PDA

Zobacz pełną wersję : przyspieszenie egzaminu końcowego


matilde
01.11.2005, 08:19
hejka wiem ze moglam skozystac z wyszukiwarki i tak tez zrobilam i ona nic nie znalazła. ale do rzeczy czy mzona jakos przyspieszyc egzanim koncowy i czy jak mam dziecko na studiach male to moze chodzić do szkoły pliska odpowiedzcie

Mikolay
01.11.2005, 09:20
hejka wiem ze moglam skozystac z wyszukiwarki i tak tez zrobilam i ona nic nie znalazła. ale do rzeczy czy mzona jakos przyspieszyc egzanim koncowy i czy jak mam dziecko na studiach male to moze chodzić do szkoły pliska odpowiedzcie

z dzieckiem to raczej nie mozna chodzic na wyklady, ale na przyspieszenie egzaminu jest cos takiego, jeste to taka rączka , ale nie mam linka do sciagniecia a sam bym sobie chetnie sciagnal, bo formata mialem i od tamtej pory nie moge znalezc :) poszukaj w wyszukiwarce (na froum) 'rączka' :) powinno Ci znalezc

Nikki
01.11.2005, 09:46
Prosze to ta raczka która ustala godziny do egzaminu końcowego i oceny
http://www.variousimmers.net/vsimfo...read.php?t=1282

matilde
01.11.2005, 11:53
nikki ta stronka nie dziala

airam
05.11.2005, 16:04
hejka wiem ze moglam skozystac z wyszukiwarki i tak tez zrobilam i ona nic nie znalazła. ale do rzeczy czy mzona jakos przyspieszyc egzanim koncowy i czy jak mam dziecko na studiach male to moze chodzić do szkoły pliska odpowiedzcie

...na te stronki:
rączka (http://www.variousimmers.net/vsimforum/showthread.php?t=1282&highlight=university) o której była mowa
i inny hack tutaj (http://www.variousimmers.net/vsimforum/showthread.php?t=1295&highlight=university) ale nie wiem do końca czy dziala zaraz sprawdze.
Mam nadzieję, że linki sie przydadzą.

moniak1993
05.11.2005, 16:11
http://forum.thesims.pl/showthread.php?t=19791

Mikolay
06.11.2005, 14:23
a gdzie wkleic? :|

Star?
06.11.2005, 18:29
Normalnie do downloads:)

szczota
02.12.2005, 19:01
A jak to zrobiłaś, że jesteś na studiach a masz dziecko? Czy jest na to jakiś kod? :con:

Chocolatté
03.12.2005, 19:32
Szczota, kodem boolProp testingCheatsEnabled true/false. Klikasz "Shiftem" na Simkę, bierzesz "Spawn", później "Tamsone L or D" czy jakoś tak, pojawia Ci się taki nagrobek, klikasz na nim, już bez Shifta i wybierasz sobie albo Ufolka, albo duże dziecko (nastolatka) itp.

PERFECT
10.01.2006, 16:21
...na te stronki:
rączka (http://www.variousimmers.net/vsimforum/showthread.php?t=1282&highlight=university) o której była mowa
i inny hack tutaj (http://www.variousimmers.net/vsimforum/showthread.php?t=1295&highlight=university) ale nie wiem do końca czy dziala zaraz sprawdze.
Mam nadzieję, że linki sie przydadzą.

ja nie mogę ściąnąć tej rączki.Pomocy!!!!! :1smutny:


:( :( :( :( :( :( :( :(

Cocaine
14.01.2006, 16:03
Perfect, dostęp do tych rzeczy mają podobnie jak na ModThesims2 tylko osoby zarejestrowane. Musisz się zarejestrować, żeby móc ją ściągnąć, ale warto poświęcić te kilka minut :D

W sumie to tylko dzięki tej rączce moje simy kończą uczelnie...

efciaq
23.01.2006, 08:52
mnie przy jednej i drugiej wyświelta się coś takiego:

efciaq, you do not have permission to access this page. This could be due to one of several reasons:

1. Your user account may not have sufficient privileges to access this page. Are you trying to edit someone else's post, access administrative features or some other privileged system?
2. If you are trying to post, the administrator may have disabled your account, or it may be awaiting activation.


A ponieważ nie znam dostatecznie angielskiego, skorzystałam z tłumacza, który nie wiele dał mi do zrozumienia:

*efciaq*, wy nie macie zezwolenie zwracać się do tej strony. Ten mógłby jest dzięki jedżeni z kilku rozważa: 1. Wasz rachunek użytkownika nie może mieć dostateczne przywileje zwracać się do tej strony. Są wy próbujący (wypróbowujący; wypróbowywanie; trudny) redagować kogoś jeszcze komunikat (stanowisko), zwracają się do administracyjnych cech albo niektóry inny uprzywilejowany system? 2. Jeżeli wy próbujecie (wypróbowujący) wysyłają pocztą (umieszczać), administrator mógł uszkodzić wasz rachunek (wyjaśnienie; z powodu), albo to może być oczekiwaniem *activation*.

Cocaine
23.01.2006, 09:53
Efciaq, na litość boską czytaj co napisałam wyżej :con: :con: :con: :con:
Jest tam napisane CZARNO NA BIALYM, że trzeba się ZAREJESTROWAĆ!

efciaq
23.01.2006, 11:25
No a czemu niby pisało tam efciaq?? Na miłość boską, przecież się zarejestrowałam. Może ten tekst po polsku jakoś do mnie nie doszedł. Wszystko było ok, jak się logowałam, pisało "Thank you for logging in, efciaq" czy jakoś tak. No więc...

EDIT: Oto dowody (zdrobni:P):
Tak pisało:
http://img6.imageshack.us/img6/9733/cos7ca.jpg
A to dowód na to, że jestem zarejestrowana (specjalnie dla niewierzących):
http://img10.imageshack.us/img10/3528/costamtakiego9gz.jpg

Cocaine
24.02.2006, 09:21
AAA czy ma ktoś ściągniętą tą rączkę i może mi ją przesłać? Bo pisze mi, że ten temat nie działa.. no i po studiach ;_;

Pawlq
25.02.2006, 13:55
Proszę bardzo:
http://sims2foto.w.interia.pl/Pawlo.rar

Cocaine
25.02.2006, 16:45
Pawlo - uwielbiam Cię. Nie wiem jak Ci dziękowac- może tradycyjnym cmokasem ;) :*

Pawlq
26.02.2006, 08:17
:)
Cieszę się:)

****Kitka****
26.02.2006, 20:00
A gdzie tą rączke wgrać?! :O

Ps. Dzięki Pawlo!!! :D

berata
26.02.2006, 20:03
A gdzie tą rączke wgrać?! :O
...\Moje dokumenty\EA Games\The Sims 2\Downloads
;)

kitka
03.03.2006, 18:49
Gdzie ta ,,rączka" się znajduje? Jak z niej skorzystać? Wpakowałam ją do Downloads, ale co z nią zrobić i skąd ją wziąć (tryb kupowania?!), żeby zadziała?

Chocolatté
03.03.2006, 21:54
Ja zawsze ją mam w trybie kupowania, w salonie (to znaczy tam, gdzie kupuje się rzeczy do salonu ;)).

Nikki
04.03.2006, 09:29
Moja rączka znajduje się w dekoracjach. Stawiasz ją na stoliku i klikasz. Tam jest np. ustaw 1 godzinę do egzaminu końcowego, ustaw egzamin końcowy teraz, ustaw ocenę od F do A. Tylko, że nie po polsku, ale łatwo zrozumieć o co chodzi.

Selena
17.03.2006, 12:57
Siema ;)
Szukałam w wyszukiwarce => klapa. Więc piszę TU
Gdzie jest "rączka"? Jak ona wygląda? Wydaje mi się, że ją zainstalowałam. Teraz już nie jestem pewna, bo nie mogę jej znaleźć. Ten program InSIMenator niby jest, niby nie. Nie wiem nawet czy zainstalowałam co kolwiek, bo niczego nie ma. A na forum tu nic nie pisać, jak to wygląda :( Piszecie tylko, gdzie i jak zainstalować i do czego się używa. A nie, jak wyglada itp.

Gryska
17.03.2006, 20:13
Hallo :D
To ja też bardzo poproszę o przesłanie tej rączki na maila, bo u mnie żaden z linków nie działa. Z góry dzięki....
[email protected]

([email protected])

Selena
17.03.2006, 20:48
To mnie też! Przekonam się, czy dobrze ściągnęłam! I przy okazji poproszę o odpowiedź na moje pytanie :(
[email protected]

Selena
18.03.2006, 15:15
Czy ktoś wie, jak przyśpieszyć egzaminy simów? Bo mnie naprawdę zaczyna to denerwować ;( Nie będę posyłała simy na studia, bo to trwa za długo! Żeby zdawały super muszą ciągle odrabiać lekcje, a ja czas przyśpieszam, by leciał i by oni jak najwięcej odribili. nawet nie mogę na studiach robić (z dodatku Własny Biznes) sklepów domowych. Muszę kupować tylko parcelę publiczną ><' Nie chce mi się jak jasna cholera! Za długo trwają te studia! Nawet gdybym w nie nie grała, to nie wiem, jak przy pomocy kodów zrobić im "dyplom ukończenia studiów" - że niby je mają. SZLAG!!!! :ranta:

no cóż.....przynajmniej nie ejst długiej, jak rośnięcie nastolatków xP A może tyle jest faktycznie? Z resztą nie ważne, lepsze godziny, niż dni ;( ;( ;( Nie wytrzymam z tym czasem!!!!!!!!

efciaq
21.03.2006, 09:02
Ludzie, ja korzystam z simPE!

Przecież to jest najlepszy sposób. Jak mam ustawienia sima, klikam w Na
Studiach i tam pisze który rok, który semestr, wszystko do wyboru. A
punkty umiejętności można sobie dodać. Widzi ktoś jakieś zaprzeczenia?

Jakby co, to mogę wytłumaczyć jak to się robi.

Selena
21.03.2006, 14:18
Ludzie, ja korzystam z simPE!

Przecież to jest najlepszy sposób. Jak mam ustawienia sima, klikam w Na
Studiach i tam pisze który rok, który semestr, wszystko do wyboru. A
punkty umiejętności można sobie dodać. Widzi ktoś jakieś zaprzeczenia?

Jakby co, to mogę wytłumaczyć jak to się robi.

No napisz! Będzie super! =D

agnieszka130187
21.03.2006, 18:07
No napisz! Będzie super! =D
ja tez bym chciala wiedziec jak to zrobic i skad sciagnac ten program :D

Selena
22.03.2006, 21:55
ja tez bym chciala wiedziec jak to zrobic i skad sciagnac ten program :D
Skąd ściągnąć to masz => weź na forum główne w Poradnik. Tam w spis treści i będzie dział SimPE ;)

Caro'tka
16.04.2006, 16:18
Pawlo - uwielbiam Cię. Nie wiem jak Ci dziękowac- może tradycyjnym cmokasem ;) :*
Przyłączam się do cmokania Pawla :*:*:* xdd

teodozja
27.04.2006, 09:26
BŁAGAM
Niech ktoś da DZIAŁAJĄCY Link do tej rączki, albo podzieli się tą którą sam ściagnął :( :(

freja
15.05.2006, 14:50
nie wiem co się dzieje, ale "rączka" się u mnie nie pojawia :O kiedy włączam gre pojawia się komunikat o zawartości zmodyfikowanej i klikam na włącz, ale mimo to "rączki" wciąż nie ma! ja oszaleję przerabiam już 2 rok studiów i mam dość! nie chcę jednak ich porzucać, zależy mi na dyplomie i nagrodach... co robić?

Cocaine
15.05.2006, 20:58
Freja, u mnie 'rączka' pomimo ściągnięcia i wyładowania do Downloadsów była spakowana w jeszcze jeden plik .zip czy .rar. Zobacz, czy u Ciebie właśnie nie w tym tkwi sedno problemu, bo najczęściej to tu znajdujesz rozwiązanie całej sprawy ;)

freja
16.05.2006, 06:33
ściągnęłam rączkę z linku, który dał Pawlo wszystko rozpakowałam co trzeba rozpakować... gdyby tak było chyba w grze nie pojawiłby się ten komunikat, bo odczytałaby tego formatu, kurcze nie wiem co jest...

Agusia :)
28.06.2006, 11:59
Można też to zrobic InSimenatorem, którego można pobrac z www.insimenator.net ;)

New.
14.07.2006, 10:37
Ściągnęłam tą 'rączkę' (thx Pawlo :* ) rozpakowałam i wgrałam do Downloads. Co dalej? Gdzie to jest? Szukałam w meblach, dekoracjach... Wszędzie. Nie ma. ;( Plissss powiedzcie gdzie szukać......

flawia
15.08.2006, 12:59
Jak mam rozpakować tę rączkę przy pomocy jakiego programu?
ps.pierwszy raz ściągnęłam coś z internetu...