PDA

Zobacz pełną wersję : co teraz,moze coś nowego??


dzuma
27.11.2003, 13:54
mam już zrobione wszystkie zaklecia w ksiedze.I nic nowego niedochodzi moze musze sama zdobyc te cztery??

mada.mistrz
27.11.2003, 16:33
nie wiem bo jeszcze nie wykorzystałam wszystkich czarów ale sprawdź na stronie

http://www.thesimsresource.com/mmstrategy.php

może znajdziesz coś nowego? :rolleyes:
jeśli tak to daj znać

Sim_maniaczka
30.11.2003, 12:30
Mi brakuje jeszcze tylko jedne czar.....
Ten z różą... :(

afreina
30.11.2003, 12:38
Ten z czarnymi rozami?? By zdobyc te czarne roze jako skladnik musisz miec gwiazde powyzej 2,5 gwiazdek i jak fan ci przyniesie to bierzesz i wkladasz.... no chyba ze inaczej mozna zdobyc, ja w ogole nie jestem na drodze slawy wiec nie jestem pewna czy dobrze mowie.... :lol:

Natasza
30.11.2003, 14:02
tak afreina masz racje . ten fanatyczny wielbiciel ci to przyniesie i ją bierzesz i wkładasz.

Sim_maniaczka
30.11.2003, 19:50
Originally posted by mada.mistrz@Nov 27 2003, 06:33 PM
nie wiem bo jeszcze nie wykorzystałam wszystkich czarów ale sprawdź na stronie

http://www.thesimsresource.com/mmstrategy.php

może znajdziesz coś nowego? :rolleyes:
jeśli tak to daj znać
Nie ma nic nowego.. Są tylko standardowe czary.

Mam właśnie 1,5 gwiazdki... :/ mam nadzieję, że uda mi się jakoś przebrnąć przez karierę gwiazdorską ;)

Edeta Kudou
30.11.2003, 21:55
Jak już uda ci się zebrać te składniki to powstaje czar "cena sławy".
Wtedy twój sim może zostać od razu sławą (bez przechodzenia przez poprzednie stopniej kariery) :D
Wtedy masz tych czarnych róż na kopy!!!

andonezja
01.12.2003, 16:50
szkoda ze to nie jest "Cena gwiazdy" od razu na sama gora :)

GosieQ
01.12.2003, 17:05
ja tam nie mam wszystkich i jakoś żyje

andonezja
01.12.2003, 17:14
no ale o ile jest przyjemniej :) lubie grac wiedzac, ze jestem na szczycie i mam wszystko :D

Pinia
22.10.2004, 09:11
Ja tam nie przepadam za byciem gwiazdą :\ Bo jak dostaje misje że mam kogoś tam pocieszyć to mi nie chce gadać i mi jeszcze gorzej wychodzi.

Maga
14.01.2005, 17:22
Mi tam obojetnie tylko jest wygodnie być gwiazda bo masz dostep do wszystkich możliwości.

Kasia-Barbie
14.01.2005, 18:59
jeśli nie chce Ci się zdobywać kolejnych gwiazdek to możesz sobie ściągnąć takie fioletowe lustro dzięki któremu można mieć wszystko na maksa.

Maga
14.01.2005, 19:59
No wiem mam takie lustro tylko to odbiera zabawe a tak masz przynajmniej coś to roboty.

lay
15.01.2005, 14:54
mam już zrobione wszystkie zaklecia w ksiedze.I nic nowego niedochodzi moze musze sama zdobyc te cztery??


PODOBNO po 300 dniach mieszkania w Abrakadabrowie dostaje się jakiś skaładnik. Można także kombinować z magiczną fasolą. Jak urośnie to można na nią wejść i ma się magiczne fasolki (składnik, chyba 3 sztuki)...

Tajga
23.01.2005, 14:06
Ja tam mam wszystkie zaklęcia odkryte ;P ,ale mogę wnioskować na podstawie książki kucharskiej ,że można stworzyć jeszcze kilka

Chargcher
27.01.2005, 19:41
Mam pytanko tylko troche nie na temat. Z kąd moge ściagnąć te fioletowe lustro :D

Elún
28.01.2005, 13:34
Mam pytanko tylko troche nie na temat. Z kąd moge ściagnąć te fioletowe lustro :D
http://www.millenniumsims.com/index.php?page=objects&sub=misc&pg=1
"The Perfect Sim" Magic Mirror (v2.0) :grin:

A i jeszcze zapoznaj się z REGULAMINEM (http://forum.thesims.pl/showthread.php?t=13336)

koralinka
28.01.2005, 14:53
Też miałam wszystkie zaklęcia zrobione, i musiałam sama odkryć te cztery. Odkryłam jedno i chyba było na porost włosów ale nie pamiętam. MDawno nie grałam bo w czerwcu ostatni raz później je usunełam i kupiłam TH2. :D ;)

Chargcher
28.01.2005, 15:14
Dzięx Elun............

Znam regulamin i sorka że zboczyłem z tematu :D

Cocaine
30.01.2005, 11:21
A ja miałam uropuchowienie i byłam niesamowicie szczęściliwa :) :mu: :mu: :mu: :mu: :mu: :mu:

=)Cornelka(=
30.01.2005, 15:31
ja tez maiłam wszystkie.....tylko brokowało mi tych nieznanych cały czas próbuje i mi jakos niewychodzi;(

Chargcher
30.01.2005, 16:16
Jeden z dodatkowych czarów nosi nazwę "atak wymiocin" mój kolega mi go pokazał u siebie w domu.

Ten czar polaega na tym, żę jak cie ktoś denerwuje to go zatruwasz i albo umiera odrazu albo najpier zwraca to co zjadł :D a potem umiera.

Niestety tez cham nie podał mi przepisu :( ale jak sie dowiem obiecuje że tu napisze B)

=)Cornelka(=
30.01.2005, 17:20
trzymam cie za słowo:Pdrastyczne to zaklecie mojim zdaniem powinno sie nazywać "strastyczny wymiot" lub "wymicia smierć"...założe sie że beda to tego jakies ochydne składniki np. pot robuchy, ślina lamy i cos jescze:P

Chargcher
30.01.2005, 17:54
No to popróbuj z tymi składnikami...

Mi sie wydaje że tam mają być jakieś żadkie składniki typu pióro pegaza, jad węża itp.

=)Cornelka(=
30.01.2005, 18:01
czytając inny temat wpadł mi w oko taki post...pisło tam że po 300 dniach mieszkania w abrakaobrowie dostaje sie składnik ...i to jest smrut trola:) i pomyślałam sobie tak że przepis na "atak wymiopci" morze wyglądać tak : pot ropuchy, ślina lamy , smrut trola:) tylko komu bedzie sie chciało czekać 300 simowych dni:lol:

Chargcher
30.01.2005, 18:11
A wiesz co możliwe, bo on mieszkal w Abrakadabrowie....

A wogole wie ktoś z kąd moge wziąść niejakie złote jabłko, lub czerwonego banana niezgody czy cos w tym stylu ???? B)

=)Cornelka(=
30.01.2005, 18:15
to niejest jak cosik składnik do zaklęć.....bo nieda sie tego tam włozyć...a dostaje się to w zadaniu które daje jeden ze sprzedawców wzamian za jakis składnik:D

Chargcher
30.01.2005, 18:17
Kurde a mi sie nie chcę robic zadania dla tych sprzedawców :(

lay
31.01.2005, 08:22
I tak to nic nie da, bozłotego jabłka i banan nie da się nigdzie włożyć (ani do ładowarki, ani do czgoś innego)...

Karo
31.01.2005, 10:21
ja tez maiłam wszystkie.....tylko brokowało mi tych nieznanych cały czas próbuje i mi jakos niewychodzi;(


:P Nie wiem czy w ogóle są jakieś nowe.Ja nawet zrobiłam sobie tabelkę do ładowarki, wiecznego, do kociołka i do pieca.Zapisywałam tam składniki tak żeby był każdy z każdym i wpisywałam wynik. No i po wyczerpaniu wszystkich kombinacji nic nie odkryłam.

Chargcher
31.01.2005, 13:16
A używałaś jakiś żadkich składników typu złote jabłko itp. ????

Sithijka
31.01.2005, 13:36
Złotego jabłka nie da się nigdzie włożyć, czerwonego banana zagłady i ciężkiej cegły też, jak zauważył/a Lid. Nawet jak masz po trzy sztuki tego, to i tak nie da się niczego z tym zrobić, próbowałam. Z tym atakiem wymiocin to tak się zastanawiam... czy ten czar widziałeś u tego samego kolegi, który miał smoka z netu? Bo jak tak, to na kilometr mi to śmierdzi jakąś podpuchą. Nie uwierzę, dopóki nie podasz przepisu, albo po prostu kolega ci jakiś kit wciska, może ten sim po prostu zwracał po ponczu... A umarł... sama nie wiem dlaczego...

Chargcher
31.01.2005, 14:57
Tu możesz miec w sumie racje że to jest z netu ale on mówił że na to jest przepis...

Ps.Powie mi ktos jak zdobyc to złote jabłko ?????

Cocaine
31.01.2005, 16:15
Hmm...o ile mi dobrze wiadomo podchodzisz do Wampirzycy Wiki (najuczicwsza) i ona ci daje zadanie - podaj ten przedmiot komuśtam. A ty wtedy uciekasz z abrakadabrowa i cmasz :)

▫Molly▫
31.01.2005, 17:25
Kiedy ja jeszcze miałam Abrakadabrę (daawno, daawno temu) miałam problem ze zdocyciem konfettki clowna i nadal nie wiem jak to zdobyć!!! Na szczęście już nie gram w Abrakadabrę :P

Chargcher
31.01.2005, 18:18
Łatwo zdobyć konfetti klauna wystarczy robić specjalne zadania dla kupców :D

OlaSims2
01.02.2005, 08:38
Łatwo zdobyć konfetti klauna wystarczy robić specjalne zadania dla kupców :D
A najczęściej dają gdy jesteś na tej parceli publicznej "cyrkowej" :)

Chargcher
01.02.2005, 14:37
Możliwe ja dostałem je jak zrobiłem zadanie dla Wampirzycy Wiki i ona mi dała...........alke to nie było w cyrku ;)

lay
01.02.2005, 19:49
Możliwe ja dostałem je jak zrobiłem zadanie dla Wampirzycy Wiki i ona mi dała...........alke to nie było w cyrku ;)

Ale przecież OlaSims2 napisała, że najczęściej, czyli nie tylko tam. Ja u siebie wszystkie parcele przebudowałam i jakoś dostaję... :D

lay
02.02.2005, 14:47
Niom ja też jedną parcele przerobiłem i dałem tam wszystko co jest potrzebne ................

Ja tak robie zawsze.... W Abrze przebudowałam wsystkie parcele (prawie - jedna została), bo nie podobały mi się... W moich zawsze było wszystko.... Podobnie w gwieźdźie... Tylko tu nie o to mi chodziło... Chciałam powiedzieć, że nie tylko w cyrku dostaje sie to konfetti... :D

♪Suzka♪
16.02.2005, 10:20
Nie ma nic nowego.. Są tylko standardowe czary.

Mam właśnie 1,5 gwiazdki... :/ mam nadzieję, że uda mi się jakoś przebrnąć przez karierę gwiazdorską ;)

Ej, QUOTE - muwisz, że są tylko standartowe czary a to NIEPRAWDA!!!! :bounce: Widzisz, jak czasami jesteś w Abrakadabrowie, to możesz kliknąć na tych co sprzedają i porozmawiać z nimi. A oni to czasami dają ci cegłe/jabłko/banana ;p i mówia, że masz to komuś dać tylko nie kraść...a ty se to weź ! Wystarczy, że jak dostaniesz to, to szybko z tym zwiewaj...do dziury...ja bym to do czegoś wrzuciła np do ładowarki albo cudotwórcy razem i masz nowy czar;) życze powodzenia...

Sithijka
16.02.2005, 14:40
Suzka, nie chce mi się tego tłumaczyć po raz kolejny, zajrzyj sobie na ruga stronę tego tematu, tam jest napisane co nieco o tych innych "składnikach". A jak nie wierzysz, to spróbuj sama, życzę powodzenia w wynajdywaniu nowych czarów z tymi składnikami.

Acha... I witaj na forum!

♪Suzka♪
16.02.2005, 17:17
Suzka, nie chce mi się tego tłumaczyć po raz kolejny, zajrzyj sobie na ruga stronę tego tematu, tam jest napisane co nieco o tych innych "składnikach". A jak nie wierzysz, to spróbuj sama, życzę powodzenia w wynajdywaniu nowych czarów z tymi składnikami.

Acha... I witaj na forum!
Ups...ale ze mnie gapa...dzieki, że mnie uświadomiłaś...a tak w ogóle to dzieki za przywitanie fajnie tu...jak na razie mam MAŁO postów...wiesz, gdzieś tam jeszcze coś ci odpisywałam w jakimś temacie z abrakadabry...dzieki i pozdro dla ciebie!
----------------
Pisie drugi raz...teraz to już w ogóle se obciachu narobiłam...tych składników to w ogóle sie nie da wrzucić do tych magicznych rupieci ;( ;( ;( ;( (Ja chyb zatłuke MagiCo i tajemniczego gościa!!!! :) )...sorrrrrrrrrry!!!!!!!!! Przepraszam wszystkich, których wprowadziłam w błąd... :( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;(