PDA

Zobacz pełną wersję : The Sims a rodzina


Smeagolina
21.11.2003, 12:41
Czy rodzice tolerują tę grę? A może sami w to grają? A co na to rodzeństwo i cała reszta? Piszcie tu! ^_^

aniakarpik
21.11.2003, 12:45
m moja mama wie tylko, że ja lubie tą gre. Tata finansuje jej zakup. Siostre (26) nakłaniałam do gry, ale nic z tego nie wyszło. Jestem jedyną osobą w mojej rodzinie, która gra w the sims :P Fajnie by było jakby ktoś oprócz mnie w nią grał.

galazek
21.11.2003, 12:46
U mnie wszyscy uważają Simy za stratę czasu - gram w nie może raz w tygodniu przez 3 godziny, a według nich to i tak zdecydowanie za długo. No i oczywiście nikt nigdy w nie nie grał :rolleyes: :rolleyes:

deme
21.11.2003, 12:50
taaa cala moja rodzinka (czyli pozostale 3 osoby ;d) uwaza ze simsy to gowienko i szkoda na to kasy ;] ja jestem odmiennego zdania ;d

Smeagolina
21.11.2003, 12:51
Dla mnie się już trochę znudziły, w końcu od trzech lat codziennie grać to już przesada. Ale bywało, że siedziałam nad rodzinką po 6 godzin dziennie...

U mnie gra jeszcze siostra (niestety?), tata chyba raz zagrał i mu sie nie spodobało (teraz tępi wszystko, co simsowe), a mama przeszła samouczek i na tym się skończyło. :P

galazek
21.11.2003, 12:53
Ja się umówiłem z mamą, że jak wyjdzie ostatni dodatek do simów (to było gdzieś 2 lata temu), to sama stworzy jakąś rodzinę - teraz oczywiście udaje, że niczego takiego nie pamięta :lol: :lol:

aniakarpik
21.11.2003, 13:01
Mojej mamie budowa domu zajęła by cały tydzień ( jak nie więcej). Moja mama nawet ma kłopoty z obsługą podstawową.Ale jak nikt nie gra to przynajmniej jest luz przy moim kochanym komputerku. :D

Olciaa
21.11.2003, 13:02
U mnie naszczęście nikt nie gra w simsy. CZasem mój kociak coś tam napisze na klawiaturze, ale nic wielkiego się nie dzieje

ewcikp
21.11.2003, 13:15
To tak:
Mama-uwaza ze to durna gra (niegrala ani razu)
Tata-niegral nigdy ale niema dla niego ta gra zadnego znaczenia
Brat nr1 :D - nie lubi simsow
Brat nr2 -naprawia jak sie zepsuja(hihi ale sie wtedy wnerwia :D) i zalatwia mi poszczegolne czesci (sam CHYBA nigdy niegral)
Koty-jeden jak tylko gram w simy a on jest w domu to mi "lapie" simow chodzacych po monitorze

sephora
21.11.2003, 14:12
moi rodzice sie ze mnie brechataja;ppp bo jak przychodzi zlodziej to wrzeszcze..znaczy wrzeszczalam..na caly domek:p kiedy to bylo bosssh;] ale raczej nic do mnie nie maja:) moja siostra gra...bo mi pozazdroscila

vana
21.11.2003, 14:41
W moim domu ja też tylko gram w Simy.
Tereska (ekhmm moja matka) siedzi w nocy na czatach i komunikatorach internetowych
I to koniec osób w moim domu.
Siostra nigdy nie grała w Simy, bo gry ją nudzą
Szwagier gra w wyścigi samochodowe


Ogólnie Tereska nie wie, co robię przy komputerze,w co gram i nie zamierzam tego zmieniać.
Siostra i szwagier się martwią, że się uwsteczniłam.

Nilka
21.11.2003, 14:46
u mnie nikt nie gra w simsy oprócz mnie ( no i dobrze! bo inaczej by mnie nie dopuszczali dko komputera) moja mama to tylko wiecznie w sieci serfuje, a mój tata gra w speedway grand prix. Kiedyś chciałam ich zachęcić do stworzenia własnej rodzinki, ale jakoś się nie wciągneli. Ich strata :D

Olciaa
21.11.2003, 14:56
Kiedyś miałam dziecko w simsach i zaczęło płakać a mama:
- co ? gdzie płacze to dziecko? - i biegała po całym domu

Smeagolina
22.11.2003, 06:23
Ja kiedyś ściągnęłam ten nóż do zabijania. Akurat jak zabijałam, to mama weszła do pokoju i pyta, czemu oni tak wrzeszczą. Spojrzała na monitor i "Boże, w co ty grasz! I to ma być gra dla dzieci?!". Później musiałam jej wyjaśniać, że ten nóż to nie jest oficjalny dodatek stworzony przez Maxis...

Shawnee
22.11.2003, 11:31
ja gram tylko w domu w simsy :P
moja mam wie tylko co to za gra ale mówi ze nawet nie jak to wygląda
kiedys siostra w to grała (17lat) ale niepotrafiła nic zrobić a to ze mi sie głupia siostra trafiła co jak sims ma pelne wydalanie to daje go do kibla :D

Jacky
22.11.2003, 16:28
U mnie także tylko ja gram w simsy. Moja mama nie zwraca uwagi w co gram, czasem tylko odgania mnie sprzed kompa bo za długo siedze. Tate chciałam nauczyć ale mi zwiał hehe, a tak ogólnie to nic na to nie mówi, może czasem że jestem maniaczką ;). Siostra nie grała, nie gra i nie będzie grała, nawet ostatnio nie chciała mi kupić w empiku w toruniu abrakadabry, bo mówiła że ta gra jest głupia. Mój brat też nie gra, ale słucha się mnie i kupuje mi dodatki ^_^ hehehe, chociaż kiedyś powiedział mi że (gdy chiałam go nauczyć grać w simsy) ta gra jest podobna do lalek, wkurzyłam się wtedy na niego :angry:

ramolud
22.11.2003, 16:35
Kiedy miałem tylko the sims bez żadnych dodatków moja mama w nie grała ale kiedy kupiłem dodatki to nie mogła się połapać a tak to nikt nie gra w moim domu w simsy oczywiscie oprocz mnie

afreina
22.11.2003, 18:54
Cóż...z calusieńkej dużej rodzinki tylko moja cioteczna siostra nadaje się do tego. Bardzo lubię patrzeć, jak ona gra, ponieważ ładnie mebluje, robi domy itp. :)

Czyli razem z całej rodzinki jesteśmy simo-fankami!!! :D

Swift
22.11.2003, 19:12
U mnie też tylko ja gram w Simsy.
Mama - wogule nie siedzi przed kompem (umie tylko właczyć telewizje w nim)
Tata - nie gra w gry, ciągle ściąga jakieś filmy
Młodszy brat - prawie nie gra tylko patrzy jak ja gram
Starszy brat - Siedzi całymi dniami połowo nocami przed swoim kompem, ale noe gra (kiedyś tylko miał jedną grę którą lubił, nic wiecej :blink:



"A tak nawiasem mówiąc zaczynają mnie te Simsy ociupenko nudzić.
Damnosa quid non inminuit dies?"*

Czerwone jabłuszko
22.11.2003, 19:42
mój stary nieznosi simow....moja mama to nawet z wlaczeniem kompa mila by klopoty.....stary sam nigdy nie gral a tego nie znosi...po za mna jeszcze siora przy tym siedzi...sa klotnie o kompa..: D i wyzywamy swoje rodzinki od nudziarzy wiesniakow itp:D

..:Zoja:..
22.11.2003, 23:22
Niom skąś to znam! :D
Mama- mowi ze komputer i simsy srimsy to strata czasu ze wtedy ktos dostaje mani i nie chce chaty sprzatac. Czasami mowie: Mamo! Odpal kompa! a ona: Którym przyciskiem?!
Tatuś- gra tylko w pinball i w pasjansa pajaka. Mowi mi zebym kiedys go nauczyla ale on zawsze nie ma czasu. Chociaz widze ze starego simsy nie interesują.
Brachol- Uwaza ze simsy sa nudne (Nie lubi takich gierek). Ale zawsze mi wszystko w nich naprawia. Czasami mowi ze sa glupie (poniewaz jak mu cos nie wychodzi w naprawianiu to sie wkurza)
Siora- Umie tylko na neta wlazic to Worda i.t.p.
Szwagier- Jest informatykiem, więc wszystko o kompie mi powie. :D On woli tylko zrecznosciowki ;)
W mojej rodzinie to w simsy gra moja kuzynka i ja. Chociaz kuzynce tymczasowo sie znudzilo.:)
PS:Tez mnie mama czasami (;)) od kompa odgania ze za duzo siedze. Niegranie w simsy przez caly tydzien to ulubiona kara stosowana przez nią dla mnie :ph34r:

Bubel
23.11.2003, 08:16
u mnie w rodzinie gram ja i siostra
Mama - umie wlaczyc kompa i odebrac poczte a tak to nic wiecej
tata - posiedzi nieraz w wordzie
brat - kiedys gral
siostra - niestety lubi grac

Galdor Telrúnya
23.11.2003, 09:36
Więc ja mam dwóch braci. Starszy wie, że ja bardzo lubię tę grę itd. jak mam z nią problem, to mi czasem pomaga (choć jeśli chodzi o konretne problemy z the sims, to ja jestem do przodu rzecz jasna) i funduje mi kolejne dodtaki pod choinkę :D
Młodszy brat (młodszy od starszego, ale starszy ode mnie) trochę zaczął grać. Poważnie. ON W TO KIEDYŚ GRAŁ!!! zrobił se facia a potem prosił mnie, żebym go przywrócił do stanu używalności. tak go zepsuł, że zajęło mi to kilka simowych dni! (wtedy nie znałem żadnych polepszaczy humoru). potem już nie chciał grać, bo gra okazała sie za trudno.
Raz, jak sobie grałem, to przyszła mama, siadła obok i ja jej opowiadałem o tej grze. Mówiła, że fajna, dopóki swoją simką nie poszedłem do łazienki, żeby się wykąpała (pech chciał, że sopbie wyłączyłem cenzurę) i matka była zbulwersowana że to tak wszystko widać i powiedziała, że ta gra jest demoralizująca. na szczęscie nie zabroniła mi grać (zresztą tylko by sprobowała0
Tata w ogóle nie wie, co ja na tym komputerze robię (idobrze :P )

MonioXa
23.11.2003, 12:28
Originally posted by galazek@Nov 21 2003, 02:46 PM
U mnie wszyscy uważają Simy za stratę czasu - gram w nie może raz w tygodniu przez 3 godziny, a według nich to i tak zdecydowanie za długo. No i oczywiście nikt nigdy w nie nie grał
u mnie podobnie. Nikt nie gra w simsy. kiedyś siostra grała ale przestała. Jednak rodzice kupują mi następne dodatki.

Czerwone jabłuszko
23.11.2003, 17:39
Originally posted by Galdor Telrúnya@Nov 23 2003, 10:36 AM
Tata w ogóle nie wie, co ja na tym komputerze robię (idobrze :P )
to masz sie zaje....... moj by chcial kontrolowac co robie...mowi mi ze na czatach sa zboczency : P itp....a jak zobaczyl jakie moi znajomi na gg maja opisy?(sama ich ochrzcilam) hujek71,spierdek,dupekdupecki itp...ooo jaka byla awanturka...czasem tez sie pyta czy simsy nie sa 18 r zycia i mowi jak sciagam cos z netuzebym oszczedzala na drugiego twardziela

Nilka
23.11.2003, 17:48
bozesz..straszne..moj to nie umie porzadnie komputera wlanczyc, ale drze sie , ze marnuje czas na chatach (buhaha, kiedy ja nawet z nich nie korzystam) i, ze ciagle cos instaluje nowego i jego gierka przez to nie chodzi...

ptasiex
23.11.2003, 19:03
U mnie to jest tak:

Mama - wie co to Simsy, ale za nimi nie przepada, bo mówi, że są nudne i, że lepszy jest "Pasjans Pająk" eh... <_<

Tata - o dziwo tata lubi Simsy, bo uważa, że są śmieszne :P Często kiedy siedze i gram to on przychodzi i patrzy :) Oczywiście także sponsoruje mi kolejne dodatki ;) Dodam jeszcze, że mój tato uważa, że obsługiwanie komputera to dla niego czarna magia :D Nie dziwie sie skoro nie umie nawet włączyć kompa... :lol:

Brat1 - kiedyś chciał zrobić sobie jedną rodzinke, ale jak mu zaczęłam wszystko wyjaśniać o co w tej grze chodzi to szybko zrezygnował :P

Brat2 - nie gra w Simsy. Jedynie przychodzi kiedy gram i komentuje, że jestem beznadziejną dekoratorką wnętrz :D No cóż ma sie talenta ;)

Chomik - Eh... chyba nie jest zainteresowany ogólnie kompem choć czasem lubi sobie pochodzić po klawiaturze :)

Leene
26.11.2003, 08:58
U mnie w domu tylko ja gram w simy :P Mama to wogóle jest lewa jeżeli chodzi o kompa, a tata nie interesuje się simsami, tylko ciągle gada: "znowu grasz w te głupie simsy", chociaż wcale długo nie gram. On to wogóle cały casz robi na kompie jakieś eksperymenty :D A moja świnkę morską to tylko żarcie interesuje :P

Aśka:)
26.11.2003, 15:47
Skąd ja to znam, Kamiola:) Mój tata tylko siedzi i na przemian naprawia wszystko i wszystko psuje. A ze mnie się śmieje: po co ty w kółko grasz w te simsy, przecież nic nowego. A gry mi nikt nie sponsoruje, sama muszę wszystko robić:(

Z moim bratem się kiedyś nabijałam, zrobiłam rodzinki znajomych i się nad nimi znęcaliśmy. Mój brat studiuje informatykę, ale na kompie gra ostatecznie w Quake. No i nabijamy się z simsów:)

Czerwone jabłuszko
26.11.2003, 18:50
moj t6ata nie lubi gier w auto Cadzie sie bawi...ja wole simsy: p

Mateo9977
30.11.2003, 17:34
Originally posted by Smeagolina@Nov 21 2003, 01:41 PM
Czy rodzice tolerują tę grę? A może sami w to grają? A co na to rodzeństwo i cała reszta? Piszcie tu! ^_^
Rodzice sami grają w "The Sims" jak my młodziesz, przeciesz to bardzo żwciowa gra.

ptasiex
01.12.2003, 17:48
Originally posted by Mateo9977+Nov 30 2003, 06:34 PM--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (Mateo9977 @ Nov 30 2003, 06:34 PM)</td></tr><tr><td id='QUOTE'><!--QuoteBegin-Smeagolina@Nov 21 2003, 01:41 PM
Czy rodzice tolerują tę grę? A może sami w to grają? A co na to rodzeństwo i cała reszta? Piszcie tu! ^_^
Rodzice sami grają w "The Sims" jak my młodziesz, przeciesz to bardzo żwciowa gra.[/b][/quote]
No tak Mate9977 - wiemy że Simsy to światowa i życiowa gra ale tutaj chodzi o to żeby napisać jak to jest z Simsami u ciebie w rodzinie :) Czy mama gra, tata itp. :)

Windrider
01.12.2003, 18:19
Ja mam tak: młodsze siostry - grają ciągle, brat - czasem zagra, starsza siostra kiedyś grała, mama raz zrobiła sobie rodzinkę, a tata w ogóle. Denerwują go tylko gry które powoli się wyłączają <_<

Konwalia
02.12.2003, 19:01
A u mnie mama nie umie grać w simsy a tatcie się nie chce bo nie lubi gier takiego typu i simsów ogólnie bo przykówają mnie na całe dnie do kompa.

lus
02.12.2003, 19:09
U mnie gram tylko ja i moja siostra. A rodzice to całkiem nie umią sie posługiwać kompem no i dobrze :) :) :) :) . Oni wszystkie gry uważają za strate czasu i każą się ciągle uczyć. A siostra za bardzo sie tak o simsy nie stara jak sa to gra a jak nie mam to nie gra. Ona może przeżyć bez simsów a ja nie. Ja zawsze musze coś wykombinować żeby miec The Sims.

Konwalia
02.12.2003, 19:57
Masz fajną siostrę ja muszę wywalczyć sobie grę bo mój brachol mi nie ustąpi.

Julia
02.12.2003, 20:28
Originally posted by Aśka:)@Nov 26 2003, 04:47 PM
Skąd ja to znam, Kamiola:) Mój tata tylko siedzi i na przemian naprawia wszystko i wszystko psuje. A ze mnie się śmieje: po co ty w kółko grasz w te simsy, przecież nic nowego. A gry mi nikt nie sponsoruje, sama muszę wszystko robić:(


Ja też wszystkie moje simsy są z oszczędności

Moja siostra ciągle gada że zawracam jej głowę simsami i żabym się zamknęła jednym słowem MA TO GŁĘBOKO GDZIEŚ

Mama się tym nie interesuje co tam robie chociarzwie że gram w simsy

PchEłKa
02.12.2003, 20:45
U mnie to chyba tylko ja gram i troche mój, no powiedzmy 15letni kuzynek ale tylko czasami. Przynajmniej nie ma kłótni kto będzie w simsy grał :lol:

ptasiex
03.12.2003, 13:51
Originally posted by lus@Dec 2 2003, 08:09 PM
A rodzice to całkiem nie umią sie posługiwać kompem no i dobrze :) :) :) :) . Oni wszystkie gry uważają za strate czasu i każą się ciągle uczyć.
U mnie mama też ciągle mówi, że lepiej bym się pouczyła, a nie grała w Simsy <_< Ale ja i tak robie swoje i oczywiście "gram" :D

Trinity
03.12.2003, 14:00
mama-jak wypowiem slowo thesims to się wścieka bo ją dręcze.
tata-nic nic nic
ja-cały dziń na kompie gram w thesims
moja siostra-niezyje:(więc jak ma grać

Karolcia
03.12.2003, 14:21
MAMA- uważa że to nudne
TATA- nic nie mówi
KUZYN- nuda i głupsto
A JA UWAŻAM ŻE GRA JEST ŚWIETNA I WSPANIAŁA :wub: :wub: :wub:

Edeta Kudou
22.12.2003, 18:01
U mnie nie inaczej :D
mama-w ogóle sobie nie radzi z kompem ale kiedyś ją zmusiłam do przejścia samouczka i na tym sie skończyło

tata-na kompie zna się doskonale ale nie ma czasu grać :D

siostra-ma dopiero 2 lata więc jak wyjdę z pokoju to wskakuje na moje krzesło troche ponaciska klawiature po czym przychodzi do mnie i mówi "tjoche pogjałam" (małe dzieci nie wymawiają "r")

andonezja
22.12.2003, 18:35
u mnie gram ja (of kors [; ) moja siorka (tylko jakos koslawo... :P) i nikt wiecej. mama raz soie probowala napatoczyc ale jakos zaniechala tego. wszyscy w domu sadza ze jestem uzalezniona od kompa i nie zwracaja uwagi na to w co gram itp., choc starsza ostatnio przestala kupowac mi gry na kompa - wiec albo kupuje starszy albo... ja sama :)))

Samantha
22.12.2003, 19:34
U mnie w domku tio jest tak :

mama-raz 1 grała i zrobiła naszą rodzinkę ... dziś jak pada słowo THE SIMS mówi "Och znowu tylko SIMY I SIMY, poucz się trochę ,zamiast ślęczeć przed kompuuterem... "
tata- nie grał nie gra i chyba nie zamierza grać :D
moja kotka-wskakuje mi na biórkoi patrzy się na chodzące simy z wielką uwagą :lol:

mroofka
29.12.2003, 15:53
a u mnie to jest tak:

ja-gram oczywiscie jak znajde chwile czasu
brat nr1(starszy)-nie mieszka z nami wiec nie wiem
brat nr2(mlodszy)-gra i lubi patrzec jak ja gram
siostra-tez nie mieszka z nami, ale jak kiedys byla to cos probowala grac ale jej nie szlo
tata-kompa umie obslugiwac, ale w simsy nie gra i nie ma nic przeciwko temu ze ja z bratem gram
mama-eh...nie umie nawet wlaczyc kompa a o the sims pewnie nigdy nie slyszala...

Tabitha
30.12.2003, 18:47
mój tata nawet nie wie ze jest taka gra... Moja mama nie ma zdania! lubi tylko meblować domy w simsach.
A mój brat czasem ze mna gra... :D

Ersa
31.12.2003, 21:14
Moja mam uwaza, że to głupota i pranie mózgu, mój tata uważa że ta gra jest OK a mój braciszek, dzidkowie, wujkowie itp. ze to czysta głupota ( całowanie się, umawianie sie na randki itp. )

Aśka:)
31.12.2003, 22:14
Praznie mózgu? Boże kochany... Dlaczego?

Madelaine
21.07.2008, 21:31
Rodzice wiedzą o tym no niestety uważają to za stratę pieniedzy , a moją mlodszą siostrę ( 8 lat ) ucze mysle ze tez ja polubi :)

Ritty
25.08.2008, 12:34
Tata - Nie lubi zbytnio tej gry, bo ciągle o niej paplam w domu
Mama - Nic nie mówi
Siostra - Strata czasu
Brat - Czasem zagra, żeby pomęczyć swojego sima.

Kaska117
05.09.2008, 17:17
U mnie jest tak:

Mama - Kiedyś próbowała grać, ale jej nie wychodziło, ale mówi że lubi patrzeć jak ja gram.
Tata - Mówi że fajna gra bo moge budować domy (jest budowlańcem)
Brat - Mnie wszystkiego nauczył, teraz już mu się znudziły
Siostra - Jak byłam mała to ze mną grała i teraz też jej się znudziła

To chyba dobrze mieć taką rodzinke nie?? Czytałam inne wypowiedzi i dla niektórych współczucie

Liv
05.09.2008, 21:06
Mama, tato- wywalić Simsy (że niby przez nie się nie uczę :/)
Brat- Simsy to największe zło tego świata- usunąć rodzinki, rozwalić domy, spalić/utopić moich Simów a jak nie to najlepiej sformatować cały dysk :/
Kuzyn (10 lat)- Lubi i gra. Z resztą to ja go nauczyłam grać w Simsy ;)

Reszta rodziny też nie przepada za The Sims, chociażby dlatego, ze ja i kuzyn jesteśmy maniakami.

Eve
06.09.2008, 17:25
Tylko ja gram w simsy, ale pokazywałam mamie jak grać:P

Gio
13.09.2008, 16:57
A mnie wszyscy za to biją ;)

Vanitas
14.09.2008, 09:57
Moja siostra kiedys grała w jedynke bez końca teraz nie lubi. Mama czasami pomagała mi dobrac meble do domów. Tata nic nie mówi a moja druga siostra nie lubi grać

Darian-Kun
13.10.2008, 09:39
No więc:
Tata - Nie gra ani nie grał ale dorzuca trochę (znaczy się tyle ile gra kosztuje) na zakup :P
Mama - Grała ale tylko samouczek, i to nie do końca, przeszła, i reszta... uwaga uwaga.. gra padła nie wiem czemu ale to prez nią :-/
Siorka - A co ja o niej będe pisał ma dopiero cztery lata, jedynie co robi to jak siada to tylko każe simom się całować (zboczeniec :)
Ja - Teraz w spokoju gram w TS - Deluxe Edition bo mi się TS2 znudziło.
No i to wszystko.

schogetten
02.12.2008, 12:55
moja mama uważa to za marnotrawstwo czasu, "przecież w tym czasie mogłabyś posprzątać pokój"! P: ogólnie, to moja mama wystrzega się komputera i internetu XD
dzięki temu mam pewność, że nikt mi się nie dobierze do GG ;D

Ilonaaa-93
02.12.2008, 13:03
mama - wie, że lubie simsy
brat - mówi, że to g**** i że jego gry są lepsze (sam kiedyś z nudów grał jak net nie działał)
sisotra - lubi simsy, ale nie gra no możę czasami sporadycznie

justinea4
02.12.2008, 14:17
Pamiętam czasy kiedy miałam TS1. Moja mam tak jak ja uwielbiała tą grę, a najbardziej chyba puszczanie domu z ogniem lub jak obrażony sim brał ciuszki i zwijał się :)) Sama nie gra, bo nie ma na to czasu, a poza tym nie ma nawet możliwości dostać się do mojego laptopa ;) Za to mój tata uważa że gra jest stratą i czasu i pieniędzy i lepiej żebym wzięła się za naukę

schogetten
02.12.2008, 14:44
a co do reszty rodziny - chyba nawet nie wiedzą o istnieniu tej gry XD tata to już w ogóle, a moja chrzestna chyba się orientuje, bo sama mi kupowała na gwiazdkę.
ja rodzeństwa nie mam, przy komputerze mam raj bo mi go nikt nie zabiera ;D
mi tez mówią, że mam się za naukę wziąć. ;p

Alisha
02.12.2008, 18:01
Próbowalam naklonic Tate zeby zagral w Simsy, ale nie chcial... :P
Choc kiedys powiedzial ze moze kiedys... :D
Mama tylko kupuje mi dodatki... :P
Rodzice nie lubia kiedy puszczam muze z simsów... :((

Sabrina123
24.12.2008, 12:45
Moj tata to kiedyś coś eksperymentował z twarzą i oczywiscie jego rodzinka nazywała się jak jego ulubiona gra.
Moja mama to wcale jej nie lubi.
Ale moja siostra niezbyt je lubi ona to tylko tworzy jakieś same kobiety.
A moja kuzynka to jest fanką simsów bo sama ma wszystkie części.

Simka21
24.12.2008, 12:50
U mnie rodzice nie grają w takie rzeczy, jak już to u mnie brat, który jest odemnie starszy o 6 lat. Musze się zgodzić z Alishą że u mnie też rodzice nie lubią muzyczki z gry:)

lejdjikacha
20.07.2009, 12:42
a u mnie to jest tak...:DDD
ja gram w simy po 2 godzinki dziennie i mama mowi ze i tak za dlugo
mama kiedys tylko patrzala jak gram.A kiedy ja namawialam odmawiala :D
tata ? tata tak samo potepia simy jak moj brat.
chociaz nie! brat kiedys stworzyl sobie sima i gral w niego a kiedy juz ten sim zalozyl rodzinke pokazywal go kolegom xD wiec tylko ja w ta super gre gram iii....siostra cioteczna :)))

Mostilia
20.07.2009, 13:16
U Mnie
Ja-GRam
Mama-Gra ale jej gra polega na ukończeniu studi odchowaniu dziecka zbudowania domu platynowej aspiracji i mi daje. Simy mają usłane różami życie.
Psy-eeee raczej nie grają
I Tyle

agnieszka130187
20.07.2009, 16:24
U Mnie
Ja-GRam
Mama-Gra ale jej gra polega na ukończeniu studi odchowaniu dziecka zbudowania domu platynowej aspiracji i mi daje. Simy mają usłane różami życie.
Psy-eeee raczej nie grają
I Tyle

Zły dział, tutaj są wypowiedzi na temat pierwszej części Simów, a Ty piszesz o TS2. :)

Color
30.07.2009, 11:15
U mnie The Sims 2 to super gra. U mnie gra w TS2: Ja, mama, siostra :)

Parys505
30.07.2009, 17:24
U mnie cała familia oprócz ojca ;)

zresztą for me te simsy (1) to klasyka :D

dirty_job
01.08.2009, 14:12
U mnie gram tylko ja i dlatego mam własny komputer . Mój brat grał do 18 urodzin. Moja siostra skusi się od czasu do czasu (znaczy się raz na pół roku . Moja mama jest zupełnie ciemna jeśli chodzi o komputery (nawet słowo plik jest jej obce , Hi hi ) , a mój tata umie wyłączać simsy . OMG : ale mam dziwną rodzinę ... ^^

Kamilosek
03.08.2009, 15:17
Moja mama lubi The Sims 2 nawet cieszy się, że mi to kupiła na urodziny! Mój tata też to lubi, ale mój brat mówi,że to nudne, bo nic się tam nie dzieje!

annamaria93
28.08.2009, 14:18
Moi oczywiście nie mają nic przeciwko, tata czasem sobie jakiś dom w simsach buduje:)

aluminium.
28.08.2009, 15:49
U mnie nic nie mówią, a mama to sobie w dom zbudowała ;]

MiNuTkA15
30.08.2009, 18:27
U mnie jest tak że gram tylko ja razem z moim psem który sie cieszy jak mu psy biegają po ekranie xD Moja mama marudzi że marnuje czas i zamiast tego powinnam siedzieć nad książką i sie uczyć ;/ Mój tata jest neutralny, moja siostra sobie pogrywała kiedy jeszcze z nami mieszkała, mojego brata to nie bawiło. No i oczywiście moja mama marudzi jak leci muzyczka z simsów x.x

Color
31.08.2009, 20:37
U mnie:
Mama - No czasami zagra.
Tata - jest ciekawy the sims ale nigdy nie grał.
Siostra - 2 simo maniaczka gra i gra w The Sims....
Babcia - czasami przygląda się jak gram.

Pearly
10.06.2010, 12:14
U mnie to tylko ja i troche brat ( on uśmierca ) a mama to tylko kiedy gram to zagania do sprzątania a tata toleruje i to barzdzo a siostra kiedyś... grała a teraz to tylko okiem lypnie

Rhagius
11.06.2010, 13:52
U mnie ja, Siorka i mama :P

Kinkarus
17.06.2010, 17:42
Ja gram i grała kiedyś moja siostra ale się jej znudziło mama uważa że to dziwna gra a tacie jest to obojętne :)

Dahaar
19.06.2010, 16:14
Gdy tylko "Simsy" pojawiły się na sklepowych półkach, mój tato biegał po sklepach, aby dorwać wszystkie dodatki. Sam nie grał, ale czasem gra go zaciekawiała i pytał, co się w niej dzieje :).

lizzielovesit
19.06.2010, 17:22
Ciocia na studiach :D - kiedyś, jak byłam mała, z chyba 4 lata, to w ang. ze mną grala, teraz juz nie gra
Mama - w życiu --'
Tata - nie za bardzo go to interesuje, ale czasem popatrzy
Siostra - za mała, ale ZAWSZE patrzy jak gram, i uwielbia wybierać makijaż dla simów :P

.mirror
19.06.2010, 19:17
Mama - nie interesuje się za bardzo, ale czasami popatrzy, podpowie :P
Tata - gra i bardzo lubi grać :P
Siostra - nie interesuje się za bardzo.
Brat - no comment -,-"

Catherine.
20.06.2010, 20:51
Mam ogromną rodzinkę (już nie licząc), ale tylko ja gram. Interesuje to tylko jeszcze 24 letnią bratową. Mama nie ma nic przeciwko, tata nic nie wie ;p

Marcinkult
29.06.2010, 11:14
U mnie :
Ja gram ile chce dziennie bez żadnych ograniczeń
Siostra ma 3 lata tylko patrzy jak gram
Tata zrobił rodzinke ale potem dysk formatowałem i już nie gra
Mama żadko
Babka dla niej to tylko kropeczki na telewizorku płaskim :)

Avantys Impremia
20.10.2010, 13:01
Tylko ja i brat i trochę siostra

miłośniczka zwierząt
05.12.2010, 10:52
U mnie w rodzinie tylko ja i mój brat gramy w simsy.

Ktosiaxxx
02.01.2011, 11:02
Moi śmieją się z tej gry ;P A najbardziej z rozmów simów ;)

Casslin
02.01.2011, 11:54
Ja gram, siostra. No i mama. Tate trochę te simy wkurzają. ; D

revive
03.01.2011, 21:11
To opowiem wam moje życie:
Mama - Mówi cały czas że The Sims to strata czasu pieniędzy .Wogule to nie umi włączyć kompa a jak przyjdzie jej wyłączyć to jest wielka tragedia.
Tata - Nie żyje umarł jak miałam 9 lat.
Brat Oskar - Nie lubi w to grać ale jak się simsy psują to naprawia a jak mu się nie uda naprawić to mówi to: kur**(cenzura) pier**** to nie robię ci z tymi durnymi simsami ale i tak za 5 min wróci i znowu zaczyna naprawiać.
Brat Tomek - Gra lecz czasami.
Żona Tomka - Strasznie przepada za tą grą cały czas jak do nas przyjadą do gramy razem z Kasią w The Sims (ona w domu też ma ).
Kuzynka Monika - Też lubi.
Paweł chłopak Moniki - Czasami zagra ale to rzadko.
A ja gram jak jest taka możliwość calusieńki dzień jedynie jak nie jestem w szkole tylko jestem chora.

Kamis
03.01.2011, 21:32
Tylko ja gram. Mama kompa nawet nie umie odpalić :D Czasami, ale to naprawdę baaardzo rzadko zagra brat, ale i tak po 5 min wychodzi ;]

Kab Hun
13.04.2011, 22:04
Czasami, jak znajdę czas, to pogram. Najczęściej właśnie w jedynkę (choć ostatnio czuję pociąg także i do dwójki). Mój rodziciel płci męskiej kiedyś również się zagrywał i dorobił się wcale niezłej chaty oraz bogatej historii swojej rodzinki (a grał bez kodów). Dziś, kiedy nastała epoka najpierw TS2, a potem 3, przestał, gdyż zwyczajnie nie może znaleźć dla niej nawet chwili.
Reszta domowników gry nawet nie tyka...

Joopka
28.04.2011, 17:52
U mnie rodzice nic nie wiedzą o tym, że w simsach jest coś takiego jak "bara bara"... więc cicho... ale gram przy nich, uważam na to, by mi się filmik z bara bara nie odtworzył, bo to by była katastrofa, bo laptop jest w tym samym pokoju co rodzice i ich laptop... skomplikowane? ;)