PDA

Zobacz pełną wersję : jak spowolnić ciążę albo udostostępnić sobie nagrodę zawodową? :p


sims_rules
19.01.2006, 17:09
Kurde, sprawa jest taka - mój piękny sim, który przełamał serca kilkudziesięciu simkom na samych studiach ostatnio stworzył sobie dziecko z niezbyt ładną panią (limit ładnych i wolnych już się wyczerpał, z każdą miał już kiedyś romans i teraz się nie lubią :P). No i myślałam, że wszystko będzie ok, bo ładny tatuś zrównoważy brzydką mamusię :P. Niestety, nie ma tak dobrze...

zapisałam grę, jak simka była w ostatnim stadium ciąży, żeby w razie czego móc wyjść z gry bez zapisywania, jeśli dziecko nie będzie takie, jakie powinno być :P. Ale za każdym razem dzieciak jest nieładny :P tzn. to, co odziedziczył po tatusiu jest ładne, ale to, co po mamusi (czyli szeroki nos i wąskie oczęta) brzydkie.

Mój sim jest po studiach, więc ma dostępną karierę szoł biznes... chciałam więc go zatrudnić (byłby od razu na wysokim stanowisku), żeby móc skorygować brzydotę jego wybranki w nagrodzie zawodowej, ale akurat nie ma oferty pracy w szoł biznesie :/.

Kombinowałam z SimPe - elegancko ustaliłam mu karierę na dość wysokim szczeblu - na marne - nagroda nie jest dostępna. Simka ok. 6 rano ma rodzić, gra jest zapisana chwilę przed północą (ani przed, ani po północy nie ma oferty pracy w szoł biznesie).

A poza tym: czy rysy twarzy dziecka są przekazywane od rodziców w chiwli poczęcia czy narodzenia? oO

Macie jakieś rady?

Margierytka
19.01.2006, 17:14
Ściągnać Inteenimater 1,3 for NŻ i spowodować poronienie. Nawet jak się zmieni facjatę mamusi to niestety. Ona przekaże genetycznie brzydkie rysy twarzy. to tylko operacja plastyczna nie genetyczna.

sims_rules
19.01.2006, 20:03
Hm... a jeśli nie mam NŻ? oO Dzięki za uświadomienie mnie w kwestii genów.

Margierytka
19.01.2006, 20:10
Sciągnąć Inteenimater wersja do NS lub Sims 2. http://mysite.verizon.net/aestudios/sims2/

lili_virgin
19.01.2006, 23:40
Zawsze można zrobić operacje plastyczną! Mama normalnie może ale dziecko nie chyba dopiero jak jest nastolatkiem to już może. ale niejestem pewna.(Zawsze można troche poczekać! (Jak kocha to poczeka :P) ) A żeby mieć dostępną maszyne plastyczną trzeba wpisać ten boolProp testingCheatsEnabled true. I jak sie wpisze do dać z shiftem na gazete codzienną i powinny być różne rzeczy , już nie pamiętam co to było ale chyba jakieś Card Rewe cośtam czy jakoś tak to wtedy se można wybrać tą nagrode aspiracji plastyczną.

PS. Sorki że to takie niedokładnie rady ale juz jest późno a tak to bym musiała włanczać simsy co barzo długo trwa. a ja chce jak najszybciej iść spać. Mam nadzieje że choc troche pomogłam....Jak nie to sory możecie usunąć ten post.

koslawy
20.01.2006, 08:05
Jeśli chcesz zatrzymać ciążę (aby np. tatuś znalazł pracę) możesz użyć InSIMenatora.
Poradnik: http://forum.thesims.pl/showthread.php?t=22941
Naciśnij na ŚRODEK InSIMenatora.
• Suspend/Resume pregnancy - Zatrzymuje ciążę - ciąża jest 'zamrożona'

A nagrodę zawodową możesz sobie załatwić za pomocą słynnego kodu boolProp tesitngCheatsEnabled
Poradnik: http://forum.thesims.pl/showthread.php?t=13657
Gazeta - nie dziala dla malych dzieci i dzieci szkolnych.
Ustal poziom pracy na (1,2,3,4,5,6,7,8,9,10)* --- można podwyższyć/obniżyć sobie stanowisko
*Career Rewards --- można sobie tutaj wybrać nagrodę kariery. Po kliknięciu pojawia się ona w nagrodach => osiągnięciach zawodowych.