PDA

Zobacz pełną wersję : Problem ze ślubem !


aanulkaa
17.05.2005, 16:14
Na studiach poznałam sie z takim Maksem i zaręczyłam sie z nim. Kiedy moja już ukończyła studia i przeniosła się do zwykłego miasteczka (Werony) to nie moge wziąść z nim ślubu. Jak mam wziąść z nim ślub??????????????????????????????? prosze o pomoc ! ;(

ReGiNa
17.05.2005, 16:54
Na studiach poznałam sie z takim Maksem i zaręczyłam sie z nim. Kiedy moja już ukończyła studia i przeniosła się do zwykłego miasteczka (Werony) to nie moge wziąść z nim ślubu. Jak mam wziąść z nim ślub??????????????????????????????? prosze o pomoc ! ;(

Musi zamieszkać w Weronie.

taga91
17.05.2005, 16:58
Musi zamieszkać w Weronie.
I musi także skończyć studia lub je rzucić ...

aanulkaa
17.05.2005, 17:25
ale on jest kierowany przez komputer;/ a może jakiś kod jest czy coś?:>

myszka95
17.05.2005, 17:35
ale on jest kierowany przez komputer;/ a może jakiś kod jest czy coś?:>

Z tego co zrozumiałam, to twoja simka jest na univerku w Wernonie, zaręczyła sie z Maksem. A więc, żeby wzięła ślub musi być DOROSŁA! czyli musi skończyć studia, zamieszkac w domku, zaprosic Maksa, kliknąć na telefon, wybraćurządź przyjęcie:przyjęcie weselne kupić taki łuk z kwiatami jak sie przyjęcie zacznie to na ten łuk kliknij i wybierz: weź ślub. I juz :)
Pozdrawiam
Myszka96

aanulkaa
17.05.2005, 17:58
ale ona już dorosła i mieszka w domku w weronie(a nie w univerku) a maks jest kierowany przez komputer i on jest jeszcze studentem;/ i co mam zorbic żeby dorósł żebym mogła wziąść z nim ślub? albo nie musi dorastać ale chce wziąść z nim ślub!!!!!!!(a zaręczyłam sie z nim na univerku ale wtedy ślubu nie dalo sie wziąść;/)

simka~guśka
17.05.2005, 18:03
Na studiach poznałam sie z takim Maksem i zaręczyłam sie z nim. Kiedy moja już ukończyła studia i przeniosła się do zwykłego miasteczka (Werony) to nie moge wziąść z nim ślubu. Jak mam wziąść z nim ślub??????????????????????????????? prosze o pomoc ! ;(
Zaproponuj: "wprowdź się " i on wtedy dorośnie!! :D ;P

aanulkaa
17.05.2005, 18:07
ale nie ma opcji "wprowadź się" :( mi chodzi o coś takiego co dołączyło by go do rodziny i by dorósł dam albo jakiś plik że moge sie z nim ożenić;/

ReGiNa
17.05.2005, 18:18
to musisz poczekać aż skończy te studnia.
RAZ SIE ZYJE! :P

aanulkaa
17.05.2005, 18:21
ale on jest w takim dresie z lamą i ja go poznałam bo dzowniła z opcji : zadzwoń>uczelnia>katalog uczelni> maks ... A ci kierowani przez kompa nie dorastają;(

aanulkaa
17.05.2005, 18:23
i jakbym mogła to poprosze link do pliku na bara bara nastolatek i tej maszyny co można ciąże przerwać ...

Mareśka
17.05.2005, 18:49
trzeba było sobie wynająć domek jak byłas na univerku i wprowadzić sie tam z nim.. bylo by po klopocie:)

Guralka
17.05.2005, 19:44
Normalnie bierzecie ślub. On nie musi niczego kończyć, bo jak weźmiecie ślub, to skończy studia automatycznie. Nie ma opcji ślubu? Widocznie za mało sie starasz ;) Taka opcja jest normalnie w grze i nie trzeba hacków.

Jillian
17.05.2005, 20:17
Wpisz kod "boolProp testingCheatsEnabled true" zaproś tego Maksa, kliknij z shiftem na jakiegoś sima z rodziny i wybierz "Add Maks to Family" czy coś takiego. A jak już go dodasz i nadal będzie młodym dorosłym to wtedy wybierz na simie (trzymając shift) "spawn..." i "Tombstone of L and D". Na nagrobku który się pojawi wybierz "age translation" :)

!Miśka!
17.05.2005, 20:20
BEZ ŻADNYCH KODÓW!!! Dzwonisz do niego i zapraszasz. Jak przyjdzie to kliknij na niego pózniej zaproponuj a póznej wprowadz sie. Jak sie wprowadzi to stanie sie dorosły i mozesz brac slub!

Ametyzd
19.05.2005, 15:17
!Miśka! a dlaczego bez kodów? Ja na przykład używam ich bez przerwy :P A ja też taką parę mam i się zastanawiam, czy ich nie rozdzielić, ale skoro nie trzeba, to ich zostawię... :D

Macio
21.05.2005, 08:51
czy wy naprawdę nie możecie takich prostych żeczy zrobić?
Poprostu zaproś go kliknij na nim waproponuj a poter wprowadz sie . On sie stanie doroslym wtedy sie z nim orzen prze zaproponuj malzenstwo lub stan pod tym lukiem i wez slub . Ehh

aisha_j
21.05.2005, 21:02
Na studiach poznałam sie z takim Maksem i zaręczyłam sie z nim. Kiedy moja już ukończyła studia i przeniosła się do zwykłego miasteczka (Werony) to nie moge wziąść z nim ślubu. Jak mam wziąść z nim ślub??????????????????????????????? prosze o pomoc ! ;(

Ja również zaręczyłam się raz z facetem w ubraniu lamy i nie miałam opcji"weź ślub" ani "wprowadź się" ani nie dało się wziąć ślubu pod łukiem ślubnym na weselu. Zaręczałam się i brałąm śluby z innymi kierowanymi przez komputer studentami (po "wprowadź się", bo musieli dorosnąć) i wszystko było ok. Jedynie z tymi lamami są kłopoty (z krowami może również, ale nie wiem, bo nie próbowałam). Lepiej z lamami się nie zaręczać. Ale dziecko dało się z nim zrobić(właśnie na weselu, które zrobiłam z okazji nieudanego i niedoszłego ślubu).

Madia
21.05.2005, 23:06
Zapros go do domku przez telefon, buzi - buzi zeby wzmocnic kontakty i MUSI pokazać sie opcja 'Zaproponuj --> Wprowadz się' lub wejdz w 'Wiecej' i tam będzie, MUSI być.

Cocco
22.05.2005, 18:22
ale on jest w takim dresie z lamą i ja go poznałam bo dzowniła z opcji : zadzwoń>uczelnia>katalog uczelni> maks ... A ci kierowani przez kompa nie dorastają;(
Wiesz... Moja simka też się zaręczyła z kierowanym przez kompa gostkiem, ale on dorósł.
Może zrób tak:
wpisz kod
"Boolprop testingCheatsEnabled true" (bez cudzysłowia) ,
kliknij (z shiftem) na simkę , wybierz spawn/tombstone od L and D kliknij na nagrobek (bez shifta) i wybierz :
Add Neighbor To Family... / maks
(Imię "maks" może być gdzieś na końcu).

aisha_j
23.05.2005, 15:14
Wcale NIE MUSI. Miałam z moim facetem-lamą stosunki100/100 i czerwone serducho i NIE BYŁO opcji wprowadź się.

Bad Boy2
24.05.2005, 20:17
Zagraj Maxem Wyprowadz go i połacz z swoją Simką to sie pobiorą.

ignis
25.05.2005, 16:19
A jak kupisz łuk to nie ma opcji "weź ślub"?? Chociaż faktycznie, może nie być. Ja mam już parę simów kierowanych przez kompa i jak chciałam je wprowadzić, to było, albo że skończył studia i mogłam powiesić dyplom, alebo że je rzucił.... Nie wiem jak mam ci pomóc. ;( ;( :1smutny: Przykro mi

kartofelq
25.05.2005, 18:01
Zagraj Maxem Wyprowadz go i połacz z swoją Simką to sie pobiorą.


Jeju Max jest komputera to jak ma do niego wejść! U mnie nie było takich problemów jak babka sie wprowadziła do własnego domu to mogłam kliknąć na faceta kompa i bylo wprowadz się

Biała dama
25.05.2005, 19:41
le w tym przypadku nie ma!! Niestety chyba musisz o nim zapomnieć...

magda_909
26.05.2005, 12:11
Normalnie się nie da, tylko kodem, miałaś szanse, ale jak sama byłaś na studiach tą dorosłą simką, wtedy miałaś wprowadź się, musiałabyś nim normalnie grać i przegrać całe studia, pozniej ich pobrać

!Miśka!
26.05.2005, 16:42
A wcale że nie można kodem ale bez też się da!

Bad Boy2
17.06.2005, 17:43
zaproponuj wprowadzenie do chłopaka

Irish
17.06.2005, 18:26
ale on jest w takim dresie z lamą i ja go poznałam bo dzowniła z opcji : zadzwoń>uczelnia>katalog uczelni> maks ... A ci kierowani przez kompa nie dorastają;(
dorastaja ;P moj simoski maz ponoc Ernest Prostownik dorosl :)

~Perlié~
17.06.2005, 19:35
No ludzie przecież jest jedno rozwiązanie musisz ściągnąć ze strony takie lustro www.simchaotics.com (http://gg:http://www.simchaotics.com) ... dzieki niemu możesz kontrolować inne simy dajesz tak jest Selects Familly czy coś i będzie imię Maks o ile zaprosisz go. I wtedy gdy bedziesz nim kontrolowac możesz dac na tą twoją simkę i "weś Slub" albo po telefon i zrezygnować ze studiów... mam nadzięję, że to pomoże :)

Irish
17.06.2005, 19:46
No ludzie przecież jest jedno rozwiązanie musisz ściągnąć ze strony takie lustro... dzieki niemu możesz kontrolować inne simy dajesz tak jest Selects Familly czy coś i będzie imię Maks o ile zaprosisz go. I wtedy gdy bedziesz nim kontrolowac możesz dac na tą twoją simkę i "weś Slub" albo po telefon i zrezygnować ze studiów... nie pamiętam tej strony moze ktoś skojarzy... mam nadzięję, że pomogłam :)
noom ciekawe ale z kad to lustro wytrzasnac? :D

Margierytka
18.06.2005, 00:16
Na studiach poznałam sie z takim Maksem i zaręczyłam sie z nim. Kiedy moja już ukończyła studia i przeniosła się do zwykłego miasteczka (Werony) to nie moge wziąść z nim ślubu. Jak mam wziąść z nim ślub??????????????????????????????? prosze o pomoc ! ;(

Jeśli Max to ta idiotyczna lama to nie polecam brania ślubu i ściągania gościa do Werony. Rozwaliło mi to pierwsze starcie z Sims 2 na Studiach. Lama jak przychodzi do kogoś na parcelę to w ubraniu lamy (mimo, że dorosły i mieszka normalnie w Weronie, Miłowie czy Dziwnowie). Jeśli jedzie na parcelę publiczną to samo. Sposób jak ktoś się uprze ściągnąć "gada" do Werony jest prosty jak obsługa dyszla.
Wchodzi się na uczelnię, robi nowego sima - studenta - zaprzyjaźnia się go z lamą.... Swojego (stworzonego) sima pakuje się do prywatnej kwatery i zaprasza lamusa do zamieszkania. Lama zamieszkuje. Trzeba lamę przeszkolić i wystudiować. Lama kończy studia, dorasta i wraca jako dorosły do Werony. Wtedy dostaje własną chałupę i żeni się z tą nieszczęsną simką... Obłęd... Można też lamę wciągnąć do bractwa studenckiego - taka sama droga. Zdaje się że są dwa więc któreś przypadnie lamusowi do gustu. Kropka. Ale jak mówiłam wcześniej nie polecam. Co to za przyjemność całować się z owłosioną lamusowa mordą... A póki nie wylezą spod kołdry to gość jest w seksownym zwierzęcym ubranku. he he....

Irish
18.06.2005, 06:30
Jeśli Max to ta idiotyczna lama to nie polecam brania ślubu i ściągania gościa do Werony. Rozwaliło mi to pierwsze starcie z Sims 2 na Studiach. Lama jak przychodzi do kogoś na parcelę to w ubraniu lamy (mimo, że dorosły i mieszka normalnie w Weronie, Miłowie czy Dziwnowie). Jeśli jedzie na parcelę publiczną to samo. Sposób jak ktoś się uprze ściągnąć "gada" do Werony jest prosty jak obsługa dyszla.
Wchodzi się na uczelnię, robi nowego sima - studenta - zaprzyjaźnia się go z lamą.... Swojego (stworzonego) sima pakuje się do prywatnej kwatery i zaprasza lamusa do zamieszkania. Lama zamieszkuje. Trzeba lamę przeszkolić i wystudiować. Lama kończy studia, dorasta i wraca jako dorosły do Werony. Wtedy dostaje własną chałupę i żeni się z tą nieszczęsną simką... Obłęd... Można też lamę wciągnąć do bractwa studenckiego - taka sama droga. Zdaje się że są dwa więc któreś przypadnie lamusowi do gustu. Kropka. Ale jak mówiłam wcześniej nie polecam. Co to za przyjemność całować się z owłosioną lamusowa mordą... A póki nie wylezą spod kołdry to gość jest w seksownym zwierzęcym ubranku. he he....
jak jest sie przyjacielem trzech lam moga cie o 24h porwac :D mi porwali i nie oddali :(

Margierytka
18.06.2005, 13:08
jak jest sie przyjacielem trzech lam moga cie o 24h porwac :D mi porwali i nie oddali :(

No daruj... Moje simki to nie zoofilki... :rotfl: Chodzą z chłopakami co to to nawet chętnie, ale z przystojniakami bez owłosionej mordy.... UJak takiemu paskudnikowi dać :* ????? więc porwanie raczej im nie grozi :D

Marson
26.06.2005, 20:32
Z gościem w ubraniu lamy nie da się wziąźć ślubu, ani go do siebie wprowadzić! Kiedyś też moja simka zaręczyła się z tym człekiem w stroju lamy i nawet się nie chciał wprowadzić. A nie chciał bo po prostu się nie da! On nie może normalnie żyć tylko ciągle jest na uniwerku ;) .

Patra11
06.07.2005, 16:18
Nic już nie zrobisz ja miałaś "młodą dorosłą simke" to musiałaś wybrać ...Zaproponuj...wprowadz się.-Wtedy jak ona ukończyła studia on mógł je rzucić!!!
Teraz morzesz sobie tylko pomarzyć o nim!Klops<soorki>

Searle
11.12.2008, 17:48
Odświeżam nieco temat, ponieważ sprawa wygląda następująco:

Moja simka poznała na studiach Franciszka J. Manko III. Gdy skończyła studia wprowadziła się do domku w moim otoczeniu i teraz ja planuję ich wspólne zamieszkanie. Pomimo, że kontakty mają 100/100 i są w sobie zakochani, nie ma opcji Wprowadź sie.

Dlatego też dałam sobie spokój z Franciszkiem i podobnie chciałam zrobić z innym simem, również poznanym przez moją simkę na studiach, ale sytuacja wygląda tak samo: jest opcja Zostań na noc i Zaręcz sie, ale nie ma Wprowadź się.
Gdzieś przeczytałam, ze skoro oni są na studiach nie można z nimi wziąć ślubu, ale drugi mój sim również po skończeniu studiów zamieszkał ze swoją koleżanką tam poznaną, właśnie za pomocą opcji Wprowadź sie.

I teraz moje pytanie: Od czego to zależy i jak to zmienić?

(Sorry za tak długie wypracowania i to jeszcze w dodatku pewnie mało zrozumiałe :))

Björk
11.12.2008, 17:52
No cóż - niejsno jarzę, że czasami gra ma błędy, jeżeli nie zainstaluje się łatek...
OŻ robiło coś takiego, że można było zaprosić do wspólnego zamieszkania sima, który jednocześnie był studentem. Ale łatka skończyła z tym problemem.
W każdym razie jeżeli chcesz się chajtnąć (hajtnąć?) z simem, którego poznałaś na studiach to oba simy muszą opuścić uczelnię.
I zwróc też uwagę, czy czasem Twój sim nie jest zaręczony z kimś innym i dlatego nie możesz wziąć z nim ślubu :)

Searle
11.12.2008, 17:55
Niestety (albo stety) łatki mam zainstalowane.

Właśnie od zainstalowania RiO lub Oż mam ten problem.
Wcześniej zawsze opcja Wprowadź się była dostępna.

Łezka
11.12.2008, 19:54
Ja mam wszystkie dodatki jakie wyszły oprócz : Rezydencje i ogrody oraz Ikea urządza dom i jak mam gości z uczelni to jest opcja wprowadź się :) A teraz takie moje prywatne pytanie nie obraź się jeśli spytam czy masz oryginalne The Sims 2 ??

Searle
11.12.2008, 20:00
Nie obrażam się:) Przecież o piratach nie można rozmawiać na tym forum ;)
Coraz bardziej dochodzę do wniosku po Twojej wypowiedzi, że możliwe że RiO to powoduje, ale pewności nie mam.
Póki co szukam mojej simce innego kandydata na męża :)

Krzykaczus_Pospolitus
28.05.2009, 07:48
Ej... a jeśli jest się na studiach to nie można wziąć ślubu?
Widziałam kiedyś na zdjęciu, jak para na studiach się pobierała...

aluminium.
28.05.2009, 10:59
Na studiach tylko zaręczyny jak ktoś gdzieś pisał.

Krzykaczus_Pospolitus
28.05.2009, 14:43
To szkoda wielka...:(.

aluminium.
28.05.2009, 15:24
Ale możesz porzucić studia i wtedy wziąć ślub. Co do wieku (będzie dorosły czy młody dorosły) to nie wiem.

Krzykaczus_Pospolitus
28.05.2009, 17:55
Ale tak w akademiku, żeby studenci byli świadkami to się nie da? Szkoda...

alicja271998
12.06.2009, 14:10
Na studiach poznałam sie z takim Maksem i zaręczyłam sie z nim. Kiedy moja już ukończyła studia i przeniosła się do zwykłego miasteczka (Werony) to nie moge wziąść z nim ślubu. Jak mam wziąść z nim ślub??????????????????????????????? prosze o pomoc ! ;(


TO ŁATWE JA TEŻ MIAŁAM TEN PROBLEM ALE TO ROZWIĄZAŁAM,

MUSISZ W OKOLICY POSZUKAĆ TEGO GOSTKA JEŻELI GO NIE ZNAJDZIESZ POSZUKAJ GO W OKOLICY W KTÓREJ STUDIOWAŁAŚ

TYLKO JEDEN MINUS - JEŻELI ROZMAWIAŁAŚ Z TYM FACETEM PRZEZ JAKIŚ CZAS I KUPIŁAŚ KOMURKE Z AUTOMATU TO PEWNIE MASZ JĄ DO TERAZ I MASZ JEGO NUMER W TYM TELEFONIE. NO I MINUS -- JEŚLI MIAŁ TEN SAM ROK CO TY NA STUDIACH TO ON TAM ZOSTAŁ I NIE WYJDZIE Z TYCH STUDIÓW TO JEST COŚ W RODZJAU WIECZNIE STUDIUJĄCY SIM I ZOSTAJE NA ZAWSZE W JEDNYM WIEKU. PRZYKRO MI ALE ZAWSZE MOŻESZ STWORZYĆ JEGO PODOBIZNE