PDA

Zobacz pełną wersję : The Sims 2: Nocne Życie - Masz pytanie - zadaj je tu


Strony : [1] 2 3 4

Pawlq
15.09.2005, 21:22
Myślę że powinien być taki temat żeby nie zaśmiecał forum.

Ja mam pierwsze pytania do tych któży mają Gre:
1.Czy Sim który cokolwiek kupi może mieć w eq(eq - ekwipunek)?
2.Co sie stanie jeśli Odrudka na wampiry wypiją dzieci?
3.Czy wampir sie starzeje?
4.Eliksir Działa tak że jeśli sim go wypije to inne simy się w nim kochają czy może dać innemu simowi żeby ten zakochał sie w nim?
5.Ile kosztuje odrutka i eliksir

nucca
16.09.2005, 09:35
Nie mam gry TS2, ale właśnie też chcę się o coś spytać :). Ile kosztuje dodatek The Sims 2: Nocne Życie?

HAMER
16.09.2005, 09:48
[QUOTE=margolaa]Nie mam gry TS2, ale właśnie też chcę się o coś spytać :). Ile kosztuje dodatek The Sims 2: Nocne Życie?[/
Pomijając że w pierwszym temacie ... Wszystko o The Sims2 Nocne Życie jest to napisane kilkanaście razy, to jednak podpowidam że w zależnośći od sklepu ceny kształtują się od 69,00 złotych do 79,90. ja zapłaciłam właśnie 79,90 w Empiku.
B)

Calintz
16.09.2005, 10:22
Myślę że powinien być taki temat żeby nie zaśmiecał forum.

Ja mam pierwsze pytania do tych któży mają Gre:
1.Czy Sim który cokolwiek kupi może mieć w eq(eq - ekwipunek)?
2.Co sie stanie jeśli Odrudka na wampiry wypiją dzieci?
3.Czy wampir sie starzeje?
4.Eliksir Działa tak że jeśli sim go wypije to inne simy się w nim kochają czy może dać innemu simowi żeby ten zakochał sie w nim?
5.Ile kosztuje odrutka i eliksir
Tak ak sim kumpi naprzykład gazetę to jest ona w ekwipunku. Eliksiry sa podzielone tak że można kupic dziesię sztuk (powyżej 3.000simoleonów) i tańsze(nie pamiętam ile) Jak się pomyliłem to niech ktoś mnie poprawi:)

Aithieel
16.09.2005, 11:50
Myślę że powinien być taki temat żeby nie zaśmiecał forum.

Ja mam pierwsze pytania do tych któży mają Gre:
1.Czy Sim który cokolwiek kupi może mieć w eq(eq - ekwipunek)?
2.Co sie stanie jeśli Odrudka na wampiry wypiją dzieci?
3.Czy wampir sie starzeje?
4.Eliksir Działa tak że jeśli sim go wypije to inne simy się w nim kochają czy może dać innemu simowi żeby ten zakochał sie w nim?
5.Ile kosztuje odrutka i eliksir

1. Tak
2. Nie wiem
3. Nie
4. Nie, powiększa chemię
5. Zadzwoń po swatkę i sprawdź

Pawlq
16.09.2005, 14:03
1. Tak
2. Nie wiem
3. Nie
4. Nie, powiększa chemię
5. Zadzwoń po swatkę i sprawdź
chodzi o punkt 4:
Jak zwiększa chemie? Co robi?

Mesmerize
16.09.2005, 14:04
mam prosbe. bardziej do posiadaczy gazety niz gry. moglby mi ktos wypisac wszytskie nowe kody do simsow i co robia? z gory thx.

Pawlq
16.09.2005, 14:06
mam prosbe. bardziej do posiadaczy gazety niz gry. moglby mi ktos wypisac wszytskie nowe kody do simsow i co robia? z gory thx.
Cytuję:
Proszę :D :

kaching - 1000 Simoleonów
motherlode - 50000 Simoleonów
twinzr2cute - Zamiast jednego dziecka są bliźniaki (rodzą się przy najbliższej ciąży w wybranej rodzince)
agesimscheat - włączenie kodów na manipulację procesu starzenia
aging on - Chyba znacie
aging off - Też
aspirationlevel X - w miejsce X wpisujemy poziom aspiracji od 1 do 5
aspirationpoints X - w miejsce X wpisujemy ilość punktów aspiracji jakie chcemy
lockaspiration on - Blokujemy aktualny poziom aspiracji
lockaspiration off - Odwrotny do powyższego kodu
maxmotives - Wypełnienie pasków potrzeb simów w rodzinie
unlockcareerrewards - Odblokowanie wszystkich nagród wszystkich karier

Mam nadzieję że pomogłam :D
Teraz napisałem źródło! Jeszcze raz przepraszam Ameretat

Rendy
16.09.2005, 14:12
Amam pytanie czy te kody działają



w ns czy tylko w nż jesli tak to powiedzcie które plisss

berata
16.09.2005, 14:15
Amam pytanie czy te kody działają



w ns czy tylko w nż jesli tak to powiedzcie które plisss
Myslę, że działają, bo nad tymi kodami jest napis "Tajne kody - działają też w The sims 2 oraz dodatku Na studiach"

Pawlq
16.09.2005, 14:22
Amam pytanie czy te kody działają



w ns czy tylko w nż jesli tak to powiedzcie które plisss
Nie... - Sprawdzałem!

berata
16.09.2005, 14:23
Nie... - Sprawdzałem!
Ehh... Zawsze w tej gazecie, kiedy były wydania specjalne o The sims 2 były jakieś błędy. :wacko:

Macio
16.09.2005, 14:59
Ja Chce Juz Miec Ta Gre Buuuuuuu

Xantypa
16.09.2005, 15:10
mam pytanie: czy do instalacji NŻ potrzeba będzię 4 płytka do the sims 2?

Nesy
16.09.2005, 15:27
Ja bede mieć simy jutro ale chciałabym wiedziec czy na ostatniej stronie instrukcji jest reklama kolejnego dodatku? (jakiego? )

Dementor
16.09.2005, 15:31
Pytanie bardzo dziwne i nie wiem czy je zrozumiecie .

A mianowicie , ktoś na forum wspominał o przedpremierowej sprzedaży Nż . Skoro dziś jest premiera to dlaczego gry nie ma w sklepach ???? ( przynajmniej u mnie w mieście )?????


P.S

Zapraszam na święto kwiatów , owoców i warzyw do Skierniewic (m miasto)

Jutro i pojutrze

selesta
16.09.2005, 15:44
mam pytanie: czy do instalacji NŻ potrzeba będzię 4 płytka do the sims 2?
Plytke 4 trzeba wlozyc w celu aktualizacij TS2 jesli nie masz NS. Bo jelsi masz NS to tam byłą aktualizacja.

Ja bede mieć simy jutro ale chciałabym wiedziec czy na ostatniej stronie instrukcji jest reklama kolejnego dodatku? (jakiego? )
TAk jest reklama kolejnego dodatku, ktorego tematem bendzie biznes

Rendy
16.09.2005, 18:55
Bardzo bardzo bym chciała się dowiedzieć czy swatka jest dobra czy komuś udało się zdobyć miłość z facetem/kobietą od swatki????Proszę o szybką odpowiedź!!!!!!!!

Kladź
16.09.2005, 19:23
Ja mam takie pytanko. Bo w skrzyni domów jest taki domek, który ma wyższe fundamenty. Czy wie ktoś jak to zrobić ? Czy to było można zrobić już w tamtych częściach czy tyko w tej ? :)

berata
16.09.2005, 19:49
Ja mam takie pytanko. Bo w skrzyni domów jest taki domek, który ma wyższe fundamenty. Czy wie ktoś jak to zrobić ? Czy to było można zrobić już w tamtych częściach czy tyko w tej ? :)
Faktycznie, jest. Moja simka w nim mieszka. :P Wydaje mi się, że dało się to zrobić już we wcześniejszych częściach. Próbowałam postawić fundament na fundament (aby mieć podwójny jak w tym domku), ale nic z tego. Myślę, że wystarczy tylko pobawić się trochę narzędziem do równania terenu i taki efekt można osiągnąć, choć sama nie próbowałam.

vivien
16.09.2005, 19:52
Bardzo bardzo bym chciała się dowiedzieć czy swatka jest dobra czy komuś udało się zdobyć miłość z facetem/kobietą od swatki????Proszę o szybką odpowiedź!!!!!!!!




To na ile będzie ci pasować partner dobrany ze swatki, zależy od ilości wydanych pieniędzy :P Polecam więc wydanie najwięej czyli - 5000 simoleonów :D

Adi
16.09.2005, 20:19
Ten wyższy fundament? w jedym miejcu podwyższasz teren. z tego podwyższonego miejsca zaczynasz budować fundament i gotowe ;)

Wampirencja
16.09.2005, 21:52
WSZYSTKIE moje simy które stworzyłam przed zainstalowaniem dodatku ulegają SAMOSPALENIU (najwyraźniej uznane za wampiry, nie wiem jak to jest bo nie jestem w stanie prawidłowo działać grą---> moje simy wariują i płoną).

why...?

..::MaRtYnIkA::..
16.09.2005, 22:04
WSZYSTKIE moje simy które stworzyłam przed zainstalowaniem dodatku ulegają SAMOSPALENIU (najwyraźniej uznane za wampiry, nie wiem jak to jest bo nie jestem w stanie prawidłowo działać grą---> moje simy wariują i płoną).

why...?

A masz może InSIMenator?Bo ja miałam ten sam problem i jak go usunęłam to problem zniknął.

Wampirencja
16.09.2005, 22:07
usunąć z gry czy nie wstawiać na parcelę??

..::MaRtYnIkA::..
16.09.2005, 22:09
usunąć z gry czy nie wstawiać na parcelę??

Usunąć całkowicie z gry, z folderu Downloads, bo nawet jak go nie ma na parceli to takie jaja robi.

Wampirencja
16.09.2005, 22:43
..::MaRtYnIkA::.., jeżeli zadziała możesz się uwazać za jedną z najwspanialszych istot na ziemii :)
ale i tak wielkie dzięki :]

vivien
17.09.2005, 06:52
Ja tak wszystkim pomagam a teraz sama mam pytanie :D

Chodzi mi o chemię. Czy te parametry co nas kręci i odrzuca zostaja ju na zawsze? Czy można to jakoś zmienić..? :)

Mateusz22
17.09.2005, 07:10
Ja mam InSIMenator i wszystko chodzi normalnie

Kladź
17.09.2005, 07:38
Co do tej chemii. Jest chyba taka nagroda aspiracji chyba :)
Zeby zmienić ;)

vivien
17.09.2005, 07:44
Dzięki :D :D :D

Pawlq
17.09.2005, 07:48
A jak można zwiększyć chemię?!
i czy w chemi - co nas kręci są ufo i zombi czy autorzy o tym nie pomyśleli!?

Kladź
17.09.2005, 07:51
A jak można zwiększyć chemię?!
i czy w chemi - co nas kręci są ufo i zombi czy autorzy o tym nie pomyśleli!?
Zwiększyć Chemię to chyba nie. Ale jest do wyboru bielzina, strój kąpielowy, różne kolory włosów otyłość, zgrabność :D smród i zapach jest wampiryzm ale ufo to chyba nie :)

Fayy
17.09.2005, 07:59
Aaa...A ktoś mi powie jak stać się wampirem? Ja będę miała dziś grę, a nie wiem czy sobie poradzę :P ( przypał ze mnie do potęgi )

vivien
17.09.2005, 07:59
było już napisane..poszukaj :P wyszkukiwarka nie gryzie :D

Pawlq
17.09.2005, 08:05
Zwiększyć Chemię to chyba nie. Ale jest do wyboru bielzina, strój kąpielowy, różne kolory włosów otyłość, zgrabność :D smród i zapach jest wampiryzm ale ufo to chyba nie :)
a zombi?
Nie pomyśleli o tym?


Fayy
http://www.forum.thesims.pl/showthread.php?t=22237

domel-86
17.09.2005, 08:29
mam Nocne Życie od wczoraj ale nie miałem siły grać i dziś wszytsko poznaje :)
mam pytanie czy jak u was włącza się widok sąsiadów w domu simów to czy domy tych sąsiadów są że tak powiem "brzytko" zrobione czy ładniej wyglądają ?? bo u mnie są brzytkie a grafika jest na najwyższych detalach... wqrza mnie to szczerze powiem ;)

nucca
17.09.2005, 08:35
Nie wiem, Domel.
A teraz ja mam pytanko: Czy jeżeli mam dodatki z neta, to czy w The Sims 2: NŻ będą działać? Bo gdzieś czytałam, że komuś połowę dodatków "zjadło".
EDIT: Domel, ja miałam kupywane The Sims 2 2 razy, ponieważ mi pierwsza płyta nie chciała odtwarzać :|. A jak już odtwarzała, to wooolno. No i kupiłam drugą, gdzie grafika jest, że tak powiem.. *****ista :).

domel-86
17.09.2005, 08:39
Przy włączaniu The Sims Nocne Życie jest komunikat że dodatki mogą spowodować niepoprawne działanie gry, jest też opcja włączenia i wyłączenia
dodatków.
Prawdą jest że większości z nich nie ma, ja miałem np. fajną fryzurę dla SIMKI a w nocnym życiu nie mogę jej znaleźć :( szkoda że tego nie dopracowali

Pawlq
17.09.2005, 08:47
Przy włączaniu The Sims Nocne Życie jest komunikat że dodatki mogą spowodować niepoprawne działanie gry, jest też opcja włączenia i wyłączenia
dodatków.
Prawdą jest że większości z nich nie ma, ja miałem np. fajną fryzurę dla SIMKI a w nocnym życiu nie mogę jej znaleźć :( szkoda że tego nie dopracowali
Słuchaj - przed wlanczeniem simow wyklej dodatki wklej na pulpit wlancz gre nastepnie wylacz i wklej dodatki spowrotem - zadziałało?

Melonka
17.09.2005, 08:51
Wiem jak tworzyć grupę, ale nie rozumiem jak zapraszać ją na wypad na miato- nie chodzi o grupy tz. tymczasowe.

Mateusz22
17.09.2005, 09:14
Kliknij na swoja simke i tam bedziesz miala jakas opcje

vivien
17.09.2005, 09:18
Ja się chciałam zapytać czy tą kulę do wirowania można sobie kupić normalnie w trybie kupowania w domu? :)

Pawlq
17.09.2005, 09:24
Ja się chciałam zapytać czy tą kulę do wirowania można sobie kupić normalnie w trybie kupowania w domu? :)
Z punktów aspiracji :(

Dorczenzo
17.09.2005, 09:57
The Sims 2 Nocne Życie jest naprawdę bardzo fajne. Mam tylko taki mały problem. Gra bardzo długo mi się ładuje :( Nie wiem czego to może być wina. Mam zainstalowane oba dodatki oraz samą podstawę (no to akurat wiadomo :D). Czy moglibyście mi powiedzieć czego to jest wina ??
Aha i oto parametry mojego kompa:

Processor: AMD Duron(tm) Processor, ~900MHz
Memory: 256MB RAM
DirectX Version: DirectX 9.0c (4.09.0000.0904)
Operating System: Windows XP Professional (5.1, Build 2600) Dodatek Service Pack. 1 (2600.xpsp1.020828-1920)

NVIDIA GeForce2 MX 100/200 (Microsoft Corporation)
Chip type: GeForce2 MX 100//200


I co?? Nie wiecie jak rozwiązać mój problem?

Mateo
17.09.2005, 10:05
masz toche mało pamięci, ja mam 512 i mi szybko chodzą simsy NŻ :D

Dorczenzo
17.09.2005, 10:10
A za ile mniej więcej można kupić 256 mb ?? O ram rzecz jasna mi chodzi

T-m
17.09.2005, 10:12
www.arest.pl

www.proline.pl

google nie boli

...Martini.....
17.09.2005, 11:20
Mam problem...

Gdzieś po godzinie gry, kiedy np. schowam cos do ekwipunku psuje mi się grafika... Tzn. wszystko staje się tak jakby pogniecione... Kiedy wyjde z tej rodziny i włącze ją jeszcze raz, nic nie pomaga. Pomaga dopeiro kiedy zresetuje komputer... W NS działo mi się tak samo...

Natalia
17.09.2005, 12:56
Mam kilka pytań dotyczących NŻ
1. Czy są jakieś nowe ubrania dla nastolatków?
2. Czy nastolatkowie mogą mieć swój samochód?
3. Najważniejsze! czy nastolatkowie mogą umówić się randkę na mieście.
4. Czy gra chodzi wolniej niż dotychczas?

Pawlq
17.09.2005, 13:04
na 4 moge ci odpowiedziec:
Tak jeżeli masz mało pamięci RAM jeśli masz 512 to lekko będzie sie cieło ale jak więcej to nie powiino

...Martini.....
17.09.2005, 13:15
Gdzie można kupić "elektropląs" czy jakoś tak... Bo ja zapomniałam :D

Natalia
17.09.2005, 13:24
No to będzie mi się zacinało :1smutny: Trzeba zbierać na nowy ram
Gdzie można kupić "elektropląs" czy jakoś tak... Bo ja zapomniałam
Słyszałam, że to nagroda aspiracji

...Martini.....
17.09.2005, 13:44
To nie jest nagroda aspiracji...

!Miśka!
17.09.2005, 13:46
na 4 moge ci odpowiedziec:
Tak jeżeli masz mało pamięci RAM jeśli masz 512 to lekko będzie sie cieło ale jak więcej to nie powiino
Nie wprowadzaj dziewczyne w błąd jak będziesz miała mniej niż 512 to bedzie sie cieło a jak 512 to bedzie chodziło super!!! A więcej chyba ram mieć juz nie można

Natalia
17.09.2005, 13:58
Nie wprowadzaj dziewczyne w błąd jak będziesz miała mniej niż 512 to bedzie sie cieło a jak 512 to bedzie chodziło super!!! A więcej chyba ram mieć juz nie można
Można. Mój kuzyn ma 1024. Ja na razie mam 256 i zacina mi się tylko w większych domkach i jak mam za dużo dodatków pościąganych.

Zna ktoś odpowiedzi na moje inne pytania?

vivien
17.09.2005, 14:05
No więc... Instalacja przebiega gładko...włączam podekscytowana grę, wchodzę w weronę, stawiam domek i zamierzam stworzyć rodzinkę. Lecz mniej więcej w połowie wczytywania panelu tworzenia rodzinki za każdym razem występuje błąd ' Aplikacja została zakłocona, program zostanie zamkniety' i co ja mam zrobić ;(

Nindë
17.09.2005, 14:14
Mam kilka pytań dotyczących NŻ
1. Czy są jakieś nowe ubrania dla nastolatków?
2. Czy nastolatkowie mogą mieć swój samochód?
3. Najważniejsze! czy nastolatkowie mogą umówić się randkę na mieście.
4. Czy gra chodzi wolniej niż dotychczas?

1. Tak są ale mało..
2. Tak mogą..Nastolatkowie mogą prowadzić samochód.
3.Nie wiem nie sprawdzałam ale chyba tak..
4. No mi przycina ale jutro będę miała więcej RAM-u i będzie chyba szycbiej chodziło.. :D

Giggs poszukaj w dziale problem z gra TS2..tam jest mnóstwo takich tematów..Ale ja Ci napisze :
-posprawdzaj czy nie masz powłączanych programów w tle jeśli masz wyłącz je..
-wyłącz też antywirusy..
Jak to nie pomoże to poszukaj tematów.. ;)

vivien
17.09.2005, 14:18
Znalazłam podobny temat :P Pewnie chodzi o zmienione CAS! :D

~Perlié~
17.09.2005, 14:35
Hejka mam problem z NŻ włanczam normalnei gre wszystko działa jak nalezy i wogóle dodatków nie mam z netu... po załużmy jakiś 5 min. gry gra sie zatrzymuje i mi sie wyłancza monitor tak jakby nagle sie wyłączył sam... klikam TAB+Alt żeby cokolwiek zrobić... gra po kikunastu sekundach wraca normalnie i tak co 5 min. co może być tego przyczyną?? Monitor dobry jest bo sprawdzałam na 2 innych =( monitor dobrze chodzi tylko w simach tak sie tnie =( HELP!! pomocy pomóżcie pliskkaaa!!

simon66
17.09.2005, 15:00
hej mam pytanie
mój chrzestny mieszkający w "Wielkiej Brytani"kupil mi "the sims 2 nocne życie"
ale po angielsku
gra ma niedlugo dojśc pocztą a ja się martwie
bo "the sims 2" i "the sims 2 na studiach " mam po polsku
i nie wiem czy nocne życie będzie działac
jezeli tak to czy mozna jakoś spolszczyc gre
prosz pomozcie

Nikki
17.09.2005, 15:16
Mam pytanko. Jeszcze nie mam NŻ (i długo nie bede mieć :( ) ale czy jak je zainstaluje to jest jakaś szansa że moje rodzinki itp. zostaną zachowane czy sie wykasują?? Jezeli tak to jak temu zapobiec?? Z góry THX za odpowiedzi :*

PS. Nie pmiętam jak to było w NS :P

Wampirencja
17.09.2005, 15:19
Mam pytanko. Jeszcze nie mam NŻ (i długo nie bede mieć :( ) ale czy jak je zainstaluje to jest jakaś szansa że moje rodzinki itp. zostaną zachowane czy sie wykasują?? Jezeli tak to jak temu zapobiec?? Z góry THX za odpowiedzi :*

PS. Nie pmiętam jak to było w NS :P


najłatwiej skopiować foldery "Downloads" i "Neighborhoods"

Kubeczek
17.09.2005, 15:27
Czy da się jakoś przyspieszyć działanie gry? Ciągle mi się przycina to obraz, to dźwięk, to się ładuje bardzo długo. Na czas gry zamykam wszystkie antywirusy itp. Co z tym zrobić? Czy wystarczy zmiana ustawień Windowsa? Czy trzeba coś wymienić?
Parametry:
Windows XP
Pentium 4 2,4GHz
256MB RAM
4,71GB wolnego miejsca na partycji C (gdzie jest system) i 14,2 na D (gdzie są simy)
CD-ROM 52x
ATi Radeon 9200 128MB
DirectX 9.0c

~Perlié~
17.09.2005, 15:39
Halo moze mi ktoś pomóc!! Błagam was!! =(=(

Nisinën
17.09.2005, 15:44
Kubeczek być może masz za mało RAM'u, reszta wygląda OK :)

Kubeczek
17.09.2005, 15:48
A można coś przestawić w Windowsie, żeby sprawniej działało? Czy konieczny jest zakup RAM'u?

Nisinën
17.09.2005, 15:52
Na Windowsie się nie znam, tu musiałby ci odpowiedzieć ktoś obeznany. Ja też mam 256 MB RAM'u i gra mi sie zacina :( Teraz zbieram forse, żeby sobie dokupić drugie 256 (będe miała wtedy 512) i mam nadzieję, że gra będzie szybciej chodziła.

Doris
17.09.2005, 16:06
hej mam pytanie
mój chrzestny mieszkający w "Wielkiej Brytani"kupil mi "the sims 2 nocne życie"
ale po angielsku
gra ma niedlugo dojśc pocztą a ja się martwie
bo "the sims 2" i "the sims 2 na studiach " mam po polsku
i nie wiem czy nocne życie będzie działac
jezeli tak to czy mozna jakoś spolszczyc gre
prosz pomozcie
Napewno ci pójdzi jesli twój komp oczywiscie spełnia wymagania gry,przykładem jest to że kiedys wujek zainstalował mi The Sims po angielsku,po zakupieniu polskiego dodatku,gra dalej szła mi po angielsku,to zalezy tylko od(tak mi sie wydaję)od wersji jezykowej gry podstawowej,czyli w tym przypadku "The Sims 2"
Pozdrowinka :)
Pap :D

T-m
17.09.2005, 16:31
Spolszczyc nie mozna, ale podczas instalacji mozesz zerknac na jezyk instalacji i powinien byc tam jezyk polski, a co za tym idzie powinnienes miec go rownoczesie w grze.

simon66
17.09.2005, 16:37
wielkie dzięki
teraz będe spokojny
wymagania raczej będą dobre bo mam nowego kompa
pozdrawiam :D

vivien
17.09.2005, 17:19
Ponawiam pytanie gdzie mogę kupić kulę do wirowania bo to nie jest nagroda aspiracji - sprawdziłam.

Wampirencja
17.09.2005, 17:21
albo w dziale "hobby" (gdzie są narzędzia do cwiczeń.. chyba, w końcu dostaje się za nią punkty kondycji) albo w elektronice . NA PEWNO JEST DO NORMALNEGO KUPIENIA

T-m
17.09.2005, 18:23
Tryb kupowania/Hobby/przyrzady do cwiczen/kula

konrad123
17.09.2005, 19:01
a moje pytanie czy są cmentarze bo słyszałm i czytałem że są ale lepiej się spytać graczy no nie

Kladź
17.09.2005, 19:05
a moje pytanie czy są cmentarze bo słyszałm i czytałem że są ale lepiej się spytać graczy no nie

No właśnie miały być........tak zapewniali twórcy. No więc czy ktoś wie :D

Wampirencja
17.09.2005, 19:13
na modthesims2 znalazłam podobny temat. ktoś wspominał o tym, ze można nagrobki przenosić tak jak simy (dzięki czemu martwi krewni mogą wędrować wrac z resztą rodziny...)
Tak więc na pewno są, ale jak to zrobić niestety nie wiem

..::MaRtYnIkA::..
17.09.2005, 19:15
na modthesims2 znalazłam podobny temat. ktoś wspominał o tym, ze można nagrobki przenosić tak jak simy (dzięki czemu martwi krewni mogą wędrować wrac z resztą rodziny...)
Tak więc na pewno są, ale jak to zrobić niestety nie wiem

Jak się klika na nagrobek, to tak oprócz opłakiwania jest druga opcja - przenieś nagrodek czy coś w tym rodzaju.

konrad123
17.09.2005, 19:18
aha i jeszcze pytanie nr 2 czy jak mam zwykłego dorosłego simsa zrobionego już wcześniej przed kupieniem NŻ to można mu określić chemie

Marvia
17.09.2005, 19:26
konrad--> chemia zostanie wybrana losowo

Wampirencja
17.09.2005, 19:32
każdy sim (z takich, co zostały stworzone wcześniej )dostaje jednak gratis buteleczkę z podręcznym NowyTy (czy jak to tam się zwie...). używa się tego klikajac na aktywnego sima i wybierają "pij podręczny..." czy coś takiego.
jest zresztą w plecaku, sprawdź

konrad123
17.09.2005, 20:37
narazie nie sprawdze bo simsy będe miał w poniedziałek dzięki za pomoc

linda1990
17.09.2005, 20:40
mi juz terazs gdy niemam jeszcze NŻ gra chodzi wolno..... czy z Nż bedzie chodzicc jeszcze wolniej?

Amarae
17.09.2005, 20:41
Podobno tak... To zależy, ile masz ramów. [czy jak to sie pisze;p]

Bubcia
17.09.2005, 20:47
Okej... o jak to jest z tymi oklolicami. Na jakimś zdjęciu widziałam rodzine Przyjemniaków, a z ich parecei widać byłe inne domy... Jak to jest w końcu? :O

konrad123
17.09.2005, 20:48
ale co do tych wymagań to niema co ja mam 512 ram i wszystko ok ale przy 256 też dobrze ponoć chodzi

konrad123
17.09.2005, 20:50
z domów będzie widac różne domy o bok ale chyba nie można do nich wchodzić niewiem ale tak słyszałem

Kissiel
17.09.2005, 20:50
mi juz terazs gdy niemam jeszcze NŻ gra chodzi wolno..... czy z Nż bedzie chodzicc jeszcze wolniej?

To też zależy od dodataków z neta... bo gdyby nie one, to gra chodziłaby mi super (aczkolwiek z nocnym życiem troszke wolniej pewnie), ale tak mi trudno się pożegnać z tysiącami dodataków, więc albo rybka albo akwarium. A tak poza tym, to ja mam 256 ramu i 1200 czegoś tam (chodzi o procesor :P) i w sumie nie grało się żle, ale przez te dodatki wszystko się spowolniło :( Jedynym wyjściem jest dokupienie ramu... No wlasnie lada dzien chce sobie dokupić kolejne 512, wiec moze przestanie się mulić... OBY!

Edit: Bubcia, można, tylko trzeba w ustawieniach zmienić... czyli w tych takich... srubkach...no wiesz, jest aparat, jest monitor, jest dzwięki i tam są tez takie pseudo srubki ;)

Pawlq
17.09.2005, 20:51
Ja mam pytanie:
Czy jak sie rodzi sim to tez ma losowo wybieraną chcemię czy można ustawiać tak ja aspiracje nastolatkowi?

berata
17.09.2005, 20:53
To też zależy od dodataków z neta... bo gdyby nie one, to gra chodziłaby mi super (aczkolwiek z nocnym życiem troszke wolniej pewnie), ale tak mi trudno się pożegnać z tysiącami dodataków, więc albo rybka albo akwarium. A tak poza tym, to ja mam 256 ramu i 1200 czegoś tam (chodzi o procesor :P) i w sumie nie grało się żle, ale przez te dodatki wszystko się spowolniło :( Jedynym wyjściem jest dokupienie ramu... No wlasnie lada dzien chce sobie dokupić kolejne 512, wiec moze przestanie się mulić... OBY!
Na pewno przestanie. :yes: Ja miałam właśnie 256, dokupiłam 512, mam teraz 768 i w porównaniu do tego, co było wcześniej jest o wieele lepiej (podobnie jak Ty mam wiele dodatków). A procesor mam 1,81 GHz

Kissiel
17.09.2005, 20:59
Na pewno przestanie. :yes: Ja miałam właśnie 256, dokupiłam 512, mam teraz 768 i w porównaniu do tego, co było wcześniej jest o wieele lepiej (podobnie jak Ty mam wiele dodatków). A procesor mam 1,81 GHz

Ufff....mam nadzieję, że i u mnie podziała :)

A tak mam jeszcze pytanko, o co chodzi z tą chemią? No bo wczoraj grała chwile próbną rodzinką, a dziś budowałam NAJT KLAB, jak na nocne życie przystało i dlatego nie wiem... :/

Bubcia
17.09.2005, 20:59
"Edit: Bubcia, można, tylko trzeba w ustawieniach zmienić... czyli w tych takich... srubkach...no wiesz, jest aparat, jest monitor, jest dzwięki i tam są tez takie pseudo srubki"

No... Czyli co? XD Mam w grafike wejść? :O Niech ktoś mnie pokieruje! ;D
(btw. a czy nie będzie gra przez to wolniej działała?)

Amarae
17.09.2005, 21:00
Kurczę, a na 512 chodzi? Bo jak nie, to będe musiała sobie dokupić -_-

Pawlq
17.09.2005, 21:02
Ja mam pytanie:
Czy jak sie rodzi się sim to tez ma losowo wybieraną chcemię czy można ustawiać tak ja aspiracje nastolatkowi?
Zna ktoś odpowiedz?

Kissiel
17.09.2005, 21:05
"Edit: Bubcia, można, tylko trzeba w ustawieniach zmienić... czyli w tych takich... srubkach...no wiesz, jest aparat, jest monitor, jest dzwięki i tam są tez takie pseudo srubki"

No... Czyli co? XD Mam w grafike wejść? :O Niech ktoś mnie pokieruje! ;D
(btw. a czy nie będzie gra przez to wolniej działała?)

Chodzi o to, że tam gdzie masz tryby (kupowania, rodziny, budowani...) są te takie trzy kropczeki... no i tam w prawej części jest obrazek monitora ( i tam jest opcja grafiki) itp. i jest takie coś (to chyba jest ostatnie) no i to tez jest JAKAŚ opcja i tam zmieniasz... no nie wiem czy dobrze wytłumaczyłam :wacko: ale sprawdz wszystkie, to dojdziesz do celu :P

Amae: Ja mam 256 i jakoś żyję :D
Pawlo: ja nawet nie wiem o co chodzi z tą całą chemią <lol> xP
Bubcia: dzięki za odpowiedz ;) ale dręczy mnie jeszcze jedno pytanie, które nie daje mi spać po nocach (;P) po co ona jest :O

Bubcia
17.09.2005, 21:05
Jest taka mikstura w ekwipunku przy Simie: 'Nowy Ty'. Sim to może wypić i zmienia się chemie. ;P

Pawlq
17.09.2005, 21:09
Jest taka mikstura w ekwipunku przy Simie: 'Nowy Ty'. Sim to może wypić i zmienia się chemie. ;P
ale sim któóry sie rodzi odrazu ma? i w jakim wieku może zażyć i czy można tą miksturę kupić?

Amarae
17.09.2005, 21:09
Amae: Ja mam 256 i jakoś żyję

no cóż.. najwyżej jak mi będą wolno chodziły to dokupię : P

Sim to może wypić i zmienia się chemie

sorry, nie zrozumiałam.. co zamienia sie w chemie?

Bubcia
17.09.2005, 21:13
Nie 'zmienia się w chemie' tylko 'Zmienia się chemie', czyli można zmienić chemie ;]
Co cię kręci/co odrzuca ;]

EDIT: A w jakim wielku można zarzyć tę miksturę to nie wiem, chyba w wieku nastolatka, a jak się mylę, to proszę mnie poprawić ;)

Po co jest chemia? ;o Dzięki niej nasz Sim może umówić się na randę ze swoim ideałem. Jeśli kręcą nas blond włosy, Swatka wyczaruje nam blondwłosą damę ;)

Jeśli odrzucają nas farbowane włosy, to nasz Sim nie będzie miał dobrej chemii z tym Simem, tzn. są takie błyskawice- przekreślona to zła chemia, jedna błyskawica słaba chemia, dwie błyskawice średnia chemia, trzy byłskawice bardzo dobra chemia (?)

Kissiel
17.09.2005, 21:16
No a so oznacze 1,2,3 lub ten taki przekreslony piorunek... no bo cos tam własnie z ta chemią jest i niezbyt wiem o co chodzi...

Aha, dzięki :*

Bubcia
17.09.2005, 21:19
Patrz strona wcześniej- mój ostatni post ;)

widex2
17.09.2005, 21:32
Dzięki Chemii sima odrzuca np. smród a woda kolońska to coś co przyciąga sima I
Mam pytanie co zrobić, żeby zapamiętała gra wyświetlanie wokół parcel bo jak ustawie dogodne dla siebie ustawienia, to po ponownym włączeniu resetuje się, a mój komputer do aż takch słabych nie należy więc nawet po ustawieniu na maksa, jest ok. Ma ktoś na to sposób?

trawka
18.09.2005, 15:04
chcialam abym swatka znalazla mojemu ismowi jakiego drugiego sima... zadzownilam do niej, przyszla i ... mam tylko opcje: rozmawiaj, flirtuj, odpraw itp i nigdzie nie ma opcji aby wyszukala tego sima :|

ps.
jak zawsze namieszalam, mam nadzieje ze sie skumacie ;)

madziaq
18.09.2005, 15:31
Pawlo jak rodzi sie nowy sim, to gdy dochodzi do nastolatka to mu sie wybiera zarowno aspiracje jak i chemie, co mu sie bedzie podobac (dwie rzeczy) a conie (1 rzecz)

chyba o to Ci chodzilo.

trawka a zadzwonilas do niej jako do simki czy przez 'uslugi'? bo to przez 'uslugi' trzeba.

patenka
18.09.2005, 15:51
Pawlo jak rodzi sie nowy sim, to gdy dochodzi do nastolatka to mu sie wybiera zarowno aspiracje jak i chemie, co mu sie bedzie podobac (dwie rzeczy) a conie (1 rzecz)

chyba o to Ci chodzilo.

trawka a zadzwonilas do niej jako do simki czy przez 'uslugi'? bo to przez 'uslugi' trzeba.
Jak jets opcja odpraw to dzwoniła jko usługo bo zwykłego sima nie można odprawic.
Spróbuj jeszcze raz po nia zadzwonic i kliknij na opcja randka w ciemno czy coś takiego, to powinno byc to.

trawka
18.09.2005, 19:48
trawka a zadzwonilas do niej jako do simki czy przez 'uslugi'? bo to przez 'uslugi' trzeba.
tak dzownilam przez uslugi :( i nic nie maaaaaaaaaaa :(

Cocaine
18.09.2005, 20:39
Pomóżcie, proszę

Mam obraz Merolas MultiPainting i szczerze powiem, że w sumie dzięki temu moja simka zdała studia z dobrymi ocenami i jeszcze miała czas na flirty z wieloma simami.

A tu buch, nagle razem z Simsami Nocne Zycie zniknęły wszystkie dodatki. Klikam - włącz zawartość treści zmodyfikowanej - a tego dalej nie ma :( Czy wam on chodzi, jeżeli go macie?

Pawlq
18.09.2005, 20:53
Luknij tu:
http://www.forum.thesims.pl/showthread.php?t=22222

Miała podobny problem

CoRnEliA :)
19.09.2005, 13:41
mam pytania:
1.czy przebywając na swojej parceli widac tez oprócz niej całą okolice wraz z żyjącymi w niej simami?
2. Czy da sie odwiedzać sąsiadów
3.Czy samochód prowadzi sie samemu?

Dementor
19.09.2005, 13:48
chcialam abym swatka znalazla mojemu ismowi jakiego drugiego sima... zadzownilam do niej, przyszla i ... mam tylko opcje: rozmawiaj, flirtuj, odpraw itp i nigdzie nie ma opcji aby wyszukala tego sima :|

ps.
jak zawsze namieszalam, mam nadzieje ze sie skumacie ;)


umów sie na randke taka opcja :D

Kladź
19.09.2005, 13:48
mam pytania:
1.czy przebywając na swojej parceli widac tez oprócz niej całą okolice wraz z żyjącymi w niej simami? Widać domy, drzewa znaki drogowe
2. Czy da sie odwiedzać sąsiadów Nie
3.Czy samochód prowadzi sie samemu? nie --' to byłoby akurat bez sensu

Chyba już się ot o pytałaś

cornelia25
19.09.2005, 13:50
help nie chce mi kod seryjny wejsc pisałam zamiast tego z przekreslonego z i nic;( help

Bubcia
19.09.2005, 13:56
Więc musisz coś źle wpisywać... Może masz włączony Caps Lock, wcisnął Ci się Shift? Orginalna gra nie może mieć złego numeru seryjnego, right? :O

Asulkä
19.09.2005, 14:35
Ja tak miałam z Ż było Z z ukośnym paskiem po środku wpisałam ż i nic wpisywałam ż,ż,ż nic potem wpisałam ź też nic a na końcu wpisałam z i było dobrze trzeba poprostu pokombinować :con: .

Paciej
19.09.2005, 14:57
Ej a ja mam takie pytanko i prośbę o pomoc - moi simowie jak są zmęczeni nie mogą się położyć spać do łóżka :| Jest tylko interakcja odpręż się :| I dupa nie moge ich polozyc spac ;( Proszę o szybką pomoc :D Mam wgrane wszystkie dodatki ( NS I NŻ ), orginalna wersja gry :P

!Miśka!
19.09.2005, 15:13
też tak mam. Musisz kazać odpręż sie później obudź sie i wreszcie śpij w piżamie

Paciej
19.09.2005, 15:17
No włąśnie dziwiła mnie opcja obudź obudź jak się odpręża :P Zaraz sprawdzę, big THX i całuski :D

simonek
19.09.2005, 18:45
słyszałem że zdażyło się to paróm osobom
albowiem brak głosy przy karaoke, czasami nawet podklad muzyczny jest nie słyszalny, sim rusza tylko ustami i tańczy a jego śpiewu nie słychać:( Co robić!

Paciej
19.09.2005, 19:19
Ej no ja mam tak samo <LOL> Przy karaoke, ale z tego co czytałem to pozostaje tylko czekanie na path :P

Amarae
19.09.2005, 19:25
słyszałem że zdażyło się to paróm osobom
albowiem brak głosy przy karaoke, czasami nawet podklad muzyczny jest nie słyszalny, sim rusza tylko ustami i tańczy a jego śpiewu nie słychać Co robić!

o matko, kazdy tak ma. i nic nie mozesz zrobic.

Kri$
19.09.2005, 20:07
no to teraz czas na mnie :d ja mam takie pytanko:
czy podczas gry jesli widzi sie inne domy to widac tez innych simow na tamtych podworkach?? ;)

Bubcia
19.09.2005, 20:21
Nie widać =P Jedyne co możesz zrobić z domami sąsiadów, to kliknąć na dom i grać tamtymii Simami w tamtej parceli xP

Pawlq
19.09.2005, 20:45
A jak wejść i budować cmentarz?? <;)>

sim222
20.09.2005, 05:20
A jak wejść i budować cmentarz?? <;)>

chodzi ci o zbudowanie cmentarza tak? nie ma nagrobków w trybie kupowania , musisz swoim simom powkładać groby do ekwipunku i jechać na parcelę publiczną i tam wyjąć te nagrobki(tak pisało na necie w wypowiedzie któregoś z maxisowców, ja osobiście tego jeszcze nie wyprubowywałem)

Pawlq
20.09.2005, 06:31
ale NA cmentarzu czy obojętnie gdzie na parceli?!

lay
20.09.2005, 19:37
ale NA cmentarzu czy obojętnie gdzie na parceli?!
W trybie życia klikasz na nagrobek.. Jest opcja przenieś... Następnie musisz wybrac, na jaka parcelę publiczna chcesz go przenieść, nie ma żadnej o nazwie cmentarz (ja nie zauwazyłam)... czyli albo sam zbudojesz cmentarz i bedziesz tam przenosić nagrobki, albo przeniesiesz je na jakąs z istniejących parceli.. Moga tez zawsze zostać :)

Pawlq
20.09.2005, 20:58
Gdzieś to buło na forum...
Ciągle co włączam grę to musze ustawiać widok sąsiadów! Co zrobić alby "1 a pożadnie" to ustawić?

domel-86
21.09.2005, 07:21
moja simka podczas rodzinnego obiadu zaczeła kręcić głową (jak na omdlenie) a potem głowa spadła jej w miskę z CHILLI CON CARNE a wcale nie była aż tak bardzo zmęczona, podczas tego jednego posiłku miała tak parę razy i musiałem ją budzić bo umarłaby z głodu. Mieliście coś takiego ?? jak myślicie to wina głodu czy ciąży ?? :P :P tu macie linka ze zdjęciem ;)

http://img399.imageshack.us/img399/3470/snapszot6iw.th.jpg


a jeśli chodzi o cmentarz to na www.thesims2.com jest już parę do ściągnięcia wystarczy poszukać

właśnie przeniosłem grób swojej simki na inna parcelę a wyglądało to tak:
użyłem opcji przenieś nagrobek na inną parcelę wtedy grób zniknął i pojawiła się przezroczysta postać mojej simki (tej zmarłej chyba duch ;) ) pomachała domownikom i zniknęła potem pojawił się komunikat że jak zapiszę grę to nagrobek zostanie przeniesiony

Basiunia
21.09.2005, 13:41
Mam pytanie : czy w NZ można zmieniać ubrania dla simek w ciaży ? Czy nadal simka nosi to samo ubranie przez calą ciażę?
Z góry dzięki za odpowiedż :)

berata
21.09.2005, 15:06
moja simka podczas rodzinnego obiadu zaczeła kręcić głową (jak na omdlenie) a potem głowa spadła jej w miskę z CHILLI CON CARNE a wcale nie była aż tak bardzo zmęczona, podczas tego jednego posiłku miała tak parę razy i musiałem ją budzić bo umarłaby z głodu. Mieliście coś takiego ?? jak myślicie to wina głodu czy ciąży ?? :P :P tu macie linka ze zdjęciem ;)

http://img399.imageshack.us/img399/3470/snapszot6iw.th.jpg

U mnie się tak zawsze robi, gdy sim je i w tym czasie jest śpiący, więc zasypia przy jedzeniu. Wtedy pod ikonką jedzenia (tą w lewym, górnym rogu) jest jakaś inna, która mówi, że sim zasnął. Nie ma to nic wspólnego z ciążą.

Mam pytanie : czy w NZ można zmieniać ubrania dla simek w ciaży ? Czy nadal simka nosi to samo ubranie przez calą ciażę?
Z góry dzięki za odpowiedż :)
Nie można. :(

patenka
21.09.2005, 15:41
Ponieważ wszędzie (no może nei wszędzie) jest napisane, że w ts2nż jest duzo fryzór i ubrań a ja mam orginalny dodatek i widzę tylko DWIE wryzury dla dorosłych pare ubrań i rzeczywiście sporo ciuszków dla małych dzieci. I chcę się zapytać czy wszycy mają tylko np. dwie wryzury dla dorosłych?

berata
21.09.2005, 15:43
Ponieważ wszędzie (no może nei wszędzie) jest napisane, że w ts2nż jest duzo fryzór i ubrań a ja mam orginalny dodatek i widzę tylko DWIE wryzury dla dorosłych pare ubrań i rzeczywiście sporo ciuszków dla małych dzieci. I chcę się zapytać czy wszycy mają tylko np. dwie wryzury dla dorosłych?
Tak, wszyscy. Gdzie wyczytałaś, że jest dużo fryzur? :|

Hunter666
21.09.2005, 15:48
Ja też gdzieś czytałem o sporym wyborze fryzur ale tak trochę licho prezentują się te będące w grze. Twórcy po raz wtóry nie popisali się urozmaicaniem nam gry. Miejmy nadzieję że to się zmieni.

domel-86
21.09.2005, 16:03
ja czytałem, że w TS2NŻ jest bardzo mało fryzur i ubrań...
gdzie to czytałyście?

patenka
21.09.2005, 17:32
Tak, wszyscy. Gdzie wyczytałaś, że jest dużo fryzur? :|
Już nie pamietam na jakiejś stronie internetowej. Napisali że w przeciwieństwioe do ts2ns będzie dużo ubrań i fryzur :con:

Orzech
21.09.2005, 18:36
Pytanıe pewnie bylo ale zapytam... Czy rodzıny ı wszystko zachowuje sie po instalacji Nocnego zycia? Pytam bo mam FS i nie chce go stracic...

berata
21.09.2005, 18:39
Pytanıe pewnie bylo ale zapytam... Czy rodzıny ı wszystko zachowuje sie po instalacji Nocnego zycia? Pytam bo mam FS i nie chce go stracic...
Zachowuje się, ale lepiej zrób na wszelki wypadek kopię zapasową folderu The sims 2 w Moich dokumentach.

moniak1993
21.09.2005, 19:43
CZy Simsy mogą mieszkac w bloku?!

berata
21.09.2005, 19:44
CZy Simsy mogą mieszkac w bloku?!
Nie, nie mogą.

Lite
21.09.2005, 20:03
Pewnie te pytania już tu były, ale nie mam czasu przeszukiwać tego topicu. Co robić by randka lub spotkanie z przyjaciółmi się udało?

Vanillienné
21.09.2005, 20:06
Ach, właściwie nie musisz nic robić, to wszystko jest takie banalne. Wystarczy stopniowo pogłębiać znajomość, ale nie wyskakiwać z flirtami, kiedy jest mała chemia. Przede wszystkim spełniać pragnienia wszystkich simów na spotkaniu.

Hunter666
21.09.2005, 22:20
ja czytałem, że w TS2NŻ jest bardzo mało fryzur i ubrań...
gdzie to czytałyście?
Tak jak Patenka mówiła WYCZYTALIŚMY to w necie. Chyba było gdzieś przetłumaczane na jakiejś stronce czy cuś ;p.

Pawlq
23.09.2005, 13:16
Słuchajcie: Co zrobić aby sim użył wode kolońską!?

Bubcia
23.09.2005, 13:23
U mnie jest tak: kupuję wodę kolońską, kilkam na Sims i tam jest opcja 'Użyj wody kolońskiej' i jak użyje jej to takie kwiatuszki są wokół niego ;)

madziaq
23.09.2005, 13:39
pytanie: czy uwas jak jakas czynnosc jest z blyskawica (chemia) to drugi sim zawsze sie na nia zgadza? gdzies czytalam ze jak widzimy ten piorunek to wtedy nie musimy sie przejmowac czy simy nie za slabo sie znaja, ale u mnie czasem drugi sim nie chce:np. odpowiedziec ile zarabia. i caly trud na marne, pare minusow, a potem zamiast listow milosnych simy w skrzynce znajduja smierdzace listy... ;( jak jest u was?

Pawlq
23.09.2005, 14:47
U mnie jest tak: kupuję wodę kolońską, kilkam na Sims i tam jest opcja 'Użyj wody kolońskiej' i jak użyje jej to takie kwiatuszki są wokół niego ;)
a gdzie kupić!?

madziaq:
U mnie jest tak samo

twój stary
23.09.2005, 15:13
a gdzie kupić!?

madziaq:
U mnie jest tak samo

nie wieszx gdzie kupić wodę kolońską? to ja ci powiem w sklepie-np. w drugiej skórce na przedmieściu.

CoRnEliA :)
23.09.2005, 15:51
Chcialam sie dowiedziec w jaki sposob simka rodzi? czy jedzie do szpitala?
I czy jak sim podwozi malego sima do szkoly to czy widac ją i mozna na niom wejsc i budowac cos w niej?

Kladź
23.09.2005, 15:58
Chcialam sie dowiedziec w jaki sposob simka rodzi? czy jedzie do szpitala? Nie, przynajmniej u mnie ;)
I czy jak sim podwozi malego sima do szkoly to czy widac ją i mozna na niom wejsc i budowac cos w niej? Wiesz co juz mnie czasem dobijasz.... :P Nie można w szkole budowac, a sima małego nie podwoziłam więc tego ci nie powiem...


P.S. I proszę, nie pytaj o czy mozna samemu prowadzić, czy można odwiedzać sąsiadami. Wiesz to naprawde jak narazie nie realne ;)

ANULKA
23.09.2005, 16:01
HEJKA ! JESTEM MIŁOŚNICZKĄ WSZYSTKICH CZĘŚCI SIMSÓW ALE NIE WIEM JAK GRAĆ W NIE NA STRONACH INTERNETOWYCH CZY KTOŚ MÓGŁBY MI POMUC I POWIEDZIAŁ BY MI JAK TO ZROBIĆ O ILE JEST TO MOŻLIWE :con:

Kladź
23.09.2005, 16:07
NIE WIEM JAK GRAĆ W NIE NA STRONACH INTERNETOWYCH CZY KTOŚ MÓGŁBY MI POMUC I POWIEDZIAŁ BY MI JAK TO ZROBIĆ O ILE JEST TO MOŻLIWE :con:

Nie rozumiem Twojego pytania :O Grać w simy na stronach internetowych ? To nie jest możliwe... było the sims online ale nie w Polsce.... a tak w ogóle to dział nocnego zycia

domel-86
23.09.2005, 17:34
Chyba ktoś naopowiadał ci głupot bo w każdą część The Sims da się grać tylko w pojedynkę, i jeśli jesteś fanką ( tak jak napisałaś) to powinnaś to wiedzieć :con:
Oczywiście jak już wcześniej ktoś wspomniał jest The Sims Online i kilka innych MATRIXÓW ale nie w Polsce .

eska199
24.09.2005, 07:58
Skąd wziąść wode kolońską?? ;(

IZuL
24.09.2005, 08:03
Ja mam banalne pytanie :smart:
Jeśli nie moge wgrać gry, bo mam za mało miejsca to co mam zrobić???
Proszę o odpowiedź, wiem, że to idiotyczne, ale ja widzę teraz tylko tą grę i już zapomniałam, jak się wgrywa :O

Vanillienné
24.09.2005, 08:19
Mało miejsca na dysku? A masz XP? Jeżeli tak, możesz użyć defragmentatora dysku. Oróżnij kosz, pousuwaj jakieś śmiecie, z których nie korzystasz.
Zresztą nie wiem, co masz w komputerze.
Nadal mało? Pozostaje zakupienie nowej pamięci.

domel-86
24.09.2005, 08:28
Wodę kolońską kupisz w sklepach na przedmieściu, buteleczki stoją w specjalnych stojakach

Zaria
24.09.2005, 09:28
mam pytanie - czy wampiry mogą mieć dzieci???

cornelia25
24.09.2005, 09:32
mam pytanie - czy wampiry mogą mieć dzieci???
wampirki mogą miec dzieci(to nie znaczy ze ja mam wampirka jakiegos bo nie mam

Zaria
24.09.2005, 10:05
a jakie sie rodza? sa ludzmi czy od razu wampirami??

Rendy
24.09.2005, 10:09
a jakie sie rodza? sa ludzmi czy od razu wampirami??Chyba ludzmi i ktoś pisał że wampirowi i wampirce urodziło się normalne dziecko ale nie jestem pewno


A czy małe dziecko takie raczkujące można ugryść jeśli nie to od jakiego pokolenia można???

Pysia_
24.09.2005, 11:27
PLease odpowiiedzcie !

GDZIE MOGĘ KUPIĆ TRUMNĘ ?!?!

Kladź
24.09.2005, 11:40
PLease odpowiiedzcie !

GDZIE MOGĘ KUPIĆ TRUMNĘ ?!?!

Tam gdzie kupuje sie łózka ;)

!Miśka!
24.09.2005, 11:50
A czy małe dziecko takie raczkujące można ugryść jeśli nie to od jakiego pokolenia można???
Nie dopiero jak bedzie nastolatkiem

Adi
24.09.2005, 11:53
bez senu jakby sie rodziły dzieci wampirami bo by zawsze był malutki, najwcześniej można ugryść nastolatka.

IZuL
24.09.2005, 13:58
he, he, poradziłam sobie B) Rzeczywiście, trochę miejsca na dysku mi zajeły inne gry więc je wywaliłam. W końcu wszystko dla the sims nocne życie ;P

Pysia_
24.09.2005, 15:12
Czemu u mnie nie widać domów sąsiadów ?!
BO właśnie grałam po raz 2 ale teraz dopiero zauważyłam że nie widać domów sąsiadów ! CZEMU ?! ;( ;( :(

Ps. Ile kosztują ramy na kompa ?? zę do kupić około 300 ram to ile bym musiała zapłacić ??

berata
24.09.2005, 15:36
Czemu u mnie nie widać domów sąsiadów ?!
BO właśnie grałam po raz 2 ale teraz dopiero zauważyłam że nie widać domów sąsiadów ! CZEMU ?! ;( ;( :(

Wejdź w opcje gry i jest tam zakładka 'opcje podglądu parceli'. Tam musisz ustawić jaki chcesz zasięg widoku, czy chcesz, aby byli widoczni sąsiedzi (ich domy), ozdoby etc. Pamiętaj też, że jeśli masz domek postawiony na jakimś odludziu, z dala od innych domów, to ich widzieć nie będziesz, bo będą za daleko.

Kalasznikov
24.09.2005, 20:47
Myslę, że działają, bo nad tymi kodami jest napis "Tajne kody - działają też w The sims 2 oraz dodatku Na studiach"


mam problem, bo mi się wogole nie otwiera konsolka z kodami. Naciskam kombinację klawiszy ale nie działa. Pomoże mi ktoś?

berata
24.09.2005, 20:59
mam problem, bo mi się wogole nie otwiera konsolka z kodami. Naciskam kombinację klawiszy ale nie działa. Pomoże mi ktoś?
Masz zainstalowany program cursor xp? Jeśli tak, to musisz go usunąć, bo używa on tych samych skrótów klawiszowych, więc nie możesz wywołać okna do kodów.

Kalasznikov
24.09.2005, 21:25
Kurcze berata trafiłaś! Mam zainstalowane, potrzebne mi jest no ale jesli tak to wygląda no to wykasuje...

Pawlq
24.09.2005, 21:31
Dlatego uważam że Xp jest do dupy ;)
Bo ma dużo błędów!

Na temat:
Jak zrobić garaż tak aby sim nie wchodził do domu przez garaż?

Lapis_Lasuli
24.09.2005, 21:38
Dlatego uważam że Xp jest do dupy ;)
Bo ma dużo błędów!

Na temat:
Jak zrobić garaż tak aby sim nie wchodził do domu przez garaż?
Powiedział co wiedział.
A co do pytania: zbudować garaż obok domu?

Pawlq
24.09.2005, 21:48
ta...
Ale mnie wkurza jak wchodzą garażem jakby nie było dzwi!

Kalasznikov
25.09.2005, 09:59
dobra, mam jeszcze dwa pytanka:
1 Jak można stać się wampirem?
2 Jak można jeździć do pracy własnym autem? Bo przyjeżdża po mnie rozklekotany gruchot, a jak klikne na swoim aucie i ;Idż do pracy, to mój sim idzie do podstawionego auta.

Rendy
25.09.2005, 10:05
1 Jak można stać się wampirem?Musi cię ugryść wampir chyba musicie się lubieć albo musisz go nakłonić nie wiem bo nż kupie dziś:)

Kalasznikov
25.09.2005, 10:09
Musi cię ugryść wampir chyba musicie się lubieć albo musisz go nakłonić nie wiem bo nż kupie dziś:)

Dobra na razie pytań tyle, jak coś bedę miał to się spytam, narazie bye all i uwaga dla tych którzy nie kupili NŻ: KUPUJCIE JAK NAJSZYBCIEJ!!!

Rendy
25.09.2005, 10:12
NŻ: KUPUJCIE JAK NAJSZYBCIEJ!!!Wiem ja kupie dziś w carefur w Krakowie mam nadzieje że jest tam ;(

Shady Lade
25.09.2005, 10:20
A jaką konbinacje klawiszy robisz?

CTRL + SHIFT + B
czy
CTRL + SHIFT + C

??

Nindë
25.09.2005, 10:53
A jaką konbinacje klawiszy robisz?

CTRL + SHIFT + B
czy
CTRL + SHIFT + C

??

CTRL+ SHIFT+C - mnie ta kombinacja działa..

Kalasznikov a te pytanie dotyczące samochodu..Musisz sima który jedzie do pracy ustanowić właścicielem tego samochodu..Wtedy nie będzie po tego sima przyjeżdzać samochód ale będzie mógł pojechać własnym.. ;)

Kalasznikov
25.09.2005, 11:56
Wiem ja kupie dziś w carefur w Krakowie mam nadzieje że jest tam ;(


Kup lepiej w Media Markt, ja kupiłem tam za 66 zł. A w carefourze nie wiem ile kosztuje bo w moim mieście go nie ma. Mam tylko Tesco I Leclerc, i buduja Reala :P

Kalasznikov
25.09.2005, 11:57
CTRL+ SHIFT+C - mnie ta kombinacja działa..

Kalasznikov a te pytanie dotyczące samochodu..Musisz sima który jedzie do pracy ustanowić właścicielem tego samochodu..Wtedy nie będzie po tego sima przyjeżdzać samochód ale będzie mógł pojechać własnym.. ;)

THX, Z konsolką już sobie poradziłem, z autem tez ;)

Doris
25.09.2005, 12:08
Wiem ja kupie dziś w carefur w Krakowie mam nadzieje że jest tam
Ale o który carrefour ci chodzi o ten koło koscioła czy ten na zakopiance?
Wczoraj byłam z dziadkiem koło koscioła i nie ma tam sims Nż,co prawda byłam zdziwiona,bo również byłam w tesco na prokocimiu,ale tam też nie było gry...jedyny ratunek to media markt albo empik.

Basiunia
25.09.2005, 12:26
Jeszcze jedno pytanko :) Chodzi mi o malowanie paznokci. Ogladalam na jakiejs stronie oficjalny filmik z Nightlife i tam wszystkie simki mialy pomalowane paznokcie. Czy wiecie jak to zrobic ?

rainne
25.09.2005, 13:09
po prostu wybierasz taki skin sima, który ma pomalowane pazurki (a sporo z dodatkowych ubranek ma je na kolorowo). nie ma w grze jakiejś opcji typu "pomaluj paznokcie".

Basiunia
25.09.2005, 13:13
Dzieki za odpowiedz... wczeniej przed NZ sciagalam skiny z pomalowanymi paznokciami, ale mialam nadzieje, ze teraz bedzie taka opcja, ze niezaleznie od ubrania sim bedzie mial pomalowane paznokcie.
Ale ok dzieki jeszcze raz :D

ClioV6
25.09.2005, 20:53
gdy chcem zainstalować ten dodatek to pojawia się to
http://img240.imageshack.us/img240/7117/beztytuu2tw.png (http://imageshack.us)

co muszę zrobić ??
i gdzie zainstalować dodatek ??

dzięki z góry ;P

berata
25.09.2005, 21:09
gdy chcem zainstalować ten dodatek to pojawia się to
http://img240.imageshack.us/img240/7117/beztytuu2tw.png

co muszę zrobić ??
i gdzie zainstalować dodatek ??

dzięki z góry ;P
Wejdź w ...\Moje dokumenty\EA Games i tutaj powinien być folder The sims 2. Skopiuj go i wklej gdzieś w bezpieczne miejsce na dysku. Przyda się w wypadku, gdy instalacja pójdzie nie tak, jak powinna. Później, gdy drugi raz będziesz próbował/a zainstalować NŻ i pokaże się te okno kliknij na OK i instaluj... I pamiętaj, żeby dodatek instalować w innym katalogu niż The sims 2, czy dodatek Na studiach.

ClioV6
25.09.2005, 21:17
Wejdź w ...\Moje dokumenty\EA Games i tutaj powinien być folder The sims 2. Skopiuj go i wklej gdzieś w bezpieczne miejsce na dysku. Przyda się w wypadku, gdy instalacja pójdzie nie tak, jak powinna. Później, gdy drugi raz będziesz próbował/a zainstalować NŻ i pokaże się te okno kliknij na OK i instaluj... I pamiętaj, żeby dodatek instalować w innym katalogu niż The sims 2, czy dodatek Na studiach.

berata nie wiem jak Ci dziękować
jesteś super
:*

Kalasznikov
26.09.2005, 12:57
mam pytanie: jak zainstalować ten pacth do karaoke? i proslibtm o bezpośredniego linka do tego fajnego auta którego nie ma w grze :)

herbatka
26.09.2005, 14:32
mam pytanie: jak zainstalować ten pacth do karaoke? i proslibtm o bezpośredniego linka do tego fajnego auta którego nie ma w grze :)



Patch do karaoke dajesz do tego samego folderu co dodatki czyli do Downloads

she
26.09.2005, 15:35
Aa więc co zrobić, żeby wykasować wszystkie meble etc
A zostawić ubrania, fryzury i makijarze.
No bo jeśli kliknę na "wyłacz obiekty zmodyfikowane" to z fryzurami łacznie ;/

berata
26.09.2005, 15:42
Aa więc co zrobić, żeby wykasować wszystkie meble etc
A zostawić ubrania, fryzury i makijarze.
No bo jeśli kliknę na "wyłacz obiekty zmodyfikowane" to z fryzurami łacznie ;/
Ten (http://forum.thesims.pl/showthread.php?t=12706) program posegreguje Ci wszystkie dodatki w Downloads wg kategorii i usuniesz co będziesz chiał/a.

Wampirencja
26.09.2005, 16:05
a teraz kolejne pytanie z serii "niezlaezni nastolatkowie". jak wysłąć sima na studia tak, aby figurował jako "młody dorosły" a wyglądał jak nastolatek?
SimPe sobie z tym nie radzi....

Vanillienné
26.09.2005, 16:56
Właśnie że sobie radzi. Kiedy jest nastolatkiem, włączas SimPe i wybierasz opcję 'On Campus' czy jakoś tak... Może po prostu nie masz wersji zaktualizowanej do University.
Wiem, że się da, bo kiedyś tak robiłam.

EDIT: Aha, żeby figurował jako młody dorosły... rzeczywiście, może się nie dać... ale na prawdę nie warto psuć sobie gry takim kombinowaniem.

Pawlq
26.09.2005, 16:57
A ja pytanie do kodu:
Wpisuje kod aspirationpotions 35000(coś takiego - nie pamietam) Bo chceiałem simowi powiekszyć punkty, ale wyzerowało mi do 0 - dlaczego?

Wampirencja
26.09.2005, 17:13
Pyanie numer 2 (z serii "kurde, czemu mam taki byle jaki komputer"). filmiki. własciwie nieważne gdzie to wkleję, dotyczyny ts2.
mój komputer nie obsługuje "filmowania" wielkich wydarzeń (ak ślub, pierwszy pocałunek itp) w tej jakże hollywoodzki sposób. jest jakiś sposób na włączenie tego? (to nie wina karty graficznej.)

insolence
26.09.2005, 17:18
Pewnie trochę nie na temt, ale problem mam poważny..
Nie znam się za bardzo na sprzęcie komputerowym, jednak wiem, że wymagania co do gry spełniam. Jednak po jej uruchomieniu, wybraniu otoczenia, drzewa stają się białymi pudełkami, a gdy wejdę w którąś z rodzin, dom nie posiada kolorów ani pomieszczenia. Są całe białe z dziwnymi napisami..
Nie wiem dlaczego tak się dzieje. Ale to cholernie przeszkadza, bo ani tapet nie widać. Niczego..

Ktoś pomoże? :(

Rendy
26.09.2005, 17:27
Czy czsami do nż nie trzeba lepszej karty graficznej bo jak miałam ns to był obaz wyśmienity a teraz taki troche zamazany ;)

lay
26.09.2005, 18:27
A ja pytanie do kodu:
Wpisuje kod aspirationpotions 35000(coś takiego - nie pamietam) Bo chceiałem simowi powiekszyć punkty, ale wyzerowało mi do 0 - dlaczego?

Jest trochę lepszy sposób (według mnie) na dodanie sobie punktów aspiracji (i przy okazji reutacji, oczywiście jak masz dodatki). Wystarczy wpisać kod boolProp testingCheatsEnabled [true/false] i kliknąć wraz z ctrl na pragnienie sima, dzieki temu ono się spełni...

madziaq
26.09.2005, 20:42
co mozna zrobic z wirusem ktorego sim/ka zrobil/a w nagrodzie z pracy nauka? robi sie go tylko po to zeby wyrzucic? nie mozna nikogo otruc albo cos? lekasrtwo mozna wyrzucic, sprzedac lub zazyc a wirus co? taki pikus?

Kalasznikov
26.09.2005, 21:48
wklejam tego patcha do downloads ale nie słysze jak simy śpiewają

herbatka
26.09.2005, 23:10
wklejam tego patcha do downloads ale nie słysze jak simy śpiewają



Mnie zadzalalo po kilkukrotnym uruchomieniu gry. Oni strasznie falszuja :)

domel-86
27.09.2005, 03:06
mi karaoke-fix zadziałał odrazu B) ale wcale nie jest lepiej z tym że słyszę jak śpiewają bo fałszują

ClioV6
27.09.2005, 15:59
poszukuję przedmiotu do NŻ
jeżeli sim o nim pomyśli to wszystkie potrzeby się uzupełniają
miałem taki do zwykłej 2 ,a teraz go nie ma
proszę o pomoc ;)

madziaq
27.09.2005, 16:54
poszukuję przedmiotu do NŻ
jeżeli sim o nim pomyśli to wszystkie potrzeby się uzupełniają
miałem taki do zwykłej 2 ,a teraz go nie ma
proszę o pomoc ;)

moze obraz? jak klikniesz z prawej to uzupelniasz potrzeby
na srodku - uzupelniasz umiejtenosci,
a z lewej sa opcje z praca, szKola, dodawaniem/odejmowaniem dni

tu adres:
!!TU!! (http://www.simchaotics.com) potem kliknij w MEROLA'S SIMS 2 i w czwarty obrazek od dolu :P

sa tam tez obrazy tylko do potrzeb albo aspiracji.

ClioV6
27.09.2005, 18:26
madziaq dzięki :*

Lea
28.09.2005, 00:11
Pewnie trochę nie na temt, ale problem mam poważny..
Nie znam się za bardzo na sprzęcie komputerowym, jednak wiem, że wymagania co do gry spełniam. Jednak po jej uruchomieniu, wybraniu otoczenia, drzewa stają się białymi pudełkami, a gdy wejdę w którąś z rodzin, dom nie posiada kolorów ani pomieszczenia. Są całe białe z dziwnymi napisami..
Nie wiem dlaczego tak się dzieje. Ale to cholernie przeszkadza, bo ani tapet nie widać. Niczego..

Ktoś pomoże? :(
Wina sterownikow do karty graficznej. Wgraj albo nowsze albo... starsze na ktorys bedzie dobrze :D

Hunter666
28.09.2005, 08:26
Mam takie pytanie odnośnie "Warsztatu". Czy Wy również w sekcji nastolatki/okulary macie ikonkę ze znaczekiem "Nocnego Życia" mimo iż nie pojawiają się żadne szkła po wybraniu tej opcji??

Krisss
28.09.2005, 10:23
Mam pytanie aby módz zainstalowac simsy nocne życie to trzeba miec np Sims 2 lub Sims 2 na studiach?

Natalia
28.09.2005, 13:04
Musisz mieć grę The Sims 2

madziaq
29.09.2005, 12:59
pyt: czy u was tez obrazy przeniesione z innego domu w ekwipunku sima nie zniakaja przy niskich scianach? troche to denerwujace :P

Pysia_
29.09.2005, 15:31
Mam pytanko, a brzmi ona tak:
Czemu moi simowie, którzy są WAMPIRAMI nie chcą w dzień iść spać ?? :con: A i jak wyjdą na słońce to się spalają i wracam nimi do domu ( potrzeba energi na czerwonym) i chce ją położyć do trumny a nie ma opcji ŚPIJ ! Czemu ??

Ps. Niczego nie ściągałam z netu.

2 pytanie:
Mam pełno okien na około domku i nic !! Nie ma wogule światła ;( Robie i robie okna na cały domek i co 0 światła !! ;( Dlaczego ??

Hunter666
29.09.2005, 17:00
Masz po prostu jakiś błąd w grze lub systemie bo u mnie ten problem bynajmniej się nie pojawia.

Ja rozumiem że niektóre z moich pytań mogą wprowadzać w zakłopotanie ale sprawdzenie czy w Warsztacie występuje dana ikonka to chyba nie jest jakiś nadintelektualny wysiłek(patrz strona wcześniej).
Kolejny wątek trylogii p.t. "Mam pytanie..." tyczy się rodziny niejakich Marzycieli. Otórz wgrałem całą sagę simów 2 po kolei nie tykając nawet Marzycieli (to był rym parzysty). W nocnym życiu w mieszkaniu w/w rdziny panuje lekki chaos. Mówiąc prościej nie ma już rachunków do zapłacenia, na stole leży tacka po "gotowym daniu" a Szczepek ma parę nowych wspomnień. Jako iż na sklerozę nie cierpię wykluczam możliwość grania tą rodziną po instalacji simów. Dla odmiany moje pytanie brzmi-czy każdy tak ma??

Vanillienné
29.09.2005, 17:02
A co to za wspomnienia?

rainne
29.09.2005, 17:31
Mam takie pytanie odnośnie "Warsztatu". Czy Wy również w sekcji nastolatki/okulary macie ikonkę ze znaczekiem "Nocnego Życia" mimo iż nie pojawiają się żadne szkła po wybraniu tej opcji??
tak, mam taką ikonkę i też nic się nie dzieje po wybraniu tego elementu... faktycznie ciut dziwne :)

Rendy
29.09.2005, 18:23
tak, mam taką ikonkę i też nic się nie dzieje po wybraniu tego elementu... faktycznie ciut dziwne :)No dziwne dopiero to dziś to zauwazyłam dziwne :con: :wacko:

Hunter666
29.09.2005, 19:11
Dziękuję za rozwianie moich wątpliwości.
Te wspomnienia to np. "gotowe danie to potrawa, która mi nie wyszła" lub "Liliana i ja całujemy się gorąco". Jeszcze w dodatku "na studiach" było wszystko ok ale w "nocnym życiu" zaszły właśnie te wyżej wymienione zmiany.

patenka
30.09.2005, 16:02
Jak się nazywa ta maszyna któą jak się za duzo urzywa to sim ma aspiracje związaną z serem? Co trzeba zrobic aby stać się wampirem, słyszałam, że wystarczy poromawiać z wampirem i wtedy on ugryzie sima/simke ale moja simka przegadała z nim całą noc i nic się nei stało!

Orzech
30.09.2005, 16:15
Jak się nazywa ta maszyna któą jak się za duzo urzywa to sim ma aspiracje związaną z serem? Co trzeba zrobic aby stać się wampirem, słyszałam, że wystarczy poromawiać z wampirem i wtedy on ugryzie sima/simke ale moja simka przegadała z nim całą noc i nic się nei stało!

Kula NOwyTySens czy jakoś tak... No taka kula xP

rainne
30.09.2005, 17:45
Jak się nazywa ta maszyna któą jak się za duzo urzywa to sim ma aspiracje związaną z serem? Co trzeba zrobic aby stać się wampirem, słyszałam, że wystarczy poromawiać z wampirem i wtedy on ugryzie sima/simke ale moja simka przegadała z nim całą noc i nic się nei stało!
wampirem najłatwiej się stać sposobem, a mianowicie - zaprzyjaźnić się z nim i za punkty wpływu, namówić go aby ugryzł kogoś z domowników, z którymi mieszkamy. np. żona namawia wampira aby ugryzł jej męża. następnie, mąż kąsa żonę - i tak mamy dwa wampiry. a wyleczyć się można z wampiryzmu za pomocą leku sprzedawanego przez cygańską swatką, także zawsze można jedną osobę szybko odmienić.

Gryska
30.09.2005, 18:14
Czy ktoś zna przedmioty, które podnoszą np. aspiracje i przedmioty na maxa w NŻ?
We wcześniejszych częściach był Multipainting, ale niestety tutaj nie działa. Help!! :o)))

rainne
30.09.2005, 19:34
Czy ktoś zna przedmioty, które podnoszą np. aspiracje i przedmioty na maxa w NŻ?
We wcześniejszych częściach był Multipainting, ale niestety tutaj nie działa. Help!! :o)))
mi multipainting działa... a jak nie w ten sposób, to zawsze pozostaje kod boolprop testingcheatsenabled true (http://forum.thesims.pl/showthread.php?t=13657&page=1)

Gryska
30.09.2005, 20:12
No i pojawił się kolejny problem... A mianowicie nie mogę kupić podjazdu dla samochodu, a w zasadzie umieścić go na parceli. Niby jest "zielony", ale "łapka" za nic nie chce go upuścić. Samochód natomiast daje się postawić po kupieniu na trawie, ale nie da się nim jeździć. Wyskakuje mi info, że "aby pojazd mógł wrócić na parcelę, nalezy wybudować podjazd"

Czy ktoś może mi pomóc?

berata
30.09.2005, 20:16
No i pojawił się kolejny problem... A mianowicie nie mogę kupić podjazdu dla samochodu, a w zasadzie umieścić go na parceli. Niby jest "zielony", ale "łapka" za nic nie chce go upuścić. Samochód natomiast daje się postawić po kupieniu na trawie, ale nie da się nim jeździć. Wyskakuje mi info, że "aby pojazd mógł wrócić na parcelę, nalezy wybudować podjazd"

Czy ktoś może mi pomóc?
Może stawiasz go za bardzo po prawej stronie parceli? Aby móc postawić podjazd te 'kwadraciki' po jego prawej stronie muszą wszystkie się zmieścić na parceli. Spróbuj postawić podjazd bardziej na lewo i powinno się udać.

Gryska
30.09.2005, 21:11
Może stawiasz go za bardzo po prawej stronie parceli? Aby móc postawić podjazd te 'kwadraciki' po jego prawej stronie muszą wszystkie się zmieścić na parceli. Spróbuj postawić podjazd bardziej na lewo i powinno się udać.

No właśnie w tym jest problem, że on wogóle nie da się zostawić na parceli. Ani z praawej, ani z lewej, ani pośrodku... :o((( Straszna lipa bo mi się Simka mocno samochodu domaga, aspiracje lecą w dół, a ja za cholerę nie mogę tego naprawić...:(

Może od nowa odinstalować i zainstalować całą grę??

berata
30.09.2005, 21:27
No właśnie w tym jest problem, że on wogóle nie da się zostawić na parceli. Ani z praawej, ani z lewej, ani pośrodku... :o((( Straszna lipa bo mi się Simka mocno samochodu domaga, aspiracje lecą w dół, a ja za cholerę nie mogę tego naprawić...:(

Może od nowa odinstalować i zainstalować całą grę??
Wątpię, żeby przeinstalowanie gry coś dało. Może to przez dodatki z neta, które powodują wiele najróżniejszych błędów w grze. Jeśli jakieś masz, to je przenieś z downloads w jakieś miejsce na komputerze i sprawdź, czy się uda bez nich. Spróbuj jeszcze wejść na jakąś inną pustą parcelę i tam zobacz, czy da się stawiać garaż. Może parcela, na której Twoja simka ma dom jest jakaś feralna i pomoże przeprowadzka? No i jeszcze jedno mi się nasuwa na myśl. Czy ogólnie działa Ci tryb budowania w grze? Jeśli nie, to na pewno podjazdu nie postawisz. Wybacz to pytanie, ale taka możliwość też istnieje. Jeśli nic z tego, co podałam nie pomoże, to już pojęcia nie mam. :|
I jakby co, to tutaj (http://forum.thesims.pl/showthread.php?t=22400&page=1&pp=10) masz poradnik jak buduje się garaż. Może coś robisz nie tak?

Pysia_
01.10.2005, 10:22
Hej !
Dzisiaj kiedy włączyłam The Sims 2 Nocne Życie wyskoczyla mi jakaś ramka o:
rzeczach jakiś zmodyfikowanych !
I pisze czy mam je włączyć czy zostawić wyłączone !

CO MAM WYBRAĆ I O CO CHODZI ?

Kladź
01.10.2005, 10:34
Hej !
...wyskoczyla mi jakaś ramka o:
rzeczach jakiś zmodyfikowanych !
I pisze czy mam je włączyć czy zostawić wyłączone !

CO MAM WYBRAĆ I O CO CHODZI ?

Jeśli zaznaczysz że mają być włączone to będą wszystkie dodatki z netu, jeśli wyłączone to nie będzie żadnych dodatków z netu ;:)

Pysia_
01.10.2005, 10:37
Jeśli zaznaczysz że mają być włączone to będą wszystkie dodatki z netu, jeśli wyłączone to nie będzie żadnych dodatków z netu ;:)

Acha thx :* A jak zaznacze to gra mozę się zepsóć czy coś ?? (jeżeli włącze)

madziaq
01.10.2005, 10:39
Hej !
Dzisiaj kiedy włączyłam The Sims 2 Nocne Życie wyskoczyla mi jakaś ramka o:
rzeczach jakiś zmodyfikowanych !
I pisze czy mam je włączyć czy zostawić wyłączone !

CO MAM WYBRAĆ I O CO CHODZI ?

chodzi o dadatki z internetu. jesli wylaczych to nie bedziesz miec zadnych sciagnietych mebli czy fryzur. one podobne moga psuc gre. u mnie jest wszyskto ok

Pysia_
01.10.2005, 10:53
Acha thx :*

A jeszcze jedno gdyby jednak PSUŁO MI GRe to jak je WYŁĄCZE lub USUNE to z grą znowu wtedy by było OK ??

patenka
01.10.2005, 11:17
Acha thx :*

A jeszcze jedno gdyby jednak PSUŁO MI GRe to jak je WYŁĄCZE lub USUNE to z grą znowu wtedy by było OK ??
Tak, w tedy będzie wszytko O.K.

Kati_Simka
01.10.2005, 12:38
a MÓJ PROBLEM:

PRÓBUJĘ WŁĄCZYĆ SIMSY, ŻEBY ROBIC WRESZCIE KOLEJNY ODCINEK MOJEGO FS, ALE NIESTETY, GDY TYLKO WYBIORĘ OTOCZENIE I RODZINKĘ W KTÓRJ CHCE GFRAĆ....ALBO SIE ŁADUJE PRZEZ PÓŁ GODZINY AŻ WRESZCIE KOMP SIE WYLACZA, ALBO WLĄCZA SIE, ALE NIE MOGE STEROWAC SIMAMI I CALY CZAS JEST PAUZA


POMOCY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kladź
01.10.2005, 12:56
a MÓJ PROBLEM:

PRÓBUJĘ WŁĄCZYĆ SIMSY, ŻEBY ROBIC WRESZCIE KOLEJNY ODCINEK MOJEGO FS, ALE NIESTETY, GDY TYLKO WYBIORĘ OTOCZENIE I RODZINKĘ W KTÓRJ CHCE GFRAĆ....ALBO SIE ŁADUJE PRZEZ PÓŁ GODZINY AŻ WRESZCIE KOMP SIE WYLACZA, ALBO WLĄCZA SIE, ALE NIE MOGE STEROWAC SIMAMI I CALY CZAS JEST PAUZA


POMOCY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Sprawdź dodatki z netu taki temat z programem do sprawdzania szkodliwych dodatków był w poradnikach. Spróbuj tez reinstal ;)

Kati_Simka
01.10.2005, 13:00
Kladziu, a gdzie dokładnie???? Nuie hcce stracić moich rodzin przez głupią reinstalke. prosze, powiedz gdzie dokladnie jest ten poradnik....albo napisz mi na GG....

rainne
01.10.2005, 14:28
Kladziu, a gdzie dokładnie???? Nuie hcce stracić moich rodzin przez głupią reinstalke. prosze, powiedz gdzie dokladnie jest ten poradnik....albo napisz mi na GG....
może tu http://forum.thesims.pl/showthread.php?t=12706

Pysia_
01.10.2005, 17:24
HELP MY ;( :1smutny:

KIedy wejdę do miłowa lub do przedmieścia albo na jakąś uczelnie to NIE MA MOICH simów !! Których zbudowałam !! Np. w miłowie miałam swoją rodzinkę M. i chciałam na nią wejść i nie ma ich !! TYLKO JEST ICH DOMEK !! CZEMU ?!
Rodziny Ćwir lub BIedak i innych nie mam !! TYLKO ICH DOMKI CZEMU ?? ;( :1smutny:

Alex99
01.10.2005, 18:53
Czy ktoś mi poda przwdziwy link do pobrania pacha do karaoke?

Lapis_Lasuli
01.10.2005, 18:59
TU (http://shaklin.sh.funpic.org/modules/PDdownloads/viewcat.php?cid=9) jest patch do karaoke. Nazwa - karaoke fix. Już ktoś to pisał.

Kash
01.10.2005, 20:14
Mam pewne pytanie:

Mam Simów, a NŻ jeszcze nie. Jeśli zainstaluję NŻ, to jak będę mogła ustawić tym starym Simom "Co kręci/odrzuca" ?

berata
01.10.2005, 20:41
Mam pewne pytanie:

Mam Simów, a NŻ jeszcze nie. Jeśli zainstaluję NŻ, to jak będę mogła ustawić tym starym Simom "Co kręci/odrzuca" ?
Simowie stworzeni przed zainstalowaniem dodatku będą to mieli ustawione losowo, ale w wyposażeniu mają 'Przenośny pojemnik NowyTy', dzięki któremu mogą zmieniać to, co ich kręci/odrzuca. Wystarczy kliknąć simem na siebie samego i wyprać opcję 'Wypij z przenośnego pojemnika NowyTy' i pojawi się okienko, w którym będzie można to ustawić. Sim z pojemnika może skorzystać tylko raz. Później zmienia już sobie to, co go kręci/odrzuca dzięki nowej maszynie za punkty aspiracji, czyli tak, jak to robią simowie stworzeni po zainstalowaniu NŻ.

Zaria
02.10.2005, 14:26
Ja mam pytanie - gdzie można się zaopatrzyć w perfumy? (woda kolonska)

madziaq
02.10.2005, 14:53
Ja mam pytanie - gdzie można się zaopatrzyć w perfumy? (woda kolonska)

w sklepie 'druga skora' albo ' na rogu' stojak jest na blacie przy kasie

Gryska
02.10.2005, 21:07
Wątpię, żeby przeinstalowanie gry coś dało. Może to przez dodatki z neta, które powodują wiele najróżniejszych błędów w grze. Jeśli jakieś masz, to je przenieś z downloads w jakieś miejsce na komputerze i sprawdź, czy się uda bez nich. Spróbuj jeszcze wejść na jakąś inną pustą parcelę i tam zobacz, czy da się stawiać garaż. Może parcela, na której Twoja simka ma dom jest jakaś feralna i pomoże przeprowadzka? No i jeszcze jedno mi się nasuwa na myśl. Czy ogólnie działa Ci tryb budowania w grze? Jeśli nie, to na pewno podjazdu nie postawisz. Wybacz to pytanie, ale taka możliwość też istnieje. Jeśli nic z tego, co podałam nie pomoże, to już pojęcia nie mam. :|
I jakby co, to tutaj (http://forum.thesims.pl/showthread.php?t=22400&page=1&pp=10) masz poradnik jak buduje się garaż. Może coś robisz nie tak?

Z trybem budowania ok. Takie rzeczy ponoć dzieją się z piratami, ale mnie to nie dotczy... :o)))
I już wiem, co się stało z tym podjazdem :o))) Może komuś się ta informacja przyda.Otóż: przy budowaniu podjazdu należy BEZWGLĘNIE wyłączyć funkcję "moveobjects". Wtedy łapka "puszcza" podjazd i wszystko jest ok.
Buziaki i dzięki za pomoc :o)))

kassia
03.10.2005, 13:57
ja mam takie pytanko;
jak wiekszosc wie, grac w simsy z kodami jest o wiele fajniej i przyjemniej :) ja mam taki problem; jaka kombinacja klawiszy otworzyc okienko do wpisania kodow? mam simsy studia i nz i za nic ctrl + shift + c nie dziala ;/ zanim zainstalowalam oba dodatki wszystko dzialalo.... co to moze byc?

Kalasznikov
03.10.2005, 19:28
Miałem ten sam problem. Jeśli masz zainstalowany program Cursor XP, a nie chcesz go kasować. To wejdż w panel sterowania->mysz->zakładka cursor XP-> Opcje->właściwości->Uruchom program Cursor XP za pomocą otwierasz to i klikasz delete.

Mnie zadzalalo po kilkukrotnym uruchomieniu gry. Oni strasznie falszuja :)
Jeśli sim ma dużo punktów kreatywności to nie fałszuje.


berata edit: Nie pisze się 2 postów pod rząd!

Mgiełka
03.10.2005, 19:41
ja mam takie pytanko;
jak wiekszosc wie, grac w simsy z kodami jest o wiele fajniej i przyjemniej :) ja mam taki problem; jaka kombinacja klawiszy otworzyc okienko do wpisania kodow? mam simsy studia i nz i za nic ctrl + shift + c nie dziala ;/ zanim zainstalowalam oba dodatki wszystko dzialalo.... co to moze byc?

Ja w jednej fajne gazecie (GameStarPlus) wyczytałam takie coś: "Uwaga! Jeśli okno konsoli nie pojawia się, wciśnij najpierw [Ctrl][Shift][B], a dopiero później [Ctrl][Shift][C].

Ja tego nie próbowała, bo nie mam alni na studiach ani nocnego życia, a w zwykłych mi działa normalnie [Ctrl][Shift][C]. B)

Zaria
05.10.2005, 16:39
oka... ja mam znow dwa pytanie

1. o co chodzi z poczta milosna i jak ja "uzywac" / dostawac ja
2. o co chodzi z aspiracja smazonego sera :O byla cos takiego chyba

Lapis_Lasuli
05.10.2005, 17:19
oka... ja mam znow dwa pytanie

1. o co chodzi z poczta milosna i jak ja "uzywac" / dostawac ja
2. o co chodzi z aspiracja smazonego sera :O byla cos takiego chyba
1. Jej się chyba nie da używać. Po prostu po randce możesz dostać (bodaj) pachnący lub brzydko pachnący list, w zależności jaka była randka.
2. Po prostu, sim wiąże wszystko ze smażonym serem ;) chce jeść ser czy rzeczy serowe.

Zaria
05.10.2005, 17:33
a jak zdobyc ta aspiracje smazonego sera?