PDA

Zobacz pełną wersję : Opiekunka do dziecka


Rubi
08.11.2005, 10:50
Hello :D

Pewnie każdy z Was miał już okazję skorzystać z usług opiekunki do dziecka.
Moja prawie każda rodzinka wynajmuje ją bi wszyscy to ludzie pracujący.

ALe w dodaktu Nocne Zycie pojawił mi się problem. Niania nie zawsze przychodzi wtedy kiedy powinna, czyli jak SImy wychodzą do pracy. A za to przychodzi sobie na przykłąd w nocy :/ Dziwne co?? Wkurza mnie to, bo ostatnio mojego Sima wylali z pracy bo nie mół zostawić dziecka samego w domu, bo niania nie stawiła sę w pracy ;)

Czy Wam też tak się robi?? A jak nie to może robię coś nie tak, tylko co?????????

Buziaczki
Rubi :D

Sher
08.11.2005, 20:27
Te wszystkie opiekunki jakieś ułomne .. do mnie przyszły trzy a jedna zamieszkała na stałe. Błąd w grze. Na przyszłość staraj się aby ktoś był z domu, jak sim idzie do pracy :)

Nacia
09.11.2005, 17:53
Ej, Rubi- to jush twój drugi temat o macierzyństwie, wnioskouję że coś kiepska z ciebie mamusia! xD
No więc, niania to kiepski wybór, wlaściwie ostateczność, ona zajmuje się dzieckiem kiedy akurat ma na to ochotę, ale oczywiście woli oglądać telewizę, czasami coś zje, weźmie prysznic... No i postępuje wg genialnej zasady 'jak dziecko płacze, to trzeba je zostawić, wypłacze się, zmęczy i przestanie', pozatym bierze kupę (bez skojarzeń) kasy za to obijanie się... Moim zdaniem jeśli ten sim stracił już pracę, to niech się zajmie dzieckiem- napewno nie zbankrutują a przynajmniej nie będzie trzeba się denerwować czy opiekunka raczy dzisiaj przyjść
Pzdr-Nca

Kass
13.04.2006, 16:53
Ja w ogóle nie lubie tych bab starych! Jak chcesz żeby przylazły to bierz tylko na teraz i z kodem boolprop testingcheatsenabled true wybierz make selectable. Będzie u ciebie mieszkać i będziesz miała z dyńki!

Kira
13.04.2006, 16:59
A mi opiekunka dziecko uśmierciła, było głodne, śmierdziało a ona (ta stara baba) oglądała sobie w najlepsze telewizje a moje dziecko sobie zdychało no co za opiekunka....

▫Molly▫
13.04.2006, 17:00
Ja w ogóle nie lubie tych bab starych! Jak chcesz żeby przylazły to bierz tylko na teraz i z kodem boolprop testingcheatsenabled true wybierz make selectable. Będzie u ciebie mieszkać i będziesz miała z dyńki!


Też za nimi nie przepadam! Dzieciak płacze a one mają spóźniony zapłon, ja sie denerwuje, posyłam simke i robi się zator :P. Często kladzie mi niemowlaka na podłodze i nic! Denerwuje mnie to!

NaNiKo
13.04.2006, 18:59
A mnie sie to nigdy nie zdarza. Moje opiekunki opiekują się dzieciek (oczywiście czasami dzieciak musi się wypłakać, i wtedy go olewa-tego dzieciaka. Ale po pewnym czasie spowrotem się nim zajmuje.) No pomijam ilość pożarów spowodowanych przez opiekunki :/

madziula00
13.04.2006, 20:20
Mnie opiekunka również denerwuje. Ma opóźniony zapłon i wogóle :O . Ostatnio zrobiła mi pożar a miałam impreze (dawno ją wylałam a ta na dobre u mnie zamieszkala) no i oczywiście przyleciał strażak i mówi, żebym JA na przyszłosc uwazała... To mnie poprostu dobiło i od tamtej chwili nie zatrudniam "starych bab - niań" bo to tylko strata kasy.

-tamatha-
13.04.2006, 21:29
a ja nie mam żadnego porblemu z opiekunkami. Zajmują sie dziećmi jak powinny i jeszcze cały dom posprzątają ^^ wiadomo czasem pograja na perkusji, ale tak to cały czas latają woól dzieci lub sprzątają naprawde jejstem zadowolona

Guralka
16.04.2006, 14:11
A mi opiekunka dziecko uśmierciła, było głodne, śmierdziało a ona (ta stara baba) oglądała sobie w najlepsze telewizje a moje dziecko sobie zdychało no co za opiekunka....


A to bardzo ciekawe, bo mnie się wydawało, że takiego maluszka nie można uśmiercić (nawet się nie pali). Prędzej przyszłaby opieka społeczna i zabrała dziecko

Kash
16.04.2006, 14:37
Ja zamówiłam łopiekunkę tylko jeden jedyny raz (akurat w domu Niny), juz bardzo dawno. Efekt był taki, że kobita nic nie robiła, tylko w kółko karmiła dziecko i usyfiła dom niezużytymi do końca butelkami :/

akaj
16.04.2006, 15:34
A mi opiekunka dziecko uśmierciła, było głodne, śmierdziało a ona (ta stara baba) oglądała sobie w najlepsze telewizje a moje dziecko sobie zdychało no co za opiekunka....

Moja simka byla biedna bo nie gralam nia kodami ta simka pojechala do pracy i niania przyszla, i powyjmowala wszystki butelki z lodowki a moje dzieckobylo w innym pokoju i jak moja simka przyszla to jej dziecko spalo sobie na zewnotrz w nocy na trawie niania wyjmowala butelki, a dziecku chcialo sie spac i jesc i mi je opieka spoleczna zabrala :( .

Plotkara12
21.04.2006, 18:37
Ja chciałabym, żeby te opiekunki były normalne, a nie jakieś upośledzone. Niech coś z tym zrobią.

Ja nie dawno zadzwoniłam po opiekunkę, a ta zamiast zajmować się dzieckiem bez przerwy oglądała telewizję, grała w jakieś gry, czytała książki i w ogóle. A jak przyszło co do czego to tylko je karmiła, a potem stawiała na podłodze i szła dalej

Sylvanna
26.04.2006, 19:38
Też za nimi nie przepadam! Dzieciak płacze a one mają spóźniony zapłon, ja sie denerwuje, posyłam simke i robi się zator :P. Często kladzie mi niemowlaka na podłodze i nic! Denerwuje mnie to! Ja chciałabym, żeby te opiekunki były normalne, a nie jakieś upośledzone. Niech coś z tym zrobią.

Ja nie dawno zadzwoniłam po opiekunkę, a ta zamiast zajmować się dzieckiem bez przerwy oglądała telewizję, grała w jakieś gry, czytała książki i w ogóle. A jak przyszło co do czego to tylko je karmiła, a potem stawiała na podłodze i szła dalejOpiekunki kładą dzieci na podłodze jak się ma mebelki dla dzieci z netu ściągnięte.

Lea
26.04.2006, 21:17
Opiekunki kładą dzieci na podłodze jak się ma mebelki dla dzieci z netu ściągnięte.
Niekoniecznie. Czasami wystarczy ze mebelki sa na pietrze a czasem klada tak bo tak im wygodnie. Tak samo jak i inne simy. Jakos sie nie przejmuja tym ze niemowlaki leza na podlodze.

chili
27.04.2006, 18:51
Rubi słuchaj wiem że te opiekunki wanięte ale oże spróbuj przeprowdzić simów? albo zatrudnić inną opieunkę, w sumie to wątpie żeby to pomogło :/

Lady Shadow
28.04.2006, 14:43
Ja zawsze ją zatrudniam na cały czas i nie ma problemu, chociaż, zawsze jak już mam małe dziecko to je uczę chodzić i mówić i wspaniałym kodem boolProp testingCheatsEnabled true przyśpieszam mu wzrost (Już wiem, czemu mleka w domu wogle nie było!) ;)

Sylvanna
28.04.2006, 18:43
Niekoniecznie. Czasami wystarczy ze mebelki sa na pietrze a czasem klada tak bo tak im wygodnie. Tak samo jak i inne simy. Jakos sie nie przejmuja tym ze niemowlaki leza na podlodze.U mnie zawsze tak jest. Jak mam maxisowe, to nawet jak są na 3 piętrze idą dzieci zanieść do łóżeczka, a jak z netu to traktują tak jakby w ogóle nie było mebli dziecięcych.

T42
28.04.2006, 19:33
A moje opiekunki raczej nie robią problemów. Owszem - czasem zająć się dzieciakiem nie chcą, tylko wolą pooglądać telewizję, ale zaraz wracają do porządku. Nigdy mi się nie zdarzyło, by opiekunka zostawiła dziecko z czerwonym paskiem potrzeb.
Za to zostawiają syf z butelkami i często "nie do końca wyniesionymi" śmiećmi, ale tym już zajmuje się sprzątaczka ;)

riannon
30.04.2006, 11:46
Oryginalnie dodany przez Kira
A mi opiekunka dziecko uśmierciła, było głodne, śmierdziało a ona (ta stara baba) oglądała sobie w najlepsze telewizje a moje dziecko sobie zdychało no co za opiekunka
Jak mozna uśmiercić dziecko?? Kiedys włożyłam dziecko do zamkniętego pomieszczenia i leżało tam ok. tygodnia i nie umarło..Nie da sie zabic dziecka...
Co do opiekunek to dzwonie po nie tylko wtedy, gdy są niezbędne. Gdy jakis rodzić chodzi do pracy i nie ma kto zostać z dzieckiem. Chociaż teraz już raczej przestałam wykorzystywać do tego opiekunki. Robie moim simom ragę złotą rangę robotyka i Sługus sie opiekuje dziećmi xD Opiekunki są dosyć zawodne. Zamiast opiekowac sie dziecmi to pozera wszystko z lodowki albo oglada telewizje.

Vanillienné
30.04.2006, 11:49
Niemowlę i małe dziecko nie może umrzeć - kiedy jest np. strasznie głodne, czy ma czerwony nastrój, przychodzi po nie opieka społeczna.
Ja nigdy nie mam problemów z opiekunką, dlatego jeżeli nie mam simów z aspiracją rodzinną, zawsze ją zatrudniam ; P

Lady Shadow
30.04.2006, 19:32
Eee... Nie da się zabić dziecka przez śmierć głodową, bo jak już ktoś wspomniał, przychodzi Opieka Społeczna. Moja opiekunka, nawet OK wychowuje dzieci ;)

ajatakarozczochrana
01.05.2006, 10:47
Z moją opiekunką też jest wporządku :) W dodatku nie ogląda telewizji tylko cały czas sprząta. A nawet pare razy zrobiła obiad :P

Lady Shadow
01.05.2006, 10:53
U mnie najwyżej zje ciasteczka, ale potem sprząta. Jak przychodzi to odrazu karmi dziecko i kładzie do kojca i sprząta butelkę :) Raz nawet zrobiła obiad mojej Simce, która wróciła z pracy :)

Evan
01.05.2006, 12:44
Opiekunki moich simów są dziwne.Wiele razy przyjeżdżają nie wtedy kiedy trzeba,nie raz zapominają o nakarmieniu dzieci,a zajmują się własnymi sprawami.Zdarza mi się też,że niańka nie może wrócić do siebie i mdleje mi w domu.Dlatego ich nie lubię i staram się niekorzystać z ich usług.

Anka18
01.05.2006, 14:46
Opiekunki kładą dzieci na podłodze jak się ma mebelki dla dzieci z netu ściągnięte.
Nieprawda wcale nie!! Ja mam mebelki dla dzieci pościągane z netu i mi ani razu nie położyła na podłodze. A tak to też nie lubię opiekunek. Jeden raz jedyny zrobiła moim simom homara, obydwoje byli w pracy. Coprawda musieli dobie ugotować go do końca ale chociaż ten jeden raz byłam zadowolona z niańki. Ale mnie najgorzej deerwuje Gast, stara idiotka. Raz dziecko wyło 2 godziny w kojcu zanim ta stara idiotka raczyła przyjść i się nim zająć.
Ja zawsze ją zatrudniam na cały czas i nie ma problemu, chociaż, zawsze jak już mam małe dziecko to je uczę chodzić i mówić i wspaniałym kodem boolProp testingCheatsEnabled true przyśpieszam mu wzrost (Już wiem, czemu mleka w domu wogle nie było!) ;)
Aha, lady shadow, jaką opcję wybierałaś po wstukaniu kodu?? To trzeba wpisać i kliknąć z shiftem na dziecko i są opcje tak?? A które to są??
Opiekunki moich simów są dziwne.Wiele razy przyjeżdżają nie wtedy kiedy trzeba,nie raz zapominają o nakarmieniu dzieci,a zajmują się własnymi sprawami.Zdarza mi się też,że niańka nie może wrócić do siebie i mdleje mi w domu.Dlatego ich nie lubię i staram się niekorzystać z ich usług.
Jak mdleje, to ją WYKASOWAĆ!! Albo jak się zagnieździ w domu simów i będzie mieszkać, to użyć kodu moveobjects on, złapać starą za fraki w trybie kupowania i sprzedać mendę jedną (za 0 simleonów ale zawsze) ;)

Robie moim simom ragę złotą rangę robotyka i Sługus sie opiekuje dziećmi xD
A jak zrobić złotą rangę żeby się nie narobić perełko? ;)

Evan
01.05.2006, 19:34
Poradnik do rang http://www.forum.thesims.pl/showthread.php?t=28397&highlight=kod+rangi

airam
01.05.2006, 20:28
Moje opiekunki są dziwne o_O Jakby nie bardzo wiedziały po co przyszły do domu mojej simki/sima. Zajmują się swoimi sprawami, blokują mi lodówkę, komputer, telewizor, łazienkę, a nawet dostęp do dziecka. Trzymają je tylko na rękach, pomimo, że dziecko jest glodne, albo ma mokro w pieluszce. Dlatego ostatnimi czasy z usług opiekunek nie korzystam :)

Danehya
27.05.2006, 15:51
Ja wogóle nie zatrudniam opiekunki. Kiedyś zatrudniłam i wyszłam simem do pracy. Przez CAŁY czas baba se siedziała przed telewizorem (raz poszła do barku i piła przez godzinę) a dziecko leżało w kojcu i "cuchnęło". Nigdy więcej nie zatrudniłam opiekunki. Ostatnio jak moja simka urodziła dziecko, to po prostu zrezygnowałam z pracy. A szkoda, bo byłam już gwiazdą sportu :)

Lea
27.05.2006, 20:21
Ja wogóle nie zatrudniam opiekunki. Kiedyś zatrudniłam i wyszłam simem do pracy. Przez CAŁY czas baba se siedziała przed telewizorem (raz poszła do barku i piła przez godzinę) a dziecko leżało w kojcu i "cuchnęło". Nigdy więcej nie zatrudniłam opiekunki. Ostatnio jak moja simka urodziła dziecko, to po prostu zrezygnowałam z pracy. A szkoda, bo byłam już gwiazdą sportu :)
Nie korzystam z uslug opiekunek tylko wykorzystuje dni urlopu rodzicow a czasami i dziadkow. W ostatecznosci rodzice chodza do pracy na zmiane ryzykujac wywalenie, ale jak do tej [pory na ostrzezeniu sie konczylo

NEGATIVE
27.05.2006, 21:14
U mnie tak samo :con:
Moja simka przestała chodzić do pracy i została z dzieckiem, a facet pracuje.
Od tamtej pory nie dzwonie po opiekunke :D ;)

Chocolatté
27.05.2006, 21:15
ja zatrudniam opiekunkę tylko wtedy, kiedy moja simka mieszka sama.
inaczej nie potrzebuję. ojciec pracuje, mama nie pracuje do czasu, kiedy syn jest mały.

iza177
27.05.2006, 21:56
Hello :D

Pewnie każdy z Was miał już okazję skorzystać z usług opiekunki do dziecka.
Moja prawie każda rodzinka wynajmuje ją bi wszyscy to ludzie pracujący.

ALe w dodaktu Nocne Zycie pojawił mi się problem. Niania nie zawsze przychodzi wtedy kiedy powinna, czyli jak SImy wychodzą do pracy. A za to przychodzi sobie na przykłąd w nocy :/ Dziwne co?? Wkurza mnie to, bo ostatnio mojego Sima wylali z pracy bo nie mół zostawić dziecka samego w domu, bo niania nie stawiła sę w pracy ;)

Czy Wam też tak się robi?? A jak nie to może robię coś nie tak, tylko co?????????

Buziaczki
Rubi :D


Hej. Ja też mam coś podobnego, tylko że u mnie opiekunka cały czas albo się huśta na huśtawce, albo siedzi przed telewizorem, albo jak jakiś mój sim je, to mu zabiera talerz z pod nosa i wkłada do zmywarki!!! Co za wredny babsztyl!!
xP No i co z tego, że moi simowie nie pracują????!!!!! Oni są bogaci i stać ich na opiekunkę, sprzątaczkę i barmana. Ale to nie znaczy, że ta niańka musi niewiadomo co robić. A ostatnio jak ją zwolniłam to dalej siedziała przed telewizorem albo na huśtawce ;(

Monitkowa
28.05.2006, 15:06
Do mnie zawsze przychodzi na czas

Tamara
21.12.2007, 15:32
Mi opiekunka problemów nie sprawia. Od razu odchodzi od TV żeby się dzieckiem zająć i wogóle....

MiNuTkA15
21.12.2007, 18:43
A ja mam szczęście i przeważnie trafiam na opiekunke ktora na prawde otacza dziecko uwaga. O ile sie nie myle to są 4 różne opiekunki, wiem ze jedna zajmuje sie dzieckiem tak jak powinna, inna wogóle sie nie interesuje maleństwem i ogląda TV albo coś innego robi, inna znowu prawie cały czas dokucza simom obrażając ich i kłócąc się z nimi. A ta czwarta to jest taka średnia. Ja na przykład zawsze dzwonie 2 razy po opiekunke, przeważnie najpierw przechodzi ta taka leniwa, ale następna jest najczęściej ta która opiekuje sie dzieckiem. Jestem z niej bardzo zadowolona, moge powierzyc jej opieke nad dzieckiem bez obaw. Rada for all- zadzwońcie kilka razy po opiekunke i sprawdzcie która jest tą właściwą.

Tamara
22.12.2007, 13:56
One maja różne osobowości i to chyba dla tego. Mam podobnie.

Aqua65
22.12.2007, 16:14
U mnie jest inaczej ja dzwonie do przyjaciela gadam z nim idę do pracy(tzn. sims idzie)a mój przyjaciel zajmuje się dzieckiem.

Edit:Uwaga!Nie zawsze przyjaciel zajmuję się dzieckiem bo raz do mnie przyszedł zjadł chipsy i sobie poszedł.

Krimii
22.12.2007, 20:17
A u mnie wporzo! Jak zatrudniłam babcię (dla bezpieczeństwa był tam sim Leszek
i Paskal Dziwak. Paskal akurat miał urlop macierzyński, ale nikt nie umiał się zająć Lidią),
a ona zmieniła pieluszkę małej, dała jeść, wyniosła śmieci, posprzątała, ułożyła małą do snu i się zmyła kiedy wrócił Waldemar Dziwak

Tamara
22.12.2007, 21:33
U mnie jest inaczej ja dzwonie do przyjaciela gadam z nim idę do pracy(tzn. sims idzie)a mój przyjaciel zajmuje się dzieckiem.

Edit:Uwaga!Nie zawsze przyjaciel zajmuję się dzieckiem bo raz do mnie przyszedł zjadł chipsy i sobie poszedł.

W sumie dobry pomysł :D

Wampirus
27.04.2009, 20:34
Ta a ja kiedyś wszystkimi Simami do pracy pojechałem a miałem 6 dzieci!!Zatrudniłem opiekunkę zołzę jedną i 6 dzieci się zesrało opiekunka wzieła pieluchy,rzuciła na podłodze te 6 kup w salonie i zasiadła przed TELEWIZOREM

Remus Lupin
16.05.2009, 15:46
Wiem,że zabrzmi to głupio wiem,że grzmiecie na opiekunki do dziecka.

Stworzyłem sima , którego nazwałem Marcin Hakiel(nie mylić go z Tańca z Gwiazdami) wiem,że wielu osób się zdziwi mam taką koncepcję, pobrałem się z Teodorą Brzytwa która urodziła Bliźniaki chłopca i dziewczynkę i rad nie rad rodzice musieli pójść do pracy, więc zadzwoniłem po opiekunkę , gdy przyszła to zajmowała się domem (mam zatrudnioną pokójwkę) ale nie robiła takich rzeczy jakie piszecie.

Dobra Bliźniaki z okresu niemowlęcgo przeszły do okresy Małe Dziecko raczkujące i znowu po opiekunkę bo rodzice do pracy i jak przyjechała to ją uważnie obserwowałem kilka razy podchodziła do kojca by przytulić córkę nawet pocałować i syna.

Opiekunki jak dla mnie są w porządku jeszcze nie spotkałem się z taką która nie opiekuję się dzieckiem.

Mizia
21.05.2009, 03:37
Z tymi opiekunkami to chyba wszystko kwestia szczęścia:) Teraz mam nową rodzinkę która będzie się starać o malucha - tym razem poobserwuję te stare babsztyle i dowiem się może która najlepsza:) Jak do tej pory to wszystko mi z lodówki wyżerały, kąpały się i kradły pieniądze z drzewka simoleonowego - a dziecko wyło. Raz się nawet zdarzyło że poszła sobie spać :D

annamaria93
10.06.2009, 14:42
Racja, te opiekunki są przykre, jak śmierć w rodzinie.
Miałam kiedyś bliźnięta, przyszła opiekunka, dzieciaki się darły, a ona tylko wyciągała z lodówki butelkę i kładła ją na ziemię i tak w koło Macieju. A dzieci umieściła w krzesełkach i nawet nie mogły wypić z tych butelek, całe brudne i śmierdzące. Więc przyszła opieka społeczna i mi je zabrała, ech...
Przejechałam się na tych opiekunkach, więc teraz ich już nie zamawiam. Lepiej by sim wziął chorobowe i sam się opiekował potomstwem, przynajmniej dobrze to zrobi:)

Mermaid_
21.09.2009, 13:35
A u mnie zawsze jest tak: matka jak dostaje urlop poporodowy (3 dni), to zostaje z maluchami, ojciec pracuje itp. Jak wykorzysta ten płatny urlop (czyli jak dzieci są raczkującymi dziećmi już), idzie do pracy, ojciec też i zamawiają niańkę.
Nie mam z niańkami z reguły problemów, zajmują się dziećmi, karmią je, przewijają, całują, łaskoczą i przytulają nawet od czasu do czasu. Są bardzo przyjazne i miłe. Owszem, jak odwalą całą robotę i posprzątają, a dzieci śpią czy się bawią grzecznie, to zjedzą coś albo pooglądają telewizję, ale jak coś jest nie tak, od razu przerywają.
I tak moi Simowie z niańkami mają do czynienia cały czas, do czasu nastoletniego wieku dzieci. Chyba, że rodzice mają wolne w tygodniu, to niańka nie przychodzi w ten dzień. Ale tak jest ok. U mnie niańki nie są takie złe. Nie nauczą dziecka chodzić, co prawda, ale rodzic u mnie zawsze to nadrobi :).

Yao
27.09.2009, 18:26
U mnie jest tak, że baba w ogóle się nie bawi, ogląda se telepitę... Często ma dziecko w D... jak jemu sie chce siusiu to ona SOBIE Z MOJEJ LODÓWKI żre! I w dodatku zabiera mi kasę z drzewek co rosną na nich pieniądze!

doman145
27.09.2009, 19:17
U mnie (chyba gdzieś 2 lata temu) zamówiłem opiekunkę i gdy przygotowala jakis posilek dla siebie to splonela w pożarze :D.
Co do opiekunek to gdy grałem w dwójkę to raczej wykonywały to co trzeba ale nie raz zdarzaly sie takie ze zostawaly na dwa dni i mozna je bylo usunac tylko za pomoca "moveObjects on"

kessaris
28.01.2011, 13:31
U mnie niańki są całkiem w porządku. Robią to co mają robić - bawią się z dziećmi, karmią je, myją itp. Większych problemów z nimi nie mam...no chyba że z taką jedną. Nie pamiętam jej imienia ale atakowała, szturchała, policzkowała moich Simów co mnie wkurzało i zwolniłam ją ^^

Joopka
27.04.2011, 19:15
Tia, jak ja miałam opiekunkę to się ona tylko chipsami obżerała. xP
A jak dziecko głodne było, to je do kojca wkładała, zamiast nakarmić! Cóż za bezczelność...

Edit: No i jeszcze nie przychodzą na czas! Jak sim ma iść do pracy, to się tam wyświetla, że ma dziecko, itd.... I już dopiero jak się spóźni, to niańka przyjeżdża. Oczywiście! x|

whiteorchid
10.05.2011, 14:32
ja nigdy nie miałam problemów z niańkami, jak dotąd zawsze odwalały swoją robotę.

Filleable
20.05.2011, 13:54
U mnie też niańki są idealne, tym bardziej, że nie tylko zajmują się dziećmi, ale i sprzątają. Dopiero jak wszystko jest czyste, a dzieci śpią, lub się bawią. to zrobi jedzenie, zje trochę i pójdzie oglądać tv, lub coś innego. I często podlewa kwiatki i strzyże krzaki :D

ondine
31.05.2011, 21:03
Uśmiałam się nieźle czytając niektóre Wasze wypowiedzi :D Moje to też zazwyczaj dziwne kobitki, dziecko często płacze, jest głodne, brudne, a opiekunka ogląda telewizję :D Okropne są! Jeszcze mi się nie trafiła pracowita i taka, żeby się dzieckiem idealnie zajmowała ;-)

Fisia
02.08.2011, 08:48
A ja nie gapię się na opiekunkę, tylko raz ją zatrudniłam żeby moja para mogła wyjechać razem na wakacje. Ale że tam w domu czas jakby zastyga w miejscu, to przez te kilka simowych minut niczego nie zrobiła ;) Jak czytam te wszystkie Wasze skargi wolę zostawiać w domu nastolatka ;d

amiii
25.07.2014, 23:27
U mnie opiekunka stwierdziła że będzie przychodzić o 15 , choć mój sim zaczyna prace o 10 :P

Isabell
02.08.2014, 17:52
U mnie przychodzi, budzi dziecko żeby nakarmić choć nie głodne, wraca ojciec, ta nie idzie do domu. Czeka, aż matka wróci i ogląda telewizję. :hmm: