PDA

Zobacz pełną wersję : Czarne róże


Ayla
10.01.2004, 19:18
Przejrzałam tyle publikacji na forum ile mogłam, ale nie znalazłam informacji jak zdobyć czarne róże do stworzenia zaklęcia. Być może szukałam nieuważnie, z góry przepraszam! Proszę o jedną odpowiedz i można zamknąć to pytanie.

Liop
10.01.2004, 19:27
ech było troche takich tematów . musisz mieć sims gwiazda i czarną róże dostaniesz od fanatycznego wielbiciela(czy jakoś tak) :D

CRAVEN
10.01.2004, 19:34
Musisz mieć the sims gwiazda.Musisz poszukać agenta w gazecie(tej drugiej)
Potem jedziesz do dzielnicy showbiznesu zdobywasz gwiazdki(To niejest takie łatwe musisz mieć dużo żeczy na fula co da ci specjalny grzyb który ściągniesz ze strony http://sims.kelsha.net/magic3.html Musisz najpierw mieć Winzipa żeby to rozpakować, ściągesz to gdzie chesz .Potem wchodzisz w to i klikasz na ten drugi plik (Nieten tekstowy) i dajesz Extract i wybierasz folder ... /gamedata/objects/Wchodzisz w tryb kupowania i dajesz różne , wszystkie.potem dajesz max needs , max personality, max interest,max skills.Ps.Jak dasz magic coins to dostaniesz mnóstwo magimonów;)Jak już muwiłem jedziesz do showbiznesu i występujesz na scenie z mikrofonem.Potem grasz w zestawie mody (taki biały) i dajesz pozuj do reklam.Potem Idziesz do studia nagrywania muzy i dajesz nagraj motyw przewodni.Potem studio filmowe dajesz graj w reklamach.Potem musisz zdobyć sławnego-ych przyjaciela-ół któży mają razem 2 gwizdki ,jak klkniesz na tego sima i praca to będzie pisało ile jeszcze potrzebne.Jak już to zrobisz to jedziesz do showbiznesu i grasz w zestawie mody (taki biały) i dajesz np.w strojach kompielowych. Ona daje ci 3 możliwości artystycznie kusząco i energicznie.Wybieraż 3jakie chcesz i patrzysz się na chmurki nad głową reżysera jak musię podoba to ma twoją buzię w chmurce a jak nie to twoją buzię skreśloną.Muisz prubować tyle żeby wszystko się jak podobało.Potem będziesz miał 2,5gwiazdki wracarz do domu i czekaj jakiś czas aż przyjdzie fanatyczny wielbicie(taki gościu w niebieski)I on czasmi jak przychodzi to zostawia je

Natasza
10.01.2004, 20:51
He chyba naprawde szukałeś bardzo nieuważnie . Czarne róże przynosi fanatychny wielbiciel jak ma się 2,5 gwiazdki i zostawia je gdzieś na działce. jeśli masz tego gościa Alfreda to możesz ich ni eznaleść bo on je wyżuca.

Ayla
10.01.2004, 22:37
Dziękuję za odpowiedzi! Wiem, że czarne róże przynosi wielbiciel, ale nie każdy mój Sim jest gwiazdą i nie każdy jest magiem. Miałam nadzieję, że jest inny sposób na zdobycie tego składnika. Bęc!!!