PDA

Zobacz pełną wersję : Wampir


Allexander
17.09.2005, 10:34
JA nie chce byc wampirem co mam zrobic żeby nim nie być??
Czy mójm sima zawsze taki będzie??
Pomóżcie :( ;(

Elmo
17.09.2005, 10:38
Wezwij swata i kup eliksir

Allexander
17.09.2005, 10:58
acha
Dzięki!A swatka w czym mi pomoże
????????????????

Toxic
17.09.2005, 11:04
kupisz u niej elikslir który odeminia simy wampiry w normalne :)

Marvia
17.09.2005, 11:06
po wpisaniu kodu [czliknięciu na simke] boolProptestingCheatsEnabled true jest opcja że można zrobić z człowieka wampira i odwrotnie. Mi się wydają ze mają skóre niebieską xD Ale zamiana była boska, spadłam krzesła ze śmiechu.

!Miśka!
17.09.2005, 11:08
Jaka opcja gadaj szybko!!!

moniak1993
17.09.2005, 11:11
Taki temat juz był : http://forum.thesims.pl/showthread.php?t=22237

Wy jestescie tacy wygodni, zeby wszystko wam na tacy podać.... a regulaminu pewnie nie przeczytales.. od co...pff.... ucz sie korzystac z wyszukiwarki!

!Miśka!
17.09.2005, 11:19
Ale tam sie pytała jak zostać wampirem a on/ona jak nim nie być

Marvia
17.09.2005, 11:31
opcja "make vampire" żeby się stać wampirem a żeby nie być to "cośtam Vampire" na litere ce, po wpisaniu kodu jak sie kliknie na simke to jest na samym końcu^^

...Martini.....
17.09.2005, 12:20
A jakie wy spotkaliście wampiry? Ja tylko Hrabine Daniele Motorek...

Macio
17.09.2005, 12:49
Kurde tyle fajnuch zeczy jest w nocnym zyciu a ja go nie mam no jasny gwint. A to jest jeszcze lepsze. JA CHJCE NOCNE ZYCIE.

Mgiełka
17.09.2005, 13:04
Kurde tyle fajnuch zeczy jest w nocnym zyciu a ja go nie mam no jasny gwint. A to jest jeszcze lepsze. JA CHJCE NOCNE ZYCIE.

Już wszyscy napewno o tym wiedzą! :con: Nie musisz w każdym temacie nabijać postu typu "Ja chce mieć TS2NŻ" :con: To się robi troche wkurzające. :O

!Miśka!
17.09.2005, 13:43
Ja spotkałam tylko Wolfsgang Hrabia jakiś tam

klakla999
17.09.2005, 13:52
ja tam jakiś dwóch...

Nindë
17.09.2005, 14:19
Ja spotkałam jakąś Hrabine E...coś tam..Jakieś dziwaczne imię.. :| Udało mi się z nią zaprzyjaźnić, zaprosiłam ją do domu..i udało mi się stworzyć wampirka ! :D Ale jej siostra i ona sama nie chciała być..to jej musiałam eliksir kupić..ech..te ich nastroje..Najlepsza opcja wampira to przyleć tutaj.. :D Sim zamienia się w nietoperza.. :D :D

vivien
17.09.2005, 14:30
mi się on wtedy kojarzy z batmanem :D (chodzi mi o zdjęcie w KŚ Gry :P)

Kati_Simka
18.09.2005, 07:31
Ja nie spotkałam żadnego wampira. Nie wiem kiedy one są. Chodzę prawie codziennie w nocy do klubów, do kregielni i... NIC!!!! pomóżcie gdzie o n i są????

domel-86
18.09.2005, 07:55
Ja też nie spotkałem jeszcze żadnego VAMPira, chociaż wczoraj długo już grałem.
Catherina czy jak ci tam, ciebie wqrza jak ktoś pisze że np. "chce mieć TS2NŻ" a mnie wqrzają takie forumowiczki jak ty co każdemu uwagę zwracają w końcu forum służy do wymiany opini ;) nie bierz tego do siebie...

Nindë
18.09.2005, 08:03
Ja nie spotkałam żadnego wampira. Nie wiem kiedy one są. Chodzę prawie codziennie w nocy do klubów, do kregielni i... NIC!!!! pomóżcie gdzie o n i są????
Wampiry można spotkać w kasynach oczywiście nocą tak około 23..a potem siedzą do rana, no dopóki nie wschodzi słońce. :D

Kati_Simka
18.09.2005, 08:29
Dzięki Ninde. Zaraz wyprubuję :)

Milly
18.09.2005, 11:41
Ja spotkałam Jerzy hrabia Melon,Martę hrabię jakąś tam,i jeszcze jedną,ale juz nie pamiętam jak się zwała :P

domel-86
18.09.2005, 11:46
Dlaczego każdy zachwyca się tymi wampirami ?? są jakieś fajne czy co... nierozumiem może dlatego że jeszcze ani jednego nie spotkałem

Nisinën
18.09.2005, 11:46
Ja spotkałam jakąś tam hrabine Górnik, nie pamiętam imienia :P Pogadałam z nią przez chwilkę i sobie poszła :( I nie dało się na nią kliknąć :/ Ja chcę być wampirem :P

Kati_Simka
18.09.2005, 12:11
Nie Ma!!!!! WampirÓw Nie Ma!!!!! Nigdzie Ich ZnaleŚĆ Nie Moge!!! W Tym Kasynie Co Jest Zrobione To TeŻ Nie Ma!!!! Podajcie, Gdzie One MogĄ ByĆ. Prooooszeeeee

!Miśka!
18.09.2005, 12:16
U mnie zawsze przycgodzą około godziny 0.00-1.00 najczęściej w kręgielni

silverfox
18.09.2005, 12:55
Ja spotkalem wampira ale rowniez nie moge jej naklonic na ugryzienie :(, problem w tym ze ona jest we mnie zakochana ja w niej tez w sumie bara bara tez bylo tylko ze nie chce moich oswiadczyn.... Jak mam naklonic ja aby mnie ugryzla zapraszam ja do domu i nie chce mnie dziabnac :(

...Martini.....
18.09.2005, 13:28
Ja spotkalam jeszcze Hrabiego Remigiusza... Nie licząc Janinki Siodełko i Wandy Turner bo one zostały ukąszone...

Mnie raz wampir ukąsił bez żadnego powodu.... Nawet z nim nie rozmawiałam a tu ta Hrabina podchodzi i kąsa mojego sima...

Cocco
18.09.2005, 16:15
Ja spotkalem wampira ale rowniez nie moge jej naklonic na ugryzienie :(, problem w tym ze ona jest we mnie zakochana ja w niej tez w sumie bara bara tez bylo tylko ze nie chce moich oswiadczyn.... Jak mam naklonic ja aby mnie ugryzla zapraszam ja do domu i nie chce mnie dziabnac :(
Nakłoń ją żeby ugryzla twojego partnera, a partner ukasi ciebie. Albo innym simem naklon wampirke zeby cie ugryzla.

Terierek
18.09.2005, 16:55
Ja spotkałam tylko tego hrabiego zupe,a potem arcymaga.Na moim slubie zupa pozamieniał połowe miłowa w Wampiry m.in Nine i Dine Kaliente jesli chcecie wiedziec kto sie zenił zapraszam do tematu Fotki z TS2NŻ Tamta brunetka na ostatku brała slub.Sweet
Aha a ugryzł ją ten zupka

she
19.09.2005, 11:53
Nie chciało mi sie zakładać odzielnego tematu, więc,....
Spotkałam w mieście wampira,,,
No i nie chce mnie gryźć,,,
próbowałam WSZYSTKIEGO i nic.
No to postanowiłam nakłonić go do ugryzienia sąsiada mojej simki.
Dobra.
Wchodze w jego rodzinkę, zapraszam moją simkę no i nie mogę jej ugryźć.
A traf tak chciał, że akurat mają -80 punktów "przyjaźni"
No więc trwało by to za długo.
No i co dalej?

Asulkä
19.09.2005, 11:56
wpisze boolProp testingCheatsEnabled true kliknij na sima i wybież opcje ........vampire wtedy stanisz się wampirem.

!Miśka!
19.09.2005, 12:24
mam pytanie bo mam rodzinke i ona i on są wampirami i jakie dziecko sie urodzi???

silverfox
19.09.2005, 12:27
Nie probowalem tego, ale pewnie maly wampirek :)

Kissiel
19.09.2005, 12:37
Nie probowalem tego, ale pewnie maly wampirek :)
Och... MAM NADZIEJĘ. Bo ja wlasnie sobie stworzyłam radzinkę wampirków (tzn. mam zamiar zrobić z nich wampiry) i całakiem 'przypadiem' nazwalam ich Vampirello xP W sansie Adela i Tirro van Vampirello ^^ Czy to nie brzmi słodiutko ;> Swoją drogą to seksistowsko byłoby mieć takiego malutkiego wapireczka ^____^ Och, ach ;*

Dementor
19.09.2005, 13:00
Nie probowalem tego, ale pewnie maly wampirek :)


A mi się normalne dziecko urodziło :O

madziaq
19.09.2005, 13:15
mi tez sie urodzilo normalne...

podoba mi sie w wampirach to ze w nocy zupelnie im nie spadaja staty

cornelia25
20.09.2005, 16:47
a gdzie najczęsciej sa wampiry chodzi mi w jakim lokalu na przedmiesciu bo moja simka jeździ i nic przed chwilą jak właczeyłam gre to moja simka całowała sie na miescie z takim gosiciem i przyszła ta babka z torba i ja uderzyła a dokładniej przyszła sama torba :O tak samo miałam z mrocznym tylko wtedy przychodziła kosa

Vanillienné
20.09.2005, 16:58
Wampiry chodzą w każdej parceli publicznej, po zapadnięciu zmroku aż do świtu. Trzeba mieć po prostu szczęście, i na nie trafić...

cornelia25
20.09.2005, 17:46
więc ja mam pecha;( a wampir przyjdzie w tym momencie co ja przychodze czy bedzie juz wczesniej?

Vanillienné
20.09.2005, 17:55
Przyjeżdżasz na parcelę, i po kolei złażą się na nią różne simy. Jeżeli ci się poszczęści będzie i wampir.

magda_909
20.09.2005, 18:11
Ja niedawno spotkałam hrabiego Jerzego jakiegoś tam, ale wtedy akurat nie chciałam by wampirem, nawet sie nie zapoznałam teraz gdy chce żeby moi simowie byli wampirami to za chiny nie moge go nigdzie znalesc

Pech

Vanillienné
20.09.2005, 18:13
Dokładnie, mam dokładnie tak samo.

Toxic
20.09.2005, 18:28
Ja w dniu w którym kupiłem nocne zycie trafiłem na wampira jakaś tam Hrabina ale tylko na nią . Ona zaraziłą wampiryzmem mojego sima a on 4 kolejne :) Ja spotkałem wampira w kasynie grałem sobie w karty a tu patrze wampir siada i gra ze mną. Natychm,iast zaoczłem z nią gadać potem w nocy ją zapraszełm do siebie i innym simem nakłniłem ją zęby mojego zaraziła:) To chyba tylko od scześcia zależy no i one są tylko w Przedmieści np w kulbie w Miłowei Dziwnowie albo Weronie sie go nie spotka tylko w centrum

Adi
20.09.2005, 19:36
ja zpotkałem 3:

Jakąs hrabine Ślimak
Jakiegoś hrabie niepamietam jak
Jakiegoś hrabie niepamietam jak

cornelia
21.09.2005, 14:08
Ja sie nie bawie w poszukiwanie.. najlepiej jest tak stworzyc np simke i w aspiracjach tam w tworzeniu dac że kręci cie wampiryzm. Po czym zamówic swatke i dac jej najwyzsza kwote 5000 $ i ona da ci na Randke Wampira :D pozdro*

Vanillienné
21.09.2005, 14:14
Ja sie nie bawie w poszukiwanie.. najlepiej jest tak stworzyc np simke i w aspiracjach tam w tworzeniu dac że kręci cie wampiryzm. Po czym zamówic swatke i dac jej najwyzsza kwote 5000 $ i ona da ci na Randke Wampira :D pozdro*

Och... ile razy można powtarzać, że wampiry wtedy wcale nie spadają... wszystko zależy od szczęścia...

Adi
21.09.2005, 14:26
spadają ale tylko nocą :P

airs
21.09.2005, 14:29
A mi się udało z tym wampirem wreszcie. Mam szczęście, bo swatka dała mi odrazu wampira na randce w ciemno. No i nakłoniłam moim facetem, żeby wampir ugryzł ją no i teraz jest wampirzycą :)

Vanillienné
21.09.2005, 14:49
Ach... możliwe... bo tylko ja mam takiego pecha...

*Neina*
22.09.2005, 10:17
Udalo sie! Zrobilam babke (kreci ja wampiryzmo i czarne wlosy), zadzwonilam bo swatke i dalam jej niecale 4500 i spadl mi hrabia benek rozyczka czy cos takiego... i ugryzl mnie! niestety w obawach miala stac sie wampirem , wiec mi zwariowala , no to trzeba bylo ja uleczyc.... ale pozniej ja ugryz drugi raz to sie zostawilo. zostala zaproszona na sub innej simki.... i polowa simsow to wampiry , a ona sie uleczya :D:D(ale zemnie wredne bydle:D) i hiphiphura!!! :D dzieki cornrlia:*

Nesy
22.09.2005, 15:58
Mam takie pytanie. Jak zostać wampirem. Wiem że jakiś wampir ma ugryść sima ale jak to zrobić? Czy sim ma się z tym wampirem pokłucić (żeby go ugryzł) czy zaprzyjaźnić?

berata
22.09.2005, 16:05
Mam takie pytanie. Jak zostać wampirem. Wiem że jakiś wampir ma ugryść sima ale jak to zrobić? Czy sim ma się z tym wampirem pokłucić (żeby go ugryzł) czy zaprzyjaźnić?
Tutaj (http://forum.thesims.pl/showthread.php?t=22237) jest jak zostać wampirem, a czy ma się pokłócić, czy zaprzyjaźnić, to niestety nie wiem. Wydaje mi się, że to nie ma wpływu, ale to tylko moje przypuszczenia.

Rendy
22.09.2005, 16:06
Mam takie pytanie. Jak zostać wampirem. Wiem że jakiś wampir ma ugryść sima ale jak to zrobić? Czy sim ma się z tym wampirem pokłucić (żeby go ugryzł) czy zaprzyjaźnić?Ja wiem tyle że można nakłonić wampira by ten cię ukąsił ale nie wiem na pewno bo nż będe miała w niedzielw (wreszcie :):))

madziaq
22.09.2005, 17:16
Ja wiem tyle że można nakłonić wampira by ten cię ukąsił ale nie wiem na pewno bo nż będe miała w niedzielw (wreszcie :):))


wampira mozna naklonic zeby ukasil innego sima, ktorym (jesli nim kierujemy) kasamy sima na ktorym zalezy nam zeby byl wampirem :P

czasem zdfarza sie ze kasa sam...

Vanillienné
22.09.2005, 17:40
Tutaj (http://forum.thesims.pl/showthread.php?t=22237) jest jak zostać wampirem, a czy ma się pokłócić, czy zaprzyjaźnić, to niestety nie wiem. Wydaje mi się, że to nie ma wpływu, ale to tylko moje przypuszczenia.

Nie może być tylko obojętny. Mogą się nienawidzić, mogą się kochać.

Nindë
22.09.2005, 17:52
wampira mozna naklonic zeby ukasil innego sima, ktorym (jesli nim kierujemy) kasamy sima na ktorym zalezy nam zeby byl wampirem :P

czasem zdfarza sie ze kasa sam...

Tak u mnie wampiry czasem kąsają same..Raz zaprosiłam wampira do domu sima-studenta to było około 4 nad ranem..O tej godzinie przychodzi ten co pracuje w kuchni i robi studentom jedzienie..On idzie a ta wampirzyca za nim i go..ukąsiła..Dziwne..I za każdym razem jak ją zaparaszałam kogoś kąsiła..Zaniedługo cały akademik tego studenta będzie z wampirami.. :O :O

she
23.09.2005, 09:51
No więc dobrze, zostałam wampirem (kodem, inaczej sie nie dało), ale co zrobić jak chcę kogoś ukąsić? Bo takiej opcji nie ma, a pojawia się dopiero po uzyskaniu miłości z innych simem. Czyli jak chce kogoś ugryźć to musze sie w nim zakochać? beznadziejaaa, chyba, że jest inny sposób ;>

Asulkä
23.09.2005, 17:05
No właśnie też się skapnełam że trzeba kochać danego sima żeby go ugryźć bo moja simka jakoś swojej siostry nie mogła ukąsić. :con:

Adi
23.09.2005, 18:04
U mnie nei trzeba. Moge ukąśic dopiero poznaną osobe. ale wtedy nie wychodzi

cornelia25
24.09.2005, 11:33
w końcu mam wampirka ale musze jeszcze moją pewną simke uwampirowac:) moja simcia zna juz tego goscia ale musze czekac na noc

Tiffany
25.09.2005, 14:07
Ja mam simke wampirkę i ona sie nazywa Nefretete. Zrobiłam tak:
1. Nefretete była w nocy w kasynie i bodajże o godzinie 2:00 w nocy pojwił się inny wampir.
2. Poznałam ich ze sobą.
3. Wprowadziłam do Nefretete inną simkę.
4. W nocy zaprosiłam tego poznanego wampira.
5. I tą drugą simką: Rozalią nakłoniłam go zeby ukąsił Nefretete i stała sie wampirzycą.
Wampirzyca jest super. Śpi w trumnie, może się w nietoperza zamieniać i wogóle jest bajer.
A czy ktoś wie co tzreba zrobić zeby ukąsić innego sima. Bo jak chciałam ukąsic Rozalie to nie było takiej opcji :(

Caro'tka
25.09.2005, 16:28
Hej a u mnie ten kod na zrobienie sima wampirem nie dziala! podajcie wszystkie SZCZEGOLOWE rzeczy aby zamienic go w wampira! plissss!

Dzidzia
25.09.2005, 17:03
A co właściwie robią te wampiry???
No czy np: mogą wyssać krew??? Albo coś?

Albo np: jak Twój sim jest wampirem to co się dzieje jak wschodzi słońce??? :>

twój stary
25.09.2005, 17:26
A co właściwie robią te wampiry???
No czy np: mogą wyssać krew??? Albo coś?

Albo np: jak Twój sim jest wampirem to co się dzieje jak wschodzi słońce??? :>

wampiry mogą kąsać innych simów, aby oni także zostali wampirami. gdy wyjdą na słońce to się podobno zaczynają palić i im strasznie spada nastrój(dokładnie to nie wiem bo jeszcze swoim wampiren na słońce nie wychodziłem)

Vanillienné
25.09.2005, 17:37
W dzień w ogóle im spada nastrój, aż do czerwoności... i wtedy tak jakby wyparowują.

Cocco
25.09.2005, 18:17
Ja mam simke wampirkę i ona sie nazywa Nefretete. Zrobiłam tak:
1. Nefretete była w nocy w kasynie i bodajże o godzinie 2:00 w nocy pojwił się inny wampir.
2. Poznałam ich ze sobą.
3. Wprowadziłam do Nefretete inną simkę.
4. W nocy zaprosiłam tego poznanego wampira.
5. I tą drugą simką: Rozalią nakłoniłam go zeby ukąsił Nefretete i stała sie wampirzycą.
Wampirzyca jest super. Śpi w trumnie, może się w nietoperza zamieniać i wogóle jest bajer.
A czy ktoś wie co tzreba zrobić zeby ukąsić innego sima. Bo jak chciałam ukąsic Rozalie to nie było takiej opcji :(
Wampirka musi polubić Rozalie.

Macio
27.09.2005, 04:55
A ja zrobilem tak
1.pojechalem facetem do klubu Mrooooczna krypta :D
2.zapoznalem sie z Laura Hrabina Mroz
3.Pozniej ona sie we mnie zakochala.
4.nie chciala mnie ukasic.
5.to ja poprosilem o oswiadzyny i malzenstwo.
6.wprowadzila sie i wtedy nia ukasilem mojego i sa wampirami.

H he wampirze malzenstwo.

***Silye***
28.09.2005, 13:48
Eeech... jeszcze nie spotkałam wampira mimo że długo grałam! Najczęściej w kręgielni, tak? :>

sasha fierce
28.09.2005, 15:49
u mnie najczęścniej pojawiają się w 'mrocznej krypcie'

Kalasznikov
28.09.2005, 17:06
ja spotykam wampa zawsze w FM

Alex99
28.09.2005, 17:59
E wiecie co u jednego wampira widziałem medal na ubraniu u mnie nie ma !! Dalczego ? :con:

_________________________________
Kto mi zrobi Avart z Wampirem z TS2 NŻ ?

sasha fierce
28.09.2005, 18:01
Ja również to zauważyłam, moim zdaniem chodzi tu o jakiś tytuł.

Pawlq
28.09.2005, 18:50
Ja również to zauważyłam, moim zdaniem chodzi tu o jakiś tytuł.
Może wampira roku :P albo miesiąca

sasha fierce
28.09.2005, 18:55
Może wampira roku :P albo miesiąca

Pawlo, w to nie co wątpie, ale pewnie chodzi o jakieś szczególne wyróżnienie; coś takiego. U mnie np. tylko 'starsze' wampiry mają taki medal, czy odznake.

Alex99
28.09.2005, 19:09
Może na jakiegoś ex wampira ktury najwięcej zamienił ludzi w wampiry B)
-----------------------------------------------------------------------------------------------
wejdź na http://www.modthesims2.com/showthread.php?t=92744 i ściągnij ubranie z medalem

berata edit: Nie pisz 2 postów na raz. Do tego jest opcja edytuj.

twój stary
28.09.2005, 19:57
jeśli cgodzi o te medaliony to poprostu wampiry NPC mają takie na ubraniach. tak samo wapmiry płci żeńskiej (NPC) mają takie czerwone suknie, których nia ma w trybie tworzenia rodziny, tzn. są po wpisaniu kodu boolprop testingcheatsenabled ...

Alex99
29.09.2005, 06:49
Noto podaj mi te opcje w godzie gdzie co nacisnąć :|

lay
29.09.2005, 19:36
Noto podaj mi te opcje w godzie gdzie co nacisnąć :|
Zapraszam tutaj. (http://forum.thesims.pl/showthread.php?t=13657) :)

-=MeWa=-
01.10.2005, 15:51
Wezwij swata i kup eliksir
Mam pytaniE??sorry ze tu ale czy zeby byc wampirem trzeba miec ts2 ns??

berata
01.10.2005, 15:55
Mam pytaniE??sorry ze tu ale czy zeby byc wampirem trzeba miec ts2 ns??
Nie trzeba mieć NS, trzeba mieć NŻ.

-=MeWa=-
02.10.2005, 06:56
dzięki a trzeba mieć 4 płyte ts2 do instalacji??

Vanillienné
02.10.2005, 07:17
Nie trzeba. Zdaje mi się, że nawet pierwsza nie była potrzebna.

lay
02.10.2005, 07:35
dzięki a trzeba mieć 4 płyte ts2 do instalacji??
Jeżeli masz zainstalowane ns to nie potrzebujesz żadnej płyty ts2, lecz jeżeli nie masz to (podobno) jest potrzebna 4 cd...

Kufel
02.10.2005, 15:20
A ja mialem wielkiego farta, odrazy na 1 wyjezdzie spotkalem wampira Hrabiego Davida Straszyka czy jakos tak, mam pytanie, zawsze jest trudno zaprzyjaznic sie z wampirem? bo ciagle jakos niemoge sie dogadac, raz na jakis czas jak zadzwonie i zaprosze to przyjdzie a czasem z niewiem jakiego powodu mowi porpostu nie :con: A spotkalem go w nocy w ostatniej pozycji w przedmiesciu tym miastowym u "szybkiego" czy jakos tak, Ale jak to jest jak juz sie jest wampirem? W dzien ciagle ma sie na wszystko na czerwono?A tak pozatym to wiedzieliscie ze w samochodzie tez morzna bara bara robic? Wlasnie to odkrylem :D

Agita
02.10.2005, 17:19
Udało się!! Swatka "przyprowadziła" mi wampira Marka Hrabiego Melodyjkę, wcześniej nie udało mi się żadnego spotkać, a teraz jak byłam z nim w restauracji to spotkałam tam jeszcze Mariannę Hrabinę Burczyk.
Aha jak myślicie co by się stało gdyby nakłonić wampira do ukąszenia swatki...zostałaby wampirem czy wypiła "odtrutkę' ?? Może ktoś już próbował??

!Miśka!
02.10.2005, 17:30
Udało się!! Swatka "przyprowadziła" mi wampira Marka Hrabiego Melodyjkę, wcześniej nie udało mi się żadnego spotkać, a teraz jak byłam z nim w restauracji to spotkałam tam jeszcze Mariannę Hrabinę Burczyk.
Aha jak myślicie co by się stało gdyby nakłonić wampira do ukąszenia swatki...zostałaby wampirem czy wypiła "odtrutkę' ?? Może ktoś już próbował??
Hm....... Jestem także bardzo tego ciekawa. Może zostanie i bedzie same wmpiry dawała???
Ale to tylko marzenia

Kufel
04.10.2005, 18:30
Juz pare dni temu zrobilem sobie wampira, fajnie wygladalo to po ugryzieniu te : -Blee! -Blee! :PP problem kontaktow polegal zapewne na tym ze jmu sie niepodobala moja simka, miala makijaz i nienosila Stroju wizytowego a mu sie wlasnie podobaly S.W a niepodobal makijaz, po zaproszeniu naklonilem innym simem by ja ugryzl i juz byla wampirem, teraz kontakty juz owiele lepsze nawet po tym jak niejestem wampirem bo gadają o zebach itp:PP Tylko mnie jedno zastanawia, czemu jesli sa w sobie zakochani CZERWONYM Serduszkiem to on niechce sie calowac np goraco, wolno tanczyc? Bo ma kly? :|

Vanillienné
04.10.2005, 18:32
A jesteś pewnien/na, że oboje mają czewrone sarduszka? Tzn. czy kochają się ze wzajemnością? Może po prostu sim miał zły humor, gdy są bardzo niezadowoleni to wielu rzeczy nie chcą robić.

Kufel
04.10.2005, 19:31
Tak, ostatnio troche tego probowalem i treoche im zeszlo ale nadal mają serduszka czerwone, przynajmniej Hrabia,(simka albo rozowe lub czerwone) ubralem tez stroj wizytowy ale i tak jemu niepasi:/

madziaq
06.10.2005, 14:14
Juz pare dni temu zrobilem sobie wampira, fajnie wygladalo to po ugryzieniu te : -Blee! -Blee! :P|

'bleh!!' to moja ulubiona komenda dla sima... jak sie zrobi bleh do innego sima, to dziwnie reaguja. czasem sikaja, czasem sie boja. 'bleh' :D
czasem specjalnie psuje relacje zeby sie 'bleh!!!' w "irytuj" znalazlo :P

-=MeWa=-
07.10.2005, 14:08
]
ej co mam zrobic zeby byc wampirem?? bo jak ja kupilam ten eliksir to jak na niego klikam to nic.

madziaq
07.10.2005, 14:48
]
ej co mam zrobic zeby byc wampirem?? bo jak ja kupilam ten eliksir to jak na niego klikam to nic.

eliksir jest po to zeby z wampira zmienic sie znowu w normalnego sima. zeby stac sie wampirem musi cie ukasic inny wampir

stotkaa
07.10.2005, 16:32
dzięki a trzeba mieć 4 płyte ts2 do instalacji??
Jako tako do instalacji NŻ nie. ALE do aktualizacji owszem (przynajmniej ja musiałam po zainstalowaniu NŻ odpalić 4 płytę TS2 w celu aktualizacji TS2).

Żeby być wampirem? Musisz poznać innego wampira, zaprzyjaźnić się z nim lub wzajemnie znienawidzić... i czekasz, aż Cię ukąsi ;) Wampira możesz poznać spacerując nocą po przedmieściu lub przez swatkę.
Jest też inny, "oszukańczy" sposób... ;>

Sacline
07.10.2005, 18:44
..........prosić o kluby w których najczęściej są wampiry !!!!!pliska!!!Siedziałam simką w mrocznej krypcie od 20.25 do 10.50 i niewidziałam wapmirów!!!!pliska podajcie te kluby!!!!!!!!!1 ;( ;( ;( ;( ;(

stotkaa
07.10.2005, 18:46
To nie ma tak, że tutaj jest, a tutaj nie ma. Wampiry, tak jak normalne simy (bo w sumie nimi są :D) wybierają sobie miejsca gdzie chcą iść. Najczęściej je spotykałam w Mrocznej Krypcie i na kręgielni... jednak to wcale nie znaczy, że Ty tam na nich trafisz ;)

saya
08.10.2005, 12:11
Nie wiem dlaczego, ale jakoś ten kod na zrobienie wampira mi nie działa. Albo po prostu nie umiem go używać. Pomoże mi ktoś?

stotkaa
08.10.2005, 12:36
saya - spróbuj InSIMenatorem (http://forum.thesims.pl/showthread.php?t=22941)

Agita
09.10.2005, 20:37
Udało się!! Swatka "przyprowadziła" mi wampira Marka Hrabiego Melodyjkę, wcześniej nie udało mi się żadnego spotkać, a teraz jak byłam z nim w restauracji to spotkałam tam jeszcze Mariannę Hrabinę Burczyk.
Aha jak myślicie co by się stało gdyby nakłonić wampira do ukąszenia swatki...zostałaby wampirem czy wypiła "odtrutkę' ?? Może ktoś już próbował??

Zaprosiłam do siebie swatkę a później wampirka bo moja simka miała wziąść z nim ślub. Swatka oczywiście jeszcze sobie nie poszła i mój wampirek ledwo wszedł na parcelę i odrazu ją ukąsił gdy później zadzwoniłam po nią w dzień, to powiedziała, że zaraz przyjdzie i oczywiście przyszła dopiero w nocy...dalej jako wampir. Trochę się boję, że zaniedługo całe przedmieście będzie przepełnione konsającymi się bez powodu wampirami :) .

saya
12.10.2005, 09:33
Nic z tego...

Sylvanna
12.10.2005, 10:22
Ja spotkalem wampira ale rowniez nie moge jej naklonic na ugryzienie :(, problem w tym ze ona jest we mnie zakochana ja w niej tez w sumie bara bara tez bylo tylko ze nie chce moich oswiadczyn.... Jak mam naklonic ja aby mnie ugryzla zapraszam ja do domu i nie chce mnie dziabnac :(Miałam podobny problem. Wampiry ogólnie chyba nie chcą się żenić (tzn niby obce). Ja zaproponowałam mojemu wampirowi żeby się wprowadził ... i ... zgodził się. Potem kierując nim ukąsiłam moją simkę. I po kłopocie:D. I później ie było problemu z małżeństwem.

Kalasznikov
12.10.2005, 12:24
Ja dość często spotykam (prawie zawsze) wampira w FM.

Duedi
17.10.2005, 19:32
Ja wiem co zrobić ale musisz ściągnąć maszynę zwaną InSIMelator. Dzięki temu możesz zamienić się w wampira i odwrotnie dowiesz się jak to zainstalować jeśli do mnie zaklikasz na gg. Dam ci dokładną instrukcje. Insimelator jest po angielsku. Ale masz doczynienia z sim specem ;) jest fajne a elixir od cygańskiej swatki jest tylko do zmiany :wub: z wampira na sima kocham simsy i gram w nie od lat polecam się. Mój numer gadu-gadu 1081532 czekam! :D

foka94
23.01.2006, 16:17
Moja simka została ukąszona przez wampira(najpierw się zaprzyjaźnili,zamieszkali razem a później ciah... i ugryzł ;P)i ciagle ma pragnienie ,,Wyleczyć się z wampiryzmu" a ten wampir to ma takie pragnienie ,,(Imię mojej simki) zostaje wyleczona z wampiryzmu... A ta simka jak ją ten facio ugryzł to we wspomnieniach miała jako dobre wspomnienie... Wiecie o co z tym chodzi???


PS:Ale ten gościu nie chce SIĘ wyleczyć z wampiryzmu,tylko tą babkę.

Lea
23.01.2006, 18:14
Widac juz jej sie znudzilo bycie wampirem A ten facio od gryzienia to albo tak ja kocha ze chce zeby jej pragnnienie sie spelnilo albo.... chce ja ciachnac jeszcze raz :P

Angeo
24.01.2006, 22:13
Spotykam wampiry cały czas :D Jak jadę rano gdzieś i zostaję przez noc to i tak przychodzą jak się sciemnia :) Nie robią już na mnie wrażenia spotkania z wampirem :) Wyczytałam coś w tym temacie o "swatce wampirce" więc miałam dziś taki przypadek, że mój sim był w kawiarni sto dwadzieścia pięć i tam nagle hrabia ukąsił swatkę. Tylko, że ta swatka nie zrzuca wampirów tylko "odeszła z zawodu" :D:D Niestety :P

FOKA: To normalne ;) Poprostu nie zwracaj na to uwagi. Pragnienie w końcu minie i tyle.

diza
25.01.2006, 09:25
Zadzwon na usługi po Cygańską swatkę. Kup od niej eliksir WampicilinaD i wypij.

Angeo
25.01.2006, 12:52
Ale jeśli foka94 chciałaby jednocześnie spełnić pragnienie wampira i wampirzycy to wampir musi kupic wampriocyline-D. Następnie wyjąć ją z magazynka i nakłonić wampirzycę do wypicia go.

Sweetie
28.01.2006, 17:37
a u mojej kolezanki (raz to sie zdarzyło) wampir przyszedl na parcele mieszkalną, zupelnie o to nie proszony, nie znal nawet tej simki i zadzwonil do niej do drzwi po czym uciekl tak jak by chcial zrobic tylko kawał... dziwne troche

foka94
30.01.2006, 18:45
A może znali sie w poprzednim wcieleniu?? :D Albo po prostu to jakis mini błędzik... nie wiem.. raz miałam tak,że przyszła babka,podniosła gazete i uciekła... ale to już całkiem inna historia

A co do tej simki... dziekuje wszytkim za odpowiedzi i podpowiedzi,ale,niestety,musiałam odinstalować gre i ponownie zainstalować ;( (z powodu dodatków)

Kass
21.04.2006, 16:21
Ja wolę się pobawic w naturalne ukąszenie bo kodem troche nudno siem robi. Jak ma siem NŻ to można kodem bollprop... zrobić kontakty na 100% i rozkochac takiego wapirka! Innymi słowy jest brechniej!

Fi0let
21.04.2006, 16:47
ciekawe jak ktoś nie ma do tego nerwów...
nie no szczegół xD

Luna
26.10.2009, 15:41
pierwszy wampir jakiego spotkałam to w kręgielni "kostka ccukru" a na imie mial Dominik hrabia Popiół :)

cherrie
29.11.2009, 11:25
Ja raz chciałam "władać" wszystkimi wampirami, a jak spotkałam chłopaka to się wkurzyłam, że on zasłużył na bycie nim, więc go zamieniłam w normalnego ;D

Alexandra
31.12.2009, 15:57
Ja też ją spotkałam,zakumplowałam się.
zaprosiłam do domu ugryzła mi męża a potem mnie,
i rano nie mogłam zajmowac się dziekiem jej bo jak by wyszła z trumny to by umarła.

caalam
31.12.2009, 16:45
@up: mogłaś się zająć dzieckiem, bo kiedy wampir wychodzi na słońce najwięcej mu życia zabiera, a jak w domu to chyba w ogóle.

Olik605
19.03.2010, 12:09
Jak spotkać wampira , bo szukam i szukam ale jakoś nie moge znaleść.

Łezka
19.03.2010, 21:42
Po pierwsze... wyszukiwarka nie gryzie, lecz podam kilka opcji:
1. Wampiry spotkasz na parcelach publicznych po zmroku.
2. Zazwyczaj (u mnie) są to parcele na Przedmieściach.
3. Trzeba mieć odrobinę szczęścia...
4. Po wprowadzeniu boolProp testingCheatsenabled true kilkasz na skrzynkę pocztową przytrzymując klawisz shift i tam wybierasz ..., a następnie vampire. Wówczas wampir przyjdzie do Ciebie do domu. Ważne, aby była to noc bowiem na słońcu może się spalić jeśli nie ucieknie.

Kab Hun
20.03.2010, 20:57
Wampiry to obok simorośli chyba najbardziej rozbudowane postaci paranormalne w simsach. ;] Jak tylko zakupiłem TS 2 Double Deluxe, to pierwszym, co chciałem zrobić, to od razu przemienić kogoś z mojej rodziny w wampira. I tak też się stało. Jedynym wampem niezależnym, jakiego udało mi się spotkać, był Herbert hrabia Tsang (czy jakoś...). Resztę okolicy wampiryzowałem przy użyciu moich grywalnych podopiecznych. ;]
No a teraz małe porównanko, czy warto być wampem...
Walety:
+ potrzeby wolno spadają
+ życie w nocy jest co najmniej hm... ciekawe
+ nowa możliwość śmierci - spalenie się na słońcu (ah, świetne to jest ^^)
+ opcja 'podleć tu'
+ nowe łóżko w postaci trumny
+ nieśmiertelność (tak mi zalatuje trochę TS 1)
+ czerwone oczy ^^
Wady:
- te dziwaczne 'pozycje' simów w panelu kontaktów
- to już osobista preferencja - ale ja w każdym razie nienawidzę tego ciągłego 'bleee! bleee!', które wydają moje simy...

Charionette
21.03.2010, 14:30
Ja też kiedyś miałam wampową rodzinę i przyznam, że grało się nimi fajnie ;)

Alraris
21.03.2010, 19:11
Grywając dłuższy czas ufo, które się niczym od normalnych simów nie różnią oprócz koloru skóry i oczu, stwierdziłam, że chcę mieć wampira. Zrobiłam nową simkę, wprowadziłam do domku i ruszyłam na poszukiwania wampirów. Zawsze jak się kogoś szuka (czarownicy, wampira etc. żeby cię przemienił) to się ich akurat nie znajduje. Cóż, życie. Ale w końcu spotkałam Henię Hrabinę Śpioch. NO i mam wampirkę, która przemieniłą potem swego narzeczonego, potem się pobrali (oczywiście w nocy) i zamówili miesiąc miodowy. Wcześniej specjalnie zbudowałam im hotel z trumnami w jednej z wakacyjnych okolic. Niestety przyjeżdża się tam o 10 rano więc o mało się nie spalili. Na szczęście wakacje przebiegły bez większych problemów i po zaspokojeniu wszystkich potrzeb młoda nieśmiertelna para zwiedzała z powodzeniem wszystkie atrakcje. Wyjeżdżać też musieli o 10 rano, ale do domku wrócili o 2 w nocy, więc się podkurowali :D Obecnie wampirka jest w ciąży.

Sherlock
21.03.2010, 19:39
No ok, wszystko cacy, ale jaki sens ma ten temat?

EDIT: Aaa... pomyliły mi się pewnie tematy XD

Łezka
21.03.2010, 22:55
Sherlock jest sens. Otóż każdy wymienia swoje zdanie na temat wampirów. Ja mogę dodać, że miałem plagę wampirzą w Miłowie, ponieważ moja "zawampirzona" Simka gryzła swoich przyjaciół, a oni gryźli swoich. Wtem spokojna babcia - P. Elżbieta - teściowa Dina Kaliente wychowująca wnuczęta została wampirem... na dzieci opryskliwie pryskała wampirzym pryskiem "pssss". Latała po dzieci jako nietoperz. =D

eS_guy
24.06.2010, 18:07
Mam pytanie: otóż jak działa skrzyżowanie wampira z simoroślą? Bo wampir cały dzień musi spędzać w trumnie gdzie nie ma światła, a to jest śmiertelne dla simorośli, która go potrzebuje do życia. Wiem że niektórzy nazywają tę krzyżówkę wampiroroślą czy jakoś tak ;p Pytam bo otrzymanie takiego stwora jest bardzo pracochłonne...

kotecek
25.06.2010, 19:49
Mój 100 post :D
Ja plagę wampirów miałem w Dziwnowie :D

Miley98
26.06.2010, 09:46
Mam pytanie: otóż jak działa skrzyżowanie wampira z simoroślą? Bo wampir cały dzień musi spędzać w trumnie gdzie nie ma światła, a to jest śmiertelne dla simorośli, która go potrzebuje do życia. Wiem że niektórzy nazywają tę krzyżówkę wampiroroślą czy jakoś tak ;p Pytam bo otrzymanie takiego stwora jest bardzo pracochłonne...

Gdy zrobisz taką krzyżówkę to wtedy wampirolośl szybciej traci wodę.

Sheolo
04.07.2010, 12:05
Hej, a właśnie... co do krzyżówek - zamierzam mieć NŻ, a mam także zwierzaki... domyślacie się, o co chodzi ? No więc... da się zrobić ,,krzyżówkę'' Vampirka oraz Wilkołaka ? :)

Emil96
05.07.2010, 09:18
nie nie da się

Miley98
05.07.2010, 11:10
Emil96 da się sama próbowałam.

Master of Disaster
05.09.2010, 06:10
Miałam niedawno zabawne zajście z wampirami. Moja Simka, która akurat skończyła randkę na Przedmieściu (bardzo udaną, nawiasem mówiąc), natknęła się na wampira. Kazałam jej go zaczepić - taki kontakt przyda się w przyszłości, pomyślałam. Hrabia Jak-mu-tam, nie pamiętam nazwiska, niespecjalnie chciał z nią rozmawiać, więc stwierdziłam, że wyślę dziewczynę do domu. Ta jednak najpierw zechciała strzelić sobie drinka. Jak już miała wychodzić - gość ją ukąsił! A co ciekawe, byli tylko znajomymi (0 pkt kontaktów długoterminowych, -1 pkt krótkoterminowych). No i stała się wampirem... Co ciekawe, inny mój Sim, który bardzo chciał stać się wampirem, musiał uwieść hrabinę Eulalię, dopiero wtedy łaskawie go ugryzła.

Jakub
07.09.2010, 19:06
Miałam niedawno zabawne zajście z wampirami. Moja Simka, która akurat skończyła randkę na Przedmieściu (bardzo udaną, nawiasem mówiąc), natknęła się na wampira. Kazałam jej go zaczepić - taki kontakt przyda się w przyszłości, pomyślałam. Hrabia Jak-mu-tam, nie pamiętam nazwiska, niespecjalnie chciał z nią rozmawiać, więc stwierdziłam, że wyślę dziewczynę do domu. Ta jednak najpierw zechciała strzelić sobie drinka. Jak już miała wychodzić - gość ją ukąsił! A co ciekawe, byli tylko znajomymi (0 pkt kontaktów długoterminowych, -1 pkt krótkoterminowych). No i stała się wampirem... Co ciekawe, inny mój Sim, który bardzo chciał stać się wampirem, musiał uwieść hrabinę Eulalię, dopiero wtedy łaskawie go ugryzła.

Bo to Bład gry. To tak jak wampir w Kuchni zuzi.
Np aby ,,Uaktywnić,, takie kąsanie wystarczy poczekać 3 h. lub nakłonić go do ukąszenia sima.

Savigge
16.05.2011, 18:01
Przepraszam że odświeżam temat.
Najwięcej wampirów jest w Mrocznej Krypcie (przynajmniej u mnie) Ja spotkałem Hrabinę Porcję i jakąś tam.

Emma09041999
05.10.2011, 14:29
Ja spotkałam Scholastykę hrabinę falbaną i więcej nie pamiętam. Spotkałam ich dużo ale tylko ją zapamiętałam ;)

Nimwe
11.10.2011, 14:53
Żeby zostać wampirem czasem nie trzeba nic robić podam przykład:

Moja simka emerytka Halina bawiąc się na mieście i nadrabiając braki w znajmościach zabalowała kilka dni i nocy na przedmieściu (pomagałam jej oczywiście maxmotives). Spotkała wampira hrabiego jakiegośtam. Co się okazało gdy wróciła do domu? Otóż jej przyjaciółkę Tytanię Jutrzenkę zamienił ten hrabia w wampira. Widziałam jak ze sobą rozmawiali ale chyba przeoczyłam moment kąsania :).

Także grając całkiem innym simem można być świadkem powstania nowego wampira.

Owl Finch
14.02.2014, 18:23
Mam pytanie odnośnie wampirów, a dokładniej poszukuję moda. Czy jest sposób, żeby wampir nie dymił się na słońcu i funkcjonował jak normalny sim?

Kenny McCormick
14.02.2014, 19:16
http://www.sims2workshop.com/index.php?page=Thread&threadID=585&637a2678 - słońce ich nie zabije. Wymagana rejestracja.
Na MTS tez jest wymagana, ale sądzę, że masz już tam konto, a nawet jeśli nie, to przyda Ci się ;)
http://www.modthesims.info/d/162163 - mod o tym samym działaniu, tylko że żeby zadziałał potrzeba kupić wodę kolońską i wypsikać nią wampira ;)
http://www.modthesims.info/d/171646 - chodzą jak zwykli simowie.

Wystarczało sprawdzić w wyszukiwarce ;)

Owl Finch
14.02.2014, 22:05
A dziękuję bardzo :) Niestety wyszukiwarka mnie nie lubi, albo nie umiem z niej korzystać, ale nigdy nie mogę znaleźć tego co mnie akurat interesuje :P

amiii
25.07.2014, 23:21
Żeby zostać wampirem trzeba się z nim zaprzyjaźnić , potem cię przemieni w wampira choć czasem zdarzało mi się że wampir gryzł obcego sima którego nie znał (może to błąd gry :P) , a uleczyć się z tego można kodem lub eliksirem od cygańskiej swatki. :)

Madame Marmolini
21.01.2016, 19:40
A ja nie znoszę wampirów. Ten ich "wykrzywiony" awatar przeraża mnie bardziej niż horrory:O Raz mi taki hrabia simkę ugryzł... Wyszłam z gry bez zapisu.

Nusso
25.01.2016, 20:08
Nigdy nie grałem wampirem w normalnej rodzinie (raz mi się zdarzyło to zamknąłem tego sima w pokoju bez drzwi i okien, bo nie miałem na niego czasu), tylko tworzyłem osobnego sima i przemieniałem go kodem w wampira. Nie lubię nimi grać, przysparzają tylko problemów.

Collina
04.05.2016, 14:44
Ja mam trochę dziwną sytuację w stosunku do nich bo podoba mi się ich blada skóra i nawet te straszące avatary (no, straszne są niektóre, muszę przyznać)... Ale niestety właśnie ich niemożliwość robienia niczego w dzień sprawia że traciłam masę czasu na pielęgnowanie ogródka. Musiałam to robić tylko nocą, ledwo skończyłam a tu dzień i mi się simka smaży. Musiałam ją niestety z tego wyleczyć. Podsumowując - wampiry są fajne ale pod warunkiem, że nie mamy dużo obowiązków w domu. Nie mówiąc o tym, że takie życie tylko jedną porą dnia jest po prostu po jakimś czasie nudne a i nie spadające potrzeby trochę irytują bo tym bardziej nie ma później co robić takim simem.