PDA

Zobacz pełną wersję : problem z Abrakadabrą


Izabela
26.12.2003, 22:52
Słuchajcie mam problem!!!Na gwiazdke dostalam Abre(oryginał) instalacja przebiegla pomyślnie a gdy włączyłam grę to zaczęła się ładować i nagle się wyłączyła!! Co robić?? Czym może być to spowodowane?? Błagam pomóżcie bo mam ją już tydzień i ani razu w nią nie zagrałam!!:(( :unsure:

..:Zoja:..
27.12.2003, 00:26
Izabelo! Równiesz miałam taki problem! Identycznie ładowała się i nagle pstryk z powrotem na pulpit obraz. Tak samo gra wyłączała mi się podczas zabawy. Np. w wakacjach gdy chciałam wysłać pocztówke gra sama się wyłączała. Mój brat ściągał sterowniki i przestało się zamykać samo. Nie wiem czym to jest spowodowane. Ale wiem tylko spróbuj pościągać jakieś sterowniki, w książęczce w pudełku jest lista stron. Ale nie wiem jakie to sterowniki. Mam nadzieję, że problem się rozwiąże.

Nindë
27.12.2003, 10:25
Moze odinstalujesz i zainstalujesz pionownie...........Może też masz smieci na kompie.......Mi dezinstalacja gry pomogla........moze wam tez pomoze......

Izabela
27.12.2003, 11:55
Dziękuje DJ KIciu!!!!! Zostajesz moją ikoleżanką jesli chcesz oto moje gg: 1311111 jezeli masz to cos skrobnij!!!!!! :D