PDA

Zobacz pełną wersję : Kryształy- jak mają wyrosnąć nowe???


Joniss
08.12.2003, 19:02
mój sim bez przerwy rzuca jakieś czary, po prostu nonstop ale oprócz czerwonego, czarnego i białego kryształu, nic innego mi nie urosło a mam już trzy fasole, trzy kwiatki na słońce i dwa korzenie- a poza tym jedną fasolę mam już bardzo długo, a urosła mi tylko trochę...

Filen
08.12.2003, 19:03
poszukaj po innych tematach!! Tyle ego jest~~

andonezja
08.12.2003, 19:18
to jest przypadek co ci urosnie... czaruj az do skutku :)

PS. czy ja jush o tym gdzies nie czytalam? <- uwielbiam orgyginalne tematy :/ ->

Czarodziejka
09.12.2003, 13:11
ty to masz dobrze... trzy kryształy... gdybym ja tyle miała... ja mam tylko czerwony (gorąca stopa)... ale oprócz kryształów to mam dwie fasole, pelargonie na energie słoneczną, korzeń problemu... i tez ciągle czaruję i nhic nowego mi nie dochodzi! :(

mam już dość pelargonii, fasoli, i korzeni... ja chcę kryształy!!! I zawsze jak coś nowego mi dochodzi to ZAWSZE jest to coś INNEGO niz kryształ! to jest nieuczciwe... JA SIE TAK NIE BAWIE! :(

Justa
09.12.2003, 14:07
Czarodziejko troche cierpliwosci ;) A beda wszystkie.
Ale jesli jej nie masz zerknij tutaj ;) http://sims.kelsha.net/buyable1.html

Pozdr :)

andonezja
09.12.2003, 16:21
ekstra stronka! sciagnelam wszystko, ale uzylam tylko w jednej rodzince... w koncu to oszukiwanie :/ (no a forum popiera moralnosc jak najbardziej, nie? :))

Czarodziejka
09.12.2003, 19:18
Dzięki Justa! Ty to zawsze pomożesz! :)
Ale teraz jest problem nr 2... nie mam Simsów, bo mi sie dysk spalił :( i aktualnie siedze na kompie z taty pracy :) ale jak se zainstaluje to normalnie mnie już nie powstrzymacie... BĘDZIEM PRUĆ! :)