PDA

Zobacz pełną wersję : Nowy czy stary??


kiara
19.12.2003, 21:00
Wiem że takie tematy już były ale ja chcem swój. Co wam zaimponowało jak włączyliście po raz pierwszy ABRAKADABRĘ??? Dużo odpowiedzi proszę!!! ;) ;) ;) ;) ;) ;)

afreina
19.12.2003, 21:05
Zaimponowały mi na pewno smoki :lol:
Chociaż przyznam , że to jedyna część , która tak szybko mi się znudziła... ;)

kiara
19.12.2003, 21:07
Wszyscy mówią że ta gra szybko się nudzi, ale jest najlepsza. I co Ja mam myśleć???????????

afreina
19.12.2003, 21:33
Matko ludzie nie bijcie! :ph34r:
Tylko powiedziałam, że ten dodatek mi się najszyciej znudził,
nie wiem czemu!

Shawnee
19.12.2003, 22:20
Nie wiem niegrałam, a chciałabym chociaż spróbować... :(
Ale jak mnie to zafascynowało to całe czarowanie, np. zaczarowanie sasiada w zabe (hehehe, jakby tak na real mojego Kacperka sąsiada zaczarować hehehe :lol: ) i pieczenie ciast i pasztetów poprostu wszystko!!! :)

kiara
20.12.2003, 07:27
A przdmioty jakie??? I powiedzcie jakie (dokładnie) czary????????????!!!!!!!!!!!!!!!

Nilka
20.12.2003, 08:36
Jezu weź dziewczyno się uspokój bo z krzesła zaraz spadniesz.. <_< Trzeba było jeszcze więcej napisać znaków zapytania i wykrzykników <_< :mellow:
Jakie mi się przedmioty podobały...chmm..piecyk :D. A z czarów to naturalnie uropuchowienie, cios miłości i wielkie pytanie :rolleyes:

Nindë
20.12.2003, 09:25
Mi sie podoba to że są czay........ale .........wszystkie już odkrylam i gra mi sie znudzuila

Niespotykany
20.12.2003, 09:30
No bez przesady, bez przesady- nikt Ci nie będzie wszystkich czarów wypisywał bo jest ich wiele. Ale skopiować można (materiał pochodzi ze strony TheSims.pl)-

Lista zaklęć:
Uropuchowienie - zamieniamy Sima w ropuszkę;
Piękna lub Bestia - zamieniamy się w elfa, staruszkę, czarownicę, wróżkę, wilkołaka lub inne dziwne stworzenie;
Poprawa stosunków - poprawiamy stosunki z innymi Simami;
Róg obfitości - pełno żarcia w domu;
Ożywienie - pobudzamy do życia skrzaty ogrodowe;
Deszcz bogactw - z nieba lecą pieniądze;
Wyjście ze skóry - zamieniamy się w ducha;
Śmieszek - sprawiamy, że dany Sim staje się naszym przyjacielem;
Przeciwne bieguny - możesz flirtować bez przeszkody, że ktoś ma inne zainteresowania lub znak zodiaku i że mu się coś nie spodoba;
Wygnanie - wyganiamy Sima;
Klon Pracownik - dwa "ja" - jedno idzie do pracy a drugie balanguje w domu, czyli może robić do chce nie tracąc posady;
Doskonały ogród - wszystkie kwiaty są podlane i rozkwitnięte;
Magiczny zmieniacz nastroju - zmiana nastroju Sima;
Cios miłości - sprawiamy, że dana para Simów zakochuje się w sobie;
Hipnoza - hipnotyzujemy Sima i możemy zażądać, by ten nas pocałował, przytulił itd.;
Czyste talerze - talerze stają się czyste...;)
Wielkie pytanie - wybrany Sim na pytanie o zawarcie małżeństwa odpowiada "Tak".

kiara
20.12.2003, 15:18
Dzięki za czary. Teraz powiedzcie coś o przedmiotach.

sephora
20.12.2003, 15:21
po co mamy opowiadac o przedmiotach?po to zeby narobic Ci smaku? naprawde nie rozumiem tego...

kiara
20.12.2003, 15:29
Ty nie musisz inni mogą!!!!!!

dzuma
20.12.2003, 16:30
Originally posted by sephora@Dec 20 2003, 05:21 PM
po co mamy opowiadac o przedmiotach?po to zeby narobic Ci smaku? naprawde nie rozumiem tego...
Ona chce sie tylko dowiedziec.Nie rozumiem dlaczego na tym forum jestescie tacy agresywni dziewczyna chce tylko wiedizec.A co do tematu to szkoda ze tak malo rzeczy Moglo by byc wiecej lozek i szafek jako na ostatni dodatek

Samantha
20.12.2003, 19:01
W zupełności zgadzam się dzumą ; powinno ich być więcej.

Ale oto moje ulubione przedmioty :

piec-możesz wypiekać w nim ciasteczka placki oraz inne smakołyki.
"Worek kości" czyli KOŚCILDA-zapukaj jeśli potrzebna ci pomoc w sprzątaniu domu.
"DIAMETRALNA MASZYNA POJEDYNKOWA" czyli SCENA DO POJEEDYNKÓW-Zmierz się z innymi magikami i sprawdź swoje zdolności oraz moc!
"STRASZNE LABORATORIUM ELECTRO" czyli PRZERAŻAJĄCA SCENA -Ożywiaj zmarłych aby dotrzymywali Ci towarzystwa a zarazem popsisz się swoimi zdolnościami
"JESZCZE WIĘCEJ MAGII NIŻ WCZEŚNIEJ" czyli profesjonalna scena dla iluzjonisty :D .Zabaw publiczność wspaniałymi sztuczkami!
kilka wspaniałych kolejek -śmieszne a zarazem straszne przejażdżki...
"ŻARŁO Z UPIORNEGO CMENTARZA" -wspaniele obrzydliwe jedzonko (wg mnie :D )
"GULASZ PANI MADZIARKI"-zjedz gulasz domowej robótki!
"STAROMODNA MASELNICA"-zrób sam masło własnej roboty
"POD NACISKIEM"-Masz ochotę na nektar? :D
"WOSKOMIODORÓB"-te pszczółki pomogą Ci w zdobywaniu umjejętnosci kucharskich a w dodatku dadzą Ci 2 skłądniki! MIÓD I PSZCZELI WOSK
"SOFA STAŚKA przeciągnij się"-ładnie wykonana wiklinowa kanapa
"ZAKLĘTA ŁADOWARKA RÓŻDŻEK MagiCO"-Z 3 składników magia się stworzy!
"WIECZNY CUDOTWÓRCA" czyli maszyna do robienia czarów-Nikt się nie domysli ,ze te ozdóbki to zaklęcia... :P
"BAREK SMAKOWITEGO SOKU WINNEGO"-tu przechowasz swoje nektary...
"PODRĘCZNY GARGULEC"-może wyrzeźbimy kamiennego gargulca?
"KOLONIALNY KOMPLET HERBACIANY"-herbatka któa od razu pobudzi Cię do działania.
Są jeszcze inne przedmioty takie jak :kszesło wiklinowe Stasia czy stolik również wiklinowy,stół mamusi , krzesło tatusia...ale te są najciekawsz wg mnie.

P.S.Są też inne przemioty magiczne.2 księgi Zaklęć, i dziura w ZIEMI...

POZDROWIENIA!!!

Nyah
21.12.2003, 11:12
Ja najbardziej lubię zaklęcie doskonały ogród i ożywienie.

Samantha
21.12.2003, 15:03
Co do czarów to inna sprawa... :lol:
Moje lubione to Cios Miłości :D , Uszczęśliwienie, Uropuchowienie :D ,Ozywienie...hipnoze...
a zaklęcia:
Doskonały Ogród,Piękna i Bestia,Róg Obfitości i Wyjście ze skóry... :D

Pozdrówka!!!

Nindë
21.12.2003, 17:21
Ja lubie wyjscie ze skory i hipnoze.................

burza
21.12.2003, 21:33
najlepszym czarem jest: Wszystko dla domu; jak rzucimy ten czar pojawia się duch w ubraniu kamerdynera i sprząta :) zjawia się kiedy jest coś do sprzątnięcia i znika - dzięki tamu nie muszę wydawać kasy na sprzątaczki, kamerdynerów i inne cuda techniki ^_^

Lori
22.12.2003, 01:15
Mnie od razu zaklęcia i abrakadabrowo ;) Bo jakze inaczej ?

Gumka
22.12.2003, 07:04
nie mam,nie grałam.Ale wiem że niedługo będe mieć.napewno będę jezdzić do abrakadabrowa bo ono jest najfajniejsze!!nie pytajcie się"jak najfajniejsze?Nigdy nie grałaś to nie wiesz!"nie zadawajcie takich pytań ,bo ja sie nasluchałam i kolerzanka ma.I ja juz wiem zawsze co będzie najlepsze wytarczy jedno słowo i wiem!

afreina
22.12.2003, 07:19
Zapomniałam napisać cosik o czarach ;)...
Ja jestem daleko w tyle i na razie odkryłam:

Zmieniacz nastroju (czy jakoś tak :P)
Czyste talerze
Róg obfitości
Wygnanie
Uropuchowienie

I coś tam jeszcze odkryłam ,ale mówię że jestem daleko w tyle i nie odkryłam tyle co wy :rolleyes:

kiara
22.12.2003, 08:15
a czy wiecie jak się nazywa czar w którym można postawić obiadek dla wszystkich??

galazek
22.12.2003, 08:16
Originally posted by kiara@Dec 22 2003, 09:15 AM
a czy wiecie jak się nazywa czar w którym można postawić obiadek dla wszystkich??
Ten czar, z tego, co pamiętam, to Róg obfitości ;)

kiara
22.12.2003, 08:23
Fajnie nie wyśliasz sie i masz obiadek na stole. Cool. Opowiedzcie jakie zadania dają : Mara, Wiki i Tood????

Gumka
22.12.2003, 08:25
Wika to w sie wyściguje chyba.Tood to jest walnięty

kiara
22.12.2003, 09:38
Gumko czemu uwarzasz że Tood jest walnięty???

catia
22.12.2003, 10:00
Kiara umów się na gg z kimś i tam pogadaj co jest w Hokus Pokus...jak będziesz zadawać takie pytania to ten tamt nie będzie miał końca ;)