PDA

Zobacz pełną wersję : Jak zdobyć te zadania????? kiedy one rosną w ogród


Natasza
12.11.2003, 19:01
mówicie , że one rosną w ogródku(jakieś kryształy o ile dobrze pamiętam)m ale gdzie one rosną i kiedy trzeba umieć jakąś specjalną rzecz??????????
odpiszcie szybko plissssssssssssssssssssssssssssss

ewcikp
12.11.2003, 19:14
Nie kapuje twojego posta, moze inni zajarza o cio lata :)

Pozdroffka

sephora
12.11.2003, 19:52
tak rosna jak uzywasz duzo zalkec jak czarujesz ogolnie:)

naughty
07.12.2003, 10:50
ja czaruje i mi nie wychodza

Natasza
07.12.2003, 11:19
Musisz dużo czarować i wogóle. Po jakimś czasie się napewno pojawią. A może jusz się pojawiły , a ty ich poprostu nie widzisz. Sprawdź uważnie swoją działke

Samantha
07.12.2003, 11:23
Moje krzyształy (zielony, fioletowy,niebieski, żółty, czarny, biały,czerowny) "wyrosły" Mi jak w pocie czoła zdobywałam składniki do moich zaklęć i próbowałam je robić.Wyrosły Mi w ogródku :D tak jak JAM FASOLA i jakieś rosliny na ,,baterie słoneczne"... :huh: .....
Wydaję Mi się tak jak też niektórym ,że kryształy są pewnego rodzaju nagordą...
Jeżeli można to tak ująć :rolleyes: ..

aniakarpik
07.12.2003, 11:28
jak wyrośnie Ci taki kryształ to uczysz się z niego magicznych umiejętności np. teleportacji. Każdy kryształ ma inny kolor i uczysz się z niego czegoś innego.

Nyah
07.12.2003, 11:39
Czy mógłby ktoś napisać od jakich kolorów są jakie umiejętności?!?!?! Proszę!

Samantha
07.12.2003, 11:49
Dokładnie to :

Działające kryształy dla dorosłych:

fioletowy/purpurowy-teleportacja
czerwony-gorąca stopa (siarka)
zielony-duch :D
niebieski-elektryczna dłoń
czarny-wygaszanie
biały-lewitacja
żółty-sztuczka magiczna

dzieci:(tylko z różdżką)
czerwony-gorąca stopa
fioletowy/purpurowy-teleportacja
żółty-sztuczka magiczna

Samantha
07.12.2003, 11:52
Nyah.Mam nadzieję ,że Ci chociaż trochę pomogłam. :D Ale pamiętaj aby dzieci mogły korzystać z jakiego kolwiek kryształu muszą mieć różdżkę, inaczej komp powie, "NIC NIE DA SIĘ ZROBIĆ". ;)



Postroffka SAMI

Natasza
07.12.2003, 14:09
Mi się zdaje , że kolor kryształu zależy od tego jakiego czaru dużo się używa. Co wy na to?????????????????

Nindë
07.12.2003, 14:16
No coż chyba tak ja mam tylko niebieski i wcale mi nie rośnie

Samantha
07.12.2003, 15:45
Natasza, to jets bardzo możliwe! :D ^_^

Edeta Kudou
07.12.2003, 16:07
Hm...no tak o tym jeszcze nie myślałam, ale to jest możliwe.
Teraz trzeba tylko obczaić jaki rośnie przy jakim zaklęciu.
PS: Ja mam narazie tylko czerwony i czarny, ale uważam że to wygaszenie (czarny) nie jest magicznemu simowi tak bardzo potrzebne-no chyba że do zwalczania skutków smoczych zabaw :D :D :D :D

Nyah
07.12.2003, 18:31
Samantha jestem ci bardzo wdzięczna i bardzo mi pomogłas! ^_^

Filen
08.12.2003, 17:32
mi wyrósł tylko czerwony ale Abra mi sie odinstalowała

Koteczek
30.07.2004, 08:13
Te kryształy najczęściej rosną w abrakadabrowie,gdy masz kupioną działkę.

Martek
30.07.2004, 08:25
Musisz dużo czarować i wogóle. Po jakimś czasie się napewno pojawią. A może jusz się pojawiły , a ty ich poprostu nie widzisz. Sprawdź uważnie swoją działke

Dobrze mówisz!! Ja tam sobie czarowałam i patrze, a tu coś ni stąd ni z owąd coś stoi na ULICY!!! Wiedz ja do tego się zbliżam a tam, żeby sie nauczyć zdolności!! A ja wcześniej nić o nim nie wiedziałam!!

kocio
30.07.2004, 18:29
Ja znam stronke z kturej można ściągnąć krysztełki i żeczy magiczne http://simskelsha.net :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :) :)

Akselandra
01.08.2004, 11:56
A jakich czarów używaliście żeby wyrosły wam konkretne kryształy??
Ja prawie cały czas używam Doskonały ogród i ma tylko zielony. Może trzeba zacząć używać inne czary :D
Ja najbardziej chcę fioletowy !!

bloodwave
01.08.2004, 12:00
Originally posted by Akselandra@Aug 1 2004, 12:56 PM
A jakich czarów używaliście żeby wyrosły wam konkretne kryształy??
Ja prawie cały czas używam Doskonały ogród i ma tylko zielony. Może trzeba zacząć używać inne czary :D
Ja najbardziej chcę fioletowy !!
najlepiej to używac wszytskich czarów i to dośc często ^_^ wtedy jest wieksze prawdopodobieństwo ;)

Akselandra
01.08.2004, 21:46
Używam jak najwięcej czarów, ale mam tylko pelargonię, dwa korzenie ( jeden już sprzedałam) i dwie fasole, no i ten jeden zielony kryształ

Pinia
18.08.2004, 08:27
Powiedzcie ile macie (nie ściągniętych z internetu! :angry: ) magicznych przedmiotów i jakich? Ale chodzi mi nie podsumowanie z wszystkich waszych działek na których macie magiczne przedmioty tylko o jedną waszą ulubioną gdzie macie ich najwięcej. :P

Ja mam zielony kryształ (duch), pelargonie i fasole. :lol:

Można mieć w jednym ogródku kilka fasol pelargoni i kryształów? NIE ŚCIĄGNIĘTYCH Z INTERNETU? :unsure:

BYŁABYM WDZĘCZNA GDYBY KTOŚ ODPISAŁ!

Maga
16.10.2004, 18:12
Tak.Ja mam (na uroczysku)kilka fasoli, I zielony, czerwony,czarny i fioletowy kryształ, te pelargonie i korzenie.

Pinia
20.10.2004, 16:58
Aha teraz to ja mam 2 fasole, chyba 15 pelargonii i tylko jeden kryształ, pomimo że czaruje tyle że ho ho!

Binek
21.10.2004, 06:52
Musisz dużo czarować!Bardzo dużo alebo poprostu ściągnąć z neta ale to psuje zabawe!

Pinia
21.10.2004, 11:37
No wiem, wiem że ściąganie z neta psuje zabawe!

Kamirurosu
31.10.2004, 20:26
ej słuchajcie tak czytam i nikt nie napisal ze miał zołty kryształ a ja juz dwa razy miałem!! nie wiem dlaczego? zołty jest beeznadziejny bo daje mozliwosc nauczenia sztuczki jakiejs tam z reka ze ona po prostu rozbawia tego kto na nia patrzy i jest beznadziejna, o wiele fajnie miec te lewitacje! opowiedzcie jak działa ta lewitacja i teleportacja...
ja czaruje głownie zmywanie naczyn i robie duzo malzenstw przez rzucanie zaklecia wiec moze dlatego mam tylko zawsze zołty krysztal... :\

Kamirurosu
31.10.2004, 20:27
aha ani razu nie miałem tez kwiatkow, ale pozostale rzeczy miałem...moze po prostu za mało czaruje?? i dlatego mi nie urosły inne kryształy? :(

Maga
26.11.2004, 17:50
Musisz używać wszystkich zaklęć.Pinia musisz dobrze obejrzeć całą działkę.Na parcelach w uroczysku rosną bardzo szybko.Teleportacja działa tak że jak naciskasz "podejdz tu" to masz też opcję "teleportuj się".Teleportujesz się tak jak Mary.

fiatka
08.12.2004, 08:04
Rosną gdy bardzo dużo czarujesz. Najszybciej rosną na porceli w Abrakadabrze. Ale duuuużo czaruj!! Powodzenia:).

Maga
12.12.2004, 14:25
Moze je masz tylko nie zauwarzyłeś?

karolina
12.12.2004, 14:35
mi nigdy nie urosły jak grałam w Abre(bo teraz to w TS2) czarowałam i nic xP

Maga
12.12.2004, 16:23
Uzywałaś wszystkich zaklęć?Moze zamało czarowałaś.

nuri
14.12.2004, 07:47
mi też nigdy nic w ogródku nie wyrosło... ;( spróbuję więcej czarować.

♪Suzka♪
18.02.2005, 10:24
mi też nigdy nic w ogródku nie wyrosło... ;( spróbuję więcej czarować.
Tak, nuri - trzeba baaaaaaaaaaaaaaaaardzo dużo czarować, to wtedy te kryształy ci pójdą jak z górki...poza tym możesz identyczne ściągnąć z ineta, np. z tąd, o : http://www.wilkaresfunsims.com/downloads/hackobjects/ho2.html :wizard:
____________

Być albo nie być, to wielkie pytanie...
Jest li w istocie szlachetniejszą rzeczą...
Znosić pociski zawistnego losu...
Czy też, stawiwszy czoło morzu nędzy...
Przez opór wybrnąć z niego?
Szekspir, Hamlet, akt3 scena 1

Kasia-Barbie
18.02.2005, 17:57
czruję i czaruję i nic, tylko chwasty ale kryształów nie maaaaaa ;(

Sithijka
18.02.2005, 23:52
Cierpliwości, czasami trzeba miec po prostu szczęście, czaruj dalej, na pewno w końcu ci się pojawią, ale używaj różnych czarów a nie ciągle tych samych. Dopóki używałam tylko "doskonałego ogrodu" (bo inny mi nie był potrzebny), to rosły mi tylko pelargonie i korzenie problemu, później pojawiły się fasole. Jak zaczęłam używac innych czarów rónie często jak "doskonałego", poszło z górki, posypały się kryształy na mojej parceli. Pisano to już wielokrotnie, ale powtórze jeszcze raz dla pewności: Jeżeli mieszkasz w Abrakadabrowie, to twoje szanse na pojawienie się kryształu rosną i to znacznie.

Suzka, ściąganie wszystkiego z netu psuje zabawę i przez to gra szybciej się nudzi. Już dawno zrezygnowałam ze ściągania zhackowanych objektów, bo to po prostu psuje zabawę, co z tego, ze ściągniesz sobie wszystkie kryształy... Nie zabawniej byłoby do wszystkiego dojść samej?

♪Suzka♪
20.02.2005, 19:59
Hmmm...no tak, ale jak już człowieka dopada biała gorączka to chyba już lepiej skorzystać z netka prawda? :D A co do tych kryształów- tak, trzeba mieć trochę szczęścia i tak jak mówiłam : tych czarów musi być BARDZO BARDZO BARDZO BARDZO BARDZO BARDZO BARDZO BARDZO BARDZO BARDZO czarować...czasami musi być nawet po dziesięć razy z każdego czaru!!!! :O No, to tyle z mojego zgredzenia! ;P
_________
hewasnt1
hewasnt11 Filmiki ;P

§Saphira§
24.02.2005, 13:45
Ja sobie ściągnęłam z netu kryształy, fasole itd. (tylko, żeby sprawdzić czy to działa). Nie czarowałam tak dużo (najwyżej trzy czy cztery razy). Patrzę kiedyś - kryształ czerwony. Patrzę trochę później - niebieski. Wygląda na to, że udało mi się trochę ,,oszukać grę"