PDA

Zobacz pełną wersję : Bugi w NŻ


Margierytka
23.09.2005, 11:28
Spróbujcie postawić domek na wzgórzu i obejrzeć go sobie dookoła.
Albo obejrzeć go z parceli sąsiada.
Załamka. Rozumiem, że się spieszyli ale żeby tak to wyglądało, Że brak tekstur i kolorów???? Wszystko pływa, ak pijany zając na skuterze?

A propos czy wam ten zestaw do karaoke też nawala?

Pawlq
23.09.2005, 11:35
Ta :(
Mam jeszcze takiego buga że jak pytam sima jaka ma prace pojawia mi sie: Pracuję jako &TitleJob

olk@
23.09.2005, 11:39
Tak, karaoke nawala niezle i TU (http://forum.thesims.pl/showpost.php?p=448359&postcount=881) jest link do laty...
A z tym widokiem to faktycznie zalamka... Az tak nas olewaja?? Az tak im sie nie chcialo?? :O
Ta
Mam jeszcze takiego buga że jak pytam sima jaka ma prace pojawia mi sie: Pracuję jako &TitleJob
Taa... Tez tak mam :con: okropne...
edit: jezeli nie wydadza od cholery latek, to bedziemy musieli sie meczyc z tym gownianym widokiem..

Szynszyl
23.09.2005, 12:36
A co się dzieje z tym widokiem? Nie mam nocnego życia więc nie wiem o co chodzi ale z tego co mówicie... naprawde nie ma tekstur? Jak to "wszystko pływa"?

Guralka
23.09.2005, 12:47
Tak, karaoke nawala niezle i TU (http://forum.thesims.pl/showpost.php?p=448359&postcount=881) jest link do laty...
A z tym widokiem to faktycznie zalamka... Az tak nas olewaja?? Az tak im sie nie chcialo?? :O

Taa... Tez tak mam :con: okropne...
edit: jezeli nie wydadza od cholery latek, to bedziemy musieli sie meczyc z tym gownianym widokiem..


n tej stonie:
http://shaklin.sh.funpic.org/modules/PDdownloads/viewcat.php?cid=9
jest patch do obu problemów. I do karaoke i do titlejob ;)

Pawlq
23.09.2005, 12:55
Nie pomaga :( Jak sim rusza ustami to wogóle nie ma muzyki :(

HAMER
23.09.2005, 13:11
Nie pomaga :( Jak sim rusza ustami to wogóle nie ma muzyki :(
OJ mi pomogło, simy mi śpiewaja jak się patrzy !!! :P

olk@
23.09.2005, 14:14
n tej stonie:
http://shaklin.sh.funpic.org/modules/PDdownloads/viewcat.php?cid=9
jest patch do obu problemów. I do karaoke i do titlejob ;)
Dzieki Guralka za info, bo ja taka slepota to bym nigdy sama nie znalazla ;)
A wracajac do problemu karaoke, to po sciagnieciu patha, owszem Simy spiewaja, ale nierowno :O Muzyka leci inaczej i oni inaczej spiewaja :O

domilika
23.09.2005, 14:20
No fakt trochę pływa widok sąsiadów, ale ma to jedna gigantyczna zaletę:

!!! na słabszych kompach nie zwalnia gry nawet jak sobie ustawie że ma być najwiekszy widok z ozdobami i maksymalnym zanikaniem !!!

za to kocham maxis :D

pomyślcie czasem że nie każdy ma zawsze możliwośc gry na super szybkich, super nowych kompach.

Harpsichord
23.09.2005, 18:42
jestem głupi :( ... bo nie wiem jak ''doszyć'' łatkę do karaoke i pracy... Wie ktoś gdzie ją wsadzić?

berata
23.09.2005, 18:49
jestem głupi :( ... bo nie wiem jak ''doszyć'' łatkę do karaoke i pracy... Wie ktoś gdzie ją wsadzić?
...\Moje dokumenty\EA Games\The Sims 2\Downloads - Jak zwykłe dodatki.

Cocco
23.09.2005, 19:42
No fakt trochę pływa widok sąsiadów, ale ma to jedna gigantyczna zaletę:

!!! na słabszych kompach nie zwalnia gry nawet jak sobie ustawie że ma być najwiekszy widok z ozdobami i maksymalnym zanikaniem !!!

za to kocham maxis :D

pomyślcie czasem że nie każdy ma zawsze możliwośc gry na super szybkich, super nowych kompach.Ja mam szybki komp, i mi sie tnie przy dużym widoku ;/.

motley
23.09.2005, 21:22
n tej stonie:
http://shaklin.sh.funpic.org/modules/PDdownloads/viewcat.php?cid=9
jest patch do obu problemów. I do karaoke i do titlejob ;)

a do czego jest ten: Female Teenager Vamp-Body "BugFix"?
niestety nic nie qmam z tego niemieckiego opisu;)

berata
23.09.2005, 21:29
a do czego jest ten: Female Teenager Vamp-Body "BugFix"?
niestety nic nie qmam z tego niemieckiego opisu;)
Zapobiega problemowi opisanemu w tym (http://forum.thesims.pl/showthread.php?t=22503) temacie.

scorpio007
23.09.2005, 21:41
Taa... Tez tak mam :con: okropne...
edit: jezeli nie wydadza od cholery latek, to bedziemy musieli sie meczyc z tym gownianym widokiem..

hahah! Chyba nie wiecie o czym piszecie.
Przy duzym widoku nie skacze wam, bo wlasnie teksturki sa gowniane.
Mnie tez nie, ale to zalezy jak duza jest parcela. Sluchajcie nie kazdy ma taki sprzet jak temu co nie skacze. Pozatym zeby wyswietlic 3 parcele na raz w dobrej jakosci potrzebowalibyscie 2x lepszy sprzet. A jak okolica ma 10-15 parcel, to chyba trzeba by bylo miec mainframe z pentagonu.
A moze jeszcze chcielibyscie widziec co sasiedzi robia w parceli obok?
Nie rozsmieszajcie mnie.
I tak sie ciesze, ze cokolwiek widac.
A jak sie wam nie podoba, wylaczcie opcje widoku sasiadow i po klopocie.

Adi
24.09.2005, 07:55
hahah! Chyba nie wiecie o czym piszecie.
Przy duzym widoku nie skacze wam, bo wlasnie teksturki sa gowniane.
Mnie tez nie, ale to zalezy jak duza jest parcela. Sluchajcie nie kazdy ma taki sprzet jak temu co nie skacze. Pozatym zeby wyswietlic 3 parcele na raz w dobrej jakosci potrzebowalibyscie 2x lepszy sprzet. A jak okolica ma 10-15 parcel, to chyba trzeba by bylo miec mainframe z pentagonu.
A moze jeszcze chcielibyscie widziec co sasiedzi robia w parceli obok?
Nie rozsmieszajcie mnie.
I tak sie ciesze, ze cokolwiek widac.
A jak sie wam nie podoba, wylaczcie opcje widoku sasiadow i po klopocie.

Chciałem napisać to samo. Chociaz mogli zrobic aby domy sie nie unosiły w powietrzu (ja tak miałem jak przerabialem wysokosci na arceli i podwyzzszylem teran do domku, był poprosyu w powietrzu jak patrzylem z innych domków.

Hunter666
24.09.2005, 10:24
A mi jak zwykle wyskakuje na uniwerku simowym że działanie aplikacji zostało zakłócone mimo iż nie mam żadnych dodatków z neta, zero wirusów a wszystkie programy działające w tle są zamknięte. A już myślałem że po instalacji Nocnego życia coś się zmieni ale EA chyba bardziej zależy na kasie kupujących niż na poprawnym działaniu programów.

Cocco
25.09.2005, 09:02
Erm...
Do czego jest hack "DJ Booth "extension"/DJ Pult Erweiterung"??

Gregoth
25.09.2005, 20:16
Moze wydadza niedlugo late do wiekszosci lub wszystkich problemow jakie tu opisujecie. Bo to lekko przesada, żeby tak niedopracować gre. Rozumiem ten pośpiech nad nastepnym dodatkiem, przecież, chcą utrzymać reputację najlepszej firmy, ale mam nadzieję, że naprawią te błedy. Bo ta łatka do karaoke to i tak chyba wersja niedopracowana. Może maxis niedługo wyda oficjalny path, usuwający to wszystko. a przynajmniej najbardziej rażace bledy. Niektore napewno usuna przy okazji wydania 3 dodatku, Przecież latające miśki i itp. błedy z ts2 usuneli, przynajmniej z tego co wiem. Badzmy optymistami, a przynajmniej wy badzcie, bo ja i tak niewiem kiedy w simy pogram. Dobra biorę się za projektowanie jakiegoś domku do ts2.

Sesca
26.09.2005, 16:33
Mam pytanie, a nie wiem czy to się zalicza do bugów.
Niedawno grałam w TS2nż, zapisałam grę tuż po tym jak simy wykonały bara-bara. Wczoraj w nocy włączyłam grę, przebrałam simkę w ubranie codzienne, a simem gotowałam śniadanie. Nagle patrzę, simka wypija butelkę eliksiru miłosnego, przebiera się w strój wizytowy i wychodzi z parceli. Zniknęła mi z Panelu Simów i nie wiem co jest. :?
Ktoś może wie?

Kalasznikov
26.09.2005, 22:11
Ej, ja wsadzam tą łatkę do downloads ale simy nie śpiewają.

Lapis_Lasuli
27.09.2005, 13:48
PP, nie mam pojęcia co się stało... :O
I nie wie, czy to się zalicza do bugów, ale jeśli zbuduje się dom na fundamentach, a obok postawi się garaż, to samochód, którym sim będzie wyjeżdżał z garażu, poprostu zniknie i kierowca będzie unosił się w powietrzu ;)

Amidala
28.09.2005, 06:18
Dobra... Weszłam sobie na tą stronkę z patchami i co dalej? Bo ja niezbyt kumam niemiecki i angielski zresztą też. Bardziej włoski :D ... No to może ktoś by mi napisał? Jak do tego karaoke i worka? tTzn. gdzie one się znajdują? I gdzie jej umieścić ?

Sesca
28.09.2005, 06:40
http://shaklin.sh.funpic.org/modules/PDdownloads/visit.php?cid=9&lid=16 <- Karaoke Fix, po rozpakowaniu WinRare/Zipem przenosisz do .../Moje Dokumenty/EA/TheSims2/Downloads.

http://shaklin.sh.funpic.org/modules/PDdownloads/visit.php?cid=9&lid=17 <- JobTitleFix. Robisz to samo co przy poprzednim.

anez
04.10.2005, 19:03
ja też mam problem :) ktoś moze wie jak naprawić to ze znikają tekstury jeśli ustawi się na średnią lub wysoką jakość? nie lubie grać jak wszystko jest tak paskudnie rozmyte a już wolę tak niż żeby połowa przedmiotów i tapet była w cyferki :/

Nikki
10.10.2005, 17:04
Czy w The Sims Ns tez tak było ze jak jesteś na piętrze i patrzysz na parter przez okno to nie ma przedmiotów?? Nie zwracałam na to uwagi. A jezeli nie to czy ktoś wie może czy jest na to jakaś łatka albo co??

berata
10.10.2005, 17:09
Czy w The Sims Ns tez tak było ze jak jesteś na piętrze i patrzysz na parter przez okno to nie ma przedmiotów?? Nie zwracałam na to uwagi. A jezeli nie to czy ktoś wie może czy jest na to jakaś łatka albo co??
To nie jest bug, tylko opcja, którą można wyłączyć, aby gra chodziła lepiej. Na niektórych kompach na początku jest ona wyłączona, więc trzeba ją sobie włączyć. ;P
Wejdź w opcje grafiki i w prawym dolnym rogu jest coś takiego jak 'ukrywanie obiektów' Zaznacz kropkę przy Wył. i zastosuj zmiany.

Nikki
10.10.2005, 17:12
Ja to jestem ślepa :P . Wielkie DZIĘKI :* sama bym tego nigdy nie znalazła :P .

twój stary
13.10.2005, 06:19
dla zainteresowanych na stronie http://thesims2.ea.com/update/ jest już patch do NŻ i NS

Lea
13.10.2005, 19:19
No jest patch ale nadal kilkoro simów przy jednym stole potrafią jedne głupie zapiekanki jeść 5 simowych godzin. :|

Mgiełka
13.10.2005, 23:22
Ej, a czy to jest tak, że już na wszystkich grach TS2NŻ są te błędy, czy oni je ciągle produkują i np. za kilka miesięcy będą już produkowane bez błędów?

anez
14.10.2005, 13:31
super może jak zainstaluję ten patch to będzie mi w końcu wszystko działać jak należy.. np te tekstury będzie widać :/

a z tym jedzeniem to zauwazyłam ze tez tak u mnie było jedli chińszczyznę ładnych kilka godzin az moja simka zemdlała bo juz nie miała energii... :/

Mateo
14.10.2005, 13:45
czy jest może jakiś patch na mój problem, otóż kiedy w simsach zrobie siedzenie narożne i stolik postawie to kiedy simy chcą jeść to pokazuje sie że nie mogą przejść i usiąść , choć miejsca jest sporo, i jeszcze jedno u mnie sim przechodzi sobie normalnie przes stół :| jest coś na to?

twój stary
14.10.2005, 14:25
phhhhhhhi, a ja ściągnęłem tego patcha i jak chcę go zainstalować to pokazuje się okienko, że wystąpił błąd podczas aktualizacji i ble ble ble. czy ktoś też tak miał? czy ktoś może wie dlaczego tak się dzieje?(mam oryginalne simsy, patcha ściągałem nawet drugi raz, żeby zobaczyć czy może się uda)

berata
14.10.2005, 14:43
phhhhhhhi, a ja ściągnęłem tego patcha i jak chcę go zainstalować to pokazuje się okienko, że wystąpił błąd podczas aktualizacji i ble ble ble. czy ktoś też tak miał? czy ktoś może wie dlaczego tak się dzieje?(mam oryginalne simsy, patcha ściągałem nawet drugi raz, żeby zobaczyć czy może się uda)
Ja tak miałam, ale ściągnęłam patch od nowa i było już ok. Co najdziwniejsze - nawet nazwę ten patch miał inną. Skoro jednak Ty już ściągnąłeś od nowa... Spróbuj jeszcze raz. :P

Fizzly
16.10.2005, 00:31
Ej, a czy to jest tak, że już na wszystkich grach TS2NŻ są te błędy, czy oni je ciągle produkują i np. za kilka miesięcy będą już produkowane bez błędów?
Ojj... Gra została zaakceptowana i wpuszczona na rynek, teraz już nic nie pomoże, nie mogą sobie od tak zmienić produktu na lepsze ażeby tym samym nie zdenerwować pierwszych nabywców "wadliwych" produktów. Teraz wydawane będą tylko odpowiednie łatki.

Sesca
16.10.2005, 07:45
Ja nie wiem - nigdy nie miałam błędów, jakichś latających misiów - odkąd mam TS2, potem NS, a teraz NŻ :/
W tym momencie nie działa mi wampiryzm, ale to przez dodatki z neta.

twój stary
17.10.2005, 15:35
cholera, no ja dalej próbuję i mi się pokazuje, że wystąpił błąd podczas aktualizacji :/ próbowałem już chyba wszystkiego, ściągałem z 10 razy, usunąłem wcześniejsze nieoficlane patche, bo myślałem, że to może pomóc i nic ;( wie ktoś może dlaczeo tak się dzieje? i czy tam na pewno trzeba włożyć drugą płytkę do NŻ?

Karo
18.10.2005, 11:10
cholera, no ja dalej próbuję i mi się pokazuje, że wystąpił błąd podczas aktualizacji :/ próbowałem już chyba wszystkiego, ściągałem z 10 razy, usunąłem wcześniejsze nieoficlane patche, bo myślałem, że to może pomóc i nic ;( wie ktoś może dlaczeo tak się dzieje? i czy tam na pewno trzeba włożyć drugą płytkę do NŻ?

Tak, trzeba włożyć DRUGĄ płytę NŻ. Mnie co prawda instalacja patcha do NŻ przebiegła pomyślnie, natomiast miałam problemy przy patchu do NS.Zobacz moze na czym wysypuje ci się ta instalacja. Mnie się psuło na katalogu objects, bo była zmieniona jego wielkość (być może jakiś dodatek lub hack to zrobił).Skopiowałam sobie ten katalog z odpowiedniej płyty i instalacja poszła dalej.Sprawdź u siebie, może to coś da.

Fizzly
19.10.2005, 14:59
cholera, no ja dalej próbuję i mi się pokazuje, że wystąpił błąd podczas aktualizacji :/ próbowałem już chyba wszystkiego, ściągałem z 10 razy, usunąłem wcześniejsze nieoficlane patche, bo myślałem, że to może pomóc i nic ;( wie ktoś może dlaczeo tak się dzieje? i czy tam na pewno trzeba włożyć drugą płytkę do NŻ?
U mnie coprawda było OK ale u znajomej też był z tym kłopot. ;) Spróbuj usunąć WSZYSTKO i zainstalować od nowa - bankowo sięuda... powinno. :P

Wracając do tematu:
Na przedmieściach w "salonie odnowy" zostałem osobistym trenerem sima. Kiedy mój sim pokazywał, jak się ćwiczy z sztangą - on zastawił mu wyjście. Cały czas mnie baran dopingował i nie przesunie się za chiny! A mój sim siedzi i chce zejść... Musiałem wyjść z otoczenia bez zapisu. xP

Cocco
01.11.2005, 15:36
Do czego jest hack "DJ Booth "extension"/DJ Pult Erweiterung" i
Vampir "Extension" / Vampir Erweiterung

Guralka
04.11.2005, 08:15
U mnie coprawda było OK ale u znajomej też był z tym kłopot. ;) Spróbuj usunąć WSZYSTKO i zainstalować od nowa - bankowo sięuda... powinno. :P

Wracając do tematu:
Na przedmieściach w "salonie odnowy" zostałem osobistym trenerem sima. Kiedy mój sim pokazywał, jak się ćwiczy z sztangą - on zastawił mu wyjście. Cały czas mnie baran dopingował i nie przesunie się za chiny! A mój sim siedzi i chce zejść... Musiałem wyjść z otoczenia bez zapisu. xP


u mnie nawet reinstalacja nie pomogła. Dalej wysypuje się i wyskakuje błąd, że być może trzeba bedzie ponownie zainstalować NŻ :con:
Instalowałam już nawet kilkakrotnie od nowa i dalej to samo

Czikita
10.11.2005, 17:58
Wiecie co?
czemu mi te materace nie działaja??????? --> http://shaklin.sh.funpic.org/modules/PDdownloads/viewcat.php?cid=2 a i jeszcze to mi nie działa ze tam gdzieś są miecze świetlne z gwiezdnych wojen i mozna walczyć a mi to nie działa :/ :O dziwne? czy te obiekty sa złe?
bo co do tych materacy to sa w grze lae jak sim ma sie nia nim położyć to w dymku nad głowa sątakie dziwne kropki czy gwiezdki i sim tego nie robi tylko macha reko ze nie moze i se idzie :/ ,
A prosze o lik do tego jak sie daje na forum obrazki czy zdjęcia z theisms2 aby duże były..... dzieki z góry THX :* :P

Sylvanna
21.11.2005, 13:26
Wiecie co?
czemu mi te materace nie działaja??????? --> http://shaklin.sh.funpic.org/modules/PDdownloads/viewcat.php?cid=2 a i jeszcze to mi nie działa ze tam gdzieś są miecze świetlne z gwiezdnych wojen i mozna walczyć a mi to nie działa :/ :O dziwne? czy te obiekty sa złe?
bo co do tych materacy to sa w grze lae jak sim ma sie nia nim położyć to w dymku nad głowa sątakie dziwne kropki czy gwiezdki i sim tego nie robi tylko macha reko ze nie moze i se idzie :/ ,
A prosze o lik do tego jak sie daje na forum obrazki czy zdjęcia z theisms2 aby duże były..... dzieki z góry THX :* :PA masz zainstalowane NŻ, bo na stronie napisali, że nie działa m.in. w NŻ i z hack'iem na ciążę nastolatków, natomiast musisz mieć NS: "Not compatibel with the Teen-Pregnancy-Hack.
University-EP Required. Not for Nightlife!" (miecze), a materace nie działają pod NŻ

sawik2005
28.01.2006, 09:44
No mi teń to karaoke nawala ale tunigdzie nie ma dobrego linka bo jak klikne to wyskakuje że strony nie ma? Da ktoś dobry link?

trashy
28.01.2006, 11:53
wejdz na http://thesims2.ea.com/update/ i kliknij na "night life CD patch" i będzie wszystko chodzic ,ale musisz miec orginał i być zarejestrowany tam
pozdro