał Harry.
- No jasne, w końcu przeczytałem 5 tomów książki, nie licząc 3 filmów.-odpowiedział już znacznie pewnym tonem David.
- To ruszajmy!- wykrzyknął stojący z tyłu Ron.
Po chwili prosto na ścianę pobiegli Ron, Harry i Hremiona.
- Teraz pana kolej.
Opiekunka Gryffindoru położyła rękę na ramieniu chłopca. Na jej tworzy pojawił się lekki uśmiech, co było to naprawdę rzadkim widokiem.
- Tak, teraz ja.
David nie był jeszcze w stu procentach przekonany co do realizmu tych wydarzeń. Zamkną więc oczy i zaczął biec tak szybko jak potrafił. Tuż przed ścianą poczuł nagły przypływ strachu. Miał lekkie wątpliwości czy na prawdę uda mu się przejść na peron 9 ¾. Było już jednak za późno. Tak się rozpędził że za nic nie mógłby się zatrzymać. Czuł jak ściana jest tuż przed nim. W końcu jego ciało ogarnął lodowaty chłód. Po chwili uczucie znikło. Otworzył oczy i przed sobą zobaczył ługi czerwony pociąg z napisem „Hogwarts Express”.
Zdążył się tylko rozejrzeć kiedy usłyszał krzyk Rona.
- David! Chodź! Pociąg zaraz ruszy!
- Już idę.
Parę minut później pociąg dał sygnał i ruszył.

http://www.members.lycos.co.uk/simsfotostory/2a.jpg

- To jest na prawdę niesamowite. – powiedział David siedząc już w jednym z przedziałów.
- Co jest takie niesamowite – zapytała Hermiona.
- No to wszystko. Przecież ja żyłem jak zwykły człowiek, a tu nagle wy zjawiacie się w moim domu, mówicie, że jestem czarodziejem i zabieracie mnie do Hogwartu. TO JEST DZIWNE.

http://www.members.lycos.co.uk/simsfotostory/3a.jpg

- Nie masz się czy przejmować. Czułem dokładnie to samo kiedy ja znalazłem się w podobnej sytuacji. Zresztą sam wiesz. Czytałeś. Chociaż... ja miałem gorzej. Ja nic nie wiedziałem o tym świecie. A ty masz nas.


http://www.members.lycos.co.uk/simsfotostory/4a.jpg

- No może masz rację. – odpowiedział David.- Czy my jesteśmy w tym pociągu sami?
- No jasne... Nikt przecież nie jechałby do Hogwartu o 4 nad ranem. – odpowiedział siedzący obok Harrego Ron.
Pociąg jechał ponad godzinę.

http://www.members.lycos.co.uk/simsfotostory/5a.jpg

- Jesteśmy na miejscu – oznajmiła pani profesor. – Teraz chodźcie za mną. Jest już bardzo późno. Trzymajcie się blisko mnie. Będziemy szli obok Zakazanego Lasu.
Harry, Ron, Hermiona i David szli za McGonagal około 30 min. W końcu byli już tak blisko że mogli już ujrzeć zamek.

http://www.members.lycos.co.uk/simsfotostory/6a.jpg

- Oooo..... nie wierzę własnym oczom. – wydusił z siebie David.
- W nocy naprawdę robi wrażenie – przytaknął Harry.
- Proszę nie marnować czasu na podziwianie. Jest już późno. Musimy jak najszybciej wracać. – rzekła McGonagall.
Harry i Ron spojrzeli na siebie robiąc bardzo wymowną minę, David widząc to ledwo powstrzymał się od parsknięcia śmiechem.

http://www.members.lycos.co.uk/simsfotostory/7a.jpg

- Jesteśmy na miejscu.... – oznajmiła kobieta.
- Wow... to jest niewiarygodne....- przerwał jej David stojąc jak osłupiony

http://www.members.lycos.co.uk/simsfotostory/8a.jpg

- ...Jutro pozachwycasz się zamkiem, a teraz wy – spojrzała na Herrego, Rona i Hermionę – odprowadźcie naszego nowego ucznia do pokoju Gryffonów.
- Dobrze pani profesor – odpowiedział Harry.
- Tylko macie się tam udać od razu. Nie życzę sobie wałęsania się po zamku o tej porze.
Profesor odwróciła się i poszła przez główne schody.

http://www.members.lycos.co.uk/simsfotostory/9a.jpg

- Harry, może byśmy tak pokazali zamek naszemu nowemu koledze? – zapytał Ron.
- To byłby niezły pomysł. Wszyscy jeszcze śpią. Na dodatek niedługo będzie świtać. Nie opłaca się iść spać już o tej godzinie.

http://www.members.lycos.co.uk/simsfotostory/10a.jpg

- Nie, Harry, profesor McGonagall powiedziała wyraźnie żebyśmy wracali do pokoju. – odezwała się Hermiona trochę wyższym i poważniejszym tonem niż zazwyczaj

http://www.members.lycos.co.uk/simsfotostory/11a.jpg

- Ty to jak zwykle potrafisz komuś zepsuć zabawę „... profesor McGonagall powiedziała wyraźnie żebyśmy wracali do pokoju...” – powiedział Ron robiąc głupie miny i przedrzeźniając Hermionę.
- Dajmy sobie dzisiaj spokój – rzekł David- jest już późno, a ja nie chcę się narażać już pierwszego dnia.
- No to chodźmy do salonu.

Cała czwórka poszła przez główne chody. Szli przez długie korytarze zamku. Mijali różne pomniki, rzeźby i obrazy z ruszającymi się w nich postaciami. Doszli wreszcie doszli do komnaty zaczarowanych schodów.

http://www.members.lycos.co.uk/simsfotostory/12a.jpg

- Zaraz... ja pamiętam to miejsce. –zagadnął David.- To są schody prowadzące do wszystkich pięter tego zamku. Z tego co pamiętam to one się poruszały.
- Tak, to te schody.....- przytaknął Harry,
- Ale teraz śpią, i nie radzę ich budzić. Mogą wtedy zanieść cię zupełnie inny miejsce. – przerwała Hermiona.
- Zawsze marzyłem żeby to kiedyś zobaczyć

http://www.members.lycos.co.uk/simsfotostory/13a.jpg

http://www.members.lycos.co.uk/simsfotostory/14a.jpg

http://www.members.lycos.co.uk/simsfotostory/15a.jpg

- Poznaj Grubą Damę David.
- Ale przecież ona nie jest wcale gruba. – odpowiedział ze zdziwieniem.
- Parę tygodni temu wpadła w kompleksy i poprosiła Dumbledora, naszego dyrektora o jakieś zaklęcie odchudzające. – wyjaśniła Hermiona, na której twarzy pojawił się uśmiech.
- Musimy ją obudzić. Oby się nie rozzłościła. – oznajmił Harry. Zbliżył się do obrazu i dotknął delikatnie rękę Grubej Damy

http://www.members.lycos.co.uk/simsfotostory/16a.jpg

- Kto śmie mnie budzić o tej porze ?!- wykrzyknęła. –Ach, to ty panie Potter. Jak zwykle w środku nocy wałęsasz się po szkole....
- Prosimy byś wpuściła nas do środka. – powiedział niepewnie.
- ...o dobrze.... hasło poproszę.
- „Pączuszek”
Obraz posunął się, odsłaniając przejście do drugiego korytarza, który prowadził do kolejnego wejścia. Po chwili znaleźli się w pokoju wspólnym Gryffonów. Było dokładnie takie jak zostało opisane w książce, i dokładnie takie jak przedstawiono go w filmie.


http://www.members.lycos.co.uk/simsfotostory/17a.jpg


Wszystko było takie niemożliwe. Z każdej strony można było wyczuć magię.
- Jest tu naprawdę pięknie. Brakuje mi słów żeby to jako opisać. – zachwycał się David.
- To jeszcze nic. Poczekaj aż zobaczysz cały zamek. – dodał Ron.
- Już nie mogę się doczekać.

http://www.members.lycos.co.uk/simsfotostory/18a.jpg

- Może posiedzimy trochę przed kominkiem? – zaproponował Harry. – tutaj już raczej nikt nas nie znajdzie.
- A Percy? Przecież on pilnuje żeby w salonie nikt za długo nie siedział... – oburzyła się Hermiona. – Nie wiem jak wy, ale ja idę do sypialni. Jutro są normalne zajęcia, chcę wam przypomnieć. I nie mam zamiaru zasnąć na którejś lekcji.
- Hermiona, ty to już chyba majaczysz ze zmęczenia - powiedział drwiąco Ron- przeciez Percy już drugi rok nie chodzi do Hogwartu. Przeciez my tu pilnujemy porządku.
- To my też już lepiej chodźmy. – powiedział David, nie chcąc już słuchać kolejnych wykładów Hermiony o tej godzinie. - Hermiona powinna się chyba wyspać.
Przeszli więc przez cały pokój wspólny i przechodząc przez przejście, wspięli się krętymi schodami na wieżę z sypialniami.
- Dobranoc. – powiedziała Hermiona, po czym odwróciła się i weszła do drzwi po lewej stronie na szczycie schodów.
- Dobranoc...- mruknęli jednocześnie trzej chłopcy, wchodząc o drzwi po prawej.

http://www.members.lycos.co.uk/simsfotostory/19a.jpg

Sypialnia chłopców była okrągła. Przy ścianach stało 6 łóżek. Pierwsze łóżko po lewej stronie było puste. Kierując się stroną zegara, na drugim spał Seamus, trzecie było także puste, czwarte należało do Harrego, na piątym sypiał Ron. Łatwo można było je rozpoznać, gdyż wokół jego łoża wisiały chorągiewki wszystkich drużyn Quiditcha. Na ostatnim łóżku spał Neville. David zajął puste łóżko stojące między łóżkami Seamusa i Harrego. Przy każdym z nich stała wilka skrzynia w którym mogli trzymać swoje prywatne rzeczy, a na środku stało tajemnicze urządzenie.

http://www.members.lycos.co.uk/simsfotostory/20a.jpg

- Czy te łóżko jest zajęte? – zapytał David.
- Nie, nie jest.- odpowiedział mu Harry.
- I jak ci się podoba?
- Pytanie....no rewelacyjnie jest. Spełniło się moje największe i jak dotąd myślałem nie realne marzenie.
Chłopcy przebrali się w swoje piżamy, jednak żadnemu z nich nie chciało się jeszcze spać. David po nocy pełnej tylu wrażeń tak zgłodniał, że poczuł jakby żołądek przyrósł mu do kręgosłupa. Słyszący to Ron i Harry, wyciągnęli ze swoich kufrów pełno owoców i różnych magicznych słodyczy.

http://www.members.lycos.co.uk/simsfotostory/21a.jpg

Siedzieli na podłodze zajadając fasolki wszystkich smaków Bertiego Botta, pieguskowe kociołki, dyniowe paszteciki i inne smakołyki. Rozmawiali tak aż do samego świtu. Jednak byli tak zmęczeni, że nawet nie zauważyli kiedy zasnęli.

Odcinek III (http://forum.thesims.pl/showthread.php?t=16500&page=10&pp=10)

To jest już mój 2 odcinek. Pewnie jest trochę nudny, bo bez żadnej akcji, ale obicuję, że w 3 odcinku już postaram się jakąś umieścić.

Proszę oceniajcie.....

Binek
03.04.2005, 17:19
Bardzo fajne!!
10/10
Oby tak dalej!

Tidus2004
03.04.2005, 18:29
Proszę, jak już wchodzicie na te FS to oceńcie je, albo jakiś komentarz chociaż....
CZY NA PRAWDĘ TAK TRUDNO??????!!!!!!!!!!

UnknowN
03.04.2005, 19:02
Dobra, epidemia choroby 'bezkomentarzowej' rozprzestrzenia się w nagłym tępie...
A teraz tak na serio. Super. Najbardziej fascynuje mnie dokładność szczegółów w porównaniu z książką. Te skrzynie, schody, pociąg, dywany (Jak ty zrobiłaś, że umieściłaś dywan po skosie, o TU (http://www.republika.pl/tidus2004/17a.jpg)?? Czy to w NS tak można czy to jakaś sztuczka??)... Zabujcze!
Zdjęcia się pokazały! Poprostu brak mi słów...
Treść tak samo! Mnie się pomysł podoba najbardziej. Kiedy next odc.??
Adam

Chiara
03.04.2005, 19:12
A więc :

1. Pierwszy odcinek super i widziałam zdjęcia.
2. Drugi odcinek fajny, ale nie widzę zdjęć...

Tidus2004
03.04.2005, 19:14
Dobra, epidemia choroby 'bezkomentarzowej' rozprzestrzenia się w nagłym tępie...
A teraz tak na serio. Super. Najbardziej fascynuje mnie dokładność szczegółów w porównaniu z książką. Te skrzynie, schody, pociąg, dywany (Jak ty zrobiłaś, że umieściłaś dywan po skosie, o TU (http://www.republika.pl/tidus2004/17a.jpg)?? Czy to w NS tak można czy to jakaś sztuczka??)... Zabujcze!
Zdjęcia się pokazały! Poprostu brak mi słów...
Treść tak samo! Mnie się pomysł podoba najbardziej. Kiedy next odc.??
Adam

WIELKIE DZIĘKI!!!
Tak dobrego komentrza to ja chyba jeszcze nie miałem, a jak miałem to niech ten ktoś mi wybaczy. Dlatego odpowiem ci na wszystkie twoje pytania.
Dywany po skosie to nie żadna sztuczka. Można to zrobić tylko w NS. Wpisujesz kod " boolprop allow45degreeangleofrotation true" i naciskając na klawiaturze " , ' i " . " obiekty obracają się co 45 stopni.
Nie wiem dokładnie kiedy następny odcinek ale postaram się jak najszybciej. Robienie tego FS jest bardzo trune, tym bardziej jak zauważyłes staram sie dopracować każdy szczegół. Ale tak do wtorku powinno się pojawić. mam nadzieję.

A tak nawiasem mówiąc to jestem chłopakiem i piszw rodzaju męskim...... :D :D

Raija
03.04.2005, 19:50
No to kolej na mnie. Pierwszy odcinek jest taki sobie ale podobał mi sie ze względu na ładne zdjecia. Lecz niestety w drugim odcinku fotki sa niewidoczne. Za to treść moim zdaniem przynajmniej jest o wiele ciekawsza niż w części I. Wcale sie nie nudziłam czytajac go...nie wiem tylko co z tymi zdjęciami. Znalazłam tylko jeden błąd...to bardzo mało...chyba, że nie zauważyłam. Przyjemnie sie czyta...liczę na to, że dalsze odcinki będą równie udane jak ten.
Pozdrawiam *Roxi*
EDIT: Gosh! Zdjęcia są przepiękne! Wszystko jest cudowne! Jak w filmie...zamek cudny, hol jak prawdziwy, salon super, te obrazy na ścianie...wszystko jest znakomite. Obraz "grubej" damy...pod wrażeniem jestem. Czy sam budowaleś ten zamek? Bo jak na nego patrzę to aż mnie zazdrość zżera...

Daga
03.04.2005, 20:23
No w sumie to narazie jest ok... poczekam jescze na następny odcinek i wtedy moze powiem cus więcej

Tidus2004
03.04.2005, 20:28
No to kolej na mnie. Pierwszy odcinek jest taki sobie ale podobał mi sie ze względu na ładne zdjecia. Lecz niestety w drugim odcinku fotki sa niewidoczne. Za to treść moim zdaniem przynajmniej jest o wiele ciekawsza niż w części I. Wcale sie nie nudziłam czytajac go...nie wiem tylko co z tymi zdjęciami. Znalazłam tylko jeden błąd...to bardzo mało...chyba, że nie zauważyłam. Przyjemnie sie czyta...liczę na to, że dalsze odcinki będą równie udane jak ten.
Pozdrawiam *Roxi*

Na prawę nie wiem czemu nie otwierają ci sie zdjęcia. Mi działają. Ale już nidługo założę konto w interii (do tej pory miałem w onecie) i może w końcu będą działać.

Raija
03.04.2005, 20:30
Już widzę zdjęcia. Patrz na moj poprzedni post.

taga91
03.04.2005, 20:48
Twoje FS jest pierwszym ocenianym przeze mnie ... Więc moja ocena brzemi : 9.5/10
Znalazłam tu taki fragment, w którym widać to że lubisz HP bo jest to fragment pisant stylem J.Rowling.A oto on (

- Więc może najpierw się przedstawimy - kontynuowała dziewczyna w różowej bluzeczce. - Ja jestem Emma Watson, to jest Daniel Radcliffe- wskazała na siedzącego obok młodzieńca - i Rupert Grint - [B]tym razem lekko skinęła głową na chłopca o ognisto rudych włosach stojącego na środku pokoju.[B/] - Ale to są nasze drugie imiona i nazwiska, które ukrywają naszą prawdziwą tożsamość.

Nprmalnie jak bym czytała Harrego Pottera ... Jak dla mnie świetne ... Gratuluje !!

Tidus2004
03.04.2005, 20:58
Twoje FS jest pierwszym ocenianym przeze mnie ... Więc moja ocena brzemi : 9.5/10
Znalazłam tu taki fragment, w którym widać to że lubisz HP bo jest to fragment pisant stylem J.Rowling.A oto on (

Nprmalnie jak bym czytała Harrego Pottera ... Jak dla mnie świetne ... Gratuluje !!

Wielkie dzięki.
Masz rację, uwielbiam książkę Harrego pottera. A styl Rowling po prostu kocham. Dlatego pisze podobnie, a bynajmniej staram się....

Delicate
03.04.2005, 21:45
Eeee... Nawiasem mówiąc to ja nie widze zdjęć i ŻADNE ODŚWIEŻACZE nie pomagają.... Zrób coś z tym, bo po raz drugi mam ten problem ! :(

Tidus2004
03.04.2005, 22:39
Eeee... Nawiasem mówiąc to ja nie widze zdjęć i ŻADNE ODŚWIEŻACZE nie pomagają.... Zrób coś z tym, bo po raz drugi mam ten problem ! :(

Na prawdę nie wiem co z tymi zdjeciami. Dwałem zdjęcia z konta na onecie i też nie wszystkim działało. Teraz drugi odcinek mam z konta interii i jak widzę też nie działa. Nie wiem co mam zrobić. A najdziwniejsze jest to że mi za każdym razem działają.
Jak wiesz jak rozwiązać ten problem to ratuj.

EDIT: Gosh! Zdjęcia są przepiękne! Wszystko jest cudowne! Jak w filmie...zamek cudny, hol jak prawdziwy, salon super, te obrazy na ścianie...wszystko jest znakomite. Obraz "grubej" damy...pod wrażeniem jestem. Czy sam budowaleś ten zamek? Bo jak na nego patrzę to aż mnie zazdrość zżera...

Jeśli chodzi ci o zamek ten w całości to nie budowałem sam. Ale niestety jest w tym jeden sekret który mogę ci wyjaśnić najwyżej na prywatnej wiadomości, nie chce żeby wszyscy poznali techniki tworzenia mojego FS.
Naprawdę jestem ci wdzięczny za taka ocenę. Jesteś takim dopalaczem, bo teraz na pewno z większą chęcią zrobię kolejne odcinki.

Dream
03.04.2005, 23:01
A czy ja też mogę poznać ten sekret??! Zdjęcia najlepiej wgraj na http://members.lycos.co.uk Zapewniam, że wszyscy je obejrzą :P
No cóż, pozdrawiam.
Ps. Jak nie będziesz wiedział jak sie zarejstrować na Lycosie, pomogę.

Mirrian
04.04.2005, 06:13
Pierwszy odcinek był ciekawy...
Ale w drugim nie widze zdjęć!

Sahem
04.04.2005, 15:06
A ja wogle nie widze zdjęć;(;( Ja chcę zdjęcia!!;(;(

Tidus2004
04.04.2005, 15:26
A ja wogle nie widze zdjęć;(;( Ja chcę zdjęcia!!;(;(

No....TERAZ ZDJĘCIA MUSZĄ DZIAŁAĆ. SPRAWDZAŁEM NA INNYM KOMPIE I TAM DZIAŁAJĄ, JAK WAN NIE DZIAŁAJĄ TO JUŻ NIE MOJA WINA. ;P


:D :D :D :D :D

Sahem
04.04.2005, 16:39
Pojawiło się jedno zdjęcie;( To już jest COŚ:P Ale ja nadal pragne zobaczyć zdjęcia i Hogwart:P!

Keisy
04.04.2005, 16:44
Szczęka mi opadła jak zobaczyłam zamek. Świetnie to wygląda, naprawdę!

Sama historia jest taka sobie. Ja przesiaduje głównie na forum właśnie o tematyce potterowej, i tam strasznie surowo oceniamy wszelkie prace. Bohater wydaje mi się nienaturalny. Dlaczego nie prosił o wyjaśnienie, dlaczego poszedł do szkoły w wieku 16 lat a nie 11? Dlaczego tk łatwo to wszystko przyjął? To troche takie naciągane.

No nic, zobaczymy jak ci będzie szło dalej.
Życze Weny.

Adi
04.04.2005, 16:51
Możesz gdzies dac ten zamek? ściągnął bym sobie bo jest zarąbisty.

A fotostroy nawet, pierwszy odcinek nudny, drugi jako tako

k-o-t-e-c-e-k
04.04.2005, 16:55
zdjecia sa naprawde super! historia mi sie troche mniej podoba ale jest niezla :)

PS. jestem nowa na forum :baby: :)

Tidus2004
04.04.2005, 17:52
[QUOTE=Keisy]Szczęka mi opadła jak zobaczyłam zamek. Świetnie to wygląda, naprawdę!

Sama historia jest taka sobie. Ja przesiaduje głównie na forum właśnie o tematyce potterowej, i tam strasznie surowo oceniamy wszelkie prace. Bohater wydaje mi się nienaturalny. Dlaczego nie prosił o wyjaśnienie, dlaczego poszedł do szkoły w wieku 16 lat a nie 11? Dlaczego tk łatwo to wszystko przyjął? To troche takie naciągane.

No nic, zobaczymy jak ci będzie szło dalej.
Życze Weny.[/QUO

Więc zacznę tak...... Główny bohater wszystko łatwo przyjął bo, po pierwsze był w wielkim szoku, nie wiedział co się dzieje, zresztą wspominałem to w FS. Można by było pomyśleć że mógł się zapytać na miejscu albo w pociągu, ale nie dość że był zbudzony w środku nocy i nie wierzył za bardzo w to co się dzieje, a na dodatek to było zbyt duuużo wrażeń jak na jedną noc i poprostu już nie miał do tego głowy. W końcu mógł myśleć że to jest sen i że w krótce się obudzi, ale nie będę się rozpisywać żeby nie zdradzić czegoś czasem.

Jak napisałaś jesteś fanką Harrego i krążysz po stronkach z nim związane. Więc mam propozycję którą mogłabyś przemyśleć. Propozycja tyczy się także innych osób. "POSZUKUJĘ OSOBY, KTÓRA CHCIAŁABY POMÓC MI W TWORZENIU HISTORII DO TEGO FS. OCZYWIŚCIE PRZY PREMIERZE KOLEJNEGO ODCINKA Z NOWYM WSPÓŁTWÓRCĄ PODKREŚLĘ ŻE JEST TO PRACA RÓWNIEŻ I TEJ OSOBY. MÓJ NR. GG TO: 5870169 . Jeśli ktos ma ochotę się przyłączyc proszę o kontakt. Nie znaczy to że brak mi pomysłów, ale możliwe że jest któś któ chciałby się przyłączyć bądź ma jakieś pomysły.
Powodem mojego ogłoszenia jest to że brak mi pomysły na wątki poboczne, bo główny wątek mam już zaplanowany.

_Elisha_
04.04.2005, 19:49
ohh.... teraz brak mi slow.... EXTRA, naprawde..... ciekawi mnie jak zrobisz watek z draco :) (jezeli cos takiego zamierzasz zrobic, choc dziwilabym sie gdyby nie bylo sprzeczek z malfoyem :P) a ten hogwart :happy2: suuuuper (sciagnales czy zrobiles, bo jesli to drugie to ... pogratulowac talentu, chociaz wydaje mi sie ze takie cusiki sa do sciagniecia... no nie wnikam)... fotki rowniez SUPER..... bardzo fajnie sie czyta..... :D:D:D az milo :) bardzo fajna lektura na wieczor :D oby tak dalej :* 1000000000000/10

P.S. A ja ce nastepny odcinek!!! :baby: B)

***Silye***
04.04.2005, 19:56
Według mnie wszystko jest ok... Tylko ten David mnie denerwuje... Niech on umrze, a np. Hermiona zakocha się w Draconie Malfoyu... To tylko przykład, ale i tak nie mógł byś zabić Davida, bo to by głupio wyszło... Za Nową postać odejmuję punkt... moja ocena: 9/10

k-o-t-e-c-e-k
04.04.2005, 20:01
mnie tez David wnerwia... no ale ogolnie mi sie pdoba :D tylko ze nikt sie nie kłóci:P

Tidus2004
04.04.2005, 20:42
To dopiero początek. :D :D Te dwa odcinki to tylko wprowadzenie. Akcja zacznie się dziać od 3 odc.
Co do tego:
Tylko ten David mnie denerwuje... Niech on umrze
i
To tylko przykład, ale i tak nie mógł byś zabić Davida, bo to by głupio wyszło

To wszystko się jeszcze może zdażyć. Precież dopiero zaczynam.
Kłótni jeszcze nie ma, bo Harry jeszcze się nie spotkał z Malfoyem. A ron z Hermioną sie jak do tej pory nie kłócili, bo sami pomyślcie, czy wam by się chciało kłócic z kimkolwiek o 4 nad ranem????

A, jeszcze ten David. Czemu wam się nie podoba?? powiedzcie, możliwe że dzięki wam się zmieni. Bardzo cenię sobie wasze krytyki, bo dzięki temu wiem co robię źle i mogę to zmienić lub poprawić. Tylko proszę, jak wam się coś nie podoba to mówcie co i dlaczego. CENIĘ SOBIE KONKRETNOŚĆ.

Elvis
04.04.2005, 21:05
yyyyy.............yyyyyyyyy......aaaaaa........... oooooooo..........nie wiem co powiedzieć po prostu odlot też mnie interesuje Harry Potter przeczytałem wszystkie książki a nawet próbowałem zrobic fotostory ale nawet nie szukaj bo nie wyszło a co do fotostory to dla mnie jesteś prawie taki sam jak Rowling nie no przesadziłem ale jest COOL!!kontynuuj dalej to fotostory i go nie zepsuj.A jeśli chodzi o zamek to nie odzywam się powiem tylko tyle jest ZACZEPISTY i mam proźbe i rade wystaw gdieś do ściągnięcia ten zamek bo jest no wiesz jaki i teraz rada wystaw go do zdjęć domów z the sims 2 gwarantuję ci dobrą ocenę aha!!!mógłbyś mi zdradzić tą tajemnice????mozesz mi zaufać nikomu innemu nie powiem jak bedziesz chcial żeby nie mówić.To już chyba wszystko tak to już wszystko
PS.Pozdro for all Elvis

Incognito
05.04.2005, 09:57
Fajne,fajne......:D Bardzo lubię Pottera . Pisz dalej :) Kiedy następny odc ?

Kirke
05.04.2005, 14:25
Nie mogę powiedzieć że super i wciągające, no bo w sumie nic się jeszcze nie stało, więc dziwią mnie opinie że jest super, no ale zameczek żeczywiście pinkny, jak akcja się rozwinie to skomentuje

Neroska
05.04.2005, 14:36
Kiedy następny odcinek nie moge sie doczekać!

Tidus2004
05.04.2005, 14:41
Kiedy następny odcinek nie moge sie doczekać!

Niestety ale 3 odcinek pojawi się ze sporym opóźnieniem. Planuję go dopiero na piątek 8.04.05. bądź nawet na niedzielę 10.04.05. Niedziela to już maksymalnie skrajny termin. Powodem są niestety te przykre bieżące wydarzenia i nie mam po prostu czasu. Mam nadzieję że wybaczycie mi taką przerwę. Ale obiecuję że będę starał się zrobić to jak najszybciej. Być może wyjdzie to wcześniej, ale to mało prawdopodobne.

PRZEPRASZAM!!!!!!!!!!!!!!1

kaś
05.04.2005, 17:00
Bardzo mi się Podoba! I ten Hogwart... Miodzio! A pomieszczenie wejściowe ( nie wiem czy dobrze napisałam :P) prawie identyczny jak w grze. 9,5/10! Kongratulejszyn!

Dream
05.04.2005, 17:05
Wreszcie widzę zdjęcia :D Rzeczywiście podobny Hogwart, na pewno ściągniety nie?! Ale co tam. Czekam na kolejny odcinek ;)

Kash
05.04.2005, 17:23
No, no, jestem pod wrażeniem :)
Podobają mi się budowle.
9/10, bo widze parę błędów.

Tidus2004
05.04.2005, 18:05
Wreszcie widzę zdjęcia :D Rzeczywiście podobny Hogwart, na pewno ściągniety nie?! Ale co tam. Czekam na kolejny odcinek ;)

Hogwart nie jest ściągnięty......Jest to moja cieżka praca.... (chodzi mi tu o wnętrze)

kaś
05.04.2005, 18:36
Hogwart nie jest ściągnięty......Jest to moja cieżka praca....
Wow! Gratuluję! Masz talent :D Też bym tak chciała :)

Lisa
06.04.2005, 10:52
Hogwart nie jest ściągnięty??? Jeeezu ile siedziałeś przy grze, żeby zrobić coś takiego??? W środku trochę pusto, ale i tak chylę czoło :bow: :bow: .
EDIT: schody są beznadziejne (wybacz szczerość)

*apple*
06.04.2005, 12:50
O matko! Ja bym wogóle nie zbudowała czegoś takiego! aaaaaa ile to budowałeś?? to fs chyba kosztowało cię trochę cierpliwości??

Nesy
06.04.2005, 13:51
WoW!!!
Jak ujrzałam ten Hogwart... :bow: :bow: :bow:
... aż mnie zatkało!
To jest ŚWIETNE!!!

frecia
06.04.2005, 19:56
nie jestem zwolenniczka Harrego i jego pottera :D ale powiem jedno niesamowite wrazenie na mnie zrobily zdjecia, tresc tak jak wczesniej powiedzialam, tematy Harry i spolka mnie nudza, ale bede Tobie kibicowac, chociazby ze wzgledu na te szczegoly i bardzo dobrze wykonane zdjecia. 7/10

didaa13
07.04.2005, 14:43
Bardzo fajne FS!Po za tym jestem fank Harry'ego Pottera!

_Elisha_
07.04.2005, 16:36
łoooo to jestem pod wrazeniem jak sam zrobiles...... ja bym w zyciu takiego nie zbudowala bo po pierwsze: nie chcialoby mi sie a po drugie: nie potrafilabym TAKIEGO ladnego... naprawde jestem pod wrazeniem.... kiedy kolejny odcinek??:D

Nadine
07.04.2005, 17:14
nieźle widzę że próbujesz wprowadzić nas w klimaty Magicznego Pottera
Pociąg fajnie ci wyszedł ale jakby się przyjrzeć to normalny dom bez dachu :P
Hogwart jest super,razem z dormiotriem chłopaków i pokojem wspólnym gryffindoru ale przyznam że nie powinnieneś kierować się tym banalnym filmem którym dużo wiary nie wiadomo czemu się zachwyca!
Ciekawa jestem tylko jak wykonasz różdzki :) Już się nie mogę
doczekać kiedy ujrzę moją ukochaną postać draco malfoy'a. A i co do koloru tych schodów to są raczej banalne :(
ale ogólnie 9,5/10
bardzo fajnie się zaczyna!
Czekam z niecierpliwością na nast. odc!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tidus2004
07.04.2005, 18:25
nieźle widzę że próbujesz wprowadzić nas w klimaty Magicznego Pottera
Pociąg fajnie ci wyszedł ale jakby się przyjrzeć to normalny dom bez dachu :P
Hogwart jest super,razem z dormiotriem chłopaków i pokojem wspólnym gryffindoru ale przyznam że nie powinnieneś kierować się tym banalnym filmem którym dużo wiary nie wiadomo czemu się zachwyca!
Ciekawa jestem tylko jak wykonasz różdzki :) Już się nie mogę
doczekać kiedy ujrzę moją ukochaną postać draco malfoy'a. A i co do koloru tych schodów to są raczej banalne :(
ale ogólnie 9,5/10
bardzo fajnie się zaczyna!
Czekam z niecierpliwością na nast. odc!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Przyznaję, że pociąg jest bez dachu. Ale to tylko dlatego, że sam mi się skasował. To była tylko podłoga ułożona kodem na taki okrągły dach, ale nie wiem czemu się wyłączyło i dachu nie było, a nie chciało mi się już robić od nowa ciuchci.

Malfoy na 99% będzie w trzecim odcinku. A to dlatego że ja wprowadzam ograniczenia zdjęć na jeden odcinek (max 20 - 25 zdjęć na jeden odcinek.) i nie wiem czy się wyrobię na Malfoya, ale postaram się.

Ja uważam że ten kolor schodów nie jest banalny, i pasuje do tego pomieszczenia, ale to zależy od gustu, i nie wiem czy są w necie jakieś podobniejsze do tych z filmu, czy ogólnie pasujących do tego miejsca.

Praca nad 3 odcinkiem już trwa. Premiera jest opóźniona, ale to już wcześniej wspominałem. Powiem jeszcze że w moim fotostory będą także postacie drugoplanowe, jak Pansy parkinson czy Angelina Johnson, dlatego tworzenie postaci zabierze mi tak dużo czasu...........

DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM ZA WSZYSTKIE POCHWAŁY i CIESZĘ SIĘ ŻE PODOBA WAM SIĘ MÓJ ZAMEK :* :* :*

Lisa
07.04.2005, 18:34
Różdżki mógłbyś chyba zrobić z pogrzebaczy (o ile dobrze pamiętam było coś takiego w grze).

GreenGirl
07.04.2005, 18:41
Jak zobaczylam ten Hogwart to az mnie zatkalo... Normalnie kopara opadla :D Masz wielki talent! Pisz dalej :D

Tidus2004
07.04.2005, 19:08
Jest jedna rzecz która mnie trochę dziwi i może z jednej strony irytuje, bo czytam ostatnio komentarze i wiem że wielu z was podoba się moje FS, ale najzabawniejsze jest to że wśród tych wszystkich pochwał ocena mojego FS jest "śrenia". Nie uważam że powina być najlepsza, ale wśród tylu pochwał dziwnie wygląda ta ocena. Więc albo jedno piszecie, a drugie robicie, albo nikt nie głosuje i ta ocena utrzymuje się od początku, gdzie wówczas nie wszystkim się jeszcze podobało. Jak możecie to wytłumaczcie mi ten fenomen.....

Dream
07.04.2005, 20:07
Jest jedna rzecz która mnie trochę dziwi i może z jednej strony irytuje, bo czytam ostatnio komentarze i wiem że wielu z was podoba się moje FS, ale najzabawniejsze jest to że wśród tych wszystkich pochwał ocena mojego FS jest "śrenia". Nie uważam że powina być najlepsza, ale wśród tylu pochwał dziwnie wygląda ta ocena. Więc albo jedno piszecie, a drugie robicie, albo nikt nie głosuje i ta ocena utrzymuje się od początku, gdzie wówczas nie wszystkim się jeszcze podobało. Jak możecie to wytłumaczcie mi ten fenomen.....

Nie jesteś sam. Nie licz na tym forum na sprawiedliwe ocenianie. Mówią jedno, robią drugie. Może chodzi im tylko o zdjęcia ? xP No dobra pisz dalej i nie rozpaczaj. Jakoś przeżyjesz :P

Tidus2004
07.04.2005, 21:28
Nie jesteś sam. Nie licz na tym forum na sprawiedliwe ocenianie. Mówią jedno, robią drugie. Może chodzi im tylko o zdjęcia ? xP No dobra pisz dalej i nie rozpaczaj. Jakoś przeżyjesz :P

Dzięki za pocieszenie, na pewno jakoś przeżyję.......

Nadine
07.04.2005, 21:47
Wiem że twoim obowiązkiem Tidus2004 nie jest
czytanie postów napisanych przez głupią 12-latkę
z nickiem nadin ale jakbyś przeczytał mój post ze zrozumieniem
to by do ciebie doszło że chodzi mi o to żebyś zbytnio nie kierował się tym
POJ***YM filmem którym wszyscy nie wiadomo czemu się zachwycają!!! Ale przeciez to twoje FS Więc ty decydujesz ale to moja rada (głupiej 12-latki) : żebyś zrobił oryginalny HOGWART tak jak TY sobie wyobrażasz a nie jak twórca tego kiczowatego filmu!
choć uważam że Ten twój zamek jest ideałem!
Aaa i mam nadzieję że HOGWARTCZYCY będą chodzić w mundurkach (GRyffindorowskich,Puchonowskim,Krukonowskim oraz Ślizgonowym)
oraz że Draco Malfoy będzie miał taką fryzurę jak TY sobie wyobrtażasz!
A nie tak jak ten cały debil (reżyser) sobie wymyślił!
Bo powiem szczerze że co do moich wyobrażen film był do kitu!
okej trochę się rozpisałąm
czekam na nowy odcinek moja ocena
10/9,5!

Tidus2004
07.04.2005, 22:39
Wiem że twoim obowiązkiem Tidus2004 nie jest
czytanie postów napisanych przez głupią 12-latkę
z nickiem nadin ale jakbyś przeczytał mój post ze zrozumieniem
to by do ciebie doszło że chodzi mi o to żebyś zbytnio nie kierował się tym
POJ***YM filmem którym wszyscy nie wiadomo czemu się zachwycają!!! Ale przeciez to twoje FS Więc ty decydujesz ale to moja rada (głupiej 12-latki) : żebyś zrobił oryginalny HOGWART tak jak TY sobie wyobrażasz a nie jak twórca tego kiczowatego filmu!
choć uważam że Ten twój zamek jest ideałem!
Aaa i mam nadzieję że HOGWARTCZYCY będą chodzić w mundurkach (GRyffindorowskich,Puchonowskim,Krukonowskim oraz Ślizgonowym)
oraz że Draco Malfoy będzie miał taką fryzurę jak TY sobie wyobrtażasz!
A nie tak jak ten cały debil (reżyser) sobie wymyślił!
Bo powiem szczerze że co do moich wyobrażen film był do kitu!
okej trochę się rozpisałąm
czekam na nowy odcinek moja ocena
10/9,5!

Więc zacznę od tego. NIE JESTES GŁUPIA!!!
Przepraszam, ale nie zrozumiałem twojego poprzedniego posta, a teraz jest jasno i przejrzyscie. Po krótkim przemyśleniu....przyznaje ci część racji. Uważam że film nie jest kiczowaty. W budowaniu Hogwartu nie kierowałem się tylko filmem, ale i grami na PC i na gba. Przejrzałem chyba ze 100 stron internetowych. I uważam że własnie tak sobie wyobrażam Hogwart. OCzywiście uczniowie będą w szatach. Innego wyjścia nie ma.
Draco nie będzie miał fryzury tak jak w 3 części.
Wszystko to co zrobiłem, zrobiłem to według moich pomysłów.

Aga:-)
08.04.2005, 08:24
Plusy:
1. Dobre, wykończone domy. + 2 pkt.
2. Ładne postaci. + 2 pkt.
3. Dobre zdjęcia. + 3 pkt.
4. Nie ma większych błędów. + 2 pkt.

Minusy:
1. Za mało akcji - 1 pkt.

Ocena: 2+2+3+2-1=8/10

Sahem
08.04.2005, 09:00
Tidus2004 czy mógłbyś mi wysłać ten Hogwart? Bardzo mi się podoba i chcę go mieć w grze! Proszę! Obiecuję, że posłuży mi tylko do ozdoby:)

Incognito
08.04.2005, 11:12
No,kiedy dasz następny odcinek ? :)

Nadine
08.04.2005, 11:28
Hejka!
no właśnie kiedy następny odcinek?
a tak a propo Tidus2004 czy tobie naparawde
podoba sie ten avatar?
no wiesz ja nie mam nic przeciwko i wiem że to twoje konto
ale oni tu wyglądają jakby się macali brrrrr.......
Jak chcesz to możesz zajrzeć na my.bloga
niżej!
ale ja nie zmuszam!

Mysiula92
08.04.2005, 15:15
1. Ej, ej, ej!!!! Napisałeś, że Harry i Ron dzielą dormitorium z Nevillem i Seamusem ( nie licząc Davida). Otóż chyba pominąłęś Deana Thomasa :\ To taki czarnoskóry chłopak w warkoczykach ( opis z książki). Więc dostaw jeszcze jedno łóżko.
2. Na jakim roku dzieje się akcja? Jeśli w piątym, no to również masz mały błąd, bo wtedy Percy'ego już nie było.
Zdjęcia: WOW!!! TEN ZAMEK JEST ŚLICZNY!!! - 10/10
Tekst: Chyba bezbłędny - 9/10
Fabuła: Już wiesz co ja sądzę o tym fs - 10/10

Ogólnie: 29/10 czyli: Wspaniałe!!!

Takanuva
08.04.2005, 17:02
Ten Hogwart jest SUPER Sporo pewnie się napracowałeś.

Ocena:
Zdjęcia:9/10
Tekst:9,9/10
Ogólnie:9,99/10

Tidus2004
08.04.2005, 17:03
Minusy:
1. Za mało akcji - 1 pkt.

Akcja dopiero się rozwija. To dopiero 2 odcinek ;)

Tidus2004 czy mógłbyś mi wysłać ten Hogwart? Bardzo mi się podoba i chcę go mieć w grze! Proszę! Obiecuję, że posłuży mi tylko do ozdoby

NIestety nie moge ci przesłać tego Hogwartu, a to z powodumojego sekretu, którego nie wyjawię.

No,kiedy dasz następny odcinek ?

Poczytajcie moje wcześniejsze posty. Często tam jest coś o co wy później się ciągle pytacie. Ale juz napiszę. Następny odcinek będzie dopiero może 10.04.05 a to z powodu pogrzeby Papieża, natłoku sprawdzianów w szkole i ogromnym trudem robienia FS. Już ktoś wcześniej pisał że musze mieć duż cierpliwości przy budowaniu tego Hogwartu. I ma rację, bo to wcale nie jest łatwe. Jedno pomieszczenie może mi zająć 1 dzień. Więc czekajcie. Niebawem się pojawi.

Hejka!
no właśnie kiedy następny odcinek?
a tak a propo Tidus2004 czy tobie naparawde
podoba sie ten avatar?
no wiesz ja nie mam nic przeciwko i wiem że to twoje konto
ale oni tu wyglądają jakby się macali brrrrr.......
Jak chcesz to możesz zajrzeć na my.bloga
niżej!
ale ja nie zmuszam!

Tak, ten avatar podoba mi się, innaczej bym go nie wybrał. Ja jakoś nie widze żeby się macali, a nawet jakby tak było to co w tym złego. W końcu oboje nie są w tym samym wieku. Mają prawo się poprzytulać, zresztą to jes scena z filmu.

I teraz najciekawsze.....

1. Ej, ej, ej!!!! Napisałeś, że Harry i Ron dzielą dormitorium z Nevillem i Seamusem ( nie licząc Davida). Otóż chyba pominąłęś Deana Thomasa To taki czarnoskóry chłopak w warkoczykach ( opis z książki). Więc dostaw jeszcze jedno łóżko.
2. Na jakim roku dzieje się akcja? Jeśli w piątym, no to również masz mały błąd, bo wtedy Percy'ego już nie było.
Zdjęcia: WOW!!! TEN ZAMEK JEST ŚLICZNY!!! - 10/10
Tekst: Chyba bezbłędny - 9/10
Fabuła: Już wiesz co ja sądzę o tym fs - 10/10

Przepraszam, to był mój błąd. Mam zrobioną postać Deana Thomasa, tylko całkiem o nim zapomniałe przy pisaniu FS. Ale dla spostrzegawczych to w dormitorium jest 6 łóżek. Dla Harrego, Rona, Davida, Seamusa i Nevilla, i zostaje jedno puste łóżko. Więc ono jest Deana.
Co do drugiego punktu to masz rację. NIe pomyślałem o roku w którym się to dzieje. Ja osobiście planowałem to że jest po V tomie czyli szósty rok. Pomyslę jak to poprawić. Dzięki że to zauważyłaś.

Fiuu......rozpisałem się, ale długo mnie nie było, więc trzeba było naprostować parę rzeczy.

Sahem
09.04.2005, 10:50
Szkoda:(;( A czemu nikt nie może wiedzieć o tym sekrecie? :shifty: :sly: A tak bardzo był mi potrzebny:( Czy na pewno mi go nie prześlesz? Nikomu nie powiem o sekrecie:) (ale jestem natrętny:P- niestety to moja największa wada:P)

Tidus2004
10.04.2005, 00:08
Harry Potter i Źródło Życia.
odc.3

http://www.members.lycos.co.uk/simsfotostory/1b.jpg
Ranek powitała piękna pogoda. Gorące słońce świeciło na błękitnym niebie rozświetlając cały zamek i błonia.

http://www.members.lycos.co.uk/simsfotostory/2b.jpg
http://www.members.lycos.co.uk/simsfotostory/3b.jpg

W środku było już słychać rozmowy uczniów, szykujących się na zajęcia, zaraz po śniadaniu w Wielkiej sali.

http://www.members.lycos.co.uk/simsfotostory/4b.jpg
Jednak nie wszyscy już wstali. W męskim dormitorium, na podłodze spał David. Po tak ciężkiej, pełnej wrażeń i przede wszystkim długiej nocy nie mógł się obudzić.
Było już południe, kiedy z salonu dochodziły coraz to głośniejsze rozmowy, które zbudziły leżącego młodzieńca. David podniósł się z ledwością i rozejrzał wokoło.
- Jednak to nie był sen. To się stało na prawdę....- pomyślał sobie.
Usłyszał gwar dochodzący z drugiego pomieszczenia. Podszedł do wyjścia, żeby zobaczyć co to za hałasy.

http://www.members.lycos.co.uk/simsfotostory/5b.jpg

David wyszedł z dormitorium na balkon z widokiem na pokój wspólny, który był pełen ludzi w czarnych szatach Gryffindoru głośno dyskutujący o różnych sprawach. Przy kominku stała Lavender Brown., która z wielkim zachwytem rozmawiała z Parvati Patil o ostatniej lekcji wróżbiarstwa. Przy wejściu do salonu Seamus gwałtownymi ruchami ręki próbował cos pokazać Nevillowi. niedaleko stała Ginny szepcząca coś do ucha Deanowi Seamusowi. Tuż obok nich stali Freg i George, którzy razem z Angeliną Johnson układali nowy plan treningu w Quiditcha. Byli też Harry, Ron i Hermiona. Stali tuż za kanapą. Byli na tyle blisko że David widział ich bardzo dokładnie.

http://www.members.lycos.co.uk/simsfotostory/6b.jpg

- CZEŚĆ WAM!!! – krzyknął w stronę stojącej na dole trójce.

http://www.members.lycos.co.uk/simsfotostory/7b.jpg

- O! Wstałeś już! – odpowiedziała pierwsza Hermiona.
- Dzień dobry David – powiedział Ron.
- Mam nadzieję, że się wyspałeś.
- Oj tak. Mam nadzieję że nie przespałem śniadania.
- Śniadanie już było. Chcieliśmy cię obudzić, ale McGonagal powiedziała że musisz wypocząć. Jak jesteś głodny to możesz zejść do Wielkiej sali, tam na pewno coś dostaniesz. - odpowiedziała.
- No dalej David, złaź tu do nas. Chyba nie będziemy rozmawiali na odległość

http://www.members.lycos.co.uk/simsfotostory/9b.jpg

Dawid zszedł krętymi schodami na dół. Po chwili był już w salonie Gryffonów.
- Tak w ogóle to dlaczego akurat jestem w tym domu? Przecież chyba powinna o tym zdecydować magiczna tiara.
- Tak naprawdę to my sami wiemy tyle co ty. – odpowiedział Harry. – powinieneś pogadać z McGonagall. Ona pewnie wie wszystko.
- Ale może zrobisz to później. Teraz musisz cos zjeść i wyszykować się na zajęcia.
- Hermiona, gdzie ty masz oczy??? Przecież on jest w piżamie. –rzekł Ron.
- Masz czarną szatę David? – zapytał Harry.
- Nie mam. Niby skąd miałem ją mieć.......a tak wogóle to co robią tutaj Fred i George, przecież oni uciekli...
- Wrócili na początku roku. Nikt nie wie dlaczego.- odpowiedział Ron.

http://www.members.lycos.co.uk/simsfotostory/10b.jpg

W pokoju zrobiło się pusto. Wszyscy wyszli poza naszą czwórką. Chwile później do salonu weszła prof. McGonagal.

http://www.members.lycos.co.uk/simsfotostory/11b.jpg

- A co wy tu jeszcze robicie? Za chwilę zaczną się zajęcia. Powinniście już być w klasach...
- A...ale my... – zaczął Ron
- Bez dyskusji panie Weasley. Proszę iść o klasy. – przerwała pani profesor. – a ty David pójdziesz ze mną. Tylko się ubierz. W pokoju na twoim łóżku leży twoja szata Gryffindoru.
- Tak, już idę.
- To do zobaczenia – powiedzieli chórem Ron, Hermiona i Harry.
- Na razie....
David odwrócił się i wszedł z powrotem po schodach do dormitorium.
Na jego łóżku leżało ładnie złożone w kostkę ubranie. Rozłożył je, by się im bliżej przyjrzeć.
- To po prosty niemożliwe. Jak ja mam w to wszystko uwierzyć....?
Zdjął piżamę i natychmiast założył czarną szatę. W kilka minut był już gotowy by pójść za prof. McGonagal. Wrócił do pokoju wspólnego, gdzie profesor wciąż na niego czekała.
- Chodźmy już – powiedziała jak zwykle chłodnym głosem.
Wyszli z salonu kierując się w coraz to głębsze i dłuższe korytarz

http://www.members.lycos.co.uk/simsfotostory/12b.jpg

Przez chwilę panowała cisza, którą przebijał jedynie stukot obcasów McGonagall. Ale David nie mógł już znieść tej całej niepewności i tajemniczości. Chciał się odezwać ale lęk wstrzymywał go od zabrania głosu. Po wielkim wysiłku z jego ust wydobył się zaledwie cichy pisk. Profesor zrozumiała że David chce coś powiedzieć.
-...Słucham? – zapytała.
-...ja.. ja...gdzie my idziemy?
- Zostałeś wezwany do gabinetu dyrektora Dumbledora.
- A.. ale jak to? Przecież ja nic nie zrobiłem....
- Nie o to chodzi. Dumbledore chce z tobą porozmawiać David.
- Czy wyjaśni mi w końcu dlaczego tu jestem i po co? Z tego co pamiętam to był jakiś powód, w końcu po przez książki chcieliście mnie przygotować. Tylko do czego?
- Nie wiem co profesor zechce ci powiedzieć. O niczym mnie nie informował. A z resztą wszystkiego dowiesz się w swoim czasie.
Szli tak przez kilka minut. Korytarze wydawały się tak długie jakby nie miały końca. Po dłuższej chwili milczenia McGonagal zapytała:
- Zjadłeś już śniadanie?
- Nie.....
- Więc po rozmowie z dyrektorem pójdziesz do Wielkiej Sali. Ta dostaniesz coś do zjedzenia. Potem wróć do pokoju wspólnego i poczekaj tam na Pottera, Weasleya i Granger. Pójdziecie razem na zajęcia.
- Dobrze....
W końcu doszli do dziwnego miejsca.

http://www.members.lycos.co.uk/simsfotostory/13b.jpg

Było to jakby końcem korytarza, gdzie znajdowała się mała wnęka po której środku stał posąg anioła.
- Jesteśmy na miejscu. – oznajmiła McGonagall, po czym wypowiedziała słowo, które David skojarzył jako hasło otwierające jakieś przejście. – „Elurien”
Nagle pomnik anioła zaczął się obracać a z góry wysuwały się szerokie, złociste schody.

http://www.members.lycos.co.uk/simsfotostory/14b.jpg

- Możesz wejść – rzekła pani Prof. – dyrektor czeka na ciebie.
David z niepewnością zrobił krok stawiając nogę na pierwszym stopniu. Szedł bardzo powoli i uważnie. Gdy dotarł na samą górę ujrzał duże, również złote drzwi. Z początku nie wiedział czy zapukać, czy od razu wejść. Problem się rozwiązał, gdyż drzwi otworzyły się same. David wszedł pół krokiem do środka

http://www.members.lycos.co.uk/simsfotostory/15b.jpg

Sam nie mógł uwierzyć w to co zobaczył. Całe pomieszczenie było przepełnione magicznymi przedmiotami nie podobnymi do żadnych innych rzeczy. Ściany były pokryte półkami wypełnionymi przeróżnymi księgami. W samym środku stało półokrągłe biurko. Wokół niego rozchodziły się schody prowadzące na wyższe piętro. Tam było jeszcze dziwniej. Tuż przy olbrzymim i jedynym oknie stał wielki teleskop. Przy jednej ukośnej ścianie znajdowało się dziwne urządzenie, natomiast po stronie przeciwnej były stoliki pokryte wszelkimi magicznymi smakołykami, a przez barierkę wychylała się paszcza dziwnej rośliny z koloru przypominającą krowę. Na szczycie schodów ujrzał postać z bardzo długimi siwymi włosami i równie długą i siwą brodą, ubraną w długą zieloną szatę bardzo ładnie zdobioną złotem.
- Witam cię David.
- Yyyy...dzień....dzień dobry – odpowiedział z ledwością.
- Nie bój się. Przecież już mnie znasz. Wiesz o mnie dużo więcej niż ja o tobie.
Dumbledore zszedł powoli schodami.

http://www.members.lycos.co.uk/simsfotostory/16b.jpg

Znalazł się przed przerażonym Davidem.
- Nigdy nie sądziłem, że będę miał zaszczyt ciebie zobaczyć David. Przy tobie czuję że moja moc jest niczym. W końcu ty przewyższasz ją milionkrotnie.
- Profesorze,... yyy...zobaczy się dyrektorze. Czy ja dowiem się w końcu kim tak naprawdę jestem, po co się tu zjawiłem i dlaczego jestem aż tak ważny? – Zapytał się już odważniejszym tonem. – A tak w ogóle to dlaczego ja przybyłem tu mając dopiero 16 lat a nie 11 ?
- Tak David. Właśnie dziś dowiesz się wszystkiego.

ODCINEK IV (http://forum.thesims.pl/showthread.php?t=16500&page=13&pp=10)

Więc to jest wasz tak oczekiwany trzeci odcinek. Niestety musicie mi wybaczyć brak akcjii, bo nie zdążyłem jeszcze tego rozkręcić. Ale w następnym odc. na 100% będzie się już coś działo. Mam tez nadzieję że kolejny przyjdzie szybciej niż obecny.

Tak więc czekam na wasze opinie.

Raija
10.04.2005, 06:57
Co mogę napisać poza tym, że jest super wręcz idealnie? Cudowne zdjęcia, tekst, który przyjemnie się czyta...lepiej być nie może, chyba, że ty pokazesz nam jeszcze większą część swojego talentu. Moja ocena naturalnie 10/10

Sahem
10.04.2005, 08:09
Tidus2004, nie chodzi mi o Hogwart jako budynek, ale o te meble i ubrania McGonagal i Dumbledore'a:) Naprawde nie mógłbyś mi ich przesłać? Proszę:D:D:D (zaczynam być nieznośny:P Poprawka: Juz jestem strasznie nieznośny:P:)) Ale jak nie prześlesz to napisz, a jak tak to też napisz. Najlepiej na PM.

Night&Day
10.04.2005, 08:41
fajne, ale jabuy trochę ściągniete z książki.
mi i tak sie podoba : :D 10/10
boski zameczek

Nadine
10.04.2005, 10:34
;) fajne, ale jabuy trochę ściągniete z książki.
mi i tak sie podoba : 10/10
boski zameczek
Nie Night&Day to nie jest ściagnięte z książki!
TYLKO Z FILMU!
A teraz ja się do czegoś po przyczepiam:
1.Uważam że MUndurek Hermiony kompletnie nie pasuję powinna
być jakaś szata czy coś.
2.Czemu jak David się wydarł
-CZEŚĆ WAM!!!!
to nikt nie zaareagował tylko HP,RW i HG.?
3.Sorra ale ja uważam że wszstko jest za idealne i identyczne co do filmu więc
mogę ci dać co najwyżej
7/10
ponieważ rozumiem że się wysiliłeś ale wszytsko ściągnąłeś
z tego durnego filmu
Lepiej by było gdybyś zrobił coś po swojemu! :*
POZDRO!

Tidus2004
10.04.2005, 11:21
;)
Nie Night&Day to nie jest ściagnięte z książki!
TYLKO Z FILMU!
A teraz ja się do czegoś po przyczepiam:
1.Uważam że MUndurek Hermiony kompletnie nie pasuję powinna
być jakaś szata czy coś.
2.Czemu jak David się wydarł
-CZEŚĆ WAM!!!!
to nikt nie zaareagował tylko HP,RW i HG.?
3.Sorra ale ja uważam że wszstko jest za idealne i identyczne co do filmu więc
mogę ci dać co najwyżej
7/10
ponieważ rozumiem że się wysiliłeś ale wszytsko ściągnąłeś
z tego durnego filmu
Lepiej by było gdybyś zrobił coś po swojemu! :*
POZDRO!

Masz rację. Moożliwe że spora cześć jest ściągnięta z filmu, ale nie jestem w stanie wytłumaczyć dlaczego. MOże dlatego że ja lubię te filmy i tak wpływają na moją twórczość, a możliwe że ja nie potrafię pisać i dlatego tak kło tego krążę. W 4 odc. postaram się juz użyc tylko moich pomysłów. Więc przepraszam za to.
Jeśli chodzio szatę Hermiony, to ni zgodzę się z tobą. W moim FS występyją 3 rodzaje szat. Pierwsza to taka jaką ma teraz Hermiona. Jet to szata luźna. Z resztą w 2 części filmu też nosi taki strój. 2 rodzaj szaty to szata oficjalna, czyli dochodzi go tego jeszcze marynarka. Można to zobaczyć u stojącej przy kominku Parvati Patil (ma czarne włosy). I 3 szata, to dochodzi jeszcze płaszcz. Stosowany przeważnie gdy jest zimno. To jest u dziewczyn. A u chłopaków jest tylko szata luźna i szata długa czyli ten płasz jak widać mają na sobie Ron i Harry.
Jak David krzyknął "CZEŚĆ!" to odwrócili się tylko HP RW i HG bo oni stali najbliżej, a w pokoju panował straszny hałas i każdy był zajęty swoimi sprawami. WIęc nie zwracali na to uwagę.

Rozpisałem się, ale mam nadzieję że wszysto wyjaśniłem.

Tidus2004
10.04.2005, 14:49
Ja już tak na prawdę nie wiem o co wam wszystkim chodzi. Przez ostatnie 20 postów pytacie się keidy kolejny odcinek, ja wczoraj siedziałem do 2 w nocy i na łeb na szyję próbowłam wyrobić się w ustalonym czasie i zrobić dla was ten 3 odcinek, a wy nawet nie raczycie zajrzeć, a jeśli już to bez żanego komentarza, nic. Wygląda na to że już nie będę już więcej zapowiadał kolejnychocinków tylko będę robił kiedy mi się zachce. Ja z regóły jak coś obiecam to dorzymuję słowa. A wy nie potraficie tego docenić.

_Elisha_
10.04.2005, 17:49
jak zawsze super odcineczek :*:) 10/10 nie czepiajcie sie do tego ze pomieszczenia sa zrobione tak jak w filmie bo wg mnie trudno by mu bylo wszystko wymyslac samemu :D czy ja juz mowilam ze to FS jest extra??:D oj i nie oburzaj sie tak :) kazdy w swoim czasie zajrzy :) :D jak mozna TU nie zajrzec??!! :D:P

Tidus2004
10.04.2005, 18:12
jak zawsze super odcineczek :*:) 10/10 nie czepiajcie sie do tego ze pomieszczenia sa zrobione tak jak w filmie bo wg mnie trudno by mu bylo wszystko wymyslac samemu :D czy ja juz mowilam ze to FS jest extra??:D oj i nie oburzaj sie tak :) kazdy w swoim czasie zajrzy :) :D jak mozna TU nie zajrzec??!! :D:P

Dzięki za pocieszenie i zrozumienie. Masz rację, nie jest łatwo zrobić pomieszczenia według samej książki. Tym bardziej, że moja przygoda z Harrym zaczęła się od obejrzenia filmu, dlatego wszystkie miejsca w zamku podczas czytania wyobrażałem sobie na wzór tych z filmu. A z resztą myśle że w 1 i 2 części filmu zamek jest ładnie odwzorowany i że właśnie taki on jest. A tym bardziej, dla bardziej spostrzegawczych to David powiedział że wszystko wygląa zupełnie jak w filmie. Dlatego idę tym tropem.

Incognito
10.04.2005, 20:51
Brawo ! Brawo ! Brawo ! Nie mogę wyjść z podziwu ! :):) Wspaniałe...Ile ty masz rzeczy pościąganych z neta...:D To po prostu niesamowite :D
zdjęcia 50/50 - to za te piękne komnaty itd.
fabuła 43/50 - oj rozkręca się powoli :D
tekst 50/50 - nic nie zauważyłem.....:D
razem 143/150 czyli ARCYDZIEŁO !!
To powinno być dla ciebie prawdziwe wyróżnienie.....Jeszcze nikomu nie dałem maksymalnego statusu fotostorowego...:D (heh czyli arcydziełp :P)

Nadine
10.04.2005, 21:16
jak zawsze super odcineczek 10/10 nie czepiajcie sie do tego ze pomieszczenia sa zrobione tak jak w filmie bo wg mnie trudno by mu bylo wszystko wymyslac samemu czy ja juz mowilam ze to FS jest extra?? oj i nie oburzaj sie tak kazdy w swoim czasie zajrzy jak mozna TU nie zajrzec??!!
Tak rzeczywiście ,trudno........
Trudno> dziewczyno co ty gadasz!
Jeżeli kiedyś wziełaś HP w ręce to czy wszystko kropka w kropkę
wyobrażałaś sobie tak jak w filmie?
jeżeli tak to masz bardzo wyoołowioną wyobraźnię
mam nadzięję że Tidus2004 takiej nie ma i wymyśli WRESZCIE coś samemu
:)
pozdro
powodzenia! :* :*

Tidus2004
10.04.2005, 22:36
Tak rzeczywiście ,trudno........
Trudno> dziewczyno co ty gadasz!
Jeżeli kiedyś wziełaś HP w ręce to czy wszystko kropka w kropkę
wyobrażałaś sobie tak jak w filmie?
jeżeli tak to masz bardzo wyoołowioną wyobraźnię
mam nadzięję że Tidus2004 takiej nie ma i wymyśli WRESZCIE coś samemu
:)
pozdro
powodzenia! :* :*


Otóż powiem ci dziewczynko, że się mylisz. Otóż 2 pierwsze filmy były bardzo obrym odwzorowaniem zamku z książki, a to latego bo reżyser bardzo mocno trzymał się treści książki i starał się jak najlepiej zrobić wszystko tak jak jest w książce. Po za tym przy kręceniu tych filmów reżyserowi towarzyszyła przez cały czas pani Rowling, czyli mozna było powiedzieć że zamek jest własnie taki jaki sobie wyobrażała autorka i to jest ogromny plus. Jak już wcześniej wspomniałem, pierwszy raz się spotkałem z Harrym kiedy obejrzałem pierwszy film. Widziałem go chyba z 50 razy, zanim przeczytałem książkę, dlatego też przy wyobrażaniu sobie niektóych miejsc kierowałem się podanym już wzorem w filmie. A tak wogóle to ja 1 i 2 tomu nie czytałem. Przeczytałem tylko 3, 4 i 5. A tam zamek nie jest raczej tak dokładnie opisany. Osobiście uważam że wizulnie miejsca w filmie 1 i 2 są zrobione po prostu świetnie i musisz się przyzwyczaic do tego że miejsca będą podobne. Tym bardziej myślę że każdy fan HP oglądał filmy i chcę aby te miejsca były od razu rozpoznawane. Jeśli zrobiłbym cos całkowicie po swojemu, to czytelnicy mogli by mieć mały problem z odgadnięciem tego miejsca.
A propos filmów. Trzeci film byłkręcony już według wyobraźni nowego reżysera, dlatego zamek i wszystko inne wygląda innaczej niż w poprzednich częściach. A pani Rowling miała w tym już mniej udziału, bo ona w tej części bardziej się skoncentrowała na fabule niż na wykonaniu.

Ufff....troszkę się rozpisałem, ale myślę że wszystko już wyjaśniłem......

PS: Skoro sądzisz że nie jest trudno zrobić zamek tylko według swojej wyobraźni i opisów bez żadnego udziału filmu to poszę, zbuduj taki zamek i pokaż. Tym bardziej że moim wzorem były wszystkie części gry, rózne zdjęcia z neta, a nawet amatorskie rysunki różnych osób. A jeśli chodzi o to że kopiuję akcję z filmu, to też nie masz racji. Bo rozmowa w gabinecie Dumbledora na pewno też była w książce.

Keisy
11.04.2005, 09:29
Zamek akurat jest świetnie zrobiony. Musimy wziąść też pod uwagę możliwości naszego znanego programu.

Tidus2004, przykro mi, że tak późno odpowiadam. Chodźbym bardzo chciała, to nie będe mogła ci pomóc, aktualnie pisze kolejne epizoty moich trzech opowiadań. Jednego o śmierciożercach, drugiego o Huncwotach a trzeciego o centaurach, do tego mam obowiązki i nie mam praktycznie na nic czasu.

Jestem natomiast pewna, że na foruach takich jak Dziurawy Kocioł, Twój Net, Lochy Snape`a czy Nokturnie na pewno znajdą się chętni.

Zaciekawia, zaciekawia. Ja wiem, że zamek jest cudny i wogóle, ale nie musisz przesadzać ze zdjęciami. To jest co prawda fotostory, ale ciągle story. Uważaj na opisy. To właśnie opisy tworzą ten niepowtarzalny klimat. Dialogi sa w porządku. No i wymyśl w końcu jakąś konkretną fabułe, bo tak możesz to ciągnąć w nieskończoność ;)

Życze weny.

Dream
11.04.2005, 09:34
Myślę, że za często dajesz zdjęcia. Mogło być ich przynajmniej w tym tekście o 3 mniej. Nie za bardzo widzi mi się obrazek, pod nim zdanie i znów obrazek. Chociaż mógłbyś rozwinąć trochę jakoś akcję. No ale co z tego? Jak na razie ciągnie się to jak flaki z olejem. Przypadałoby się więcej akcji i w ogóle czegoś zainspirowanego. Zdjęcia są świetne, ale nie skupiaj na nich swojej całej uwagi. Ok, no to poczekam do kolejnego odcinka ;) Pozdrawiam!

kassienka14
11.04.2005, 11:37
SUPER!!!NAPRAWDE SUPER!!!!! uwielbiam HArrego Pottera i fs jest SUPER!!! pisz dalej!! mi sie podoba to ze jest duzo zdjec!!! czekam na nastepny odcinek!!!

Nadine
11.04.2005, 14:21
Ok rozumiem ze to twoje fs a ja sie nie potrzebnie wtracam wiec
po prostu bede tylko patrzec a nie komentowac ok?
a tak a propos czy ty sie nazywasz prawdziwym fanem Hp?
jak przeczytales tylko 3 cz.???
Chyba nawet nie wiesz o tym JAk POtter z HG I RW poszli na przyjecie
do duchow co bylo w drugiej cz. :O :O

Tidus2004
11.04.2005, 17:43
Ok rozumiem ze to twoje fs a ja sie nie potrzebnie wtracam wiec
po prostu bede tylko patrzec a nie komentowac ok?
a tak a propos czy ty sie nazywasz prawdziwym fanem Hp?
jak przeczytales tylko 3 cz.???
Chyba nawet nie wiesz o tym JAk POtter z HG I RW poszli na przyjecie
do duchow co bylo w drugiej cz. :O :O

zacznijmy od tego że a sobie nie przypominam abym pisał że jestem WIELKIM fanem Harrego Pottera. Ja powiedziąłem że go uwielbiam, bez znaczenia czy czytałem wszystkie części czy też nie.
Co do komentarzy to ja ci nie zabraniam pisać, ale po prostu nie podpasowały mi że piszesz że mój zamek jest zrobiony jak w filmie i że brak mi wyobraźni.

czar
12.04.2005, 16:22
pierwsze: wnetrze zamku przypomina wnetrze z gry o HP, a nie z filmu(widzieliscie dokladne ujecia zamku?).
drugie: to FS jest super!!
trzecie: to FS jest (patrz. drugie)
czwarte: chyba cala reszte, ktora powinienes wiedziec juz wiesz :D

no to tyle. dziekuje za uwage i zapraszam do nastepnego posta. do zobaczenia. :P

_Elisha_
12.04.2005, 16:57
Tak rzeczywiście ,trudno........
Trudno> dziewczyno co ty gadasz!
Jeżeli kiedyś wziełaś HP w ręce to czy wszystko kropka w kropkę
wyobrażałaś sobie tak jak w filmie?
jeżeli tak to masz bardzo wyoołowioną wyobraźnię
mam nadzięję że Tidus2004 takiej nie ma i wymyśli WRESZCIE coś samemu
:)
pozdro
powodzenia! :* :*

czytalam HP i to po kilkanascie razy kazda czesc :) i ksiazke czytalam przed obejrzeniem filmu i nawet po jego obejrzeniu wyobrazalam go sobie tak jak przedtem :) nie mam wyoołowionej wyobrazni :P

A i Tidus prezczytaj 1 i 2 bo warto :D W filmie bardzo duzo rzeczy zmienionych/schrzanionych :) :D

UnknowN
12.04.2005, 17:35
Tidus? Do you want to kill me?? To je wspaniałe. No bez słówka. Tylko takie małe ale... w ostatnim odcinku Nie widze zdjęć!! Bez zdjęć nie powiem nic więcej. Jak się coś pokarze to napisze, ale tekst mnie powala... :)

Tidus2004
12.04.2005, 18:47
Tidus? Do you want to kill me?? To je wspaniałe. No bez słówka. Tylko takie małe ale... w ostatnim odcinku Nie widze zdjęć!! Bez zdjęć nie powiem nic więcej. Jak się coś pokarze to napisze, ale tekst mnie powala... :)

Wielkie dzięki......a tak wogóle to dzjątka już powinny działać.


Chcę jeszcze ogłosić, że właśnie rozpoczyna nad moim FS współpracę z aniuchą/czar. Od dzić jest ona pełnoprawną współ twórczynią mojego FS :D :D :D

czar
13.04.2005, 15:32
pelnoprawna to moze nie do konca :D(ty zajmujesz sie zdjeciami i w ogole)...
Ale teraz mam pytanie(do wszystkich, ktorym podoba sie to FS): Dlaczego jest ono ocenione zaledwie na "średnie"??? Podoba wam sie? jesli tak, to dlaczego nie ocenicie go wyzej? (nie zebym miala cos do was, no ale...)

Tidus2004
13.04.2005, 17:30
pelnoprawna to moze nie do konca :D(ty zajmujesz sie zdjeciami i w ogole)...
Ale teraz mam pytanie(do wszystkich, ktorym podoba sie to FS): Dlaczego jest ono ocenione zaledwie na "średnie"??? Podoba wam sie? jesli tak, to dlaczego nie ocenicie go wyzej? (nie zebym miala cos do was, no ale...)

Dziękuję czar że to zauważyłaś. Też mnie to dziwi i to od dawna, bo na ponad 100 odpowiedzi zagłosowało zaledwie 9 osób. Więc jedynym wytłumaczeniem jest chyba to, że reszta osób nie wie o tym że obok grubego błękitnego paska jest opcja "ocena" na którą trzeba kliknąć i wybrać ocenę.

Loczek
13.04.2005, 17:51
To fotostory jest świetne. Bardzo mi sie podoba.

Mam małe pytanie czy ty masz grę Harry Potter i Więzień Azkabanu? Bo ten zamek który zrobiłeś jest idealną kopią tego z zamku z gry.

Ocena 9/10.

Incognito
13.04.2005, 18:22
No,też to zauważyłem, prawie identico ,nie ? :) Kiedy następny odcinek ?? :)

The Glanners
13.04.2005, 19:14
o gash
ten hary trochę przynudza
dekiel i tyle 0,01/10

taSEka
13.04.2005, 20:00
No to może ja się trochę poprzyczepiam:
1) Kiedy opisywałaś w ostatnim odcinku kto był w pokoju wspólnym kiedy David wyszedł w piżamie, wymieniłaś Greda I George, ale jeśli to ma być 6 część to chyba powinno ich nie być
2) Strój Hermiony
3) był tam drobny błą a dokładniej chyba McGonagall powinna powiedzieć ,,Zjadłeś śniadanie" jeśli był ranek :P
4) Nudne będzie troszkę jeśli już kolejna osoba po potterze jest silniejsza niż Dumbledore. Co teraz wszyscy nadczarodziejscy do Hogwartu przychodzą :P
5) Widać, że w ostatnich momentach skorzystałaś z 5 części :D

No i to chyba wszystko do czego mam zastrzeżenia bądź uwagi. Ogólnie jest dobrze ale nie powielaj pomusłów Pani Rowling, a nie będzie do odbierane za plagiat a tym prędzej, że będzie to straasznie nudne. Rozumiem brak akcji, ale jak owisma się to zmienić. Oby :) No i to by było na tyle

muddy
13.04.2005, 20:46
Całość mi się podoba, 9/10. Super hogwart i w ogóle. Ale strasznie się wleczesz z tymi odcinkami (ale jeżeli robisz tak po to żeby było lepiej ale wolniej to przepraszam). Hermiona rzeczywiście ma złą "czarną szatę gryffindoru". Zdjęcia są cool. Ale proszę, daj w to trochę akcji. Podziwiam to FS i je śledzę. Oby tak ci dalej szło to za rok będziesz miał pod nickiem "Twórca najlepszego FS"!

Sahem
13.04.2005, 20:59
Zaczynam swoją ocenę: w pierwszych dwóch odcinkach nie widzę zdjęć, ale w trzecim odcinku już sąi powiem Ci, że historia fajna, tylko szkoda, że nie ma Snape:P Taki miły nauczyciel:P Ale tak naprawdę: Po tym jednym odcinku, w którym widze zdjęcia to daję Ci 8/10:) Będzie lepiej, ale to dopiero po piątym odcinku (to szantaż:P:devil: ). Napiszę Ci coś na PM:)

czar
14.04.2005, 14:34
Dumbledor wyjasni wszystko Davidowi, ale czy David to zrozumie?
Jak zareaguje na zaistniałą sytuacje?
Pojawi sie pewna tajemnicza osoba...

Ale: Kto?Gdzie?Jak?i Co? dowiecie sie dopiero po obejrzeniu czwartego odcinka fotostory pt. "Harry Potter i Źródło Życia"(juz w produkcji :D)...

Sahem
14.04.2005, 16:47
dowiecie sie dopiero po obejrzeniu czwartego odcinka fotostory pt. "Harry Potter i Źródło Życia"(juz w produkcji :D)...
Nie zgadzam się!!! Ten odcinek ma już być!!:):):D

Tidus2004
15.04.2005, 17:42
Tak więc, właśnie założyłem konto w Lycos, i tam wrzuciłem zdjątka do FS, więc teraz nie powinno już być żadnych, ale to żadnych problemów ze zdjęciami.

Do sahem:
Snape na pewno sie jeszcze pojawi. Harry Potter bez Sape'a to nie Harry Potter.

Do limp:
Jestem na prawdę mile zaskoczony twoją opinią, ale nie sądzę żebym został nazwany twórcą najlepszego FS :D A co do stroju Hermiony, to ja już pisałem wcześniej. Otóż strój Hermiony widoczny na zdjęciach w 3 odcinku, to szata luźna, czyli normalna szata gryffindoru którą na pewno ujrzycie, tylko bez płaszcza który mają na sobie Ron i Harry.
I to by było a tyle.

Tidus2004
16.04.2005, 00:15
Harry Potter i żródło życia odc.4

- Usiądź proszę.- zaproponował Dumbledore wskazując na krzesło stojące tuż obok półokrągłego biurka.
David poczuł jak ciekawość rośnie w nim z niewiarygodną szybkością. Spojrzał na dyrektora, potem na krzesło.
- No dalej. Nie masz się czego bać.
Chłopiec niepewnie wyciągnął rękę w stronę drewnianego przedmiotu o dziwnym kształcie. Obrócił go lekko i usiadł bardzo powoli, ciągle rozmyślając o tym, co tak naprawdę powie mu Dumbledore.

http://www.members.lycos.co.uk/simsfotostory/1c.jpg

- Dobrze....a więc, czego chciałbyś się dowiedzieć najpierw....David? – zapytał dyrektor.
- No...ja...nie wiem. – Ledwie z siebie wyksztusił. – może... dlaczego akurat ja?

http://www.members.lycos.co.uk/simsfotostory/2c.jpg

- Ach....chcesz wiedzieć dlaczego zjawiłeś się w Hogwarcie?– Dumbledore przeszedł obok młodzieńca zajmując miejsce za biurkiem. Poprawił spadające mu z nosa okulary. Wziął do ręki jakiś kawałek pergaminu. David wyczuł, że to pytanie nie jest proste, widząc na twarzy dyrektora spore zmieszanie i zakłopotanie. Wyglądał jakby nie chciał na nie w ogóle odpowiadać.
- Nie musi pan odpowiadać – stwierdził David z lekkim zwątpieniem.
- Nie!....David. Jest to moją powinnością. Prędzej czy później i tak się tego dowiesz, dlatego lepiej żebyś w przyszłości nie był zaskoczony. – odpowiedział dyrektor. – Za pewne nie słyszałeś o Źródle Życia. Otóż jest to przepełnione ogromną mocą miejsce. Krążą legendy, że to źródło potrafi nawet ożywić człowieka. Jednak nikt nie wie w jaki sposób. Setki czarodziejów polewało i poiło bliskich zmarłych. Niestety nikomu się to jeszcze nie udało. Któregoś dnia, w moje ręce dostał się tajemniczy pergamin, na którym napisana została dalsza, nikomu jeszcze nie znana część legendy tego źródła.
- O czym była ta legenda? – zapytał zniecierpliwiony chłopiec.
- Mówiła o kimś kto dzięki swojej potęgi jako jedyny będzie mógł użyć prawdziwej mocy źródła. Osobą tą miało być dziecko, które urodzi się parę miesięcy przed wydarzeniem bardzo ważnym dla historii i dla życia czarodziejów. Z początku w to nie wierzyłem. W końcu mógł to być zwykły dowcip uczniów. Jednak wszystko zmieniło się, kiedy urodził się Harry. Wtedy Lord Voldemort zniknął. Przypomniałem sobie tę przepowiednię. Zrozumiałem, że zniknięcie „Czarnego Pana” jest właśnie tym ważnym wydarzeniem. Jednak gdy Harry dorósł i przybył do Hogwartu, widziałem, że to nie on. I właśnie w te wakacje zdarzyło się coś niesamowitego. Byłem w Ministerstwie Magii, ponieważ miałem sprawę do Korneliusza Knota. Gdy przechodziłem obok drzwi, za którymi zginął ojciec chrzestny Harrego – Syriusz Black, znalazłem przed nimi dziwną kopertę podpisaną moim imieniem i nazwiskiem. Podniosłem ją i otworzyłem. Znalazłem jedynie mały kawałeczek pergaminu zawierający tylko podpis...Godrika Gryffindora. Do tej pory nie mogę odgadnąć co to może być. Tak więc Przeszukaliśmy razem z Zakonem Feniksa pół świata aby znaleźć dziecko, które urodziło się dokładnie w tym samym czasie co Harry. I trafiliśmy na ciebie.
David przez cały czas wysłuchiwał dyrektora z olbrzymim zaciekawieniem. Jednak to co usłyszał potraktował trochę lekceważąco.
- Czyli według pana, panie dyrektorze, to jestem jakimś potężnym czarodziejem, który mógłby za pomocą źródła wskrzeszać ludzi?
- Dokładnie Davidzie.
- Ale to niemożliwie, przecież ja nie mam żadnej mocy. Jestem zwykłym kolesiem z małego miasta. I to wszystko. – wyrzucił z siebie David z gniewem w głosie. – Skoro to prawda to czemu ja przybyłem dopiero w wieku 16 lat? Powinienem zacząć naukę w wieku 11 lat. Jak mogę być dobry skoro nie znam podstawowych zaklęć.
- Jesteś w błędzie. Nie mogliśmy po ciebie przybyć 5 lat temu, bo nie wiedzieliśmy jeszcze, że istniejesz. Dlatego też jedna z czarownic napisała te książki, które mogły cię nauczyć niektórych podstawowych rzeczy.

http://www.members.lycos.co.uk/simsfotostory/3c.jpg

David poczuł jak do głowy przypływają mu różne myśli które nie potrafi już uporządkować. Wstał gwałtowanie z krzesła. Odwrócił się w stronę drzwi i wyszedł bez słowa zostawiając za sobą otwarte drzwi.
Szedł zadziwiająco długim, pustym korytarzem rozmyślając o tym co usłyszał w gabinecie Dumbledora. W głowie miał niesamowity mętlik. Szedł przed siebie nie znając celu ani drogi

http://www.members.lycos.co.uk/simsfotostory/4c.jpg

Nagle zatrzymał się. Poczuł silny zawrót głowy. Oddychał coraz ciężej i ciężej. Powoli tracił równowagę. Wokoło robiło się coraz ciemniej, a jego myśli upływały w głęboką nicość, powodując utratę świadomości.
Po krótkiej chwili rozjaśniło się. Z okien docierały promienie popołudniowego słońca. David rozejrzał się niespokojnie. Korytarz był zupełnie pusty. Chłopiec nie wiedział, w którym miejscu się znajduje. W Hogwarcie tyle jest korytarzy, że nie trudno o zgubienie drogi. Powoli próbował zebrać w sobie resztki sił, żeby wrócić do pokoju wspólnego Gryffonów. Szedł podpierając się ścianą wzdłuż korytarza. Minęło sporo czasu, a jednak wciąż nikogo nie było widać ani słychać. Droga wydawała się bez końca. Po dość długim czasie David zrozumiał, że dzieje się coś dziwnego. Nie pamięta, aby szedł kiedyś tak długim korytarzem. Droga, którą szedł z profesor McGonagall była bardziej kręta i dużo krótsza. Za oknem zrobiło się ciemno. David powoli już tracił nadzieję, że kiedykolwiek wyjdzie z tego miejsca.

http://www.members.lycos.co.uk/simsfotostory/6c.jpg

Aż nagle ujrzał przed sobą duże drewniane drzwi będące zakończeniem korytarza. Z wielka ulgą chwycił za klamkę by w końcu opuścić to nadzwyczaj dziwne miejsce. Szarpnął ostatkami sił, otwierając drzwi tylko na tyle, aby mógł się przecisnąć do znajdującego się za nimi pomieszczenia. Jednak to, co zauważył wzbudziło w nim olbrzymi szok. Był tak przerażony, że nie mógł złapać ani jednego tchu. Dyszał jak szalony nie mogąc wydusić żadnego krzyku. Ta dziwna komnata przypominała pomieszczenie z najokropniejszego horroru.

http://www.members.lycos.co.uk/simsfotostory/8c.jpg

Na ścianach wyłożonych płytkami rozmazana była krew o purpurowym odcieniu. Nie było tam nic poza dziwnym zapachem rozkładających się, martwych ciał. Chłopiec z przerażenia upadł na kolana. Po raz kolejny myśli rozpłynęły się w głowie tak, że nie był w stanie ich ogarnąć. Nagle stało się coś dziwnego. Komnata w niezwykły sposób zaczęła się rozmazywać. Z początku David myślał że to jego wyobraźnia. Gwałtownie przetarł oczy, jednak pomieszczenie rozpływało się coraz szybciej i coraz bardziej. Robiło się coraz ciemniej. Ściany powoli znikały. Młodzieniec ze strachu zakrył twarz rękami. Chwilę później usłyszał grzmot błyskawicy. Otworzył oczy.

http://www.members.lycos.co.uk/simsfotostory/9c.jpg

Okazało się, że znajduje się na samym środku cmentarza, a tuż przed nim jest głęboka dziura rozkopanego grobu. Zerwał się szybko na równe nogi. Z przerażeniem patrzył na otaczające go mokre od deszczu nagrobki. Spojrzał także w tajemnicza dziurę. Ujrzał w niej ciało zupełnie mu obcej, starej kobiety. David panicznie rozglądał się wokół siebie poszukując jakiegoś wyjścia i drogi prowadzącej z powrotem do zamku. Po raz kolejny spojrzał na leżącą kobietę. Ta leżała nieruchomo z przerażoną miną. Lecz chłopiec coś zauważył. Kobieta miała niedomknięte oczy, a jej ciało poruszało się rytmicznie , jakby wciąż oddychała. David przykucnął przy rozkopanym grobie staruszki, żeby się jej bliżej przyjrzeć.

http://www.members.lycos.co.uk/simsfotostory/10c.jpg

Nagle kobieta podniosła się, szybkim mocnym ruchem ręki złapała Davida za kark, próbując wciągnąć go do dziury. Młodzieniec przestał już nad sobą panować i pod wpływem adrenaliny zaczął się wyrywać z uścisku żywego trupa. Kobieta otworzyła szeroko oczy. Przysuwając swoją twarz do twarzy przerażonego chłopca szepnęła coś w nieznanym języku, wydając z siebie przeraźliwe odgłosy. Jedyne słowa które David zrozumiał brzmiały tak: „..nie możesz tam wrócić...”. Zombie szarpnęło młodzieńca tak mocno, że wpadł do dziury lecąc w dół prosto na twarz.

http://www.members.lycos.co.uk/simsfotostory/11c.jpg

David zerwał się z łóżka oblany zimnym potem. Był w męskim dormitorium. Za oknem świecił srebrzysty księżyc, a na sąsiednich łóżkach spali w najlepsze Seamus i Harry.
- To był tylko sen – pomyślał, po czym przekręcił się na drugi bok, nie mogąc zasnąć do samego rana.

http://www.members.lycos.co.uk/simsfotostory/12c.jpg

Rano David siedział już ubrany w czarną szatę w salonie. Parę chwil później pojawili się Ron, Harry i Hermiona.
- David, czujesz się już lepiej? – zapytała Hermiona.
- Chyba tak.
- Może tak zejdziemy najpierw do Wielkiej sali na śniadanie? Jestem głodny jak wilk.- zaproponował Ron.
- Ron...ty zawsze jesteś głodny. – dogryzła Hermiona.
- Ron ma rację. Chodźmy. Zajmiemy sobie najlepsze miejsca. – powiedział Harry lekko zaspanym głosem.

http://www.members.lycos.co.uk/simsfotostory/13c.jpg

Cała czwórka skierowała się prosto do Wielkiej Sali. Było jeszcze bardzo wcześnie a salę wypełniało już dużo uczniów. Harry znalazł dobre miejsce, gdzie stały jego ulubione dyniowe paszteciki.

http://www.members.lycos.co.uk/simsfotostory/14c.jpg

- Możecie mi powiedzieć co się wczoraj takiego stało? Ja nic nie pamiętam. – zapytał się David.
- Sami dokładnie nie wiemy- odpowiedział Harry.
- Podobno straciłeś przytomność niedaleko gabinetu Dumbledora. –dokończyła Hermiona
- David, ...- zaczął Ron. – Co takiego powiedział ci Dumbledore, że aż tak to na ciebie wpłynęło?
- To jest....ja...on..

http://www.members.lycos.co.uk/simsfotostory/15c.jpg

David nie wiedział jeszcze co myśleć o rozmowie z Dyrektorem. Nie był pewien czy powinien to powiedzieć. Gdy jednak zdecydował się podzielić tymi wiadomościami, do ich stolika podszedł wysoki, szczupły blondyn z przylizanymi do tyłu włosami w towarzystwie dwóch potężnych „goryli”.
- Czego chcesz Malfoy? – zapytał pogardliwie Ron.

http://www.members.lycos.co.uk/simsfotostory/16c.jpg

- Zamknij się Weasley, nikt cię o zdanie nie prosił. Ooo... Potter, znalazłeś się sobie nowego kumpla? Słyszałem, że ze strachu przed rozmową z Dumbledorem po prostu zemdlał – zadrwił Draco, na którego twarzy pojawił się tryumfujący uśmiech. – szukasz sobie Potter tak samo beznadziejnych kumpli jak ty.

http://www.members.lycos.co.uk/simsfotostory/17c.jpg

- Stul pysk, ty nędzna biała szujo, albo tak kopnę cię w twoją dupę, że do końca roku już na niej nie usiądziesz !!!! – wykrzyczał ze wściekłości David, wypowiadając jeszcze parę innych wyrazów tak wulgarnych, że wszystkich wokół aż zatkało. – mowę ci odjęło tchórzofretko?
Malfoy wyraźnie skrzywił się, pogardliwie spoglądając na Harrego a potem na Davida.

http://www.members.lycos.co.uk/simsfotostory/18c.jpg

Zbliżył się do niego, patrzc mu prosto w oczy powiedział:
- Jeszcze tego pożałujesz. I ty też Potter – warknął, wskazując ręką na Harrego, po czym odwrócił się plecami i odszedł chowając się za Crabbem i Goylem. Po chwili w całej sali rozległy się głośne oklaski i okrzyki.
- To było rewelacyjne! – wykrzyknął Ron.
- Od zawsze chciałem mu wygarnąć.
- Teraz już się raczej nie odważy do nas podejść. – oznajmiła z ogromną radością Hermiona

http://www.members.lycos.co.uk/simsfotostory/19c.jpg

- Jeden problem już mamy z głowy, teraz został nam jeszcze Snape – zażartował Harry, gdy wszyscy siadali już do stołów by zjeść w końcu śniadanie.
- Muszę wam coś powiedzieć – zagadnął David – opowiem wam co tak naprawdę się wczoraj stało.
- Nie musisz jeśli nie chcesz – powiedziała Hermiona – my cię do tego niczego nie zmuszamy.
- Ale ja chcę. Sam nie daję już sobie z tym rady.

Odcinek V (http://forum.thesims.pl/showthread.php?t=16500&page=17&pp=10)


UWAGA!!! Wszystkich którzy przeczytali moje FS proszę o ocenę w górnej części strony obok niebieskiego paska z napisem "ocena"

Viggo
16.04.2005, 09:00
Ohh bardzo fajne FS i bardzo dobre zdjęcia

9,5/10

Sahem
16.04.2005, 10:30
Pięć liter: SUPER!!:D:D:D:D:D Ja chcę więcej, bo zaczne Cię szantażować :przeraźliwy śmiech: :devil: :devil:

Incognito
16.04.2005, 11:03
No...nie wiem...Przykro mi, ale twoje FS przestaje mi się podobać. Harry nie jest tym ważnym czarodziejem i wogóle. Jakbyś niszczył twórczość J.K.R.Poza tym w książce jest WYRAŹNIE napisane ,że to Harry jest wybrańcem. :)
zdjęcia 46/50
fabuła 36/50 - jak mówiłem - jest gorzej
tekst 49/50 - do tekstu chyba nie mam nic do zarzucenia, ale kilka razy pomyliłeś przecinki
razem 131/150 czyli WSPANIAŁE ! (PÓKI CO ;P)

Tidus2004
16.04.2005, 11:19
No...nie wiem...Przykro mi, ale twoje FS przestaje mi się podobać. Harry nie jest tym ważnym czarodziejem i wogóle. Jakbyś niszczył twórczość J.K.R.Poza tym w książce jest WYRAŹNIE napisane ,że to Harry jest wybrańcem. :)
zdjęcia 46/50
fabuła 36/50 - jak mówiłem - jest gorzej
tekst 49/50 - do tekstu chyba nie mam nic do zarzucenia, ale kilka razy pomyliłeś przecinki
razem 131/150 czyli WSPANIAŁE ! (PÓKI CO ;P)

Harry jest ważnym czarodziejem, ale może nie już aż tak bardzo skupiam sie na nim. Ja nie niszcze twórczości pani Rowling, bo trzeba to wziąć pod uwagę że to jest moja twórczość i wybrańcem jest Harry, ale nie do używania mocy źródła życia. Harry dalej obie może być tym wybrańem, bo nigdy nie napisałem że David może mieć większą moc od Harrego.
Ale przyznaję ci rację że Harry odszedł na dalszy plan i to za daleko. W kolejnych odcinka postaram się skupić bardziej na nim, obiecuję.

czar
16.04.2005, 13:49
po paru dniach mozolnej pracy i nadmiernemu wysilaniu wyobrazni( ;) ), czwarty odcinek jest gotowy. Zagladam tu co jakis czas, od momentu jego pojawienia sie. Patrze, a tu... pare postow(trzy osoby sie wysilily, bardzo wam dziekuje :flowers: ). Moze brak wam czasu na skomentowanie i ocenienie? Mozliwe.... Nie bede wchodzic w szczegoly, ale jak tak spogladam no to, co sie tu dzieje, to troszeczke smutno sie robi... w kolejnych odcinakch Harry z pewnoscia wroci na swoja pozycje lidera, ale poki co dajcie Davidowi nieco "porzadzic"... No to chyba tyle. Zachecam do komentowania i oceniania :)

CoolToola
16.04.2005, 14:14
Boze, mi sie wezyc nie chce, ty te pomieszczenia sam robiles? :O Nie, no super fotostory, oceniłąm cie :D

muddy
16.04.2005, 16:32
Super!!! Skąd wziąłeś takie zdjęcia? Wszystko takie...takie realistyczne... ODJAZD!!! Ale mam zastrzeżenie - Dumbledore ma trochę więcej portretów na ścianach w jego gabinecie... Ale i tak nieźle. Ciągle nie mogę uwierzyć że sam zrobiłeś Hogwart. Jeszcze raz SUUUUUUUUUUUUUUUPER!!!

ppp
17.04.2005, 14:02
Hej czy pógłbyś mi pszesłać Hogwart?! plisssssssssssssssssssssssssssss!
gg:8496201

ppp
17.04.2005, 14:05
Masz Hogwart w thesims1 ???

Pretty_Kitty
17.04.2005, 17:42
Super odlotowe fs! Pisz dalej! :)

Primek111
18.04.2005, 12:20
Wspaniałe to jest ideane. Nie mogę się doczekac następnego odcinka....

Nesy
18.04.2005, 12:51
Świetne!!! Zdjecią są śliczne chociaż jedno to jak stoją przy stolr... :\
Nogi wchodzą im w krzesła.
Ale i tak 10/10



P.S. Skąd masz te pioruny i deszcz?

~Perlié~
18.04.2005, 14:15
No myślałam, ze to będzie do bani sam tytul ale poczytałam sobie i odrazu mnie zaciekawiło serio podoba i się to Fs bajeranckie zdjątka,tekst super!!!!!!!!!!!!!!!!!! Lubie Harrego Pottera 10/10 szybko pisz dalej :)

Dream
19.04.2005, 22:03
Jestem na tak. Raczej ;) Tekst mi się podoba i nie mam większych zastrzeżeń, odcinki są długie i zdjęcia są dobre - lepiej by było gdyby nie było widac myśli i krystałków Simów. Nie chodzi mi teraz o pomieszczenia, które są starannie wykonane. Ogólnie wszystko jest fajnie. Lubię Harrego Pottera. Teraz już żegnam. Pozostaje mi czekać na kolejny odcinek :P

roszpunkka
20.04.2005, 06:30
dokładnie Agata ma rację.. Zresztą mi sie podoba fajne jest nawet bardzo.. Daje ci 8,1/10 punktów to nawet nieźle..

ZAPRASZAM NA 2 ODCINEK PORWANA NIEWINNOŚĆ.. KOMENTOWAĆ ;P

Tidus2004
20.04.2005, 12:58
Bardzo mnie to cieszy, że wam się to podoba. Chciałbym tylko wyjaśnić jedną rzecz. Przy ok 30 osobach na jednej parceli jest bardzo ciężko ustawić wszystko tak aby przynajmniej połowa z nich nie miała żadnej chmurki na głową. A krszystałek to przyznaję, mój błąd.

Masz Hogwart w thesims1 ???

Powiem, że jak grałem jeszcze w the sims 1 to miałem, ale niestety już nie gram i wszystko co miałem, usunąłem.

A tak przy okazji to chcę tylko zapowiedzieć kolejny odcinek który powinien pojawić się do końca tygodnia. Nie obiecuję, ale postaram się. (z 4 odcinkiem wyrobiłem sie w ostatniej chwili ;P "

Sahem
20.04.2005, 14:03
Myślełem, że jest tu nowy odcinek:P:( A tu nic:P xP Mam nadzieję, że simom przestanie się chcieć mieć chmurki (ale logiczne zdanie:P:P ;P )

Tidus2004
20.04.2005, 14:12
Myślełem, że jest tu nowy odcinek:P:( A tu nic:P xP Mam nadzieję, że simom przestanie się chcieć mieć chmurki (ale logiczne zdanie:P:P ;P )


Spokojnie, już niedługo powinien się pojawić.....

CuteGirl
20.04.2005, 15:11
Wow, no naprawdę niezłe! Nie zawsze zdarzają się takie realistyczne zdjęcia! Jak ustawiłeś fotel pod kątem? Naprawdę podoba mi się, to Fotostory jest na 6+ :)

Michelle
23.04.2005, 13:37
Tidus no po prostu to jest .......... R E W E L A C J A!Najbardziej podobaja mi się zdjątka.Ten Hogwart to sam zbudowałes czy ze stronki EA games sciągnąłes?? :O :O Bo jeżeli sam zrobiłes to podziw dla Ciebie.Chyba ten Hogwart to na zasadzie akademika zrobiłes hm?Czyż tak?Bardzo pomysłowo naprawde.Mam do Ciebie wielką prośbe :Czy mogłbys mi ten Hogwart wysłać na maila wraz z simami??
mój mail : [email protected] Byłabym wdzięczna :)

Jeanne
23.04.2005, 17:44
Nie, no Tidus, ale mnie zaskoczyłeś!!!!!!!! :D I to naprawdę pozytywnie!!!!!!!!! Ja nie mogę, jak na tym forum są sami tacy dobrzy pisarze, to jak ja mam oceniać, które fs jest najlepsze? ;( :P Ale to fs jest naprawdę BOSKIE!!!!! W życiu bym nie wpadła na taki pomysł, żeby w HP mógłby się pojawić jakiś inny bohater główny niż sam Harry :) Bardzo, bardzo, bardzo SUUUUUUUPER!!!!!!!!!!! Moja ocena 10/10 :D

ppp
24.04.2005, 07:44
Tidus 2004 i czar zmień cie trohę wielką salę bo kszesła nie są takie jak w prwdziwej wielkiej sali(to znaczy tej w filmie) a pomieszczenie powinno być bardzo długie.
a wejście do dumbledora nie stżeże że tak powiem anioł tylko Ożeł.
To szystko co powinieneś zmienić.
a fotostory jest na 10000000000000000/100

ppp
24.04.2005, 07:49
Bardzo mnie to cieszy, że wam się to podoba. Chciałbym tylko wyjaśnić jedną rzecz. Przy ok 30 osobach na jednej parceli jest bardzo ciężko ustawić wszystko tak aby przynajmniej połowa z nich nie miała żadnej chmurki na głową. A krszystałek to przyznaję, mój błąd.



Powiem, że jak grałem jeszcze w the sims 1 to miałem, ale niestety już nie gram i wszystko co miałem, usunąłem.

A tak przy okazji to chcę tylko zapowiedzieć kolejny odcinek który powinien pojawić się do końca tygodnia. Nie obiecuję, ale postaram się. (z 4 odcinkiem wyrobiłem sie w ostatniej chwili ;P "

Ale czy mógł byś mi przesłać?
mój mail: [email protected]
lób: [email protected]
mój blog: pmk.ziomek.us

czar
24.04.2005, 14:15
David opowie wszystko "nieświętej trójcy"( ;) ). Jak na to zareagują?
Harry "coś" odkryje...
Pojawi się informacja, dotycząca Źródła Życia...
Ujawni się pewna cecha Davida...

Chcesz poznać konkrety? Nie ma rady, MUSISZ obejrzeć kolejny odcinek fotostory "Harry Potter i Źródło Życia"!



P.S. Zdjecia- tak, są rewelacyjne(brawo Tidus :D). Ale co z fabułą? Podoba się wam? Jestem tego ciekawa...

Pawlq
24.04.2005, 21:01
ZAJE....
10/10!!!!
Szybko pisz nastepny odcinek!!!!

Shavonda
24.04.2005, 21:39
Jejciu jakie superr efekty!!!! http://members.lycos.co.uk/klekle2/slina.gif.Musiałas się nieźle napracowac żeby znaleść te wszystkie rzeczy:D .Wgóle to wszystko takie podobne:) .Tekst wszystko jest superrrr

Moja ocenka to 10/10

GwinT
25.04.2005, 06:52
Dla mnie największym plusem są zdjęcia :O są naprawdę niesamowite! Nawet chmruki nie są aż tak okropne! Np. na zdjęciu, na którym Malfoy tłucze Davida palcem w pierś świetnie się skomponowało, że Harry ma chmurke z przekreślonym Malfoyem :D

Fabuła jest narazie jako taka. Zobaczę co będzie dalej z tym całym źródłem. Chociaż fajnie, ze tak mieszasz straszne wydarzenia z jakimiś błachymi. A do tekstu nie mogę się przyczepić.
Ocena 9/10

Madziuch
26.04.2005, 10:47
No, fotostory ładnie napisane, większych błędów nie zauważyłam. Kilka błedów jest, ale ja na to przymykam oko :). Zdjęcia dobrej jakosci. Daje ci 9/10. Jedyne, do czego moge się przyczepić, to czemu kłamiesz! Może się pomyliłam, ale raczej nie. Ty nie zrobiłeś tego Hogwartu! Ściągnoąś go! z tej strony : http://www.webalice.it/mikebur50/Antiche_Dimore_pag2.html
Zobacz, tak wygląda jedno zdjęcie tego zamku na tej stronie :
http://img142.echo.cx/img142/3299/fikada9hw.jpg
Czy nie jest taki sam jak "twój"? Bo chyba AŻ tak identycznie to byś nie zrobił :\
No dobra, dajmy spokój. I dlatego dałam "9/10"! Odjełam jeden punkt za kłamstwo :)

zuzia22
26.04.2005, 14:19
No, fotostory ładnie napisane, większych błędów nie zauważyłam. Kilka błedów jest, ale ja na to przymykam oko :). Zdjęcia dobrej jakosci. Daje ci 9/10. Jedyne, do czego moge się przyczepić, to czemu kłamiesz! Może się pomyliłam, ale raczej nie. Ty nie zrobiłeś tego Hogwartu! Ściągnoąś go! z tej strony : http://www.webalice.it/mikebur50/Antiche_Dimore_pag2.html
Zobacz, tak wygląda jedno zdjęcie tego zamku na tej stronie :
http://img142.echo.cx/img142/3299/fikada9hw.jpg
Czy nie jest taki sam jak "twój"? Bo chyba AŻ tak identycznie to byś nie zrobił :\
No dobra, dajmy spokój. I dlatego dałam "9/10"! Odjełam jeden punkt za kłamstwo :)
No rzeczywiście! Identyczne! Punktacja fs:
Tekst: ładny, błędów nie widzę 45/50
Postacie: jak na mój gust, David jest taki... dziewczęcy. Wolę innych facetów. Harry miał krótsze i czarne włosy. Ale i tak jest ładnie. 35/50
Fabuła: bardzo orginalna. Nie ma na tym forum takich. 50/50
Zdjęcia: jakość jest świetna, robisz je w dobrych sytuacjach 45/50
Obiekty i domy: wiele pościąganych, wliczając Hogwart 20/50(za ten Hogwart)
Podsumowanie: 195/250 - bardzo dobre fs!!!

Tidus2004
26.04.2005, 15:47
Hmm.... z tego co pamiętam to ja już wspominałem że Hogwart jest ściagnięty..... i nie wiedzę w tym nic złego, bo nie muszę tu przedstawiać swoją pracę i akurat swój zamek, od tego jest dział "domy" .... dostałem już propozycje umieszczenia tam tego zamku, ale tego nie zrobiłem, bo nie jest on mój. ;) :\ :\

Incognito
26.04.2005, 16:18
Tidus.......Nie chcę się sprzeczać, ale napisałeś, że ten Hogwart jest WYNIKIEM TWOJEJ CIĘŻKIEJ I DŁUGIEJ PRACY. :\

Tidus2004
26.04.2005, 16:45
Jeśli chodzi ci o zamek ten w całości to nie budowałem sam. Ale niestety jest w tym jeden sekret który mogę ci wyjaśnić najwyżej na prywatnej wiadomości, nie chce żeby wszyscy poznali techniki tworzenia mojego FS.

Tutaj jest cytat moich słów gdzie zaznaczyłem że to nie jest zamek przeze mnie budowany.

To zdanie gdzie napisałem że Hogwart nie jest ściagnięty został źle zrozumiany, a lepiej został źle prze ze mnie sformuowany. Otóż Hogwart rzeczywiście jest ściągnięty, ale wykorzystałem go tylko w zdjęciach z zewnątrz. Całe wnętrze jest zrobione przeze mnie. NIestety ale dla ratowania mojej godności....muszę wyjawić tajemnicę mojego FS. Więc tak naprawdę mój Hogwart nie istnieje. Zdjęcia zrobiopne z zewnątrz są zdjęciami ściągniętego zamku, a wszystkie pomieszczenia robię każde na innej parceli. Np: wieża gryffindoru jest na jednej parceli, a wielka sala na innej. Są dwa powody dla których byłem zmuszony do takich wariacji. Po pierwsze: gdy zbydowałem zamek z wszystkimi pomieszczeniami gra bardzo, ale to bardzo mi zwalniała i miałem problem z robieniem zdjęć. Po drugie: największa parcela jest za mała do zrobienia wszystkich pomieszczeń w takiej wielkości jaką potrzebowałem.

WIĘC POWTARZAM: ZAMEK NIE JEST MOJĄ PRACĄ, ALE CAŁE JEGO "WNĘTRZE" JEST. Z ZAMKU KORZYSTAM JEDYNIE GDY POTREBUJE WIDOKU CAŁOŚCI BUDYNKU....

Mam nadzieję że już się wytłumaczyłem.

;) ;) ;) ;)

Pawlq
26.04.2005, 17:57
Nie sprzeczajcie sie już!!!

Kiedy Następny odcinek?

Jeanne
27.04.2005, 08:22
Tidus!!! Czar!!! My chcemy nowy odcinek!!!! Ile jeszcze mamy czekać?

czar
27.04.2005, 12:49
juz wkrotce... moze juz dzis, a moze jutro.... w "najblizszym czasie"... cierpliwosci :D

Tidus2004
27.04.2005, 23:05
Harry Potter i żródło życia odc.5

David opowiedział swoim nowym przyjaciołom o tym co usłyszał od Dumbledora oraz o dziwnym śnie, który nie pozwolił mu spać przez całą noc. To co usłyszeli nie wzbudziło w nich największego zdziwienia, gdyż takie sytuacje są im bardzo dobrze znane. Jednak cała trójka zdecydowała się pomóc mu rozwiązać i przebrnąć jakoś przez te dziwne wydarzenia.
- Nie wiem co mam zrobić. Po prostu nigdy coś takiego mi się nie zdarzyło...- Powiedział David.
- Spokojnie. Na pewno jakoś ci pomożemy. Musimy tylko wiedzieć, w jaki sposób. Jak do tej pory nie mamy pojęcia jaka jest dokładna twoja rola w tym wszystkim. A do dziwnych snów to musisz się przyzwyczaić. Mi się to zdarza dosyć często.- Uspokoił go Harry.
- Ja proponuję żebyśmy jednak poszli do biblioteki i poszukali informacji o tym Źródle Życia. Myślę, że tam znajdziemy choć część odpowiedzi na nasze pytania.- Rzekła Hermiona.
- W porządku. Chodźmy. Póki nie ma jeszcze lekcji.


http://www.members.lycos.co.uk/simsfotostory/1d.jpg

Harry, Ron, Hermiona i David wyszli z Wielkiej Sali kierując się w stronę biblioteki. Gdy byli na drugim piętrze, Harry usłyszał wołanie dochodzące z końca korytarza. Odwrócił się, ale nie zobaczył nikogo. Szedł dalej. Po chwili znowu usłyszał ciche wołanie:
- Harry... Harry....

http://www.members.lycos.co.uk/simsfotostory/2d.jpg


Harry jeszcze raz się odwrócił. Tym razem w głębi korytarza ujrzał ukrywającą się za ścianą rudawą głowę. Zbliżył się powoli. Zza ściany wyłoniła się druga, równie pomarańczowa czupryna. Harry od razu domyślił się że są to Fred i George.
- Harry...chodź na chwilę- zawołali cicho, by Hermiona, Ron i David niczego nie usłyszeli.
- Yyyy....Idźcie do biblioteki...- zwrócił się do trójki towarzyszy. – A ja... Ja muszę iść do toalety- wyjąkał, na gorąco szukając jakiejś wymówki.
- Tylko się pospiesz. Nie mamy za dużo czasu... – powiedział Ron.
- Dobra...- Harry odwrócił się i skierował w stronę bliźniaków. Gdy tylko trójka przyjaciół zniknęła z pola widzenia odezwał się:

http://www.members.lycos.co.uk/simsfotostory/3d.jpg

- Już ich nie ma. O co chodzi?
- Podejdź tutaj..... – zaczął Fred
- Coś ci pokażemy – dokończył George.
- Tylko szybko. Nie mam teraz czasu.
- Musimy pójść do salonu.
- Ale przecież to na siódmym piętrze! – powiedział Harry.
- Spokojnie. Znamy tajne przejście.
Fred i George odwrócili się plecami do Harry’ego. Łagodnie połaskotali jedną z cegieł na ścianie. Po chwili pojawiły się nieduże drzwi.
- Chodź Harry. Zaraz będziemy na miejscu. – powiedział Fred, wciągając Harry’ego do środka.

http://www.members.lycos.co.uk/simsfotostory/4d.jpg


Zaledwie zdążyli zrobić parę kroków, a przed nimi pojawiły się kolejne drzwi. George chwycił za klamkę. Uchylił je lekko, wyglądając czy nikogo tam nie ma.
- Jesteśmy na miejscu. To jest siódme piętro. – rzekł Fred wychylając już całą głowę zza drzwi.
Wyślizgując się z tajemniczego pomieszczenia, Harry, Fred i George szybkim krokiem przeszli korytarz do portretu Grubej Damy, a po chwili byli już w salonie będący już prawie pusty.

http://www.members.lycos.co.uk/simsfotostory/5d.jpg

Fred natychmiast pobiegł przez kręcone schody do sypialni, z której po krótkiej chwili wyszedł. Podszedł do Harrego i Georga trzymając coś w ręku.
- Spójrz Harry – powiedział.
- Co to jest? – zapytał z wielkim zaciekawieniem Harry.
- Nie wiesz? Nie pamiętasz? To przecież to zwierciadło które dał ci Syriusz zanim zginął. – odpowiedział George.
- Ale przecież ja je gdzieś zgubiłem.
- Wczoraj wracaliśmy z Fredem późno z treningu. Nie chcieliśmy w drodze powrotnej spotkać jakiegoś nauczyciela, więc poszliśmy tajnym przejściem. I właśnie tam znaleźliśmy to zwierciadło.
Harry nie wiedział co powiedzieć. Zapadło niezręczne milczenie. Wtedy chłopiec przypomniał sobie, że właśnie zaraz zaczną się lekcje a on musi pójść jeszcze do biblioteki.
- Wiecie.....bardzo wam dziękuję...ale ja się spieszę....jestem wam naprawdę wdzięczny... –powiedział w pośpiechu i wybiegł z salonu prosto do miejsca, gdzie było tajne przejście, którym się dostał na siódme piętro.

http://www.members.lycos.co.uk/simsfotostory/6d.jpg

- Zaraz... – pomyślał- Gdzie są te drzwi? ..... – Harry zaczął dotykać wszystkie cegły w miejscu gdzie znajdował się tajemniczy korytarz. - No jasne! Pewnie było to przejście jednokierunkowe.

http://www.members.lycos.co.uk/simsfotostory/7d.jpg

Czas upływał, a Harry’ego wciąż nie było w bibliotece. Gwałtownie skręcił w stronę ruchomych schodów nie zwracając uwagi na mijanych przechodniów. Przeskakiwał po kilka schodków tak szybko, że w parę chwil znalazł się na drugim piętrze. Skręcił w pierwszy korytarz prowadzący do biblioteki. Zmachany chłopiec zwolnił na chwilę by złapać oddech. Stanął w miejscu i oparł się o ścianę sapiąc tak głośno, że nie słyszał własnych myśli. Po krótkiej chwili znowu zaczął iść. Zrobił parę kroków, kiedy usłyszał coś bardzo dziwnego. Jakiś głos. Kobiecy głos. Brzmiał jak melodia, która prowadziła go w stronę nieznanego mu pomieszczenia. Zobaczył uchylone drzwi, przez które dostrzegł Dumbledora i jakąś dziwną, starszą kobietę, mającą głos tak piękny, jak mitologiczna syrena wabiąca swym głosem mężczyzn. Podszedł do drzwi tak blisko jak było to tylko możliwe i wsłuchiwał się w słowa wypowiadane przez kobietę. Był to dziwny wierszyk mówiący coś o tajemniczym Źródle Życia o którym usłyszał z opowieści Davida. Nagle głos się urwał. Jakby ktoś wyłączył taśmę. Harry poczuł kogoś zbliżającego się do drzwi. Szybko się odwrócił i schował tuż za rogiem. Z pokoju wyszedł Dumbledore. Harry przeszedł tuż obok drzwi, znów kierując się w stronę biblioteki. Przechodząc, odwrócił głowę w stronę pokoju, by przyjrzeć się bliżej kobiecie o pięknym głosie, jednak nikogo już tam nie było. Chłopiec przyspieszył krok i lada chwila był już w bibliotece.

http://www.members.lycos.co.uk/simsfotostory/8d.jpg

Podszedł do stolika gdzie za górą różnych książek siedzieli Ron, Hermiona i David.
- No nareszcie... –powiedziała Hermiona. – Harry, gdzieś ty się podziewał? My już właśnie mieliśmy wychodzić.
- Ja....ja... – wyjąkał – Słuchajcie. W drodze do biblioteki stało się coś dziwnego...
- To normalka. – stwierdził ironicznie Ron.
- W jakimś pokoju widziałem Dumbledora i jakąś kobietę. – kontynuował – ona mówiła coś o Źródle Życia. To był jakiś wierszyk albo coś. Zaraz...jak to szło.... brzmiało mniej więcej tak:


Źródło Życia wytryska tam,
Gdzie już nie płynie czas.
Źródło Życia nieśmiertelność wam da,
I wyleczy wszystkie rany w was.......

– zaczął Harry.


http://www.members.lycos.co.uk/simsfotostory/9d.jpg

- Źródło Życia ze snu was obudzi,
Lub odeśle w nicość i mrok.
Wszak zostało stworzone dla ludzi,
Jest niczym bogów sok....

– kontynuowała Hermiona trzymając w ręku olbrzymią, zakurzoną księgę

...Lecz uważajcie młodzi i starzy!
Gdyż wielka jest w nim moc.
Ono dobrego dobrem obdarzy,
A złemu na wieki powie "dobranoc".

Aż gdy przybędzie najzacniejszego potomek.
Źródło Życia potęgę swą mu zawierzy.
Zapewni mu wieczną przed złem obronę
I podaruje orszak jasnych rycerzy.

Dziedzic to będzie nad dziedzicami,
Czarodziej wśród nie-czarodziejów.
Urodzony w krainie pomiędzy górami.
On odmieni los naszych dziejów.

http://www.members.lycos.co.uk/simsfotostory/10d.jpg

- Tak! Ta kobieta powiedziała dokładnie to samo! – wykrzyknął Harry, po czym wszyscy obecni w bibliotece zaczęli go uciszać.
- To jest przepowiednia. Nikt nie wie czyja. Ale jest tak stara że nikt już w nią nie wierzy, dlatego wpisano ją do księgi legend. – powiedziała Hermiona przewracając kartki olbrzymiej starej książki.
- Możliwe że jest to odpowiedź na pytanie, dlaczego się tutaj zjawiłem. – rzekł David.
- Nie chcę nic mówić, ale lekcja zacznie się za 3 minuty.- przerwała Hermiona.
- To chodźmy, a wierszykiem zajmiemy się po zajęciach.
Czwórka przyjaciół ruszyła w stronę ruchomych schodów, a potem weszła na 4 piętro, do klasy zaklęć i uroków.

http://www.members.lycos.co.uk/simsfotostory/11d.jpg

Zajęli swoje miejsca, a po chwili wszedł profesor Flitwick. Był to karłowaty człowieczek z długą siwą brodą, w okularach trzymających się samego koniuszka nosa.
- Witam was uczniowie na lekcji zaklęć i uroków. Dziś bliżej przyjrzymy się zaklęciu FLIPENDO. Kto mi powie jak działa to zaklęcie?
Jako pierwsza rękę podniosła oczywiście Hermiona. Tym razem dorównał jej Ron unosząc rękę jeszcze wyżej.
- Słucham Ron? – zapytał profesor z satysfakcją, że na lekcji nie zgłasza się już tylko Hermiona.

http://www.members.lycos.co.uk/simsfotostory/12d.jpg

- Tak ... czar ten... znaczy się zaklęcie...Flipendo, jest to zwykłe zaklęcie uderzenia. – powiedział z trudnością Ron.
- Dobrze Ron. Pięć punktów dla Gryffindoru. – powiedział pan Flitwick, a Ron poczuł wielką ulgę i radość, że to on zdobył wreszcie na lekcji punkty dla domu.
- A teraz panie Weasley, czy potrafiłby nam pan je zademonstrować? – zapytał profesor, pewny że nie usłyszy odmowy.
- Weasley.....uważaj bo krzywdę sobie zrobisz – zadrwił Malfoy.
- Zamknij się żmijo – powiedział David rzucając groźne spojrzenie w kierunku Draco.
- To znaczy... nie za bardzo, ale mogę spróbować – odpowiedział wymijająco Ron.

http://www.members.lycos.co.uk/simsfotostory/15d.jpg

Chwycił za swoją różdżkę. Wycelował ją we wskazany przez profesora cel jakim była powieszona na sznurze gruba poduszka.
- FLIPENDO!!! – Krzyknął Ron. Z różdżki wystrzeliła szeroka, oślepiająca wiązka światła uderzająca w poduszkę z dużą siłą powodując, że zerwała się ze sznurka i rozerwana upadła na podłogę.
- Wow… Ron, to było coś.- zachwycił się David.
- Brawo panie Weasley. Zdobył pan kolejne pięć punktów dla Gryffindoru.- powiedział profesor Flitwick.- A teraz niech każdy wyciągnie różdżkę i wypróbuje ten czar na swojej poduszce. W klasie zapanował szum. Wszyscy byli tak zajęci, że nie zwracali uwagi na Davida, który nie bardzo wiedział jak posługiwać się różdżką, znalezioną w kufrze wraz z innymi magicznymi rzeczami.
- FLIPENDO!- wykrzyknął Harry i z jego różdżki wytrysnął strumień światła, o morskim odcieniu. Hermiona już miała zamiar go poprawić, gdy zobaczyła bezczynnie siedzącego Davida, gapiącego się na swoją poduszkę.

http://www.members.lycos.co.uk/simsfotostory/14d.jpg

- David, co jest? Nie wychodzi ci? Nie przejmuj się.- powiedziała.
- To nie to. Ja w ogóle nie wiem, jak się tym posługiwać…
- To nie problem. Daj, pokażę ci.- mówiąc to, Hermiona chwyciła go za nadgarstek i pokazała kilka zamaszystych ruchów.
- Dzięki. No to teraz tylko: FLIPENDO!- wrzasnął David, ale nic się nie stało.- FLIPENDO! FLIPENDO! No co się dzieje do cholery? FLIPENDO!- na sali było słychać już tylko desperackie wrzaski Davida…

CDN...


Mam nadzieję, że spodobał się wam 5 odcinek. Otóż muszę oświadczyć, że czar włożyła w ten odcinek dużo więcej pracy niż ja. Tak więc jakiekolwiek pochwały (za które z góry dziękuję) należą się jej.
Proszę wszystkich także o to żeby głosowali TAM NA GÓRZE, gdzie jest "ocena"......

DZIĘKUJĘ...

PS:wybaczcie mi jedno niedociągnięcie....chodzi mi o tą ulicę za oknem, ale po prostu usunąć się tego nie da. :1smutny:


ODCINEK VI (http://forum.thesims.pl/showthread.php?t=16500&page=29&pp=10)

~Perlié~
28.04.2005, 12:09
AAAAAAAAAAA ŚWIETNE ZDJĘCIA !!!! tEKST TY TO MASZ TALENT :) 10000000000000000000/10

Sahem
28.04.2005, 12:56
Na samym poczatku zauważyłem, że napisałeś Rzekła Hermina Czy nie powinno być Hermiona?:P I jeszcze jedno: Na samej górze pisze: Harry Potter i źródło życia odc. 4 A na końcu piszesz: Mam nadzieję, że spodobał się wam 5 odc. Rozumiem, że to zwykła pomyłka, ale chyba powinieneś pamiętać, który odcinek piszesz:P Ale się zrobiłem wybredny:P To fotostory jest SUPER!! Aby tak dalej!:D:D Mam nadzieję, że pojawi się Hagrid:D

Tidus2004
28.04.2005, 13:05
:D :D Błędy poprawione. Jest mi bardzo miło że podoaba się wam FS. A co do Hagrida to na pewno się pojawi. Jak to powiedział Harry do Hagrida : "...bez ciebie Hogwart nie istnieje."

...:::RULEZZ:::...
28.04.2005, 13:16
No no, bardzo fajne FS :D , jak bym miała oceniać to 9/10, mam jedną uwagę:
Hermiona powinna być (chyba) ruda!!

Tidus2004
28.04.2005, 13:30
No no, bardzo fajne FS :D , jak bym miała oceniać to 9/10, mam jedną uwagę:
Hermiona powinna być (chyba) ruda!!

Nie masz racji. To Ron jest rudy. I jego cała rodzina. Hermiona na pewno ruda nie jest.

Mar
28.04.2005, 16:27
to jest swietne, szybko dawaj kolejny odc.

Jeanne
28.04.2005, 16:33
Ale fajne!!! Naprawdę, bardzo ciekawe!!! Uwielbiam to fs!!!!! Czuję się tak, jakbym czytała samego Harry'ego!!!!! Strasznie wciąga!!! Tidus i Czar - nie wiem, które to pisało, ale jest boskie!!! A czyjego autorstwa jest wierszyk?

Tidus2004
28.04.2005, 16:42
Ale fajne!!! Naprawdę, bardzo ciekawe!!! Uwielbiam to fs!!!!! Czuję się tak, jakbym czytała samego Harry'ego!!!!! Strasznie wciąga!!! Tidus i Czar - nie wiem, które to pisało, ale jest boskie!!! A czyjego autorstwa jest wierszyk?


Więc z wielkim uznaniem i szacunkiem powiem że autorką wieszyka jest oczywiście wszechstronnie utalentowana, wspaniała i niezwykła CZAR!!!!!!! :D :D :D :D

czar
28.04.2005, 16:43
Ale fajne!!! Naprawdę, bardzo ciekawe!!! Uwielbiam to fs!!!!! Czuję się tak, jakbym czytała samego Harry'ego!!!!! Strasznie wciąga!!! Tidus i Czar - nie wiem, które to pisało, ale jest boskie!!! A czyjego autorstwa jest wierszyk?
wierszyk jest mojego autorstwa :D. Ja sie naprawde bardzo, bardzo ciesze z tylu "zadowolonych ludzi"... dziekuje... :blush:


Więc z wielkim uznaniem i szacunkiem powiem że autorką wieszyka jest oczywiście wszechstronnie utalentowana, wspaniała i niezwykła CZAR!!!!!!! :D:D:D:D
<skromny rumieniec na twarzy> ... :shy:

Angel com
28.04.2005, 17:11
Czar, Tidus2004... te fotostory jest rewelka. Czar ładnie piszesz wiersze. Ja sama je pisze, ale ten poprostu mnie zachwycił moja ocena to nieskończona liczba/100.
Piszcie dalej, a wszyscy na forum pewnie będą szczęśliwi. :w000t: :clap2:

Pawlq
28.04.2005, 17:16
Cooooooooooool!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

czar
28.04.2005, 17:30
Cooooooooooool!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ooch... pawlo!! to jest takie glebokie.. tyle pozytywnych uczuc... dziekuje ci bardzo... az sie wzruszylam ;(.. to niesamowite, ile potrafisz przekazac w jednym wyrazie... jeszcze raz bardzo ci dziekuje... :blush:

Czar, Tidus2004... te fotostory jest rewelka. Czar ładnie piszesz wiersze. Ja sama je pisze, ale ten poprostu mnie zachwycił moja ocena to nieskończona liczba/100. dzieki... :shy:

Mithra
28.04.2005, 19:07
Jak tylko zobaczyłam że ktoś robi fs na temat Harrego Pottera, miałam ochotę tak głośno i wyraźnie zaprotestować bluźnierczym tekstom nie dorastającym do pięt JKRowling... No tak... Zamierzałam to zrobić... Ale po przeczytaniu fs czuję się oszołomiona... Po pierwsze... Zdjęcia... Nie wierzyłam że komuś uda się przedstawić realia Hogwartu... wam się udało... Ten pociąg to był poprostu strzał w dziesiątke... Naprawdę świetne zdjęcia. Po drugie... Choć tekst i fabuła nie jest od razu wciągająca to z każdym odcinkiem się rozwijacie... A to jest najlepsza rzecz którą może posiadać twórca fs i niestety mało osób to posiada... Jesteście naprawdę zdolni... ;)

Pawlq
29.04.2005, 12:03
ooch... pawlo!! to jest takie glebokie.. tyle pozytywnych uczuc... dziekuje ci bardzo... az sie wzruszylam ;(.. to niesamowite, ile potrafisz przekazac w jednym wyrazie... jeszcze raz bardzo ci dziekuje... :blush:

dzieki... :shy:

No problem
Mam pytanko - Możesz mi podać strony skąd ścignełaś dodati do TS2 z Pottera?

Tidus2004
29.04.2005, 14:18
No problem
Mam pytanko - Możesz mi podać strony skąd ścignełaś dodati do TS2 z Pottera?

Bardzo mi przykro ale ja ich nie pamiętam. Po prosty codziennie po kilka razy przeglądam różne stronki i jak coś mnie zaciekawi to ściągam.

Ayanami
29.04.2005, 15:33
Ponieważ jestem fanką HP i mogę być wyczulona na różne błędy, niesprawiedliwe bądź całkowicie uzasadnione, to z góry przepraszam.
W pewnym momencie David zabrał głos. Jego wypowiedź była podkreślona
- już znacznie pewnym(...)- nie lepiej, już znacznie pewniejszym ?
Uśmiech prof.McGonagal
- "Na jej tworzy pojawił się lekki uśmiech, co bylo to naprawdę rzadkim widokiem"
Może na jej twarzy ? i bez to...
-zabraklo ci ł w wyrazie zamknął
Harry
-"To byłby niezły pomysł. Wszyscy jeszcze śpią. Na dodatek niedługo będzie świtać. Nie opłaca się iść spać już o tej godzinie."
To tak jakoś dziwnie brzmi... a gdyby tak.. To byłby niezły pomysł. Wszyscy jeszcze śpią, za niedługo będzie świtać, więc nie opłaca się iść spać o tej godzinie.
- wyjaśniła Hermiona, na której twarzy pojawił się uśmiech.
wyjaśniła, Hermiona a na jej twarzy pojawił się uśmiech.
- w wyrazie jakoś zabraklo ci ś
- potem w wyrazie wielka zabrakło ci e,
- "Przy każdym z nich stała wielka skrzynia", w którym czemu, w którym a nie wktórej ??
TO TYLE CO DO 2 ROZDZIAŁU

- braklo ci literki d w do
- poprosty może poprostu?
- w wyrazie tam zabraklo ci m
- poprzez pisze się razem
- zresztą, też pisze się razem
Dumbledore
- "Nigdy nie sądziłem, że będę miał zaszczyt ciebie zobaczyć David." Nigdy nie sądziłem, że będę miał zaszczyt zobaczyć cię Davidzie. Chyba będzie lepiej.
TO TYLE CO DO 3 ROZDZIAŁU

- "Mówiła o kimś kto dzięki swojej potęgi" Mówiła o kimś, kto dzięki swojej potędze...
TO TYLE CO DO 4 ROZDZIAŁU

Teraz mam pewną wątpliwość dotyczącą dwóch bliźniaków. Czy oni na pewno mogli wrócić do Hogwartu?? Jeśli się nie mylę, to gdzieś pisało, że jeżeli ktoś opuści tą szkołe to wrocić do niej nie może.

Teraz mniej poważnie...
"Tak, więc Przeszukaliśmy razem z Zakonem Feniksa pół świata, aby znaleźć dziecko, które urodziło się dokładnie w tym samym czasie, co Harry."
Nie musieli szukać aż tak daleko, jeżeli zależało im tylko na tym samym dniu i miesiącu urodzin. Przecież Neville ma taką samą datę urodzenia jak Potter :D .

Trzymam kciuki za dalsze części.

fillia
29.04.2005, 15:44
Ah ten Harry Potter wszedzie sieznajdzie.. No przyznam, że trudny temat szczególnie godny ukłonów.. Jest parę błędów jednak zauważyłam w kolejnych ocinkach znaczną poprawę.. Bardzo się ciesze dlatego wystawię ci hmmm 9/10 a masz co się tam będę:):)

________________________
Przygarnijcie Sierotkę:) :D

Pawlq
29.04.2005, 15:54
Ponieważ jestem fanką HP ...
Jak jesteś fanką wsakuj na www.nethogwart.friko.pl
A co do tematu - NIE MOGE SIE DOCZEKAĆ NASTĘPNEGO ODCINKA NR 6!!!!!!!!!

Mar
30.04.2005, 09:32
fajna stronka

Wilko'nis
30.04.2005, 09:50
Lepszego FS nie widzialem!Po prostu The Best!&/&
&=Wstęga Fobiusa

Ira
30.04.2005, 15:45
Nie złe! Zdjęcie dopracowane i wyraźne. Świetne opisy i dialogi. Fabuła ciekawa. No cóż, ogólnie mozna spodziewac się dużo po 5 odcinku.
Czekam na nastepny(odcinek, oczywiście).

GreenGirl
30.04.2005, 22:05
budujac swoj wlasny Hogwart wzorowalas sie na tym?

http://www.webalice.it/mikebur50/Skins_Stars_pag2.html

Pawlq
30.04.2005, 22:18
fajna stronka
Moja?
:):)
KIEDY NASTĘPNY ODCINEK?????

Cheeza
01.05.2005, 06:37
Trochę nie w moim stylu... Nie przepadam za opowieściami o tym czarodzieju :\ Ale ogólnie to narazie nie ocenię chociaż jest tutaj coś co przyciąga.. :)

Incognito
01.05.2005, 09:55
No, właśnie, kiedy nast. odcinek ? :)

TOp SECRET
01.05.2005, 10:26
świetne screenki nawet podobne... jakto ty to zrobiłaś????????? :wizard: :bounce: :mbounce:

Age12
03.05.2005, 10:11
FAjne zdjecia a opowiadania nie czytałam.....bo nudne

Polaris
04.05.2005, 22:44
Jestem pełna podziwu. Jak już niektórzy mówili podjęłeś się bardzo trudnego tematu. Sama chyba nie dałabym rady stworzyć podobnego fotostory. To nie na moje siły. Czekam z niecierpliwością na kolejny odcinek. U mnie dostajesz 10/10 :) .

sasanka_sasaneczka
05.05.2005, 16:17
fotostory super! ale mam pytanie: skad wziales(wzielas) ten zamek??? plizzzzz odpisz!!!

Tidus2004
05.05.2005, 16:24
fotostory super! ale mam pytanie: skad wziales(wzielas) ten zamek??? plizzzzz odpisz!!!

Popatrz na wcześniejsze posty, to sie dowiesz (chyba).

MAM PRZYKRĄ WIADOMOŚĆ DLA TYCH KTÓRYM PODOBA SIĘ MOJE I CZAR fs, ORAZ DLA TYCH KTÓRZY NIE MOGA DOCZEKAĆ SIĘ KOLEJNEGO ODCINKA. oTÓŻ WYSTĄPIŁ WYRAŹNY I POWAŻNY BŁĄD TECHNICZNY, KTÓREGO PRZYCZYNĄ BĘDZIE OPÓŹNIENIE PREMIERY 6 ODCINKA. BARDZO PRZEPRASZAM ZA TO ALE TO WYSZŁO TAK Z NIENACKA I POSTARAM SIĘ JAK NAJSZYBCIEJ NAPRAWIĆ TO CO ZEPSUŁEM.

Angel com
05.05.2005, 17:49
Popatrz na wcześniejsze posty, to sie dowiesz (chyba).

MAM PRZYKRĄ WIADOMOŚĆ DLA TYCH KTÓRYM PODOBA SIĘ MOJE I CZAR fs, ORAZ DLA TYCH KTÓRZY NIE MOGA DOCZEKAĆ SIĘ KOLEJNEGO ODCINKA. oTÓŻ WYSTĄPIŁ WYRAŹNY I POWAŻNY BŁĄD TECHNICZNY, KTÓREGO PRZYCZYNĄ BĘDZIE OPÓŹNIENIE PREMIERY 6 ODCINKA. BARDZO PRZEPRASZAM ZA TO ALE TO WYSZŁO TAK Z NIENACKA I POSTARAM SIĘ JAK NAJSZYBCIEJ NAPRAWIĆ TO CO ZEPSUŁEM.
Szkoda ale będę czekać

Sahem
05.05.2005, 19:07
Aaaaaaaaaaaaa! :yikes: :w000t: (Sahem zamienia się w kupkę popiołu). Dlaczego!? Niech ja tylko się pozbieram z podłogi. Chcesz żebym zapuścił korzenie czekając na odcinek! Ja nie wytrzymam! Chyba Sahem będzie musiał przerobić się na sucharki, to może wtedy nie będzie tak źle, gdy znów okaże się, że będzie musiał zamienić się w kupke popiołu. Wiem! Mam! Wiem co zrobie! Znów będe musiał zamienić się w Tego kto chodzi po domach i szantażuje:P :evil: :devil:

Pawlq
07.05.2005, 12:00
<chlip>Szkoda :(:(:(:(:( Dlaczego?
No cóż trzeba czekać <chlip>

Nadine
08.05.2005, 11:13
Hogwart nie jest ściągnięty......Jest to moja ciężka praca.... (chodzi mi tu o wnętrze)
No nie no..........
Dyskusje które się tu toczą na temat że ściągnąłeś zamek
są słuszne jak widać do góry napisałeś że "HOGWART nie jest ściągnięty"
Mówiąc hogwart tyczy się to zamku a nie pomieszczeń!
Zabrzmiało to jakbyś wszystko robił
bardziej wiadomo by było gdybyś napisał :
"Zamek ściągnąłem z TĄD (Adres strony) Jednak wnętrze jest moje ciężką pracą"
Co do fotostory nie podoba mi się to że zamiast wymyślić coś oryginalnego
Bierzesz sobie pomysły starej Rowling.
Aktualnie uważam że Harry Potter To wielki dół!
Część 1 i 2 może była fajna ale tą 4,5 napisała
na siłę ,dla kasy. Narazie moimi ulubionymi książkami są
"SERIA NIEFORTUNNYCH ZDARZEŃ" Harry Potter wysiada przy tej książce!
Snicket zawsze dba o to żeby nie było nudno Każda z części tak mnie wciągnęła że przeczytałam ją w jeden dzień. Najlepsza jest pomysłowość i texty tego autora,Jedno z najlepszych rzeczy to, to że ta książka nigdy nie ma szczęśliwego zakończenia bardzo lubię takie książki! oraz "Stowarzyszenie Wędrujących Dżinsów" Ta książka strasznie wzrusza przy niektórych momentach ryczałam jak bóbr :) . Dobra ale ja nie miałam się wypowiedzieć na temat
Moich wzorów literackich. Poprostu co do twojego fotostory to uznaje że dużo rzeczy jest podobnych ale tematyka jest nudna
masz wspaniały talent tylko nie rozumiem czemu marnujesz go na jakiegoś kretyna w okularkach któremu się wydaje że wszędzie łazi za nim Voldemort!
Mogę cię ocenić na 6/10
za to że kłamałeś (wiem że brzmi to jak z Argentyńskiej telenoweli ale trudno :) ) Choć trochę sobie ulżyłam
pisząc tego posta ponieważ to fs. Niezbyt mi się podoba!

Electra
08.05.2005, 11:51
Z A R Ą B I S T E!!
A ten zamek, pociąg, stację itd... robiłeś sam??? Zamek jest po prostu....odlotowy!!
Wszystko jest dokładnie tak jak w grze albo na filmie.....

Fajowy pomysł :*

OCENKA 1000000000000000/10

Electra
08.05.2005, 12:01
;)
Nie Night&Day to nie jest ściagnięte z książki!
TYLKO Z FILMU!
A teraz ja się do czegoś po przyczepiam:
1.Uważam że MUndurek Hermiony kompletnie nie pasuję powinna
być jakaś szata czy coś.
2.Czemu jak David się wydarł
-CZEŚĆ WAM!!!!
to nikt nie zaareagował tylko HP,RW i HG.?
3.Sorra ale ja uważam że wszstko jest za idealne i identyczne co do filmu więc
mogę ci dać co najwyżej
7/10
ponieważ rozumiem że się wysiliłeś ale wszytsko ściągnąłeś
z tego durnego filmu
Lepiej by było gdybyś zrobił coś po swojemu! :*
POZDRO!


No i dobrze że jest ściągnięte z ksiązki chyba o to chodziło co??????????
Zrobił lepszy niż sama Rownling ehehehhee
A jak jesteś taka mądra to zrób wnętrze, itd...i porób zdjęcia i zobaczymy czy będą lepsze od jego zdjęć xP xP

kate15
08.05.2005, 12:48
Qrcze napisz czy sciagnelas ten zamek [ gzies chyba pisalo ze nie :)] czy same zrobilyscie? [oooo] wiem ze pewnie gdzies bylo to ale nie mam zamiaru szukac w tych 20 stronach plz

Bad Boy2
08.05.2005, 18:18
Fajne 8/10 :)

Dominisia
10.05.2005, 13:59
Super bardzo mi się podoba daje 10/10 jest poprostu genialne to wszystko:)Czyta mi się lepiej niż książki jest poprostu super nie mam słów

evelina
12.05.2005, 14:27
eejjjjjjjjj........ a gdzie kontynuacja? masz dakie4 swiertne zdjecia ;(

ninja
13.05.2005, 08:55
rewelka......wspaniałe dzieło-gratuluje i czekam na więcej...10/10...kurcze moje fotostory przepadło, cała gra przepadła, pocieszcie mnie :(

simka~guśka
13.05.2005, 10:16
Bez konkurencyjne!!! Ekstra 10/10 :D

UnknowN
15.05.2005, 16:51
No wiecie... szkoda że pojawiło się po Forum Awards... Wygrali byście... Ale co tam! BOSKI i .

...:::RULEZZ:::...
15.05.2005, 17:06
Kiedy następny odc.?? Ale se spóżniacie... no no nieładnie... :nie:

Nadine
15.05.2005, 18:37
Czy autora tego fs. Nie stać nawet na to żeby samemu dobrać
ciuchy czy fryzury? tylko wszytsko kopiować z stąd (http://www.webalice.it/mikebur50/Skins_Stars_pag2.html)
O to simy z tej strony:
http://www.webalice.it/mikebur50/harrypotterattori.jpg
a TU :
http://www.members.lycos.co.uk/simsfotostory/11a.jpg

Pawlq
15.05.2005, 19:04
Ile jeszcze mamy czekać na następnym odcinkiem?
"Łaskawie" proszę redacje (tego fs) o mastepny odcinek - tylko szybko!!!!!!!

Tidus2004
16.05.2005, 15:58
Czy autora tego fs. Nie stać nawet na to żeby samemu dobrać
ciuchy czy fryzury? tylko wszytsko kopiować z TĄD (http://www.webalice.it/mikebur50/Skins_Stars_pag2.html)
O to simy z tej strony:
http://www.webalice.it/mikebur50/harrypotterattori.jpg
a TU :
http://www.members.lycos.co.uk/simsfotostory/11a.jpg


O co ci k**** właściwie Nadin chodzi?? W tym dziale ocenia się fotostory, a nie skąd ktoś wziął sobie ciuchy czy fryzuro. Od tego jest do cholery dział "oceń pracę". Z resztą ja są inne FS to czy zwraca się uwagę w chu** mać jakie nosza ubrania i skąd one są ściągnięte?? Przecież każdy w swoim FS korzysta ze ciągniętych k***** dodatków. PO TO DO K***** ONE SĄ... ŻEBY Z NICH DO K***** KORZYSTAĆ CO NIE???? A ja specjalnie szukałem do cholery rzeczy jak najbardziej k**** podobne do filmu k*****, bo chciałem aby każdy spotkał się z tym k***** co już zna. A jak inni korzystają nawet z gotowych już w Maxisowych fryzur czy strojów to czemu k**** nie zwracasz im uwagi. W końcu k**** oni sami tego nie zrobili. Niech kupią sobie program do robienia meshów i niech do każdego FS robi własne stroje i k***** fryzury. Ciekaw jestem k**** czy ty sama zrobiła byś do swojego FS stroje i fryzury. Jestem w 100% pewien że użyła byś już gotowych albo ściągniętych. Z resztą myślę że jesteś po prostu zazdrosna że moje i czar FS jest dobrze oceniane i teraz chcesz przyczepić się do byle czego. Więc powiem ci tylko jedno : ODPIE***** SIĘ TY . Skoro masz dawać takie beznadziejne i prostackie komentarze to nie dawaj ich wcale. Na pewno nie są mi one do szczęścia potrzebne.


PS: Jeśli chodzi o kolejny odcinek to musicie mi wybaczyć, ale simsy mi się popsuły i musiałem je skasować i niechcący straciłem wszystkie dodatki, dlatego musiałem je wszystkie odnaleźć. Ale jest już w porządku i powinien niedługo się pojawić. Dziękuję wam wszystkich za komentarze i cieszę się że niektórym na prawdę się FS podoba :D

Lisa
16.05.2005, 18:11
O co ci k**** właściwie Nadin chodzi?? W tym dziale ocenia się fotostory, a nie skąd ktoś wziął sobie ciuchy czy fryzuro. Od tego jest do cholery dział "oceń pracę". Z resztą ja są inne FS to czy zwraca się uwagę w chu** mać jakie nosza ubrania i skąd one są ściągnięte?? Przecież każdy w swoim FS korzysta ze ciągniętych k***** dodatków. PO TO DO K***** ONE SĄ... ŻEBY Z NICH DO K***** KORZYSTAĆ CO NIE???? A ja specjalnie szukałem do cholery rzeczy jak najbardziej k**** podobne do filmu k*****, bo chciałem aby każdy spotkał się z tym k***** co już zna. A jak inni korzystają nawet z gotowych już w Maxisowych fryzur czy strojów to czemu k**** nie zwracasz im uwagi. W końcu k**** oni sami tego nie zrobili. Niech kupią sobie program do robienia meshów i niech do każdego FS robi własne stroje i k***** fryzury. Ciekaw jestem k**** czy ty sama zrobiła byś do swojego FS stroje i fryzury. Jestem w 100% pewien że użyła byś już gotowych albo ściągniętych. Z resztą myślę że jesteś po prostu zazdrosna że moje i czar FS jest dobrze oceniane i teraz chcesz przyczepić się do byle czego. Więc powiem ci tylko jedno : ODPIE***** SIĘ TY . Skoro masz dawać takie beznadziejne i prostackie komentarze to nie dawaj ich wcale. Na pewno nie są mi one do szczęścia potrzebne.


PS: Jeśli chodzi o kolejny odcinek to musicie mi wybaczyć, ale simsy mi się popsuły i musiałem je skasować i niechcący straciłem wszystkie dodatki, dlatego musiałem je wszystkie odnaleźć. Ale jest już w porządku i powinien niedługo się pojawić. Dziękuję wam wszystkich za komentarze i cieszę się że niektórym na prawdę się FS podoba :D
Człowieku umiesz czytać?? Wiesz jest coś takiego jak regulamin. Tam wyraźnie jest napisane, że nie zamieszczamy na forum treści wulgarnych. Naprawde myślisz, że jak wstawisz gwiazdeczki to nikt nie załapie o co chodzi?? Nie wszyscy są tacy głupi jak Ci się zdaje. Po za tym jak cytujesz tlo usuwaj zdjęcia.

Ka
17.05.2005, 12:57
Czy autora tego fs. Nie stać nawet na to żeby samemu dobrać
ciuchy czy fryzury? tylko wszytsko kopiować z TĄD (http://www.webalice.it/mikebur50/Skins_Stars_pag2.html)
O to simy z tej strony:
http://www.webalice.it/mikebur50/harrypotterattori.jpg
a TU :
http://www.members.lycos.co.uk/simsfotostory/11a.jpg
tidus.. uhh, spokojnie człowieku ;)
nadin.. wybacz, ale coś od poczatku bylas przeciwna temu fotostory..
zazdroscisz?
nie czepiaj sie tidusa, o to skąd ma te rzeczy. czy on nie a prawa ściągnąć skąd chce i co chce do swojego fs?

Człowieku umiesz czytać?? Wiesz jest coś takiego jak regulamin. Tam wyraźnie jest napisane, że nie zamieszczamy na forum treści wulgarnych. Naprawde myślisz, że jak wstawisz gwiazdeczki to nikt nie załapie o co chodzi?? Nie wszyscy są tacy głupi jak Ci się zdaje. Po za tym jak cytujesz tlo usuwaj zdjęcia.
Lisa, ale z gwiazdkami to już nie są wulgaryzmy.

~ !!!Parker!!! ~
24.05.2005, 14:11
Fajne fotostory daje ci 10/10 trzymaj tak dalej :D

Megga
24.05.2005, 15:37
Fotostory fajne, a jak można zrobić takie wieżyczki? :*

Efektywna
24.05.2005, 20:39
Dla mnie to FS jest... nudne. Wybaczcie, ale nie mogę o nim niczego więcej powiedzieć... Co prawda zdjęcia są naprawdę bardzo ładne, ale cała fabuła dłuży się i dłuży... :O

Jeanne
25.05.2005, 16:43
Mam tylko jedno malukie pytanie:
KIEDY NASTĘPNY ODCINEK???

czar
25.05.2005, 17:44
Mam tylko jedno malukie pytanie:
KIEDY NASTĘPNY ODCINEK???

jeszcze troszeczke... jeszcze pare chwil.... cierpliwosci, blagam.... przepraszam was wszystkich bardzo za to opoznienie, ale szosty odcinek jest naprawde trudny do opisania(zdradze wam, ze pojawi sie kolejna lekcja)..... jeszcze raz prosze: cierpliwosci....




P.S. pilnie poszukuje osoby, posiadajacej ksiazke Newta Skamandera.... Jesli jestes wlasnie tą osoba, wyslij mi wiadomosc na PM.

.::Kiko::.
29.05.2005, 13:22
Fs jedne z najlepszych.
Zamek zamek niewiem jak go zorbilas ale cie podziwiam:D
ogolna ocena 1000000000000000000/10



Ja jestem fanem Harrego Pottera jeszcze wiele szczegolow pamietam :D wiec zamek jest niemal ze taki jak w ksiazce czy filmie opisany :) wsyztko jest extra podziwiam pozdro :)

Czy znacie dokladna date wydania Harry Potter i ksiaze polkrwi ??

Terierek
29.05.2005, 19:34
Zapraszam do mojej twórczosci na moje opowiadanie pt. SZósty zmysł. ;P

Pawlq
29.05.2005, 19:42
Ja jestem fanem Harrego Pottera...

Czy znacie dokladna date wydania Harry Potter i ksiaze polkrwi ??

1. Jesteś fanem? Zapraszam na www.nethogwart.friko.pl
2. prawdodobnie w listopadzie :)

Nadine
30.05.2005, 16:05
O co ci k**** właściwie Nadin chodzi?? W tym dziale ocenia się fotostory, a nie skąd ktoś wziął sobie ciuchy czy fryzuro. Od tego jest do cholery dział "oceń pracę". Z resztą ja są inne FS to czy zwraca się uwagę w chu** mać jakie nosza ubrania i skąd one są ściągnięte?? Przecież każdy w swoim FS korzysta ze ciągniętych k***** dodatków. PO TO DO K***** ONE SĄ... ŻEBY Z NICH DO K***** KORZYSTAĆ CO NIE???? A ja specjalnie szukałem do cholery rzeczy jak najbardziej k**** podobne do filmu k*****, bo chciałem aby każdy spotkał się z tym k***** co już zna. A jak inni korzystają nawet z gotowych już w Maxisowych fryzur czy strojów to czemu k**** nie zwracasz im uwagi. W końcu k**** oni sami tego nie zrobili. Niech kupią sobie program do robienia meshów i niech do każdego FS robi własne stroje i k***** fryzury. Ciekaw jestem k**** czy ty sama zrobiła byś do swojego FS stroje i fryzury. Jestem w 100% pewien że użyła byś już gotowych albo ściągniętych. Z resztą myślę że jesteś po prostu zazdrosna że moje i czar FS jest dobrze oceniane i teraz chcesz przyczepić się do byle czego. Więc powiem ci tylko jedno : ODPIE***** SIĘ TY . Skoro masz dawać takie beznadziejne i prostackie komentarze to nie dawaj ich wcale. Na pewno nie są mi one do szczęścia potrzebne. Przystopuj człowieku!
w sumie mi też by się przydało taklie określenie
ponieważ przyznam że Trochę za dużo się czepiam :-/
Nie zabraniam ci ściągania dodatków bo sama ściągam
tylko trochę się wzburzyłam faktem że TY mówiąc innym o tym że
robisz swój hogwart itd. Poprostu przywłaszczasz sobie czyjąś pracę
wiem że ten hogwart został umieszczony na stronie po to aby go ściągnąć
ale chyba nie trzeba sobie od razu przywłaszczać go prawda?
Z postaciami jest podobnie choć przyznaje że zrobiłam
tak: Najpierw napisałam,posta dodałam a teraz pomyślałam :-/
nadin.. wybacz, ale coś od poczatku bylas przeciwna temu fotostory.. zazdroscisz? nie czepiaj sie tidusa, o to skąd ma te rzeczy. czy on nie a prawa ściągnąć skąd chce i co chce do swojego fotostory?
Owszem każdy ma prawo ściagania co mu się podoba bo to jego fs.,jego simy i jego komputer. I może sobie nawet trojana ściągnąć jak mu się podoba!
Przeciwna byłam przyznaje ,ale poprostu nie podoba mi
się to że jest to w tematyce pottera i dlatego byłam,jestem i chyba będe
przeciwna.Jeżeli tidus'iowi podoba się taka temtyka no to niech się podoba,
ale chyba w POLSCE panuje "WOLNOŚĆ SŁOWA".

Dla mnie to FS jest... nudne. Wybaczcie, ale nie mogę o nim niczego więcej powiedzieć... Co prawda zdjęcia są naprawdę bardzo ładne, ale cała fabuła dłuży się i dłuży... Do wypowiedzi się dołączam :)
Pozdro

Shady
30.05.2005, 17:18
niezle tylko 1 odcinek byl do dupy :] 8,6/10

Kirke
07.06.2005, 17:20
już mi się podoba, tylko tak dalej, co z tego że postacie ściągnięte itp, dziwi mnie wiele rzeczy w tym, poprostu niesamowite zdjęcia miejscami, a fabua jak fabua, to z tą krwią było super, i to twoje ff więc david może być głównym bohaterem, nawet ciekawe, no bo trochę nudnawe by było gdyby powstało tylko o harym, a tak david jest spoko :]

Nobodyknows
07.06.2005, 18:39
Przeczytałam to już wcześniej, 29.05.05 więc nie muszę chyba pisać jakie to fajne itp. itd..... ;P Ale moje pytanie brzmi KIEDY NASTĘPNY ODCINEK???!!! Bo mam doość czekania... :\

Dream
07.06.2005, 20:34
Właściwie czytałem to czy te fotostory (?) i wypowiedzi (kłótnie :P) czytelników i przyznam, że w części zgodzę się z Nadin. Tidus nie powinien podpisywać się jako autor dodatków, których nie wykonał. Skoro tak się wypowiadał, wydała się prawda, że to nie jego dodatki to najgorsze oszustwo. Gdybyś nie wspominał w ogóle o tym było by w porządku. Powiem, że Fs ma swój urok, lubię Harrego Pottera (nie do przesady) i uważam, że jest średnie. Strasznie ciągnie się wciąż jak flaki z olejem. Chyba jednak wolę przelotne i krótkie historie. Są lepsze niż taki ciągnący się serial "Moda na Sukces". Myślę, że musisz zmienić wątek i bardziej rozbudować fabułę, aby stała się ciekawsza. Zaraz, a gdzie ty się zmyłeś? Zniknąłeś czy co?! Kiedy kolejny odcinek?

Irish
07.06.2005, 20:38
wszystko bylo by ok gdyby nie to oszustwo z Hogwartem :wacko: tak sie nie robi chociaz ile by ci to zajac mialo to mogles napisac ze sciagales a nie ze to twoja ciezka praca(czytalam FS od poczatku ale teraz sie wypowiadam...)
ocenka 6.5/10 trzy i pół punkta za oszustwo :1smutny:


Owszem każdy ma prawo ściagania co mu się podoba bo to jego fs.,jego simy i jego komputer. I może sobie nawet trojana ściągnąć jak mu się podoba!
Przeciwna byłam przyznaje ,ale poprostu nie podoba mi
się to że jest to w tematyce pottera i dlatego byłam,jestem i chyba będe
przeciwna.Jeżeli tidus'iowi podoba się taka temtyka no to niech się podoba,
ale chyba w POLSCE panuje "WOLNOŚĆ SŁOWA".
Nadin zgadzam sie z toba to jest forum nie zbiorowisko powiedzmy nie bede sie wyrazac zle tu sa mlodsi uzytkownicy... powiedzmy nie miłych to jest forum dla kogos kto nie ma w naturze przeklinania mi sie raz zdarzylo przeklnac :wacko: ale nie tyle razy na jednego posta:excl:

Incognito
07.06.2005, 20:40
Dream -> w zupełności się zgadzam . Tidus, wysłowiłeś się tak, że niestety wiele osób, jeśli nie wszyscy, pomyśleli , że to ty wszystko stworzyłeś. Najpierw była heca z zamkiem , teraz z postaciami , a Ty chyba masz już dość i się zmyłeś. A jeśli jesteś gdzieś tam , i piszesz nowy odcinek, to zrozum, że to niestety nie ma sensu. Twoje FS jest na wysokim poziomie i wiem , że te odcinki tak wolno wychodzą , gdyż starasz się doprowadzić FS do perfekci, ale to nic nie zdziała.

Mówię Ci . Lepsze jest średnie FS, gdzie odcinki wychodzą powiedzmy co tydzień, niż świetne FS którego nowe odcinki pojawiają się co miesiąc lub więcej. Przemyśl to .

I jeszcze te wyzwiska w kierunku Nadin....Nie zrozum mnie źle, nie oczerniam Cię, i nie masz stąd odchodzić , aleto było trochę nie ten......Wasze FS strasznie się pogorszyło . Fabuła zanosi się na dłuuuuugą i nuuuudną. Niestety. Więć dawaj ciekawsze odcinki i CZĘŚCIEJ (choćby krótkie, ale JAKIEŚ!!)

Tidus2004
07.06.2005, 22:15
Heh, dawno mnie tu nie było :P. Czytałem właśnie wasze ostatnie posty i narodziły się we mnie różne mieszane uczucia. Teraz spróbuje wszystko powoli wam wyjaśnić.

1. NIe wiem czy już pisałem to wcześniej bo nie pamiętam, ale wtedy gdy powiedziałem że Hogwart zrobiłem sam, miałem na myśli tylko i wyłacznie WNĘTRZE. Co do zamku kiedyś już pisałem że sciągnąłem. Więc albo ja źle zrozumiałem osoby która się mnie pytała o to skąd Hogart, albo wy źle zrozumielicie mnie.
2. Co do wyzwisk w kierunku Nadii, to przyznam było ostro, ale wkurzyło mnie to że Nadine pisze takie posty jakie pisze, tym bardziej że ja nie mówiłem że postacie zrobiłem sam.
3. Nie daje teraz kolejnego odcinka z kilku powodów: gra mi sie zepsuła i bardzo trudno jest mi zrobić jakiekolwiek zdjęcia do 6 odcinka. Po drugie, jak wiecie zbliża się koniec roku szkolnego, więc jak łatwo się domysleć mam nawał pracy i nic na to nie poradzę. Po trzecie, mam, na głowie bardzo duzo zajęć, nie tylko szkolnych które są bardzo aktywne w okresie letnim, więc jstem zajęty i nie mam zbyt dużo czasu na robienie FS. Oczywiście Ania Czar mi w tym pomaga, ale ona ama ma dużo pracy.
4. Odcinki nie wychodziły co miesiąc. Z tego co pamiętam odcinki wychodziły z początku co tydzień. Tylko chyba raz się zdażyło że trwało to chyba 2 tygodznie. A teraz się dłuży z powodów już wiadomych.
5. Nie wiem czy kolejny ocinek powstanie w najbliższym czasie, więc niczego obiecać nie mogę.

A teraz apeluję:
Jeżeli FS wam się nie podoba, lub drażni was już długioe czekanie, to napiszcie, wtedy ja zakończe swoje FS na tych 5 odcinkach, a potem najwyżej się je usunie.

PS: mam jeszcze pytanie do osób które HP nie lubią. PO co pisać posty na temat tego czego nie lubicie, skoro z góry już wiadomo że będa one negatywne. Ja liczyłem bardziej na opinie fanów HP którzy będa mogli ocenic czy moje FS jest dobre i czy im podoba się tak samo jak orginalny HP. I własnie moje FS do nich kierowałem. Ale jak chcecie. Mi to już......wisi.
DZIĘKUJĘ.

Irish
08.06.2005, 14:40
Heh, dawno mnie tu nie było :P. Czytałem właśnie wasze ostatnie posty i narodziły się we mnie różne mieszane uczucia. Teraz spróbuje wszystko powoli wam wyjaśnić.

1. NIe wiem czy już pisałem to wcześniej bo nie pamiętam, ale wtedy gdy powiedziałem że Hogwart zrobiłem sam, miałem na myśli tylko i wyłacznie WNĘTRZE. Co do zamku kiedyś już pisałem że sciągnąłem. Więc albo ja źle zrozumiałem osoby która się mnie pytała o to skąd Hogart, albo wy źle zrozumielicie mnie.
2. Co do wyzwisk w kierunku Nadii, to przyznam było ostro, ale wkurzyło mnie to że Nadine pisze takie posty jakie pisze, tym bardziej że ja nie mówiłem że postacie zrobiłem sam.
3. Nie daje teraz kolejnego odcinka z kilku powodów: gra mi sie zepsuła i bardzo trudno jest mi zrobić jakiekolwiek zdjęcia do 6 odcinka. Po drugie, jak wiecie zbliża się koniec roku szkolnego, więc jak łatwo się domysleć mam nawał pracy i nic na to nie poradzę. Po trzecie, mam, na głowie bardzo duzo zajęć, nie tylko szkolnych które są bardzo aktywne w okresie letnim, więc jstem zajęty i nie mam zbyt dużo czasu na robienie FS. Oczywiście Ania Czar mi w tym pomaga, ale ona ama ma dużo pracy.
4. Odcinki nie wychodziły co miesiąc. Z tego co pamiętam odcinki wychodziły z początku co tydzień. Tylko chyba raz się zdażyło że trwało to chyba 2 tygodznie. A teraz się dłuży z powodów już wiadomych.
5. Nie wiem czy kolejny ocinek powstanie w najbliższym czasie, więc niczego obiecać nie mogę.

A teraz apeluję:
Jeżeli FS wam się nie podoba, lub drażni was już długioe czekanie, to napiszcie, wtedy ja zakończe swoje FS na tych 5 odcinkach, a potem najwyżej się je usunie.

PS: mam jeszcze pytanie do osób które HP nie lubią. PO co pisać posty na temat tego czego nie lubicie, skoro z góry już wiadomo że będa one negatywne. Ja liczyłem bardziej na opinie fanów HP którzy będa mogli ocenic czy moje FS jest dobre i czy im podoba się tak samo jak orginalny HP. I własnie moje FS do nich kierowałem. Ale jak chcecie. Mi to już......wisi.
DZIĘKUJĘ.
wiem ze robiles sam wnetrze ale nie zamek a mowiles ze zamek to jak to ujales "MOJA CIĘŻKA PRACA" :wacko: a i zrób coś z tymi pięknymi czerownymi kwadracikami :wacko: B) no to chyba na tyle a i jeszcze pomyśl nad swoim zachowaniem bo niedługo mogą ci dać bana za te k**** d*** i tp. ;) nie że daje uwagi ja ostrzegam ...

Kirke
08.06.2005, 16:48
chciałabym aby fs było skończone, no bo w sumie chyba po to się zaczyna aby skończyć, ja czytać umie i było wyraźnie napisane że tylko wnętrze jest twoje, ale najważniejsza jest treść chyba, szkoda by było gdyby skończyło się teraz, chociaż przeciągnij do 6 odcinka i daj jakieś sensowne zakończenie, plz

Tidus2004
08.06.2005, 17:17
chciałabym aby fs było skończone, no bo w sumie chyba po to się zaczyna aby skończyć, ja czytać umie i było wyraźnie napisane że tylko wnętrze jest twoje, ale najważniejsza jest treść chyba, szkoda by było gdyby skończyło się teraz, chociaż przeciągnij do 6 odcinka i daj jakieś sensowne zakończenie, plz

Dzięki za zrozumienie :D i obiecuję ci że te FS bedzie miało jakies zakończenie, ale nie wiem kiedy ono się pojawi. Pełną pracę rozpocznę gdzieś za 2 tygodznie dopiero bo już będzie po radach pedagogicznych i będę miał dużo czasu.

A teraz kilka OSTATNICh już wyjaśnień co do zamku. Piszę w tej sprawie po raz sotatni i nie będę już na ten temat więcej dyskutował.

Hogwart nie jest ściągnięty......Jest to moja cieżka praca.... (chodzi mi tu o wnętrze)

Ten post pojawił się po pytaniu czy sam zrobiłem zamek. Otóż ja zrozumiałem to pytaniem jako wnętrze zamku, czyli hall, dormitorium i np schody. I tak samo interprwtowałem inne posty, a to tylko dlatego że parę postów wcześniej oznajmiłem że HOGWART NIE JEST MÓJ. Poczytajcie a znajdziecie. Dlatego też wsztstkie późniejsze posty traktowałem jako pytania do wnętrza zamku. Więc jakiekolwiek pretensje miejcie do tych którzy się pytali, bo pytania nie były konkretne.

Więc zacznę od tego. NIE JESTES GŁUPIA!!!
Przepraszam, ale nie zrozumiałem twojego poprzedniego posta, a teraz jest jasno i przejrzyscie. Po krótkim przemyśleniu....przyznaje ci część racji. Uważam że film nie jest kiczowaty. W budowaniu Hogwartu nie kierowałem się tylko filmem, ale i grami na PC i na gba. Przejrzałem chyba ze 100 stron internetowych. I uważam że własnie tak sobie wyobrażam Hogwart. OCzywiście uczniowie będą w szatach. Innego wyjścia nie ma.
Draco nie będzie miał fryzury tak jak w 3 części.
Wszystko to co zrobiłem, zrobiłem to według moich pomysłów.

Tutaj jest przykład kolejnego postu gdzie twierdzę czym kierowałem się w budowie zamku (wnętrza). Osoby inteligentne (nie obrażając nikogo) i tym bardziej zapalczywi fani HP, powinni się domyśleć że np w grze HP na gba nie ma pokazanego całego zamku i niemożliwością jest z zewnątrz budować go tak jak w tej gierce. To samo dotyczy gier na PC, ponieważ ja nigdy nie mogłem dojrzeć zamku w całości więc nie mogłem się niczym kierować, dlatego oczywiste już jest że tymi grami kierowałem się tylko i wyłacznie w budowie wnętrza. To samo jest w przypadku filmu. Pomimo że zamek jest widoczny w całości, ale przez bardzo krótko, nie dokładnie i nie wyraźnie, wię jak łatwo się domyśleć tutaj też chodziło mi o WNĘTRZE. Łatwo to zauważyć jeszcze obserwując pokój wspólny, dormitorium albo gabinet Dumbledora. Te trzy pomieszczenia tworzyłem na wzór głównie tylko z filmu.


Do Pomplica:

nie wiem o jakie kwadraciki ci chodzi. Co do mojego zaczowania to nie mam nad czym się zastanawiać, bo, przyznaję że ponisło mnie, ale nadine już od dłuższego czasu krytykuje moje FS czepiając się najmniejszego i najdrobniejszego szczegółu, czasami nawet tak głupiego że aż niewidocznego. A jeżeli ktoś będzie chciał dać mi bana, to niech daje, chociaż ***** oznaczają cenzurę, więc nie ma do tego żadnych podstaw, i małe dzieci raczej nie powinny zrozumieć co to znaczy, a jeżeli wiedzą, tzn. że przeklinanie nie jest im już obce.

To by było na tyle i ogłaszam że zamykam temat zamku (z mojej strony).

Irish
08.06.2005, 17:37
Do Pomplica:

nie wiem o jakie kwadraciki ci chodzi. Co do mojego zaczowania to nie mam nad czym się zastanawiać, bo, przyznaję że ponisło mnie, ale nadine już od dłuższego czasu krytykuje moje FS czepiając się najmniejszego i najdrobniejszego szczegółu, czasami nawet tak głupiego że aż niewidocznego. A jeżeli ktoś będzie chciał dać mi bana, to niech daje, chociaż ***** oznaczają cenzurę, więc nie ma do tego żadnych podstaw, i małe dzieci raczej nie powinny zrozumieć co to znaczy, a jeżeli wiedzą, tzn. że przeklinanie nie jest im już obce.

To by było na tyle i ogłaszam że zamykam temat zamku (z mojej strony).
po pierwsze jestem blondynka i za duzo to ja nie rozumiem i czesto ide sobie na skroty z czytaniem soora nie doczytalam teraz uwazam te FS 9.9/10 pierwszy odcinek byl przy nudnawy :D

Pawlq
08.06.2005, 20:16
A ja chce 1 :
CHCE 6 ODCINEK BO LUBIE POTTERA!

.::Kiko::.
10.06.2005, 21:17
A ja chce 1 :
CHCE 6 ODCINEK BO LUBIE POTTERA!
...Lubisz Pottera? to co mam powiedziec ja kazdy tom czytalem minimum 8 lub 10 razy znam wszystkie czary LOL i na vielu Virtualnych Szkoal Magii i Czarodziejstwa bylem nauczyciel od obroy przed czarna maggia temu wielu mnie przezywa Lupin <LOL> ale co ja bede przynudzal ocena za opis :jakies 10000000000000000000000000000000000000000000000000 00000000000000000000000000000000000000000000000000 000000000000000000000000000000/10 pozdro ;P ;P ;P ;P ;P ;P ;P ;P ;P ;P ;P ;P

.::Kiko::.
10.06.2005, 21:24
1. Jesteś fanem? Zapraszam na www.nethogwart.friko.pl
2. prawdodobnie w listopadzie :)
Dzieki Pawlo dopiero przeczytalem tego posta jestes zarejestrowany ?? jak tak to powiedz czy jestes uczniem czy nauczycielem :D a i jak masz OPCM to odstap mi :P ;P

Sushi007
10.06.2005, 21:53
To co zrobiłeś to naprawde bylo odwazne posunięcie ponieważ np ja bardzo lubie pottera i bym sie takwnerwilaza to że pomięszałes ale naprawde postaraleś sie widać to i naprawde bardzo bardzo odważe posuniecie oceniam 9.5/10 podobalo mi się naprawde czekam na dalsze odcinki serio :D :D :mbounce: :mbounce: :mbounce: :mbounce: :mbounce:

Nadine
10.06.2005, 22:04
Hejka!
Czy nie ma następngo odcinka?
Szkoda :[
Chciałabym poczytać sobie, bo zauważam że
piszesz lepiej niż Rowling ,która nudzi niemiłosiernie
chyba powinieneś pisać te książki za nią :)
5/10
P.s dzięki wszystkim za poparcie:)

Lil' Lucy
11.06.2005, 16:31
Fajne te FS. Pomysł niezły, zdjęcia śliczne i treść też dobra. Ja to zabardzo nielubię Harry'ego Potter'a (odkąd dowiedziałam się że Daniel R. to gej :O i reżyserem jest jakiś Alfonso ) ale twoje fs jest naprawdę fajne i z każdym odcinkiem coraz bardziej interesujące. :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :hooray:

.::Kiko::.
11.06.2005, 19:39
Fajne te FS. Pomysł niezły, zdjęcia śliczne i treść też dobra. Ja to zabardzo nielubię Harry'ego Potter'a (odkąd dowiedziałam się że Daniel R. to gej :O i reżyserem jest jakiś Alfonso ) ale twoje fs jest naprawdę fajne i z każdym odcinkiem coraz bardziej interesujące. :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :hooray:
No nie to co ze on jest Gejem to jest tylko aktor a film nigdy niedorowna ksiazce !! xP xP xP xP

pysiacek
13.06.2005, 13:26
No więc tak. Jak już CI mówiłam Foto story jest świetne. Widać po zdjątkach, że siedziałeś długo nad ustawieniami, no a efekt widać. Mam dwa zastrzeżenia które mi się rzuciły, właściwie to tylko takie spostrzeżenia. Mianowicie książki w bibliotece w jednym z odcinków(te leżące na stole) wyglądają jak książki telefoniczne :D , a Parvati Patil nie chodzi w krótkich spódniczkach :laugha: (dla wyjaśnienia dla innych Parvati była w Pokoju wspólnym Gryffindoru, stała z tyłu, czarne włosy). Co do fabuły bardzo mi się podoba szczególnie to, że teraz widać że zmierza ona w kierunku jakiegoś czegoś co ma się zdarzyć. No szkoda jedynie że narazie zaprzestałeś pracy nad kolejnymi odcinkami a mam nadzieję że takowe się wogóle ukażą bo czekam na następne wspaniałe zdjątka i rozstrzygnięcie całości. Jak wiesz też jestem fanka HP niom i mnie zżera ciekawość co tak wykombinujesz dalej ;P . No jeszcze troszkem pochwał podobają mi się zdjątka na cmentarzu--> no świetne te pioruny. Dormitorium chłopców--> wspaniale odwzorowanie szczegółów no i te kufry ;) . No oczywiście pojedynek w WS(dla laików Wielka Sala :D ) te promienie z różdżek :wizard: . Co tu dalej gadać poprostu masz talenta i juszzzzzzzzzzzzz

Pozdro od Pysiacka(Parvati Patil) :wizard:

Crazy_Star
13.06.2005, 14:42
EE.. Takie sobie =\ Pozdroffka =*

Nox
13.06.2005, 20:46
poprostu śmefne xP beznadzieja............>

annaa
13.06.2005, 22:02
Ja wprost NIE MOGĘ ŚCIERPIEĆ gdy ktoś pisze fotostory, opowiadanie lub podobną formę literacką, zaczerpując wątki z Harrego Pottera. J.K Rowling nikt nie dorasta do pięt, jeśli chodzi o pisanie i trochę mnie śmieszy, hdy ktoś próbuje ją naśladować i wykorzystuje świat pieczołowicie tworzony przez autorkę, osadzając w nim swojego bohatera z własną fabułą. Jednakże pomysł sam w sobie nie jest zły. Ale to, co chcę przedewszystkim zaznaczyć, to to, że jestem naprawdę pod ogromnym wrażeniem zdjęć. Są wykonane świetnie no i ten Hogwart... Zdaję sobie sprawę, że jest ściągnięty z internetu, ale został dobrze wykorzystany. Najbardziej podoba mi się pokój wspólny gryfonów. Jedna uwaga: posągiem przed wejściem z całą penwością nie był i nie jest posąg anioła, i druga uwaga, hasło do gabinetu Dumbledora to zawsze nazwa jakichś słodyczy ze świata czarodziejów.
Mimo mojej ogrrrrromnej niechęci do pseudo potterowskich opowiadań, czekam na następny odcinek.

Nadine
14.06.2005, 11:58
a wprost NIE MOGĘ ŚCIERPIEĆ gdy ktoś pisze fotostory, opowiadanie lub podobną formę literacką, zaczerpując wątki z Harrego Pottera. J.K Rowling nikt nie dorasta do pięt, jeśli chodzi o pisanie
Moja droga chyba nie chodzi ci o to że J.K Rowling
pisze najlepiej na świecie??!!
Bo mi np. O wiele bardziej podoba się styl pisania
Lemony Snicket'a(SNZ),Ann Brashers(Stowarzyszenie Wędrujących Dżinsów"),Jacqeline Wilson("Dziewczyny się zakochują","Dziewczynka z Walizkami","Podwójna Rola"),Georgi Byng("Niezywkła księga hipnotyzmu Molly Mon") i inne autorki/autorzy.A tak apropo
kiedy NAST>PART>?

Snake Eye
14.06.2005, 12:32
Ja wprost NIE MOGĘ ŚCIERPIEĆ gdy ktoś pisze fotostory, opowiadanie lub podobną formę literacką, zaczerpując wątki z Harrego Pottera. J.K Rowling nikt nie dorasta do pięt, jeśli chodzi o pisanie i trochę mnie śmieszy, hdy ktoś próbuje ją naśladować i wykorzystuje świat pieczołowicie tworzony przez autorkę, osadzając w nim swojego bohatera z własną fabułą.
Wiesz co??????J.K Rowling wiele osób nie zna!!!To sie nie czepiaj gdy ktoś wzoruje się na niej!!!!Na moim autorytece=ie Marilyn Monroe też mnóstwo osób się wzoruje i co???(mam na myśli Christinę Agulierę,Madonne czy też Suzie Kennedy)I śmieszy mnie to że próbują jej dorównać robiąc z siebie pośmiewisko xP.A co do Fs bardzo ciekawe zdjęcia,fs nie czutałem bo mi sie nie chce.Rozwala mnie Hogwart ;( przypomina mi czasy kiedy grałem w HP ;(
Zdjęcia dobrane w odpowiedznim momenci (chodzi mi o mimikę twarzy i gesty bohaterów)Daję 10/10

czar
15.06.2005, 17:59
A już w kolejnym odcinku:

Co się stanie z Davidem?
Czy będzie to miało wpływ na jego relacje z "nieświętą trójcą"?
Pojawi się długo wyczekiwany Hagrid.

I standardowo: Szczegóły oraz odpowiedzi na powyższe pytania znajdziecie w VI odcinku FS "Harry Potter i Źródło Zycia", który ukaże się już wkrótce!



P.S. nie pytajcie już o konkretną datę... po prostu czekajcie, proszę :)



EDIT: madziaq, dziekuje ze zwrocilas na to uwage, przepraszam za ten drobny blad...

madziaq
15.06.2005, 18:08
IV??? eh... dziwne... ale to potter. wystarczy rozdzka nie? a co do zamku, w koncu go sciagnales czy sam zrobiles?

Tidus2004
15.06.2005, 18:20
IV??? eh... dziwne... ale to potter. wystarczy rozdzka nie? a co do zamku, w koncu go sciagnales czy sam zrobiles?

Ściągnąłem, ściągnąłem, ściągnąłem, i jeszcze raz ŚCIĄGNĄŁEM......

Terierek
15.06.2005, 18:25
Tekst dobry i zdiatka tez ale ja NIECIERPIĘ harrego pottrra

Angel com
15.06.2005, 19:38
No plis Tidus2004 i czar. Odcinek. Mam nadzieję że w wakację bedziecie częściej dawać odcinki.

.::Kiko::.
20.06.2005, 14:29
poprostu śmefne xP beznadzieja............>
yhy smieszne fajne masz nick Nox ja przeciwzaklecie do Lumos <lol> ;P ;P ;P ;P

Clovsii
21.06.2005, 14:16
hmm.. Fajne! bardzo mi się podoba ! może dlatego że sama jak głupia czekam na 6 tom Harry'ego Potter'a heeh :P masz niezłe fotki!

masz u mnie 9/10 mialam dac 10 ale doszlam do wniosku ze niechce przesadzac
5 odcinek byl najlepszy ale przez reszte daje 9 :P

Pozdrawiam :)