PDA

Zobacz pełną wersję : Pomocy!!


CRAVEN
10.01.2004, 07:01
Ze strony : http://sims.kelsha.net/index.html ja ściągnąłem :

1.kryształy (wiecie te lewitacyjne itp.)
2.Składniki dla dzieci
3.Fasole po której można wchodzić
4.ten grzybek co muwicie że daje dziennie 10000 magimonów
5.Tą scene na której można robić sztuczki typu. Mumia i duchy
6.Arene walk

Gdzie mam re wgrać????? :(

Ps. Czy jak się przeprowadzę do Abrakadabrowa toje statułetki gwiazdorskie zniknom??

Acha jeszcze jedno zawsze jak miałem wszystkie simsy(zwykłe,światowe życie,balanga,randka,wakacje,zwierzaki,gwiazda) to działała mi muzyka typu w trybie kupowania w trybie życia lub budowania a teraz mi niedziała simsy wydają dzwięki i gadają i wogule muwią itp. ale muzyki niemaco mam robić??

Sorka ale jeszcze jedno więc jak robię zdięcie to wychodzi mi z całej gry i muszę jeszcze raz wchodzić do gry co mam robić???


Temat możecie zamknąć jak mi odpowiecie!

Ersa
10.01.2004, 07:08
Do .../GameData/Objects KPW? I chyba wiesz jak ściągać

CRAVEN
10.01.2004, 07:12
Wszytkie wgrać do tego folderu czy niekture gdzie indziej??

Ps. W dziale Objects niemam takiego Kpw czy jakoś tak to jak w końcu??

Acha i jeszcze coś one są zapakowane Win zipem takie je wgrać??

Ersa
10.01.2004, 07:14
Masz tutaj rozkład:
Skiny: ....\Maxis\The Sims\GameData\Skins

Dodatki: ....\Maxis\The Sims\GameData\Objects

Podłogi: ....\Maxis\The Sims\GameData\Floors

Tapety: ....\Maxis\The Sims\GameData\Walls

Dachy: ....Maxis\The Sims\GameData\Roofs

Domy: ....\Maxis\The Sims\TemplateUserData\Houses

KPW - to zapytanie czy kapujesz...

CRAVEN
10.01.2004, 07:16
Acha czyli wszystko co ściągnąłem to objectsy??

Ersa
10.01.2004, 07:19
Tak to co ściągnąłeś z Kelsha to same objectsy... Natępnym razem zajrzyj na www.thesims.pl - tam jest wytłumaczenie

Samantha
10.01.2004, 07:19
CRAVEN ja bym bardziej proponowała to Downloads lub UserObjects.

.....Maxis/The Sims/Downloads
.....Maxis/The Sims/GameData/UserObjects

CRAVEN
10.01.2004, 07:21
Dobra dzięki a one będą teraz do kupienia??

I czy te umiejętności to on się nauczy??

A i jeszcze prosze odpowiedzcie na inne pytania?? :( plis

Ersa
10.01.2004, 07:22
Dobra... Te rzeczy będę do kupienia w dziale: różne/wszystkie...

A umiejętności się nauczy.

P.S. Jak masz tego grzybka co go ściągnąłes z Simsm Kelsha, to wtedy klikaj na max personality, max integrieds... I będziesz miał zapełnienoe wszystkie kwadraciki osobowosci, zaiteresowaniach, umiejętności... A max needs daje Ci najlepszy nastrój

CRAVEN
10.01.2004, 07:24
Ale one są zapakowane tak zapakowane mam je tam do /gamedata/objects wrzucić??

Samantha
10.01.2004, 07:25
Originally posted by CRAVEN@Jan 10 2004, 09:24 AM
Ale one są zapakowane tak zapakowane mam je tam do /gamedata/objects  wrzucić??
Nie.Musisz je najpierw rozpakowac.
Najlepiej jeżeli wrzucisz do wszystkich... albo poprostu jak zabka powiedziala do Objects.

P.S. JA zawsze obiekty wkladam do Downloads lub do wszystkich i mi zawsze dzialaj :lol:

Ersa
10.01.2004, 07:26
NIE!!! Dołujesz mnie!!! Wszystko masz wytłumaczone na stronie: http://www.thesims.pl/index.php?id=80


I więcej się o nic nie pytaj!

CRAVEN
10.01.2004, 07:26
Dzięki !!


Ps.Plis odpowiedzcie mi na inne pytania :(

Ersa
10.01.2004, 07:28
Jak chcesz żebyśmy Ci odpowiedzieli na innne pytania to je zadaj :lol: Słuchamy

CRAVEN
10.01.2004, 07:29
Ps. Czy jak się przeprowadzę do Abrakadabrowa toje statułetki gwiazdorskie zniknom??

Acha jeszcze jedno zawsze jak miałem wszystkie simsy(zwykłe,światowe życie,balanga,randka,wakacje,zwierzaki,gwiazda) to działała mi muzyka typu w trybie kupowania w trybie życia lub budowania a teraz mi niedziała simsy wydają dzwięki i gadają i wogule muwią itp. ale muzyki niemaco mam robić??

Sorka ale jeszcze jedno więc jak robię zdięcie to wychodzi mi z całej gry i muszę jeszcze raz wchodzić do gry co mam robić???


Temat możecie zamknąć jak mi odpowiecie!

Samantha
10.01.2004, 07:30
Originally posted by CRAVEN@Jan 10 2004, 09:26 AM
Dzięki !!


Ps.Plis odpowiedzcie mi na inne pytania :(
Jeżeli ściągnołeś te kryształy kup je (w dziel kupowania) i wejdź w tryb "życia" wtedy klkinij na jakiś z kryształów ,wybierz opcje i poczekaj jak na twojego sima "spłynie" wiedza tajemnego kryształu...

Działające kryształy dla dorosłych:

fioletowy/purpurowy-teleportacja
czerwony-gorąca stopa (siarka)
zielony-duch
niebieski-elektryczna dłoń
czarny-wygaszanie
biały-lewitacja
żółty-sztuczka magiczna

dzieci:(tylko z różdżką)
czerwony-gorąca stopa
fioletowy/purpurowy-teleportacja
żółty-sztuczka magiczna

Ersa
10.01.2004, 07:31
Ja Ci nie potrafie odpowiedzieć. To jest źle zaintalowana gra, porysowana, może być poważny błąd...

CRAVEN
10.01.2004, 07:31
A co mam zrobić żeby on się teleportował czy zrobił lewitację itp. Na co mam kliknąć??

Ersa
10.01.2004, 07:32
Lewitację możesz pokazać np. chwaląc się sąsiadowi, a teleportację jak zwykłe kroki

CRAVEN
10.01.2004, 07:34
acha dzięki a pozostałe jak??


I dalej czekam na odpowiedz czy jak sięprzeprowadzę to moje gwiazdorskie statułetki zniknął??

Ersa
10.01.2004, 07:35
Jak sie przeprowadzisz to znikną. A te zaklęcie typu elektryczna dłoń, gorąca stopa - możesz tym zabawić sąsiada

CRAVEN
10.01.2004, 07:37
DZięki teraz idę sprawdzić czy mi to działa jak niebędzie działało to napisze jak niebędępisał przez 15 min to możecie zamknąć temat.




Ps.Dzięki Samantha i Żabka jesteście najfajniejsze na forum ;)

Ersa
10.01.2004, 07:38
OK, Cati na razie nie ma :lol: Mozesz być spokojny :P


P.S. Dzięki

Samantha
10.01.2004, 07:39
Originally posted by CRAVEN@Jan 10 2004, 09:29 AM
Ps. Czy jak się przeprowadzę do Abrakadabrowa toje statułetki gwiazdorskie zniknom??

Acha jeszcze jedno zawsze jak miałem wszystkie simsy(zwykłe,światowe życie,balanga,randka,wakacje,zwierzaki,gwiazda) to działała mi muzyka typu w trybie kupowania w trybie życia lub budowania a teraz mi niedziała simsy wydają dzwięki i gadają i wogule muwią itp. ale muzyki niemaco mam robić??

Sorka ale jeszcze jedno więc jak robię zdięcie to wychodzi mi z całej gry i muszę jeszcze raz wchodzić do gry co mam robić???


Temat możecie zamknąć jak mi odpowiecie!
Jeżeli chodzi ci o nagordy z Wyspy Wakacyjnej czy za Gwiazdorstwo to tak.Niestety :( Jeżeli chodzi o tą muzykę (wiem ,ze nie będe zbyt oryginalna :P) tio nie wiem ... możesz aby Ci domki nie zniknęły dinstaluj SIMSy (ostatnie) tj. włóż płytę do napedu i poczekaj aż wydzie logo.Potem kliknij na Więcej Informacji i na ponowną instalacje czy jakos tam (ostatnia opcja od dołu :lol: )
Wtedy zacznie się instalacja.Po skonczonej powinno byc wszystko zpowrotem w najlepszym porzadku a simowie tacy jak przed reinstalka.Na wszelki wypadek skopiuj cały folderek UserData(to jest mapka pierwsza) jezeli simow miales na innej to skopij inna na pulpit (sa ponumerowane np UserData2).A po zakonczeniu instalacji wlacz gre.Jezeli twoich simow nie bedzie to wklej do folderu The Sims na miejsce dawnego USerData wklej te z pulpitu.Pamietaj zrob to dopiero wtedy gdy zauwazysz brak twoich simmow tam gdzie byli przed reinstalka....

CRAVEN
10.01.2004, 07:42
:(:(
Niedziałają mi te objekty!!

Co mam robić

P.s przypominam że są zapakowane winzipem

Ersa
10.01.2004, 07:58
Hmmm... A dobrze wszystko rozpakowałeś?

CRAVEN
10.01.2004, 08:30
Wszystko mi działa oprucz fasoli co mam zrobić??

galazek
10.01.2004, 08:31
Originally posted by CRAVEN@Jan 10 2004, 09:30 AM
Wszystko mi działa oprucz fasoli co mam zrobić??
Fasolę możesz znaleźć w trybie budowania w roślinach ;)

Ersa
10.01.2004, 08:35
Tak? Ja mam wto w elementach dekoracyjnych\wszystkich

galazek
10.01.2004, 08:38
Originally posted by Żabka@Jan 10 2004, 09:35 AM
Tak? Ja mam wto w elementach dekoracyjnych\wszystkich
A ja w roślinach - też mi trochę czasu zajęło znalezienie jej, więc wiem na pewno ;) ;)

Ersa
10.01.2004, 08:40
Ja przedmioty które rozpakowuję zawsze znajduję albo w dokoraycyjnych albo w różnych... Nie sciągam niczego do toalet, kuchni... No czasem jakiś ogród :rolleyes: CRAVEN znalazłeś już to?!

CRAVEN
10.01.2004, 08:49
Dzięki jesteście super.
To najfajniejsze forum jakie znam jestem wzruszony
Dzięki

CRAVEN
10.01.2004, 09:14
Ile się czeka żeby fasola urosła??

galazek
10.01.2004, 09:18
Originally posted by CRAVEN@Jan 10 2004, 10:14 AM
Ile się czeka żeby fasola urosła??
To zależy od tego, ile czarujesz na swojej działce, ale ta, którą ściągnąłeś jest od razu gotowa do wspięcia się po niej ;)

CRAVEN
10.01.2004, 09:21
niee wcale nie ściągnąłem i jest malutka!!

galazek
10.01.2004, 09:26
Originally posted by CRAVEN@Jan 10 2004, 10:21 AM
niee wcale nie ściągnąłem i jest malutka!!
Przydałyby się jakieś przecinki w Twoim poście, bo ledwo zrozumiałem, co miałeś na myśli ;) ;) Jest malutka, ale jeśli na nią klikniesz, to i tak pojawi się opcja "wspinaj" - Sim będzie wchodził jakby po niewidzialnej części fasoli - spróbuj ;)

Hunter666
10.01.2004, 09:52
Może on(a) ściągnął(ła) fasolę będącą w pierwszej fazie?