PDA

Zobacz pełną wersję : Siedziby Tajnych Stowarzyszeń...


Marson
29.04.2005, 17:33
Pomocy! Mam problem... (jak się pewnie niektórzy domyślają... ;) )W grze, na studiach, w już gotowych do postawienia parcelach są m. in. także Siedziby Tajnych Stowarzyszeń. Postawiłam jeden taki budynek i nagle wszystkie w panelu (+postawiony) zniknęły.... Wiem że była tam informacja mniej więcej taka: "Ten budynek jest tak tajny, że zniknie zaraz po postawieniu..." Nie wiem o co chodzi!!! Ktoś mi pomoże?!? :O

lay
29.04.2005, 18:03
Pomocy! Mam problem... (jak się pewnie niektórzy domyślają... ;) )W grze, na studiach, w już gotowych do postawienia parcelach są m. in. także Siedziby Tajnych Stowarzyszeń. Postawiłam jeden taki budynek i nagle wszystkie w panelu (+postawiony) zniknęły.... Wiem że była tam informacja mniej więcej taka: "Ten budynek jest tak tajny, że zniknie zaraz po postawieniu..." Nie wiem o co chodzi!!! Ktoś mi pomoże?!? :O

Siedziby tajnego stowarzyszenia nie ma normalnie na mapie... i dlatego zniknął. Ktoś pisał, że przy budowie nowego uniwerka to buduje się go na początku, potem znika... Nie może być tajne stowarzyszenie widoczne na mapie... Chyba wyjaśniłam...

Kamirurosu
29.04.2005, 22:01
rzeczywiscie, ten budynek nie jest widoczny. natomiast jedynym sposobem aby tam sie dostac jest wezwanie transportu i wybranie opcji "jedz do siedziby tajnego bractwa". :)

Binek
30.04.2005, 10:48
Sorry że może nie na temat ale Czy da sie zAłożyć własne Stowarzyszenie?

Desiree
30.04.2005, 11:11
Da się. Najpierw musisz zamieszkać w domku, nie akademiku.

Binek
30.04.2005, 11:55
ach dzięki. Ale czy moim Stowarzyszeniu... będą jacys studenci? Czy mogą być tylko moi?

Desiree
30.04.2005, 12:41
Sama jeszcze nie zakładałam, bo zdecydowanie wolę grać w akademikach, ale gdzieś czytałam, że jest chyba opcja:"zaproś do tajnego stowarzyszenia". Coś w tym stylu. Popróbujm :)

lay
30.04.2005, 22:15
Coś chyba pokręciliście ;) . Istnieje BRACTWO STUDENCKIE i TAJNE STOWRZYSZENIE.
Tutaj chyba piszecie o bractwie... Da się je załozyć, da się zapraszać nowych członków (chyba, że bractwo ma za mało przyjaciół, aby sprawdzić max liczbę członków należy kliknąć na tej dziwnej, białej literce - greckiej).
Tajnego stoważyszenia nie da się założyć... ani zapraszać nowych członków...
Jeżeli coś jest jeszcze niejasne, to proszę pytać ;) .

Marson
01.05.2005, 09:58
Ok. Dzięki wszystkim! Myślę, że zrozumiałam... :P

*apple*
01.05.2005, 11:01
specjalnie dla was moja simka pojedzie do tajnego stowarzyszenia i dam wam foty ale na to trzeba poczekać,,,,

koma
01.05.2005, 11:53
to jak w takim razie "dostac się" to Tajnego Stoważyszenia??
Możem tępa, ale nie kumam :D

*apple*
01.05.2005, 12:54
1. jedziesz na parcele publiczną np. do biblioteki , tam czekasz chwilę aż pojawią się ludzie

2. Wyszukujesz kogoś w garniturze z rysunkiem lamy , albo czegoś na piersi(czarny garnitur) podchodzisz zaczynasz rozmowę zaprzyjaźniasz się,

3. Jedfziesz na następną parcele i robisz dto samo.
Musisz mieć kilku przyjaciół chyba powyżej 3 tych w garniturach a wtedy o 12 w nocy pryjeżdża limuzyna i zakuwają cię w kajdany i zabierają do siedziby tajnego stowarzyszenia

Binek
01.05.2005, 19:18
To więc jak wchodze3 do rożnych centr to widze cały czas tą samą osóbkę ze stowarzyszenia! Potrzebmne mi są 3 a cały czas widuję tylko tą jedną :(
Czy jest jakiś sposób na to?

lay
01.05.2005, 20:42
To więc jak wchodze3 do rożnych centr to widze cały czas tą samą osóbkę ze stowarzyszenia! Potrzebmne mi są 3 a cały czas widuję tylko tą jedną :(
Czy jest jakiś sposób na to?

Chyba nie ma... Ale nie możesz się pobawić?? Możesz zapraszać różne osoby, zaprzyjaźniac się z nimi wszystkimi za pomocą boolProp, możesz zapraszając je sprawdzić, jak są ubrani, możesz czekać w domku, aż ktos przejdzie... Możesz jechać do innych centrów...

mruffcia
03.05.2005, 12:50
a ja chodze, zapraszam i nic. ciagle te same osoby sie przewijaja :/ moze mam jakas "lewa" gre czy cos. oryginal oryginalem, ale lipa :(

*apple*
03.05.2005, 13:06
Dobra mam już 2 przyjaciół jeszcze jeden i zapraszam was do obejrzenia zdjęć , ale czy można odejść z tego stowarzyszenia?? Bo mieszka ze mną tajniak i nagle nie ma mundurka... I tak przez kilka dni...

Desiree
03.05.2005, 15:04
U mnie połowa osób z akademika była tajniakami :P

lay
04.05.2005, 15:41
Dobra mam już 2 przyjaciół jeszcze jeden i zapraszam was do obejrzenia zdjęć , ale czy można odejść z tego stowarzyszenia?? Bo mieszka ze mną tajniak i nagle nie ma mundurka... I tak przez kilka dni...
Nie można odejść. Nie każdy "tajniak" nosi mundurek... Całe moje bractwo należy do tajnego stowarzyszenia... i nie noszą mundurków. Mieszkała z moją simką w akademiku członkini tego stowarzyszenia... i w ogóle nie chodziła w ich stroju... Jedynie w mieście...

Desiree
04.05.2005, 16:11
w ogóle nie chodziła w ich stroju... Jedynie w mieście...

To jest dość śmieszne. Człowiek się męczy i szuka po miasteczku uniwersyteckim tajniaków, a oni tuż za rogiem :)

*apple*
04.05.2005, 18:49
nie wiem, jak wam zaradzić ... Może włazić w każdy bar i kino po kilka razy??(błąd nie ma kina....)

samba
04.05.2005, 20:41
Ja mam simkę w Tajnym Stowarzyszeniu, powiem wam jedno takie stowarzyszenie jest super, chociarz wole akademik!!! Postaram sie nadniach zamiescić pare zdjęc z tego TS

Polaris
04.05.2005, 22:37
Ja spotykałam ich często w Uniwersytecie Simowym na tym placu centralnym . Schodzili się tam nawet po dwie, trzy osoby.

Desiree
05.05.2005, 06:41
Na Nowej Politechnice tajniaki często są w bibliotece :P

*apple*
07.05.2005, 16:43
Rozczarownie!!
Dostałam się do Tajnego stowarzyszenia, ale to jest tylko parcela dla tajniakó! Możwesz se tam jeździć kiedy chcesz i masz tam bilard i inne takie!Moja simka dostała warunek i 3 żebym mogła wam powiedzieć żę łazi w garniturze na parceli.

laureatka12
01.06.2005, 18:06
Tez chce dac mojego sma do tajnego stowarzyszenia ale jezeli ono jest newidzialne to np.na nastepny dzien jak tam sie dostane by nim kierowavc?? :wacko:



Dzięki:)

lay
01.06.2005, 18:11
Tez chce dac mojego sma do tajnego stowarzyszenia ale jezeli ono jest newidzialne to np.na nastepny dzien jak tam sie dostane by nim kierowavc?? :wacko:
Siedziba tajnego stowarzyszenia... jest jak centrum. Nie mieszkasz tam, tylko je odwiedzasz. Mieszkasz gdzie chcesz - w zwykłym stowarzyszeniu, w akademiku, w domku... ;)

MartiX
05.11.2005, 08:34
Możesz zapraszać różne osoby, zaprzyjaźniac się z nimi wszystkimi za pomocą boolProp...

Przepraszam, że ja nie na temat, ale jak można "zaprzyjaźnić się z nimi wszystkimi za pomocą boolProp"? Może mi to ktoś wyjaśnić, bo nie wiem, jak użyć tego kodu, żeby zdobyć przyjaciela. PROSZE!!! ;(
Z góry ThX :* :* :*

berata
05.11.2005, 11:26
Przepraszam, że ja nie na temat, ale jak można "zaprzyjaźnić się z nimi wszystkimi za pomocą boolProp"? Może mi to ktoś wyjaśnić, bo nie wiem, jak użyć tego kodu, żeby zdobyć przyjaciela. PROSZE!!! ;(
Z góry ThX :* :* :*
http://forum.thesims.pl/showthread.php?t=13657

MartiX
05.11.2005, 13:41
http://forum.thesims.pl/showthread.php?t=13657

Tak, ale później nie będzie można nigdzie zadzwonić, bo ludzie będą non stop sie dobijać :con: . Jest na przyjaciół jakiś inny sposób, tak żeby zdobywać ich pojedynczo? Oczywiście oprócz tego tradycyjnego sposobu :)

Sory, że w złym temacie, ale nie chce zakładać nowego i zaśmiecać forum.

Detch
05.11.2005, 15:59
wystarczy ze pare razy porozmawiaz przez telefon czy pojedziesz gdzies. Mozesz tez zalatwic to eliksirem milosci:P. Jesli chodzi ci o jakis kod - to raczej takiego nie ma.

lay
05.11.2005, 19:04
Tak, ale później nie będzie można nigdzie zadzwonić, bo ludzie będą non stop sie dobijać :con: . Jest na przyjaciół jakiś inny sposób, tak żeby zdobywać ich pojedynczo? Oczywiście oprócz tego tradycyjnego sposobu :)

Sory, że w złym temacie, ale nie chce zakładać nowego i zaśmiecać forum.
Wpisz ten kod... Kliknij wraz z shiftem na sima... Wybierz opcję "spawn",a następnie "Tobstone of L and D" (nagrobek życia i śmierci) i "Make Me Friendly to Everyone Here" (zaprzyjaźnij się ze wszystkimi tutaj, czyli na parceli)... Wszystko jest w temacie o tym kodzie.. Jest jeszcze jeden sposób... Ale musisz kierować tymi simami, których chcesz zaprzyjaźnić... Też opisałam to w tamtym temacie...

|:Alex:|
11.11.2005, 07:46
oto chodiz że jak postawisz budynek to on odrazu znika ! no jak tam się dostać też mi pytanie trzrba zdobyć 3 przyjaciół a o połnocy przyjedzie po ciebie czarna liumzyna a z niej wysiądzie chłopak lub dziewczyna i zakuję cię w kajdanki ! Dziwe no nie :con: a poźniej pojawisz się w bractwie ! KONIEC

minowa
11.11.2005, 18:07
ej no ludzie czekam na te fotki :con: ja tak gram jak uzalezniona w simsy i nie spotkałam jeszcze żadnego w garniturach :con: no dobra tam szczegół w końcu i tak mi się uda ;P ale jak przywrócić te stowarzyszenia do koszu tych parcel :( to musi być jakieś pyrnięte skoro dajesz jedno i ci reszta znika :wacko: to wszystko jest nielogiczne :(

kozak12
26.11.2005, 08:09
Ja już jakiś czas gram w Sims2 Na Studiach i juz wielu kolesi w garniakach spotkałem. Zawsze bałem się do nich zbliżyć ale teraz wiem, że to nic strasznego. Mój Sim ma pragnienie dołączenia się do Bractwa, i już wiem jak je spełnić, dzieki.




PS. Co najlepiej jest studiować? Chodzi mi o kierunek studiów Sima.

arek_91
26.11.2005, 12:03
Jak już chcecie wejść do Tajnego Stowarzyszenia kodem to mam lepszy sposób. Wpisujemy kod boolprop testingcheatsenabled true z Shiftem klikamy na naszego Sima studenta i z menu wybieramy add to secret socierty (czy jakoś tam). Dzwonimy po taksówkę i co widzimy? Trzecią opcję: Jedź do Tajnego Stowarzyszenia. Podjeżdza limuzyna i proszę jesteśmy w tajnym towarzystwie.

PS: Trick nie nawiązuje przyjaźni z aktualnymi członkami.

lay
27.11.2005, 13:15
PS. Co najlepiej jest studiować? Chodzi mi o kierunek studiów Sima.
Sprawdź może, jaki jest cel życiowy Twojego sima.. I wybierz kierunek, dzięki któremu będzie miał lepszy start w danym zawodzie. Jeśli nie chce sim mieć jakiegoś określonego zawodu.. To wybierz którykolwiek kierunek...

kozak12
27.11.2005, 13:40
A gdzie można sprawdzić cel życiowy? Przytrzymując kursor myszki na ocenie aspiracji(np. Pragnienie popularności)?