PDA

Zobacz pełną wersję : Brak dzieci


noira
23.12.2003, 23:09
Mam the sims abrakadabra,ale niestety nie moge mieć w tym dodatku dzieci.Za kazdym razem,kiedy ma sie pojawic dziecko-czy to adoptowane czy to "poczete w domu" gra sie samoistnie konczy i wracam do systemu.Nie bardzo wiem,co mam z tym zrobic.Jesli ktoś wie,to bede wdzieczna za pomoc:)

Shawnee
23.12.2003, 23:18
prawdopodbnie masz źle zainstalowane simy ;)

noira
23.12.2003, 23:22
to znaczy mam jeszcze raz zainstalowac?Juz tak robilam i niestety dalej nic-moze to jest tak,jak z gwiazda,czyli blad tkwi w samej grze i pojawi sie oficjalny patch za jakis czas.Ale dzieki za odpowiedz.

Guralka
23.12.2003, 23:37
Gdyby to był błąd w grze, to każdy by tak miał. U mnie wszystko w porządku.

catia
23.12.2003, 23:38
Patch raczej się nie pojawi, ponieważ to jest błąd akurat w Twojej grze lub być może w komputerze. Napisz więcej informacji:
- czy to oryginal czy pirat
- czy ściągałaś jakieś dodatki z internetu
- czy płyta nie jest porysowana
- czy nie wystąpił żaden błąd podczas instalacji (którejkolwiek)

:)

Nindë
24.12.2003, 09:05
Może zle zainstalowalas albo masz smieci na komputerze

Mysia
24.12.2003, 10:02
Czy Twoja płyta to oryginałka czy pirat??? Możliwe że masz naprzykład śmieci w rejestrze i na kompie.
Ile masz wolnego miejsca na komputerze może masz go zamało i gra nie mogła się w pełni rozpakować....

andonezja
24.12.2003, 11:19
nio cosh to jush wina tfego computerka... otosh widocznie masz zle zaintstalowane simsy lub zasmiecony komp. jezeli przeinstalowywanie nic nie da to pozostaje aktualizacja sterownikow i ewentualnie reinstalka systemu. mozesh tesh sprobowac zdefragmentowac dysk i przeleciec go scandiskiem przed ponowna instalacja gry. sprawdz czy nie mash wirusow. jezeli po tym wszystkim nadal nie bedzie dzialac, sporobj odpalic gre na innym computerze. moze po prostu masz zla plytke? a masz pirata czy orginal?

GosieQ
24.12.2003, 13:19
Ja miałam podobnie tylko że nie mogłam wogle uruchomić gry.Bo miałam za dużo śmieci na kompie i to pewnie dlatego.Albo może dlatego że płyta jest zapchana domkami itp.

noira
24.12.2003, 13:54
Płytka to oryginal,tym bardziej mnie to smuci:(Jesli chodzi o miejsce na dysku to mam jeszcze 3 GB wolne,więc chyba oki.Grę instalowałam swiezo po formatowaniu i nie mam zadnych smieci ani wirusow.Myślę,że moze to byc blad gry,bo przy gwiezdzie tez nie wszyscy mieli błąd,a patch wyszedl oficjalny.Ale dziekuje bardzo za pomoc i za odzew.Fajnie miec pomoc i miec do kogo sie zwrocic:)

Nindë
25.12.2003, 11:32
Może powinnaś isc do skelu z reklamacja?????

Kamcia
25.12.2003, 14:36
Na pewno źle grę zainstalowałaś heh :):)

noira
25.12.2003, 14:47
nie zainstalowalam zle gry!!!Podobne rady dostalam przy problemie z gwiazda a okazalo sie,ze to blad gry uznanay przez producenta.W kazdym razie dzieki za odpowiedz i wesloych swiat!

Niespotykany
25.12.2003, 15:18
Na wzajem ale mimo to mam pytanie- czy wymagania twój komputer spełnia i czy nie ściagałaś jakiś podejrzanych dodatków z neta.

Edeta Kudou
25.12.2003, 17:04
Już mówiła że instalowała od razu po formacie więc żadnych smieci ani dodatków niepowinna mnieć...
Ale skoro już kiedyś miałaś błąd uznawany przez producenta to możliwe że i teraz tak jest :(

Ersa
26.12.2003, 19:27
Originally posted by noira@Dec 24 2003, 01:09 AM
Mam the sims abrakadabra,ale niestety nie moge mieć w tym dodatku dzieci.Za kazdym razem,kiedy ma sie pojawic dziecko-czy to adoptowane czy to "poczete w domu" gra sie samoistnie konczy i wracam do systemu.Nie bardzo wiem,co mam z tym zrobic.Jesli ktoś wie,to bede wdzieczna za pomoc:)
Wiesz uważam, z taki tamat powinien się znajodować w Forum Problemy z grą to po pierwsze a po drugie kto Ci pomoże? Nikt nie wie co zrobić abyś miała dzieci. Takie pytania są głupie! Bez urazy.... <_<

tomek
26.12.2003, 19:30
ten temat jest dobrze usytuowany-ts abrakadabra ;)

Niespotykany
27.12.2003, 18:49
Nie, nie, nie- to że gra zastała zainstalowana na "świeżym" PC nie oznacza że nie ściągała dodatków z neta.

noira
27.12.2003, 22:52
nie ściągnęłam dodatków z netu.Jeden kolega ma racje w jednym niestety,mimo dobrych chcei,nikt mi nie pomoze,ale nie dlatego,ze pytanie jest glupie.To jest gra komputerowa i wszytsko mozna w niej naprawic jak i zepsuc.Jakos na wczesniejszy moj problem Niemcy znalezli odpowiedz,a skoro tak,to pytanie nie jest glupie:)Glupia byla odpowiedz-oczywiscie bez urazy:)A wszytskim innym dziekuje za zainteresowanie i proby pomocy.Milej gry w simki a w nowym roku przygody z the sims2!

catia
27.12.2003, 23:19
Noira ja bym Ci radziła po prostu się udać do miejsca w którym kupiłaś grę. Niech oni się tym zajmą ;) A ja wyjdzie na to, że płyta jest ok, zawsze można wymysleć troszkę ubarwione wyjaśnienie :lol: ;) Temat uważam za zamknięty, bo my raczej tutaj nic nie zdziałamy :) pozdr.