PDA

Zobacz pełną wersję : Który dodatek najgorszy?


simek
22.10.2005, 18:46
Jak myślicie, który dodatek do serii The Sims jest najgorszy? Światowe Życie 120 nowych przedmiotów 4 nowe okolice 5 nowych karier Moja ocena: 4-
Balanga Pozwala urządzić niezłą imprę;) Moja ocena: 4-
Randka Romantyczny, fajny i jako pierwszy pozwalający nam się wybrać poza dom dodatek do Sims. Moja ocena: 5-
Wakacje Moim zdaniem najgorszy dodatek do The Sims :( Moja ocena: 2+
Zwierzaki Najlepszy dodatek do Sims który pozwala nam kupić zwierzęta Moja ocena: 6-
Gwiazda Dodatek pozwala nam stworzyć zwykłego sima, który potem jest sławny i wszyscy od niego chcą autografy Moja ocena: 6
Abrakadabra Dodatek który wprowadza do życia simów coś niezwykłego - magię Moja ocena: 6+

Teraz czekam na wasze odpowiedzi;)

martencja
23.10.2005, 11:42
nieprawda! wakacje są znacznie lepsze od światowego życia - wiem bo miałam oba te dodatki.
ale karla ma całkowitą rację - najlepsza jest dwójka - NOCNE ŻYCIE RZĄDZI!

Lalaith
23.10.2005, 12:24
Jeżeli chodzi o TS 1 to według mnie najgorsze dodatki to: Balanga i Światowe Życie, a najfajniejsze są Zwierzaki!!!
W TS 2 wyszły dopiero dwa dodatki, więc trudno mi oceniać..., ale bardziej podoba mi się Nocne Życie... Chociaż w TS 2 NS są fajne nowe kariey, a w NŻ nie ma żadnej... :con:

Fizzly
23.10.2005, 17:23
Niewnikając w fakt, że dodatki do S1 odznaczały się zwykle tylko nowymi obiektami a na wszystkich nowościach widniała opcja "Podziwiaj" to taki szczegół, który sprawia, że wszystkie dodtaki do S1 to jedno wielkie... Ekhm. ;) Coprawda były tam nowości, ale bardzo nieliczne a najgorszy dodatek to chyba wakacje.................... Maksymalna nuda..... :| TS2 rządzi a Nocne życie to się nazywa wyzwolenie! ;P

sasha fierce
24.10.2005, 16:53
Mnie osobiście najbardziej podobały sie zwierzaki i wakacje, naprawde bylo tam moim zdaniem najwiecej urozmaicen, ktore bardzo dopelnialy gre, nie wspominajac juz o randce dzieki ktorej mozna bylo wybrac sie za miasto.

Korba
25.10.2005, 18:54
Moja opinia:


Światowe Życie: 2-

Balanga: Nie mam

Randka: nie mam

Wakacje: Nie mam

Zwierzaki: 5

Gwiazda: 5-

Abrakadabra: 4=




Jesli chodzi o Abrakadabrę to czwóra na szynach jest z powodu......Gry robionej na odwal. Skoro producenci już tworzyli The sims 2 Abrakadabrę jako dodatek zrobili jush mniej starannie bo po co? Ostatni dodatek a i tak idzie lepszy. Co o tym myślicie?

twój stary
25.10.2005, 19:40
wszystkie dodatki wnosiły do gry coś fajnego. najlepsze według mnie były zwierzaki i abrakadabra, a najgorsze według mnie były wakacje-mało skinów, elementów dekoracyjnych, nieciekawe meble. balanga też była niezbyt fajna.

stotkaa
25.10.2005, 19:46
Najgorsza? Balanga. Każdy inny super. No może troche wakacje nie nadganią reszty, ale nie jest źle. ;)

LindSay
26.10.2005, 18:11
A mi się nie podobał dodatek...Światowe Życie! Po prostu był dla mnie jakiś taki nudny :con:
A Balangę zostawcie mi w spokoju! To super dodatek! Fajnie jest robić takie wyczesane imprezki, na które przychodzi dużo simów i Gwiazda... :)
Coś jeszcze? Bardzo podobały mi się TS Zwierzaki... Bardzo ciekawe i w ogóle (nie napiszę więcej bo bym się o nich rozpisała na 4 stronki... :D ).

_Elisha_
27.10.2005, 15:00
Hm...
Jak dla mnie nie ma najgorszego :).
W każdym jest coś fajnego :D.
(ale rym :blush: )

.: Nutria :.
31.10.2005, 19:10
Wakacje wg. mnie są najgorsze, cholernie nudne ... -_-' Zazwyczaj nie chciało mi się na wakacje jeździć, więc nie korzystam z tego dodatku w pierwotnym celu, tylko dla nowych dodatków ;)

Madzia96
01.11.2005, 09:10
Dla mnie najgorszy dodatek to The Sims Living Large, czyli Światowe Życie. Tam tylko pare rzeczy doszło i nic innego

piorun
24.08.2007, 14:02
swiatowe zycie 3
balanga5-
randka5
wakacje5
zwierzaki6
gwiazda5+
abrakadabra6
wedlug mnie najgorszym dodatkiem jest swiatowe zycie
:wacko:
a najlepsze to abrakadabra i zwierzaki
:D

Darlene
24.08.2007, 14:10
Ja tam nie lubię za specjalnie balangi ;d.

Chmelcor
24.08.2007, 14:11
Wedlug mnie najgorsza byla Gwiazda, a najlepsze dodatki to Swiatowe Zycie, Balanga i Randka.

piorun
24.08.2007, 16:00
najgorsze jest swiatowe zycie

Lilith
24.08.2007, 16:25
Według mnie najgorsze było Światowe Życie xP , a tak w ogóle... :O Co tam doszło??? :wacko:

ola-misia
24.08.2007, 18:53
Wakacje-najgorszy dodatek :wacko:
Praktycznie co tam jest fajnego? moim zdaniem nic.

miracle
24.08.2007, 19:40
Balanga. :O
Światowe Życie i abrakadabra na drugim miejscu :wacko:

IgaAnne
29.09.2007, 17:19
Balanga. xP Nic za ciekawego w niej nie doszło. ;P
Nie lubię organizować imprez w Sims 1, głównie dlatego, że te Simy to zwykłe sztywniaki. ;)
W tym wszystkim najgorsze jest to, że gdy impreza może się zakończyć klapą to przychodzi mim i przez tego palanta impreza sie kończy klapą. ;P
Kiedyś chciałam go zabić. :fist: Ale mi się nie udało. :1smutny: Eech... sprawdza się tu przysłowie "Głupi zawsze ma szczęście" :P W każdym bądź razie wg. mnie Balanga jest najgorsza. :P

Nata
19.11.2007, 18:39
Dla mnie najgorszym dodatkiem jest The Sims: Światowe Życie, bo nie wnosi nic nowego oprócz przedmiotów :|

Monitkowa
02.12.2007, 13:26
Według mnie balanga była najbardziej do bani

Dami
02.12.2007, 18:32
balanga. jakos nie wpadla mi w gust.

19kamila94
02.12.2007, 20:08
Światowe Życie: 3+

Balanga: 5

Randka: 5

Wakacje:4+

Zwierzaki: 6

Gwiazda: 4-

Abrakadabra: 4=

Adusia
14.02.2008, 21:44
Światowe Życie: 2
Balanga: 4
Randka: 5
Wakacje: 5
Zwierzaki: 3
Gwiazda: 6
Abrakadabra:6

Liv
15.02.2008, 17:58
światowe życie: -3
Balanga: +2
Randka: 5
Wakacje: +4
Zwierzaki: -5
Gwiazda: 6
Abrakadabra: nie grałam, więc się nie wypowiadam.

nelciagroch
22.02.2008, 15:29
a gdzie są czter pory roku one rządża!!!!!

shiyo
22.02.2008, 21:07
światowe życie: 2
Balanga: 4
Randka: 6
Wakacje: 4
Zwierzaki: 6
Gwiazda: 6
Abrakadabra: 3

kotek23
23.02.2008, 09:49
Światowe Życie: 3-
Balanga: Nie grałam, ale widziałam zdjątka - 3
Randka:4-
Wakacje:6-
Zwierzaki: 4
Gwiazda: 6
Abrakadabra: 3

Koornela
23.02.2008, 16:51
czasami oglądam fotki z TS1 i troche za nimi tęsknie ale co ja pisze to nie ten temat:
Nie miałam wszystkich dodatków do TS1 ale grałam u koleżanek
Światowe Życie-2
Balanga-4
Wakacje-5
Randka-5
Zwierzaki-5
Gwiazda-5
Abrakadabra-4

Sheep-y
23.02.2008, 19:17
Światowe Życie-2
Balanga-3
Wakacje-1
Randka-4
Zwierzaki-5
Gwiazda-5
Abrakadabra-6
__________________

Ritty
25.08.2008, 12:47
Od najgorszych:

1. Balanga
2. Wakacje
3. Gwiazda
4. Zwierzaki
5. Światowe Życie
6. Randka
7. Abrakadabra

Adamsims
29.08.2008, 20:51
Dawno nie grałem w the sims 1 ale z tego co pamięntam to :
Światowe życie 3+ Niektóre przedmioty mi sie bardzo podobały.
Balanga 2+ Grałem bez kodów więc moi simowie ciągle pracowali i nie mieli czasu na imprezy.
Randka 3+ Rzadko chodziłem simami na randki.
Wakacje 3- Byli zapracowani.
Zwierzaki 4+ Bardzo podobał mi sie ogródek.
Gwiazda 5+ Według mnie najlepszy dodatek ,nie wiem czemu?
Abrakadabra 4 The sims to gra w prawdziwe życie nie w czary i nie lubiałęm czarować.
Średnia=4-

baranek yellow
02.10.2008, 17:22
OK:

Światowe życie: 2 - oprócz przedmiotów, dodatek nie wniósł nic :(
Balanga: 4- - Rzadko robiłem imprezy, a ten mim doprowadzał mnie do szału.
Randka: 5+ - Świetny dodatek! :D Centrum jest świetne, a na randki simami chodze prawie codziennie :D
Wakacje: 6 - Wakacje są świetne, simy mogą się odprężyć i kilka dni odpocząć od pracy! :)
Zwierzaki: 5- - Zwierzątak są fajne, ale nie znoszę El Banito czy jakoś tak. Do tego cały czas przyłażą i nie moge się ich pozbyć
Gwiazda: 6 - Uwielbiam gwiazde, kocham robić simów gwiazdami, do tego cudne meble :)
Abrakadabra: 5+ - Lubię Abrakadabrowo, czarowanie jest fajne, ale nie lubie niudanych zaklęć jak ośle głowy lub podpalenie domu

Alisha
03.10.2008, 18:21
Jak w mojej sygnaturze, po prostu The Sims sá najgorsze...
The Sims 3 - The BEST!!! :D

Vanitas
04.10.2008, 15:04
balanga to porażka już lepsze jest światowe życie

szymaxxx
10.10.2008, 18:18
Zwierzaki - nie takie złe, 4+
Gwiazda - troszkę nudnawa, ale wprowadza bardzo ciekawy temat w Simsach, 5-
Balanga - nuda na całego, 2
Randka - wreszcie prawdziwa miłość, porządne miasto, 6
Abrakadabra - nudy na pudy, 2+
Wakacje - -,,-, 2
Światowe Życie - ehkm..., bez komentarza, 1

spyro0
12.10.2008, 08:25
Światowe Życie - 7 miejsce
Balanga - 5 miejsce
Randka - 2 miejsce
Wakacje - 1 miejsce
Zwierzaki - 6 miejsce
Gwiazda - 3 miejsce
Abrakadabra - 4 miejsce

_Eveline_
18.04.2009, 10:30
Ja może z innej strony i napiszę, co mi się podoba. Jakoś nie potrafię tak na plusy czy minusy ocenić tych dodatków...

Światowe życie - mnóstwo pożytecznych przedmiotów, w tym lampa dżina, stół alchemika, magiczna kula, choinka... Wpadłam w czarną rozpacz, kiedy nie mogłam zainstalować tego dodatku. Z nim szybciej można zdobyć dla Simów potrzebne umiejętności do pracy, istnieją też nowe kariery i okolice. To bardzo dużo! Podobno jest też jakaś śmierć, ale nigdy jej nie widziałam ;P

Balanga - nowe przedmioty są super, aczkolwiek Simy z reguły nie mają czasu na imprezy, chyba że gramy z kodami. Ale jak się nie zainstaluje tego dodatku, najlepsza okolica z randki jest "wybrakowana" (nie ma parkietu).

Randka - nareszcie można ruszyć poza miasto i podreperować towarzystwo, jeśli się nie ma sąsiadów czy znajomych. Poprzez czytanie pewnych magazynów można zmienić zainteresowania Simów i sprawić, że przestaną się kłócić przy obiedzie ;) Dochodzi też wiele nowych możliwości interakcji między postaciami, bo wcześniej to była jakaś totalna porażka...

Wakacje - na pozór ciekawe, później trochę mniej. Najlepsze jest oczywiście szukanie skarbów przez wykrywacz metali (w ten sposób nawet na wakacjach można zarobić ^^). To chyba w tym dodatku dostępna jest nowa książka telefoniczna, bo wcześniej naszych sąsiadów, z powodu ich ilości, mogło w ogóle nie być widać w telefonie. Podoba mi się tu także stoisko z kartkami pocztowymi, bo gdy do kogoś wyślesz pocztówkę, poprawiasz wzajemne relacje.
Przyznaję, że do tego dodatku mam najwięcej zastrzeżeń, myślałam, że będzie lepszy. Powinno być np. morze, a nie tylko jakieś baseny... Dobrze chociaż, że pojawia się ta fajna zjeżdżalnia.

Zwierzaki - jeden z najlepszych dodatków. Można zaadoptować zwierzaka, pobawić się z nim, podnosząc w ten sposób swoje towarzystwo. Dodatek absolutnie niezbędny - bo kto to widział świat bez zwierząt?! Ciekawa jest Starówka i możliwość poprawienia sobie humoru przez tą pannę Lucynę. Pojawia się ogródek, strach na wróble ;), ale i też szopy czy skunksy. Ja zawsze je kasuję, jak tylko się pojawią...
To właśnie w tym wypadku pojawia się dynia i można zrobić Halloween. Muszę spróbować. Ktoś wie więcej na ten temat? ;P

Gwiazda - wprowadza dużo nowych i atrakcyjnych przedmiotów, no i można zostać gwiazdą! Denerwujące są nowe postacie w dzielnicy showbiznesu, te ich teksty to jakaś porażka, ale całość jest do zniesienia. Akwalung, symulator nieważkości, wybiegi dla modelek, wytwórnia płytowa, scena do kręcenia teledysków, karaoke - no po prostu super rzeczy ;P (nie wiem, jak to inaczej ująć). Najgorszy w tym wszystkim jest oczywiście ten natrętny psychopatyczny wielbiciel (a skoro już jest, to dlaczego u wszystkich gwiazd wygląda tak samo i dlaczego tylko jeden, skoro normalnie takich jest mnóstwo?!) - kradnie nagrody i szwenda się po parceli, ale i to można jakoś znieść, skoro ma się tyle nowych możliwości...
Co mi się nie podoba...? Powinna być jakaś większa selekcja, przecież w normalnym życiu nie wszyscy mogą być gwiazdami!

Abrakadabry nie mam. To znaczy mam, ale jeszcze nie zainstalowałam. Ale coś czuję, że będzie to fajny dodatek ;)


Wiem, że odgrzewam temat, ale uwierzcie mi, po prostu MUSIAŁAM to napisać ;P ;P

Makss99
19.04.2009, 19:15
Hmmmm. Z the sims 1 najgorszy dodatek to TheSims "Światowe Życie"
A TheSims 2 - Trochę "Czas Wolny" (ALE TROCHĘ)

sympathique.
15.05.2009, 11:12
Według mnie najgorszy dodatek do TS to "Światowe Życie" ;)

annamaria93
18.05.2009, 16:33
r"światowe życie" wg mnie było najsłabsze...

Milou
30.05.2009, 13:55
Zgadzam się, "Światowe Życie" kompletna klapa.
No może jeszcze te "Wakacje", ale od ŚW są o wiele lepsze.
Pozdr. :)

Merve
31.05.2009, 19:29
Chyba muszę Wam przyznać rację, iż Światowe Życie było najgorsze. Pozdro dla wszystkich!

Ritty
08.06.2009, 17:04
Czemu uważacie, że Światowe Życie jest najgorsze? Doszło tam dużo karier, mroczny kosiarz, alchemik. Podstawa, a podstawa + światowe życie to nie to samo jak niektórym się wydaje. ;)

Master of Disaster
24.07.2009, 22:04
Ritty - zgadzam się. Ja uważam, że w każdym dodatku jest coś fajnego. Światowe życie, jeśli dobrze pamiętam, dodawało stół alchemiczny, 4 ekrany otoczenia, nowe kariery - to przecież sporo. Mam spory sentyment do jedynki, choć dwójka jest bardziej rozbudowana.

Ametyzd
24.07.2009, 22:58
Zawsze mi się wydawało, że większość ludzi uważa, że Abrakadabra było najgorsze xd Jak kupiłam pierwsze Simy, to to był zestaw już ze Światowym życiem, więc co ja tam wiem xd Jest spoko. Poza tym, jak jakiś czas temu zainstalowałam zwykłe Simy, bez żadnych dodatków, to nic się nie dało zrobić, były nudne i szybko je skasowałam =D

Ktosiaxxx
15.03.2010, 08:50
Swiatowe życie - niezbędne tak naprawdę ;)

Balanga - nie posiadam ale grałam kilka razy i jakoś nie bardzo mi się podoba, imprezy wychodzą strasznie sztywne -.-

Randka - bardzo fajny dodatek ^^ Podobają mi isę nowe opcje przy nawiązywaniu kontaktów

Gwiazda - mój ulubiony, aż żałuje że nie mam go u siebie

Zwierzaki - mój ulubiony zaraz po Gwieździe ale jednak trochę za mało sprzętów dla zwierzaków

Co do Wakacji i Abrakadabra się nie wypowiem bo nie grałam ;)

Kab Hun
18.03.2010, 13:29
Bezapelacyjnie 'Balanga'. 'Światowego Życia' bym nigdy nie usunął, bo przywiązałem się do stołu alchemicznego, dżina, kuli do zmieniania osobowości... Przydatne rzeczy to są (i można się nimi ciekawie bawić ^^). W 'Balandze' nie dochodzi zbyt dużo ciekawych rzeczy, jedynie byk i dyskotekowa podłoga są jeszcze jeszcze. Poza tym nie przepadam za urządzaniem imprez.

Jakub
05.05.2010, 09:54
Światowe życie- 4+
Balanga- 3
wakacje- 3-
randka- 5-
gwiazda- 6-
zwierzaki- 5-
Abrakadabra- 6

Rhagius
30.05.2010, 16:38
Ew, ja nie przepadam za randkami na mieście itd, Kawaler zemnie xP Więc dla mnie najgorsze The Sims Randka. Kto wie - Może za xxx czasu zmienię do tego dodatku nastawienie.

Sherlock
30.05.2010, 17:13
Ja najbardziej nie lubiłem balangi :/

.mirror
02.06.2010, 18:43
Ja uważam, że najgorszy dodatek to Abrakadabra. Kiedy kupiłam ten dodatek, wydawało mi się, że będzie super, a tu taka klapa. Owszem, jest ciekawy, czary, magia, smoki, itd., ale jedyne co mi się z tego wszystkiego podobało to arena pojedynków.

Kinkarus
17.06.2010, 17:53
Ja uważam że najgorszy dodatek to tamdatadam .... Balanga :)

Avantys Impremia
07.11.2010, 12:34
Mi wydaje się że Zwierzaki. Tylko opieka, wręcz nic ciekawego nie wnoszą :(

kopalny98
18.09.2011, 12:01
PODSTAWA – Może to nie jest dodatek ale i jest i tak najlepsze! - 6+
ŚWIATOWE ŻYCIE – Według mnie to chyba najgorszy dodatek. Daje on tylko miasta, obiekty i kariery. To jest jak prawie akcesoria. - 2+
BALANGA – Dodatek taki sobie. Nie mam nic to powiedzenie do tego dodatku ale jest nawet spoko – 4
RANDKA – To mój drugi ulubiony dodatek. Daje dużo opcji, fajne meble i miasto. - 5+
ZWIERZAKI – Mój trzeci ulubiony dodatek. Daje zwierzęta co jest najlepsze i nowe opcje oraz kręcone schody. - 4
WAKACJE – Ten dodatek jest nawet fajny bo można jechać na wakacje i nic więcej dobrego ten dodatek nie ma. - 3+
GWIAZDA – Mój pierwszy ulubiony dodatek! K.C. is. Dużo opcji, nowa dzielnica, nowe meble, głowy, ubrania i wiele wiele więcej. Aha i oczywiście, możliwość bycia gwiazdą! - 6+
ABRAKADABRA – Nic o tym dodatku nie powiem, bo też go nie lubię. - 3-

Julek1515
22.09.2011, 19:42
najsłabsze Światowe Życie, za Abrakadabra też nie przepadam