PDA

Zobacz pełną wersję : fasola nie rośnie!!!


tyska
14.12.2003, 14:10
Od dłuższego czasu mam już fasole i po pewnym czasie staneła i wogóle nie rośnie !! Nie wiem co się dzieje czy u mnie jest czoś nie tak czy ja robie coś nie tka o co chodzi ??? :o :blink

galazek
14.12.2003, 14:18
Originally posted by tyska@Dec 14 2003, 04:10 PM
czy ja robie coś nie tka
Tak, robisz coś nie tak - zakładasz temat, mimo że takich samych lub bardzo podobnych jest na forum niezliczona ilość <_< <_<

agatka678
14.12.2003, 14:24
U mnie też już nie rośnie.Rzucałam dużo czarów i nic.

Vel
14.12.2003, 14:33
A Gdzie macie domek? Pewnie w Sim City...musicie mieć w Abrakadabrowie

agatka678
14.12.2003, 14:38
Najpierw miałam w SimCity to mi rosła i przestała.Potem miałam w Uroczysku to też urosła i przestała.W SimCity również rośnie ta fasola.Rosną tam również kryształy, korzeń problemu i pelargonie.

Vel
14.12.2003, 14:40
W Sim City rośni ale nie wystarczająco.....ja polecam ożywianie krasali':)'

andonezja
14.12.2003, 14:49
u mnie tesh tak bylo-> mieszkalam w abrakadabrowie. to ja olalam i sprzedalam. potem uosla nowa :))) i jush po niej weszlam....

tyska
14.12.2003, 14:50
mama dzialake w abrakadabrowie wiec moze to jest jakis blad w grze w takim razie ?? albo mamy jakies nie tak wersje ?? A smok tez mi nie rosnie !! LIPA i tyle :D

Maga
15.12.2004, 13:16
a masz tylko jedną?Ja miałam kilka i tylko jedna mi do końca urosla.Reszta nie rosnie.Chociaz mam dom na Uroczysku.

fiatka
15.12.2004, 18:17
Musisz Bardzo, Bardzo, Bardzo DuŻo CzarowaĆ AŻ WkoŃcu BĘdzie DosiĘgaŁa Chmur I PÓjdziesz Sobie Do Olbrzyma :)

kawaii
15.12.2004, 22:11
Musisz Bardzo, Bardzo, Bardzo DuŻo CzarowaĆ AŻ WkoŃcu BĘdzie DosiĘgaŁa Chmur I PÓjdziesz Sobie Do Olbrzyma :)

NIE, NIE, NIE! Co za bzdury tutaj piszecie! Wcale nie trzeba dużo czarować. Rosną dwie fasole. Pierwsza w pewnym momencie się zatrzymuje. POtem zaczyna rosnąć druga, a ona rośnie trochę więcej od pierwszej. To po niej można wejść do olbrzyma. Czary nie mają tu akurat nic do rzeczy, najważniejsze, żeby wyrosła pierwsza fasola. Potem ona się zatrzyma i wyrośnie druga. Objaśniam to już chyba trzeci raz. Czy tak trudno jest wpisać do wyszukiwarki "fasola"???

Czary nie mają znaczenia. Bardzo się niecierpliwiłam, czekając, aż pierwsza fasolka urośnie. Więc wpisałam move_objects on i "sprzedałam" całą rodzinę. Nikt nie czarował, a fasola rosła (najpierw jedna, potem druga). Zanim zaczniecie rozpowszechniać niepotwierdzone bzdury, zastanówcie się. A zanim założycie temat, których już było dziesięć, też pomyślcie.

Tu podaję zaledwie kilka linków do tematów o fasoli:

http://forum.thesims.pl/showthread.php?t=7866&highlight=fasola
http://forum.thesims.pl/showthread.php?t=9142&highlight=fasola
tutaj temat, gdzie się przeprowadzić, żeby Ci szybciej urosła:
http://forum.thesims.pl/showthread.php?t=10869&page=2&pp=10&highlight=fasola

Natka9
18.12.2004, 10:51
A jak ja już sprzedałam, to mi zaraz nowa wyrośnie, czy jak będę dużo czarować???

kawaii
18.12.2004, 14:36
A jak ja już sprzedałam, to mi zaraz nowa wyrośnie, czy jak będę dużo czarować???

Jeżeli ją sprzedałaś ZANIM wyrosła ci druga, to pewnie musisz się teraz od nowa starać, żeby wyrosła "pierwsza". ALe nie mówię na 100% bo nigdy nie miałam takiej sytuacjji.

Niespotykany
18.12.2004, 19:48
Ludzie, dlaczego rozmawiacie w tematach sprzed roku, gdy problem został już rozwiązany ?!

Pozdr. i zamykam ! Bez przesady...