PDA

Zobacz pełną wersję : Smoki i Składniki


Lakomczuszek
21.11.2003, 14:38
Mam kilka pytań co do The sims MM:

1. Jak zdobyć Czosnek dla kobiety lub faceta? Mam porozmawiać z kimś na mieście? Bo ja cały czas rozmawiam i z Wróżką i z Aptekarzem i z ta trzecią babką ale oni daja mi tylko lodowe szkło, pióro pegaza, konfetti klauna i rzęsy czarodzieja. Naprawdę wypełniłem wszystkie zadania jakie mi kazaliu ale nic i jeszcze raz nic co mam robić??

2. Gdzie znajduje się pył diamentowy? Ktoś mi powiedział, że mozna go kupić u tej wróżki. Nie stety mam zebrane 189 magimonów i niewyswietla mi sie, że można to kupić... . Co mam zrobić??

3. Co mam począć ze smokiem?? Wszystko wiem co trzeba do niego wiem o tym, że musze pokupywać kwiaty żeby sie najadł I żeby niepalił mi domu to gryzaczek. Ale on i tak mi podpala dom! Raz to mi nawet spalił dwa kryształy! Co mam zrobić?!

Nilka
21.11.2003, 14:43
1. czosnek zdobywasz wymieniając sie z wampirzycą.
2. pył diamentowy jest u wrozki, ale kosztuje 199
3. widocznie twój smok ma zadziorny charakterek :D za bardzo to niewiele możesz zrobić, możesz go uwolnić i sprobować wyhodować smoka z nowego jaja.

Lakomczuszek
21.11.2003, 15:38
dzieki, dzieki dzieki, dzieki i jeszcze raz dzieki ;) Teraz mnie juz nic nie powstrzyma!!! Jestes wielka ;) A tak poza, fajny obrazek ;)

MonioXa
23.11.2003, 11:31
smoki są różnego koloru. czerwone najczęściej podpalają dom. ja miałam żółtego i noc mi nie podpalał tylko notorycznie jadł kwiaty. Moja koleżnaka miała różowego smoka i nic jej nie palił. Też wynika to z jego koloru.

Vel
23.11.2003, 14:27
A jak zdobyć muchomory dla dzieci? Bo smoczą łuskę to jak dzioecko go dużo szczotkuje.....

aniakarpik
23.11.2003, 15:34
Musisz usiąść na krzesełku w kształcie grzybka. A smoki mogą odrzywiać się śmieciami :P

dzuma
23.11.2003, 16:14
CTo prawda u mnie żółty nigdy nie potpalił nic a czerwone zawsze-]
ale raz mialam fioletowego który nic niepotpalal a raz takiego co wszystko

Czarodziejka
24.11.2003, 13:59
ja miałam czerwone i żółte smoki...
a żółty mi podpalił łóżko i żonkile...
wiecie jak najlepiej zrobić ze smokiem? zbudować mu małe pomieszczenie (ale poza domem) i tam posadzić wszędzie żonkili... ale żeby je posadzic to musisz najpierw zburzyć jedną ścianę, a potem dopiero posadzić... potem budujesz tą ścianę, którą zburzyłeś... ale uwaga! W POKOJU MUSI BYĆ SMOK OCZYWIŚCIE :)

andonezja
24.11.2003, 15:34
ja tak robilam ale ten moj smok glupek powiedizal ze mu sie nie podoba i siem wyprowadzil!

ptasiex
24.11.2003, 15:59
To smok może sie wyprowadzić?? :huh: Nie wiedziałam... :P

Nilka
24.11.2003, 16:03
mi się nie wyprowadził, ale to pewnie działa jak ze zwierzakami. Jak źle go traktujesz to sam odchodzi..

inka
24.11.2003, 16:28
Ja mam fioletowego nic niepodpala ale straaasznie dużo je. już nie starcza mi magimonów na to jego smocze jedzenie. Nie znacie może jakiegoś tańszego jedzenia?

Nilka
24.11.2003, 16:43
kwiatki w ogródku :lol:

Czarodziejka
24.11.2003, 16:51
Originally posted by inka@Nov 24 2003, 05:28 PM
Ja mam fioletowego nic niepodpala ale straaasznie dużo je. już nie starcza mi magimonów na to jego smocze jedzenie. Nie znacie może jakiegoś tańszego jedzenia?
kwiatki :) żonkile lubią najbardziej :)

ptasiex
25.11.2003, 07:27
Ja także mam fioletowego smoka :) Tyle, że u mnie smok jest dziwny troche, bo jak wstanie to: obiega dom dwa razy, potem podjada sobie kwiatki i idzie spać ;) Widać ma ułożony rozkład zajęć... :P

Konwalia
25.11.2003, 13:15
ja też mam fioletowego i widocznie ma taki sam rozkład zajęć jak twój bo robi dokładnie to samo. :P

mysiapysia
25.11.2003, 14:42
Hej mam pytanko. Chaodzi mi o to zaklęcie z łapówką, ja kupiłam smakołyk smoczy u wampirzycy ale jak wróciłam do domu i chciałam go wrzucić do maszynay to nie mogłam bo on nie był w składnikach tylko w obiektach innych czy coś takiego.Co mam zrobić? Błagam o pomoc

mada.mistrz
25.11.2003, 17:21
A czy jak się przeprowadzę do abrakadabrowa to mój smok przejdzie ze mną?
Jeśli tak to szkoda bo jest całkiem fajny. Jak na razie tylko raz podpalił mi ogródek i strasznie dużo kwiatków mi z niego wyjada.

vana
25.11.2003, 17:26
Ten czar wymaga łapówki dla kotów/psów, którą można kupić na Starówce!!

mada.mistrz
25.11.2003, 17:39
Hej! Proszę, odpowiedzcie... czy smok przeptowadzi się ze mną do abrakadabrowa?

Nilka
25.11.2003, 17:41
nie, zdaje mi się, że się nie przeprowadzi.

mysiapysia
25.11.2003, 20:01
Dzięki Vana wreszcie mi się uda super

MonioXa
25.11.2003, 20:08
Originally posted by kaczusia@Nov 24 2003, 05:59 PM
To smok może sie wyprowadzić?? :huh: Nie wiedziałam... :P
można go też uwolnić. A ja miałam śmieszną historię :) . Raz stworzylam klona pracownika i on nie był w pracy. Nudził się, aż w pewnym miejscu zapalił się.

Kamilllek
04.09.2004, 12:21
Originally posted by ****Monia****@Nov 25 2003, 10:08 PM
A ja miałam śmieszną historię :) . Raz stworzylam klona pracownika i on nie był w pracy. Nudził się, aż w pewnym miejscu zapalił się.
to jest normalne za karzdym razem tak jest

Pinia
05.09.2004, 19:16
kurde ostatnio wyhodowałam czerwoniaka i mnie podpalił ale żyję bo nie zapisałam gry :D

Mariell
07.09.2004, 07:19
Musisz tego smoka gloaskac

Lillian
07.09.2004, 15:56
Mi nie działa łagodzenie smoka głaskaniem.Czerwonego chodowałam kiedyś.Próbowałam być miła.Nie miał daleko do ulubionych kwiatków.Posłanie wśród drzew.Smakołyki dostawał,ale pogłaskać się nie dał.No to sobie myślę,że pewnie samotnik z niego,no to go nie głaskałam.Dostawał wszystko,łapówka co godzinę i nagle mi komunikat że ma dość takiego traktowania i se polazł.Głupek jeden.I zostałam sama z grającą kołyską.

Cocco
10.09.2004, 07:54
Originally posted by ****Monia****@Nov 23 2003, 01:31 PM
smoki są różnego koloru. czerwone najczęściej podpalają dom. ja miałam żółtego i noc mi nie podpalał tylko notorycznie jadł kwiaty. Moja koleżnaka miała różowego smoka i nic jej nie palił. Też wynika to z jego koloru.
Ja mam żółtego, i różowego, i wszystkie podpalają dom,
i jedzą kwiaty.

gryzia
02.10.2004, 14:02
Czy sie dba o smoki czy tez nie to i tak musza cos podpalic.

Lillian
02.10.2004, 20:07
Bo pewnie taka ich natura.O!!Przypomniał mi się jeden numer!Eksperymentowałam z smokami i kupiłam z dwadzieścia kołysek.Gdy wreszcie już nie drgały zawołano mnie po coś.Sprzedałam simów włączyłam trzecią prędkość i...debilka ja jedyna zupełnie zadowolona idę po to o co mnie proszono totalnie zapominając o tych DWUDZIESTU SMOKACH!!!!!!!!!!!!!!!!I SAME CZERWONE!!!!!!!!!!!!!!!I miałam już po moim ukochanym domku.A zapisałam grę daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaawno temu.Nawet dom nie był tak rozbudowany.Przyznajcie,tylko mnie coś takiego mnie się przytrafia.Jednak jestem cioma.

Pinia
03.10.2004, 11:43
Ja tam czerwońca miałam tylko 3 razy, fioletowego raz, a żółciaka czyba ze 40 razy, bo przeważnie dbałam o jajko. :smart:

§Saphira§
22.02.2005, 11:37
Musisz usiąść na krzesełku w kształcie grzybka. A smoki mogą odrzywiać się śmieciami :P


Nie kapuję z tymi grzybkami. Czy chodzi o to krzesło pieczarkowo muchomorkowe :?: Kupowałam takie krzesełka i kupowałam, siedziałam, oglądałam całą działkę piksel po pikselu, ale nic nie wyrosło. Czy trzeba na nie czekać? :hmmm: :?: [FONT=Comic Sans MS]

bodzia
22.02.2005, 12:15
gdybys przejrzala strony a chociazby tematy to nie zadawalabyc takich bzdurnych pytan ktore pojawia sie co 3 temat :/
tak chodzi o to krzeslo pieczarke czy jak mu tam, wystarczy ze na nim usiadzesz i po chwili powinny sie grzyby pojawic a jak ci sie nie pokazaly to sprobuj jeszcze raz i tak w kolko

♪Suzka♪
22.02.2005, 16:21
Nie kapuję z tymi grzybkami. Czy chodzi o to krzesło pieczarkowo muchomorkowe :?: Kupowałam takie krzesełka i kupowałam, siedziałam, oglądałam całą działkę piksel po pikselu, ale nic nie wyrosło. Czy trzeba na nie czekać? :hmmm: :?: [FONT=Comic Sans MS]
musisz to robić baaaaaaardzo długoo!!!! No tak, trzeba czeeeekać aż do znudzenia...ja tam se wolę już kupić muchomorki u Todda ;) Nawet ie drogie. Ale dla dzieci, to z tymi krzesełkami się przydaje.

§Saphira§
24.02.2005, 10:16
Acha, dzięki, rozumiem. Wiecie, to był jeden z pierwszych moich postów i... . Teraz przejrzałam już więcej tematów i w którymś to wyczytałam.

♪Suzka♪
24.02.2005, 16:35
Acha, dzięki, rozumiem. Wiecie, to był jeden z pierwszych moich postów i... . Teraz przejrzałam już więcej tematów i w którymś to wyczytałam.
Nie ma za co, Saphira. Każdy "nowy" na forum pisze wiele pytań, nie może się odnaleźć w funkcjach - to mija!Pozdro dla Ciebie! :)
PS:A od czego zależy kolor smoka? Pliiis, odpowiedzcie!

§Saphira§
24.02.2005, 19:49
Tak naprawdę to nie wiadomo. Niektórzy mówią że od opieki, inni, że losowo. Jedno jest pewne-nie od koloru jaja, bo one są zawsze takie same (czyli zielone w żółte i białe kropki). :)

♪Suzka♪
26.02.2005, 16:09
Tak naprawdę to nie wiadomo. Niektórzy mówią że od opieki, inni, że losowo. Jedno jest pewne-nie od koloru jaja, bo one są zawsze takie same (czyli zielone w żółte i białe kropki). :)
Acha, dzięki!!!!!!

Figo 17
07.04.2005, 17:39
Mogłem też latać do Abrakadabrowa ;P

♪Suzka♪
07.04.2005, 17:55
Mogłem też latać do Abrakadabrowa ;P
Jak to...to jest MOŻLIWE!?Nie kłam :\

Sithijka
07.04.2005, 23:01
Nie no, widzę, że ładnie co niektórych wyobraźnia ponosi. Wprawdzie dawno mnie tu nie było, ale widzę, że mit o innych kolorach smoków dalej jest żywy...

Niebieski smok i można nim kierować... Fajnie, a można wiedzieć skąd się biorą takie bzdury? Bo jak na moje oko to to mi wygląda na skórkę na jakiegoś psa czy kota, skórkę, która tylko wygląda jak smok...

Lillian
08.04.2005, 12:35
Mogłem też latać do Abrakadabrowa ;P


:laugha:

Witaj na forum :D. Nie bajdurz. Już wiele ludzi próbowało i nie wyszło im to na dobre ;D. A jeżeli to prawda (co jest NIEMOŻLIWE) to daj screena ;D.


A kolor smoka zależy od tego, jak się nim opiekujesz gdy był jajkiem.

Fi0let
10.04.2005, 16:42
Mogłem też latać do Abrakadabrowa ;P

kłamca bana dla niego! a jak nie to daj screena
xP

Fi0let
10.04.2005, 16:42
Mogłem też latać do Abrakadabrowa ;P

kłamca bana dla niego! a jak nie to daj screena
xP :*

♪Suzka♪
10.04.2005, 18:04
kłamca bana dla niego! a jak nie to daj screena
xP :*
mógłbyś łaskawie nie pisać tego samego dwa razy? dziękuje. skoro już napisał jakąś głupotę, to się go nie czepiaj i zostaw go w spokoju. Wlaściwie to dla CIEBIE powinni dać bana.i jeśli juz ktoś napisał, ze ten "kłamca" na dać screena, to go nie małpuj, bo to nic nie da, mój drogi Znawco (jeśli czaisz w ogóle, o co chodzi...).

.:WiLa:.
12.04.2005, 16:56
Proponuje koniec kłótni i wracamy do tematu :| :gu:

§Saphira§
16.04.2005, 15:44
Mogłem też latać do Abrakadabrowa ;P

Ale chyba skądś go ściągnąłeś, prawda? Przecież dawno ustalono, że smoki mają tylko czerwony, żółty i fioletowy kolor. Poza tym, zwykłym smokiem nie da się nigdzie latać. To pewnie coś podobnego, do dorastających smoków, psów i kotów (podobno łatka z neta, ale niestety nie mam pojęcia, skąd ściągnięta).

.:WiLa:.
16.04.2005, 16:58
Ściągniety to ten smok na pewno był. A wogle jak by sie tak zastanowić to co by ten smok tam robil w tym Abrakadabrowie? Podpalał ludzi, czy kradł wampirzycy przysmaki? :D