PDA

Zobacz pełną wersję : Najgłupsze aspiracje i cele życia


Art
20.06.2005, 22:02
Jakie aspiracje są waszym zdaniem najgorsze? I jakich celów życia nie lubicie, a jakie lubicie? Piszcie! (Sorry, jeśli taki temat już był, ale ja szukałam i nie znalazłam)
Moim zdaniem najgłupsza jest popularność, nie lubię też bogactwa.
Nienawidzę celu "Burmistrz to ja", lub "Superbohater to ja" itp.
Najfajniejszy jest moim zdaniem cel "Bara-bara z 20 Simami". Łatwe do zrealizowania są "6 dzieci bierze ślub"i "Mieć 6 wnucząt" :D
A wy jak sądzicie? Piszcie!

Primek111
20.06.2005, 22:51
hm............ Ja również nie lubie popularności, nie ubie celów życiowyh typu "superbohater to ja" itp. Lubię "miec rozwinięte 7 umiejętności w pełni". I to by było chyba na tyle. Najczęscie moi simowie maja aspirację nauka lub bogactwo. I to by było na tyle:P:D

Korba
21.06.2005, 07:50
Ja nie lubie pragnienia bogastwa i popularności.Za to najbardziej lubię naukę bo moja simka rozwinęła już wszystkie umiejętności w pełni :rofl: :smilea:

:..:Chanelle:..:
21.06.2005, 09:42
Co to za aspiracja super bohater to ja czy coś takiego?I gfdzie to jest?Jak można to zrobić?Ile się za to dostaje punktów?????

Punky
21.06.2005, 10:30
ja nie znosze aspiracji romansowania bo moje simy tylko chcą się z kimś zaprzyjazniac i znać a to zapoznawanie jest nudnexP za to bardzo lubie popularność i bogactwo:D Ah rodziny tes nie lubie bo im tylko robienie dzieci w głowach a to tez jest nuudnee

Aga:-)
21.06.2005, 11:25
Jakie aspiracje są waszym zdaniem najgorsze? I jakich celów życia nie lubicie, a jakie lubicie? Piszcie! (Sorry, jeśli taki temat już był, ale ja szukałam i nie znalazłam)
Moim zdaniem najgłupsza jest popularność, nie lubię też bogactwa.
Nienawidzę celu "Burmistrz to ja", lub "Superbohater to ja" itp.
Najfajniejszy jest moim zdaniem cel "Bara-bara z 20 Simami". Łatwe do zrealizowania są "6 dzieci bierze ślub"i "Mieć 6 wnucząt" :D
A wy jak sądzicie? Piszcie!

Temat juz byl jest tutaj (http://forum.thesims.pl/showthread.php?t=11230&highlight=pragnienia+obawy)

Nie wiem dlaczego niee znalazles tematu. Ja w wyszukiwarke wpisalam "pragnienia i obawy" no i znalazlo...

Art
21.06.2005, 14:15
Temat juz byl jest tutaj (http://forum.thesims.pl/showthread.php?t=11230&highlight=pragnienia+obawy)

Nie wiem dlaczego niee znalazles tematu. Ja w wyszukiwarke wpisalam "pragnienia i obawy" no i znalazlo...

Ja też to znalazłam, ale tam jest o zwykłych pragnieniach i obawach. Ten temat jest o aspiracjach i celach życia a to co innego.

:..:Chanelle:..:, "Superbohater to ja" to cel życia (cele życia dochodzą w TS2NS i są przydzielane losowo każdemu Simowi, w zależności od jego aspiracji). Nagrodą za spełnienie celu życia jest platynowa aspiracja aż do śmierci :)

sasha fierce
21.06.2005, 14:40
Ja najbardziej nie lubie pogoni za dorosloscia ;>

efciaq
21.06.2005, 15:11
Ja jak robię głupiego sima to albo nauka albo bogactwo a fajnego to popularność:D:D:D:D Jednak xP ; :baby: :baby: :shutupa:

Kash
21.06.2005, 15:29
Co to za aspiracja super bohater to ja czy coś takiego?I gfdzie to jest?Jak można to zrobić?Ile się za to dostaje punktów?????

Masz Na Studiach/ tam weszły tzw. cele życiowe. Możesz to zobaczyć najeżdżając na pasek aspiracji.

Ja NIENAWIDZĘ: mieć 20 dzieci, mieć 20 kochanów, bara-bara z 20 Simami. No i jeszcze 3 dzieci kończy studia, jaki bezsens, mi się nie chce tyle grac ;)

..::Nefretka::..
21.06.2005, 16:57
Ja najbardziej lubię aspirację : Nauka, rodzina, romansowanie. Wkurza mnie : mieć 15 dzieci, adoptować 6 dzieci.

Black Raven
23.06.2005, 08:10
nienawidzę romansowania. Ja raczej tworzę stabilne rodziny w których nie ma nawet mowy o zdradzie.
Weźmie taka i ma w pragnieniach ryćkać się z 10 różnymi simami...
Ale jak zobaczyłam, że moja simka z aspiracją rodziny i jej mąż zapragnęli mieć 10 dzieci...(mają jednego nastoletniego syna i dwa niemowlaki - urodziły mi się bliźnięta a chciałam tylko jedno :wacko: )

krowunia
24.06.2005, 06:13
Ja nieznoszę, albo wręcz nienawidzę aspiracji romansowanie, za to moją ulubioną jest rodzina i nauka :D

moniak1993
24.06.2005, 06:50
Najglupsza aspiracja : zrobic kanpke
Najglupszy cel w zyciu : miec kariere obiboka

dzioooushka
24.06.2005, 12:44
a ja jestem bardzo realsityczna :P popularnosc to ja najczesciej wybieram :D rodzine tesh ... a aspiracja romansowania jest ok ale bez przesady.. milosc z 3ma simami ? uuuh... to sie narobic trzeba :P. a zreszta ja nie mam sumienia zdradzac :P..(phi) co do tych ostatnich to po co to komu... wazne zeby sie dobrze bawic ...a nie jakies tam.. obowiazki :) :P...

nienawidze celu życiowego - "żeby twoje dziecko stalo sie prymusem" itp.
i aspiracji kanapkami... (wrrrrr) :P :P :P :)

pozdroofka :)

Lea
24.06.2005, 13:21
Moi simowie nie uzywają ani eliksiru życia ani kroworośliny. Niemożliwe do spełnienia jest "mieć 10 dzieci", "bara-bara z 20 simami" i temu podobne. Wkurza mnie jak przy celu życia "3 dzieci konczy studia" któremus dziecku (mimo ze uczyl sie dobrze) wyskakuje komunikat: "już czas aby Adam wrócił do prawdziwego życia" mimo ze nie dostal jeszcze dyplomu. Trudno za kazdym razem miec blizniaki zeby temu podolac :(
Lubie cel "rozwinac w pelni wszystkie umiejetnosci" "osiagnac szczyt kariery" (jakiejkolwiek) To takie proste do spelnienia :) A platynowa aspiracja do konca zycia jest super, nie mowiac juz o tych dodatkowych punktach aspiracji :)

simonek
24.06.2005, 13:43
Co to za aspiracja super bohater to ja czy coś takiego?I gfdzie to jest?Jak można to zrobić?Ile się za to dostaje punktów?????
to nie jest anspiracja!
to jest cel życia
polega na dotarciu sima do szczytu kariery ... (nie pamiętam jakiej)

ps. tzw. cel życia pojawia się w grze (dodatku) na studiach
gdy spełnimy ten cel nasz sim będzie miał złotą anspiracje do końca rzycia!
(celów życia jest kilkanaście a nawet kilkadziesiąt)

Iglok
14.09.2005, 12:14
Hejka mam problem jak sie robi pasemka szukalam juz chyba wszedzie i nadal nie wiem prosze pomozcie :(

Shawnee
14.09.2005, 13:49
nie w tym temacie, poszukaj odpowiedniego... :P

A co do aspiracji to ja najbardziej lubię rodzinę :D Chociaż ostatnio zrobiłam sima z aspiracją nauki i bogactwa, i powiem ze też fajne :)

trymanka
15.09.2005, 15:36
Coś wam powiem chciałabym, żeby można tworzyć własne aspiracje, a wy też tak sądzicie? :P :P :P :D :D

Toxic
15.09.2005, 18:14
nienawidze aspiracji rodziny strasznie durne mają cele zycia mieć 20 wnóków itd tylko im dzieci w głowie za długo sie to spełnia. Za to uwielbiam popularnośc i nauke. Romansowanie i bgactwo są takie sobie. :)

Zerat
15.09.2005, 22:09
najgorszy jest romantyk, jest swojego rodzaju wyzwaniem zeby go zeswatac i do slubu zmusic, trzeba trafic na dobry momecik zeby sie nie zalamac psychicznie
dlatego zareczyny i "postaraj sie o dziecko" dawalem zaraz po staniu sue doroslym (w czasie imprezy urodzinowiej) a z ślubem musialem czekac z 5 - 10 dni Simowych zeby odpowiednia obawa znikla

sim222
16.09.2005, 05:57
ja najbardziej lubię aspiracje bogactwa i wiedzy. nie lubię popularności za bardzo jednak we wszystkich aspiracjach zdobywałem dużo punktów(musze jeszcze tylko aspirację przyjemności wypróbować) a cele życiowe wszystkie są trochę głupie, a najgorsze to te z aspiracji rodzinnej(mieć 6 wnucząt, troje dzieci zdaje studia, sześcioro dzieci bierze ślub) najlepsze pragnienie życiowe to zdobyć wszystkie umiejętności(bo najłatwiejsze ;P )

IZuL
16.09.2005, 06:10
Hmm. Ja najczęściej biorę popularność, bo to jest moim zdaniem taka uniwersalna, normalna aspiracja. Za to najbardziej nie lubię pragnienia zakładania rodziny, ponieważ Sim myśli tylko o tym, że chce mieć dzieci i chce mu kupować nocniki :O Lubię jeszcze bogactwo i romans- sama nie wiem czemu B) A wiedzy prawie nigdy nie biore, bo wydaje mi się nudna- cały czas przy książkach. Raz tak próbowałam i mój Sim nie miał na nic czasu tylko cały czas chciał mieć więcej punktów w gotowaniu, sprzątaniu itp :P

madziaq
18.09.2005, 17:06
ja najbardziej lubie nauke i rodzine. rzadko biore popularnosc, bo wydaje mi sie to takie nijakie :P w bogactwie nie lubie celow w stylu kupic cos tam... bo sie ciagle powtarzaja... a romansowanie eh.. za duzo zachodu z tymi simami:P

Skorbion
18.09.2005, 19:54
ja nie lubie jak moj sim jest manaikiem sera... wtedy ma marzenie zyciowe zjesc 200 tostów :P