PDA

Zobacz pełną wersję : gorący kontakt


Marvia
30.10.2005, 14:55
w kontaktach ikonka jednago sima zrobiła sie taka przezroczysto-niebieska i pisze że to 'gorący kontakt', no ale co to wogule znaczy?

Sahem
30.10.2005, 15:12
Ja tak miałem :D Mój sim umawiał się na randki z taką jedną no i te randki były zawsze cudowne. I pewnego dnia zadzwonił telefon, on spokojnie odebrał, a tu wyświetlił się komunikat: "Cześć, tu Nina (bo ona dzwoniła). Słyszałam, że randka z tobą to wspaniałe przeżycie, może gdzieś razem wyskoczymy?" (czy coś takiego podobnego, już nie pamiętam :P) I potem pojawiła się okienko i można było wybrać: "Tak" i "Nie". No i ta simka zrobiła się taka niebiesko przezroczysta. No i zaczęła się znajomość :P Dość fajne, jeżeli trafi się ładny sim :P

Marvia
30.10.2005, 15:21
No to daje obrazek. http://vesia.w.interia.pl/gk.JPG na randkę umówiłam się narazie dwa razy i obie były świetne, a grupą tego Wiktora miałam 3 spotkania pod rząd O_o

rainne
30.10.2005, 19:06
te kontakty to tyle co przyjeciele ale na zaledwie 20-30 punktach sympatii... czyli coś, co jest bardzo potrzebne w karierze.
dopóki sim świeci na niebiesko, a nie rozwiniemy z nim kontaktów (nie spotkamy się, nie zadzwonimy) - będzie on przyjacielem naszej rodziny, pomimo iż nie ma jeszcze wystarczającej liczby punktów. oczywiście możemy znajomość pogłębić, co by tak łatwo zdobytego kontaktu i przyjaciela nie stracić.

Nacia
31.10.2005, 12:12
Ja miałam odwrotnie-
U mnie w Miłowie jest taki kocioł, że nawet wam nie bede tłumaczyć, tam jest, eeee... Wszyscy z Miłowa to jedna rodzina xD Starszy czy młodszy xD chłopak czy dziewczyna xD
Ale tak w przybliżeniu Daniel Przyjemniak zerwał z pokojówką Kasią ( bo ona wyszła za Mortimera i urodziła mu bliźniaki) i pogodził się z Marychą, Liliana skończyła studia z najwyższym wyróźnieniem (+ 4 stypendia) i wyszła za Alexandra Ćwira (razem studoowali) a Andżelika zaszła w ciążę z Damianem (przed ślubem oczywiście) no i Daniel zaczął się kręcić obok pokojówki Lucyny i akurat gorąco się lizali, kiedy weszła Andżelika i ją... e... leciutko... poturbowała..? tak to dobre określenie^^ No i Daniel miał ją też w takim 'zegarku' tylko czerownym i pisało 'wściekły' z wzajemnością zresztą^^
Pzdr- Nca

rainne
06.11.2005, 12:47
ech, żeby ostatecznie zamknąć ten temat. gorące kontakty, czyli te, które są zaznaczone na niebiesko w znajomościach sima, pię tylko po randkach marzeń (bądź ogólnie bardzo udanych) albo po dobrze spędzonych wyjściach z przyjaciółmiwtedy tylko dzwoni telefon i ktoś zupełnie nowy chce się z nami spotkać, ponieważ dowiedział się, że można z naszym simem spędzić czas. wówczas taka osoba ma ikonkę zaznaczoną na niebiesko oraz znaczek przyjaciela, pomimo iż nie ma jeszcze odpowiedniej liczby punktów przyjaźni (a około 30).

z kolei, jak sim się zezłości na drugiego, jego ikona jest podswietlona na czerwono.

zarówno jeden kolor jak i drugi znika z upływem czasu. w przypadku gorącego kontaktu, jak zniknie niebieskie pole, a my nie próbowaliśmy pogłębiać znajomości, tracimy łatwo nabytego przyjaciela. w przypadku złości na innego sima - gdy czerwone tło zniknie, nas sim nie będzie już na niego obrażony.

i tyle. jasne teraz?