PDA

Zobacz pełną wersję : problem z szafą


Path
29.11.2005, 21:38
mam problem z szafą i ubraniami. to że oglądam moje simy ciągle w tym samym ubraniu, na zmianę z bielizną, strojem kąpielowym i do ćwiczeń trochę mnie już nudzi. jak się pojawia ikonka 'zaprojektuj ubranie codzienne' to nie mogę nic zrobić. jak mam sprawić, by sim mógł zmieniać rzeczy?

berata
30.11.2005, 05:54
Najpierw musisz pojechać na parcelę publiczną i kupić ubrania. Później po wybraniu opcji 'zaprojektuj ubranie' będziesz mieć do wyboru rzeczy zakupione w sklepie. ;)

martusia85
14.01.2006, 19:24
Ja sie tak moze dokleje do tego tematu zeby niepotrzebnie zasmiecac forum. Mam mianowicie taki problez ze nie moge zakupic ubran w sklepie jak klikam na "kup" normalnie wyswietla sie okno do zakupu ubran lecz jak juz cos wybiore to nie podswietla mi sie znaczek tzw. "ptaszka'" a co sie z tym laczy niemoge nic kupic. Czy ktos moze wie dlaczego tak sie dzieje?

berata
14.01.2006, 19:26
Ja sie tak moze dokleje do tego tematu zeby niepotrzebnie zasmiecac forum. Mam mianowicie taki problez ze nie moge zakupic ubran w sklepie jak klikam na "kup" normalnie wyswietla sie okno do zakupu ubran lecz jak juz cos wybiore to nie podswietla mi sie znaczek tzw. "ptaszka'" a co sie z tym laczy niemoge nic kupic. Czy ktos moze wie dlaczego tak sie dzieje?
Masz wystarczającą ilośc pieniędzy?

martusia85
14.01.2006, 19:27
Masz wystarczającą ilośc pieniędzy?
Tak prubowalam z kasa zarobiona uczciwie i ta z kodu zaczelo ma sie tak dziac jak zainstalowalan nż

arek_91
14.01.2006, 20:22
Ja sie tak moze dokleje do tego tematu zeby niepotrzebnie zasmiecac forum. Mam mianowicie taki problez ze nie moge zakupic ubran w sklepie jak klikam na "kup" normalnie wyswietla sie okno do zakupu ubran lecz jak juz cos wybiore to nie podswietla mi sie znaczek tzw. "ptaszka'" a co sie z tym laczy niemoge nic kupic. Czy ktos moze wie dlaczego tak sie dzieje?
a wciskasz przycisk "do koszyka" ?

martusia85
16.01.2006, 12:06
a wciskasz przycisk "do koszyka" ?
Oczywiscie ze wciskam umiem kupowac ciuchy robilam to juz nieraz dopuki jeszcze moglam.